چند نکته کلیدی در باره فریت بار از بندرعباس به خارج از ایران

شرکت فریت بار و کارگو سفیران، به عنوان نماینده رسمی تمامی هواپیمایی‌های معتبر بین‌المللی فعال در ایران به شمار می‌رود که در زمینه بسته‌بندی تخصصی بار، فریت بار مسافری و فریت بار تجاری فعال است. بسته‌بندی لوازم منزل و انواع بار تجاری، پیک آپ بار از درب منزل شما در کلیه شهرهای ایران، تشریفات گمرکی، حمل بار هوایی به خارج از ایران، انجام خدمات فریت بار جهت اضافه بار مسافری، حمل حیوانات خانگی و بسته‌بندی و حمل انواع کالای خطرناک از جمله خدمات سفیران است که برای مشتریان خود انجام می‌دهد.
 
شرکت خدمات فریت بار و کارگو سفیران، مجری حمل هوایی انواع بار، به ثبت آسان درخواست فریت بار شما می‌اندیشد تا شما را در  "ارسال هوایی بار از بندرعباس به خارج از کشور"  یار و همراه باشد. این مجموعه پس از تحویل گرفتن انواع بار در محل منزل و انبار یا دفتر شما و اجرای بسته‌بندی حرفه‌ای بر روی بار شما به‌منظور به‌سلامت رسیدن آن به مقصد، قادر به انجام امور گمرکی در تمامی گمرک‌های کشور است. پس‌ازآن، بار شما با بهترین نرخ حمل هوایی به‌وسیله یکی از شرکت‌های هواپیمایی معتبر بین‌المللی و فعال در کشور به مقصد مورد نظر شما ارسال می‌شود. تنها کافی است با ما تماس بگیرید تا از مراحل حمل هوایی به مقصدتان آگاه شوید.  شماره تماس ما در دفتر مرکزی: 02188830215
شماره تلفن بندر عباس: 09177843101
 

درباره بندرعباس

 
هوای شرجی دریا و جاشوهای از صید برگشته. اینجا بندر عباس خونگرم است. شهرستان بندرعباس در شمال تنگه هرمز قرار دارد و مرکز استان هرمزگان است. یک هزار کیلومتر مرز آبی با خلیج فارس و دریای عمان و تنگه استراتژیک هرمز چهره خاصی به استان و شهرستان بخشیده است. شهر بندرعباس، در سال ۱۰۲۳ ه.ق به فرمان شاه عباس اول صفوى ساخته شد و سلطان صفوى نام خود را بر اين بندر نهاد؛ ناحيه بندرعباس از لحاظ تاريخى قدمت زيادى دارد. بندرعباس در نزديکی دهکده‌‏اى به نام «شهرو» واقع شده است.
 
در اوايل قرن هشتم هجرى که نام جزيره کنونى هرمز از جردن به هرمز تبديل گرديد، نام جردن به «شهرو» و بعدها به گمرو يا گامبرون تغيير يافت. در دوره صفويه، شاه عباس اول امکانات زيادى را به بندر گمبرون اختصاص داد و آن بندر را توسعه و رونق بخشيد و اين شهر بندرى را به نام خود بندرعباس نام نهاد. هر ساله جزیره‌های بی‌نظیر بندر، پذیرای میهمانان و گردشگران بسیاری از سراسر ایران و جهانند.
 
 
 

خدمات فریت بار و کارگو سفیران، برای حمل هوایی بار از بندرعباس به خارج از کشور

 
اگر می‌خواهید قبل از هر چیز با شیوه و روش فریت بار آشنا شوید باید گفت در صنعت حمل‌ونقل بین‌المللی جابه‌جایی بار را به‌صورت کلی یا جزئی، فریت بار می گویند، ولی در حالت کلی منظور از فریت بار، حمل هوایی با استفاده از شرکت‌های هواپیمایی بین‌المللی است. فریت بار به نسبت دیگر راه‌های حمل مطمئن‌تر، سریع‌تر و کم‌هزینه‌تر است و به ارسال کننده بار امکان می‌دهد به اقصی نقاط جهان دسترسی داشته باشند. امکانات فراوان و مدرن هواپیماها باعث شده که همگان بهترین راه برای ارسال بارهایشان را فریت بار بدانند. خدمات شرکت سفیران برای  "حمل هوایی بار از بندرعباس به خارج از ایران" چنین است:
 
