هر آنچه باید در باره ارسال هوایی بار به سزیلانکا بدانیم

ما برای شما مسافران سریلانکا ارمغانی داریم. شرکت فریت بار و کارگو سفیران، سال‌ها تجربه خود را در زمینه "ارسال بار به سریلانکا"  و همچنین فریت بار مسافری و فریت بار تجاری به تمامی شهرهای سریلانکا، در اختیار شما می گذارد. برای دریافت مشاوره رایگان در زمینه فریت بار و کارگو به کشور سریلانکا با مشاوران ما تماس بگیرید. شماره تماس ما : 88830215
 
سریلانکا  (  Sri Lanka )  جزیره‌ای در جنوب آسیا که لبخند همیشگی مردمان خونگرمش بر لبانشان، هر توریستی را مجذوب خواهد کرد. سری جایاواردنپورا کوته، پایتخت سیاسی و کلمبو، بزرگ‌ترین شهر آن پایتخت اقتصادی این کشور است. بیشترین نژاد قومی آن، نژاد سین هالی و تأملی‌ها هستند و دین بودایی دین رسمی کشور است. نزدیکی به خط استوا سبب شده تا در تمام طول سال آب و هوایی معتدل داشته باشد. سه شهر دامبولا، سیگیریا و پولوناروا در سریلانکا به دلیل قرار گرفتن در نزدیکی یکدیگر و نیز دارا بودن جاذبه‌های گردشگری باستانی به مثلث فرهنگی این کشور معروف هستند. کریکت ورزش ملی این کشور است. از نظر درآمد سرانه وضعیت خوبی دارد، ولی از لحاظ اقتصادی جزو ضعیف‌ترین کشورهای آسیایی است. چای، کینین، قهوه، کائوچو و نارگیل، محصولات مهم صادراتی سریلانکا به شمار می‌روند. بازارهای عمده این محصولات در کشورهای انگلیس، آمریکا، آلمان، بلژیک، ژاپن، هلند، فرانسه و کشورهای آسیای میانه است. در صورتی که دلتان لبخند همیشگی عابران خیابان‌ها را خواست به سریلانکا بروید. اگر قصد مسافرت، ادامه تحصیل، مهاجرت یا تجارت در سریلانکا را دارید و ما در مجموعه خدمات فریت بار و کارگو سفیران، با ارائه خدماتی مانند حمل هوایی، فریت بار و کارگو، افتخار یاری شما را داشته باشیم، سفری همراه با آرامش را برایتان مهیا میکنیم.
 
شرکت فریت بار و کارگو سفیران، بار شما را با مناسب‌ترین قیمت و در سلامت کامل به تمامی شهرهای سریلانکا ارسال خواهد کرد.
 

هزینه‌های ارسال بار به سریلانکا

 
مسافران و مهاجران سریلانکا، همواره با موضوع مهمی به نام اضافه بار دست و پنجه نرم می‌کنند. تجار سریلانکا نیز دغدغه‌های دیگری دارند. آن‌ها می خواهند هزینه ارسال بار به سریلانکا و ارسال کارگو به سریلانکا را بدانند. پیش از اینکه به موضوع هزینه فریت بار به سریلانکا بپردازیم، لازم است، روند کاری شرکت سفیران را با یکدیگر مرور کنیم.
 

مراحل فریت بار به سریلانکا در شرکت فریت بار و کارگو سفیران

 
شرکت فریت بار و کارگو سفیران مدت‌هاست در بخش فریت بار به سریلانکا و کارگو از طریق هوایی در خدمت ایرانیان عزیز است. در همین راستا به منظور ارسال بار و فریت بار به سریلانکا با تمامی شرکت‌های هواپیمایی فعال در کشور قرار داد همکاری بسته تا ارسال بار به بهترین شکل و بالاترین کیفیت صورت گیرد. گفتنی است شرکت سفیران تمام مراحل ارسال بار به سریلانکا را بر عهده خواهد گرفت. به گونه ای که پس از تماس مشتری و درخواست ارسال بار به سریلانکا، مرحله بسته‌بندی و پالت بندی بار مسافری به شکل تخصصی و حرفه‌ای آغاز می‌شود:
 

