چند نکته کلیدی در باره صادرات هوایی محصولات کشاورزی از ترمینال کارگو فرودگاه امام خمینی

دانه‌ها می‌رویند و درختان میوه می‌دهند. باور کردنش شاید کمی سخت است، اما امروزه همه جهان در میوه‌های همه درخت‌ها و محصول تمام زمین‌های کشاورزی سهیم‌اند. این واقعیت را می‌توان از آمار صادرات و واردات کشورها دانست. اکنون محصولات کشورهای گوناگون در فصل‌های مختلف روانه بازارهای جهان می‌شود و چه بسیار محصولاتی که خواهان بسیاری در گوشه جهان دارند. کشور ماهم ازآن‌رو که حاصلخیزی‌اش زبانزد خاص و عام جهان است در کار صادرات محصولات کشاورزی خود ید طولایی دارد. محصولات متنوعی چون رطب بم که به ویژه در ماه رمضان در کشورهای اسلامی طرفداران بسیار پیدا می کند، بادام مامایی اصفهان که بیشتر به هندوستان فرستاده می‌شود، آنقوزه و سمغ و شیره گیاهان دارویی و میوه‌های خشک و بسیاری دیگر، همه و همه جزو محصولات صادراتی ایران در بازارهای جهانی محسوب می‌شوند. اگرچه این کالاها جزو کالاهای حساس و فاسدشدنی به شمار نمی‌آیند، اما ارسال آن‌ها باید در زمان قابل توجیهی صورت گیرد و اصول بسته‌بندی و امنیت کالا نیز لحاظ شود؛ اما به چه شیوه‌ای؟ با کمی جست‌وجو درمی‌یابیم راه‌های دریایی و زمینی برای ارسال این کالاها به خارج از کشور مقرون‌به‌صرفه نیست. بی‌شک تحویل این کالاها موعدی دارد و حجمشان هم محدود است. مسیر دریایی برای حجم‌هایی این‌چنین مناسب نیست و مسیر جاده هم بسیار طولانی خواهد بود. افزون بر این ضریب امنیت کالا در این روش‌ها پایین است. پس بی‌شک بهترین روش حمل هوایی است که در این روش محموله‌های محصولات کشاورزی با بسته‌بندی‌های استاندارد و بسیار منظم در کوتاه‌ترین زمان به مقصد می‌رسند و چرخ صادرات کشور در این زمینه را می‌چرخانند. در این میان شرکت فریت بار و کارگو سفیران با علم به حساسیت کار، آماده است تا محموله‌های صادراتی محصولات کشاورزی شمارا با منصفانه ترین نرخ در کوتاه‌ترین زمان و در سلامت کامل به مقصد برساند و مشتریان آن سوی مرزها را از دادوستد با شما راضی نگه دارد.
 

آشنایی با صادرات هوایی انواع محصولات کشاورزی از ترمینال کارگو فرودگاه امام خمینی

 
در صنعت حمل‌ونقل بین‌المللی به هرگونه جابه‌جایی بار تجاری، به‌صورت کلی یا جزئی، کارگو اطلاق می‌شود و عموماً منظور از کارگو،  همان حمل هوایی بار تجاری با استفاده از شرکت‌های هواپیمایی بین‌المللی است. سیستم کارگو به نسبت دیگر راه‌های حمل مطمئن‌تر، سریع‌تر و کم‌هزینه‌تر است و به صادرکننده امکان دسترسی به اقصی نقاط جهان را می‌دهد. امکانات متنوع و مدرن هواپیماها باعث می‌شود که در "ارسال هوایی محصولات کشاورزی" ، این محصولات کاملاً محفوظ و سالم مانده و با بهترین کیفیت به کشور مورد نظر برسند.
 
در "حمل هوایی محصولات کشاورزی" به سرتاسر دنیا، آنچه اهمیت دارد اطمینان از سلامت و ایمنی محصول، سرعت بالا و هزینه مقرون‌به‌صرفه حمل است. از بین راه‌های متعددی که برای حمل محصولات کشاورزی به خارج از کشور وجود دارد، حمل هوایی یا کارگو حائز شرایط گفته شده است؛ در ارسال سیستم کارگو ، محصولات کشاورزی در شرایطی مساعد نگهداری شده و با بیشترین سرعت به مقصد ارسال می‌شوند. هواپیماها این توانایی را دارند که محصولات کشاورزی صادراتی را با حداقل هزینه به دورترین شهرها و کشورها ارسال کنند. به خاطر همین مزیت‌هاست که اکثر صادرکنندگان محصولات کشاورزی، این شیوه را برای صادرات محموله‌های خود ترجیح می‌دهند.
 
