هر آنچه باید در باره ارسال هوایی بار به ترکمنستان بدانیم

ما برای شما مسافران ترکمنستان ارمغانی داریم. شرکت فریت بار و کارگو سفیران، سال‌ها تجربه خود را در زمینه "ارسال بار به ترکمنستان"  و همچنین فریت بار مسافری و فریت بار تجاری به تمامی شهرهای این کشور، در اختیار شما می‌گذارد. برای دریافت مشاوره رایگان در زمینه فریت بار و کارگو به کشور ترکمنستان با مشاوران ما تماس بگیرید. شماره تماس ما : 88830215
 
کشور پنبه‌ زارهای وسیع، در مسیر جاده ابریشم. مسلمانان ترکمنستان  (  Turkmenistan  ) در جنوب غربی آسیای مرکزی و در همسایگی ازبکستان، افغانستان و ایران به زبان‌های ترکمنی، روسی و ازبکی سخن می‌گویند. عشق‌آباد یا اشک آباد پایتخت سیاسی ترکمنستان است. در تولید گاز طبیعی و نفت ،چهارمین کشور شوروی سابق بود و اکنون بیشتر مردمانش کشاورزی و دامپروری می‌کنند . این کشور از نظر تولید پنبه در جهان معروف است. قالی ‌بافی هم از صنایع‌دستی مهم در این کشور به شمار می‌آید. دارای آب‌وهوای بیابانی و نیمه گرمسیری است. پارک تفریحی عشق‌آباد، بنای یادبود استقلال، موزه فرش ترکمنی با فرش‌های بزرگ و دست ‌بافت، جزو جاذبه‌های گردشگری ترکمنستان به شمار می‌آیند. در صورتی که به دنیای افسانه‌های ترکمن، جایی شبیه  دیزنی لند، برای تفریح و بالا رفتن آدرنالین خون علاقه دارید می‌توانید آن را در سفر به ترکمنستان تجربه کنید. اگر هم قصد مسافرت  یا تجارت در ترکمنستان را دارید، ما در مجموعه خدمات فریت بار و کارگو سفیران، با ارائه خدماتی مانند حمل هوایی، فریت بار و ارسال کارگو ، راه تجربه‌های جهانی شما را هموارتر خواهیم کرد.
 
شرکت فریت بار و کارگو سفیران، بار شما را با مناسب‌ترین قیمت و در سلامت کامل به تمامی شهرهای ترکمنستان ارسال خواهد کرد.
 

هزینه‌های ارسال بار به ترکمنستان

 
مسافران و مهاجران ترکمنستان، همواره با موضوع مهمی به نام اضافه‌بار دست‌وپنجه نرم می‌کنند. تجار ترکمنستان نیز دغدغه‌های دیگری دارند. آن‌ها می‌خواهند هزینه ارسال بار به ترکمنستان را بدانند. پیش از اینکه به موضوع هزینه فریت بار به ترکمنستان بپردازیم، لازم است روند کاری شرکت سفیران را با یکدیگر مرور کنیم.
 

مراحل فریت بار به ترکمنستان در شرکت فریت بار و کارگو سفیران

 
شرکت فریت بار و کارگو سفیران مدت‌هاست در بخش "فریت بار به ترکمنستان"  از طریق هوایی در خدمت ایرانیان عزیز است. در همین راستا به‌منظور ارسال بار و فریت بار به ترکمنستان با تمامی شرکت‌های هواپیمایی فعال در کشور قرارداد همکاری بسته تا ارسال بار به بهترین شکل و بالاترین کیفیت صورت گیرد. گفتنی است شرکت سفیران تمام مراحل ارسال بار به ترکمنستان را بر عهده خواهد گرفت. به‌گونه‌ای که پس از تماس مشتری و درخواست ارسال بار به ترکمنستان، مرحله بسته‌بندی و پالت بندی بار مسافری به شکل تخصصی و حرفه‌ای آغاز می‌شود:
 

