نکات لازم در مورد صادرات هوایی تجهیزات صنعتی از ترمینال بار فرودگاه امام

حتماً کاروان ماشین‌های حمل دستگاه‌ها و تجهیزات صنعتی را در جاده‌ها دیده اید. چندین کامیون که هرکدام بخشی از یک سازه را حمل می‌کنند و دو یا چند خودرو در اطراف آن کامیون‌ها با پرچم‌های رنگی در حرکت‌اند تا این کاروان سلامت و بدون حادثه به مقصد برسد. این شکل انتقال دستگاه‌ها و تجهیزات صنعتی در داخل کشورهاست. انتقالی که هرچند تدابیر لازم درباره اش اندیشیده می شود باز هم از خطر خالی نیست؛ اما گاهی به موقعیت‌هایی بر می خوریم که شرکت‌ها مایل‌اند دستگاه‌ها و تجهیزات صنعتی را برای مقاصد گوناگون به کشورهای خارجی ارسال کنند. باید گفت در جهان امروز و پیشرفت سریع تکنولوژی و دست آوردهای روزانه بشر در زمینه صنایع، همه می‌خواهند با داشتن بهترین و به روز ترین تجهیزات جزو برترین‌ها باشند.
 
گاهی هم با مهاجرت‌های شغلی رو به روییم که صاحبان کسب و کارها ناچارند تجهیزات و دستگاه‌های صنعتی خود را از کشوری به کشور دیگر منتقل کنند. خوب ارسال جاده ای به شیوه ای که بیان شد از کشوری به کشور دیگر چندان معقول به نظر نمی رسد. همچنین این سفر احتمالاً بسیار طولانی‌تر از حوصله دریافت کنندگان خواهد بود. در ارسال دریایی هم اگر چه امنیت برقرار است ولی بازهم زمان سفر به درازا می انجامد و در دنیای پرسرعت امروز کار را سخت می کند. پس مثل همیشه چشممان به آسمان است. از آنجا که بشر همیشه چاره مشکلات را در آسمان جست و جو می کرده این بار هم چشم به آسمان می دوزد.
 
 
 
 
شاید وقتی لئوناردو داوینچی اولین طرح های بال پرنده‌اش را روی کاغذ می‌آورد هرگز فکر نمی‌کرد روزی برسد که اجسامی مثل تجهیزات و دستگاه‌های صنعتی بر همین بال‌ها بنشینند و از این‌سوی دنیا به سوی دیگر بروند؛ اما ذهن خلاق بشر همیشه غیرممکن‌ها را ممکن ساخته است. امروزه هواپیماها به عنوان سریع ترین وسیله حمل و نقل در خدمت صنایع قرارگرفته‌اند تا با جابه‌جایی تجهیزات صنعتی چرخ اقتصاد پررونق بماند و چراغ کارخانه‌ها و کارگاه‌ها روشن. امروزه کالاهای گوناگونی مثل دستگاه‌های آشپزخانه و قنادی، تجهیزات کشتارگاهی و ماشین‌های بسته بندی مواد غذایی و بسیاری تجهیزات صنعتی دیگر با هواپیما قابل انتقال است. در این زمینه البته بایدها و نبایدهایی هست که باید در حمل هوایی رعایت شود. اگر می‌خواهید تجهیزات و دستگاه‌های صنعتی را برای نمایش، فروش یا حتی تعمیرات احتمالی و یا را ه اندازی کسب و کار به کشوری دیگر بفرستید، شرکت فریت بار و کارگو سفیران با دسترسی به بهترین و مجهزترین هواپیماها بهترین انتخاب برای شماست.
 

با صادرات هوایی تجهیزات صنعتی از فرودگاه امام خمینی بیشتر آشنا شویم

 
در صنعت حمل‌ونقل بین‌المللی به هرگونه جابه‌جایی بار و صنعتی، به صورت کلی یا جزئی، کارگو اطلاق می‌شود ولی عموماً منظور از کارگو، حمل هوایی انواع بار صادراتی، تجاری یا تجهیزات نعتی با استفاده از شرکت‌های هواپیمایی بین‌المللی است. سیستم کارگو به نسبت دیگر راه‌های حمل مطمئن‌تر، سریع‌تر و کم‌هزینه‌تر است و به صادرکننده امکان دسترسی به اقصی نقاط جهان را می‌دهد.
 
