سرویس پیکاپ بار شما از سراسر ایران

مجموعه فریت بار و کارگو سفیران همواره می‌کوشد تا بهترین خدمات را به مشتریانش ارائه دهد. این خدمات تمامی متقاضیان با هر نوع سلیقه‌ای را در بر می‌گیرد؛ یعنی همه ایرانیان می‌توانند در هر نقطه از کشور محموله خود را به سفیران بسپارند و با مناسب‌ترین شرایط بارشان را به کشور مقصد خود ارسال کنند. برای خدمت‌رسانی بیشتر پا را از این نیز فراتر نهاده‌ایم. به‌گونه‌ای که با استفاده از امکان پیک آپ بار در هر نقطه از کشور، همکاران ما بار را از درب منزلتان تحویل می گیرند و در همان شهر، با استفاده از دانش و تبحر خود تحت برند لاجیستو پک بارهای شما را بر اساس اصول استاندارد بسته‌بندی خواهند کرد. این امکان برای تمامی بارهای مسافران، مهاجران و تاجران فراهم است و می‌توانند از این امکانات استفاده کنند. چه بسا ارسال‌کنندگانی که در اقصی نقاط کشور حضور دارند و با توجه به کهولت سن، بیماری یا مشغله‌های دیگر نمی‌توانند مسیر انتقال بارهایشان و انجام امور مربوط را بپیمایند یا مهاجرانی که وسایلشان را در خانه رها کرده‌اند و پس از مهاجرت می‌خواهند اسبابشان را به کشور مورد نظرشان انتقال دهند. در این صورت ضمن هماهنگی با دوستان و آشنایان می‌توانند از خدمات پیک آپ بار بهره‌مند شوند. در این مسیر شرکت سفیران به تمام موضوعات و بایدها و نبایدها توجه می‌کند و تمام شرایط ارسال بار را در نظر می‌گیرد تا فریت بار ها طبق اصول حفظ سلامت کالاها صورت گیرد.
 
شما با استفاده از خدمات درب منزل سفیران، نیازی به حضور برای ارسال کالا نخواهید داشت. تنها لازم است مدارک لازم را به شرکت سفیران بسپارید تا صفر تا صد خدمات را برایتان به انجام رساند و فریت بارتان با موفقیت و منصفانه-ترین قیمت انجام شود. نکته حائز اهمیت در این میان قانونی بودن مدارک و رعایت قوانین درمورد بارهاست. به‌گونه‌ای که شرایط امنیتی و حراستی برای فریت بار باید به‌دقت لحاظ شود. لازم است برای آگاهی بیشتر از شرایط امنیتی و حراستی فریت بار به صفحه  شرایط حراستی و امنیتی فریت بار مراجعه کنید. شماره 88830215 شماره اصلی شرکت سفیران است. دفتر سفیران در فرودگاه امام خمینی، ترمینال کارگو، دفتر شماره سیزده قرار دارد. سفیران در قبال محصولات صادراتی شما مسئولیت‌پذیری کامل دارد و تمام تلاشش را برای جلب رضایت شما انجام می‌دهد.
 

شیوه‌های گوناگون پیک آپ بار

 
حال که با خدمات پیک آپ بار آشنا شدید بد نیست با شکل‌های پیک آپ و امکاناتی که شرکت سفیران برای تحویل گرفتن بارها از درب منزل شما در اقصی نقاط کشور در نظر گرفته نیز آشنا شوید. ناگفته پیداست که بارهای ارسالی شما ممکن است در اندازه‌ها و انواع گوناگون باشد. فرض کنید مسافری برای ارسال مبلمان و وسایل منزل درخواست پیک آپ کرده یا متقاضی دیگری می‌خواهد مواد لبنی و خوراکی را به خارج از کشور ارسال کند. شرکت سفیران فکر همه چیز را کرده و برای تحویل گرفتن هرکدام از این بارها تدابیر لازم و منطبق با نوع کالا را اندیشیده است. به‌گونه‌ای که برای بارهای سنگین و حجیم، از ماشین‌های جادار و سنگین بهره می‌گیرد و بار حجیم شما را با رعایت اصول ایمنی حمل بار از درب منزلتان تحویل خواهد گرفت. همین‌طور بارهای سبک نیز با وانت‌های مناسب که برای حمل این‌گونه بارها تجهیز شده جابه‌جا می‌شوند. از سوی دیگر گفتیم که ممکن است کالاهایی نیاز به مراقبت‌های بیشتری داشته باشند. مثل مواد فاسد شدنی در هر حجم و اندازه. ما برای انتقال این محموله‌ها از درب منزل شما از ماشین‌های یخچال دار استفاده خواهیم کرد تا از همین ابتدای آغاز روند فریت بار، تمام اصول استاندارد ارسال را رعایت کنیم و هیچ آسیبی به کالاهای شما وارد نشود.
 
