هر آنچه باید درباره ارسال هوایی بار از دامغان به خارج از ایران بدانیم

اگر یک بار هم به‌عنوان مسافر یا مهاجر تصمیم گرفته باشید، بار یا اضافه‌بارتان را به خارج از کشور ارسال کنید، بی‌شک با نام شرکت فریت بار و کارگو سفیران آشنا شده‌اید. شاید هم کمی جلوتر رفته‌اید و با برخی خدمات این شرکت در زمینه حمل بار هوایی آشنا هستید. به‌هرروی، کم یا زیاد از آشنایی با شما خوشوقتیم. خرسندیم از اینکه می‌توانیم به‌عنوان نماینده رسمی شرکت‌های هواپیمایی فعال در ایران، مشاور و مجری حمل بار هوایی در زمینه‌های بسته‌بندی تخصصی بار، فریت بار مسافری و فریت بار تجاری شما باشیم. برای آشنایی بیشتر بد نیست بدانید بسته‌بندی لوازم منزل و انواع بار تجاری، پیک آپ بار از درب منزل شما در کلیه شهرهای ایران، تشریفات گمرکی، حمل بار هوایی به خارج از ایران، انجام خدمات فریت بار جهت اضافه بار مسافری، حمل حیوانات خانگی و بسته‌بندی و حمل انواع کالای خطرناک نیز از دیگر خدماتی است که شرکت فریت بار و کارگو سفیران متعهد به انجام آن در قبال مشتریان است. ما با تمام توان می‌کوشیم تا  "حمل هوایی بار از دامغان به خارج از ایران"  در راحت‌ترین شکل ممکن صورت گیرد و در این مسیر هیچ دغدغه‌ای نداشته باشید؛ برای همین، بار شما را در محل منزل و انبار یا دفتر تحویل می‌گیریم و پس از انجام مراحل بسته‌بندی حرفه‌ای و استاندارد که سلامت بار شما را تضمین خواهد کرد و انجام امور گمرکی در تمامی گمرک‌های کشور بر اساس دانش قانون ارسال بار هوایی، محموله شما را با منصفانه‌ترین نرخ حمل هوایی به‌وسیله یکی از شرکت‌های هواپیمایی معتبر بین‌المللی و فعال در کشور روانه مقصد خواهیم کرد. ما تا مقصد یار بارتان خواهیم بود. پس برای شروع کافی است با ما تماس بگیرید تا از مراحل فریت بار به مقصدتان آگاه ‌شوید. بازهم از آشنایی با شما خرسندیم.  شماره تماس ما در دفتر مرکزی: 02188830215
 
شماره تلفن دامغان : 09123367570
 

درباره دامغان

 
دامغان یکی از شهرهای کهن و میراث دار تمدن پارتیان و جزو استان سمنان است. این شهر تاریخی که در گذشته نامش صددروازه بود، یکی از مهم‌ترین پایتخت‌های اشکانیان به شمار می‌رفت. دامغان دوره‌های تاریخی بسیاری به خود دیده است. در دوره اسلامی به‌ویژه در دوره سلجوقی و دوره مغول نیز یکی از مراکز مهم ایران به شمار می رفته است. کهن بودن و بافت تاریخی شهر دامغان سبب می‌شود که جذابیت شهر چندین برابر شود. از سویی علاقه‌مندان و محققان تاریخ و آثار باستانی ایران را به سمت خود می کشاند. دامغان یکی از شهرهایی است که آثار تاریخی آن به‌ویژه تپه حصار و محصولات اقتصادی آن به‌خصوص پسته، سبب شهرتش شده‌اند.
 
