محصولات لبنی و فراورده های دامی

فریت بار مواد لبنی و فرآورده‌های دامی (فاسد شدنی) به سرتاسر دنیا


گوسفندان در مراتع و گاوها در چراگاه‌ها. همه در حال انجام وظیفه‌اند و ابر و باد و مه و خورشید و فلک هم در کار تا ماحصلش امروز و فرداها به مهم‌ترین ماده غذایی مردمان جهان تبدیل شود. از مراتع سرسبز تا کارخانه‌ها و از کارخانه‌ها تا خانه‌های شما و از کارخانه‌ها تا بندرها و فرودگاه ها. لبنیات و محصولات دامی اکنون به غذای اصلی انسان تبدیل شده که هرروز انواعش در دنیا تولید و پخش می شود. وقتی از لبنیات و محصولات دامی سخن می‌گوییم منظورمان کالاهایی مانند شیر، ماست، پنیر، خامه، دوغ، شیر خشک، بستنی، گوشت قرمز، گوشت مرغ، روده گوسفند و تخم‌مرغ نطفه‌داراست. متنوع و گوناگون. با شکل و شمایل جورواجور. شیر همان شیر است اما ذائقه‌ها متفاوت. هرکس هم می‌کوشد تا طعم دست آوردهای لبنی خود را به همه بچشاند. از این روست که در روزگار ما تجارت کالاهای لبنی رونق فراوان یافته و جهان هرروز در حال تبادل لبنیات و محصولات دامی است؛ اما نکته ای مهم در این میان وجود دارد و آن هم ارتباط تنگاتنگ زمان و فرآورده‌های لبنی و دامی است. به گمانم یکی از کالاهایی است که بارکد تاریخش را اصلاً نمی‌توان نادیده گرفت و پس از تولید باید به سرعت تکلیفش را مشخص کرد. شاید مسیر این مواد تا خانه‌های شما راه زیادی نباشد اما از غرب تا شرق عالم راه زیادی است. همین است که باید برای یک سفر لبنیاتی به همراه محصولات دامی آماده شد. سفری سریع و ایمن؛ و همین است که راه کارخانه تا فرودگاه‌ها را می سازد تا با سریع ترین و مجهزترین دست آورد بشر یعنی هواپیما ره صد ساله دیروز را امروز یک شبه بپیماییم و محصولات امروز کارخانه‌هایمان را همین امروز سر سفره مردمان جهان بگذاریم. در هرکجای جهان باشید و تاریخ روی کالاهای لبنی را ببینید به ارزش حمل هوایی لبنیات و محصولات دامی پی خواهید برد. بازهم ابرو باد و مه خورشید در کارند و گوسفندان در مراتع و گاوها در چراگاه‌ها و این بار چوپان با لبخند برای هواپیمایی که از بالای سرش می گذرد دست تکان می دهد بدون اینکه بداند بار این هواپیما را چند روز پیش خود او دوشیده است. این رسم طبیعت است که همه موجودات را در چرخه ای به هم متصل می کند.
برخی مردم بر این باورند که تنها محصولات صادرات در ایران فقط به محصولات پتروشیمی و نفت و گاز محدود می شود؛ اما باید بگوییم فرآورده‌های لبنی و دامی ایران سال‌‌های سال است که بازار کشورهای همسایه را در قبضه کرده و بازرگانان بسیاری از سرزمین ما در زمینه صادرات لبنیات و محصولات دامی برای کشور ارزآوری داشته‌اند. ایران سال‌هاست به عنوان یکی از بهترین کشورهای خاورمیانه در زمینه صادرات کالا و محصولات لبنی و دامی، فعالیت می کند و توانایی‌اش در عرصه جهانی بر کسی پوشیده نیست. شرایط جغرافیایی و آب و هوایی ایران سبب شده است که صادرات لبنیات و محصولات دامی در این کشور رونق بسیاری داشته باشد و تاجران به بیشتر کشورهای منطقه لبنیات و محصولات دامی باکیفیت صادر کنند. امروزه ایران به بیشتر کشورهای همسایه از جمله عراق، ترکیه، امارات، قطر، افغانستان و عمان و حتی کشورهای دیگر لبنیات و محصولات دامی صادر می کند و این به دلیل کیفیت محصولات و فرآورده‌های لبنی و دامی ایرانی است و البته همه این‌ها با داشتن سیستم حمل و نقل هوایی توانا به سرانجام می‌رسد. این پایان ماجراست که همه چیز را مشخص می کند. پایان ماجرای ارسال لبنیات و محصولات دامی در فریت بار شکل می‌گیرد که خود داستان مفصلی است که باید به دستانی توانا سپرده شود. شرکت فریت بار و کارگو سفیران با دستانی توانا در عرصه فریت بار فرآورده‌های دامی و لبنی آماده هرگونه خدمات‌رسانی در این زمینه است.

