قوانین گمرکی فرودگاه تولمچوا در پروسه حمل هوایی به شهر نووسیبیرسک

قوانین گمرکی کشور روسیه درباره حمل هوایی به نووسیبیرسک

 

انتخاب آگاهانه خدمات فریت بار یاحمل بار هوایی راهی بهینه برای ارسال بار مسافران یا مهاجران به شهر نووسیبیرسک است. این مفهوم را تمام مسافرانی می‌گویند که هزینه منصفانه، سرعت بالا و امنیت مناسب حمل بار هوایی را تجربه نموده اند. این مسافران با انتخابی صحیح وارد پروسه حمل بار هوایی شده اند؛ یعنی بارشان را در فرودگاه مبدأ تحویل داده‌اند و در فرودگاه تولمچوا در شهر نووسیبیرسک در کشور روسیه منتظرند تا بارشان به دستشان برسد. اسمدفتر گمرک این فرودگاهTamozhennyy Post Aeroport Tolmachevo است. حال اهمیت و ارزش سریع و سر وقت رسیدن بار هواییرا متوجه می شوید. بهتر است آگاه باشید که آگاهی از قانون در زمینه های گوناگون برای روان تر انجام شدن کارها و فرآیند ها لازم است. حتماًبرایتان سوال شده است چطور باید به قوانین گمرکی کشور روسیه دسترسی پیدا کرد و از سختی کار جست‌وجو میان منابع روسی گله می‌کنید؛ اما ما کارتان را آسان کرده­ایم و قوانین گمرکی کشور روسیه را یکجا و ترجمه شده در اختیارتان می‌گذاریم و صد‌البته که این قوانین در گمرک‌های تمام استان های کشور روسیه یکسان اعمال می‌شود.

 

قوانین گمرکی روسیه در حمل بار هوایی به نووسیبیرسک

 

وقت نظاره در قوانین که می‌رسد برای همه یاد آوری می شود که هر کشوری برای خودش قوانین اختصاصی دارد. قوانینی که به احتمال فراوان با کشور های دیگر متفاوت است؛ یعنی مبلغ عوارض ورود کالاهای مختلف و مالیات بر واردات گروه های مختلف کالایی متفاوت است. البته برخی اقلام هم در قانون گمرک روسیه از پرداخت عوارض و مالیات معاف‌اند. بی تردید مسافرانی که بر این قوانین و تبصره ها اشراف کافی داشته باشند می‌توانند به‌آسانی مراحل حمل بار هوایی به نووسیبیرسک را طی کنند. خوب بدست آوردن اطلاعات درباره قانون گمرک روسیه دشوار و وقت گیر است. این اطلاعات را از ما بخواهید. ما قوانین گمرکی روسیه در رابطه با حمل بار هوایی را به صورت خلاصه در متن، به صورت ویدیویی و همچنین به‌تفصیل در پادکست فریت بار و کارگو سفیران در خدمت شما قرار خواهیم داد. تمام آنچه باید هنگام تحویل و دریافت بار هوایی همراه داشته باشید را به شما گفته‌ایم و فرم‌های گمرکی مربوط به ترخیص بار هوایی را نیز در سایت قرار داده‌ایم.

 

قوانین گمرک روسیه برای بار هوایی همراه مسافرین به نووسیبیرسک

 

در هنگام سفر به شهر نووسیبیرسک در کشور روسیه هر مسافر مجاز است تا لوازم موردنیاز خود در سفر مثل البسه، لوازم الکترونیک، مواد غذایی و دخانیات را معاف از پرداخت عوارض به این کشور وارد نماید، محدوده این معافیت به این شکل است:

 • در سفرهای هوایی، واردات محصولات با ارزش کمتر از 000 یورو مجاز است، با این پیش‌فرض که وزنشان بیش از 50 کیلوگرم نباشد و برای مصرف شخصی فرد باشند. اگر بار همراه از این حدود بیشتر باشد باید اظهار گردد.
 • می‌توانید تا 200 نخ سیگار، یا 50 سیگار برگ یا 250 گرم توتون با خود همراه داشته باشید.

خوب حالا میزان عوارض گمرکی و مالیات چگونه محاسبه می‌شود؟ پاسخ خود را با شنیدن پادکست کشور روسیه دریافت کنید. همین‌طور شما با شنیدن این پادکست در‌می‌یابید که کدام مواد غذایی را می‌توانید با خودتان به روسیه ببرید و کدام ها را نمی‌توانید.

به اینکه توجه داشته باشید معافیت های این بخش فقط برای بار همراه مسافر هستند و برای مرسوله حمل بار هوایی منظور نمی گردند.