 
 • فریت اضافه بار مسافری از بندرعباس به خارج از کشور

 
اگر قصد دارید از بندرعباس به خارج از کشور عزیمت کنید و وزن بار شما بیش از مقدار مجاز است، باید بارتان را فریت کنید؛ با کمی تحقیق درمی‌یابید که هزینه فریت بار حدود سی درصد جریمه اضافه‌بار در کانتر پرواز برآورد شده است. پس فریت بار از بندرعباس مقرون‌به‌صرفه تر از پرداخت جریمه اضافه‌بار در پای کانتر پرواز خواهد بود. نگران نباشید. شرکت فریت بار و کارگو سفیران در این مرحله به شما کمک خواهد کرد. اگر تصمیم گرفتید راه مقرون‌به‌صرفه را انتخاب کنید و فریت بار خود را به مجموعه سفیران بسپارید، یک هفته یا ده روز پیش از پرواز از بندرعباس با این مجموعه هماهنگ نمایید. ما پس از تحویل گرفتن بار از درب منزل شما، در صورت لزوم آن را به‌صورت اصولی بسته‌بندی خواهیم کرد. سپس بار شما جهت انجام امور گمرکی به یکی از گمرک‌های کشور فرستاده می‌شود. پس از انجام امور گمرکی، بارنامه شما با منصفانه‌ترین نرخ صادر و همراه رزرو کتبی تقدیم شما می‌شود. فریت بار مسافری از بندرعباس، کالاهای گوناگونی را شامل می شود که در صفحه راهنمای فریت بار مسافری به آن اشاره‌کرده‌ایم.
 
 
 
 
 • ارسال اسباب و اثاثیه مهاجران از بندرعباس به خارج از کشور

 
در سال‌های کنونی شاهد مهاجرت برخی شهروندان بندرعباسی   بوده‌ایم؛ به همين خاطر این مهاجران با علم به برتری فریت بار نسبت به دیگر راه‌های ارسال بار، از خدماتی چون فريت بار يا حمل هوايي اسباب و لوازم منزل استقبال می‌کنند. پس لازم است این موضوع از جنبه‌های گوناگون بررسی و جوانب موضوع سنجیده شود. نه‌تنها خانواده‌های بندرعباسی که گروه‌های دیگر مهاجر مثل دانشجویان هم با این موضوع روبه‌رو خواهند شد و ضرورت دارد اطلاعات لازم را دراین‌باره به دست آورند. شرکت فریت بار و کارگو سفیران با سابقه‌ای طولاني در فريت بار و حمل هوايي اسباب و لوازم منزل از بندرعباس به مقاصد گوناگون مي‌تواند تمام مراحل كار شما را انجام دهد. با استفاده از خدمات مجموعه سفيران، اسباب و لوازم منزل شما صحيح و سالم، با کمترین هزینه و با رعايت تمامي استانداردهاي حمل بين‌الملل به كشور مقصد مي‌رسد. در زمینه ارسال بار مهاجران با طیفی از این افراد روبه‌رو هستیم:
 
مهاجرانی که اسباب و لوازم منزلشان را با خود نبرده اند
 
مهاجرت‌ها بعضی وقت‌ها چنان با سرعت رخ می‌دهد که گاهی مهاجران بندرعباسی پس از مهاجرت به فکر انتقال اسباب و وسایل منزلشان یا قسمتی از آن به کشور جدید و محل مهاجرتشان می‌افتند. در این صورت می‌توانند با استفاده از خدمات شرکت فریت بار و کارگو سفیران و با هماهنگی‌های لازم با آشنایان و دوستان در بندرعباس، ارسال بارشان را به شرکت سفیران بسپارند. این مجموعه پس از بسته‌بندی استاندارد اسباب و وسایل منزل مهاجران و به نمایندگی از آن‌ها پس از انجام تمام امور گمرکی بار را در مقصد مو رد نظر به دستشان می‌رساند.
 
مهاجرانی که قصد رفتن دارند
 
اما مهاجرانی که هنوز در بندرعباس ساکن هستند و می‌خواهند اسباب و وسایل منزلشان یا بخشی از آن را هم‌زمان با مهاجرتشان به کشور مقصد ارسال کنند نیز می‌توانند تمام مراحل کار را به ما بسپارند. مشاوران شرکت سفیران می‌توانند در زمینه انتخاب وسایل ارسالی نیز یاریگر شما باشند؛ زیرا ارسال لوازم منزل بایدها و نبایدهایی دارد و برخی وسایل ارزش بردن به خارج از کشور را ندارند و حمل هوایی آن‌ها مقرون‌به‌صرفه نیست. پس از مشاوره و تصمیم‌گیری تمام مراحل فریت بار از بسته‌بندی استاندارد در منزل شما گرفته تا ارسال آن به فرودگاه و انجام امور گمرکی و ارسال آن به مقصد با بهترین و سریع‌ترین پرواز را به شرکت سفیران بسپارید. باید گفت ارسال بار مهاجری از بندرعباس گروه‌هایی مانند خانواده‌ها، زوج‌های جوان و دانشجویان بندرعباسی را هم شامل می‌شود و خدمات سفیران به تفکیک با رعایت اصول قانونی مربوط به هر گروه، شامل حالشان خواهد شد. برای کسب اطلاعات بیشتر در زمینه فریت بار مهاجران به صفحه ارسال لوازم منزل به خارج از کشور  مراجعه نمایید.
 
