هر آنچه باید در باره فریت بار به میانمار بدانیم

ما برای شما مسافران میانمار ارمغانی داریم. شرکت فریت بار و کارگو سفیران، سال‌ها تجربه خود را در زمینه ارسال بار به میانمار و همچنین فریت بار مسافری و فریت بار تجاری به تمامی شهرهای میانمار، در اختیار شما می‌گذارد. برای دریافت مشاوره رایگان در زمینه فریت بار و کارگو به کشور میانمار با مشاوران ما تماس بگیرید. شماره تماس ما : 88830215
 
معابد بودایی شگفت‌انگیز و سواحل سفید و بکر در امتداد خلیج بنگال و دریای آندمان. این اطلاعات شما را به نام برمه یا میانمار (  Myanmar  )  می‌رساند. کشوری در جنوب شرقی آسیا. پایتخت این کشور نایپیداو و بزرگ‌ترین شهرش رانگون است. با وجود منابع غنی، تحریم‌ها از بالندگی این کشور جلوگیری کرده و دولتمردان نیز هیچ برنامه‌ای برای رشد سطح آموزش در این کشور ندارند. بااین‌همه گردشگران از دیدن این کشور لذت خواهند برد. معبد بودایی شیمدوپایا به معنی خدای بزرگ طلایی واقع در باگو با پوشش طلا و الماسی درخشان بر بالای گنبد، همین‌طور طولانی‌ترین رودخانه میانمار رودخانه آیروادی که از ارتفاعات هیمالیا سرچشمه می‌گیرد و پس از گذر از میانمار به رودخانه آندامان می‌ریزد، حتماً دیدنی و هیجان‌انگیز خواهد بود. براین جذابیت‌ها ، صومعه بودایی شاناندو در ماندالای معروف به کاخ طلایی و سواحل شنی سفیدرنگ نگپالی با آب‌های آبی خلیج بنگال و هتل‌های لوکس را نیز باید افزود. سفر به میانمار برای خیلی‌ها زیبا و رویایی خواهد بود. اگر قصد مسافرت یا تجارت در میانمار را دارید، ما در مجموعه خدمات فریت بار و کارگو سفیران، با ارائه خدماتی مانند حمل هوایی، فریت بار و کارگو، خوشحال می‌شویم که در این سفر یارتان باشیم.
 
شرکت فریت بار و کارگو سفیران، بار شما را با مناسب‌ترین قیمت و در سلامت کامل به تمامی شهرهای میانمار ارسال خواهد کرد.
 

هزینه‌های ارسال بار به میانمار

 
مسافران و مهاجران میانمار، همواره با موضوع مهمی به نام اضافه‌بار دست‌وپنجه نرم می‌کنند. تجار میانمار نیز دغدغه‌های دیگری دارند. آن‌ها می‌خواهند هزینه ارسال بار به میانمار را بدانند. پیش از اینکه به موضوع هزینه فریت بار به میانمار بپردازیم، لازم است روند کاری شرکت سفیران را با یکدیگر مرور کنیم.
 

مراحل ارسال هوایی بار به میانمار در شرکت فریت بار و کارگو سفیران

 
شرکت فریت بار و کارگو سفیران مدت‌هاست در بخش فریت بار به میانمار و کارگو از طریق هوایی در خدمت ایرانیان عزیز است. در همین راستا به‌منظور  "ارسال هوایی بار به میانمار"  با تمامی شرکت‌های هواپیمایی فعال در کشور قرارداد همکاری بسته تا ارسال بار به بهترین شکل و بالاترین کیفیت صورت گیرد. گفتنی است شرکت سفیران تمام مراحل ارسال بار به میانمار را بر عهده خواهد گرفت. به‌گونه‌ای که پس از تماس مشتری و درخواست ارسال بار به میانمار، مرحله بسته‌بندی و پالت بندی بار مسافری به شکل تخصصی و حرفه‌ای آغاز می‌شود:
 