 
 

خدمات فریت بار و کارگو سفیران، برای حمل هوایی بار از دامغان به خارج از کشور

 
طبیعی است خیلی از مسافران یا مهاجران با امکانات حمل بار و شیوه‌های گوناگون آن آشنایی کامل ندارند و فریت بار را نمی‌شناسند. در یک جمع‌بندی کلی از تعاریف ارائه شده از فریت بار، باید گفت حمل‌ونقل و جابه‌جایی بار به‌صورت کلی یا جزئی را فریت بار می‌گویند، اما شیوه های ارسال‌ متفاوت است. وقتی شما بارتان را به‌صورت حمل هوایی و با کمک یکی از شرکت‌های هواپیمایی بین‌المللی ارسال می‌کنید، از خدمات فریت بار هوایی بهره‌مند خواهید شد. چرا فریت بار هوایی؟ با کمی جست‌وجو درمی‌یابید که این روش بسیار مطمئن‌تر، سریع‌تر و کم‌هزینه‌تر از راه های دیگر حمل بار مثل راه دریا و جاده است. حتماً حالا دیگر از گسترش فرودگاه‌ها در جهان آگاهید. با حمل هوایی، بارتان به‌راحتی به هر نقطه از دنیا می‌رسد. حتی جاهایی که هنوز پای جاده‌ای به آن باز نشده و هیچ بندری ندارد. شما در فریت بار هوایی، بارتان را به بال های امن هواپیماهای مجهز و مدرن می‌سپارید تا در کوتاه‌ترین زمان بار شما را به مقصد برسانند، اما خدمات شرکت سفیران برای فریت بار از شهر دامغان چنین است:
 
 
 • فریت اضافه بار مسافری از دامغان به خارج از کشور

 
اما فریت بار به‌سادگی تعریفش نیست و پیچ‌وخم‌ها دارد و خدمات فراوان برای صاحبان بار. مثلاً در فریت بار به گزینه‌ای با عنوان حمل اضافه‌بار مسافری برمی‌خوریم. اگر بخواهید با بار فراوان و پر از چمدان از دامغان به خارج از کشور بروید، قدر این امکان فریت بار را خواهید دانست. حتماً می‌خواهید اختلاف هزینه فریت اضافه‌بار مسافری را با هزینه اضافه‌بار پای کانتر پرواز بدانید. باید گفت در پای کانتر باید سه برابر، هزینه اضافه بپردازید. حالا که دریافتید  "فریت بار از دامغان"  بسیار مقرون‌به‌صرفه تر از پرداخت جریمه اضافه‌بار در پای کانتر پرواز است با شرکت سفیران تماس بگیرید. البته هماهنگی‌ها باید یک هفته یا ده روز قبل از پرواز از دامغان انجام شود. در این مرحله هم ما بار را از درب منزل شما تحویل می‌گیریم، به شکل اصولی بسته‌بندی می‌کنیم و جهت انجام امور گمرکی به یکی از گمرک‌های کشور می‌فرستیم. بارنامه شما را هم با منصفانه‌ترین نرخ صادر و همراه با رزرو کتبی به شما تقدیم می‌کنیم. شاید بخواهید درباره فریت بار مسافری از دامغان و چندوچون آن بیشتر بدانید. با مطالعه صفحه راهنمای فریت بار مسافری اطلاعات کامل در این زمینه را به دست خواهید آورد.
 
 
 
 
 • ارسال لوازم منزل مهاجران از دامغان به خارج از کشور

 
مهاجرت از دامغان مثل دیگر نقاط کشورمان کم‌وبیش صورت می‌گیرد و هر بار کسانی قصد هجرت به سرزمین‌های دیگر را دارند. این مهاجران احتمالاً با دغدغه‌هایی مانند چگونگی ارسال لوازم منزلشان دست‌وپنجه نرم می‌کنند و پس از زیروبم‌های بسیار، فریت بار را برمی‌گزینند. موضوع هم به خانواده‌های دامغانی محدود نمی‌شود و اقشاری مانند دانشجویان مهاجر هم این دغدغه‌ها را دارند. باید بدانید با سفیران دغدغه‌ای باقی نمی‌ماند. شرکت فریت بار و کارگو سفیران، با حمل هوايي اسباب و لوازم منزل شما از دامغان به مقاصد گوناگون همراه شماست. این شرکت با تعهد و تخصص، اسباب و لوازم منزلتان را صحيح و سالم، با منصفانه‌ترین هزینه به مقصد می‌رساند و در این مسیر رعايت تمامي استانداردهاي حمل بين‌الملل به كشور مقصد را از وظایف اصلی خود در حمل بار هوایی می‌داند. البته موضوع حمل بار مهاجران شکل‌های گوناگونی دارد:
 
