چند نکته کلیدی در باره فریت بار از تبریز به سایر کشورها

شرکت فریت بار و کارگو سفیران، به عنوان یکی از نمایندگان رسمی تمامی هواپیمایی‌های معتبر بین‌المللی فعال در ایران، در زمینه بسته‌بندی تخصصی بار، فریت بار مسافری و فریت بار تجاری فعال است. بسته‌بندی لوازم منزل و انواع بار تجاری، پیک آپ بار از درب منزل شما در کلیه شهرهای ایران، تشریفات گمرکی، حمل بار هوایی به خارج از ایران، انجام خدمات فریت بار جهت اضافه بار مسافری، حمل حیوانات خانگی و بسته‌بندی و حمل انواع کالای خطرناک از جمله خدمات سفیران است که برای مشتریان خود انجام می‌دهد.
 
شرکت خدمات فریت بار و کارگو سفیران، مجری حمل هوایی انواع بار، می‌کوشد ثبت درخواست فریت بار شما به‌آسانی انجام پذیرد و شما را در "ارسال هوایی بار از تبریز به خارج از کشور"  یار و همراه باشد. این مجموعه پس از تحویل گرفتن انواع بار در محل منزل و انبار یا دفتر شما و اجرای بسته‌بندی حرفه‌ای بر روی بار شما به منظور به‌سلامت رسیدن آن به مقصد، قادر به انجام امور گمرکی در تمامی گمرک‌های کشور است. پس ‌از آن، بار شما با بهترین نرخ حمل هوایی به‌وسیله یکی از شرکت‌های هواپیمایی معتبر بین‌المللی و فعال در کشور به مقصد مورد نظر شما ارسال می‌شود. تنها کافی است با ما تماس بگیرید تا از مراحل فریت بار به مقصدتان آگاه شوید.  شماره تماس ما در دفتر مرکزی : 02188830215
شماره تلفن تبریز : 09144793150
 
 

تبریز ، شهر ستار خان و باقر خان

 
تبریز نخستین پایتخت جهان تشیع و همچنین پایتخت حکومت‌های آق‌قویونلوها، قره‌قویونلوها، صفویان و در آغاز انقلاب مشروطه (انقلاب علیه محمدعلی شاه) پایتخت قاجار بوده است. این شهر درگیر و دار جنبش مشروطه نقش کلیدی و مهمی داشت و بسیاری از بزرگان تبریز چون ستارخان، باقرخان و شیخ‌الاسلام نقش اساسی در تاریخ ایران داشته‌اند.
 
این شهر سومین کلان‌شهر بزرگ ایران و مرکز استان آذربایجان شرقی است. تبریز مهم‌ترین شهر در منطقه آذربایجان است و افزون بر این به‌عنوان بزرگ‌ترین قطب اقتصادی، بازرگانی، سیاسی، اداری، ارتباطی، فرهنگی، صنعتی و نظامی منطقه آذربایجان شناخته می‌شود. بیش‌تر مردم این شهر آذری هستند و به زبان ترکی آذربایجانی یا آذری تکلم می کنند.
 
شهر تبریز به‌واسطه وجود بناهای تاریخی، فرهنگی و طبیعی بسیارش یکی از قطب‌های اصلی گردشگری ایران به شمار می‌آید. بی‌شک مسافرانی که به‌قصد تفریح به این شهر می‌آیند، دوست دارند از جاذبه‌های تبریز بازدید کنند؛ با دیدن اماکن تاریخی و ارزشمند تبریز و ثبت عکس در کنار جاذبه‌های کم‌نظیر این شهر، روزهایی به‌یادماندنی را به آلبوم خاطرات بسپارید.
 