"کارگو تجهیزات و دستگاه‌های صنعتی" به سرتاسر دنیا را می‌توان با هواپیما انجام داد؛ وسیله‌ای مطمئن، سریع و کم‌هزینه. تجهیزات صنعتی عموماً برای تعمیرات، عرضه در نمایشگاه‌های بین‌المللی و یا صادرات به کشورهای دیگر ارسال می‌شوند. بیشتر این تجهیزات ارزش و قیمت زیادی دارند و به خاطر همین باید با دقت زیاد به مقصد حمل و نقل شوند تا صدمه‌ای نبینند. صادرکنندگان تجهیزات و دستگاه‌های صنعتی بیشتر سیستم حمل هوایی برای جابجایی استفاده می‌کنند؛ راهی که توانایی حمل این تجهیزات را با هر وزن و ویژگی‌ای را به مطمئن‌ترین شکل ممکن دارد. سیستم حمل هوایی و کارگو محموله کالاهای صنعتی را با ایمنی کامل، در اسرع وقت و با حداقل هزینه به مقصد می‌رساند.
 
اگر قصد ارسال هوایی محصولات و دستگاه‌های صنعتی خود را دارید، از خدمات سفیران استفاده کنید. شرکت خدمات فریت بار و کارگوی سفیران در "صادرات هوایی تجهیزات صنعتی" به سرتاسر دنیا تخصص دارد و می‌تواند این کار را با مناسب‌ترین هزینه حمل هوایی انجام دهد. سفیران با سابقه‌ای طولانی در ارسال کارگو انواع لوازم صنعتی و کالاهای تجاری و صادراتی، این محصولات را به بهترین نحو برای شما ارسال خواهد کرد. پیکاپ بار از همه استان‌های کشور، حمل کالا به فرودگاه، انجام تشریفات گمرکی در فرودگاه مبدأ و تحویل در گمرک مقصد از جمله خدماتی است که سفیران برای صادرکنندگان تجهیزات صنعتی انجام می‌دهد. برای مشاوره، کسب اطلاعات و ثبت درخواست لطفاً با شماره 88830215 تماس بگیرید.
 

درباره ارسال هوایی تجهیزات و دستگاه‌های صنعتی از ترمینال کارگو فرودگاه امام خمینی به خارج از کشور

 
تجهیزات و دستگاه‌های صنعتی عموماً سنگین وزن و گران‌قیمت هستند و حمل آن‌ها کار ساده‌ای نیست؛ مخصوصاً در مسافت‌های دوردست. صادرکنندگان این تجهیزات تمایل دارند تا جایی که امکان دارد محصولاتشان را با بیشترین سرعت و با کمترین هزینه حمل و در سلامت کامل به مقصد بفرستند. کارگو شرایط لازم و کافی برای حمل انواع کالاهای صنعتی را دارد و مقرون به صرفه و اقتصادی است.
 
ارسال تجهیزات و دستگاه‌های صنعتی به خارج از کشور معمولاً به یکی از این دلایل رخ می‌دهد؛ فروش، نمایش و یا تعمیرات. در وضعیت فروش کالاها به طور قطعی مجوز خروج می‌گیرند ولی در حالاتی که تجهیزات برای نمایش در نمایشگاه و یا برای تعمیرات ارسال می‌شوند، مجوز صادرات موقت بوده و کالاها باید دوباره به کشور بازگردانده شوند. در هر حالتی این کالاها ارزشمند تلقی شده و باید با حداکثر دقت جابجا شوند. مهم‌ترین کالاهای صنعتی‌ای که از ایران به خارج از کشور ارسال می‌شوند را مرور می‌کنیم:
 

