چند نکته کلیدی در باره فریت بار به نپال

ما برای شما مسافران نپال ارمغانی داریم. شرکت فریت بار و کارگو سفیران، سال‌ها تجربه خود را در زمینه ارسال بار به نپال و همچنین فریت بار مسافری و فریت بار تجاری به تمامی شهرهای نپال، در اختیار شما می‌گذارد. برای دریافت مشاوره رایگان در زمینه فریت بار و کارگو به کشور نپال با مشاوران ما تماس بگیرید. شماره تماس ما: 88830215
 
نپال  (  Nepal  )  سرزمینی کوهستانی واقع در آسیاست و با چین و هند همسایه است. کاتماندو بزرگ‌ترین شهر نپال، پایتخت فرهنگی این کشور است. پوخارو دومین شهر بزرگ نپال با دریاچه‌های آرام در کنار کوه‌های بلند، گردشگران بسیاری را از سراسر دنیا به سمت خود می‌کشاند و شاید دیدن هیمالیا و بلندترین قله جهان یعنی اورست وسوسه کننده هر جهانگردی است. پوخارو با هتل‌های لوکس و رستوران‌های متعدد یکی از گران‌ترین شهرهای نپال است. چهره مردمان نپال چنان است که هنگام ورود، گمان می‌کنی به هند رسیده‌ای. حتی چهره شهر نیز هم. در سه شهر کاتماندو، پاتان و باختاپور، یادبودهای فرهنگی و هنری بسیاری برجای‌مانده است. معبد جاناکی ماندیر نیز در جاناکپور، یکی از شهرهای بزرگ، تاریخی و مذهبی نپال قرار دارد. هندوهای سراسر جهان، هر سال برای برگزاری سالگرد ازدواجشان به این معبد می‌آیند. چه علاقه‌مند به کوهنوردی باشید چه بخواهید از بناهای تاریخی و معابد مختلفی دیدن کنید، سفر به نپال، سفری فراموش‌نشدنی برای شما خواهد بود. دیدن از کشوری با قله‌هایی پربرف از یک سو و جنگل‌های معتدل و گرمسیر از دیگر سو را، ما در مجموعه خدمات فریت بار و کارگو سفیران، با ارائه خدماتی مانند حمل هوایی، فریت بار و کارگو، به شما پیشنهاد می‌کنیم. اگر قصد مسافرت یا تجارت در این کشور را دارید ما رفیق سفرتان هستیم.
 
شرکت فریت بار و کارگو سفیران، بار شما را با مناسب‌ترین قیمت و در سلامت کامل به تمامی شهرهای نپال ارسال خواهد کرد.
 

هزینه‌های ارسال بار به نپال

 
مسافران و مهاجران نپال، همواره با موضوع مهمی به نام اضافه‌بار دست و پنجه نرم می‌کنند. تجار نپال نیز دغدغه‌های دیگری دارند. آن‌ها می‌خواهند "هزینه ارسال بار به نپال"  و ارسال کارگو به نپال را بدانند. پیش از اینکه به موضوع هزینه فریت بار به نپال بپردازیم، لازم است، روند کاری شرکت سفیران را با یکدیگر مرور کنیم.
 

مراحل ارسال هوایی بار به نپال در شرکت فریت بار و کارگو سفیران

 
شرکت فریت بار و کارگو سفیران مدت‌هاست در بخش فریت بار به نپال و کارگو از طریق هوایی در خدمت ایرانیان عزیز است. در همین راستا به‌منظور  "ارسال هوایی بار به نپال"  با تمامی شرکت‌های هواپیمایی فعال در کشور قرار داد همکاری بسته تا ارسال بار به بهترین شکل و بالاترین کیفیت صورت گیرد. گفتنی است شرکت سفیران تمام مراحل ارسال بار به نپال را بر عهده خواهد گرفت. به گونه ای که پس از تماس مشتری و درخواست ارسال بار به نپال، مرحله بسته‌بندی و پالت بندی بار مسافری به شکل تخصصی و حرفه‌ای آغاز می‌شود:
 

