چند نکته کلیدی در باره ارسال هوایی بار به مالدیو

ما برای شما مسافران مالدیو ارمغانی داریم. شرکت فریت بار و کارگو سفیران، سال‌ها تجربه خود را در زمینه "ارسال بار به مالدیو" همچنین فریت بار مسافری و فریت بار تجاری به تمامی شهرهای مالدیو، در اختیار شما می‌گذارد. برای دریافت مشاوره رایگان در زمینه فریت بار و کارگو به کشور مالدیو با مشاوران ما تماس بگیرید. شماره تماس ما : 88830215
 
کم ارتفاع ‌ترین جای جهان جزیره‌ای است که در اقیانوس هند جا خوش کرده است و کوچک‌ترین کشور آسیاست، مالدیو  (  Maldives  ) . مردمان مسلمان مالدیو به زبان دیوهی سخن می‌گویند. در ماله پایتخت مالدیو و دیگر نقاط آن پیروی از هر دینی جز اسلام ممنوع است و عواقب قانونی دارد. در تاریخ مالدیو چنین می‌خوانیم که مردی به نام یوسف تیموری اسلام را به مردمان مالدیو معرفی کرده است. اقتصاد مالدیو بر پایه کشاورزی، ماهیگیری و گردشگری استوار است. کشتی‌سازی و صنایع‌دستی از علاقه‌مندی‌های مردم مالدیو است. شیلات هم صنعتی پراهمیت در این کشور به شمار می‌رود. مهم‌ترین منبع درآمد این کشور گردشگری است. غواصی در جزایر مالدیو از برنامه‌های حتمی گردشگران این کشور است. مسجد السلطان بزرگ‌ترین مسجد کشور مالدیو، موزه ملی در پارک سلطان با مجموعه‌ای از اشیای قیمتی و عتیقه و کاخ ریاست جمهوری با معماری شگفت‌انگیز و قدیمی، هرساله گردشگران بسیاری را به مالدیو کوچک می‌کشاند. اگر قصد مسافرت یا تجارت در مالدیو را دارید ما در مجموعه خدمات فریت بار و کارگو سفیران، با ارائه خدماتی مانند حمل هوایی، فریت بار و کارگو، در سفر به این کوچک کشور زیبا، همراهتان هستیم.
 
شرکت فریت بار و کارگو سفیران، بار شما را با مناسب‌ترین قیمت و در سلامت کامل به تمامی شهرهای مالدیو ارسال خواهد کرد.
 

هزینه‌های ارسال بار به مالدیو

 
مسافران و مهاجران مالدیو، همواره با موضوع مهمی به نام اضافه‌بار دست‌وپنجه نرم می‌کنند. تجار مالدیو نیز دغدغه‌های دیگری دارند. آن‌ها می‌خواهند هزینه ارسال بار به مالدیو ارسال کارگو به مالدیو را بدانند. پیش از اینکه به موضوع هزینه فریت بار به مالدیو بپردازیم، لازم است، روند کاری شرکت سفیران را با یکدیگر مرور کنیم.
 

مراحل ارسال هوایی بار به مالدیو در شرکت فریت بار و کارگو سفیران

 
شرکت فریت بار و کارگو سفیران مدت‌هاست در بخش فریت بار به مالدیو کارگو از طریق هوایی در خدمت ایرانیان عزیز است. در همین راستا به‌منظور "ارسال هوایی بار به مالدیو" با تمامی شرکت‌های هواپیمایی فعال در کشور قرار داد همکاری بسته تا ارسال بار به بهترین شکل و بالاترین کیفیت صورت گیرد. گفتنی است شرکت سفیران تمام مراحل ارسال بار به مالدیو را بر عهده خواهد گرفت. به‌گونه‌ای که پس از تماس مشتری و درخواست ارسال بار به مالدیو، مرحله بسته‌بندی و پالت بندی بار مسافری به شکل تخصصی و حرفه‌ای آغاز می‌شود:
 