بسته‌بندی تخصصی لوازم منزل جهت ارسال هوایی به ترکمنستان

 
این یک بسته‌بندی خوب و استاندارد است که ضامن آسودگی خیال شما در سفر به ترکمنستان است. این یک اصل مهم در "حمل بار به ترکمنستان" به شمار می‌رود. گروه بسته‌بندی سفیران با داشتن تخصص و تجربه کافی برای انجام دقیق و اصولی پکینگ و بسته‌بندی تخصصی، پس از هماهنگی‌های قبلی برای ارسال بار به ترکمنستان با تمام ابزار لازم برای یک بسته‌بندی مطمئن به محل مورد نظر مشتری می‌رود. شما آرم شرکت سفیران را بر روی تمامی لوازم بسته‌بندی جهت فریت بار به ترکمنستان ازجمله کارتن‌ها مشاهده خواهید کرد. باید گفت این کارتن‌ها را از بهترین متریال و به‌صورت ده لایه مخصوص حمل هوایی تولید کرده‌اند. پس از بسته‌بندی کامل لوازم و قرار دادن در جای مناسب، کارتن‌ها به‌صورت تک‌تک بر روی پالت پلاستیکی قرار خواهند گرفت. حالا وقت بارگیری و جابجایی برای ارسال بار به ترکمنستان است که در این مرحله نیز باید دقت زیادی لحاظ شود. پس از جا دادن مطمئن بارهای ترکمنستان در کامیونت یا ون، بار شما به مقصد انبار این شرکت یا ترمینال کارگو فرودگاه امام خمینی حرکت می‌کند.
 

انبارداری و نگهداری بارهای مشتریان قبل از ارسال به ترکمنستان

 
کالاهایی که قرار است از ترمینال بار فرودگاه امام خمینی به مقاصد گوناگونی مانند ترکمنستان ارسال شوند تازمان ارسال در انبارهای شرکت فریت بار و کارگو سفیران نگهداری خواهند شد. این بارها بر اساس تصمیم مشتریان در زمان مقرر به هریک از شهرهای ترکمنستان فرستاده می‌شوند. باید گفت هزینه انبارداری نیز تا زمان مشخصی رایگان است و پس‌ازآن بر اساس وزن و زمان، هزینه‌هایی محاسبه خواهد شد.
 

تشریفات فرودگاهی و گمرکی در پروسه حمل بار به ترکمنستان

 
حالا دیگر بار مسافر، مهاجر یا صادرکننده به ترکمنستان جهت حمل هوایی بار به ترکمنستان باید به بخش کارگو فرودگاه امام انتقال یابد و روند قانونی ارسال بار به ترکمنستان شروع گردد. در این مرحله، کارشناس باتجربه شرکت، مراحل تشریفات گمرکی و فرودگاهی را تا آخرین مرحله یعنی صدور بارنامه ارسال بار به ترکمنستان، یکی پس از دیگری انجام خواهد داد. بارنامه کشور ترکمنستان که صادر شود یعنی پروسه ارسال بار به ترکمنستان در فرودگاه مبدأ به‌خوبی پایان یافته و بار آماده ارسال به ترکمنستان است.
 

انجام امور مالی در پروسه ارسال هوایی بار به ترکمنستان

 
با صدور بارنامه در فریت بار به ترکمنستان مسافر می‌داند که زمان پرداخت هزینه ارسال بار بر اساس وزن بار ثبت شده در بارنامه شرکت هواپیمایی است. پس از انجام امور مالی و واریز وجه مورد نظر، بار به مقصد ترکمنستان ارسال می‌شود.
خوب حالا باید به پرسش اصلی پاسخ دهیم هزینه‌های ارسال بار به ترکمنستان و فریت بار به ترکمنستان چگونه محاسبه می‌شود؟
 
در این زمینه باید گفت این هزینه‌ها در فریت بار به ترکمنستان بر اساس چند مدل وزنی محاسبه خواهد شد:
 
  • تا چهل‌وپنج کیلوگرم
  • از یک‌صد تا سیصد کیلوگرم
  • از سیصد تا پانصد کیلوگرم
  • از پانصد تا یک هزار کیلوگرم
  • از یک هزار کیلوگرم به بالا
 
در صورت نیاز به کسب اطلاعات بیشتر در زمینه فریت بار به ترکمنستان به صفحه راهنمای جامع فریت بار در وب‌سایت ما مراجعه کنید.
 