بسته‌بندی تخصصی اسباب و لوازم منزل جهت ارسال هوایی به میانمار

 
این یک بسته‌بندی خوب و استاندارد است که ضامن آسودگی خیال شما در سفر به میانمار است. این یک اصل مهم در "ارسال بار به میانمار" به شمار می‌رود. گروه بسته‌بندی سفیران با داشتن تخصص و تجربه کافی برای انجام دقیق و اصولی پکینگ و بسته‌بندی تخصصی، پس از هماهنگی‌های قبلی برای ارسال بار به میانمار با تمام ابزار لازم برای یک بسته‌بندی مطمئن به محل مورد نظر مشتری می‌رود. شما آرم شرکت سفیران را بر روی تمامی لوازم بسته‌بندی جهت فریت بار به میانمار ازجمله کارتن‌ها مشاهده خواهید کرد. باید گفت این کارتن‌ها را از بهترین متریال و به‌صورت ده لایه مخصوص حمل هوایی تولید کرده‌اند. پس از بسته‌بندی کامل لوازم و قرار دادن در جای مناسب، کارتن‌ها به‌صورت تک‌تک بر روی پالت پلاستیکی قرار خواهند گرفت. حالا وقت بارگیری و جابجایی برای ارسال بار به میانمار است که در این مرحله نیز باید دقت زیادی لحاظ شود. پس از جا دادن مطمئن بارهای میانمار در کامیونت یا ون، بار شما به مقصد انبار این شرکت یا  پایانه هوشمند بار فرودگاه امام خمینی حرکت می‌کند.
 

انبارداری و نگهداری بارهای مشتریان

 
کالاهایی که قرار است از پایانه هوشمند بار فرودگاه امام خمینی به مقاصد گوناگونی مانند میانمار ارسال شوند تازمان ارسال در انبارهای شرکت فریت بار و کارگو سفیران نگهداری خواهند شد. این بارها بر اساس تصمیم مشتریان در زمان مقرر به هریک از شهرهای میانمار فرستاده می‌شوند. باید گفت هزینه انبارداری نیز تا زمان مشخصی رایگان است و پس‌ازآن بر اساس وزن و زمان، هزینه‌هایی محاسبه خواهد شد.
 

تشریفات فرودگاهی و گمرکی در فریت بار به میانمار

 
حالا دیگر بار مسافر، مهاجر یا صادرکننده به میانمار جهت "فریت بار به میانمار" باید به بخش کارگو فرودگاه امام خمینی انتقال یابد و روند قانونی ارسال بار به میانمار شروع گردد. در این مرحله، کارشناس باتجربه شرکت، مراحل تشریفات گمرکی و فرودگاهی را تا آخرین مرحله یعنی صدور بارنامه ارسال بار به میانمار، یکی پس از دیگری انجام خواهد داد. بارنامه کشور میانمار که صادر شود یعنی پروسه ارسال بار به میانمار در فرودگاه مبدأ به‌خوبی پایان یافته و بار آماده ارسال به میانمار است.
 

انجام امور مالی در پروسه حمل هوایی بار به میانمار

 
با صدور بارنامه در فریت بار به میانمار مسافر می‌داند که زمان پرداخت هزینه ارسال بار بر اساس وزن بار ثبت شده در بارنامه شرکت هواپیمایی است. پس از انجام امور مالی و واریز وجه مورد نظر، بار به مقصد میانمار ارسال می‌شود.
خوب حالا باید به پرسش اصلی پاسخ دهیم هزینه‌های فریت بار به میانمار چگونه محاسبه می‌شود؟
در این زمینه باید گفت این هزینه‌ها در "حمل هوایی بار به میانمار" بر اساس چند مدل وزنی محاسبه خواهد شد:
 
  • تا چهل‌وپنج کیلوگرم
  • از یک‌صد تا سیصد کیلوگرم
  • از سیصد تا پانصد کیلوگرم
  • از پانصد تا یک هزار کیلوگرم
  • از یک هزار کیلوگرم به بالا
 
در صورت نیاز به کسب اطلاعات بیشتر در زمینه فریت بار به میانمار به صفحه  راهنمای جامع فریت بار در وب‌سایت ما مراجعه کنید.
 