کالاهایی که ورودشان به صورت حمل بار هوایی به گمرک روسیه ممنوع است 

 

در زمان آماده سازی نهایی چمدان‌های سفرتان باید بدانید وجود چه کالایی در بار هوایی تان شما را در شهر نووسیبیرسک دچار مشکل خواهد کرد. چون اگر یکی از کالاهای ممنوعه‌ از نظر گمرک روسیه در بارتان باشد حسابی به دردسر می‌افتید. این دردسر می تواند تاخیر طولانی در فرآیند ترخیص بار، یا جریمه و پیگرد قانونی باشد. از نظر قوانین گمرک کشور روسیه ورود این اقلام به این کشور ممنوع است:

 • هرگونه اسلحه
 • محتوای پورنو گرافیک
 • مواد مخدر
 • مواد سمی و رادیواکتیو
 • اقلام گیاهی و حیوانی

دستگاه‌های دریافت امواج و تکنیکی که با فرکانس بیشتر از 9 کیلوهرتز کار می‌کنند.

 

قوانین گمرک روسیه مربوط به حمل بار هوایی مهاجرین به نووسیبیرسک

 

مسافر و مهاجر. دو واژه متفاوت در فرهنگ سفر هستند. به خوبی  می دانیم، که مهاجر برای مدتی طولانی تر به نووسیبیرسک سفر می‌کند. پس باری که با خود می برد در تناسب با مدت سفرش خواهد بود و پر واضح است که بار مورد نیاز مهاجر به طرز قابل توجهی بیشتر از بار مورد نیاز مسافر خواهد بود؛ یعنی مهاجرین کشور روسیه با موضوع اضافه‌بار مسافری روبه‌رو هستند. هزینه جریمه همراه داشتن اضافه بار مسافری در شرکت های هواپیمایی مختلف با هم متفاوت است، که به هر شکل مبلغی قابل توجه و غیر قابل چشم پوشی است. در این موارد اکثریت افراد به راهی بهتر و ارزان تر می‌اندیشند؛ اما مسیر آسان‌تر و با هزینه کمتر چیست؟ تماس با مشاوران ما در شرکت فریت بار سفیران بهترین راه برای گذر بی‌دردسر از این موضوع است. اگر باری که به کشور روسیه می‌برید بیشتر از مقدار مجاز است، لازم نیست هزینه گزاف بپردازید. همکاران ما بارتان را از در منزل شما تحویل می‌گیرند و با هزینه بسیار کمتر از اضافه‌بار مسافری، صحیح و سالم در فرودگاه روسیه به شما تحویل می­دهند.

اگر به قصد اقامت به کشور روسیه سفر می‌کنید و قصد دارید لوازم شخصی و خانگی خود را به این کشور وارد نمایید، قوانین زیر را مدنظر داشته باشید:

 • تمامی مرسولات لوازم‌خانگی ارسالی به روسیه مشمول عوارض گمرکی می‌شوند.
 • میزان این عوارض معادل درصدی از ارزش مرسوله یا مبلغی ثابت به ازای هر کیلوگرم وزن کالا است (عدد بزرگ‌تر به‌عنوان عوارض دریافت می‌گردد).
 • در نظر داشته باشید ارزشی که برای کالا اعلام می‌کنید، نسبت به وزنش منطقی باشد.
 • و ...

برای آگاهی از باقی موارد و میزان عوارض ذکرشده و مدارک موردنیاز برای ورود این لوازم به این کشور به پادکست فریت بار و کارگو سفیران قسمت روسیه مراجعه کنید.

شنیدن پادکست ما در قسمت روسیه شما را از تمام قوانین آگاه می‌کند و کار بارتان را سامان می‌دهد. اگر می‌خواهید از چگونگی حمل حیوان خانگی و وضعیت ارسال هدیه تا نحوه ارسال جهیزیه نوعروسان باخبر شوید و تکلیف نحوه ارسال سوغاتی‌هایی مانند لواشک و آجیل را بدانید لازم است با دقت به پادکست روسیه گوش دهید. موضوعات و قوانین به‌طور کامل با جزئیات مشخص شده است. همین‌طور فرم‌هایی که برای ترخیص کالا لازم است به گمرک ارائه گردد در سایت قرار داده شده تا شما با خیال راحت به امور مربوط به بارتان سامان دهید.

 

آیا می توان در مرسوله حمل بار هوایی به نووسیبیرسک مواد غذایی قرار داد؟ 

ارسال اکثر مواد غذایی به صورت حمل بار هوایی بدون داشتن مجوز ممنوع است. لذا توصیه می کنیم مواد غذایی مجاز را در بار همراه خود قرار دهید.

هزینه حمل بار هوایی به نووسیبیرسک چگونه محاسبه می شود؟

هزینه حمل بار هوایی به وزن، حجم و خدمات انتخابی (پیک آپ، بسته بندی، حمل تا فرودگاه) شما بستگی دارد، به صورت کلی هرچقدر وزن بار بیشتر باشد، مبلغی که به ازای هر کیلو دریافت می شود کمتر است.