با فریت بار مواد لبنی و دامی بیشتر آشنا شویم


در صنعت حمل‌ونقل بین‌المللی به هرگونه جابه‌جایی، به صورت کلی یا جزئی، فریت بار اطلاق می‌شود ولی عموماً منظور از فریت بار، حمل هوایی با استفاده از شرکت‌های هواپیمایی بین‌المللی است. فریت بار به نسبت دیگر راه‌های حمل مطمئن‌تر، سریع‌تر و کم‌هزینه‌تر است و به صادرکننده امکان دسترسی به اقصی نقاط جهان را می‌دهد. امکانات تخصصی هواپیماها باعث شده که فریت بار گزینه‌ای خیلی خوب برای حمل انواع مواد و محصولات فاسد شدنی و حساس باشد
فریت بار مواد لبنی و فرآورده‌های دامی (فاسد شدنی) به سرتاسر دنیا باید از طریقی صورت گیرد که محصولات در بهترین شرایط و با حداکثر سرعت و کمترین هزینه به مقصد ارسال شوند. محصولات لبنی و دامی مدت زمان مصرف محدودی داشته و خیلی زود منقضی می‌شوند؛ بنابراین باید خیلی سریع به مصرف برسند. از طرف دیگر این محصولات باید در شرایطی مطلوب و مناسب نگهداری شوند تا کیفیت‌شان را از دست ندهند و آلوده یا فاسد نشوند. مجموع این دلایل باعث شده تا صادرکنندگان برای حمل محصولات لبنی و دامی، فریت بار یا حمل هوایی را که امکانات بهتر و بیشتری دارد ترجیح بدهند. فریت بار یکی از ایده‌آل‌ترین شیوه‌های حمل این‌گونه محصول صادراتی حساس و فاسد شدنی است و می‌تواند آن‌ها را با بیشترین کیفیت و حداقل هزینه به مقصد برساند.
شما می‌توانید از خدمات سفیران استفاده کنید. شرکت خدمات فریت بار و کارگوی سفیران، فریت بار مواد لبنی و فرآورده‌های دامی (فاسد شدنی) شما را به طور ویژه و با هزینه فریت بار مناسب به تمامی كشورهای دنیا بر عهده می‌گیرد. سفیران تجربه‌ای چند دهه‌ای در فریت بار انواع محصولات صادراتی فاسد شدنی مثل محصولات لبنی و دامی، غذایی و کشاورزی دارد. پیکاپ بار از همه استان‌های کشور، حمل محصول به فرودگاه، انجام تشریفات گمرکی در فرودگاه مبدأ و تحویل در گمرک مقصد از جمله خدماتی است که سفیران برای صادرکنندگان مواد لبنی و فرآورده‌های دامی (فاسد شدنی) انجام می‌دهد. برای مشاوره، کسب اطلاعات و ثبت درخواست لطفاً با شماره 88830215 تماس بگیرید.