مهاجرانی که اسباب و لوازم منزلشان را با خود نبرده اند
 
در این حالت با مهاجرانی از دامغان روبه‌روییم که بارشان در شهر مانده و خودشان در کشوری جدید مستقر شده-اند. حالا تصمیم دارند اسباب و وسایل منزلشان یا بخشی از آن را به مقصد جدید انتقال دهند. در این صورت سفیران نماینده شما در کشور مبدأ خواهد بود. شرکت سفیران، بار را از آشنایان یا دوستانتان در دامغان، تحویل خواهد گرفت و برایتان ارسال خواهد کرد. شما می‌توانید با خیالی آسوده به ما اعتماد کنید تا پس از بسته‌بندی استاندارد اسباب و وسایل منزلتان در غیاب شما، امور گمرکی را انجام و بار را در فرودگاه مقصد تحویلتان دهیم. برای کسب اطلاعات بیشتر در زمینه فریت بار مهاجران به صفحه ارسال لوازم منزل به خارج از کشور  مراجعه نمایید.
 
مهاجرانی که قصد رفتن دارند
 
مهاجران دیگری هم هستند که می‌خواهند هم‌زمان با اسباب و وسایلشان از دامغان مهاجرت کنند و در حال برنامه‌ریزی برای سفرند. پس انتقال اسباب و وسایل منزل یا بخشی از آن برای این مهاجران دامغانی اهمیتی فراوان دارد. در این زمینه گفت‌وگو با مشاوران شرکت سفیران بسیاری از مشکلات شما را حل خواهد کرد و حتی تصمیم‌گیری برای انتخاب وسایلتان را نیز ممکن می‌سازد. چراکه قرار دادن همه لوازم منزل در محموله بار هوایی اصلاً توجیه اقتصادی ندارد. پس از مشاوره و تصمیم‌گیری، مراحل فریت بار از بسته‌بندی استاندارد در منزل شما تا ارسال آن به فرودگاه و انجام امور گمرکی و ارسال آن به مقصد با بهترین و سریع‌ترین پرواز را به سفیران بسپارید. مهاجران دامغانی ممکن است خانواده‌ها، زوج‌های جوان و دانشجویان جوان باشند. سفیران از قوانین ارسال بار هر گروه آگاهی دارد و محموله شما را بر اساس قوانین، ارسال خواهد کرد. 
 
 
 
 
 • ارسال هوایی بار تجاری  و صادراتی از دامغان به سایر کشورها

 
بخش دیگری از فریت بار مربوط به صادرات کالاهاست. اکنون صادرکنندگان از مزیت‌های فریت بار هوایی باخبرند و با اطمینان کامل بارشان را به فریت بار می‌سپارند. به‌ویژه صادرکنندگان دامغانی. کالاهایی مانند پسته، صنایع‌دستی، میوه و محصولات کشاورزی، خشکبار و... در زمان‌بندی‌های گوناگون از دامغان به سرتاسر دنیا ارسال می‌شود و اکنون کالاهای دامغان طرفداران بسیاری پیدا کرده است. اگر تصمیم دارید بار تجاری خود را از دامغان به نقاط گوناگون دنیا ارسال کنید، با ما تماس بگیرید تا از خدمات حمل زمینی بار خود به باربری تمامی فرودگاه‌های کشور از هر نقطه از دامغان و شهرهای اطراف، انجام امور گمرکی در تمامی گمرک‌های کشور در اسرع وقت و همچنین استفاده از مناسب‌ترین نرخ حمل هوایی بهره‌مند شوید. برای دریافت اطلاعات بیشتر در زمینه فریت بار تجاری صفحه راهنمای فریت بار تجاری را بخوانید.
 