هرکدام از بخش‌های گفته‌شده درباره میانمار، تعرفه حمل هوایی جداگانه‌ای دارند که بنا بر نوسانات صنعت حمل‌ونقل هوایی در دنیا و همچنین نوسانات سیاسی و اقتصادی در کشور، همه‌ساله از سوی شرکت‌های هواپیمایی تعیین می‌شود. ناگفته پیداست که هزینه‌های اعلام‌ شده از سوی شرکت فریت بار و کارگو سفیران بر اساس نرخ‌های مصوب شده در شرکت‌های هواپیمایی خواهد بود. در این زمینه همکاران ما در شرکت سفیران می‌توانند شما را از تعرفه‌های به‌روز شرکت‌های گوناگون هواپیمایی در فریت بار به میانمار آگاه کنند.
 

هزینه حمل بار به هریک از شهرهای میانمار چه تفاوت‌هایی دارد؟

 
هزینه "حمل بار به میانمار" هم مثل موارد دیگر با توجه به در نظر گرفتن عوامل گوناگون تفاوت دارد. نه‌تنها شهر به شهر بلکه شرکت‌های هواپیمایی نیز تعرفه‌های گوناگونی را در فریت بار به میانمار اعلام می‌کنند. پیشنهاد می‌کنیم پیش از ارسال بار، با کارشناسان ما در شرکت سفیران تماس بگیرید و اطلاعات کاملی در این زمینه کسب کنید.
 

رعایت نکات مهم در فریت بار به میانمار 

 
مسافران یا مهاجران میانمار پس از دریافت اجازه ورود، بی‌شک در ابتدا به انتقال لوازم منزل و لوازم شخصی‌شان به کشور میانمار فکر می‌کنند. اینجاست که لازم است از شرکت‌های فریت بار (شرکت‌های ارسال بار به میانمار) کمک بخواهید تا تمام مراحل کار را به‌صورت اصولی و البته قانونی به انجام برسانند. اگر به‌قصد اقامت به کشور میانمار سفر می‌کنید و قصد دارید لوازم شخصی و خانگی دست دوم خود را به این کشور وارد نمایید، به قوانین زیر توجه کنید:
 
  • اگر برای اقامت به کشور میانمار سفر می‌کنید، می‌توانید لوازم شخصی و خانگی که حداقل به مدت 12 ماه قبل از سفر به این کشور، توسط شما استفاده شده‌اند را معاف از پرداخت عوارض گمرکی، به این کشور وارد نمایید. مرسولات کوچک لوازم خانگی که شامل مبلمان و لوازم چوبی نشوند معاف از پرداخت عوارض خواهند بود.
  • در غیر این صورت تمامی مرسولات مشمول پرداخت عوارض هستند مگر در شرایطی که به‌صورت موقتی وارد شوند.
 
شما با شنیدن پادکست ما در زمینه قوانین گمرکی و راهنمای فریت بار به میانمار می‌توانید میزان عوارض گمرکی را بدانید. همین‌طور از مواد غذایی مجاز در گمرک میانمار نیز مطلع خواهید شد.
 
پروسه فریت بار به میانمار به دو قسمت تقسیم می‌شود. بخش اول فریت بار به میانمار شامل بسته‌بندی، انجام تشریفات گمرکی و صدور بارنامه هوایی در مبدأ است و قسمت دوم تحویل مدارک بار، ترخیص بار از گمرک و حمل بار از فرودگاه به اقامتگاه، دفتر یا انبار شما در کشور مقصد را شامل می‌شود. بدیهی است که مسافران، مهاجران و صادرکنندگان کالا قبل از اقدام به فریت بار به میانمار باید از قوانین گمرکی کشور مبدأ و مقصد در مورد کالای مورد نظر به‌صورت مهاجری یا مسافری یا تجاری آگاهی داشته باشند و پس از اطمینان از قوانین به پروسه ارسال بار به میانمار اقدام کنند.
 
