قوانین گمرکی فرودگاه بین‌المللی و. س. برد در پروسه حمل هوایی به شهر آنتیگوا

حمل هوایی به آنتیگوا و ترخیص کالا در گمرک آنتیگوا و باربودا


اگر حمل هوایی به آنتیگوا در کشور آنتیگوا و باربودا جز برنامه‌های پیش روی شماست، با ما در این مطلب همراه باشید. حمل هوایی به آنتیگوا، بیشترین امنیت، بالاترین سرعت و مقرون به صرفه‌ترین قیمت را در میان روش های ارسال بار به این شهر دارد. به این ترتیب ورودتان را به فرآیند ارسال بار تبریک می گوییم. حالا در فرودگاه بین المللی وی. سی. برد شهر آنتیگوا در کشور آنتیگوا و باربودا منتظر رسیدن کالاهایتان باشید. دفتر گمرک این فرودگاه CUSTOMS AND EXCISE DIVISION نام دارد. فقط یادتان باشد گمرک کشور آنتیگوا و باربودا هم قوانینی دارد که بی‌شک در مورد بار شما هم اعمال خواهد شد. این قوانین را باید بدانید. البته قانون در همه بخش های گمرکی کشور آنتیگوا و باربودا یکسان است. برخی قانون‌ها را پیش از سفر و برخی را هنگام تحویل بار باید اعمال کنید.

گمرک کشور آنتیگوا و باربودا و قوانینش برای حمل هوایی به آنتیگوا


اگر با قانون گمرکی کشور آنتیگوا و باربودا آشنا باشید در انجام تشریفات گمرکی خدمت بزرگی به خودتان کرده‌اید. دانستن میزان عوارض و مالیات و نکات ریز و درشت، شما را از گرفتاری‌های گمرکی مربوط به ترخیص بار رها می کند. همچنین ممکن است برای شرایط شما معافیت هایی نیز در نظر گرفته شده باشد که اگر از آن ها آگاه باشید در هزینه‌هایتان صرفه‌جویی بشود. ما مسیر کسب اطلاعات را برایتان هموار کرده‌ایم. همه قوانین گمرکی مربوط به مسافرین و مهاجرین به کشور آنتیگوا و باربودا را در قالب متن، ویدیو و همچنین به صورت کامل در پادکست فریت بار و کارگو سفیران در اختیارتان نهاده‌ایم. شما در این مسیر به فرم‌هایی نیاز خواهید داشت تا ترخیص کالاها آسان باشد. این فرم ها نیز در سایت ما برایتان مهیاست.

قوانین گمرک مسافری آنتیگوا و باربودا برای مسافرین آنتیگوا


در هنگام سفر به شهر آنتیگوا در کشور آنتیگوا و باربودا هر مسافر مجاز است تا لوازم موردنیاز خود در سفر مثل البسه، لوازم الکترونیک، مواد غذایی و دخانیات را معاف از پرداخت عوارض گمرکی به این کشور وارد نماید. محدوده این معافیت به این شکل است:

 • لوازم شخصی موردنیاز سفر
 • 200 نخ سیگار یا 50 سیگار برگ یا 250 گرم توتون
 • 170 میلی‌لیتر عطر

خاطرتان باشد که این معافیت ها فقط برای بار هوایی همراه مسافر است و مرسولات حمل هوایی به آنتیگوا را شامل نمی شود.
در پادکست ما میزان عوارض گمرکی و مالیات‌ها مشخص شده و شما می‌توانید از میزان آن مطلع شوید. همین‌طور خواهید دانست چه مواد غذایی از نظر گمرک آنتیگوا و باربودا مجاز است. هر آنچه که مهاجران و مسافران باید درباره حمل بار بدانند را ما در این پادکست گنجانده ایم. پس مسافران کشور آنتیگوا و باربودا شنیدن این پادکست را از دست ندهند.