بابت "صادرات هوایی محصولات کشاورزی" خود دغدغه دارید؟ می‌توانید با خیالی آسوده سفیران را برای این کار انتخاب کنید. شرکت خدمات فریت بار و کارگو سفیران، مستقر در ترمینال بار فرودگاه امام خمینی ، ارسال هوایی محصولات کشاورزی شمارا با حداکثر اطمینان و مناسب‌ترین هزینه کارگو به سرتاسر دنیا انجام خواهد داد. سفیران با حداقل سی سال تجربه در صادرات هوایی محموله‌های صادراتی کشاورزی، حمل هوایی این محصولات را بر عهده خواهد گرفت. پیکاپ بار از همه استان‌های کشور، حمل محصول به فرودگاه، انجام تشریفات گمرکی در فرودگاه مبدأ و تحویل در گمرک مقصد از جمله خدماتی است که سفیران برای صادرکنندگان محصولات کشاورزی انجام می‌دهد. برای مشاوره، کسب اطلاعات و ثبت درخواست لطفاً با شماره 88830215 تماس بگیرید.
 
 
 • صادرات هوایی خرما از ترمینال بار فرودگاه امام خمینی

 

خرمای ایران یکی از محصولات پرطرفدار در میان مردمان جهان است. به گونه ای که این تقاضای فراوان سبب شده تا سالانه نزدیک به چهارصد هزار تن خرما از ایران به کشورهای مختلف جهان صادر شود. بدنیست بدانید کشورمان از نظر سطح زیر کشت و وسعت نخلستان ها مقام نخست را داراست. پیداست که برای گسترش و حفظ بازارهای جهانی توجه به نکاتی ضروری به نظر می رسد. شکیل بودن بسته بندی و به سلامت رسید محموله به مقصد و البته ارسال به موقع آن نقش موثری در تثبیت بازارها خواهد داشت که لازم است صادر کنندگان خرمای ایران به این نکات توجه ویژه داشته باشند. یافتن مسیری برای ارسال سالم و به موقع این روزها کار دشواری نیست.

اگر با قابلیت های صادرات هوایی خرما از ترمینال بار فرودگاه امام خمینی آشنا باشید درمی یابید که حمل هوایی محموله خرما از این فرودگاه راهی بدون رقیب، مطمئن و مقرون به صرفه برای صادرات امن، سریع و بی دردسر خرما به سرتاسر جهان است. البته صادر کنندگان بایستی  از قوانین گمرک ها در زمینه ورود و خروج مواد غذایی آگاه باشند. در این زمینه می توانید از راهنمایی کارشناسان شرکت سفیران بهره مند شوید تا با خیال راحت محصول خرمایتان  را از ترمینال کارگو فرودگاه امام خمینی به هر نقطه از جهان که می خواهید صادر کنید. 

 

 • ارسال هوایی انواع نهال به خارج از ایران

 

 یکی از حساس ترین  محموله های صادراتی ، محموله های نهال درختان است که برای حمل و نقل آن دقت بسیار لازم است و بایستی ظرافت های بسیاری رعایت گردد. همچنین محدودیت‌ها و مقرراتی وجود دارد که باید برای ارسال گیاهان در سطح بین‌المللی از آنها پیروی کنید؛ در حقیقت تمامی کشورها نسبت به ورود و خروج نهال و نشاء و انواع گیاهان بسیار حساسند. چراکه معتقدند ممکن است بی توجهی در ورود اینگونه اقلام به کشورها به محیط زیست و کشاورزی آسیب برساند و سبب خسارت شود ، که البته گمانی به جاست.  بیشتر کشور ها در صادرات، واردات و حمل و نقل گیاهان، برای اطمینان از ایمن بودن گیاهان وارداتی، به گواهی بهداشت گیاهی رسمی نیاز خواهند داشت.  پس بهتر است قبل از ارسال محموله نهال، با کارشناسان سفیران گفت و گو کنید تا در چند و چون مقررات ارسال انواع نهال و گیاه قرار گیرید. در غیر این صورت، مقامات گمرکی ممکن است حرکت آن را متوقف و  یا از ورود آن به کشور مقصد جلوگیری کنند.