بسته‌بندی تخصصی اسباب و اثاثیه منزل جهت ارسال به سریلانکا

 
این یک بسته‌بندی خوب و استاندارد است که ضامن آسودگی خیال شما در سفر به سریلانکا است. این یک اصل مهم در ارسال بار به سریلانکا به شمار می‌رود. تیم بسته‌بندی سفیران با داشتن تخصص و تجربه کافی برای انجام دقیق و اصولی پکینگ و بسته‌بندی تخصصی، پس از هماهنگی‌های قبلی برای ارسال بار به سریلانکا با تمام ابزار لازم برای یک بسته‌بندی مطمئن به محل مورد نظر مشتری می‌رود. شما آرم شرکت سفیران را بر روی تمامی لوازم بسته‌بندی جهت فریت بار به سریلانکا ازجمله کارتن‌ها مشاهده خواهید کرد. باید گفت این کارتن‌ها را از بهترین متریال و به صورت ده لایه مخصوص حمل هوایی تولید کرده‌اند. پس از بسته‌بندی کامل لوازم و قرار دادن در جای مناسب، کارتن‌ها به صورت تک تک بر روی پالت پلاستیکی قرار خواهند گرفت. حالا وقت بارگیری و جابجایی برای ارسال بار به سریلانکا است؛ که در این مرحله نیز باید دقت زیادی لحاظ شود. پس از جا دادن مطمئن بارهای سریلانکا در کامیونت یا ون، بار شما به مقصد انبار این شرکت یا ترمینال کارگو فرودگاه امام خمینی حرکت می‌کند.
 

انبارداری و نگهداری بارهای مشتریان

 
کالاهایی که قرار است از فرودگاه امام خمینی به مقاصد گوناگونی مانند سریلانکا ارسال شوند تازمان ارسال در انبارهای شرکت فریت بار و کارگو سفیران نگهداری خواهند شد. این بارها بر اساس تصمیم مشتریان در زمان مقرر به هریک از شهرهای سریلانکا فرستاده می‌شوند. باید گفت هزینه انبارداری نیز تا زمان مشخصی رایگان است و پس از آن بر اساس وزن و زمان، هزینه‌هایی محاسبه خواهد شد.
 

تشریفات فرودگاهی و گمرکی در فریت بار به سریلانکا

 
حالا دیگر بار مسافر، مهاجر یا صادر کننده به سریلانکا جهت فریت بار به سریلانکا باید به بخش کارگو فرودگاه انتقال یابد و روند قانونی ارسال بار به سریلانکا شروع گردد. در این مرحله، کارشناس با تجربه شرکت، مراحل تشریفات گمرکی و فرودگاهی را تا آخرین مرحله یعنی صدور بارنامه ارسال بار به سریلانکا، یکی پس از دیگری انجام خواهد داد. بارنامه کشور سریلانکا که صادر شود یعنی پروسه ارسال بار به سریلانکا در فرودگاه مبدأ به خوبی پایان یافته و بار آماده ارسال به سریلانکا است.
 

انجام امور مالی در پروسه ارسال بار به سریلانکا

 
با صدور بارنامه در فریت بار به سریلانکا مسافر می داند که زمان پرداخت هزینه ارسال بار بر اساس وزن بار ثبت شده در بارنامه شرکت هواپیمایی است. پس از انجام امور مالی واریز وجه مورد نظر، بار به مقصد سریلانکا ارسال می‌شود.
خوب حالا باید به پرسش اصلی پاسخ دهیم هزینه‌های ارسال بار به سریلانکا و فریت بار به سریلانکا چگونه محاسبه می‌شود؟
در این زمینه باید گفت این هزینه‌ها در فریت بار به سریلانکا بر اساس چند مدل وزنی محاسبه خواهد شد:
 
  • تا چهل و پنج کیلوگرم
  • از یکصد تا سیصد کیلوگرم
  • از سیصد تا پانصد کیلوگرم
  • از پانصد تا یک هزار کیلوگرم
  • از یک هزار کیلوگرم به بالا
 
در صورت نیاز به کسب اطلاعات بیشتر در زمینه فریت بار به سریلانکا به صفحه راهنمای جامع فریت بار در وب‌سایت ما مراجعه کنید.
 