فریت بار مواد لبنی و فرآورده‌های دامی (فاسد شدنی) چه اهمیتی دارد؟


از جمله مواد لبنی و دامی صادراتی ایران می‌توان به شیر، ماست، پنیر، خامه، دوغ، شیر خشک، بستنی، گوشت قرمز، گوشت مرغ، روده گوسفند و تخم‌مرغ نطفه‌دار اشاره کرد. این محصولات عموماً به کشورهای همسایه، شرق آسیا و اروپا ارسال می‌شود. اکثر کشورها، مخصوصاً کشورهای اروپایی قوانین سخت‌گیرانه‌ای در مورد ورود مواد لبنی و گوشتی دارند و به سختی مجوز ورود به آن‌ها می‌دهند. این محصولات برای اینکه بتوانند به این کشورها وارد شوند، علاوه بر اینکه باید کیفیت بالایی داشته باشند، می‌بایست به صورت استاندارد بسته‌بندی و حمل شوند. نگهداری و انتقال نامناسب محصولات دامی و لبنی احتمال فاسد شدن و آلودگی آن‌ها را افزایش می‌دهد و به صادرکننده زیان زیادی وارد می‌آورد.
بنابراین صادرکنندگان باید از راهی استفاده کنند که در آن امکانات خوبی برای نگهداری محصول داشته باشد و خیلی سریع و بدون آسیب و البته با هزینه منصفانه آن‌ها را به مقصد برساند؛ این راه فریت بار است. فریت بار از باکیفیت‌ترین و مقرون به صرفه‌ترین راه‌های جابجایی محصولات دامی و لبنی است.
سفیران از جمله شرکت‌هایی است که در حوزه فریت بار مواد لبنی و فرآورده‌های دامی (فاسد شدنی) فعالیت می‌کند. شرکت فریت بار و کارگوی سفیران به عنوان نماینده رسمی کلیه هواپیمایی‌های معتبر بین‌المللی فعال در ایران، محموله‌های زیادی از این محصولات را به قاره‌های مختلف ارسال کرده است و به خوبی با ارسال این گونه محصولات آشناست.
یکی از رویکردهای سفیران در تمام سال‌های فعالیتش این بوده که هزینه فریت بار مواد لبنی و فرآورده‌های دامی (فاسد شدنی) برای صادرکنندگان این محصولات رقمی منصفانه و حداقلی باشد تا نگرانی‌ای بابت این مسئله نداشته باشند.

هزینه فریت بار مواد لبنی و فرآورده‌های دامی (فاسد شدنی)


فریت بار مقرون به صرفه‌ترین راهی است که صادرکننده محصولات لبنی و دامی پیش رویش دارد. بسیاری از کشورهایی که محصولات ایرانی را وارد می‌کنند، با کشور ما مسیر دریایی یا زمینی ندارند یا اگر دارند هزینه حمل و جابجایی این محصولات به آنجا بسیار بالاست. در صورت انتخاب این مسیرها، علاوه بر اینکه هزینه زیادی بابت جابجایی باید بپردازید، می‌بایست ریسک آلودگی و فاسد شدن محصول را هم به جان بخرید؛ چون زمان حمل در این راه‌ها خیلی طولانی‌تر است و ممکن است روزها طول بکشد. با این تفاسیر فریت بار و ارسال از طریق هواپیما روشی معقول‌تر است و صرفه‌جویی زیادی در هزینه‌ها به وجود می‌آورد.
شرکت‌های هواپیمایی هزینه فریت بار مواد لبنی و فرآورده‌های دامی (فاسد شدنی) را بر مبنای مقصد و وزن محاسباتی محموله تعیین می‌کنند. توجه داشته باشید که هزینه فریت بار برای محموله‌های نه خیلی بزرگ و سنگین لبنی و دامی، کاملاً اقتصادی و توجیه‌پذیر است.
سفیران وظیفه اصلی خود را جلب رضایت خاطر مشتریان می‌داند. سفیران متعهد می‌شود که محموله مواد لبنی و فرآورده‌های دامی (فاسد شدنی) صادراتی شما را، در هر میزان وزنی که هست و هر مقصدی که دارد، با مناسب‌ترین نرخ ارسال کند. برای آشنایی بیشتر با شیوه محاسبه هزینه‌ها و تعیین هزینه فریت بار مواد لبنی و فرآورده‌های دامی (فاسد شدنی) خود، با شماره 88830215 تماس بگیرید و با کارشناسان سفیران گفت‌وگو کنید.