بهترین راه برای صادرات این گونه محموله ها سیستم حمل هوایی یا کارگو است . چرا که در خدمات کارگو،  حمل و نقل در بهترین شرایط صورت می گیرد و محموله در کوتاه ترین زمان به مقصد می رسد. همچنین نگهداری از محموله نهال پیش از حمل و هنگام حمل بسیار اهمیت دارد و عدم توجه به آن طراوت گیاهان را از بین می برد که این مهم در پروسه ارسال کارگو به خوبی رعایت شده است.

 

 • صادرات هوایی بید قرمز از ترمینال کارگو فرودگاه امام خمینی

 

شاخه های درخت بید قرمز شاید در نگاه اول بی ارزش به شمار بیایند اما، هستند مردمانی در کشور های دیگر که به دلایل گوناگون حاضر به پرداخت مبالغ قابل توجهی برای این شاخه های قرمز رنگ میباشند که زمانی ارزشی بیش از هیزم اتش زمستان باغداران محلات را نداشت. بد نیست بدانید که شاخه های درختچه بید قرمز علاوه بر مصارف گل آرایی ، مصارف دارویی نیز دارند. چندین سالی است که صادرکنندگان کالا مشغول به صادرات این محصول به کشور های آسیای دور و بازار های گل و گیاه اروپایی هستند.

البته که صادرات هر نوع محصول کشاورزی به نوبه خود مقررات خاصی را چه در کشور مبدا و چه در گمرک کشور مقصد طلب میکند. مجموعه فریت بار و کارگو سفیران با تجربه چندین ساله در امر صادرات هوایی بید قرمز از ترمینال بار فرودگاه امام خمینی به سراسر دنیا، در این امر یاور و همراه صادر کنندگان این محصول میباشد. در صورتی که در فکر تجارت این محصول خاص هستید با کارشناسان ما به تلفن 88830215 در تماس باشید.

 

 • صادرات هوایی داروهای گیاهی از پایانه هوشمند بار فرودگاه امام خمینی به خارج از کشور

 

کشور ما به سبب شرایط آب و هوایی و موقعیت جغرافیایی مناسبی که دارد یکی از بهترین مناطق برای رشد و پرورش انواع گیاهان دارویی به شمار می رود. به همین دلیل  سال هاست از این گیاهان در طب سنتی استفاده می شود.  پرورش انواع گیاهان دارویی به حدی در کشور ما گسترش یافته است که ایران به عنوان پنجمین کشور صادرکننده ی گیاهان دارویی در جهان شناخته شده است. از مهمترین گیاهان دارویی صادراتی ایران می توان به  گل محمدی و آنغوزه و باریج و گون و کتیرا  ، دارچین، چای ترش، بابونه، هل، زنجبیل، نعنا و ترخون اشاره کرد. باید دانست گیاهان دارویی هم در مراتع به صورت خودرو رشد می کنند و هم می توان آن ها را در زمین های کشاورزی و گلخانه ها کشت و پرورش داد. مثلا گیاهانی چون کتیرا و پونه به صورت خودرو در مراتع می رویند اما گیاهانی چون گل گاو زبان و بابونه هم در مراتع و هم در مزارع قابل پرورش و برداشت هستند.

بسیاری از کشورهای جهان متقاضی گیاهان دارویی ایران هستند. بی شک بهترین را انتقال این محموله ها به نقاط گوناگون دنیا حمل هوایی است که علاوه بر سلامت و اطمینان کالا ، با قیمتی مقرون به صرفه محموله را در اسرع وقت به مقصد نهایی می رساند. شما می توانید برای ارسال هوایی  گیاهان دارویی از پایانه هوشمند بار فرودگاه امام خمینی به خارج از کشور از صفر تاصد امور را به شرکت فریت بار و کارگو سفیران بسپارید.

 

 • حمل هوایی خشکبار و میوه های خشک به خارج از ایران

 

ایران در عرصه تولید محصولات خشکبار  و میوه های خشک به‌ویژه پسته، خرما، کشمش انجیر سابقه‌ای بسیار طولانی دارد. تاجران ایرانی از دیرباز مشغول ارسال خشکبار و میوه های خشک به خارج از ایران هستند و محصولاتشان را به کشورهای گوناگون جهان می فرستند. درگذشته این محموله ها بیشتر از راه زمین و گاهی دریا  صادر می شد که طولانی شدن مدت حمل و خطرات احتمالی گاهی تجار را گله مند کرده بود. اما با رونق ارسال هوایی بار، اکنون تاجران  با استفاده از خدمات حمل هوایی با خیال راحت در کوتاه ترین زمان کالاهایشان را روانه مقصد می کنند.