 

خدمات فریت بار و کارگو سفیران، برای حمل هوایی بار از تبریز به خارج از کشور

 
اگر دوست دارید با چند و چون فریت بار آشنا شوید باید گفت در صنعت حمل‌ونقل بین‌المللی جابه‌جایی بار را به‌صورت کلی یا جزئی، فریت بار می نامند، ولی در حالت کلی منظور از فریت بار، حمل هوایی با استفاده از شرکت‌های هواپیمایی بین‌المللی است. فریت بار به نسبت دیگر راه‌های حمل مطمئن‌تر، سریع‌تر و کم‌هزینه‌تر است و به ارسال کننده بار امکان می‌دهد به اقصی نقاط جهان دسترسی داشته باشند. امکانات فراوان و مدرن هواپیماها باعث شده که همگان بهترین راه برای ارسال بارهایشان را فریت بار بدانند. خدمات شرکت سفیران برای "فریت بار از تبریز"  به خارج از ایران چنین است:
 
 
 • فریت اضافه بار مسافری از تبریز به خارج از کشور

 
شاید شما و اطرافیانتان قصد دارید از تبریز به خارج از کشور مسافرت کنید و وزن بار شما بیش از مقدار مجاز است، شما باید بارتان را فریت کنید؛ باید گفت هزینه فریت بار حدود سی درصد جریمه اضافه‌بار در کانتر پرواز برآورد شده است. پس فریت بار از تبریز مقرون‌به‌صرفه تر از پرداخت جریمه اضافه‌بار در پای کانتر پرواز خواهد بود. نگران نباشید. شرکت فریت بار و کارگو سفیران در این مرحله به شما کمک خواهد کرد. اگر تصمیم گرفتید راه مقرون‌به‌صرفه را انتخاب کنید و فریت بار خود را به مجموعه سفیران بسپارید، یک هفته یا ده روز قبل از پرواز از تبریز با این مجموعه هماهنگ نمایید. ما پس از تحویل گرفتن بار از درب منزل شما، در صورت لزوم آن را به‌صورت اصولی بسته‌بندی خواهیم کرد. سپس بار شما جهت انجام امور گمرکی به یکی از گمرک‌های کشور فرستاده می‌شود. پس از انجام امور گمرکی، بارنامه شما با منصفانه‌ترین نرخ صادر و همراه رزرو کتبی تقدیم شما خواهد شد. فریت بار مسافری از تبریز، کالاهای گوناگونی را شامل می شود که در صفحه راهنمای فریت بار مسافری به آن اشاره‌کرده‌ایم.
 
 
 
 
 • حمل هوایی اسباب و اثاثیه مهاجران از تبریز به خارج از کشور

 
گروهی از اهالی تبریز هم به مهاجرت فکر می‌کنند؛ این مهاجران برتری فریت بار نسبت به دیگر راه‌های ارسال بار را دریافته‌اند و از خدماتی چون فريت بار يا حمل هوايي اسباب و لوازم منزل استقبال می‌کنند. پس لازم است این موضوع از جنبه‌های گوناگون بررسی و جوانب موضوع سنجیده شود. نه‌تنها خانواده‌های تبریزی که گروه‌های دیگر مهاجر مثل دانشجویان هم با این موضوع روبه‌رو خواهند شد و ضرورت دارد اطلاعات لازم را دراین‌باره به دست آورند. شرکت فریت بار و کارگو سفیران باسابقه‌ای طولاني در فريت بار و حمل هوايي اسباب و لوازم منزل از تبریز به مقاصد گوناگون مي‌تواند تمام مراحل كار شما را انجام دهد. با استفاده از خدمات مجموعه سفيران، اسباب و لوازم منزل شما صحيح و سالم، با کمترین هزینه و با رعايت تمامي استانداردهاي حمل بين‌الملل به كشور مقصد مي‌رسد. در زمینه ارسال بار مهاجران با طیفی از این افراد روبه‌رو هستیم:
 
