هر آنچه باید در باره ارسال هوایی بار از شیراز بدانیم

شرکت فریت بار و کارگو سفیران، یکی از نمایندگان رسمی تمامی هواپیمایی‌های معتبر بین‌المللی فعال در ایران به شمار می‌رود که در زمینه بسته‌بندی تخصصی بار، فریت بار مسافری و فریت بار تجاری فعالیت می‌کند. بسته‌بندی لوازم منزل و انواع بار تجاری، پیک آپ بار از درب منزل شما در کلیه شهرهای ایران، تشریفات گمرکی، حمل بار هوایی به خارج از ایران، انجام خدمات فریت بار جهت اضافه بار مسافری، حمل حیوانات خانگی و بسته‌بندی و حمل انواع کالای خطرناک از جمله خدمات سفیران است که برای مشتریان خود به انجام می‌رساند.
 
شرکت خدمات فریت بار و کارگو سفیران، مجری حمل هوایی انواع بار، بر آن است تا ثبت درخواست فریت بار شما به‌آسانی انجام پذیرد و شما را در "ارسال هوایی بار از شیراز به خارج از کشور"  یار و همراه باشد. این مجموعه پس از تحویل گرفتن انواع بار در محل منزل و انبار یا دفتر شما و اجرای بسته‌بندی حرفه‌ای بر روی بار شما به‌منظور به‌سلامت رسیدن آن به مقصد، قادر به انجام امور گمرکی در تمامی گمرک‌های کشور است. پس ‌از آن، بار شما با بهترین نرخ حمل هوایی به‌وسیله یکی از شرکت‌های هواپیمایی معتبر بین‌المللی و فعال در کشور به مقصد مورد نظر شما ارسال خواهد شد. تنها کافی است با ما تماس بگیرید تا از مراحل حمل هوایی به مقصدتان آگاه شوید.  شماره تماس ما در دفتر مرکزی : 02188830215
09177843101 : شماره تلفن شیراز
 

خوشا شیراز و وضع بی مثالش

 
بیراه نیست که حافظ با دیدن زادگاه زیبایش می گوید خوشا شیراز و وضع بی‌مثالش. شیراز، شهری زیبا و تاریخی و حتی افسانه‌ای در ایران و یکی از معروف‌ترین مناطق کشور است که از دیرباز تا کنون مهد فرهنگ و زیبایی بوده است. این شهر زیبا که در استان فارس و در جنوب کشور قرار گرفته است گویی تکه‌ای از بهشت خداست که بر روی زمین به انسان‌ها ودیعه داده شده است. شهر شیراز مرکز استان فارس است و در جنوب غربی ایران قرار گرفته است. شیراز از شمال به مرودشت و اردکان، از غرب به ممسنی و کازرون، از جنوب به فراشبند، فیروزآباد، جهرم و فسا و از شرق به استهبان، نیریز و ارسنجان محدود می‌شود شیراز با جمعیتی نزدیک به دو میلیون نفر، به عنوان ششمین شهر پرجمعیت ایران بعد از تهران، مشهد، اصفهان، تبریز و کرج به‌حساب می‌آید. آرامگاه حافظ و سعدی، باغ ارم و بسیاری اماکن تاریخی، هرساله بسیاری از گردشگران را روانه این شهر کهن می‌کند.
 

خدمات فریت بار و کارگو سفیران، برای حمل هوایی بار از شیراز به خارج از کشور

 
فریت بار را چقدر می‌شناسید؟ ساده‌ترین تعریف این است: در صنعت حمل‌ونقل بین‌المللی جابه‌جایی بار را به‌صورت کلی یا جزئی، فریت بار می نامند، ولی در حالت کلی منظور از فریت بار، حمل هوایی با استفاده از شرکت‌های هواپیمایی بین‌المللی است. فریت بار به نسبت دیگر راه‌های حمل مطمئن‌تر، سریع‌تر و کم‌هزینه‌تر است و به ارسال کننده بار امکان می‌دهد به اقصی نقاط جهان دسترسی داشته باشند. امکانات بسیار و مدرن هواپیماها سبب شده که همگان بهترین راه برای ارسال بارهایشان را فریت بار بدانند. خدمات شرکت سفیران برای فریت بار از شهر شیراز عبارت‌اند از:
 
 
 
