چند نکته کلیدی درباره خدمات انبار داری مجموعه سفیران کارگو

امروزه تمامی مشاغل می‌کوشند سطح خدمات‌رسانی خود را به مشتریان شان هر روز گسترده‌تر کنند تا میزان رضایتمندی آنان افزایش یابد. این موضوع در پروسه خدمت‌رسانی برخی شرکت‌های حمل‌ونقل هوایی نیز لحاظ شده است. در این میان شرکت سفیران با تجربه‌ای چند دهه‌ای در فریت انواع بار می‌کوشد بهترین خدمات را با منصفانه‌ترین قیمت به شما ارائه دهد. "انبارداری در فرودگاه امام خمینی" یکی از خدماتی است که شرکت فریت بار و کارگو سفیران برای رفاه حال صاحبان بار تدارک دیده است. در این انبارها محیطی امن فراهم شده تا صاحبان بار، کالاهایشان را با خیالی آسوده در انبارها نگه دارند. حضور نگهبان، تجهیز تمام منطقه انبار به دوربین‌های مداربسته و همچنین گماشتن سگ نگهبان برای محافظت صددرصدی از کالاها، امنیت انبارهای شرکت سفیران را تضمین کرده است.
 

حال باید دید چه کسانی از خدمات انبارداری سفیران کارگو استفاده می‌کنند و چرا؟

 
 •  نخست: برخی مسافران که از روش "فریت اضافه بار مسافری" استفاده میکنند، به دلایل گوناگون تصمیم می گیرند بارشان را برای مدتی پیش از ارسال به مقصد مورد نظر در انبار شرکت سفیران نگه‌داری کنند. این مسافران یا مهاجران بارشان را جمع کرده‌اند ولی هنوز شرایط را برای ارسال بارهایشان به مقصد مورد نظر مهیا نمی‌بینند. در این مرحله مسافران یا مهاجران می‌توانند بارشان را برای نگهداری تا زمان مورد نظر به سفیران بسپارند تا در انبار از کالاها در نهایت امنیت نگهداری کند و با رسیدن موعد ارسال بار بنا به تصمیم صاحب کالا، مراحل فریت بار مورد نظر را به انجام برساند.

 

بیشتر بدانید:  مناسب ترین و مقرون به صرفه ترین سرویس ارسال اضافه بار مسافری به خارج از ایران

 
 • شکل دوم: گاهی نیز مهاجرانی هستند که لوازم منزل خود را جهت نگه‌داری به شرکت سفیران می‌سپارند و خودشان مهاجرت می‌کنند. این در حالی است که کالاها تا زمان مورد نظر مهاجران پس از بسته بندی در انبار شرکت سفیران نگه‌داری می‌شود و با تصمیم صاحب کالا و تعیین زمان ارسال، مراحل ارسال هوایی آغاز خواهد شد. در هر حال صاحبان کالا می‌توانند محموله‌های گوناگون خود را با خیال راحت به شرکت سفیران بسپارند تا در انبار ایمن و مجهز این شرکت تا زمان ارسال نگه‌داری شود. البته بنا به دستور مقامات حراستی اینگونه بار ها در هنگام انجام تشریفات گمرکی در گمرک فرودگاه امام،  میبایست با حضور نماینده فرستنده در گمرک اظهار گردند. شماره 88830215 شماره اصلی شرکت سفیران است. دفتر سفیران در فرودگاه امام خمینی، ترمینال کارگو، دفتر شماره سیزده قرار دارد. سفیران در قبال محصولات صادراتی شما مسئولیت‌پذیری کامل دارد و تمام تلاشش را برای جلب رضایت شما انجام می‌دهد.

 

بیشتر بدانید:  ارسال هوایی اسباب و لوازم منزل به خارج از کشور

 
 • گروه سوم: در گروه سوم با تجار و صادر کنندگانی روبه‌رو می‌شویم که قصد صادرات کالاهایی را دارند که هنوز آماده نشده و به قول معروف جنسشان جور نیست. مثلاً گاهی تاجری کالایی را سفارش می‌دهد و کالا قرار است از نقاط گوناگون به دستش برسد. این در حالی است که بخشی از کالا را دریافت کرده و بخش دیگر هنوز به دستش نرسیده است. این تاجران را نیز باید در شمار استفاده‌کنندگان از خدمات انبارداری در نظر گرفت. به‌گونه‌ای که می‌توانند قسمتی از بارشان را به شرکت سفیران بسپارند و در هر مرحله با رسیدن مابقی بارشان کالاها را تکمیل کنند. در این روند مرحله‌به‌مرحله، کالاها در امنیت کامل در انبار سفیران نگهداری می‌شود. با تکمیل مرسوله تجاری و تائید تجار، کالاها در موعد مقرر به مقصد مورد نظر ارسال خواهند شد. تاجران می‌توانند با خیال راحت بارشان را در هر حجم و اندازه‌ای که هست به شرکت سفیران بسپارند و در اندیشه کامل کردن آن برای صادرات باشند.