مهاجرانی که اسباب و لوازم منزلشان را با خود نبرده اند
 
در این حالت گاهی پیش می‌آید که مهاجران تبریزی پس از مهاجرت به فکر انتقال اسباب و وسایل منزلشان یا قسمتی از آن به کشور جدید و محل مهاجرتشان می‌افتند. در این صورت می‌توانند با استفاده از خدمات شرکت فریت بار و کارگو سفیران و با هماهنگی‌های لازم با آشنایان و دوستان در تبریز، ارسال بارشان را به شرکت سفیران بسپارند. این مجموعه پس از بسته‌بندی استاندارد اسباب و وسایل منزل مهاجران و به نمایندگی از آن‌ها پس از انجام تمام امور گمرکی بار را در مقصد مورد نظر به دستشان می‌رساند.
 
 
 
 
مهاجرانی که قصد رفتن دارند
 
اما در حالت دیگر مهاجرانی که هنوز در تبریز هستند و می‌خواهند اسباب و وسایل منزلشان یا بخشی از آن را هم‌زمان با مهاجرتشان به کشور مقصد ارسال کنند نیز می‌توانند تمام مراحل کار را به ما بسپارند. مشاوران شرکت سفیران می‌توانند در زمینه انتخاب وسایل ارسالی نیز یاریگر شما باشند؛ زیرا ارسال لوازم منزل بایدها و نبایدهایی دارد و برخی وسایل ارزش بردن به خارج از کشور را ندارند و حمل هوایی آن‌ها مقرون‌به‌صرفه نیست. پس از مشاوره و تصمیم‌گیری تمام مراحل فریت بار از بسته‌بندی استاندارد در منزل شما گرفته تا ارسال آن به فرودگاه و انجام امور گمرکی و ارسال آن به مقصد با بهترین و سریع‌ترین پرواز را به شرکت سفیران بسپارید. باید گفت ارسال بار مهاجری از تبریز طیف وسیعی مانند خانواده‌ها، زوج‌های جوان و دانشجویان تبریزی را هم شامل می‌شود و خدمات سفیران به تفکیک با رعایت اصول قانونی مربوط به هر گروه، شامل حالشان خواهد شد. برای کسب اطلاعات بیشتر در زمینه فریت بار مهاجران به صفحه ارسال لوازم منزل به خارج از کشور  مراجعه نمایید.
 
 
 • ارسال هوایی بار صادراتی یا کارگو از تبریز به دیگر کشور ها

 
در دنیای کنونی صادرات کالاها قسمت عمده‌ای از حمل بار هوایی را تشکیل می‌دهد. صادرکنندگان کشورمان در شکل‌های گوناگون به صادرات و دادوستد کالاهای مختلف با کشورهای جهان می‌پردازند و محموله‌های صادراتی روزانه توسط روش‌های گوناگون از جمله حمل هوایی جابه‌جا می‌شوند. صادرات کالاهایی مانند فرش، صنایع‌دستی، چرم، گلیم، میوه و محصولات کشاورزی، خشکبار و... از تبریز به سرتاسر دنیا نیز نمونه‌ای ازاین‌دست صادرات است. درصورتی‌که می‌خواهید بار تجاری خود را از تبریز به نقاط مختلف دنیا بفرستید، ضمن تماس با ما، از خدمات حمل زمینی بار خود به باربری تمامی فرودگاه‌های کشور از هر نقطه از تبریز و شهرهای اطراف، انجام امور گمرکی در تمامی گمرک‌های کشور در اسرع وقت و همچنین استفاده از مناسب‌ترین نرخ حمل هوایی بهره‌مند شوید. برای دریافت اطلاعات بیشتر در زمینه فریت بار تجاری صفحه راهنمای فریت بار تجاری را بخوانید.
 