حمل بار هوایی به نووسیبیرسک به چه میزان زمان نیاز دارد؟

پس از تحویل بار به فرودگاه مبدا، به صورت معمول فرآیند حمل بار هوایی به 3 تا 5 روز کاری زمان نیاز دارد.

اطلاعات بیشتر

گمرک تجاری (کارگو) در فرودگاه تولمچوا

یکی از دروازه های ورود قانونی انواع کالا به کشور روسیه ، گمرک Tamozhennyy Post Aeroport Tolmachevo ، واقع در فرودگاه تولمچوا (Tolmachevo Airport) میباشد. در واقع هرگونه کالایی چه به صورت مسافری غیر همراه و چه به صورت تجاری از مبدا و مقصد " گمرک کشورها" قابل تبادل میباشد. در این قسمت ما شما را با نقشه و موقعیت این گمرک تجاری ، به همراه اطلاعات ساعات کاری و تلفن این مرکز ، آشنا میکنیم. در صورتیکه شما بار خود را به شهر نووسیبیرسک فریت کرده اید نیاز دارید تا با مراجعه با این گمرک بار خود را به صورت قانونی، پس از پرداخت عوارض و مالیات های مربوطه ، ترخیص کرده و سپس محموله خود را به اقامتگاه، دفتر و یا انبار مورد نظر در شهر مقصد منتقل نمایید.
Tamozhennyy Post Aeroport Tolmachevo

شرکت های ترخیص کالا

پس از انجام پروسه فریت بار و رسیدن محموله شما به فرودگاه تولمچوا (Tolmachevo Airport) شما میتوانید بار خود را شخصا از گمرک فرودگاه تولمچوا ترخیص نماید یا اینکه با استفاده از اطلاعات آمده در زیر و با بهره برداری از تجارب این شرکت ها بار خود را ترخیص نمایید.

پادکست راهنمای فریت بار و قوانین گمرکی کشور روسیه

به هنگام مسافرت و مهاجرت، قوانین گمرکی کشور مبدا و مقصد شامل حال تمامی افراد و وسایل همراه شان، و یا باری که با خود به کشور جدید حمل میکنند میشود. این مهم شامل بار غیر همراه مسافرین و مهاجرین ، لوازم شخصی و یا لوازم منزل که به صورت محمولات هوایی و فریت بار به فرودگاه های مقصد فرستاده میشوند نیز هست. لذا مسافرین و مهاجرین میبایست قبل از ارسال هرگونه باری چه همراه و چه غیر همراه، از ابتدای به امر، از قوانین گمرکی کشور مقصد اگاهی داشته باشند. در این پادکست ما با شما در مورد قوانین گمرکی کشور روسیه در شهر نووسیبیرسک واقع در فرودگاه Tolmachevo Airport (Tolmachevo Airport) صحبت خواهیم کرد.
 • به هنگام مسافرت و مهاجرت، قوانین گمرکی کشور مبدا و مقصد شامل حال تمامی افراد و وسایل همراه شان، و یا باری که با خود به کشور جدید حمل میکنند میشود.

  روسیه، راهنمای فریت بار و قوانین گمرکی

  به هنگام مسافرت و مهاجرت، قوانین گمرکی کشور مبدا و مقصد شامل حال تمامی افراد و وسایل همراه شان، و یا باری که با خود به کشور جدید حمل میکنند میشود.

فرم های گمرکی کشور روسیه جهت ترخیص محمولات هوایی

در دنیای امروز هر کشوری قوانین، ضوابط و رسوم خود را برای مراودات مادی و معنوی با دیگر ملل را دارد. ورود و خروج مسافر و تاجر و مهاجر نیز از بر این قاعده است. این افراد میباست جهت ورود خود و یا کالای همراه خود به کشور مقصد قوانین آن کشور را بطور صحیح اجرا نمایند. لازمه ورود کالا چه بصورت تجاری و یا چه بصورت مسافری و مهاجری به کشور روسیه از طریق Tamozhennyy Post Aeroport Tolmachevo نیز از این قاعده کلی مستثنی نیست. لذا بر ان شدیم تا مدارک گمرکی مورد نیاز شما در کشور روسیه را در این قسمت برای شما محیا کنیم.

شرایط امنیتی و حراستی فریت بار به نووسیبیرسک

فرودگاهها در سرتاسر دنیا یکی از امن ترین اماکن عمومی جهت حمل هوایی مسافرین وانواع کالای تجاری به حساب می آیند. حکومت ها ودولت های کشور های مختلف ، حفظ امنیت پایدار درفرودگاه های قلمرو حکومتی خود را ، بدون لحظه ای غفلت، یکی از وظایف اصلی خود و نمادی از قدرت آن کشور در حفظ آرامش، آسایش و امنیت مردمان خود قلمداد میکنند.
ادامه مطلب

فریت بار به سایر شهرهای روسیه

ویدئو های دیدنی فریت بار