ورود کدام کالاها به آنتیگوا در گمرک آنتیگوا و باربودا ممنوع است


با مطالعه قوانین گمرکی کشور آنتیگوا و باربودا در‌می‌یابید که حمل برخی کالاها مجاز نیست؛ یعنی در زمان بستن چمدان‌های سفر به شهر آنتیگوا باید دقت کنید. اگر در بارتان یکی از این کالاها دیده شود شما به دردسر می‌افتید. از نظر قوانین گمرک کشور آنتیگوا و باربودا ورود این اقلام به این کشور ممنوع است:

 • داروی بدون نسخه
 • اسلحه و مهمات
 • میوه و سبزیجات
 • گیاه زنده
 • محصولات شیمیایی
 • محتوای مستهجن
 • لباس استتار

قوانین گمرکی مهاجرت به شهر آنتیگوا در کشور آنتیگوا و باربودا


آنچه تا حالا گفتیم مربوط به بار مسافرین بود و اما اگر قصد مهاجرت به شهر آنتیگوا را دارید و به ماندن در کشور آنتیگوا و باربودا برای مدتی طولانی فکر می‌کنید بی‌شک حجم بارتان نیز از مسافرین خیلی بیشتر می شود. فکر این‌همه بار هوایی یا به عبارتی اضافه‌بار و پرداخت جریمه مربوط به آن کمی اوقاتتان را تلخ می‌کند؛ اما جای نگرانی نیست. کاهش هزینه‌هایتان با ما. ما بارتان را از در منزل شما تحویل می‌گیریم و با هزینه بسیار کمتر از جریمه اضافه‌بار مسافری، بی‌هیچ دغدغه‌ای در سلامت کامل در فرودگاه بین المللی وی. سی. برد کشور آنتیگوا و باربودا به شما تحویل می دهیم.
اگر به قصد اقامت به آنتیگوا و باربودا سفر می‌کنید، احتمالاً نیاز دارید تا برای شروع زندگی خود در کشوری جدید مبلغ قابل توجهی پول همراه خود داشته باشید. معمولاً در تمامی کشورهای جهان برای مقابله با پولشویی، قوانینی در رابطه با میزان مجاز حمل پول نقد وجود دارد. در هنگام سفر به کشور آنتیگوا و باربودا اگر پول نقد همراه شما بیش از 10.000 دلار امریکا یا میزان معادل آن به هر ارز دیگری باشد، باید این موضوع را به گمرک اظهار نمایید. البته حمل پول بیشتر از مقدار ذکرشده غیرقانونی نیست و ممانعتی برای ورودش به کشور آنتیگوا و باربودا وجود ندارد. افسر گمرک ممکن است سؤالاتی در رابطه با پول همراهتان از شما بپرسد و میزان پول همراهتان را در اسناد گمرکی ثبت نماید.
هدف ما از تهیه پادکست، آشنا شدن شما با ریز و درشت قوانین گمرکی کشور آنتیگوا و باربودا است. شاید به بردن حیوان خانگی فکر کرده‌اید یا در حال ارسال هدیه برای دوستتان هستید. یا تازه عروس و دامادید و تکلیف بردن جهیزیه‌هایتان معلوم نیست. شاید هم به رسم همه ایرانی‌ها دارید سوغاتی‌های منحصر به فرد ایرانی مثل لواشک و آجیل را برای بردن به آنتیگوا و باربودا بسته‌بندی می‌کنید. شاید خبر نداشته باشید که اصلاً این کالاها را می‌توانید با خودتان حمل کنید یا خیر. یا اگر می‌توانید چقدر و به چه شکل. ما به همه این موارد در پادکستمان اشاره کرده‌ایم. امکان دسترسی به فرم‌های مخصوص گمرک کشور آنتیگوا و باربودا نیز در سایت ما وجود دارد. پس با خیال راحت به پادکست ما گوش کنید و با آمادگی کامل از سفر یا مهاجرت لذت ببرید.

آیا می توان در مرسوله حمل هوایی به آنتیگوا مواد غذایی قرار داد؟


ارسال اکثر مواد غذایی به صورت حمل هوایی بدون داشتن مجوز ممنوع است. لذا توصیه می کنیم مواد غذایی مجاز را در بار همراه خود قرار دهید.

حمل هوایی به آنتیگوا در مقصد هم هزینه ای دارد؟


خیر، هزینه حمل هوایی به صورت کامل در مبدأ دریافت می گردد، اما گیرنده باید مبلغ اندکی بابت هزینه‌های اداری دریافت بار در مقصد به ایرلاین پرداخت کند و البته ممکن است با توجه به ماهیت بارتان مجبور به پرداخت هزینه‌های گمرکی، انبارداری، حمل داخل فرودگاه و حمل از فرودگاه تا مقصد نهایی شوید.