باید گفت برای این نوع محموله‌ها، سیستم کارگو به صورت هوایی ایده‌آل‌ترین و کم‌هزینه‌ترین راه حمل به کشورهای مختلف دنیاست. البته برای حمل هوایی خشکبار  و میوه های خشک و صادرات کالایي از این دست، لازم است قوانینی رعایت و مراحل خاصی طی شود که لازم است هر تاجری  این نکات را بداند و از آن آگاه باشد. مشاوره با کارشناسان شرکت فریت بار و کارگو سفیران این امکان را برایتان فراهم خواهد کرد تا از قوانین صادرات هوایی خشکبار و میوه های خشک آگاه شوید. در صورت نیاز به کسب اطلاعات بیشتر در این مورد صفحه صادرات هوایی خشکبار از پایانه هوشمند بار فرودگاه امام خمینی را مطالعه نمایید.

 

 • ارسال هوایی زعفران از ترمینال کارگو فرودگاه امام خمینی

 

زعفران ایران یکی  از اصلی‌ترین کالاهای صادراتی است و سالانه سوددهی بالایی برای تجار زعفران در بر دارد. با توجه به ارزش فوق‌العاده این محصول از نظر اقتصادی و ملاحظات سیاسی و اجتماعی، نحوه حمل و حفظ سلامت محصول و سرعت گردش کار آن برای خریداران عمده و خرده در سراسر دنیا بسیار مهم است. باید گفت به دلیل ارزش این کالا از جنبه های گوناگون بهترین راه صادرات زعفران، ارسال هوایی این کالای ارزشمند است. حمل هوایی زعفران هم شامل بایدها و نبایدهایی است که آگاهی از آن برای هر تاجری ضروری است. تجار پس از تعیین کشور مقصد بایستی از قوانین آن کشورها در زمینه ورود زعفران آگاهی کامل داشته باشند تا دچار مشکل نشوند نکته مهم پس از طی مراحل گمرکی  نحوه ارسال این کالای ارزشمند است. 

تجار بر آنند که این کالا در امن ترین شرایط به دست متقاضیان خارجی برسد تا خیالشان از هر نظر راحت باشد و سال هاست دریافته اند که آسودگی خیال در صادرات زعفران با ارسال هوایی این کالا به دست می آید.صادر کنندگان اکنون با پروسه امن و مقرون به صرفه ارسال زعفران آشنا هستند و می دانند کالا در کوتاه ترین زمان به مقصد می رسد تا چرخ تجارت این طلای سرخ ایران همواره درجهان بچرخد. در صورت نیاز به کسب اطلاعات بیشتر در این مورد صفحه صادرات هوایی زعفران از ترمینال بار فرودگاه امام خمینی را مطالعه نمایید.

 

 • صادرات هوایی عسل از فرودگاه امام خمینی به خارج از کشور

 

ایران با داشتن شرایط جغرافیایی و آب و هوایی متفاوت یکی از تولیدکنندگان عسل مرغوب در جهان به شمار می رود. تنوع گل و گیاهی کشور عامل تولید عسل‌های متنوع و باخاصیت دارویی است. میزان تولید عسل در کشور را حدود هشتادو پنج هزار تن برآورد کرده اند. به گونه ای که بیش از ده هزار تن عسل از کشور صادر می شود.  کشورهای حوزه خلیج فارس، ترکیه و چین از جمله متقاضیان دریافت عسل ایرانی هستند و برخی از کشورهای اروپایی نیز با یک واسطه از ایران عسل وارد می کنند. باید گفت قبل از هرچیز انجام یک سری دستورالعمل ها در مراحل صادرات ضروری است. هم افرادی که به تجارت عسل مشغولند باید نسبت به برخی قوانین اطلاعات کافی داشته باشند.سپس نوبت به گزینش نحوه حمل خواهد رسید.