بسته‌بندی تخصصی لوازم منزل جهت ارسال هوایی به نپال

 
این یک بسته‌بندی خوب و استاندارد است که ضامن آسودگی خیال شما در سفر به نپال است. این یک اصل مهم در "ارسال بار به نپال" به شمار می‌رود. تیم بسته‌بندی سفیران با داشتن تخصص و تجربه کافی برای انجام دقیق و اصولی پکینگ و بسته‌بندی تخصصی، پس از هماهنگی‌های قبلی برای ارسال بار به نپال با تمام ابزار لازم برای یک بسته‌بندی مطمئن به محل موردنظر مشتری می‌رود. شما آرم شرکت سفیران را بر روی تمامی لوازم بسته‌بندی جهت فریت بار به نپال ازجمله کارتن‌ها مشاهده خواهید کرد. باید گفت این کارتن‌ها را از بهترین متریال و به‌صورت ده لایه مخصوص حمل هوایی تولید کرده‌اند. پس از بسته‌بندی کامل لوازم و قرار دادن در جای مناسب، کارتن‌ها به‌صورت تک تک بر روی پالت پلاستیکی قرار خواهند گرفت. حالا وقت بارگیری و جابجایی برای ارسال بار به نپال است؛ که در این مرحله نیز باید دقت زیادی لحاظ شود. پس از جا دادن مطمئن بارهای نپال در کامیونت یا ون، بار شما به مقصد انبار این شرکت یا کارگو فرودگاه امام حرکت می‌کند.
 

انبارداری و نگهداری بارهای مشتریان

 
کالاهایی که قرار است از پایانه هوشمند بار فرودگاه امام خمینی به مقاصد گوناگونی مانند نپال ارسال شوند تازمان ارسال در انبارهای شرکت فریت بار و کارگو سفیران نگهداری خواهند شد. این بارها بر اساس تصمیم مشتریان در زمان مقرر به هریک از شهرهای نپال فرستاده می شوند. باید گفت هزینه انبارداری نیز تا زمان مشخصی رایگان است و پس از آن بر اساس وزن و زمان، هزینه‌هایی محاسبه خواهد شد.
 

تشریفات فرودگاهی و گمرکی در فریت بار به نپال

 
حالا دیگر بار مسافر، مهاجر یا صادرکننده به نپال جهت  "فریت بار به نپال"  باید به بخش کارگو فرودگاه امام خمینی انتقال یابد و روند قانونی ارسال بار به نپال شروع گردد. در این مرحله، کارشناس باتجربه شرکت، مراحل تشریفات گمرکی و فرودگاهی را تا آخرین مرحله یعنی صدور بارنامه ارسال بار به نپال، یکی پس از دیگری انجام خواهد داد. بارنامه کشور نپال که صادر شود یعنی پروسه ارسال بار به نپال در فرودگاه مبدأ به‌خوبی پایان یافته و بار آماده ارسال به نپال است.
 

انجام امور مالی در پروسه حمل هوایی بار به نپال

 
با صدور بارنامه در فریت بار به نپال مسافر می داند که زمان پرداخت هزینه ارسال بار بر اساس وزن بار ثبت شده در بارنامه شرکت هواپیمایی است. پس از انجام امور مالی و واریز وجه موردنظر، بار به مقصد نپال ارسال می‌شود.
خوب حالا باید به پرسش اصلی پاسخ دهیم هزینه‌های ارسال بار به نپال و فریت بار به نپال چگونه محاسبه می‌شود؟
 
در این زمینه باید گفت این هزینه ها در "حمل بار به نپال" بر اساس چند مدل وزنی محاسبه خواهد شد:
 
  • تا چهل و پنج کیلو گرم
  • از یکصد تا سیصد کیلوگرم
  • از سیصد تا پانصد کیلوگرم
  • از پانصد تا یک هزار کیلو گرم
  • از یک هزار کیلوگرم به بالا
 
در صورت نیاز به کسب اطلاعات بیشتر در زمینه فریت بار به نپال به صفحه راهنمای جامع فریت بار در وب سایت ما مراجعه کنید.
 
هرکدام از بخش‌های گفته شده درباره نپال، تعرفه حمل هوایی جداگانه‌ای دارند که بنا بر نوسانات صنعت حمل و نقل هوایی در دنیا و همچنین نوسانات سیاسی و اقتصادی در کشور، همه ساله از سوی شرکت‌های هواپیمایی تعیین می‌شود. ناگفته پیداست که هزینه‌های اعلام شده از سوی شرکت فریت بار و کارگو سفیران بر اساس نرخ های مصوب شده در شرکت‌های هواپیمایی خواهد بود. در این زمینه همکاران ما در شرکت سفیران می توانند شما را از تعرفه های به روز شرکت‌های گوناگون هواپیمایی در فریت بار به نپال آگاه کنند.
 

هزینه حمل بار به هریک از شهرهای نپال چه تفاوت‌هایی دارد؟

 
هزینه "حمل هوایی بار به نپال" هم مثل موارد دیگر با توجه به در نظر گرفتن عوامل گوناگون تفاوت دارد. نه تنها شهر به شهر بلکه شرکت‌های هواپیمایی نیز تعرفه های گوناگونی را در فریت بار به نپال اعلام می‌کنند. پیشنهاد می کنیم پیش از ارسال بار، با کارشناسان ما در شرکت سفیران تماس بگیرید و اطلاعات کاملی در این زمینه کسب کنید.
 

