خدمات هوایی ارسال بار به هنگ کنگ

ارسال بار به هنگ‌کنگ، فریت بار مسافری و فریت بار تجاری (کارگو) به تمامی شهرهای هنگ‌کنگ


ما برای شما مسافران هنگ‌کنگ ارمغانی داریم. شرکت فریت بار و کارگو سفیران، سال‌ها تجربه خود را در زمینه ارسال بار به هنگ‌کنگ و همچنین فریت بار مسافری و فریت بار تجاری به تمامی شهرهای هنگ‌کنگ، در اختیار شما می‌گذارد. برای دریافت مشاوره رایگان در زمینه فریت بار و کارگو به کشور هنگ‌کنگ با مشاوران ما تماس بگیرید. شماره تماس ما: 88830215
شرکت فریت بار و کارگو سفیران، بار شما را با مناسب‌ترین قیمت و در سلامت کامل به تمامی شهرهای هنگ‌کنگ ارسال خواهد کرد.

هزینه‌های ارسال بار به هنگ‌کنگ


مسافران و مهاجران هنگ‌کنگ، همواره با موضوع مهمی به نام اضافه‌بار دست و پنجه نرم می‌کنند. تجار هنگ‌کنگ نیز دغدغه‌های دیگری دارند. آن‌ها می‌خواهند هزینه ارسال بار به هنگ‌کنگ و ارسال کارگو به هنگ‌کنگ را بدانند. پیش از اینکه به موضوع هزینه فریت بار به هنگ‌کنگ بپردازیم، لازم است، روند کاری شرکت سفیران را با یکدیگر مرور کنیم.

مراحل فریت بار به هنگ‌کنگ در شرکت فریت بار و کارگو سفیران


شرکت فریت بار و کارگو سفیران مدت‌هاست در بخش فریت بار به هنگ‌کنگ و کارگو از طریق هوایی در خدمت ایرانیان عزیز است. در همین راستا به‌منظور ارسال بار و فریت بار به هنگ‌کنگ با تمامی شرکت‌های هواپیمایی فعال در کشور قرار داد همکاری بسته تا ارسال بار به بهترین شکل و بالاترین کیفیت صورت گیرد. گفتنی است شرکت سفیران تمام مراحل ارسال بار به هنگ‌کنگ را بر عهده خواهد گرفت. به گونه ای که پس از تماس مشتری و درخواست ارسال بار به هنگ‌کنگ، مرحله بسته‌بندی و پالت بندی بار مسافری به شکل تخصصی و حرفه‌ای آغاز می‌شود:

بسته‌بندی تخصصی اسباب و اثاثیه و لوازم منزل جهت ارسال بار و فریت بار به هنگ‌کنگ


این یک بسته‌بندی خوب و استاندارد است که ضامن آسودگی خیال شما در سفر به هنگ‌کنگ است. این یک اصل مهم در ارسال بار به هنگ‌کنگ به شمار می‌رود. تیم بسته‌بندی سفیران با داشتن تخصص و تجربه کافی برای انجام دقیق و اصولی پکینگ و بسته‌بندی تخصصی، پس از هماهنگی‌های قبلی برای ارسال بار به هنگ‌کنگ با تمام ابزار لازم برای یک بسته‌بندی مطمئن به محل موردنظر مشتری می‌رود. شما آرم شرکت سفیران را بر روی تمامی لوازم بسته‌بندی جهت فریت بار به هنگ‌کنگ ازجمله کارتن‌ها مشاهده خواهید کرد. باید گفت این کارتن‌ها را از بهترین متریال و به‌صورت ده لایه مخصوص حمل هوایی تولید کرده‌اند. پس از بسته‌بندی کامل لوازم و قرار دادن در جای مناسب، کارتن‌ها به‌صورت تک تک بر روی پالت پلاستیکی قرار خواهند گرفت. حالا وقت بارگیری و جابجایی برای ارسال بار به هنگ‌کنگ است؛ که در این مرحله نیز باید دقت زیادی لحاظ شود. پس از جا دادن مطمئن بارهای هنگ‌کنگ در کامیونت یا ون، بار شما به مقصد انبار این شرکت یا فرودگاه امام خمینی حرکت می‌کند.