به طور قطع هر یک از این افراد قبل از ورود به بازار صادراتی باید اطلاعات کافی درباره نحوه خرید و فروش، انتقال محموله ها، نحوه بسته بندی و موارد دیگر به دست آورند و از همه مهمتر، تشخیص عسل مرغوب و تقلبی یکی از مهم ترین مواردی است که در این زمینه باید به آن پرداخت شود. ارسال عسل صادراتی برای مشتری نیاز به بسته بندی های استاندارد و زیبا دارد. وقتی می‌خواهید عسل صادراتی را برای مشتری خارجی بفرستید باید گواهینامه‌های استاندارد، گواهی بهداشت، گواهی سازمان غذا و دارو و همچنین تاییدیه های ارزش تغذیه ای عسل را دریافت کرده باشید.  برای یک صادرات موفق بایستی روش ارسال موفقی را برگزید. 

سیستم کارگو هوایی همان روش مناسبی است که همه جوانب یک صادرات موفق از بسته بندی گرفته تا احتیاط در حمل شیشه های عسل  در نظر گرفته شده و تمام ملاحظات استاندارد نگهداری کالا رعایت می شود. برای صادرات هوایی عسل به کشورهای مختلف از پایانه هوشمند بار فرودگاه امام خمینی به خارج از کشور شرکت سفیران را امین خود بدانید و با خیال آسوده به یافتن بازارهای جدید حتی دورترین نقاط دنیا بیاندیشید.

 

 • صادرات هوایی محصولات کشاورزی فاسد شدنی

 

ناگفته پیداست که مهمترین گزینه در صادرات محصولات کشاورزی فاسد شدنی نحوه نگهداری و شرایط حمل آنهاست. وجه مشخصه این محصولات  این است که خیلی زود کیفیت و تازگی‌شان را از دست می‌دهند و خیلی سریع تحت تأثیر آلودگی قرار می‌گیرند. به خاطر همین باید در محیط‌هایی خاص و در دمایی متناسب نگهداری شوند. میوه‌های تابستانی، مرکبات، صیفی‌جات، سبزی‌ها، قارچ و دنبلان کوهی ، گل و گیاه تازه و .... از جمله محصولات کشاورزی فاسد شدنی هستند که تجار به کشورهای گوناگون صادر می کنند  تا همچنان کشورمان یکی از صادرکنندگان خوش‌نام محصولات کشاورزی در منطقه و جهان باقی بماند. محمولات آسیب پذیر کشاورزی در صورتی که بسته بندی اولیه مناسب و مستحکمی داشته باشند و به طور اصولی بر روی پالت ها چیده شده و تسمه کشی شوند، بعد از تحویل به شرکت هواپیمایی معتبر، درون ظرف های مخصوص حمل بار قرار میگیرند و طبق دستور العمل های استاندارد و جهانی درون ظرف بار مهار می شوند و سپس جهت حمل به عرشه های بار هواپیما های پهن پیکر انتقال داده خواهند شد.

معمولا در این گونه هواپیماها به خلبان اعلام می گردد که در کدام عرشه بار خاص، بار فاسد شدنی، قرار گرفته است، خلبان با تنظیم درجه دمای آن عرشه، به حفظ سلامت بار در طول مدت پرواز کمک می کند واین از ویژگی های حمل محصولات فاسد شدنی با هواپیماست که در گونه های دیگر کمتر به آن پرداخته می شود یا دست کم چنین کیفیتی ندارد. سفیران بار فاسد شدنی شما را در سلامت کامل، در اسرع وقت و با حداقل هزینه به هر مقصدی در دنیا، حتی دورترین کشورها، ارسال می‌کند. لطفاً برای گرفتن مشاوره، کسب اطلاعات بیشتر و شروع همکاری در زمینه حمل هوایی بار فاسد شدنی خود،  با شماره 88830215 تماس بگیرید.در صورت نیاز به کسب اطلاعات بیشتر در این مورد صفحه صادرات هوایی میوه، سبزیجات، گل و گیاه از ترمینال کارگو فرودگاه امام خمینی را مطالعه نمایید.