برای فریت بار مواد لبنی و فرآورده‌های دامی (فاسد شدنی) به چه مدارکی نیاز است؟


برای صادرات محصولات لبنی و دامی باید گواهی سازمان دامپزشکی کشور را داشته باشید. اگر محصولات شما مشکلی از لحاظ بهداشتی نداشته باشند این سازمان به شما گواهی بهداشت صادراتی می‌دهد. در کنار این مدرک شما باید پروانه تولیدی و کارت بازرگانی خود را هم به گمرک ارائه کنید تا بتوانید محصولات خود را از مرزهای کشور خارج کنید. البته این‌همه مدارک نیست و مدارک دیگری هم نیاز خواهد بود.
گفتنی است که گمرک هر کشوری قوانین خاص خود را دارد، بنابراین این احتمال وجود دارد که غیر از مدارکی که گمرک از شما می‌خواهد، مدارک دیگری هم نیاز باشد. طبیعتا برای این مسئله هم باید آمادگی داشته باشید.
شما در طی تشریفات گمرکی می‌توانید به سفیران اعتماد کنید و از مشاوره و راهنمایی‌های این شرکت استفاده کنید. سفیران هر کمک و همراهی‌ای که برای کوتاه و تسهیل کردن پروسه گمرکی فریت بار مواد لبنی و فرآورده‌های دامی (فاسد شدنی) لازم باشد برای شما انجام خواهد داد تا بدون دغدغه محصولتان را به مقصد صادر کنید. لطفاً با شماره تلفن 88830215 تماس بگیرید؛ کارشناسان این شرکت در مورد همه مدارک لازم برای فریت بار مواد لبنی و فرآورده‌های دامی (فاسد شدنی) راهنمایی‌تان می‌کنند.

در فریت بار مواد لبنی و فرآورده‌های دامی (فاسد شدنی)، محصولات چگونه بسته‌بندی می‌شوند؟


اولین نکته در حمل مواد لبنی و دامی شرایط و محیط نگهداری در حین فریت بار است. دمای محیط و آلوده نبودن آن از مهم‌ترین مسائلی است که باید رعایت شود. ضمن اینکه بسته‌بندی آن‌ها باید استاندارد و مناسب باشد تا باعث خراب شدن این محصولات نشود. برای فریت بار می‌توان این محصولات را پالت‌بندی و تسمه‌کشی کرد تا در طول راه ثابت و محکم باقی بمانند.
سفیران با سی سال تجربه در فریت بار مواد لبنی و فرآورده‌های دامی (فاسد شدنی) از اهمیت شیوه نگهداری و حمل این محصول به خوبی آگاه است و می‌تواند محموله شما را به خوبی برای فریت بار آماده کند تا هزینه فریت بار مواد لبنی و فرآورده‌های دامی (فاسد شدنی) به حداقل ممکن برسد.