هرکدام از بخش‌های گفته‌شده درباره ترکمنستان، تعرفه حمل هوایی جداگانه‌ای دارند که بنا بر نوسانات صنعت حمل‌ونقل هوایی در دنیا و همچنین نوسانات سیاسی و اقتصادی در کشور، همه‌ساله از سوی شرکت‌های هواپیمایی تعیین می‌شود. ناگفته پیداست که هزینه‌های اعلام‌ شده از سوی شرکت فریت بار و کارگو سفیران بر اساس نرخ‌های مصوب شده در شرکت‌های هواپیمایی خواهد بود. در این زمینه همکاران ما در شرکت سفیران می‌توانند شما را از تعرفه‌های به‌روز شرکت‌های گوناگون هواپیمایی در فریت بار به ترکمنستان آگاه کنند.
 

هزینه فریت بار به هریک از شهرهای ترکمنستان چه تفاوت‌هایی دارد؟

 
هزینه فریت بار به ترکمنستان هم مثل موارد دیگر با توجه به در نظر گرفتن عوامل گوناگون تفاوت دارد. نه‌تنها شهر به شهر بلکه شرکت‌های هواپیمایی نیز تعرفه‌های گوناگونی را در فریت بار به ترکمنستان اعلام می‌کنند. پیشنهاد می‌کنیم پیش از ارسال بار، با کارشناسان ما در شرکت سفیران تماس بگیرید و اطلاعات کاملی در این زمینه کسب کنید.
 

رعایت نکات مهم در ارسال بار به ترکمنستان

 
مسافران یا مهاجران ترکمنستان پس از دریافت اجازه ورود، بی‌شک در ابتدا به انتقال لوازم منزل و لوازم شخصی‌شان به کشور ترکمنستان فکر می‌کنند. اینجاست که لازم است از شرکت‌های فریت بار (شرکت‌های ارسال بار به ترکمنستان) کمک بخواهید تا تمام مراحل کار را به‌صورت اصولی و البته قانونی به انجام برسانند.
اما برای اطلاع مهاجرین به ترکمنستان جهت ارسال لوازم منزل به این کشور باید این موارد را در نظر گرفت:
 
  • برای ورود تمامی لوازمتان از شما عوارض دریافت می‌گردد.
  • برای خدمات گمرکی که به شما ارائه می‌شود به ازای هر ساعت از شما پنج دلار دریافت خواهد شد.
  • همچنین پیش از سفر به ترکمنستان، حداقل به مدت دوازده ماه تحت مالکیت شما بوده باشند.
 
شما با شنیدن پادکست آشنایی با قوانین گمرکی ترکمنستان می‌توانید میزان عوارض گمرکی را بدانید. همین‌طور از مواد غذایی مجاز در گمرک ترکمنستان نیز مطلع خواهید شد.
 
پروسه فرستادن بار به ترکمنستان به دو قسمت تقسیم می‌شود. بخش اول فریت بار به ترکمنستان شامل بسته‌بندی، انجام تشریفات گمرکی و صدور بارنامه هوایی در مبدأ است و قسمت دوم تحویل مدارک بار، ترخیص بار از گمرک و حمل بار از فرودگاه به اقامتگاه، دفتر یا انبار شما در کشور مقصد را شامل می‌شود. بدیهی است که مسافران، مهاجران و صادرکنندگان کالا قبل از اقدام به فریت بار به ترکمنستان باید از قوانین گمرکی کشور مبدأ و مقصد در مورد کالای مورد نظر به‌صورت مهاجری یا مسافری یا تجاری آگاهی داشته باشند و پس از اطمینان از قوانین به پروسه ارسال بار به ترکمنستان اقدام کنند.
 