 

 

ارسال هوایی محصولات کشاورزی فاسد نشدنی چه اهمیتی دارد؟

 
محصولات کشاورزی‌ ای که عمر طولانی داشته و حفظ و نگهداری آن‌ها به شرایط خاصی نیاز ندارد در زمره محصولات کشاورزی فاسد نشدنی به حساب می‌آیند؛ محصولاتی مثل برنج، زعفران، بادام، کشمش، شیره آنقوزه، شیرین‌بیان، پسته، خرما و عسل و میوه‌های خشک را می‌توان جزو این محصولات قلمداد کرد. ایران جزو کشورهای برتر تولیدکننده این محصولات در دنیاست و مشتریان متعددی در جای‌جای دنیا دارد؛ از کشورهای حاشیه خلیج‌فارس تا کشورهای عضو اتحادیه اروپا خریدار محصولات کشاورزی ایرانی هستند. به خاطر اهمیت این کالا در اقتصاد کشور، جابجایی این محموله‌ها نیز نیاز به توجه ویژه‌ای دارد؛ حمل آن‌ها باید با احتیاط و دقت انجام شود تا در سلامت کامل به کشور موردنظر برسند. این اتفاق باید با سرعت و هزینه حمل مناسب انجام شود. از این نظر کارگو هوایی ایده‌آل‌ترین گزینه ممکن است؛ راهی محتاط، سریع و مقرون‌به‌صرفه.
 
سفیران از معتبرترین و متبحرترین شرکت‌هایی است که در زمینه کارگو محصولات کشاورزی فعالیت می‌کند. شرکت فریت بار و کارگو سفیران به‌عنوان نماینده رسمی کلیه هواپیمایی‌های معتبر بین‌المللی فعال در ایران، محموله‌های زیادی از این محصولات را به مقاصد مختلف دنیا ارسال کرده است و در حمل هوایی این‌گونه محصولات تخصصی دیرینه دارد.
 
 
 
 
منصفانه در نظر گرفتن هزینه کارگو محصولات کشاورزی از اولویت‌های اصلی سفیران در تمام این سال‌ها بوده است. سفیران تلاش می‌کند تا صادرکنندگان و مشتریان به‌هیچ‌وجه نگرانی‌ای بابت این مسئله نداشته باشند.
 

هزینه حمل هوایی محصولات کشاورزی از فرودگاه امام خمینی به خارج از کشور

 
شرکت‌های هواپیمایی هزینه کارگو محصولات کشاورزی را بر مبنای مقصد و وزن محاسباتی محموله تعیین می‌کنند. به این صورت هزینه فریت کارگو برای محموله‌هایی که خیلی بزرگ و سنگین نباشند، مثل محموله‌های محصولات کشاورزی، کاملاً اقتصادی و توجیه‌پذیر خواهد شد.
 
سیستم کارگو هم از نظر هزینه و هم از نظر کیفیت حمل از مناسب‌ترین راه‌های حمل محصولات کشاورزی است. همان‌طور که می‌دانیم اکثر کشورهای توسعه‌یافته از پذیریش محصولات غذایی بدون کیفیت و ناسالم ممانعت به عمل می‌آورند و آن‌ها را برگشت می‌دهند. کیفیت حمل روی کیفیت محموله و محصول به‌شدت تأثیرگذار است؛ این مسئله در مورد محصولات غذایی و کشاورزی بیشتر به چشم می‌آید. حمل بی‌کیفیت و ناسالم این‌گونه محصولات می‌تواند باعث فساد، خرابی و یا آلودگی آن‌ها شود. در نتیجه باید تا حد ممکن از راه‌هایی که ریسک آلودگی و فاسدشدن محمولات را بالا می‌برند پرهیز کرد. اگر این اتفاق ناخوشایند بیافتد، می‌تواند هزینه مضاعفی برای صادرکنندگان داشته باشد؛ هزینه‌هایی چون هزینه بازگشت محصول، کاهش یا از دست دادن مشتریان، بی‌اعتباری و ...
 
راه معقول و منطقی راهی است که هم هزینه حمل آن کم باشد و هم هزینه مضاعفی به شما تحمیل نکند. کارگو همان راهی است که به دنبالش هستید. هزینه کارگو محصولات غذایی پایین است و به خاطر سرعت حمل و امکانات نگهداری مطلقاً هزینه مضاعفی برای شما در پی نخواهد داشت.
 
 
 
 
شرکت سفیران متعهد می‌شود که محموله محصولات کشاورزی صادراتی شما را، در هر میزان وزنی که هست و هر مقصدی که دارد، با مناسب‌ترین قیمت ارسال کند. برای آشنایی بیشتر با شیوه محاسبه هزینه‌ها و تعیین هزینه حمل هوایی محصولات کشاورزی خود، با شماره 88830215 تماس بگیرید و با کارشناسان سفیران گفت‌وگو کنید. سفیران جلب رضایت خاطر مشتریان را وظیفه اصلی خود می‌داند.
 

