محصولات کشاورزی فاسد نشدنی

فریت بار محصولات کشاورزی (فاسد نشدنی) به سرتاسر دنیا


دانه‌ها می‌رویند و درختان میوه می‌دهند. باور کردنش شاید کمی سخت است، اما امروزه همه جهان در میوه‌های همه درخت‌ها و محصول تمام زمین‌های کشاورزی سهیم‌اند. این واقعیت را می‌توان از آمار صادرات و واردات کشورها دانست. اکنون محصولات کشورهای گوناگون در فصل‌های مختلف روانه بازارهای جهان می‌شود و چه بسیار محصولاتی که خواهان بسیاری در گوشه جهان دارند. کشور ماهم ازآن‌رو که حاصلخیزی‌اش زبانزد خاص و عام جهان است در کار صادرات محصولات کشاورزی خود ید طولایی دارد. محصولات متنوعی چون رطب بم که به ویژه در ماه رمضان در کشورهای اسلامی طرفداران بسیار پیدا می کند، بادام مامایی اصفهان که بیشتر به هندوستان فرستاده می‌شود، آنقوزه و سمغ و شیره گیاهان دارویی و میوه‌های خشک و بسیاری دیگر، همه و همه جزو محصولات صادراتی ایران در بازارهای جهانی محسوب می‌شوند. اگرچه این کالاها جزو کالاهای حساس و فاسدشدنی به شمار نمی‌آیند، اما ارسال آن‌ها باید در زمان قابل توجیهی صورت گیرد و اصول بسته‌بندی و امنیت کالا نیز لحاظ شود؛ اما به چه شیوه‌ای؟ با کمی جست‌وجو درمی‌یابیم راه‌های دریایی و زمینی برای ارسال این کالاها به خارج از کشور مقرون‌به‌صرفه نیست. بی‌شک تحویل این کالاها موعدی دارد و حجمشان هم محدود است. مسیر دریایی برای حجم‌هایی این‌چنین مناسب نیست و مسیر جاده هم بسیار طولانی خواهد بود. افزون بر این ضریب امنیت کالا در این روش‌ها پایین است. پس بی‌شک بهترین روش فریت بار و حمل بار هوایی است که در این روش محموله‌های محصولات کشاورزی با بسته‌بندی‌های استاندارد و بسیار منظم در کوتاه‌ترین زمان به مقصد می‌رسند و چرخ صادرات کشور در این زمینه را می‌چرخانند. در این میان شرکت فریت بار و کارگو سفیران با علم به حساسیت کار، آماده است تا محموله‌های صادراتی محصولات کشاورزی شمارا با منصفانه ترین نرخ در کوتاه‌ترین زمان و در سلامت کامل به مقصد برساند و مشتریان آن سوی مرزها را از دادوستد با شما راضی نگه دارد.

آشنایی با فریت بار محصولات کشاورزی (فاسد نشدنی)


در صنعت حمل‌ونقل بین‌المللی به هرگونه جابه‌جایی بار، به‌صورت کلی یا جزئی، فریت بار اطلاق می‌شود ولی عموماً منظور از فریت بار، حمل هوایی با استفاده از شرکت‌های هواپیمایی بین‌المللی است. فریت بار به نسبت دیگر راه‌های حمل مطمئن‌تر، سریع‌تر و کم‌هزینه‌تر است و به صادرکننده امکان دسترسی به اقصی نقاط جهان را می‌دهد. امکانات متنوع و مدرن هواپیماها باعث می‌شود که در فریت بار محصولات کشاورزی (فاسد نشدنی)، این محصولات کاملاً محفوظ و سالم مانده و با بهترین کیفیت به کشور مورد نظر برسند.
در فریت بار محصولات کشاورزی (فاسد نشدنی) به سرتاسر دنیا، آنچه اهمیت دارد اطمینان از سلامت و ایمنی محصول، سرعت بالا و هزینه مقرون‌به‌صرفه حمل است. از بین راه‌های متعددی که برای حمل محصولات کشاورزی به خارج از کشور وجود دارد، حمل هوایی یا فریت بار حائز شرایط گفته شده است؛ در فریت بار محصولات کشاورزی، در شرایطی مساعد نگهداری شده و با بیشترین سرعت به مقصد ارسال می‌شوند. هواپیماها این توانایی را دارند که محصولات کشاورزی صادراتی را با حداقل هزینه به دورترین شهرها و کشورها ارسال کنند. به خاطر همین مزیت‌هاست که اکثر صادرکنندگان محصولات کشاورزی (فاسد نشدنی)، این شیوه را برای صادرات محموله‌های خود ترجیح می‌دهند.
بابت فریت بار محصولات کشاورزی خود دغدغه دارید؟ می‌توانید با خیالی آسوده سفیران را برای این کار انتخاب کنید. شرکت خدمات فریت بار و کارگو سفیران، فریت بار محصولات کشاورزی (فاسد نشدنی) شمارا با حداکثر اطمینان و مناسب‌ترین هزینه فریت بار به سرتاسر دنیا انجام خواهد داد. سفیران با حداقل سی سال تجربه در حمل انواع محموله‌های صادراتی کشاورزی، فریت بار این محصولات را بر عهده خواهد گرفت. پیکاپ بار از همه استان‌های کشور، حمل محصول به فرودگاه، انجام تشریفات گمرکی در فرودگاه مبدأ و تحویل در گمرک مقصد از جمله خدماتی است که سفیران برای صادرکنندگان محصولات کشاورزی (فاسد نشدنی) انجام می‌دهد. برای مشاوره، کسب اطلاعات و ثبت درخواست لطفاً با شماره 88830215 تماس بگیرید.