انبارداری و نگهداری بارهای مشتریان


کالاهایی که قرار است از فرودگاه امام خمینی به مقاصد گوناگونی مانند هنگ‌کنگ ارسال شوند تازمان ارسال در انبارهای شرکت فریت بار و کارگو سفیران نگهداری خواهند شد. این بارها بر اساس تصمیم مشتریان در زمان مقرر به هریک از شهرهای هنگ‌کنگ فرستاده می شوند. باید گفت هزینه انبارداری نیز تا زمان مشخصی رایگان است و پس از آن بر اساس وزن و زمان، هزینه‌هایی محاسبه خواهد شد.

تشریفات فرودگاهی و گمرکی در فریت بار به هنگ‌کنگ


حالا دیگر بار مسافر، مهاجر یا صادرکننده جهت فریت بار به هنگ‌کنگ باید به بخش کارگو فرودگاه انتقال یابد و روند قانونی ارسال بار به هنگ‌کنگ شروع گردد. در این مرحله، کارشناس باتجربه شرکت، مراحل تشریفات گمرکی و فرودگاهی را تا آخرین مرحله یعنی صدور بارنامه ارسال بار به هنگ‌کنگ، یکی پس از دیگری انجام خواهد داد. بارنامه کشور هنگ‌کنگ که صادر شود یعنی پروسه ارسال بار به هنگ‌کنگ در فرودگاه مبدأ به‌خوبی پایان یافته و بار آماده ارسال به هنگ‌کنگ است.

انجام امور مالی در پروسه ارسال بار به هنگ‌کنگ


با صدور بارنامه در فریت بار به هنگ‌کنگ مسافر می داند که زمان پرداخت هزینه ارسال بار بر اساس وزن بار ثبت شده در بارنامه شرکت هواپیمایی است. پس از انجام امور مالی و واریز وجه موردنظر، بار به مقصد هنگ‌کنگ ارسال می‌شود.
خوب حالا باید به پرسش اصلی پاسخ دهیم هزینه‌های ارسال بار به هنگ‌کنگ و فریت بار به هنگ‌کنگ چگونه محاسبه می‌شود؟
در این زمینه باید گفت این هزینه ها در فریت بار به هنگ‌کنگ بر اساس چند مدل وزنی محاسبه خواهد شد:

 • تا چهل و پنج کیلو گرم
 • از یکصد تا سیصد کیلوگرم
 • از سیصد تا پانصد کیلوگرم
 • از پانصد تا یک هزار کیلو گرم
 • از یک هزار کیلوگرم به بالا

در صورت نیاز به کسب اطلاعات بیشتر در زمینه فریت بار به هنگ‌کنگ به صفحه راهنمای جامع فریت بار در وب سایت ما مراجعه کنید.
هرکدام از بخش‌های گفته شده درباره هنگ‌کنگ، تعرفه حمل هوایی جداگانه‌ای دارند که بنا بر نوسانات صنعت حمل و نقل هوایی در دنیا و همچنین نوسانات سیاسی و اقتصادی در کشور، همه ساله از سوی شرکت‌های هواپیمایی تعیین می‌شود. ناگفته پیداست که هزینه‌های اعلام شده از سوی شرکت فریت بار و کارگو سفیران بر اساس نرخ های مصوب شده در شرکت‌های هواپیمایی خواهد بود. در این زمینه همکاران ما در شرکت سفیران می توانند شما را از تعرفه های به روز شرکت‌های گوناگون هواپیمایی در فریت بار به هنگ‌کنگ آگاه کنند.

هزینه ارسال بار به هریک از شهرهای هنگ‌کنگ چه تفاوت‌هایی دارد؟


هزینه ارسال بار به هنگ‌کنگ هم مثل موارد دیگر با توجه به در نظر گرفتن عوامل گوناگون تفاوت دارد. نه تنها شهر به شهر بلکه شرکت‌های هواپیمایی نیز تعرفه های گوناگونی را در فریت بار به هنگ‌کنگ اعلام می‌کنند. پیشنهاد می کنیم پیش از ارسال بار، با کارشناسان ما در شرکت سفیران تماس بگیرید و اطلاعات کاملی در این زمینه کسب کنید.