حمل هوایی تجهیزات آشپزخانه‌های صنعتی از فرودگاه امام خمینی 

 
منظور وسایلی است که در آشپزخانه‌های ایرانی کاربرد دارند؛ وسایلی مثل اجاق‌گاز، کباب‌پز، دیگ پلوپز و ... .
این وسایل عموماً سنگین و حجیم هستند و برای استفاده در آشپزخانه‌های ایرانی خارج از کشور ارسال می‌شوند. بی شک غذاهای ایرانی در میان ایرانیان خارج از کشور و حتی اهالی کشورهای دیگر طرفداران زیادی یافته که برای همین رستوران‌های ایرانی به طبخ این غذاها می‌پردازند. طبیعتاً دستگاه‌های مخصوص طبخ برخی غذاهای ایرانی را در هیچ کجای دنیا جز کشورمان نمی‌شود یافت و صاحبان این مشاغل باید دستگاه مورد نظرشان را از ایران به کشور مقصد ارسال کنند.
 

صادرات هوایی دستگاه‌های پخت و پز قنادی با هواپیما 

 
شامل وسایل و دستگاه‌هایی می‌شود که در قنادی‌ها استفاده می‌شوند. بیشتر این تجهیزات نیز بزرگ بوده و جابجایی‌شان شرایط خاص و ویژه‌ای دارد و بیشتر در قنادی‌های ایرانی خارج از کشور به کار می‌رود. بی شک خیلی از قنادهای مهاجر که همین کسب و کار را در کشور جدید برپا کرده‌اند دوست دارند بازهم از وسایل تخصصی خودشان استفاده کنند و گاهی خرید آن‌ها در کشوری دیگر مقرون به صرفه نیست.
 

ارسال هوایی تجهیزات کشتارگاه‌های صنعتی و بسته بندی مواد غذایی

 
این تجهیزات که مخصوص ذبح حیوانات و بسته بندی مواد غذایی است بیشتر به کشورهای اسلامی و کشورهایی که به شیوه کشتار حلال اهمیت می‌دهند ارسال می شود.
 

حمل هوایی دستگاه‌های بسته بندی مواد غذایی

 
از آنجا که کشورمان سابقه‌ای طولانی در ساخت انواع دستگاه‌های بسته بندی مواد غذایی دارد، شاهد ارسال موردی این کالاها به خارج از کشور هستیم. البته این دستگاه‌ها بیشتر به کشورهای همسایه فرستاده می شود.
باید گفت دستگاه‌های ذکر شده معمولاً سفارشی و موردی در تعداد اندک هستند و ارسال دریایی یا جاده ای آن‌ها اصلاً مقرون به صرفه نیست و حمل هوایی بهترین راه ارسال این دستگاه‌هاست که معمولاً روی پالت‌های مناسب با تسمه کشی به شکل استاندارد ارسال می‌شوند.
 

صادرات هوایی موتورهای صنعتی

 
الکتروموتورها، موتورهای دیزلی و ژنراتورها از مهم‌ترین موتورهای صنعتی‌ای هستند که از ایران به کشورهای دیگر ارسال می‌شوند. بعضی از این موتورها جزو کالاهای خطرناک به حساب می‌آیند و حمل و نقلشان باید بر اساس پروتکل‌های ایمنی حمل هوایی باشد.
 

ارسال هوایی دستگاه‌های کشاورزی

 
دستگاه‌های کشاورزی در صنعت کشاورزی و زراعت کاربرد دارند. بعضی از این دستگاه‌ها موتوری هستند که در آن صورت جزو کالاهای خطرناک به حساب می‌آیند. بعضی دیگر نیز تیغه‌های تیز و برنده دارند. فریت بار وسایل کشاورزی باید به صورت تخصصی و اصولی انجام شود تا صدمه‌ای به ابزار یا هواپیما وارد نیاید.
 

 حمل قالب‌های صنعتی با هواپیما

 
منظور قالب‌های ریخته‌گری و تزریق پلاستیک است که در صنایع مختلف کاربرد دارند. قالب‌ها عموماً برای صادرات ارسال می‌شوند و ابعاد و وزن‌های متنوعی دارند.
 