هرکدام از بخش‌های گفته شده درباره سریلانکا، تعرفه حمل هوایی جداگانه‌ای دارند که بنا بر نوسانات صنعت حمل‌ونقل هوایی در دنیا و همچنین نوسانات سیاسی و اقتصادی در کشور، همه ساله از سوی شرکت‌های هواپیمایی تعیین می‌شود. نا گفته پیداست که هزینه‌های اعلام شده از سوی شرکت فریت بار و کارگو سفیران بر اساس نرخ‌های مصوب شده در شرکت‌های هواپیمایی خواهد بود. در این زمینه همکاران ما در شرکت سفیران می‌توانند شما را از تعرفه‌های به روز شرکت‌های گوناگون هواپیمایی در فریت بار به سریلانکا آگاه کنند.
 

هزینه ارسال هوایی بار به هریک از شهرهای سریلانکا چه تفاوت‌هایی دارد؟

 
هزینه ارسال بار به سریلانکا هم مثل موارد دیگر با توجه به در نظر گرفتن عوامل گوناگون تفاوت دارد. نه تنها شهر به شهر بلکه شرکت‌های هواپیمایی نیز تعرفه‌های گوناگونی را در فریت بار به سریلانکا اعلام می‌کنند. پیشنهاد می کنیم پیش از ارسال بار، با کارشناسان ما در شرکت سفیران تماس بگیرید و اطلاعات کاملی در این زمینه کسب کنید.
 

رعایت نکات مهم در ارسال بار به سریلانکا

 
مسافران یا مهاجران سریلانکا پس از دریافت اجازه ورود، بی‌شک در ابتدا به انتقال لوازم منزل و لوازم شخصی‌شان به کشور سریلانکا فکر می‌کنند. اینجاست که لازم است از شرکت‌های فریت بار (شرکت‌های ارسال بار به سریلانکا) کمک بخواهید تا تمام مراحل کار را به صورت اصولی و البته قانونی به انجام برسانند. اگر به قصد اقامت به کشور سریلانکا سفر می کنید و قصد دارید لوازم شخصی و خانگی دست دوم خود را به این کشور وارد نمایید، به قوانین زیر توجه کنید:
 
  • در زمان ترخیص بار، باید شخصا در سریلانکا حضور داشته باشید و برای ترخیص نیابتی، شخصی که به نیابت شما اقدام به ترخیص می‌کند، باید حتماً وکالت نامه رسمی از شما داشته باشد. از الزامات واردات این لوازم فراهم شدن ویزای اقامت شما است.
  • در لیست اقلام قیمت تک تک محصولات برقی و اثاثیه باید مشخص شده باشد. اگر ارزش اقلام ارسالی کمتر از مبلغ مشخص شده توسط گمرک باشد ورودشان معاف از پرداخت عوارض است.
 
شما با شنیدن پادکست اشنایی با قوانین گمرکی سریلانکا می‌توانید میزان عوارض گمرکی را بدانید. همین‌طور از مواد غذایی مجاز در گمرک سریلانکا نیز مطلع خواهید شد.
 
پروسه "حمل بار به سریلانکا" به دو قسمت تقسیم می‌شود. بخش اول فریت بار به سریلانکا شامل بسته‌بندی، انجام تشریفات گمرکی و صدور بارنامه هوایی در مبدأ است و قسمت دوم تحویل مدارک بار، ترخیص بار از گمرک و حمل بار از فرودگاه به اقامتگاه، دفتر یا انبار شما در کشور مقصد را شامل می‌شود. بدیهی است که مسافران، مهاجران و صادرکنندگان کالا قبل از اقدام به فریت بار به سریلانکا باید از قوانین گمرکی کشور مبدأ و مقصد در مورد کالای مورد نظر به صورت مهاجری یا مسافری یا تجاری آگاهی داشته باشند و پس از اطمینان از قوانین به پروسه ارسال بار به سریلانکا اقدام کنند.
 