رعایت نکات مهم در ارسال بار به نپال

 
مسافران یا مهاجران نپال پس از دریافت اجازه ورود، بی شک در ابتدا به انتقال لوازم منزل و لوازم شخصی‌شان به کشور نپال فکر می‌کنند. اینجاست که لازم است از شرکت‌های فریت بار (شرکت‌های ارسال بار به نپال) کمک بخواهید تا تمام مراحل کار را به‌صورت اصولی و البته قانونی به انجام برسانند.
اما برای اطلاع مهاجرین به نپال جهت ارسال لوازم منزل به این کشور باید این موارد را در نظر گرفت:
 
  • برای اینکه ورود این محصولات معاف از عوارض باشد، باید از نظر وضعیت شهروند قانونی نپال باشید.
  • مالک کالاها 6 ماه بعد از رسیدنش به این کشور فرصت دارد تا با اخذ مجوز از وزارت امور خارجه اقلام خود را به این کشور وارد نماید.
 
شما با شنیدن پادکست ما در مورد نحوه فریت بار به نپال و قوانین گمرکی این کشور می توانید میزان عوارض گمرکی را بدانید. همین‌طور از مواد غذایی مجاز در گمرک نپال نیز مطلع خواهید شد.
 
پروسه فریت بار به نپال به دو قسمت تقسیم می‌شود. بخش اول فریت بار به نپال شامل بسته‌بندی، انجام تشریفات گمرکی و صدور بارنامه هوایی در مبدأ است و قسمت دوم تحویل مدارک بار، ترخیص بار از گمرک و حمل بار از فرودگاه به اقامتگاه، دفتر یا انبار شما در کشور مقصد را شامل می‌شود. بدیهی است که مسافران، مهاجران و صادر کنندگان کالا قبل از اقدام به فریت بار به نپال باید از قوانین گمرکی کشور مبدأ و مقصد در مورد کالای موردنظر به‌صورت مهاجری یا مسافری یا تجاری آگاهی داشته باشند و پس از اطمینان از قوانین به پروسه ارسال بار به نپال اقدام کنند.
 
تشریفات گمرکی هم در فریت بار به نپال داستان دیگری دارد. هنگام ارسال بار از ایران به کشور نپال، مدارکی مانند پکینگ لیست و اینویس به مهاجر یا مسافر کمک خواهد کرد که تشریفات گمرکی در کشور مبدأ و مقصد را به راحتی و اصولی طی کند. شرکت سفیران این مدارک را بنا به درخواست مشتری برایشان آماده خواهد کرد و به همراه بارنامه هوایی به کشور نپال می فرستد. هنگامی که بار شما به نپال وارد می‌شود این بار به طور معمول تا چهل و هشت ساعت به‌صورت رایگان و بدون نیاز به پرداخت پول در انبار فرودگاه نگهداری خواهد شد. پس از چهل و هشت ساعت، در صورت مراجعه نکردن صاحب بار، هزینه انبارداری بر اساس وزن و حجم بار فریت شده و مدت زمان نگهداری محاسبه و از گیرنده بار در مقصد دریافت خواهد شد.
 
البته اگر صاحب بار طبق مقررات سروقت هم به گمرک فرودگاه نپال (قسمت بار گمرک فرودگاه) مراجعه کند بازهم مشمول پرداخت هزینه‌ای با عنوان قبض انبار خواهد شد که این هزینه باید به شرکت هواپیمایی پرداخت شود. گفتنی است این مبلغ ارتباطی به وزن بار ندارد. در صورت وزین و حجیم بودن بار، گمرک و قسمت هندلینگ، مبالغی را برای حمل و جابجایی محموله (لیفتراک و کارگر و…) از صاحب بار دریافت خواهند کرد.
 

حمل و نقل بار به اقامتگاه نهایی پس از رسیدن به مقصد

 
کالاهای به مقصد نپال رسیده چه سرانجامی خواهند داشت؟ چگونه باید کالا را از فرودگاه مقصد به اقامتگاه نهایی در نپال منتقل کنید؟ شما دو راه پیش رو دارید: استفاده از خودرو شخصی خودتان در نپال یا اجاره کردن وانت یا ون از شرکت‌های اجاره دهنده مستقر در فرودگاه یا سطح شهر که طبیعتاً هزینه‌های آن را باید به شرکت اجاره دهنده بپردازید. شرکت‌های حمل و نقل در نپال، این وانت ها را به‌صورت روزانه یا ساعتی اجاره می‌دهند که ما در وب سایت سفیران اطلاعات کاملی در زمینه این شرکت‌ها در اختیارتان قرار داده‌ایم. شما با مراجعه به اطلاعات فرودگاه‌های هرکدام از شهرهای نپال می توانید از نحوه کار این شرکت‌های حمل و نقل مطلع شوید و از خدمات آن‌ها استفاده کنید.
 