 حمل هوایی تجهیزات عمرانی و ساختمان‌سازی

 
ساخت و ساز و راه اندازی کارگاه‌های ساختمانی، به فراهم آوردن ابزارها و وسایل تخصصی بسیاری نیاز دارد که نبود هرکدام از آن‌ها در پیشرفت کار خلل ایجاد می کند. گاهی پیمانکاران کشورمان برای اجرای پروژه‌های ساختمانی در کشورهای گوناگون باید بسیاری از این ابزارهای کارگاهی را به خارج از کشور منتقل کنند که فریت بار در این زمینه کارآمد خواهد بود و این ابزار را به بهترین شکل به مقصد خواهد رساند.
 

 فریت بار تجهیزات حفاری مربوط به شرکت‌های نفتی

 
نقل و انتقال تجهیزات حفاری بیشتر در میان کشورهایی رایج است که صاحب ذخایر نفتی هستند و به همین دلیل پیمانکاران حفاری برای انجام پروژه‌ها به این کشورها رفت و آمد می‌کنند. کشور ما نیز در این دایره قرار می‌گیرد. بسیاری از پیمانکاران خارجی پس از انجام پروژه‌ها باید ابزارهایشان را به کشورشان باز گردانند. همچنین گاهی پیمانکاران ایرانی برای اجرای حفاری باید تجهیزات خود را به کشورهای دیگر ارسال کنند. شرکت سفیران با تجربه فراوان در این زمینه آماده است تا تجهیزات حفاری را با مناسب‌ترین نرخ و به صورت حمل استاندارد، به کشورهای مورد نظر منتقل نماید.
 
شرکت فریت بار و کارگوی سفیران به عنوان نماینده رسمی کلیه هواپیمایی‌های معتبر بین‌المللی فعال در ایران، از شرکت‌های فعال در زمینه فریت بار تجهیزات و دستگاه‌های صنعتی است و می‌تواند این محصولات و دیگر کالاهای صنعتی را به هر مقصدی که بخواهید با ایمنی و اطمینان کامل ارسال کند. برای آگاهی بیشتر در این مورد با شماره 88830215 تماس بگیرید. سفیران همواره تلاش کرده است تا در کنار بالا بردن کیفیت حمل، هزینه فریت بار تجهیزات صنعتی را برای مشتریانش تا حد ممکن کاهش دهد.
 

هزینه ارسال تجهیزات و دستگاه‌های صنعتی از فرودگاه امام به خارج از کشور

 
حمل و نقل دریایی، مسیرهای جاده‌ای و راه‌های ریلی به نسبت فریت بار قدمت و سابقه بیشتری دارند؛ اما این راه‌ها با وجود اعتبار دور و درازشان معایب بزرگی نیز دارند؛ یکی از نکات منفی این راه‌ها هزینه جابجایی زیادشان است. این مشکل زمانی بیشتر به چشم می‌آید که محموله‌های باری خیلی بزرگ نباشند. در حقیقت راه‌های دریایی و زمینی عموماً برای بارهای صادراتی خیلی بزرگ و انبوه مناسب‌تر هستند ولی در مورد محموله‌های کوچک و متوسط به صرفه و اقتصادی محسوب نمی‌شوند.
 
برای وضعیتی که محموله شما انبوه و بسیار بزرگ نیست، حمل هوایی راه حملی خیلی بهتر و مقرون به صرفه‌تر است؛ چون شرکت‌های هواپیمایی هزینه کارگو تجهیزات صنعتی را بر مبنای مقصد و وزن محاسباتی محموله تعیین می‌کنند که برای این وضیعت معمولاً رقمی کاملاً اقتصادی و توجیه‌پذیر می‌شود. ضمن اینکه هواپیما توانایی حمل انواع تجهیزات صنعتی را به همه جای دنیا دارد و نسبت به راه‌های دیگر سریع‌تر است. هواپیماها امروزی به خاطر تکنولوژی به روزی که در آن‌ها بکار رفته، احتمال آسیب کالاها را به حداقل می‌رسانند.
 