 
 

خدمات فریت بار و کارگو سفیران، برای جابجایی بار از دامغان به خارج از کشور

 
 • بسته‌بندی تخصصی محمولات هوایی در شهر دامغان

 
تمام تلاش شما برای ارسال بار زمانی بی‌حاصل است که به بسته‌بندی کالاها بی‌توجه باشید. چراکه در صورت بسته‌بندی غیراستاندارد، بار شما، مشکلات بسیاری برایتان می‌سازد و برنامه سفرتان را حسابی به هم می‌زند. مأموران گمرک بر بسته‌بندی درست کالاها تأکید دارند و کالاهای با بسته‌بندی غیراستاندارد را نمی‌پذیرند. این یعنی معطلی چند ساعته شما در گمرک. پس بهتر است فرایند ارسال بار از دامغان را به شرکت فریت بار و کارگو سفیران بسپارید و وظیفه بسته‌بندی اصولی آن را به ما واگذار کنید. بار در وزن‌های گوناگون توسط پرسنل مجرب و با مواد استاندارد بسته‌بندی و آماده حمل به مقصد مورد نظر می‌شود. همکاران مجرب ما در امور بسته‌بندی، در منزل شما حضور می‌یابند و بارتان را بر اساس ضوابط و اصول مورد تائید شرکت‌های هواپیمایی بسته‌بندی و آماده ارسال به فرودگاه می‌کنند. سپس بار لوازم منزل شما  با مناسب‌ترین نرخ حمل بار به‌صورت هوایی ارسال می‌گردد. بد نیست بدانید بسته‌بندی‌ها در جعبه‌های چوبی همیشه یکی از مطمئن‌ترین بسته‌بندی‌هاست. سفیران ضمن اشراف بر لزوم بسته‌بندی برخی کالاهای حساس در جعبه چوبی، کارگاهی را برای ساخت جعبه‌های چوبی دارد تا محفظه‌های محکم چوبی را مخصوص هر کالا تهیه نماید.
 
 
 
 
 • پیک آپ بار از سطح شهر دامغان

 
ما خدمات دیگری هم برایتان داریم خدماتی مثل پیک آپ بار. در خانه بمانید و بارتان را از درب منزل به ما بسپارید. در این مرحله، همکاران ما بار شما را در هر نقطه از شهر دامغان و حومه آن از درب منزلتان تحویل خواهند گرفت و جهت انجام مراحل فریت بار و انجام امور گمرکی به قسمت بار تمامی فرودگاه‌های کشور، بسته به نوع تقاضای شما و پروازهای در دسترس به مقصد موردنظرتان، انتقال خواهند داد.
 
 
 
 
 • انجام تشریفات گمرکی جهت خروج قانونی بار از ایران

 
با انتقال بار شما به قسمت بار فرودگاه مبدأ تشریفات گمرکی آغاز می‌شود. کارمندان ما در جایگاه نمایندگان شما، تشریفات گمرکی را در سریع‌ترین زمان ممکن به انجام خواهند رساند. ارسال‌کنندگان بار هوایی از دامغان نیز می‌توانند انجام کلیه امور گمرکی در زمینه صادرات کالای تجاری خود را با منصفانه‌ترین هزینه در تمامی گمرکات کشور به شرکت سفیران بسپارند و با خاطری آسوده از تجربه فراوان این شرکت بهره ببرند. ترخیص و انجام امور گمرکی در سریع‌ترین زمان، تخصص سفیران است.
 
 • انبارداری محمولات هوایی

 
ما در شرکت سفیران حافظ کالاهای شما خواهیم بود. اگر فرستندگان کالا، مهاجرین یا مسافرین دامغانی بخواهند بعد از انجام بسته‌بندی اصولی، بارشان را برای مدتی در مکانی امن با تمام امکانات ایمنی و حفاظتی، نگهداری کنند، این شرکت، سرویس انبارداری خود را با مناسب‌ترین قیمت در اختیار آن عزیزان قرار خواهد داد.
 