تشریفات گمرکی هم در ارسال هوایی بار به ترکمنستان داستان دیگری دارد. هنگام ارسال بار از ایران به کشور ترکمنستان، مدارکی مانند پکینگ لیست و اینویس به مهاجر یا مسافر کمک خواهد کرد که تشریفات گمرکی در کشور مبدأ و مقصد را به‌راحتی و اصولی طی کند. شرکت سفیران این مدارک را بنا به درخواست مشتری برایشان آماده خواهد کرد و به همراه بارنامه هوایی به کشور ترکمنستان می‌فرستد. هنگامی‌که بار شما به ترکمنستان وارد می‌شود این بار به‌طورمعمول تا چهل‌وهشت ساعت به‌صورت رایگان و بدون نیاز به پرداخت پول در انبار فرودگاه نگهداری خواهد شد. پس از چهل‌وهشت ساعت، در صورت مراجعه نکردن صاحب بار، هزینه انبارداری بر اساس وزن و حجم بار فریت شده و مدت‌زمان نگهداری محاسبه و از گیرنده بار در مقصد دریافت خواهد شد.
 
البته اگر صاحب بار طبق مقررات سروقت هم به گمرک فرودگاه ترکمنستان (قسمت بار گمرک فرودگاه) مراجعه کند بازهم مشمول پرداخت هزینه‌ای با عنوان قبض انبار خواهد شد که این هزینه باید به شرکت هواپیمایی پرداخت شود. گفتنی است این مبلغ ارتباطی به وزن بار ندارد. در صورت وزین و حجیم بودن بار، گمرک و قسمت هند‌لینگ، مبالغی را برای حمل و جابجایی محموله (لیفتراک و کارگر و…) از صاحب بار دریافت خواهند کرد.
 

حمل‌ و نقل بار به اقامتگاه نهایی پس از رسیدن به مقصد

 
کالاهای به مقصد ترکمنستان رسیده چه سرانجامی خواهند داشت؟ چگونه باید کالا را از فرودگاه مقصد به اقامتگاه نهایی در ترکمنستان منتقل کنید؟ شما دو راه پیش‌رو دارید: استفاده از خودرو شخصی خودتان در ترکمنستان یا اجاره کردن وانت یا ون از شرکت‌های اجاره دهند‌ه مستقر در فرودگاه یا سطح شهر که طبیعتاً هزینه‌های آن را باید به شرکت اجاره دهند‌ه بپردازید. شرکت‌های حمل‌ونقل در ترکمنستان، این وانت‌ها را به‌صورت روزانه یا ساعتی اجاره می‌دهند که ما در وب‌سایت سفیران اطلاعات کاملی در زمینه این شرکت‌ها در اختیارتان قرار داده‌ایم. شما با مراجعه به اطلاعات فرودگاه‌های هرکدام از شهرهای ترکمنستان می‌توانید از نحوه کار این شرکت‌های حمل‌ونقل مطلع شوید و از خدمات آن‌ها استفاده کنید.
 

ارسال هوای بارهای تجاری و محملات صادراتی به ترکمنستان

 
باید گفت بار به دو صورت مسافری یا تجاری به ترکمنستان فریت می‌شود. امکان ارسال کارگو به ترکمنستان برای صادرکنندگانی فراهم شده که به تجارت و خریدوفروش کالاها و مبادله با کشورهای گوناگون جهان مشغول هستند. بدیهی است این کالاها را نمی‌توان با فریت بار مسافری فرستاد و باید از طریق کارگو یا تجاری ارسال شوند. حمل این کالاها نیز با توجه به حجم بالای بار، با هواپیماهای مخصوص حمل بار صورت می‌پذیرد. شرکت سفیران نیز در زمینه ارسال بار تجاری ترکمنستان، سال‌هاست تجربه‌های بسیاری گردآورده تا در جهت خدمات بهتر به صادرکنندگان گرامی به کار گیرد.
 