 
 
سفیران می‌تواند حمل این کالاها را بر عهده بگیرد. سفیران متعهد می‌شود که محموله تجهیزات صنعتی شما را، در هر میزان وزنی که هست و هر مقصدی که دارد، با مناسب‌ترین نرخ ارسال کند. برای آشنایی بیشتر با شیوه محاسبه هزینه‌ها و تعیین هزینه حمل هوایی تجهیزات صنعتی خود، با شماره 88830215 تماس بگیرید و با کارشناسان سفیران گفت‌وگو کنید.
 

برای صادرات هوایی تجهیزات صنعتی در فرودگاه امام خمینی به چه مدارکی نیاز است؟

 
تجهیزات صنعتی گروهی از وسایل هستند که گاهی از ایران به کشورهای گوناگون ب ویژه کشورهای همسایه ارسال می شود. گاهی هم با تجهیزات صنعتی ساخت کشور خارجی رو به روییم که هرکدام قوانینی دارد.
 
 • صادرات هوایی تجهیزات صنعتی ایرانی

 
اینگونه کالاها بیشتر شامل تجهیزات آشپزخانه و ابزارهای صنعتی و نانوایی  است که به کشورهای ایرانی نشین و کشورهای همسایه فرستاده می شود. برای صادرات تجهیزات صنعتی داشتن اینویس و پکینگ لیست ضروری است. داشتن کارت بازرگانی برای صادرات این کالاها جزو اولین شروط صادرات است. اگر صادر کننده کارت بازرگانی نداشته باشد، شرکت سفیران می تواند از طریق کارت بازرگانی همکاران کالا را ارسال نماید. فراموش نکنید گمرک کشورهای مختلف قوانین خاص خود را دارند و این احتمال هست که غیر از این مدارک، مدارک دیگری هم از شما خواسته شود. برای آگاهی بیشتر با شماره تلفن 88830215 تماس بگیرید؛ کارشناسان سفیران در مورد همه مدارک لازم برای فریت بار تجهیزات صنعتی به کشورهای مختلف دنیا راهنمایی‌تان می‌کنند. سفیران طی تشریفات و پروسه گمرکی در کنار شما و همراه‌تان خواهد بود تا هیچ خللی در مسیرصادرات این کالاها پدید نیاید و در هر مرحله مشاوره و راهنمایی لازم را به شما  ارائه خواهد داد.
 
 
 • صادرات هوایی تجهیزات صنعتی غیر ایرانی

 
 
مهمترین نکته در زمینه صادرات تجهیزات صنعتی توجه به این نکته است که این تجهیزات حتما بایستی ایرانی باشند. در غیر این صورت  در حالت عادی اجازه صادرات تجهیزات صنعتی داده نمی‌شود. اگر کالایی که برای صادرات وارد گمرک می شود، خارجی باشد، لازم است صادر کننده مدارک مربوط به واردات کالا را ارائه کند و توضیح دهد این کالا چرا به کشور وارد شده و دلیل خروج آن را نیز مشخص نماید. این موارد  زمانی اتفاق می افتد که کالایی به کشور وارد شده و پس از مدتی استفاده حالا قرار است به کشور مورد نظر بازگردانده شود یا خریدار ایرانی از کالا راضی نبوده و می خواهد کالای خارجی را پس بفرستد. اینجاست که مراحل صادرات تجهیزات  صنعتی به شکل ارسال قطعی طی می شود.
 