فریت بار محصولات کشاورزی (فاسد نشدنی) چه اهمیتی دارد؟


محصولات کشاورزی‌ای که عمر طولانی داشته و حفظ و نگهداری آن‌ها به شرایط خاصی نیاز ندارد در زمره محصولات کشاورزی فاسد نشدنی به حساب می‌آیند؛ محصولاتی مثل برنج، زعفران، بادام، کشمش، شیره آنقوزه، شیرین‌بیان، پسته، خرما و عسل و میوه‌های خشک را می‌توان جزو این محصولات قلمداد کرد. ایران جزو کشورهای برتر تولیدکننده این محصولات در دنیاست و مشتریان متعددی در جای‌جای دنیا دارد؛ از کشورهای حاشیه خلیج‌فارس تا کشورهای عضو اتحادیه اروپا خریدار محصولات کشاورزی ایرانی هستند. به خاطر اهمیت این کالا در اقتصاد کشور، جابجایی این محموله‌ها نیز نیاز به توجه ویژه‌ای دارد؛ حمل آن‌ها باید با احتیاط و دقت انجام شود تا در سلامت کامل به کشور موردنظر برسند. این اتفاق باید با سرعت و هزینه حمل مناسب انجام شود. از این نظر فریت بار ایده‌آل‌ترین گزینه ممکن است؛ راهی محتاط، سریع و مقرون‌به‌صرفه.
سفیران از معتبرترین و متبحرترین شرکت‌هایی است که در زمینه فریت بار محصولات کشاورزی (فاسد نشدنی) فعالیت می‌کند. شرکت فریت بار و کارگو سفیران به‌عنوان نماینده رسمی کلیه هواپیمایی‌های معتبر بین‌المللی فعال در ایران، محموله‌های زیادی از این محصولات را به مقاصد مختلف دنیا ارسال کرده است و در فریت بار این‌گونه محصولات تخصص دارد.
منصفانه در نظر گرفتن هزینه فریت بار محصولات کشاورزی (فاسد نشدنی) از اولویت‌های اصلی سفیران در تمام این سال‌ها بوده است. سفیران تلاش می‌کند تا صادرکنندگان و مشتریان به‌هیچ‌وجه نگرانی‌ای بابت این مسئله نداشته باشند.

هزینه فریت بار محصولات کشاورزی (فاسد نشدنی)


شرکت‌های هواپیمایی هزینه فریت بار محصولات کشاورزی (فاسد نشدنی) را بر مبنای مقصد و وزن محاسباتی محموله تعیین می‌کنند. به این صورت هزینه فریت بار برای محموله‌هایی که خیلی بزرگ و سنگین نباشند، مثل محموله‌های محصولات کشاورزی، کاملاً اقتصادی و توجیه‌پذیر خواهد شد.
فریت بار هم از نظر هزینه و هم از نظر کیفیت حمل از مناسب‌ترین راه‌های حمل محصولات کشاورزی است. همان‌طور که می‌دانیم اکثر کشورهای توسعه‌یافته از پذیریش محصولات غذایی بدون کیفیت و ناسالم ممانعت به عمل می‌آورند و آن‌ها را برگشت می‌دهند. کیفیت حمل روی کیفیت محموله و محصول به‌شدت تأثیرگذار است؛ این مسئله در مورد محصولات غذایی و کشاورزی بیشتر به چشم می‌آید. حمل بی‌کیفیت و ناسالم این‌گونه محصولات می‌تواند باعث فساد، خرابی و یا آلودگی آن‌ها شود. در نتیجه باید تا حد ممکن از راه‌هایی که ریسک آلودگی و فاسدشدن محمولات را بالا می‌برند پرهیز کرد. اگر این اتفاق ناخوشایند بیافتد، می‌تواند هزینه مضاعفی برای صادرکنندگان داشته باشد؛ هزینه‌هایی چون هزینه بازگشت محصول، کاهش یا از دست دادن مشتریان، بی‌اعتباری و ...
راه معقول و منطقی راهی است که هم هزینه حمل آن کم باشد و هم هزینه مضاعفی به شما تحمیل نکند. فریت بار همان راهی است که به دنبالش هستید. هزینه فریت بار محصولات غذایی پایین است و به خاطر سرعت حمل و امکانات نگهداری مطلقاً هزینه مضاعفی برای شما در پی نخواهد داشت.
شرکت سفیران متعهد می‌شود که محموله محصولات کشاورزی (فاسد نشدنی) صادراتی شمارا، در هر میزان وزنی که هست و هر مقصدی که دارد، با مناسب‌ترین قیمت ارسال کند. برای آشنایی بیشتر با شیوه محاسبه هزینه‌ها و تعیین هزینه فریت بار محصولات کشاورزی (فاسد نشدنی) خود، با شماره 88830215 تماس بگیرید و با کارشناسان سفیران گفت‌وگو کنید.
سفیران جلب رضایت خاطر مشتریان را وظیفه اصلی خود می‌داند.