حمل هوایی به آنتیگوا به چه میزان زمان نیاز دارد؟


پس از تحویل بار به فرودگاه مبدأ، به صورت معمول فرآیند حمل هوایی به چهار تا هفت روز کاری زمان نیاز دارد.

اطلاعات بیشتر

گمرک تجاری (کارگو) در فرودگاه بین‌المللی و. س. برد

یکی از دروازه های ورود قانونی انواع کالا به کشور آنتیگوا و باربودا ، گمرک Government Customs ، واقع در فرودگاه بین‌المللی و. س. برد (V. C. Bird Intl. Airport) میباشد. در واقع هرگونه کالایی چه به صورت مسافری غیر همراه و چه به صورت تجاری از مبدا و مقصد " گمرک کشورها" قابل تبادل میباشد. در این قسمت ما شما را با نقشه و موقعیت این گمرک تجاری ، به همراه اطلاعات ساعات کاری و تلفن این مرکز ، آشنا میکنیم. در صورتیکه شما بار خود را به شهر آنتیگوا فریت کرده اید نیاز دارید تا با مراجعه با این گمرک بار خود را به صورت قانونی، پس از پرداخت عوارض و مالیات های مربوطه ، ترخیص کرده و سپس محموله خود را به اقامتگاه، دفتر و یا انبار مورد نظر در شهر مقصد منتقل نمایید.
Government Customs

شرکت های ترخیص کالا

پس از انجام پروسه فریت بار و رسیدن محموله شما به فرودگاه بین‌المللی و. س. برد (V. C. Bird Intl. Airport) شما میتوانید بار خود را شخصا از گمرک فرودگاه بین‌المللی و. س. برد ترخیص نماید یا اینکه با استفاده از اطلاعات آمده در زیر و با بهره برداری از تجارب این شرکت ها بار خود را ترخیص نمایید.

پادکست راهنمای فریت بار و قوانین گمرکی کشور آنتیگوا و باربودا

به هنگام مسافرت و مهاجرت، قوانین گمرکی کشور مبدا و مقصد شامل حال تمامی افراد و وسایل همراه شان، و یا باری که با خود به کشور جدید حمل میکنند میشود. این مهم شامل بار غیر همراه مسافرین و مهاجرین ، لوازم شخصی و یا لوازم منزل که به صورت محمولات هوایی و فریت بار به فرودگاه های مقصد فرستاده میشوند نیز هست. لذا مسافرین و مهاجرین میبایست قبل از ارسال هرگونه باری چه همراه و چه غیر همراه، از ابتدای به امر، از قوانین گمرکی کشور مقصد اگاهی داشته باشند. در این پادکست ما با شما در مورد قوانین گمرکی کشور آنتیگوا و باربودا در شهر آنتیگوا واقع در فرودگاه V. C. Bird Intl. Airport (V. C. Bird Intl. Airport) صحبت خواهیم کرد.
 • به هنگام مسافرت و مهاجرت، قوانین گمرکی کشور مبدا و مقصد شامل حال تمامی افراد و وسایل همراه شان، و یا باری که با خود به کشور جدید حمل میکنند میشود.

  آنتیگوا و باربودا، راهنمای فریت بار و قوانین گمرکی

  به هنگام مسافرت و مهاجرت، قوانین گمرکی کشور مبدا و مقصد شامل حال تمامی افراد و وسایل همراه شان، و یا باری که با خود به کشور جدید حمل میکنند میشود.

شرایط امنیتی و حراستی فریت بار به آنتیگوا

فرودگاهها در سرتاسر دنیا یکی از امن ترین اماکن عمومی جهت حمل هوایی مسافرین وانواع کالای تجاری به حساب می آیند. حکومت ها ودولت های کشور های مختلف ، حفظ امنیت پایدار درفرودگاه های قلمرو حکومتی خود را ، بدون لحظه ای غفلت، یکی از وظایف اصلی خود و نمادی از قدرت آن کشور در حفظ آرامش، آسایش و امنیت مردمان خود قلمداد میکنند.
ادامه مطلب

ویدئو های دیدنی فریت بار