رعایت نکات مهم در فریت بار به هنگ‌کنگ – ارسال بار به هنگ‌کنگ


مسافران یا مهاجران هنگ‌کنگ پس از دریافت اجازه ورود، بی شک در ابتدا به انتقال لوازم منزل و لوازم شخصی‌شان به کشور هنگ‌کنگ فکر می‌کنند. اینجاست که لازم است از شرکت‌های فریت بار (شرکت‌های ارسال بار به هنگ‌کنگ) کمک بخواهید تا تمام مراحل کار را به‌صورت اصولی و البته قانونی به انجام برسانند.
اما برای اطلاع مهاجرین به هنگ‌کنگ جهت ارسال لوازم منزل به این کشور باید این موارد را در نظر گرفت:

 • ورود مرسولات لوازم منزل به این کشور مشمول پرداخت عوارض و مالیات می‌شود.
 • فرآیند ترخیص گمرکی بار شما به مدت 10 روز کاری از تاریخ رسیدن مرسوله شما به این کشور به طول می انجامد.

شما با شنیدن پادکست ما می توانید میزان عوارض گمرکی را بدانید. همین‌طور از مواد غذایی مجاز در گمرک هنگ‌کنگ نیز مطلع خواهید شد.
پروسه فریت بار به هنگ‌کنگ به دو قسمت تقسیم می‌شود. بخش اول فریت بار به هنگ‌کنگ شامل بسته‌بندی، انجام تشریفات گمرکی و صدور بارنامه هوایی در مبدأ است و قسمت دوم تحویل مدارک بار، ترخیص بار از گمرک و حمل بار از فرودگاه به اقامتگاه، دفتر یا انبار شما در کشور مقصد را شامل می‌شود. بدیهی است که مسافران، مهاجران و صادر کنندگان کالا قبل از اقدام به فریت بار به هنگ‌کنگ باید از قوانین گمرکی کشور مبدأ و مقصد در مورد کالای موردنظر به‌صورت مهاجری یا مسافری یا تجاری آگاهی داشته باشند و پس از اطمینان از قوانین به پروسه ارسال بار به هنگ‌کنگ اقدام کنند.
تشریفات گمرکی هم در فریت بار به هنگ‌کنگ داستان دیگری دارد. هنگام ارسال بار از ایران به کشور هنگ‌کنگ، مدارکی مانند پکینگ لیست و اینویس به مهاجر یا مسافر کمک خواهد کرد که تشریفات گمرکی در کشور مبدأ و مقصد را به راحتی و اصولی طی کند. شرکت سفیران این مدارک را بنا به درخواست شما برایتان آماده خواهد کرد و به همراه بارنامه هوایی به کشور هنگ‌کنگ می فرستد. هنگامی که بار شما به هنگ‌کنگ وارد می‌شود به طور معمول تا چهل و هشت ساعت به‌صورت رایگان و بدون نیاز به پرداخت پول در انبار فرودگاه نگهداری خواهد شد. پس از چهل و هشت ساعت، در صورت مراجعه نکردن صاحب بار، هزینه انبارداری بر اساس وزن و حجم بار فریت شده و مدت زمان نگهداری محاسبه و از گیرنده بار در مقصد دریافت خواهد شد.
البته اگر صاحب بار طبق مقررات سروقت هم به گمرک فرودگاه هنگ‌کنگ (قسمت بار گمرک فرودگاه) مراجعه کند بازهم مشمول پرداخت هزینه‌ای با عنوان قبض انبار خواهد شد که این هزینه باید به شرکت هواپیمایی پرداخت شود. گفتنی است این مبلغ ارتباطی به وزن بار ندارد. در صورت وزین و حجیم بودن بار، گمرک و قسمت هندلینگ، مبالغی را برای حمل و جابجایی محموله (لیفتراک و کارگر و…) از صاحب بار دریافت خواهند کرد.

حمل و نقل بار به اقامتگاه نهایی پس از رسیدن به مقصد


کالاهای به مقصد هنگ‌کنگ رسیده چه سرانجامی خواهند داشت؟ چگونه باید کالا را از فرودگاه مقصد به مقصد نهایی آن در هنگ‌کنگ منتقل کنید؟ شما دو راه پیش رو دارید: استفاده از خودرو شخصی خودتان در هنگ‌کنگ یا اجاره کردن وانت یا ون از شرکت‌های اجاره دهنده مستقر در فرودگاه یا سطح شهر که طبیعتاً هزینه‌های آن را باید به شرکت اجاره دهنده بپردازید. شرکت‌های حمل و نقل در هنگ‌کنگ، این وانت ها را به‌صورت روزانه یا ساعتی اجاره می‌دهند که ما در وب سایت سفیران اطلاعات کاملی در زمینه این شرکت‌ها در اختیارتان قرار داده‌ایم. شما با مراجعه به اطلاعات فرودگاه‌های هرکدام از شهرهای هنگ‌کنگ می توانید از نحوه کار این شرکت‌های حمل و نقل مطلع شوید و از خدمات آن‌ها استفاده کنید.