ارسال بارهای تجاری و محمولات کارگو صادراتی به نپال

 
باید گفت بار به دو صورت مسافری یا تجاری به نپال فریت می‌شود. امکان ارسال کارگو برای صادر کنندگانی فراهم شده که به تجارت و خرید و فروش کالا ها و مبادله با کشورهای گوناگون جهان مشغول هستند. بدیهی است این کالا ها را نمی توان با فریت بار مسافری فرستاد و باید از طریق کارگو یا تجاری ارسال شوند. حمل این کالا ها نیز با توجه به حجم بالای بار، با هواپیماهای مخصوص حمل بار صورت می پذیرد. شرکت سفیران نیز در زمینه ارسال کارگو به نپال ، سال‌هاست تجربه های بسیاری گردآورده تا در جهت خدمات بهتر به صادر کنندگان گرامی به کار گیرد.
 
 
شرکت فریت بار و کارگو سفیران بار شما را با مناسب‌ترین قیمت و در سلامت کامل به تمامی شهرهای نپال ارسال خواهد کرد. ارسال بارتان را با خیال راحت به سفیران بسپارید. 88830215
 
 
 
اطلاعات بیشتر

به روز ترین مطالب درباره حمل هوایی بار به نپال

نرخ ارز جهت ارسال بار از نپال به ترمینال بار فرودگاه امام خمینی
تا این تاریخ معتبر می باشد
دوم خرداد 1403

دلار: 418,867 ریال
یورو: 455,607 ریال
دلار: 0 ریال
دلار: 418,867 ریال
در مورد نرخ دلار ایرلاین ها و نحوه محاسبه هزینه حمل هوایی بیشتر بدانید
نرخ ارز جهت ارسال بار از نپال به ترمینال بار فرودگاه امام خمینی
منقضی شد
بیست و ششم اردیبهشت 1403

دلار: 419,042 ریال
یورو: 450,757 ریال
دلار: 0 ریال
دلار: 418,532 ریال
در مورد نرخ دلار ایرلاین ها و نحوه محاسبه هزینه حمل هوایی بیشتر بدانید
نرخ ارز جهت ارسال بار از نپال به ترمینال بار فرودگاه امام خمینی
منقضی شد
بیست و ششم اردیبهشت 1403

دلار: 419,042 ریال
یورو: 450,757 ریال
دلار: 0 ریال
دلار: 418,532 ریال
در مورد نرخ دلار ایرلاین ها و نحوه محاسبه هزینه حمل هوایی بیشتر بدانید
نرخ ارز جهت ارسال بار از نپال به ترمینال بار فرودگاه امام خمینی
منقضی شد
بیست و ششم اردیبهشت 1403

دلار: 419,042 ریال
یورو: 450,757 ریال
دلار: 0 ریال
دلار: 418,532 ریال
در مورد نرخ دلار ایرلاین ها و نحوه محاسبه هزینه حمل هوایی بیشتر بدانید

ارسال هوایی بار از ترمینال کارگو فرودگاه امام خمینی به کاتماندو

کالاهای ارسالی از ایران به نپال

شرایط امنیتی و حراستی فریت بار به نپال

فرودگاهها در سرتاسر دنیا یکی از امن ترین اماکن عمومی جهت حمل هوایی مسافرین وانواع کالای تجاری به حساب می آیند. حکومت ها ودولت های کشور های مختلف ، حفظ امنیت پایدار درفرودگاه های قلمرو حکومتی خود را ، بدون لحظه ای غفلت، یکی از وظایف اصلی خود و نمادی از قدرت آن کشور در حفظ آرامش، آسایش و امنیت مردمان خود قلمداد میکنند.
ادامه مطلب

نقشه کشور نپال

سوالات متداول درباره ارسال هوایی بار به نپال

گیرنده بار باید مبلغ اندکی بابت هزینه‌های اداری دریافت بار در مقصد به ایرلاین پرداخت کند و البته ممکن است با توجه به ماهیت بار ارسالی مجبور به پرداخت هزینه‌های گمرکی، انبارداری، حمل داخل فرودگاه و حمل از فرودگاه تا مقصد نهایی شود.
ارسال اکثر مواد غذایی به‌صورت بار هوایی بدون داشتن مجوز ممنوع است. لذا توصیه می کنیم مواد غذایی مجاز را در بار همراه خود قرار دهید.
اضافه‌بار شما با پروازی به غیر از پرواز خودتان به واسطه ساز و کار فریت بار ارسال می‌شود و به محض رسیدن بار هوایی به فرودگاه، به شما اطلاع داده می‌شود تا برای تحویل گرفتن آن اقدام نمایید.