برای فریت بار محصولات کشاورزی (فاسد نشدنی) به چه مدارکی نیاز است؟


به‌طورکلی برای صادرات محصولات کشاورزی شما باید از وزارت جهاد کشاورزی مجوز بگیرید. ازآنجایی‌که محصولات کشاورزی، خوراکی به حساب می‌آیند خروج آن‌ها منوط به اخذ گواهی بهداشت است؛ این گواهی به‌منزله تائید سلامتی و کیفیت این محصولات است. توجه داشته باشید که اکثر محصولات کشاورزی منشأ نباتی یا گیاهی دارند، بنابراین باید برای آن‌ها گواهی بهداشت نباتی بگیرید، ولی برای محصولی مثل عسل که منشأ حیوانی دارد، نیاز به گواهی بهداشت حیوانی است. پروانه تولیدی مدرک دیگری است که باید به گمرک ارائه دهید.
این‌ها همه مدارک نیستند و قطعاً به مدارک دیگری هم نیاز خواهد بود. ضمن اینکه گمرک هر کشوری مقررات و ضوابط ویژه خود را دارد، بنابراین این احتمال وجود دارد که غیر از مدارکی که گمرک ایران از شما می‌خواهد، برای ترخیص در کشور مقصد به مدارک دیگری هم احتیاج داشته باشید. باید برای این مسئله هم آمادگی داشته باشید.
در این مورد می‌توانید با شماره تلفن 88830215 تماس بگیرید؛ کارشناسان این شرکت در مورد همه مدارک لازم برای فریت بار محصولات کشاورزی (فاسد نشدنی) راهنمایی‌تان می‌کنند.
سفیران در طی تشریفات گمرکی در کنار شماست و هر کمک و همراهی‌ای که برای تسهیل پروسه گمرکی فریت بار محصولات کشاورزی (فاسد نشدنی) لازم باشد، با کمال میل برای شما انجام خواهد داد.

در فریت بار محصولات کشاورزی (فاسد نشدنی)، محمولات چگونه بسته‌بندی می‌شوند؟


در مرحله بسته‌بندی محصولات کشاورزی (فاسد نشدنی)، نکته حائز اهمیت این است که بسته‌بندی به شکلی انجام شود که مستحکم و مناسب بوده و در عین حال ظاهر خوبی داشته باشد. بعد از این کار، می‌توان این محموله را پالت‌بندی و تسمه کشی کرد تا در طول راه ثابت و محکم باقی بمانند. اگر این اتفاق به‌خوبی بیافتد احتمال آسیب و یا صدمه بار در طول راه به‌شدت کاهش خواهد یافت.
لطفاً برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد شیوه‌های بسته‌بندی محصولات کشاورزی (فاسد نشدنی) به قسمت راهنمایی بسته بندی و حمل هوایی کالای خطرناک سایت مراجعه کنید و ضوابط کامل بسته‌بندی برای فریت بار محصولات کشاورزی (فاسد نشدنی) را بخوانید. همین‌طور می‌توانید با شماره تلفن 88830215 تماس بگیرید و با مشاورین شرکت سفیران در این باره صحبت کنید.
سفیران با سال‌ها تجربه در فریت بار محصولات کشاورزی (فاسد نشدنی) از اهمیت این محموله، شیوه نگهداری و حمل آن به‌خوبی آگاه است و می‌تواند بار شمارا به‌خوبی برای فریت بار آماده کند تا هزینه فریت بار محصولات کشاورزی (فاسد نشدنی) به حداقل ممکن برسد.