بسته‌بندی تخصصی اسباب و اثاثیه منزل جهت حمل هوایی به مالدیو

 
این یک بسته‌بندی خوب و استاندارد است که ضامن آسودگی خیال شما در سفر به مالدیو است. این یک اصل مهم در "حمل هوایی بار به مالدیو" به شمار می‌رود. تیم بسته‌بندی سفیران با داشتن تخصص و تجربه کافی برای انجام دقیق و اصولی پکینگ و بسته‌بندی تخصصی، پس از هماهنگی‌های قبلی برای ارسال بار به مالدیو با تمام ابزار لازم برای یک بسته‌بندی مطمئن به محل مورد نظر مشتری می‌رود. شما آرم شرکت سفیران را بر روی تمامی لوازم بسته‌بندی جهت فریت بار به مالدیو ازجمله کارتن‌ها مشاهده خواهید کرد. باید گفت این کارتن‌ها را از بهترین متریال و به‌صورت ده لایه مخصوص حمل هوایی تولید کرده‌اند. پس از بسته‌بندی کامل لوازم و قرار دادن در جای مناسب، کارتن‌ها به‌صورت تک تک بر روی پالت پلاستیکی قرار خواهند گرفت. حالا وقت بارگیری و جابجایی برای ارسال بار به مالدیو است که در این مرحله نیز باید دقت زیادی لحاظ شود. پس از جا دادن مطمئن بارهای مالدیو در کامیونت یا ون، بار شما به مقصد انبار این شرکت یا ترمینال کارگو فرودگاه امام خمینی حرکت می‌کند.
 

انبارداری و نگهداری بارهای مشتریان

 
کالاهایی که قرار است از پایانه هوشمند بار فرودگاه امام خمینی به مقاصد گوناگونی مانند مالدیو ارسال شوند تازمان ارسال در انبار های شرکت فریت بار و کارگو سفیران نگهداری خواهند شد. این بارها بر اساس تصمیم مشتریان در زمان مقرر به هریک از شهرهای مالدیو فرستاده می‌شوند. باید گفت هزینه انبارداری نیز تا زمان مشخصی رایگان است و پس از آن بر اساس وزن و زمان، هزینه‌هایی محاسبه خواهد شد.
 

تشریفات فرودگاهی و گمرکی در حمل هوایی بار به مالدیو

 
حالا دیگر بار مسافر، مهاجر یا صادرکننده به مالدیو جهت "حمل بار به مالدیو" باید به بخش  کارگو فرودگاه امام  انتقال یابد و روند قانونی ارسال بار به مالدیو شروع گردد. در این مرحله، کارشناس باتجربه شرکت، مراحل تشریفات گمرکی و فرودگاهی را تا آخرین مرحله یعنی صدور بارنامه ارسال بار به مالدیو، یکی پس از دیگری انجام خواهد داد. بارنامه کشور مالدیو که صادر شود یعنی پروسه ارسال بار به مالدیو در فرودگاه مبدأ به‌خوبی پایان یافته و بار آماده ارسال به مالدیو است.
 

انجام امور مالی در پروسه فریت بار به مالدیو

 
با صدور بارنامه در "فریت بار به مالدیو"  مسافر می‌داند که زمان پرداخت هزینه ارسال بار بر اساس وزن بار ثبت شده در بارنامه شرکت هواپیمایی است. پس از انجام امور مالی واریز وجه مورد نظر، بار به مقصد مالدیو ارسال می‌شود.
خوب حالا باید به پرسش اصلی پاسخ دهیم هزینه‌های ارسال بار به مالدیو چگونه محاسبه می‌شود؟
در این زمینه باید گفت این هزینه‌ها در فریت بار به مالدیو بر اساس چند مدل وزنی محاسبه خواهد شد:
 
  • تا چهل‌وپنج کیلوگرم
  • از یک‌صد تا سیصد کیلوگرم
  • از سیصد تا پانصد کیلوگرم
  • از پانصد تا یک هزار کیلوگرم
  • از یک هزار کیلوگرم به بالا
 
در صورت نیاز به کسب اطلاعات بیشتر در زمینه فریت بار به مالدیو به صفحه راهنمای جامع فریت بار در وب‌سایت ما مراجعه کنید.
 
هر کدام از بخش‌های گفته شده درباره مالدیو، تعرفه حمل هوایی جداگانه‌ای دارند که بنا بر نوسانات صنعت حمل‌ونقل هوایی در دنیا و همچنین نوسانات سیاسی و اقتصادی در کشور، همه‌ساله از سوی شرکت‌های هواپیمایی تعیین می‌شود. ناگفته پیداست که هزینه‌های اعلام شده از سوی شرکت فریت بار و کارگو سفیران بر اساس نرخ‌های مصوب شده در شرکت‌های هواپیمایی خواهد بود. در این زمینه همکاران ما در شرکت سفیران می‌توانند شما را از تعرفه‌های به روز شرکت‌های گوناگون هواپیمایی در فریت بار به مالدیو آگاه کنند.
 

هزینه ارسال بار به هریک از جزایر مالدیو چه تفاوت‌هایی دارد؟

 
هزینه ارسال بار به مالدیو هم مثل موارد دیگر با توجه به در نظر گرفتن عوامل گوناگون تفاوت دارد. بطور معمول بارهای هوایی ابتدا به فرودگاه ماله ارسال میشوند، سپس با هواپیما های کوچکتر یا با قایق های باری به سایر جزایر کشور مالدیو ارسال میشوند. پیشنهاد می کنیم پیش از ارسال بار، با کارشناسان ما در شرکت سفیران تماس بگیرید و اطلاعات کاملی در این زمینه کسب کنید.
 