تشریفات گمرکی هم در فریت بار به سریلانکا داستان دیگری دارد. هنگام ارسال بار از ایران به کشور سریلانکا، مدارکی مانند پکینگ لیست و اینویس به مهاجر یا مسافر کمک خواهد کرد که تشریفات گمرکی در کشور مبدأ و مقصد را به راحتی و اصولی طی کند. شرکت سفیران این مدارک را بنا به درخواست مشتری برایشان آماده خواهد کرد و به همراه بارنامه هوایی به کشور سریلانکا می فرستد. هنگامی که بار شما به سریلانکا وارد می‌شود این بار به‌طور معمول تا چهل و هشت ساعت به صورت رایگان و بدون نیاز به پرداخت پول در انبار فرودگاه نگهداری خواهد شد. پس از چهل و هشت ساعت، در صورت مراجعه نکردن صاحب بار، هزینه انبارداری بر اساس وزن و حجم بار فریت شده و مدت زمان نگهداری محاسبه و از گیرنده بار در مقصد دریافت خواهد شد.
البته اگر صاحب بار طبق مقررات سروقت هم به گمرک فرودگاه سریلانکا (قسمت بار گمرک فرودگاه) مراجعه کند بازهم مشمول پرداخت هزینه‌ای با عنوان قبض انبار خواهد شد که این هزینه باید به شرکت هواپیمایی پرداخت شود. گفتنی است این مبلغ ارتباطی به وزن بار ندارد. در صورت وزین و حجیم بودن بار، گمرک و قسمت هندلینگ، مبالغی را برای حمل و جابجایی محموله (لیفتراک و کارگر و…) از صاحب بار دریافت خواهند کرد.
 

حمل‌ و نقل بار به اقامتگاه نهایی پس از رسیدن به مقصد

 
کالاهای به مقصد سریلانکا رسیده چه سرانجامی خواهند داشت؟ چگونه باید کالا را از فرودگاه مقصد به اقامتگاه نهایی در سریلانکا منتقل کنید؟ شما دو راه پیش رو دارید: استفاده از خودرو شخصی خودتان در سریلانکا یا اجاره کردن وانت یا ون از شرکت‌های اجاره دهنده مستقر در فرودگاه یا سطح شهر که طبیعتاً هزینه‌های آن را باید به شرکت اجاره دهنده بپردازید. شرکت‌های حمل‌ونقل در سریلانکا، این وانت ها را به صورت روزانه یا ساعتی اجاره می‌دهند که ما در وب‌سایت سفیران اطلاعات کاملی در زمینه این شرکت‌ها در اختیارتان قرار داده‌ایم. شما با مراجعه به اطلاعات فرودگاه‌های هرکدام از شهرهای سریلانکا می‌توانید از نحوه کار این شرکت‌های حمل‌ونقل مطلع شوید و از خدمات آن‌ها استفاده کنید.
 

ارسال انواع بار تجاری و محمولات صادراتی به سریلانکا

 
باید گفت بار به دو صورت مسافری یا تجاری به سریلانکا فریت می‌شود. امکان ارسال کارگو برای صادرکنندگانی فراهم شده که به تجارت و خرید و فروش کالاها و مبادله با کشورهای گوناگون جهان مشغول هستند. بدیهی است این کالاها را نمی‌توان با فریت بار مسافری فرستاد و باید از طریق کارگو یا تجاری ارسال شوند. حمل این کالاها نیز با توجه به حجم بالای بار، با هواپیماهای مخصوص حمل بار صورت می‌پذیرد. شرکت سفیران نیز در زمینه "ارسال کارگو به سریلانکا" ، سال‌هاست تجربه‌های بسیاری گردآورده تا در جهت خدمات بهتر به صادرکنندگان گرامی به کار گیرد.
 