فریت بار تجاری (کارگو) به هنگ‌کنگ


باید گفت بار به دو صورت مسافری یا تجاری به هنگ‌کنگ فریت می‌شود. امکان ارسال کارگو برای صادر کنندگانی فراهم شده که به تجارت و خرید و فروش کالا ها و مبادله با کشورهای گوناگون جهان مشغول هستند. بدیهی است این کالا ها را نمی توان با فریت بار مسافری فرستاد و باید از طریق کارگو یا فریت بار تجاری ارسال شوند. حمل این کالا ها نیز با توجه به حجم بالای بار، با هواپیماهای مخصوص حمل بار صورت می پذیرد. شرکت سفیران نیز در زمینه ارسال بار تجاری (کارگو)، سال‌هاست تجربه های بسیاری گردآورده تا در جهت ارائه خدمات بهتر به صادر کنندگان گرامی به کار گیرد.

شرکت فریت بار و کارگو سفیران بار شما را با مناسب‌ترین قیمت و در سلامت کامل به تمامی شهرهای هنگ‌کنگ ارسال خواهد کرد. ارسال بارتان را با خیال راحت به سفیران بسپارید.88830215

ارسال بار به هنگ‌کنگ در مقصد چه هزینه‌هایی دارد؟


گیرنده بار باید مبلغ اندکی بابت هزینه‌های اداری دریافت بار در مقصد به ایرلاین پرداخت کند و البته ممکن است با توجه به ماهیت بار ارسالی مجبور به پرداخت هزینه‌های گمرکی، انبارداری، حمل داخل فرودگاه و حمل از فرودگاه تا مقصد نهایی شود.

آیا می توان در مرسوله فریت بار به هنگ‌کنگ مواد غذایی قرار داد؟


ارسال اکثر مواد غذایی به‌صورت بار هوایی بدون داشتن مجوز ممنوع است. لذا توصیه می کنیم مواد غذایی مجاز را در بار همراه خود قرار دهید.

حمل اضافه‌بار مسافری به هنگ‌کنگ چگونه انجام می‌شود؟


اضافه‌بار شما با پروازی به غیر از پرواز خودتان به واسطه ساز و کار فریت بار ارسال می‌شود و به محض رسیدن بار هوایی به فرودگاه، به شما اطلاع داده می‌شود تا برای تحویل گرفتن آن اقدام نمایید.

ارسال بار به هنگ‌کنگ، فریت بار مسافری و فریت بار تجاری (کارگو) به تمامی شهرهای هنگ‌کنگ


ما برای شما مسافران هنگ‌کنگ ارمغانی داریم. شرکت فریت بار و کارگو سفیران، سال‌ها تجربه خود را در زمینه ارسال بار به هنگ‌کنگ و همچنین فریت بار مسافری و فریت بار تجاری به تمامی شهرهای هنگ‌کنگ، در اختیار شما می‌گذارد. برای دریافت مشاوره رایگان در زمینه فریت بار و کارگو به کشور هنگ‌کنگ با مشاوران ما تماس بگیرید. شماره تماس ما: 88830215
شرکت فریت بار و کارگو سفیران، بار شما را با مناسب‌ترین قیمت و در سلامت کامل به تمامی شهرهای هنگ‌کنگ ارسال خواهد کرد.

هزینه‌های ارسال بار به هنگ‌کنگ


مسافران و مهاجران هنگ‌کنگ، همواره با موضوع مهمی به نام اضافه‌بار دست و پنجه نرم می‌کنند. تجار هنگ‌کنگ نیز دغدغه‌های دیگری دارند. آن‌ها می‌خواهند هزینه ارسال بار به هنگ‌کنگ و ارسال کارگو به هنگ‌کنگ را بدانند. پیش از اینکه به موضوع هزینه فریت بار به هنگ‌کنگ بپردازیم، لازم است، روند کاری شرکت سفیران را با یکدیگر مرور کنیم.