رعایت نکات مهم در  ارسال هوایی بار به مالدیو

 
مسافران یا مهاجران مالدیو پس از دریافت اجازه ورود، بی‌شک در ابتدا به انتقال لوازم منزل و لوازم شخصی‌شان به کشور مالدیو فکر می‌کنند. اینجاست که لازم است از شرکت‌های فریت بار (شرکت‌های ارسال بار به مالدیو) کمک بخواهید تا تمام مراحل کار را به‌صورت اصولی و البته قانونی به انجام برسانند.
 
شما با شنیدن پادکست قوانین گمرکی مالدیو  می‌توانید میزان عوارض گمرکی را بدانید. همین‌طور از مواد غذایی مجاز در گمرک مالدیو نیز مطلع خواهید شد.
 
پروسه فریت بار به مالدیو به دو قسمت تقسیم می‌شود. بخش اول فریت بار به مالدیو شامل بسته‌بندی، انجام تشریفات گمرکی و صدور بارنامه هوایی در مبدأ است و قسمت دوم تحویل مدارک بار، ترخیص بار از گمرک و حمل بار از فرودگاه به اقامتگاه، دفتر یا انبار شما در کشور مقصد را شامل می‌شود. بدیهی است که مسافران، مهاجران و صادرکنندگان کالا قبل از اقدام به فریت بار به مالدیو باید از قوانین گمرکی کشور مبدأ و مقصد در مورد کالای مورد نظر به‌صورت مهاجری یا مسافری یا تجاری آگاهی داشته باشند و پس از اطمینان از قوانین به پروسه ارسال بار به مالدیو اقدام کنند.
 
تشریفات گمرکی هم در فریت بار به مالدیو داستان دیگری دارد. هنگام ارسال بار از ایران به کشور مالدیو، مدارکی مانند پکینگ لیست و اینویس به مهاجر یا مسافر کمک خواهد کرد که تشریفات گمرکی در کشور مبدأ و مقصد را به‌راحتی و اصولی طی کند. شرکت سفیران این مدارک را بنا به درخواست مشتری برایشان آماده خواهد کرد و به همراه بارنامه هوایی به کشور مالدیو می‌فرستد. هنگامی‌که بار شما به مالدیو وارد می‌شود این بار به‌طورمعمول تا چهل‌وهشت ساعت به‌صورت رایگان و بدون نیاز به پرداخت پول در انبار فرودگاه نگهداری خواهد شد. پس از چهل‌وهشت ساعت، در صورت مراجعه نکردن صاحب بار، هزینه انبارداری بر اساس وزن و حجم بار فریت شده و مدت‌زمان نگهداری محاسبه و از گیرنده بار در مقصد دریافت خواهد شد.
البته اگر صاحب بار طبق مقررات سروقت هم به گمرک فرودگاه مالدیو (قسمت بار گمرک فرودگاه) مراجعه کند بازهم مشمول پرداخت هزینه‌ای با عنوان قبض انبار خواهد شد که این هزینه باید به شرکت هواپیمایی پرداخت شود. گفتنی است این مبلغ ارتباطی به وزن بار ندارد. در صورت وزین و حجیم بودن بار، گمرک و قسمت هندلینگ، مبالغی را برای حمل و جابجایی محموله (لیفتراک و کارگر و…) از صاحب بار دریافت خواهند کرد.
 

حمل‌ و نقل بار به اقامتگاه نهایی پس از رسیدن به مقصد

 
کالاهای به مقصد مالدیو رسیده چه سرانجامی خواهند داشت؟ چگونه باید کالا را از فرودگاه مقصد به مقصد نهایی در مالدیو منتقل کنید؟ شما دو راه پیش رو دارید: استفاده از خودرو شخصی خودتان در مالدیو یا اجاره کردن وانت یا ون از شرکت‌های اجاره دهنده مستقر در فرودگاه یا سطح شهر که طبیعتاً هزینه‌های آن را باید به شرکت اجاره دهنده بپردازید. شرکت‌های حمل‌ونقل در مالدیو، این وانت‌ها را به‌صورت روزانه یا ساعتی اجاره می‌دهند که ما در وب‌سایت سفیران اطلاعات کاملی در زمینه این شرکت‌ها در اختیارتان قرار داده‌ایم. شما با مراجعه به اطلاعات فرودگاه‌های هرکدام از شهرهای مالدیو می‌توانید از نحوه کار این شرکت‌های حمل‌ونقل مطلع شوید و از خدمات آن‌ها استفاده کنید.
 