در هرصورت، سفیران هر کالایی را مناسب با شرایط همان کالا حمل خواهد کرد. شعار همیشگی ما رعایت تمامی نکات ایمنی حمل بار از آغاز تحویل گرفتن کالا از درب منزل شما تا رساندن کالا به مقصد بوده هست و خواهد بود. به حجم و نوع بارتان فکر نکنید. خدمات پیک آپ بار سفیران، برای راحتی خیال شما تدارک دیده شده و سلامت کالای شما را با منصفانه ترین قیمت تضمین می‌کند. پس به ما اعتماد کنید. سفیران پشتوانه‌ای طولانی در فریت انواع بارها دارد. پیکاپ بار از همه استان‌های کشور، حمل محصول به فرودگاه، انجام تشریفات گمرکی در فرودگاه مبدأ و تحویل در گمرک مقصد از جمله خدماتی است که سفیران برای صادرکنندگان انجام می‌دهد. برای مشاوره، کسب اطلاعات و ثبت درخواست لطفاً با شماره 88830215 تماس بگیرید.
 
 

خدمات دیگر مجموعه فریت بار و کارگو سفیران

 
صدور بارنامه و رزرو کتبی از خدمات اصلی شرکت سفیران است. سفیران امکان پیگیری آنلاین محموله در تمام مراحل فریت بار برای شما فراهم کرده است تا هر زمانی که خواستید از موقعیت محموله خود آگاه شوید. این شرکت از بسته‌بندی و پیکاپ بار تا ارائه خدمات انبارداری در کشور و بیمه تکمیلی را برای مشتریانش انجام خواهد داد.
 
شما می‌توانید با اطمینان خاطر محموله خود را به سفیران بسپارید. برای شروع همکاری با تلفن 88830215 تماس بگیرید. شرکت سفیران با تجربه چند دهه فریت بار  از اهمیت حمل و نگهداری این کالاها به‌خوبی آگاه است و می‌تواند محموله شما را به‌خوبی برای فریت بار آماده کند تا هزینه فریت بار  شما از ترمینال کارگو فرودگاه امام خمینی ،  به سرتاسر دنیا به حداقل ممکن برسد. خدمات دیگر سفیران چنین است:
 
  • مشاوره رایگان برای حمل بار شما و بازدید آن در مبدأ
  • بسته‌بندی انواع بار جهت حمل هوایی فریت بار در محل کار یا منزل فرستنده 
  • ارائه انواع خدمات انبارداری در مبدأ 
  • ارائه خدمات بیمه تکمیلی بار توسط شرکت‌های معتبر بیمه 
  • انجام تشریفات گمرکی در راستای خروج بار از گمرکات کشور و حمل هوایی به مقصد
  • صدور بارنامه با مناسب‌ترین نرخ حمل هوایی بار با معتبرترین ایرلاین های فعال در ایران
  • دریافت رزرو کتبی بار از ایرلاین و ارائه آن به فرستنده بار
  • ارائه خدمات آنلاین جستجوی بار جهت دریافت اطلاعات مراحل حمل توسط شرکت هواپیمایی
اطلاعات بیشتر

شرایط امنیتی و حراستی ارسال هوایی بار از ایران به سایر کشورهای دنیا

فرودگاهها در سرتاسر دنیا یکی از امن ترین اماکن عمومی جهت حمل هوایی مسافرین وانواع کالای تجاری به حساب می آیند. حکومت ها ودولت های کشور های مختلف ، حفظ امنیت پایدار درفرودگاه های قلمرو حکومتی خود را ، بدون لحظه ای غفلت، یکی از وظایف اصلی خود و نمادی از قدرت آن کشور در حفظ آرامش، آسایش و امنیت مردمان خود قلمداد میکنند.
ادامه مطلب

ارسال بار به تمامی کشورهای دنیا

ویدئو های دیدنی فریت بار