 
شرکت فریت بار و کارگو سفیران بار شما را با مناسب‌ترین قیمت و در سلامت کامل به تمامی شهرهای ترکمنستان ارسال خواهد کرد. ارسال بارتان را با خیال راحت به سفیران بسپارید. 88830215
 
 
 
اطلاعات بیشتر

به روز ترین نکات درباره حمل هوایی بار به ترکمنستان

نرخ ارز جهت ارسال بار از ترکمنستان به ترمینال بار فرودگاه امام خمینی
تا این تاریخ معتبر می باشد
بیست و نهم فروردین 1403

دلار: 406,483 ریال
یورو: 432,645 ریال
دلار: 0 ریال
دلار: 406,483 ریال
در مورد نرخ دلار ایرلاین ها و نحوه محاسبه هزینه حمل هوایی بیشتر بدانید
نرخ ارز جهت ارسال بار از ترکمنستان به ترمینال بار فرودگاه امام خمینی
منقضی شد
بیست و دوم فروردین 1403

دلار: 406,483 ریال
یورو: 439,483 ریال
دلار: 396,000 ریال
دلار: 405,882 ریال
در مورد نرخ دلار ایرلاین ها و نحوه محاسبه هزینه حمل هوایی بیشتر بدانید
نرخ ارز جهت ارسال بار از ترکمنستان به ترمینال بار فرودگاه امام خمینی
منقضی شد
پانزدهم فروردین 1403

دلار: 405,527 ریال
یورو: 435,428 ریال
دلار: 396,000 ریال
دلار: 405,527 ریال
در مورد نرخ دلار ایرلاین ها و نحوه محاسبه هزینه حمل هوایی بیشتر بدانید
نرخ ارز جهت ارسال بار از ترکمنستان به ترمینال بار فرودگاه امام خمینی
منقضی شد
هشتم فروردین 1403

دلار: 405,527 ریال
یورو: 439,486 ریال
دلار: 396,000 ریال
دلار: 405,527 ریال
در مورد نرخ دلار ایرلاین ها و نحوه محاسبه هزینه حمل هوایی بیشتر بدانید

ارسال هوایی بار از ترمینال کارگو فرودگاه امام خمینی به عشق آباد

محمولات هوایی ارسال شده به ترکمنستان

ارسال بار از تمامی شهرهای ایران به ترکمنستان

شرایط امنیتی و حراستی فریت بار به ترکمنستان

فرودگاهها در سرتاسر دنیا یکی از امن ترین اماکن عمومی جهت حمل هوایی مسافرین وانواع کالای تجاری به حساب می آیند. حکومت ها ودولت های کشور های مختلف ، حفظ امنیت پایدار درفرودگاه های قلمرو حکومتی خود را ، بدون لحظه ای غفلت، یکی از وظایف اصلی خود و نمادی از قدرت آن کشور در حفظ آرامش، آسایش و امنیت مردمان خود قلمداد میکنند.
ادامه مطلب

نقشه کشور ترکمنستان

سوالات متداول درباره ارسال هوایی بار به ترکمنستان

بعد از اینکه بار خود را به فرودگاه مبدأ تحویل دهید، معمولاً بار شما پس از دو تا چهار روز به مقصد خواهد رسید.
از آنجایی که فریت بار زمینی با کامیون و تریلی انجام می‌شود و هزینه اجاره کامل یک کامیون یا تریلی برای خرده بار منطقی نیست، فریت بار یا حمل بار هوایی ارزان‌ترین و سریع‌ترین گزینه است.

ویدئو های دیدنی فریت بار