برای صادرات هوایی محصولات کشاورزی از فرودگاه امام خمینی به چه مدارکی نیاز است؟

 
به‌طورکلی برای صادرات محصولات کشاورزی شما باید از وزارت جهاد کشاورزی مجوز بگیرید. از آنجایی‌ که محصولات کشاورزی، خوراکی به حساب می‌آیند خروج آن‌ها منوط به اخذ گواهی بهداشت است؛ این گواهی به‌منزله تائید سلامتی و کیفیت این محصولات است. توجه داشته باشید که اکثر محصولات کشاورزی منشأ نباتی یا گیاهی دارند، بنابراین باید برای آن‌ها گواهی بهداشت نباتی بگیرید، ولی برای محصولی مثل عسل که منشأ حیوانی دارد، نیاز به گواهی بهداشت حیوانی است. پروانه تولیدی مدرک دیگری است که باید به گمرک ارائه دهید.
 
این‌ها همه مدارک نیستند و قطعاً به مدارک دیگری هم نیاز خواهد بود. ضمن اینکه گمرک هر کشوری مقررات و ضوابط ویژه خود را دارد، بنابراین این احتمال وجود دارد که غیر از مدارکی که گمرک ایران از شما می‌خواهد، برای ترخیص در کشور مقصد به مدارک دیگری هم احتیاج داشته باشید. باید برای این مسئله هم آمادگی داشته باشید.
 
 
 
 
در این مورد می‌توانید با شماره تلفن 88830215 تماس بگیرید؛ کارشناسان این شرکت در مورد همه مدارک لازم برای صادرات هوایی محصولات کشاورزی راهنمایی‌تان می‌کنند.
سفیران در طی تشریفات گمرکی در کنار شماست و هر کمک و همراهی‌ای که برای تسهیل پروسه گمرکی صادرات محصولات کشاورزی لازم باشد، با کمال میل برای شما انجام خواهد داد.
 

در پروسه کارگو  محصولات کشاورزی ، محموله ها چگونه بسته‌بندی می‌شوند؟

 
در مرحله بسته‌بندی محصولات کشاورزی ، نکته حائز اهمیت این است که بسته‌بندی به شکلی انجام شود که مستحکم و مناسب بوده و در عین حال ظاهر خوبی داشته باشد. بعد از این کار، می‌توان این محموله را پالت‌بندی و تسمه کشی کرد تا در طول راه ثابت و محکم باقی بمانند. اگر این اتفاق به‌خوبی بیافتد احتمال آسیب و یا صدمه بار در طول راه به‌شدت کاهش خواهد یافت.
 
لطفاً برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد شیوه‌های بسته‌بندی محصولات کشاورزی به قسمت راهنمایی بسته بندی و حمل هوایی سایت  سفیران مراجعه کنید و ضوابط کامل بسته‌بندی برای فریت بار محصولات کشاورزی را بخوانید. همین‌طور می‌توانید با شماره تلفن 88830215 تماس بگیرید و با مشاورین شرکت سفیران در این باره صحبت کنید.
 
سفیران با سال‌ها تجربه در کارگو محصولات کشاورزی از اهمیت این محموله، شیوه نگهداری و حمل آن به‌خوبی آگاه است و می‌تواند بار شمارا به‌خوبی برای حمل هوایی آماده کند تا هزینه صادرات هوایی محصولات کشاورزی به حداقل ممکن برسد.
 

صدور بارنامه کارگو محصولات کشاورزی در ترمینال بار فرودگاه امام چگونه است؟

 
شرکت خدمات فریت بار و کارگو سفیران از سازمان هواپیمایی کشوری برای صدور بارنامه شرکت‌های هواپیمایی معتبر و انجام خدمات حمل هوایی مجوز رسمی دارد و می‌تواند با مناسب‌ترین نرخ این کار را بر عهده بگیرد و بار را در اسرع وقت به مقصد ارسال کند. شماره 88830215 شماره اصلی شرکت سفیران است. می‌توانید با این شماره تماس بگیرید و ارسال هوایی محموله محصولات کشاورزی خود را با اطمینان خاطر به این شرکت واگذار کنید. ما با مسئولیت‌پذیری کامل محصولات صادراتی شمارا به سرتاسر دنیا ارسال می‌کنیم. دفتر ما در فرودگاه امام خمینی، ترمینال کارگو، دفتر شماره سیزده قرار دارد.
 