مراحل فریت بار به هنگ‌کنگ در شرکت فریت بار و کارگو سفیران


شرکت فریت بار و کارگو سفیران مدت‌هاست در بخش فریت بار به هنگ‌کنگ و کارگو از طریق هوایی در خدمت ایرانیان عزیز است. در همین راستا به‌منظور ارسال بار و فریت بار به هنگ‌کنگ با تمامی شرکت‌های هواپیمایی فعال در کشور قرار داد همکاری بسته تا ارسال بار به بهترین شکل و بالاترین کیفیت صورت گیرد. گفتنی است شرکت سفیران تمام مراحل ارسال بار به هنگ‌کنگ را بر عهده خواهد گرفت. به گونه ای که پس از تماس مشتری و درخواست ارسال بار به هنگ‌کنگ، مرحله بسته‌بندی و پالت بندی بار مسافری به شکل تخصصی و حرفه‌ای آغاز می‌شود:

بسته‌بندی تخصصی اسباب و اثاثیه و لوازم منزل جهت ارسال بار و فریت بار به هنگ‌کنگ


این یک بسته‌بندی خوب و استاندارد است که ضامن آسودگی خیال شما در سفر به هنگ‌کنگ است. این یک اصل مهم در ارسال بار به هنگ‌کنگ به شمار می‌رود. تیم بسته‌بندی سفیران با داشتن تخصص و تجربه کافی برای انجام دقیق و اصولی پکینگ و بسته‌بندی تخصصی، پس از هماهنگی‌های قبلی برای ارسال بار به هنگ‌کنگ با تمام ابزار لازم برای یک بسته‌بندی مطمئن به محل موردنظر مشتری می‌رود. شما آرم شرکت سفیران را بر روی تمامی لوازم بسته‌بندی جهت فریت بار به هنگ‌کنگ ازجمله کارتن‌ها مشاهده خواهید کرد. باید گفت این کارتن‌ها را از بهترین متریال و به‌صورت ده لایه مخصوص حمل هوایی تولید کرده‌اند. پس از بسته‌بندی کامل لوازم و قرار دادن در جای مناسب، کارتن‌ها به‌صورت تک تک بر روی پالت پلاستیکی قرار خواهند گرفت. حالا وقت بارگیری و جابجایی برای ارسال بار به هنگ‌کنگ است؛ که در این مرحله نیز باید دقت زیادی لحاظ شود. پس از جا دادن مطمئن بارهای هنگ‌کنگ در کامیونت یا ون، بار شما به مقصد انبار این شرکت یا فرودگاه امام خمینی حرکت می‌کند.

انبارداری و نگهداری بارهای مشتریان


کالاهایی که قرار است از فرودگاه امام خمینی به مقاصد گوناگونی مانند هنگ‌کنگ ارسال شوند تازمان ارسال در انبارهای شرکت فریت بار و کارگو سفیران نگهداری خواهند شد. این بارها بر اساس تصمیم مشتریان در زمان مقرر به هریک از شهرهای هنگ‌کنگ فرستاده می شوند. باید گفت هزینه انبارداری نیز تا زمان مشخصی رایگان است و پس از آن بر اساس وزن و زمان، هزینه‌هایی محاسبه خواهد شد.

تشریفات فرودگاهی و گمرکی در فریت بار به هنگ‌کنگ


حالا دیگر بار مسافر، مهاجر یا صادرکننده جهت فریت بار به هنگ‌کنگ باید به بخش کارگو فرودگاه انتقال یابد و روند قانونی ارسال بار به هنگ‌کنگ شروع گردد. در این مرحله، کارشناس باتجربه شرکت، مراحل تشریفات گمرکی و فرودگاهی را تا آخرین مرحله یعنی صدور بارنامه ارسال بار به هنگ‌کنگ، یکی پس از دیگری انجام خواهد داد. بارنامه کشور هنگ‌کنگ که صادر شود یعنی پروسه ارسال بار به هنگ‌کنگ در فرودگاه مبدأ به‌خوبی پایان یافته و بار آماده ارسال به هنگ‌کنگ است.