 
 • فریت اضافه بار مسافری از شیراز به خارج از کشور

 
وقتی که تصمیم دارید از شیراز به خارج از کشور مسافرت کنید و وزن بار شما بیش از مقدار مجاز است، باید بارتان را فریت نمایید؛ باید گفت هزینه فریت بار حدود سی درصد جریمه اضافه‌بار در کانتر پرواز برآورد شده است. پس "فریت بار از شیراز" مقرون‌به‌صرفه تر از پرداخت جریمه اضافه‌بار در پای کانتر پرواز خواهد بود. نگران نباشید. شرکت فریت بار و کارگو سفیران در این مرحله به شما یاری خواهد رساند. اگر تصمیم گرفتید راه مقرون‌به‌صرفه را برگزینید و فریت بار خود را به مجموعه سفیران بسپارید، یک هفته یا ده روز قبل از پرواز از شیراز با این مجموعه هماهنگ نمایید. ما پس از تحویل گرفتن بار از درب منزل شما، در صورت لزوم آن را به‌صورت اصولی بسته‌بندی خواهیم کرد. سپس بار شما جهت انجام امور گمرکی به یکی از گمرک‌های کشور فرستاده می‌شود. پس از انجام امور گمرکی، بارنامه شما با منصفانه‌ترین نرخ صادر و همراه رزرو کتبی تقدیم شما خواهد شد. فریت بار مسافری از شیراز، کالاهای گوناگونی را شامل می شود که در صفحه راهنمای فریت بار مسافری به آن اشاره‌کرده‌ایم.
 
 • فریت بار لوازم منزل مهاجران از شیراز به خارج از کشور

 
در سال‌های کنونی شاهد مهاجرت برخی شهروندان شیرازی بوده و هستیم؛ به همين خاطر این مهاجران با دانستن برتری فریت بار نسبت به دیگر راه‌های ارسال بار، از خدماتی چون فريت بار يا حمل هوايي اسباب و لوازم منزل استقبال می کنند. پس باید این موضوع را از جنبه‌های گوناگون بررسی کنیم و جوانب موضوع را بسنجیم. نه‌تنها خانواده‌های شیرازی که گروه‌های دیگر مهاجر مثل دانشجویان هم با این موضوع روبه‌رو خواهند شد و ضرورت دارد اطلاعات لازم را دراین‌باره به دست آورند. شرکت فریت بار و کارگو سفیران با سابقه‌ای طولاني در فريت بار و حمل هوايي اسباب و لوازم منزل از شیراز به مقاصد گوناگون مي‌تواند تمام مراحل كار شما را انجام دهد. با استفاده از خدمات مجموعه سفيران، اسباب و لوازم منزل شما صحيح و سالم، با کمترین هزینه و با رعايت تمامي استانداردهاي حمل بين‌الملل به كشور مقصد مي‌رسد. در زمینه ارسال بار مهاجران با این افراد روبه‌رو هستیم:
 
مهاجرانی که اسباب و لوازم منزلشان را با خود نبرده اند
 
گاهی پیش می‌آید که مهاجران شیرازی بعد از مهاجرت به فکر انتقال اسباب و وسایل منزلشان یا قسمتی از آن به کشور جدید و محل مهاجرتشان می‌افتند. در این صورت می‌توانند با بهره بردن از خدمات شرکت فریت بار و کارگو سفیران و با هماهنگی‌های لازم با آشنایان و دوستان در شیراز، ارسال بارشان را به شرکت سفیران بسپارند. این مجموعه پس از بسته‌بندی استاندارد اسباب و وسایل منزل مهاجران و به نمایندگی از آن‌ها پس از انجام تمام امور گمرکی بار را در مقصد مورد نظر به دستشان می‌رساند.
 
 
 
مهاجرانی که قصد رفتن دارند
 
اما مهاجرانی که هنوز در شیراز اقامت دارند و می‌خواهند اسباب و وسایل منزلشان یا بخشی از آن را هم‌زمان با مهاجرتشان به کشور مقصد بفرستند نیز می‌توانند تمام مراحل کار را به ما بسپارند. مشاوران شرکت سفیران می‌توانند در زمینه انتخاب وسایل ارسالی نیز یاریگر شما باشند؛ زیرا ارسال لوازم منزل قواعدی دارد و برخی وسایل ارزش بردن به خارج از کشور را ندارند و حمل هوایی آن‌ها مقرون‌به‌صرفه نخواهد بود. پس از مشاوره و تصمیم‌گیری تمام مراحل فریت بار از بسته‌بندی استاندارد در منزل شما گرفته تا ارسال آن به فرودگاه و انجام امور گمرکی و ارسال آن به مقصد با بهترین و سریع‌ترین پرواز را به شرکت سفیران بسپارید. باید گفت ارسال بار مهاجری از شیراز طیف وسیعی مانند خانواده‌ها، زوج‌های جوان و دانشجویان شیرازی را هم در بر می‌گیرد و خدمات سفیران به تفکیک با رعایت اصول قانونی مربوط به هر گروه، شامل حالشان خواهد شد. برای کسب اطلاعات بیشتر در زمینه فریت بار مهاجران به صفحه ارسال لوازم منزل به خارج از کشور  مراجعه نمایید.
 