 
شرکت فریت بار و کارگو سفیران بار شما را با مناسب‌ترین قیمت و در سلامت کامل به تمامی شهرهای سریلانکا ارسال خواهد کرد. ارسال بارتان را با خیال راحت به سفیران بسپارید.  88830215
 
 
 
اطلاعات بیشتر

به روز ترین مطالب درباره حمل هوایی بار به سریلانکا

نرخ ارز جهت ارسال بار از سریلانکا به ترمینال بار فرودگاه امام خمینی
تا این تاریخ معتبر می باشد
دوم خرداد 1403

دلار: 418,867 ریال
یورو: 455,607 ریال
دلار: 0 ریال
دلار: 418,867 ریال
در مورد نرخ دلار ایرلاین ها و نحوه محاسبه هزینه حمل هوایی بیشتر بدانید
نرخ ارز جهت ارسال بار از سریلانکا به ترمینال بار فرودگاه امام خمینی
منقضی شد
بیست و ششم اردیبهشت 1403

دلار: 419,042 ریال
یورو: 450,757 ریال
دلار: 0 ریال
دلار: 418,532 ریال
در مورد نرخ دلار ایرلاین ها و نحوه محاسبه هزینه حمل هوایی بیشتر بدانید
نرخ ارز جهت ارسال بار از سریلانکا به ترمینال بار فرودگاه امام خمینی
منقضی شد
بیست و ششم اردیبهشت 1403

دلار: 419,042 ریال
یورو: 450,757 ریال
دلار: 0 ریال
دلار: 418,532 ریال
در مورد نرخ دلار ایرلاین ها و نحوه محاسبه هزینه حمل هوایی بیشتر بدانید
نرخ ارز جهت ارسال بار از سریلانکا به ترمینال بار فرودگاه امام خمینی
منقضی شد
بیست و ششم اردیبهشت 1403

دلار: 419,042 ریال
یورو: 450,757 ریال
دلار: 0 ریال
دلار: 418,532 ریال
در مورد نرخ دلار ایرلاین ها و نحوه محاسبه هزینه حمل هوایی بیشتر بدانید

ارسال هوایی بار از ترمینال کارگو فرودگاه امام خمینی به کلمبو

کالاهای ارسالی از ایران به سریلانکا

ارسال بار از تمامی شهرهای ایران به سریلانکا

شرایط امنیتی و حراستی فریت بار به سریلانکا

فرودگاهها در سرتاسر دنیا یکی از امن ترین اماکن عمومی جهت حمل هوایی مسافرین وانواع کالای تجاری به حساب می آیند. حکومت ها ودولت های کشور های مختلف ، حفظ امنیت پایدار درفرودگاه های قلمرو حکومتی خود را ، بدون لحظه ای غفلت، یکی از وظایف اصلی خود و نمادی از قدرت آن کشور در حفظ آرامش، آسایش و امنیت مردمان خود قلمداد میکنند.
ادامه مطلب

نقشه کشور سریلانکا

سوالات متداول درباره ارسال هوایی بار به سریلانکا

هزینه فریت بار به وزن، حجم و خدمات انتخابی (پیک آپ، بسته‌بندی، حمل تا فرودگاه) شما بستگی دارد، به صورت کلی هرچقدر وزن بار بیشتر باشد، مبلغی که به ازای هر کیلو دریافت می‌شود کمتر است.
شرکت سفیران تمامی خدمات پیک آپ بار در محل، بسته‌بندی و حمل تا فرودگاه را ارائه می‌دهد، هزینه ارسال بار بسته به خدمات انتخابی شما و همچنین وزن و حجم بارتان محاسبه خواهد شد.
خیر، هزینه حمل بار هوایی به صورت کامل در مبدأ دریافت می‌گردد، اما گیرنده باید مبلغ اندکی بابت هزینه‌های اداری دریافت بار در مقصد به ایرلاین پرداخت کند و البته ممکن است با توجه به ماهیت بارتان مجبور به پرداخت هزینه‌های گمرکی، انبارداری، حمل داخل فرودگاه و حمل از فرودگاه تا مقصد نهایی شوید.

ویدئو های دیدنی فریت بار