 
 
 
برای شرکت سفیران اعتبار شرکت‌های هواپیمایی بین‌المللی و مسیرهای پروازی اهمیت خیلی زیادی دارد و همیشه تلاش می‌کند محموله‌های محصولات کشاورزی و دیگر محصولات صادراتی از این دست را با بهترین شرکت‌های هواپیمایی بین‌المللی و مناسب‌ترین مسیرها به مقصد برساند. هدف این است که سرعت حمل بیشتر شده، تأخیر به حداقل برسد و در نهایت کیفیت محصولات حفظ شود. برای همین سفیران هواپیماهای پهن‌پیکر و مسیرهای مستقیم را برای بار شما در نظر می‌گیرد که محموله شما در اسرع وقت و در سلامت کامل به کشور مورد نظر برسد.
 

سخن پایانی

 
شرکت سفیران بارنامه و رزرو کتبی را برای محصولات صادراتی شما انجام می‌دهد. از سوی دیگر سفیران امکان پیگیری آنلاین محموله در تمام مراحل ارسال هوایی برای شما فراهم کرده است تا هر زمانی که خواستید از موقعیت محموله خود آگاه شوید. این شرکت از بسته‌بندی و پیکاپ بار تا ارائه خدمات انبارداری در کشور را برای مشتریان انجام خواهد داد. در کنار این‌ها، سفیران می‌تواند محصولات شمارا بیمه کند؛ این شرکت برای بیمه تکمیلی از شرکت‌های بیمه معتبر استفاده خواهد کرد.
 
اگر قصد صادرات هوایی محصولات کشاورزی به سرتاسر دنیا را دارید، به سفیران اعتماد کنید. برای شروع با تلفن 88830215 تماس بگیرید و درخواستتان را ثبت کنید. سفیران حداکثر تلاش خود را خواهد کرد تا هزینه فریت بار محصولات کشاورزی شما منصفانه باشد و محموله با بیشترین سرعت و در سلامت کامل به مقصد برسد.
 
حال که با گوشه‌ی از خدمات شرکت سفیران مستقر در ترمینال کارگو فرودگاه امام خمینی ، در زمینه حمل هوایی محصولات کشاورزی آشنا شدید بهتر است برخی قابلیت‌های دیگر این شرکت را نیز بدانید. سفیران، قدر اعتماد شمارا می‌داند:
 
 • مشاوره رایگان برای حمل بار شما و بازدید آن در مبدأ
 • بسته‌بندی انواع بار جهت حمل هوایی فریت بار در محل کار یا منزل فرستنده 
 • تحویل بار در مبدأ و حمل زمینی آن به فرودگاه 
 • ارائه انواع خدمات انبارداری در مبدأ 
 • ارائه خدمات بیمه تکمیلی بار توسط شرکت‌های معتبر بیمه 
 • انجام تشریفات گمرکی در راستای خروج بار از گمرکات کشور و حمل هوایی به مقصد
 • صدور بارنامه با مناسب‌ترین نرخ حمل هوایی بار با معتبرترین ایرلاین های فعال در ایران
 • دریافت رزرو کتبی بار از ایرلاین و ارائه آن به فرستنده بار
 • ارائه خدمات آنلاین جستجوی بار جهت دریافت اطلاعات مراحل حمل توسط شرکت هواپیمایی
اطلاعات بیشتر

شرایط امنیتی و حراستی فریت محصولات کشاورزی

فرودگاهها در سرتاسر دنیا یکی از امن ترین اماکن عمومی جهت حمل هوایی مسافرین وانواع کالای تجاری به حساب می آیند. حکومت ها ودولت های کشور های مختلف ، حفظ امنیت پایدار درفرودگاه های قلمرو حکومتی خود را ، بدون لحظه ای غفلت، یکی از وظایف اصلی خود و نمادی از قدرت آن کشور در حفظ آرامش، آسایش و امنیت مردمان خود قلمداد میکنند.
ادامه مطلب

ارسال بار به تمامی کشورهای دنیا

ویدئو های دیدنی فریت بار