 
 
 
 • ارسال هوایی بار های صادراتی و تجاری از بندرعباس به خارج از کشور

 
اکنون صادرات کالاها رونقی بسیار یافته است و بخش بزرگی از حمل بار هوایی را تشکیل می‌دهد. صادرکنندگان کشورمان در شکل‌های گوناگون به صادرات و دادوستد کالاهای مختلف با کشورهای جهان می‌پردازند و محموله‌های صادراتی روزانه توسط حمل هوایی جابه‌جا می‌شوند. صادرات کالاهایی مانند ماهی و میگو، صنایع‌دستی، میوه و محصولات کشاورزی، داروهای گیاهی و...، از بندرعباس به سرتاسر دنیا نیز نمونه‌ای از این دست صادرات است. درصورتی‌که می‌خواهید بار تجاری خود را از بندرعباس به نقاط مختلف دنیا بفرستید، ضمن تماس با ما، از خدمات حمل زمینی بار خود به باربری تمامی فرودگاه‌های کشور از هر نقطه از بندرعباس و شهرهای اطراف، انجام امور گمرکی در تمامی گمرک‌های کشور در اسرع وقت و همچنین استفاده از مناسب‌ترین نرخ حمل هوایی بهره‌مند شوید. برای دریافت اطلاعات بیشتر در زمینه فریت بار تجاری صفحه راهنمای فریت بار تجاری را بخوانید.
 
 
 
 
 
 

خدمات فریت بار و کارگو سفیران، برای جابجایی بار از بندرعباس به خارج از کشور

 
 • بسته‌بندی تخصصی محمولات هوایی در بندرعباس

 
بی‌توجهی به بسته‌بندی یعنی ارزش ندادن به زمان و روحیه. درصورتی‌که به این قسمت از ارسال بار توجه نکنید، درگیر مسائل ناخواسته‌ای خواهید شد که سفر را برای شما تلخ خواهد کرد. از معطلی در گمرک گرفته تا تحویل نگرفتن بار از سوی شرکت‌های هواپیمایی به دلیل بسته‌بندی غیراستاندارد. پس بهتر است فرایند ارسال بار از بندرعباس را به شرکت فریت بار و کارگو سفیران بسپارید و وظیفه بسته‌بندی اصولی آن را به ما محول نمایید. بار در هر وزنی توسط پرسنل مجرب و با مواد استاندارد بسته‌بندی و آماده حمل به مقصد مورد نظر می شود. شرکت فریت بار و کارگو سفیران، در ارائه سرویس بسته‌بندی تخصصی لوازم منزل دارای سابقه طولانی است. همکاران مجرب ما در امور بسته‌بندی، در منزل شما حضور پیدا می‌کنند. بسته‌بندی بار شما را بر اساس ضوابط و اصول مورد تائید شرکت‌های هواپیمایی انجام می‌دهند و آماده ارسال به فرودگاه می‌کنند. سپس بار لوازم منزل شما  با مناسب‌ترین نرخ حمل بار به‌صورت هوایی فرستاده می شود. گاهی هم لازم است بسته‌بندی‌ها در جعبه‌های چوبی انجام شود. سفیران کارگاه مخصوصی برای ساخت جعبه‌های چوبی تدارک دیده و می‌تواند جعبه‌هایی مستحکم و مطمئن برای بارهای حساس شما تهیه نماید.
 
 • پیک آپ بار و محمولات هوایی از بندرعباس

 
در حمل‌ونقل بار از شهر بندرعباس و شهرهای اطراف به‌تمامی فرودگاه‌های کشور می‌توانید از خدمات پیک آپ بار شرکت فریت بار و کارگو سفیران استفاده کنید. در این مرحله، همکاران ما بار شما را در هر نقطه از شهر بندرعباس و حومه آن از درب منزلتان تحویل می‌گیرند و جهت انجام مراحل فریت بار و انجام امور گمرکی به قسمت بار تمامی فرودگاه‌های کشور، بسته به نوع تقاضای شما و پروازهای در دسترس به مقصد موردنظرتان، انتقال می‌دهند.
 
 • انجام تشریفات گمرکی جهت خروج قانونی بار از کشور

 
بار شما در قسمت بار فرودگاه مبدأ جهت فریت بار به مقصد موردنظرتان به طی تشریفات گمرکی نیاز دارد. کارمندان ما در کسوت نمایندگان شما بدون حضورتان در گمرک فرودگاه، تشریفات گمرکی را در سریع‌ترین زمان ممکن انجام خواهند داد. ارسال‌کنندگان بار هوایی نیز می‌توانند انجام کلیه امور گمرکی در زمینه صادرات کالای تجاری خود را با کمترین هزینه در تمامی گمرکات کشور به شرکت سفیران سپرده و از تجربه سالیان متمادی این شرکت استفاده کنند. ترخیص و انجام امور گمرکی در اسرع وقت و با هزینه مناسب را فقط از ما بخواهید.
 