صدور بارنامه فریت بار محصولات کشاورزی (فاسد نشدنی) چگونه است؟


شرکت خدمات فریت بار و کارگو سفیران از سازمان هواپیمایی کشوری برای صدور بارنامه شرکت‌های هواپیمایی معتبر و انجام خدمات حمل هوایی مجوز رسمی دارد و می‌تواند با مناسب‌ترین نرخ این کار را بر عهده بگیرد و بار را در اسرع وقت به مقصد ارسال کند. شماره 88830215 شماره اصلی شرکت سفیران است. می‌توانید با این شماره تماس بگیرید و فریت بار محموله محصولات کشاورزی خود را با اطمینان خاطر به این شرکت واگذار کنید. ما با مسئولیت‌پذیری کامل محصولات صادراتی شمارا به سرتاسر دنیا ارسال می‌کنیم. دفتر ما در فرودگاه امام خمینی، ترمینال کارگو، دفتر شماره سیزده قرار دارد.
برای شرکت سفیران اعتبار شرکت‌های هواپیمایی بین‌المللی و مسیرهای پروازی اهمیت خیلی زیادی دارد و همیشه تلاش می‌کند محموله‌های محصولات کشاورزی (فاسد نشدنی) و دیگر محصولات صادراتی از این دست را با بهترین شرکت‌های هواپیمایی بین‌المللی و مناسب‌ترین مسیرها به مقصد برساند. هدف این است که سرعت حمل بیشتر شده، تأخیر به حداقل برسد و در نهایت کیفیت محصولات حفظ شود. برای همین سفیران هواپیماهای پهن‌پیکر و مسیرهای مستقیم را برای بار شما در نظر می‌گیرد که محموله شما در اسرع وقت و در سلامت کامل به کشور مورد نظر برسد.

سخن پایانی


شرکت سفیران بارنامه و رزرو کتبی را برای محصولات صادراتی شما انجام می‌دهد. از سوی دیگر سفیران امکان پیگیری آنلاین محموله در تمام مراحل فریت بار برای شما فراهم کرده است تا هر زمانی که خواستید از موقعیت محموله خود آگاه شوید. این شرکت از بسته‌بندی و پیکاپ بار تا ارائه خدمات انبارداری در کشور را برای مشتریان انجام خواهد داد. در کنار این‌ها، سفیران می‌تواند محصولات شمارا بیمه کند؛ این شرکت برای بیمه تکمیلی از شرکت‌های بیمه معتبر استفاده خواهد کرد.
اگر قصد فریت بار محصولات کشاورزی (فاسد نشدنی) به سرتاسر دنیا را دارید، به سفیران اعتماد کنید. برای شروع با تلفن 88830215 تماس بگیرید و درخواستتان را ثبت کنید. سفیران حداکثر تلاش خود را خواهد کرد تا هزینه فریت بار محصولات کشاورزی (فاسد نشدنی) شما منصفانه باشد و محموله با بیشترین سرعت و در سلامت کامل به مقصد برسد.
حال که با گوشه‌ی از خدمات شرکت سفیران در زمینه حمل هوایی و فریت بار محصولات کشاورزی آشنا شدید بهتر است برخی قابلیت‌های دیگر این شرکت را نیز بدانید. سفیران، قدر اعتماد شمارا می‌داند:

اطلاعات بیشتر

شرایط امنیتی و حراستی فریت محصولات کشاورزی فاسد نشدنی

فرودگاهها در سرتاسر دنیا یکی از امن ترین اماکن عمومی جهت حمل هوایی مسافرین وانواع کالای تجاری به حساب می آیند. حکومت ها ودولت های کشور های مختلف ، حفظ امنیت پایدار درفرودگاه های قلمرو حکومتی خود را ، بدون لحظه ای غفلت، یکی از وظایف اصلی خود و نمادی از قدرت آن کشور در حفظ آرامش، آسایش و امنیت مردمان خود قلمداد میکنند. فرودگاه ها ی کشور ما ، علی الخصوص فرودگاه امام خمینی ، به عنوان دروازه اصلی حمل ونقل هوایی کشور، با لطف پروردگار و تلاش ، کوشش و مدیریت نیروهای انتظامی، نظامی، قضایی، امنیت و حراستی، و با همکاری پرسنل نهاد ها و موسسات ، مشغول در این فرودگاه ، همواره بستر آرامش و تحرک بی وقفه و امن مسافر و کالا ، در این مکان استراتژیک بوده و هست.
ادامه مطلب

ارسال بار به تمامی کشورهای دنیا