انجام امور مالی در پروسه ارسال بار به هنگ‌کنگ


با صدور بارنامه در فریت بار به هنگ‌کنگ مسافر می داند که زمان پرداخت هزینه ارسال بار بر اساس وزن بار ثبت شده در بارنامه شرکت هواپیمایی است. پس از انجام امور مالی و واریز وجه موردنظر، بار به مقصد هنگ‌کنگ ارسال می‌شود.
خوب حالا باید به پرسش اصلی پاسخ دهیم هزینه‌های ارسال بار به هنگ‌کنگ و فریت بار به هنگ‌کنگ چگونه محاسبه می‌شود؟
در این زمینه باید گفت این هزینه ها در فریت بار به هنگ‌کنگ بر اساس چند مدل وزنی محاسبه خواهد شد:

 • تا چهل و پنج کیلو گرم
 • از یکصد تا سیصد کیلوگرم
 • از سیصد تا پانصد کیلوگرم
 • از پانصد تا یک هزار کیلو گرم
 • از یک هزار کیلوگرم به بالا

در صورت نیاز به کسب اطلاعات بیشتر در زمینه فریت بار به هنگ‌کنگ به صفحه راهنمای جامع فریت بار در وب سایت ما مراجعه کنید.
هرکدام از بخش‌های گفته شده درباره هنگ‌کنگ، تعرفه حمل هوایی جداگانه‌ای دارند که بنا بر نوسانات صنعت حمل و نقل هوایی در دنیا و همچنین نوسانات سیاسی و اقتصادی در کشور، همه ساله از سوی شرکت‌های هواپیمایی تعیین می‌شود. ناگفته پیداست که هزینه‌های اعلام شده از سوی شرکت فریت بار و کارگو سفیران بر اساس نرخ های مصوب شده در شرکت‌های هواپیمایی خواهد بود. در این زمینه همکاران ما در شرکت سفیران می توانند شما را از تعرفه های به روز شرکت‌های گوناگون هواپیمایی در فریت بار به هنگ‌کنگ آگاه کنند.

هزینه ارسال بار به هریک از شهرهای هنگ‌کنگ چه تفاوت‌هایی دارد؟


هزینه ارسال بار به هنگ‌کنگ هم مثل موارد دیگر با توجه به در نظر گرفتن عوامل گوناگون تفاوت دارد. نه تنها شهر به شهر بلکه شرکت‌های هواپیمایی نیز تعرفه های گوناگونی را در فریت بار به هنگ‌کنگ اعلام می‌کنند. پیشنهاد می کنیم پیش از ارسال بار، با کارشناسان ما در شرکت سفیران تماس بگیرید و اطلاعات کاملی در این زمینه کسب کنید.

رعایت نکات مهم در فریت بار به هنگ‌کنگ – ارسال بار به هنگ‌کنگ


مسافران یا مهاجران هنگ‌کنگ پس از دریافت اجازه ورود، بی شک در ابتدا به انتقال لوازم منزل و لوازم شخصی‌شان به کشور هنگ‌کنگ فکر می‌کنند. اینجاست که لازم است از شرکت‌های فریت بار (شرکت‌های ارسال بار به هنگ‌کنگ) کمک بخواهید تا تمام مراحل کار را به‌صورت اصولی و البته قانونی به انجام برسانند.
اما برای اطلاع مهاجرین به هنگ‌کنگ جهت ارسال لوازم منزل به این کشور باید این موارد را در نظر گرفت:

 • ورود مرسولات لوازم منزل به این کشور مشمول پرداخت عوارض و مالیات می‌شود.
 • فرآیند ترخیص گمرکی بار شما به مدت 10 روز کاری از تاریخ رسیدن مرسوله شما به این کشور به طول می انجامد.