تشریفات گمرکی هم در فریت بار به میانمار داستان دیگری دارد. هنگام ارسال بار از ایران به کشور میانمار، مدارکی مانند پکینگ لیست و اینویس به مهاجر یا مسافر کمک خواهد کرد که تشریفات گمرکی در کشور مبدأ و مقصد را به‌راحتی و اصولی طی کند. شرکت سفیران این مدارک را بنا به درخواست مشتری آماده خواهد کرد و به همراه بارنامه هوایی به کشور میانمار می‌فرستد. هنگامی‌که بار شما به میانمار وارد می‌شود این بار به‌طورمعمول تا چهل‌وهشت ساعت به‌صورت رایگان و بدون نیاز به پرداخت پول در انبار فرودگاه نگهداری خواهد شد. پس از چهل‌وهشت ساعت، در صورت مراجعه نکردن صاحب بار، هزینه انبارداری بر اساس وزن و حجم بار فریت شده و مدت‌زمان نگهداری محاسبه و از گیرنده بار در مقصد دریافت خواهد شد.
 
البته اگر صاحب بار طبق مقررات سروقت هم به گمرک فرودگاه میانمار (قسمت بار گمرک فرودگاه) مراجعه کند بازهم مشمول پرداخت هزینه‌ای با عنوان قبض انبار خواهد شد که این هزینه باید به شرکت هواپیمایی پرداخت شود. گفتنی است این مبلغ ارتباطی به وزن بار ندارد. در صورت وزین و حجیم بودن بار، گمرک و قسمت هندلینگ، مبالغی را برای حمل و جابجایی محموله (لیفتراک و کارگر و…) از صاحب بار دریافت خواهند کرد.
 

حمل‌ و نقل بار به اقامتگاه نهایی پس از رسیدن به مقصد

 
کالاهای به مقصد میانمار رسیده چه سرانجامی‌خواهند داشت؟ چگونه باید کالا را از فرودگاه مقصد به اقامتگاه نهایی در میانمار منتقل کنید؟ شما دو راه پیش‌رو دارید: استفاده از خودرو شخصی خودتان در میانمار یا اجاره کردن وانت یا ون از شرکت‌های اجاره دهنده مستقر در فرودگاه یا سطح شهر که طبیعتاً هزینه‌های آن را باید به شرکت اجاره دهنده بپردازید. شرکت‌های حمل‌ونقل در میانمار، این وانت‌ها را به‌صورت روزانه یا ساعتی اجاره می‌دهند که ما در وب‌سایت سفیران اطلاعات کاملی در زمینه این شرکت‌ها در اختیارتان قرار داده‌ایم. شما با مراجعه به اطلاعات فرودگاه‌های هرکدام از شهرهای میانمار می‌توانید از نحوه کار این شرکت‌های حمل‌ونقل مطلع شوید و از خدمات آن‌ها استفاده کنید.
 

ارسال هوایی بار های صادراتی و محمولات کارگو تجاری به میانمار

 
باید گفت بار به دو صورت مسافری یا تجاری به میانمار فریت می‌شود. امکان ارسال کارگو برای صادرکنندگانی فراهم شده که به تجارت و خریدوفروش کالاها و مبادله با کشورهای گوناگون جهان مشغول هستند. بدیهی است این کالاها را نمی‌توان با فریت بار مسافری فرستاد و باید از طریق کارگو یا تجاری ارسال شوند. حمل این کالاها نیز با توجه به حجم بالای بار، با هواپیماهای مخصوص حمل بار صورت می‌پذیرد. شرکت سفیران نیز در زمینه ارسال کارگو به میانمار ، سال‌هاست تجربه‌های بسیاری گردآورده تا در جهت خدمات بهتر به صادرکنندگان گرامی به کار گیرد.
 