 
 
 
 

خدمات فریت بار و کارگو سفیران، برای جابجایی بار از تبریز به خارج از کشور

 
 • بسته‌بندی تخصصی محمولات تجاری در تبریز

 
بسته‌بندی استاندارد یعنی همان‌که قدیمی‌ها می‌گویند مالت را سفت بگیر و کسی را متهم نکن. درصورتی‌که به این قسمت از ارسال بار توجه نکنید، درگیر مسائل ناخواسته‌ای خواهید شد که سفر به کامتان تلخ می‌شود. از معطلی در گمرک که بگذریم، مأموران گمرک هم بار شما را تحویل نمی‌گیرند و وقتتان به هدر می‌رود. آن هم به دلیل بسته‌بندی غیراستاندارد. پس بهتر است فرایند ارسال بار از تبریز را به شرکت فریت بار و کارگو سفیران بسپارید و وظیفه بسته‌بندی اصولی آن را به ما محول نمایید. بار در هر وزنی توسط پرسنل مجرب و با مواد استاندارد بسته‌بندی و آماده حمل به مقصد مورد نظر می شود. شرکت فریت بار و کارگو سفیران، در ارائه سرویس بسته‌بندی تخصصی لوازم منزل دارای سابقه طولانی است. همکاران مجرب ما در امور بسته‌بندی، در منزل شما حضور پیدا می‌کنند. بسته‌بندی بار شما را بر اساس ضوابط و اصول مورد تائید شرکت‌های هواپیمایی انجام می‌دهند و آماده ارسال به فرودگاه می‌کنند. سپس بار لوازم منزل شما  با مناسب‌ترین نرخ حمل بار به‌صورت هوایی فرستاده می شود. گاهی هم لازم است بسته‌بندی‌ها در جعبه‌های چوبی انجام شود. سفیران کارگاه مخصوصی برای ساخت جعبه‌های چوبی تدارک دیده و می‌تواند جعبه‌هایی مستحکم و مطمئن برای بارهای حساس شما تهیه نماید.
 
 
 
 
 • پیک آپ بار از سراسر شهر تبریز و حومه

 
در حمل‌ونقل بار از شهر تبریز و شهرهای اطراف به‌تمامی فرودگاه‌های کشور می‌توانید از خدمات پیک آپ بار شرکت فریت بار و کارگو سفیران استفاده کنید. در این مرحله، همکاران ما بار شما را در هر نقطه از شهر تبریز و حومه آن از درب منزلتان تحویل می‌گیرند و جهت انجام مراحل فریت بار و انجام امور گمرکی به قسمت بار تمامی فرودگاه‌های کشور، بسته به نوع تقاضای شما و پروازهای در دسترس به مقصد مورد نظرتان، انتقال می‌دهند.
 
 
 
 
 • انجام تشریفات گمرکی جهت خروج قانونی بار از ایران

 
بار شما در قسمت بار فرودگاه مبدأ جهت فریت بار به مقصد مورد نظرتان به طی تشریفات گمرکی نیاز دارد. کارمندان ما در کسوت نمایندگان شما بدون حضورتان در گمرک فرودگاه، تشریفات گمرکی را در سریع‌ترین زمان ممکن انجام خواهند داد. ارسال‌کنندگان بار هوایی نیز می‌توانند انجام کلیه امور گمرکی در زمینه صادرات کالای تجاری خود را با کمترین هزینه در تمامی گمرکات کشور به شرکت سفیران سپرده و از تجربه سالیان متمادی این شرکت استفاده کنند. ترخیص و انجام امور گمرکی در اسرع وقت و با هزینه مناسب را فقط از ما بخواهید.
 
 
 
 
 • انبارداری بار های صادراتی

 
اگر فرستندگان کالا، مهاجرین یا مسافرین تبریزی پس از انجام بسته‌بندی اصولی  توسط شرکت سفیران بخواهند بارشان را برای مدتی در مکانی با امنیت بالا و شرایط مناسب نگهداری کنند، این شرکت قادر به ارائه سرویس انبارداری به آن عزیزان با مناسب‌ترین قیمت است.
 