 
 
 
 • انبارداری بارهای هوایی

 
اگر فرستندگان کالا، مهاجرین یا مسافرین بندرعباسی پس از انجام بسته‌بندی اصولی  توسط شرکت سفیران بخواهند بارشان را برای مدتی در مکانی با امنیت بالا و شرایط مناسب نگهداری کنند، این شرکت قادر به ارائه سرویس انبارداری به آن عزیزان با مناسب‌ترین قیمت است.
 
 
 
 

مزایای ارسال بار با مجموعه فریت بار و کارگو سفیران

 
در مجموعه سفیران، به دنبال رضایت مشتری هستیم. رضایتمندی هریک از شما خبر مسرت بخشی برای ماست و ما را به ادامه راهمان دل‌خوش می‌کند. بارهای شما امانتی است که باید به سلامت به مقصد برسند. ازاین‌رو تمام تلاشمان این است که بهترین مسیرها را با بهترین هواپیماها و کمترین طول پروازی برای ارسال بارتان در نظر بگیریم. مجموعه سفیران پس از تحویل گرفتن بار شما در بندرعباس تلاش خود را برای یافتن بهترین و سریع‌ترین مسیر پروازی در سراسر ایران آغاز می‌کند. تفاوتی ندارد کجا باشد. مهم این است که بار شما در سریع‌ترین زمان و منصفانه‌ترین نرخ به مقصد برسد.
 

سخن پایانی

 
شرکت سفیران بارنامه و رزرو کتبی را برای محموله شما انجام می‌دهد. از سوی دیگر سفیران امکان پیگیری آنلاین محموله در تمام مراحل فریت بار را برای شما فراهم کرده است تا هر زمانی که خواستید از موقعیت محموله خود آگاه شوید. این شرکت از بسته‌بندی و پیک آپ بار تا ارائه خدمات انبارداری در کشور را برای مشتریان انجام خواهد داد. در کنار این‌ها، سفیران می‌تواند محصولات شما را بیمه کند؛ این شرکت برای بیمه تکمیلی از شرکت‌های بیمه معتبر استفاده خواهد کرد.
 
اگر قصد فریت بار خود به سرتاسر دنیا را دارید، به سفیران اعتماد کنید. برای شروع با تلفن 09177843101 تماس بگیرید و درخواستتان را ثبت کنید. سفیران حداکثر تلاش خود را خواهد کرد تا محموله شما با کمترین هزینه فریت بار از بندر عباس و بیشترین سرعت و کیفیت و در سلامت کامل به مقصد برسد.
 
حال که با گوشه‌ای از خدمات سفیران در زمینه حمل هوایی و "فریت بار از بندرعباس"  آشنا شدید بهتر است برخی قابلیت‌های دیگر این شرکت را نیز بدانید. سفیران در هوای شرجی بندر نیز همراه شماست:
 
 • بسته‌بندی انواع بار جهت حمل هوایی فریت بار در محل کار یا منزل فرستنده 
 • تحویل بار در مبدأ و حمل زمینی آن به فرودگاه 
 • ارائه انواع خدمات انبارداری در مبدأ 
 • ارائه خدمات بیمه تکمیلی بار توسط شرکت‌های معتبر بیمه 
 • انجام تشریفات گمرکی در راستای خروج بار از گمرکات کشور و حمل هوایی به مقصد
 • صدور بارنامه با مناسب‌ترین نرخ حمل هوایی بار با معتبرترین ایرلاین های فعال در ایران
 • دریافت رزرو کتبی بار از ایرلاین و ارائه آن به فرستنده بار
 • ارائه خدمات آنلاین جستجوی بار جهت دریافت اطلاعات مراحل حمل توسط شرکت هواپیمایی
 
اطلاعات بیشتر

شرایط امنیتی و حراستی فریت بار از بندرعباس

فرودگاهها در سرتاسر دنیا یکی از امن ترین اماکن عمومی جهت حمل هوایی مسافرین وانواع کالای تجاری به حساب می آیند. حکومت ها ودولت های کشور های مختلف ، حفظ امنیت پایدار درفرودگاه های قلمرو حکومتی خود را ، بدون لحظه ای غفلت، یکی از وظایف اصلی خود و نمادی از قدرت آن کشور در حفظ آرامش، آسایش و امنیت مردمان خود قلمداد میکنند.
ادامه مطلب

ارسال بار به تمامی کشورهای دنیا

نقشه شهر بندرعباس
ویدئو های دیدنی فریت بار