 • ارسال بار صادراتی هوایی و کارگو تجاری از شیراز به خارج از ایران

 
در حال حاضر صادرات کالاها بخش بزرگی از حمل بار هوایی را تشکیل می‌دهد. صادرکنندگان کشورمان در شکل‌های گوناگون به صادرات و دادوستد کالاهای مختلف با کشورهای جهان می‌پردازند و محموله‌های صادراتی روزانه توسط حمل هوایی جابه‌جا می‌شوند. صادرات کالاهایی مانند حلوای مسقطی، عرقیات و گلاب، فرش، صنایع‌دستی، میوه و محصولات کشاورزی، خشکبار و... از شیراز به سرتاسر دنیا نیز نمونه‌ای از این دست صادرات است. درصورتی‌که می‌خواهید بار تجاری خود را از شیراز به نقاط مختلف دنیا بفرستید، ضمن تماس با ما، از خدمات حمل زمینی بار خود به باربری تمامی فرودگاه‌های کشور از هر نقطه از شیراز و شهرهای اطراف، انجام امور گمرکی در تمامی گمرک‌های کشور در اسرع وقت و همچنین استفاده از مناسب‌ترین نرخ حمل هوایی بهره‌مند شوید. برای دریافت اطلاعات بیشتر در زمینه فریت بار تجاری صفحه راهنمای فریت بار تجاری را بخوانید.
 
 
 

خدمات فریت بار و کارگو سفیران، برای جابجایی بار از شیراز به خارج از کشور

 
 • بسته‌بندی تخصصی محمولات هوایی در شیراز

 
بسته‌بندی استاندارد کالاها را هرگز نباید دست کم گرفت. درصورتی‌که به این قسمت از ارسال بار توجهی نکنید، وقت و احتمالاً پولتان را هدر داده اید. از معطلی در گمرک گرفته تا تحویل نگرفتن بار از سوی شرکت‌های هواپیمایی به دلیل بسته‌بندی غیر استاندارد. پس بهتر است فرایند ارسال بار از شیراز را به شرکت فریت بار و کارگو سفیران بسپارید و وظیفه بسته‌بندی اصولی آن را به ما محول نمایید. بار در هر وزنی توسط پرسنل مجرب و با مواد استاندارد بسته‌بندی و آماده حمل به مقصد مورد نظر می شود. شرکت فریت بار و کارگو سفیران، در ارائه سرویس بسته‌بندی تخصصی لوازم منزل دارای سابقه طولانی است. همکاران مجرب ما در امور بسته‌بندی، در منزل شما حضور پیدا می‌کنند. بسته‌بندی بار شما را بر اساس ضوابط و اصول مورد تائید شرکت‌های هواپیمایی انجام می‌دهند و آماده ارسال به فرودگاه می‌کنند. سپس بار لوازم منزل شما  با مناسب‌ترین نرخ حمل بار به‌صورت هوایی فرستاده می شود. گاهی هم لازم است بسته‌بندی‌ها در جعبه‌های چوبی انجام شود. سفیران کارگاه مخصوصی برای ساخت جعبه‌های چوبی تدارک دیده و می‌تواند جعبه‌هایی مستحکم و مطمئن برای بارهای حساس شما تهیه نماید.
 
 
 
 • پیک آپ بار از سراسر شیراز

 
در حمل‌ونقل بار از شهر شیراز و شهرهای اطراف به‌تمامی فرودگاه‌های کشور می‌توانید از خدمات پیک آپ بار شرکت فریت بار و کارگو سفیران استفاده کنید. در این مرحله، همکاران ما بار شما را در هر نقطه از شهر شیراز و حومه آن از درب منزلتان تحویل می‌گیرند و جهت انجام مراحل فریت بار و انجام امور گمرکی به قسمت بار تمامی فرودگاه‌های کشور، بسته به نوع تقاضای شما و پروازهای در دسترس به مقصد مورد نظرتان، انتقال می‌دهند.
 
 
 
 
 • انجام تشریفات گمرکی جهت خروج قانونی بار از گمرک ایران

 
بار شما در قسمت بار فرودگاه مبدأ جهت فریت بار به مقصد مورد نظرتان به طی تشریفات گمرکی نیاز دارد. کارمندان ما در کسوت نمایندگان شما بدون حضورتان در گمرک فرودگاه، تشریفات گمرکی را در سریع‌ترین زمان ممکن انجام خواهند داد. ارسال‌کنندگان بار هوایی نیز می‌توانند انجام کلیه امور گمرکی در زمینه صادرات کالای تجاری خود را با کمترین هزینه در تمامی گمرکات کشور به شرکت سفیران سپرده و از تجربه سالیان متمادی این شرکت استفاده کنند. ترخیص و انجام امور گمرکی در اسرع وقت و با هزینه مناسب را فقط از ما بخواهید.
 