نحوه صادرات موقت تجهیزات صنعتی در پایانه هوشمند بار فرودگاه امام خمینی 

 

خروج موقت تجهیزات صنعتی نیز داستان خودش را دارد. این کالاها نیز ممکن است ساخت ایران یا خارجی باشند

 

 • خروج موقت کالاهای ایرانی

 

صادرات موقت معمولا در مورد کالاهایی اتفاق می‌افتد که برای شرکت در نمایشگاه ها یا تعمیرات راهی  کشورهای دیگر می شوند. پس این کالاها بایستی برگه صادرات موقت دریافت کنند. برای صدور مجوز صادرات موقت ابتدا ارسال کننده باید اعلام کند که کالاها قرار است در بازه زمانی مشخصی به کشور بازگردند و اگر قرار است کالایی در نمایشگاه به فروش برسد پیش از ارسال باید به گمرک اعلام گردد. در این مرحله شرکت فورواردر از تمامی کالاها عکس برداری خواهد کرد تا به عنوان مدرک ضمیمه پرونده ارسال کالا گردد. پس از آن نوبت به ارزیاب گمرک می رسد تا  هزینه این کالاها را برآورد کند. پس از تعیین هزینه کالاها، ارسال کننده باید مبلغ تعیین شده را به عنوان وثیقه به حساب گمرک واریز کند. پس از این مرحله مجوز صادرات موقت تجهیزات صنعتی صادر خواهد شد. البته برای این گونه صادرات نیز داشتن اینویس و پکینگ  لیست و کارت بازرگانی ضروری است. دانستن قوانین گمرک ها برای ارسال آسانتر برای صادرکنندگان بسیار ضروری است. ارسال کننده بایستی تمامی قوانین مربوط به صادرات موقت تجهیزات صنعتی کشور مقصد را بداند. بدیهی است در بازگشت این کالاها کارشناس گمرک عکس‌های تهیه شده پیش از ارسال را با کالاهای برگشتی تطبیق خواهد داد تا مغایرتی پیش نیامده باشد. پس از آن وثیقه مورد نظر به ارسال کننده بازگردانده خواهد شد.

 

 • خروج موقت کالاهای غیر ایرانی

 

خروج این گونه کالاها زمانی است که تجهیزات صنعتی خارجی جهت تعمیرات راهی کشور خارجی می شوند و قرار است پس از تعمیر به کشور باز گردانده شود. در مورد این کالاها لازم است برگ خرید یا سند واردات کالا دردسترس باشد و به گمرک ارائه شود. در خروج موقت این کالاها هم تمام مراحل مربوط به خروج موقت کالاهای ایرانی باید طی شود. پس از عکسبرداری از تجهیزات و تعیین ارزش کالا و پرداخت وثیقه توسط ارسال کننده، برگ خروج موقت تجهیزات صنعتی خارجی صادر می شود.

 

 

در پروسه ارسال کارگو  تجهیزات و دستگاه‌های صنعتی، محصولات چگونه بسته‌بندی می‌شوند؟

 
نکته مهم پیش از بسته‌بندی این محصولات این است که وسایل از وضعیت خطرناک خارج کنیم؛ اگر روغن یا بنزین درون وسیله‌ای هست حتماً باید به طور کامل تخلیه شود. همینطور اگر باطری و یا کپسول گاز روی تجهیزی نصب است، باید این‌ها را از آن تجهیز جدا کرد و وسیله را بدون باطری و کپسول بسته‎بندی کرد.
 
 
 
 
برای بسته‌بندی اگر امکانش هست تجهیزات را در جعبه چوبی مناسبی قرار دهید که محکم باشد. جعبه‌ها نگه‌دارنده‌های بهتری هستند. پس از بسته‌بندی می‌توان آن‌ها را پالت‌بندی و تسمه‌کشی کرد تا در طول راه ایمن بمانند.
 

صدور بارنامه تجهیزات و دستگاه‌های صنعتی در ترمینال کارگو فرودگاه امام چگونه است؟

 
شرکت خدمات فریت بار و کارگوی سفیران از سازمان هواپیمایی کشوری برای صدور بارنامه شرکت‌های هواپیمایی معتبر و انجام خدمات حمل هوایی مجوز رسمی دارد و می‌تواند با نرخی منصفانه این کار را بر عهده بگیرد و بار را در اسرع وقت به مقصد ارسال کند. برای سفیران اعتبار شرکت های هواپیمایی بین‌المللی و مسیرهای پروازی اهمیت خیلی زیادی دارد و همیشه تلاش می‌کند محموله‌های تجهیزات صنعتی را با بهترین شرکت‌های هواپیمایی بین‌المللی و مناسب‌ترین مسیرها به مقصد برساند. هدف این است که کالاها با اطمینان کامل و با بیشترین سرعت حمل شوند و هزینه کارگو کاهش یابد. برای همین سفیران هواپیماهای پهن‌پیکر و مسیرهای مستقیم را برای بار شما در نظر می‌گیرد که محموله شما در اسرع وقت و در سلامت کامل به کشور مورد نظر برسد.
 