صدور بارنامه فریت بار مواد لبنی و فرآورده‌های دامی (فاسد شدنی) چگونه است؟


شرکت خدمات فریت بار و کارگوی سفیران از سازمان هواپیمایی کشوری برای صدور بارنامه شرکت‌های هواپیمایی معتبر و انجام خدمات حمل هوایی مجوز رسمی دارد و می‌تواند با مناسب‌ترین نرخ این کار را بر عهده بگیرد و بار را در اسرع وقت به مقصد ارسال کند. شماره 88830215 شماره اصلی شرکت سفیران است. می‌توانید با این شماره تماس بگیرید و فریت بار محموله لبنی و دامی خود را با اطمینان خاطر به این شرکت واگذار کنید. دفتر سفیران در فرودگاه امام خمینی، ترمینال کارگو، دفتر شماره سیزده قرار دارد. سفیران در قبال محصولات صادراتی شما مسئولیت‌پذیری کامل دارد و تمام تلاشش را برای جلب رضایت شما انجام می‌دهد.
برای سفیران اعتبار شرکت های هواپیمایی بین‌المللی و مسیرهای پروازی اهمیت خیلی زیادی دارد و همیشه تلاش می‌کند محموله‌های مواد لبنی و فرآورده‌های دامی (فاسد شدنی) و هر نوع محصول صادراتی حساس و فاسد شدنی دیگری را با بهترین شرکت‌های هواپیمایی بین‌المللی و مناسب‌ترین مسیرها به مقصد برساند. هدف این است که سرعت حمل بیشتر شده، تأخیر به حداقل برسد و در نهایت کیفیت محصولات حفظ شود. برای همین سفیران هواپیماهای پهن‌پیکر و مسیرهای مستقیم را برای بار شما در نظر می‌گیرد که محموله شما در اسرع وقت و در سلامت کامل به کشور مورد نظر برسد.

سخن پایانی


شرکت سفیران بارنامه و رزرو کتبی را برای محصولات صادراتی شما انجام می‌دهد. از سوی دیگر سفیران امکان پیگیری آنلاین محموله در تمام مراحل فریت بار برای شما فراهم کرده است تا هر زمانی که خواستید از موقعیت محموله خود آگاه شوید. این شرکت از بسته‌بندی و پیکاپ بار تا ارائه خدمات انبارداری در کشور را برای مشتریان انجام خواهد داد. سفیران محصولات شما را بیمه می‌کند؛ این شرکت برای بیمه تکمیلی از شرکت‌های بیمه معتبر استفاده خواهد کرد.
اگر قصد فریت بار مواد لبنی و فرآورده‌های دامی (فاسد شدنی) به سرتاسر دنیا را دارید، از خدمات سفیران استفاده کنید. برای شروع با تلفن 88830215 تماس بگیرید و درخواستتان را ثبت کنید. سفیران حداکثر تلاش خود را خواهد کرد تا محموله مواد لبنی و فرآورده‌های دامی شما با کمترین هزینه فریت بار و بیشترین سرعت و بدون هیچ مشکلی و در سلامت کامل به مقصد برسد.
حال که با گوشه‌ی از خدمات شرکت سفیران در زمینه حمل هوایی و فریت بار فرآورده‌های دامی و لبنی آشنا شدید بهتر است برخی قابلیت‌های دیگر این شرکت را نیز بدانید. سفیران، طعم خوش کالای ایرانی را به جهان می چشاند:

اطلاعات بیشتر

شرایط امنیتی و حراستی فریت محصولات لبنی و فراورده های دامی

فرودگاهها در سرتاسر دنیا یکی از امن ترین اماکن عمومی جهت حمل هوایی مسافرین وانواع کالای تجاری به حساب می آیند. حکومت ها ودولت های کشور های مختلف ، حفظ امنیت پایدار درفرودگاه های قلمرو حکومتی خود را ، بدون لحظه ای غفلت، یکی از وظایف اصلی خود و نمادی از قدرت آن کشور در حفظ آرامش، آسایش و امنیت مردمان خود قلمداد میکنند. فرودگاه ها ی کشور ما ، علی الخصوص فرودگاه امام خمینی ، به عنوان دروازه اصلی حمل ونقل هوایی کشور، با لطف پروردگار و تلاش ، کوشش و مدیریت نیروهای انتظامی، نظامی، قضایی، امنیت و حراستی، و با همکاری پرسنل نهاد ها و موسسات ، مشغول در این فرودگاه ، همواره بستر آرامش و تحرک بی وقفه و امن مسافر و کالا ، در این مکان استراتژیک بوده و هست.
ادامه مطلب

ارسال بار به تمامی کشورهای دنیا