 
 
 
 • انبارداری بار های صادراتی

 
اگر فرستندگان کالا، مهاجرین یا مسافرین شیرازی پس از اجرای بسته‌بندی اصولی  توسط شرکت سفیران بخواهند بارشان را برای مدتی در مکانی با امنیت بالا و شرایط مناسب نگهداری کنند، این شرکت قادر به ارائه سرویس انبارداری به آن عزیزان با مناسب‌ترین قیمت است.
 
 
 

مزایای ارسال بار با فریت بار و کارگو سفیران

 
در مجموعه سفیران، رضایت مشتری برایمان خیلی مهم است. رضایتمندی هریک از شما خبر خوشی است برای ما و دلگرمی مجموعه سفیران را در پی دارد. بارهای شما امانتی است که باید به سلامت به مقصد برسند. ازاین‌رو تمام تلاشمان این است که بهترین مسیرها را با بهترین هواپیماها و کمترین طول پروازی برای ارسال بارتان در نظر بگیریم. مجموعه سفیران پس از تحویل گرفتن بار شما در شیراز تلاش خود را برای یافتن بهترین و سریع‌ترین مسیر پروازی در سراسر ایران آغاز می‌کند. تفاوتی ندارد کجا باشد. مهم این است که بار شما در سریع‌ترین زمان و منصفانه‌ترین نرخ به مقصد برسد.
 
 
 

سخن پایانی

 
شرکت سفیران بارنامه و رزرو کتبی را برای محموله شما انجام می‌دهد. از سوی دیگر سفیران امکان پیگیری آنلاین محموله در تمام مراحل فریت بار را برای شما فراهم کرده است تا هر زمانی که خواستید از موقعیت محموله خود آگاه شوید. این شرکت از بسته‌بندی و پیک آپ بار تا ارائه خدمات انبارداری در کشور را برای مشتریان انجام خواهد داد. در کنار این‌ها، سفیران می‌تواند محصولات شما را بیمه کند؛ این شرکت برای بیمه تکمیلی از شرکت‌های بیمه معتبر استفاده خواهد کرد.
 
اگر قصد "حمل هوایی بار از شیراز"  به سرتاسر دنیا را دارید، به سفیران اعتماد کنید. برای شروع با تلفن 09177843101 تماس بگیرید و درخواستتان را ثبت کنید. سفیران حداکثر تلاش خود را خواهد کرد تا محموله شما با کمترین هزینه فریت بار از شیراز  و بیشترین سرعت و کیفیت و در سلامت کامل به مقصد برسد.
 
حال که با گوشه‌ای از خدمات سفیران در زمینه حمل هوایی و فریت بار از شیراز آشنا شدید بهتر است برخی قابلیت‌های دیگر این شرکت را نیز بدانید. سفیران در شیراز کهن همراه شماست:
 
 • بسته‌بندی انواع بار جهت حمل هوایی فریت بار در محل کار یا منزل فرستنده
 • تحویل بار در مبدأ و حمل زمینی آن به فرودگاه
 • ارائه انواع خدمات انبارداری در مبدأ
 • ارائه خدمات بیمه تکمیلی بار توسط شرکت‌های معتبر بیمه
 • انجام تشریفات گمرکی در راستای خروج بار از گمرکات کشور و حمل هوایی به مقصد
 • صدور بارنامه با مناسب‌ترین نرخ حمل هوایی بار با معتبرترین ایرلاین های فعال در ایران
 • دریافت رزرو کتبی بار از ایرلاین و ارائه آن به فرستنده بار
 • ارائه خدمات آنلاین جستجوی بار جهت دریافت اطلاعات مراحل حمل توسط شرکت هواپیمایی
 
اطلاعات بیشتر

شرایط امنیتی و حراستی فریت بار از شیراز

فرودگاهها در سرتاسر دنیا یکی از امن ترین اماکن عمومی جهت حمل هوایی مسافرین وانواع کالای تجاری به حساب می آیند. حکومت ها ودولت های کشور های مختلف ، حفظ امنیت پایدار درفرودگاه های قلمرو حکومتی خود را ، بدون لحظه ای غفلت، یکی از وظایف اصلی خود و نمادی از قدرت آن کشور در حفظ آرامش، آسایش و امنیت مردمان خود قلمداد میکنند.
ادامه مطلب

ارسال بار به تمامی کشورهای دنیا

نقشه شهر شیراز
ویدئو های دیدنی فریت بار