شماره 88830215 شماره اصلی شرکت سفیران است. دفتر سفیران در فرودگاه امام خمینی، ترمینال کارگو، دفتر شماره سیزده قرار دارد. سفیران در قبال محصولات صادراتی شما مسئولیت‌پذیری کامل دارد و تمام تلاشش را برای جلب رضایت شما انجام می‌دهد.
 

سخن پایانی

 
صدور بارنامه و رزرو کتبی از خدمات اصلی شرکت سفیران است. سفیران امکان پیگیری آنلاین محموله در تمام مراحل فریت بار برای شما فراهم کرده است تا هر زمانی که خواستید از موقعیت محموله خود آگاه شوید. این شرکت از بسته‌بندی و پیکاپ بار تا ارائه خدمات انبارداری در کشور را برای مشتریان انجام خواهد داد.
 
شرکت سفیران با تجربه چند دهه فریت بار تجهیزات صنعتی از اهمیت حمل و نگهداری این کالاها به خوبی آگاه است و می‌تواند محموله شما را به خوبی برای فریت بار آماده کند تا هزینه فریت بار تجهیزات صنعتی به حداقل ممکن برسد. شما می‌توانید با اطمینان خاطر محموله خود را به سفیران بسپارید. برای شروع همکاری با تلفن 88830215 تماس بگیرید.
 
حال که با گوشه‌ی از خدمات شرکت سفیران مستقر در ترمینال کارگو فرودگاه امام خمینی ،  در زمینه حمل هوایی و ارسال کارگو تجهیزات و دستگاه‌های صنعتی آشنا شدید بهتر است برخی قابلیت‌های دیگر این شرکت را نیز بدانید. با سفیران، بارهای سنگینتان را سبک کنید:
 
 • مشاوره رایگان برای حمل بار شما و بازدید آن در مبدأ
 • بسته‌بندی انواع بار جهت حمل هوایی فریت بار در محل کار یا منزل فرستنده 
 • تحویل بار در مبدأ و حمل زمینی آن به فرودگاه 
 • ارائه انواع خدمات انبارداری در مبدأ 
 • ارائه خدمات بیمه تکمیلی بار توسط شرکت‌های معتبر بیمه 
 • انجام تشریفات گمرکی در راستای خروج بار از گمرکات کشور و حمل هوایی به مقصد
 • صدور بارنامه با مناسب‌ترین نرخ حمل هوایی بار با معتبرترین ایرلاین های فعال در ایران
 • دریافت رزرو کتبی بار از ایرلاین و ارائه آن به فرستنده بار
 • ارائه خدمات آنلاین جستجوی بار جهت دریافت اطلاعات مراحل حمل توسط شرکت هواپیمایی
اطلاعات بیشتر

شرایط امنیتی و حراستی فریت تجهیزات صنعتی

فرودگاهها در سرتاسر دنیا یکی از امن ترین اماکن عمومی جهت حمل هوایی مسافرین وانواع کالای تجاری به حساب می آیند. حکومت ها ودولت های کشور های مختلف ، حفظ امنیت پایدار درفرودگاه های قلمرو حکومتی خود را ، بدون لحظه ای غفلت، یکی از وظایف اصلی خود و نمادی از قدرت آن کشور در حفظ آرامش، آسایش و امنیت مردمان خود قلمداد میکنند.
ادامه مطلب

ارسال بار به تمامی کشورهای دنیا

ویدئو های دیدنی فریت بار