 
شرکت فریت بار و کارگو سفیران بار شما را با مناسب‌ترین قیمت و در سلامت کامل به تمامی شهرهای میانمار ارسال خواهد کرد. ارسال بارتان را با خیال راحت به سفیران بسپارید.  88830215
 
 
 
اطلاعات بیشتر

به روز ترین نکات درباره حمل بار به میانمار

نرخ ارز جهت ارسال بار از میانمار به ترمینال بار فرودگاه امام خمینی
تا این تاریخ معتبر می باشد
دوم خرداد 1403

دلار: 418,867 ریال
یورو: 455,607 ریال
دلار: 0 ریال
دلار: 418,867 ریال
در مورد نرخ دلار ایرلاین ها و نحوه محاسبه هزینه حمل هوایی بیشتر بدانید
نرخ ارز جهت ارسال بار از میانمار به ترمینال بار فرودگاه امام خمینی
منقضی شد
بیست و ششم اردیبهشت 1403

دلار: 419,042 ریال
یورو: 450,757 ریال
دلار: 0 ریال
دلار: 418,532 ریال
در مورد نرخ دلار ایرلاین ها و نحوه محاسبه هزینه حمل هوایی بیشتر بدانید
نرخ ارز جهت ارسال بار از میانمار به ترمینال بار فرودگاه امام خمینی
منقضی شد
بیست و ششم اردیبهشت 1403

دلار: 419,042 ریال
یورو: 450,757 ریال
دلار: 0 ریال
دلار: 418,532 ریال
در مورد نرخ دلار ایرلاین ها و نحوه محاسبه هزینه حمل هوایی بیشتر بدانید
نرخ ارز جهت ارسال بار از میانمار به ترمینال بار فرودگاه امام خمینی
منقضی شد
بیست و ششم اردیبهشت 1403

دلار: 419,042 ریال
یورو: 450,757 ریال
دلار: 0 ریال
دلار: 418,532 ریال
در مورد نرخ دلار ایرلاین ها و نحوه محاسبه هزینه حمل هوایی بیشتر بدانید

ارسال بار از ترمینال بار فرودگاه امام خمینی به یانگون

کالاهای ارسالی از ایران به میانمار

ارسال بار از تمامی شهرهای ایران به میانمار

شرایط امنیتی و حراستی فریت بار به میانمار

فرودگاهها در سرتاسر دنیا یکی از امن ترین اماکن عمومی جهت حمل هوایی مسافرین وانواع کالای تجاری به حساب می آیند. حکومت ها ودولت های کشور های مختلف ، حفظ امنیت پایدار درفرودگاه های قلمرو حکومتی خود را ، بدون لحظه ای غفلت، یکی از وظایف اصلی خود و نمادی از قدرت آن کشور در حفظ آرامش، آسایش و امنیت مردمان خود قلمداد میکنند.
ادامه مطلب

نقشه کشور میانمار

سوالات متداول درباره ارسال هوایی بار به میانمار

از آنجایی که فریت بار دریایی با کانتینر انجام می‌شود و هزینه اجاره کامل یک کانتینر برای خرده بار منطقی نیست، فریت بار یا حمل بار هوایی ارزان‌ترین و سریع‌ترین گزینه است.
شرکت سفیران تمامی خدمات پیک آپ بار در محل، بسته‌بندی و حمل تا فرودگاه را ارائه می‌دهد، هزینه ارسال بار بسته به خدمات انتخابی شما و همچنین وزن و حجم بارتان محاسبه خواهد شد.
بله و بهتر است این کار را با متریال استاندارد حمل بار هوایی انجام دهید تا در پروسه فریت بار بارتان صدمه نبیند، همچنین در صورت صلاحدید می‌توانید مرحله بسته‌بندی را به پرسنل متخصص و باتجربه سفیران بسپارید.

ویدئو های دیدنی فریت بار