شما با شنیدن پادکست ما می توانید میزان عوارض گمرکی را بدانید. همین‌طور از مواد غذایی مجاز در گمرک هنگ‌کنگ نیز مطلع خواهید شد.
پروسه فریت بار به هنگ‌کنگ به دو قسمت تقسیم می‌شود. بخش اول فریت بار به هنگ‌کنگ شامل بسته‌بندی، انجام تشریفات گمرکی و صدور بارنامه هوایی در مبدأ است و قسمت دوم تحویل مدارک بار، ترخیص بار از گمرک و حمل بار از فرودگاه به اقامتگاه، دفتر یا انبار شما در کشور مقصد را شامل می‌شود. بدیهی است که مسافران، مهاجران و صادر کنندگان کالا قبل از اقدام به فریت بار به هنگ‌کنگ باید از قوانین گمرکی کشور مبدأ و مقصد در مورد کالای موردنظر به‌صورت مهاجری یا مسافری یا تجاری آگاهی داشته باشند و پس از اطمینان از قوانین به پروسه ارسال بار به هنگ‌کنگ اقدام کنند.
تشریفات گمرکی هم در فریت بار به هنگ‌کنگ داستان دیگری دارد. هنگام ارسال بار از ایران به کشور هنگ‌کنگ، مدارکی مانند پکینگ لیست و اینویس به مهاجر یا مسافر کمک خواهد کرد که تشریفات گمرکی در کشور مبدأ و مقصد را به راحتی و اصولی طی کند. شرکت سفیران این مدارک را بنا به درخواست شما برایتان آماده خواهد کرد و به همراه بارنامه هوایی به کشور هنگ‌کنگ می فرستد. هنگامی که بار شما به هنگ‌کنگ وارد می‌شود به طور معمول تا چهل و هشت ساعت به‌صورت رایگان و بدون نیاز به پرداخت پول در انبار فرودگاه نگهداری خواهد شد. پس از چهل و هشت ساعت، در صورت مراجعه نکردن صاحب بار، هزینه انبارداری بر اساس وزن و حجم بار فریت شده و مدت زمان نگهداری محاسبه و از گیرنده بار در مقصد دریافت خواهد شد.
البته اگر صاحب بار طبق مقررات سروقت هم به گمرک فرودگاه هنگ‌کنگ (قسمت بار گمرک فرودگاه) مراجعه کند بازهم مشمول پرداخت هزینه‌ای با عنوان قبض انبار خواهد شد که این هزینه باید به شرکت هواپیمایی پرداخت شود. گفتنی است این مبلغ ارتباطی به وزن بار ندارد. در صورت وزین و حجیم بودن بار، گمرک و قسمت هندلینگ، مبالغی را برای حمل و جابجایی محموله (لیفتراک و کارگر و…) از صاحب بار دریافت خواهند کرد.

حمل و نقل بار به اقامتگاه نهایی پس از رسیدن به مقصد


کالاهای به مقصد هنگ‌کنگ رسیده چه سرانجامی خواهند داشت؟ چگونه باید کالا را از فرودگاه مقصد به مقصد نهایی آن در هنگ‌کنگ منتقل کنید؟ شما دو راه پیش رو دارید: استفاده از خودرو شخصی خودتان در هنگ‌کنگ یا اجاره کردن وانت یا ون از شرکت‌های اجاره دهنده مستقر در فرودگاه یا سطح شهر که طبیعتاً هزینه‌های آن را باید به شرکت اجاره دهنده بپردازید. شرکت‌های حمل و نقل در هنگ‌کنگ، این وانت ها را به‌صورت روزانه یا ساعتی اجاره می‌دهند که ما در وب سایت سفیران اطلاعات کاملی در زمینه این شرکت‌ها در اختیارتان قرار داده‌ایم. شما با مراجعه به اطلاعات فرودگاه‌های هرکدام از شهرهای هنگ‌کنگ می توانید از نحوه کار این شرکت‌های حمل و نقل مطلع شوید و از خدمات آن‌ها استفاده کنید.

فریت بار تجاری (کارگو) به هنگ‌کنگ


باید گفت بار به دو صورت مسافری یا تجاری به هنگ‌کنگ فریت می‌شود. امکان ارسال کارگو برای صادر کنندگانی فراهم شده که به تجارت و خرید و فروش کالا ها و مبادله با کشورهای گوناگون جهان مشغول هستند. بدیهی است این کالا ها را نمی توان با فریت بار مسافری فرستاد و باید از طریق کارگو یا فریت بار تجاری ارسال شوند. حمل این کالا ها نیز با توجه به حجم بالای بار، با هواپیماهای مخصوص حمل بار صورت می پذیرد. شرکت سفیران نیز در زمینه ارسال بار تجاری (کارگو)، سال‌هاست تجربه های بسیاری گردآورده تا در جهت ارائه خدمات بهتر به صادر کنندگان گرامی به کار گیرد.