ارسال بارهای تجاری و محمولات کارگو صادراتی به مالدیو

 
باید گفت بار به دو صورت مسافری یا تجاری به مالدیو فریت می‌شود. امکان ارسال کارگو برای صادرکنندگانی فراهم‌شده که به تجارت و خریدوفروش کالاها و مبادله با کشورهای گوناگون جهان مشغول هستند. بدیهی است این کالاها را نمی‌توان با فریت بار مسافری فرستاد و باید از طریق کارگو یا تجاری ارسال شوند. حمل این کالاها نیز با توجه به حجم بالای بار، با هواپیماهای مخصوص حمل بار صورت می‌پذیرد. شرکت سفیران نیز در زمینه  "ارسال کارگو به مالدیو"  سال‌هاست تجربه‌های بسیاری گردآورده تا در جهت خدمات بهتر به صادرکنندگان گرامی به کار گیرد.
 
 
شرکت فریت بار و کارگو سفیران بار شما را با مناسب‌ترین قیمت و در سلامت کامل به تمامی شهرهای مالدیو ارسال خواهد کرد. ارسال بارتان را با خیال راحت به سفیران بسپارید. 88830215
 
 
 
اطلاعات بیشتر

مطالبی در مورد حمل هوایی بار به مالدیو

نرخ ارز جهت ارسال بار از مالدیو به ترمینال بار فرودگاه امام خمینی
تا این تاریخ معتبر می باشد
سیزدهم تیر 1403

دلار: 431,064 ریال
دلار: 431,064 ریال
یورو: 465,048 ریال
دلار: 0 ریال
دلار: 434,401 ریال
در مورد نرخ دلار ایرلاین ها و نحوه محاسبه هزینه حمل هوایی بیشتر بدانید
نرخ ارز جهت ارسال بار از مالدیو به ترمینال بار فرودگاه امام خمینی
منقضی شد
ششم تیر 1403

دلار: 429,523 ریال
دلار: 429,523 ریال
یورو: 458,650 ریال
دلار: 0 ریال
دلار: 428,966 ریال
در مورد نرخ دلار ایرلاین ها و نحوه محاسبه هزینه حمل هوایی بیشتر بدانید
نرخ ارز جهت ارسال بار از مالدیو به ترمینال بار فرودگاه امام خمینی
منقضی شد
ششم تیر 1403

دلار: 429,523 ریال
دلار: 429,523 ریال
یورو: 458,650 ریال
دلار: 0 ریال
دلار: 428,966 ریال
در مورد نرخ دلار ایرلاین ها و نحوه محاسبه هزینه حمل هوایی بیشتر بدانید
نرخ ارز جهت ارسال بار از مالدیو به ترمینال بار فرودگاه امام خمینی
منقضی شد
سی ام خرداد 1403

دلار: 428,098 ریال
دلار: 428,098 ریال
یورو: 455,549 ریال
دلار: 0 ریال
دلار: 426,284 ریال
در مورد نرخ دلار ایرلاین ها و نحوه محاسبه هزینه حمل هوایی بیشتر بدانید

ارسال بار از ترمینال کارگو فرودگاه امام به شهر ماله و سایر جزایر کشور مالدیو

کالاهای ارسالی از ایران به مالدیو

ارسال بار از تمامی شهرهای ایران به مالدیو

شرایط امنیتی و حراستی فریت بار به مالدیو

فرودگاهها در سرتاسر دنیا یکی از امن ترین اماکن عمومی جهت حمل هوایی مسافرین وانواع کالای تجاری به حساب می آیند. حکومت ها ودولت های کشور های مختلف ، حفظ امنیت پایدار درفرودگاه های قلمرو حکومتی خود را ، بدون لحظه ای غفلت، یکی از وظایف اصلی خود و نمادی از قدرت آن کشور در حفظ آرامش، آسایش و امنیت مردمان خود قلمداد میکنند.
ادامه مطلب

نقشه کشور مالدیو

سوالات متداول درباره ارسال هوایی بار به مالدیو

گیرنده بار باید مبلغ اندکی بابت هزینه‌های اداری دریافت بار در مقصد به ایرلاین پرداخت کند و البته ممکن است با توجه به ماهیت بار ارسالی مجبور به پرداخت هزینه‌های گمرکی، انبارداری، حمل داخل فرودگاه و حمل از فرودگاه تا مقصد نهایی شود.
ارسال اکثر مواد غذایی به‌صورت بار هوایی بدون داشتن مجوز ممنوع است. لذا توصیه می‌کنیم مواد غذایی مجاز را در بار همراه خود قرار دهید.
اضافه‌ بار شما با پروازی به غیر از پرواز خودتان به‌واسطه سازوکار فریت بار ارسال می‌شود و به‌محض رسیدن بار هوایی به فرودگاه، به شما اطلاع داده می‌شود تا برای تحویل گرفتن آن اقدام نمایید.

ویدئو های دیدنی فریت بار