 
 
 
 

مزایای ارسال بار با مجموعه فریت بار و کارگو سفیران

 
در مجموعه سفیران، به دنبال رضایت مشتری هستیم. رضایتمندی هریک از شما خبر مسرت بخشی برای ماست و ما را به ادامه راهمان دل‌خوش می‌کند. بارهای شما امانتی است که باید به سلامت به مقصد برسند. ازاین‌رو تمام تلاشمان این است که بهترین مسیرها را با بهترین هواپیماها و کمترین طول پروازی برای ارسال بارتان در نظر بگیریم. مجموعه سفیران پس از تحویل گرفتن بار شما در شهر تبریز تلاش خود را برای یافتن بهترین و سریع‌ترین مسیر پروازی در سراسر ایران آغاز می‌کند. تفاوتی ندارد کجا باشد. مهم این است که بار شما در سریع‌ترین زمان و منصفانه‌ترین نرخ به مقصد برسد.
 

سخن پایانی

 
شرکت سفیران بارنامه و رزرو کتبی را برای محموله شما انجام می‌دهد. از سوی دیگر سفیران امکان پیگیری آنلاین محموله در تمام مراحل فریت بار را برای شما فراهم کرده است تا هر زمانی که خواستید از موقعیت محموله خود آگاه شوید. این شرکت از بسته‌بندی و پیک آپ بار تا ارائه خدمات انبارداری در کشور را برای مشتریان انجام خواهد داد. در کنار این‌ها، سفیران می‌تواند محصولات شما را بیمه کند؛ این شرکت برای بیمه تکمیلی از شرکت‌های بیمه معتبر استفاده خواهد کرد.
 
اگر قصد "حمل هوایی بار از  تبریز به خارج از کشور" را دارید، به سفیران اعتماد کنید. برای شروع با تلفن 09144793150 تماس بگیرید و درخواستتان را ثبت کنید. سفیران حداکثر تلاش خود را خواهد کرد تا محموله شما با کمترین  هزینه فریت بار از تبریز  و بیشترین سرعت و کیفیت و در سلامت کامل به مقصد برسد.
 
حال که با گوشه‌ای از خدمات سفیران در زمینه حمل هوایی و فریت بار از تبریز آشنا شدید بهتر است برخی قابلیت‌های دیگر این شرکت را نیز بدانید. سفیران از زمین تا آسمان همراه مردم خوش‌زبان تبریز است:
 
 • بسته‌بندی انواع بار جهت حمل هوایی فریت بار در محل کار یا منزل فرستنده 
 • تحویل بار در مبدأ و حمل زمینی آن به فرودگاه 
 • ارائه انواع خدمات انبارداری در مبدأ 
 • ارائه خدمات بیمه تکمیلی بار توسط شرکت‌های معتبر بیمه 
 • انجام تشریفات گمرکی در راستای خروج بار از گمرکات کشور و حمل هوایی به مقصد
 • صدور بارنامه با مناسب‌ترین نرخ حمل هوایی بار با معتبرترین ایرلاین های فعال در ایران
 • دریافت رزرو کتبی بار از ایرلاین و ارائه آن به فرستنده بار
 • ارائه خدمات آنلاین جستجوی بار جهت دریافت اطلاعات مراحل حمل توسط شرکت هواپیمایی
اطلاعات بیشتر

شرایط امنیتی و حراستی فریت بار از تبریز

فرودگاهها در سرتاسر دنیا یکی از امن ترین اماکن عمومی جهت حمل هوایی مسافرین وانواع کالای تجاری به حساب می آیند. حکومت ها ودولت های کشور های مختلف ، حفظ امنیت پایدار درفرودگاه های قلمرو حکومتی خود را ، بدون لحظه ای غفلت، یکی از وظایف اصلی خود و نمادی از قدرت آن کشور در حفظ آرامش، آسایش و امنیت مردمان خود قلمداد میکنند.
ادامه مطلب

ارسال بار به تمامی کشورهای دنیا

نقشه شهر تبریز
ویدئو های دیدنی فریت بار