شرکت فریت بار و کارگو سفیران بار شما را با مناسب‌ترین قیمت و در سلامت کامل به تمامی شهرهای هنگ‌کنگ ارسال خواهد کرد. ارسال بارتان را با خیال راحت به سفیران بسپارید.88830215

ارسال بار به هنگ‌کنگ در مقصد چه هزینه‌هایی دارد؟


گیرنده بار باید مبلغ اندکی بابت هزینه‌های اداری دریافت بار در مقصد به ایرلاین پرداخت کند و البته ممکن است با توجه به ماهیت بار ارسالی مجبور به پرداخت هزینه‌های گمرکی، انبارداری، حمل داخل فرودگاه و حمل از فرودگاه تا مقصد نهایی شود.

آیا می توان در مرسوله فریت بار به هنگ‌کنگ مواد غذایی قرار داد؟


ارسال اکثر مواد غذایی به‌صورت بار هوایی بدون داشتن مجوز ممنوع است. لذا توصیه می کنیم مواد غذایی مجاز را در بار همراه خود قرار دهید.

حمل اضافه‌بار مسافری به هنگ‌کنگ چگونه انجام می‌شود؟


اضافه‌بار شما با پروازی به غیر از پرواز خودتان به واسطه ساز و کار فریت بار ارسال می‌شود و به محض رسیدن بار هوایی به فرودگاه، به شما اطلاع داده می‌شود تا برای تحویل گرفتن آن اقدام نمایید.

اطلاعات بیشتر

درباره هنگ کنگ

و اما هنگ ‌کنگ شهری است جزیره‌ای، در چین،  و شرقی‌ترین قسمت آسیا که نماد تمدن معاصر انسان است. اهالی هنگ‌کنگ، چینی تکلم می‌کنند و انگلیسی به‌عنوان زبان دوم آنهاست. دلار هنگ ‌کنگ پول رایج این کشور است. نزدیک به هشت میلیون نفر در این شهر زندگی می کنند. البته تنها بیست و پنج درصد از این کشور قابل سکونت است و مابقی شامل پارک، تپه، کوهای بزرگ و کوچک و جنگل‌های انبوه و ساحلی است. مردم هنگ ‌کنگ با میانگین ضریب هوشی یکصد و هفت  در صدر باهوش‌ ترین مردم جهانند. هنگ ‌کنگ مرکز تجارت جهانی در منطقه شرق آسیا و حوزه اقیانوسیه است؛ به‌ گونه‌ای که بسیاری از شرکت‌ها در هنگ‌ کنگ مستقرند. عنوان گران‌ترین و لوکس‌ترین منطقه در جهان، متعلق به این کشور است. هنگ ‌کنگ با بندرگاه طبیعی و عمیق، پذیرای کشتی‌های بزرگ باربری بین‌المللی است. اگر قصد مسافرت، ادامه تحصیل، مهاجرت یا تجارت در هنگ کنگ را دارید، ما در مجموعه خدمات فریت بار و کارگو سفیران، با ارائه خدماتی مانند حمل هوایی، فریت بار و کارگو، مسافران هنگ کنگ را بدرقه خواهیم کرد.

ارسال بار به شهرهای هنگ کنگ

ارسال بار از تمامی شهرهای ایران به هنگ کنگ

شرایط امنیتی و حراستی فریت بار به هنگ کنگ

فرودگاهها در سرتاسر دنیا یکی از امن ترین اماکن عمومی جهت حمل هوایی مسافرین وانواع کالای تجاری به حساب می آیند. حکومت ها ودولت های کشور های مختلف ، حفظ امنیت پایدار درفرودگاه های قلمرو حکومتی خود را ، بدون لحظه ای غفلت، یکی از وظایف اصلی خود و نمادی از قدرت آن کشور در حفظ آرامش، آسایش و امنیت مردمان خود قلمداد میکنند. فرودگاه ها ی کشور ما ، علی الخصوص فرودگاه امام خمینی ، به عنوان دروازه اصلی حمل ونقل هوایی کشور، با لطف پروردگار و تلاش ، کوشش و مدیریت نیروهای انتظامی، نظامی، قضایی، امنیت و حراستی، و با همکاری پرسنل نهاد ها و موسسات ، مشغول در این فرودگاه ، همواره بستر آرامش و تحرک بی وقفه و امن مسافر و کالا ، در این مکان استراتژیک بوده و هست.
ادامه مطلب

نقشه کشور هنگ کنگ