 

بیشتر بدانید:  خدمات ارسال کارگو و صادرات هوایی انواع بار تجاری از ترمینال کارگو فرودگاه امام خمینی

 
 
گاهی صاحبان کالا تصور خوبی از سپردن کالاهایشان به شرکت‌ها و نگهداری آن در انبارها ندارند. به سفیران اطمینان کنید. ما تمام اقدامات امنیتی را برای محافظت از کالاهای شما تدارک دیده‌ایم. فرقی نمی‌کند کالای شما چقدر ارزش داشته باشد. مهم این است که شما به ما اعتماد کرده‌اید و بارتان را برای نگهداری به انبار سفیران سپرده اید. ما در هر شرایط حافظ اموال شما خواهیم بود. خواه تاجر باشید با محموله‌ای با ارزش میلیونی یا مسافری که چند وسیله منزل را به ما سپرده تا از آن نگهداری کنیم. ما برای کالاهای شما محیطی امن مجهز به دوربین‌های مدار بسته، سگ نگهبان و تدابیر امنیتی شبانه‌روزی تدارک دیده‌ایم تا خیالتان از هر جهت راحت باشد. اعتماد شما سرمایه سفیران است. ما هرگز این سرمایه را از دست نخواهیم داد. سفیران پشتوانه‌ای طولانی در فریت بار انواع بارها را یدک می‌کشد. پیکاپ بار از همه استان‌های کشور، حمل محصول به فرودگاه، انجام تشریفات گمرکی در فرودگاه مبدأ و تحویل در گمرک مقصد از جمله خدماتی است که سفیران برای صادرکنندگان انجام می‌دهد. برای مشاوره، کسب اطلاعات و ثبت درخواست لطفاً با شماره 88830215 تماس بگیرید.
 

خدمات دیگر سفیران کارگو

 
صدور بارنامه و رزرو کتبی از خدمات اصلی شرکت سفیران است. سفیران امکان پیگیری آنلاین محموله در تمام مراحل فریت بار را برای شما فراهم کرده است تا هر زمانی که خواستید از موقعیت محموله خود آگاه شوید. این شرکت از بسته‌بندی و پیکاپ بار تا ارائه خدمات انبارداری در فرودگاه امام خمینی و بیمه تکمیلی را برای مشتریانش انجام خواهد داد.
 
 
 
 
شما می‌توانید با اطمینان خاطر محموله خود را به سفیران بسپارید. برای شروع همکاری با تلفن 88830215 تماس بگیرید. شرکت سفیران با تجربه چند دهه فریت بار از اهمیت حمل و نگهداری محمولات هوایی به‌خوبی آگاه است و می‌تواند محموله شما را به‌خوبی برای فریت بار آماده کند تا هزینه فریت بار  شما از  پایانه هوشمند بار فرودگاه امام خمینی ، به سرتاسر دنیا به حداقل ممکن برسد. دیگر خدمات شرکت فریت بار و کارگو سفیران:
 
 • مشاوره رایگان برای حمل بار شما و بازدید آن در مبدأ
 • بسته‌بندی انواع بار جهت حمل هوایی فریت بار در محل کار یا منزل فرستنده 
 • تحویل بار در مبدأ و حمل زمینی آن به فرودگاه 
 • ارائه خدمات بیمه تکمیلی بار توسط شرکت‌های معتبر بیمه 
 • انجام تشریفات گمرکی در راستای خروج بار از گمرکات کشور و حمل هوایی به مقصد
 • صدور بارنامه با مناسب‌ترین نرخ حمل هوایی بار با معتبرترین ایرلاین های فعال در ایران
 • دریافت رزرو کتبی بار از ایرلاین و ارائه آن به فرستنده بار
 • ارائه خدمات آنلاین جستجوی بار جهت دریافت اطلاعات مراحل حمل توسط شرکت هواپیمایی
اطلاعات بیشتر

شرایط امنیتی و حراستی ارسال هوایی بار از ترمینال کارگو فرودگاه امام خمینی

فرودگاهها در سرتاسر دنیا یکی از امن ترین اماکن عمومی جهت حمل هوایی مسافرین وانواع کالای تجاری به حساب می آیند. حکومت ها ودولت های کشور های مختلف ، حفظ امنیت پایدار درفرودگاه های قلمرو حکومتی خود را ، بدون لحظه ای غفلت، یکی از وظایف اصلی خود و نمادی از قدرت آن کشور در حفظ آرامش، آسایش و امنیت مردمان خود قلمداد میکنند.
ادامه مطلب

ارسال بار به تمامی کشورهای دنیا

ویدئو های دیدنی فریت بار