 
 
 
 
 

مزایای ارسال بار با فریت بار و کارگو سفیران

 
وقتی شما از خدمات سفیران راضی باشید، سفیران ما نزد دوستان و آشنایانتان خواهید بود. سفیرانی که بر شایستگی ما در زمینه خدمات حمل هوایی بار اذعان دارند. چراکه تمام تلاش ما این است تا بار شما را با بهترین کیفیت و مناسب‌ترین هواپیماها با کمترین طول پروازی ارسال کنیم. مجموعه سفیران پس از تحویل گرفتن بار شما در دامغان تلاش خود را برای یافتن بهترین و سریع‌ترین مسیر پروازی در سراسر ایران آغاز می‌کند. هرکجا باشد فرقی نمی‌کند. مهم این است که بار شما در سریع‌ترین زمان و منصفانه‌ترین نرخ به مقصد برسد.
 

سخن پایانی

 
شرکت سفیران بارنامه و رزرو کتبی را برای محموله شما انجام می‌دهد. از سوی دیگر، سفیران امکانی فراهم آورده تا شما بتوانید به‌صورت آنلاین محموله خود را در تمام مراحل فریت بار پی گیری نمایید. این شرکت از بسته‌بندی و پیک آپ بار تا ارائه خدمات انبارداری در کشور را برای مشتریان به انجام خواهد رساند. در کنار این‌ها، بیمه محصولات شما یکی دیگر از تعهدات ماست؛ این شرکت برای بیمه تکمیلی از شرکت‌های بیمه معتبر بهره خواهد گرفت.
 
اگر قصد فریت بار خود به سرتاسر دنیا را دارید، به سفیران اعتماد کنید. برای شروع با تلفن 88830215 تماس بگیرید و درخواستتان را ثبت کنید. سفیران حداکثر تلاش خود را خواهد کرد تا محموله شما با کمترین هزینه فریت بار از دامغان و بیشترین سرعت و کیفیت و در سلامت کامل به مقصد برسد.
 
این گوشه‌ای از خدمات سفیران در زمینه  "ارسال هوایی بار از دامغان به خارج از کشور"  بود. این‌ها برخی دیگر از قابلیت‌های سفیران است. سفیران در شهر پسته‌های خندان همراه شماست:
 
 • بسته‌بندی انواع بار جهت حمل هوایی فریت بار در محل کار یا منزل فرستنده 
 • تحویل بار در مبدأ و حمل زمینی آن به فرودگاه 
 • ارائه انواع خدمات انبارداری در مبدأ 
 • ارائه خدمات بیمه تکمیلی بار توسط شرکت‌های معتبر بیمه 
 • انجام تشریفات گمرکی در راستای خروج بار از گمرکات کشور و حمل هوایی به مقصد
 • صدور بارنامه با مناسب‌ترین نرخ حمل هوایی بار با معتبرترین ایرلاین های فعال در ایران
 • دریافت رزرو کتبی بار از ایرلاین و ارائه آن به فرستنده بار
 • ارائه خدمات آنلاین جستجوی بار جهت دریافت اطلاعات مراحل حمل توسط شرکت هواپیمایی
 
اطلاعات بیشتر

شرایط امنیتی و حراستی ارسال بار هوایی از شهر دامغان به خارج از کشور

فرودگاهها در سرتاسر دنیا یکی از امن ترین اماکن عمومی جهت حمل هوایی مسافرین وانواع کالای تجاری به حساب می آیند. حکومت ها ودولت های کشور های مختلف ، حفظ امنیت پایدار درفرودگاه های قلمرو حکومتی خود را ، بدون لحظه ای غفلت، یکی از وظایف اصلی خود و نمادی از قدرت آن کشور در حفظ آرامش، آسایش و امنیت مردمان خود قلمداد میکنند.
ادامه مطلب

ارسال بار به تمامی کشورهای دنیا

نقشه شهر دامغان
ویدئو های دیدنی فریت بار