چند نکته کلیدی در باره فریت بار به هنگ کنگ

اگر در پی یافتن شرکت معتبر برای "فریت بار به هنگ کنگ" بوده‌اید حتما با شرکت فریت بار و کارگو سفیران آشنا شده اید. این شرکت با تجربه های بی شمار  از سال‌ها تلاش در مسیر حمل و نقل بار مسافری، مهاجری و تجاری، اکنون به یکی از شرکت‌های خبره در امر "ارسال بار به هنگ کنگ" و همچنین فریت بار به هنگ کنگ در بخش‌های مسافری و مهاجری و فریت بار تجاری از مبدا ترمینال کارگو فرودگاه امام خمینی  به تمامی شهرهای کشور هنگ کنگ تبدیل شده است. برای دریافت مشاوره رایگان در زمینه "حمل بار به هنگ کنگ"  با مشاوران ما تماس بگیرید. شماره تماس ما: 88830215

هنگ ‌کنگ (  Hong Kong ) شهری است جزیره‌ای، در چین،  و شرقی‌ترین قسمت آسیا که نماد تمدن معاصر انسان است. اهالی هنگ‌کنگ، چینی تکلم می‌کنند و هنگ کنگی به‌عنوان زبان دوم آنهاست. دلار هنگ ‌کنگ پول رایج این کشور است. نزدیک به هشت میلیون نفر در این شهر زندگی می کنند. البته تنها بیست و پنج درصد از این کشور قابل سکونت است و مابقی شامل پارک، تپه، کوهای بزرگ و کوچک و جنگل‌های انبوه و ساحلی است. مردم هنگ ‌کنگ با میانگین ضریب هوشی یکصد و هفت  در صدر باهوش‌ ترین مردم جهانند. هنگ ‌کنگ مرکز تجارت جهانی در منطقه شرق آسیا و حوزه اقیانوسیه است؛ به‌ گونه‌ای که بسیاری از شرکت‌ها در هنگ‌ کنگ مستقرند. عنوان گران‌ترین و لوکس‌ترین منطقه در جهان، متعلق به این کشور است. هنگ ‌کنگ با بندرگاه طبیعی و عمیق، پذیرای کشتی‌های بزرگ باربری بین‌المللی است. اگر قصد مسافرت، ادامه تحصیل، مهاجرت یا تجارت در هنگ کنگ را دارید، ما در مجموعه خدمات فریت بار و کارگو سفیران، با ارائه خدماتی مانند حمل هوایی، فریت بار و کارگو، مسافران هنگ کنگ را بدرقه خواهیم کرد.

شرکت فریت بار و کارگو سفیران، متخصص در تمامی امور مربوط به فریت بار از پایانه هوشمند بار فرودگاه امام خمینی،  برای ارسال بار هوایی به هنگ کنگ، بار شما را با مناسب‌ترین قیمت و در سلامت کامل به تمامی شهرهای هنگ کنگ ارسال می‌کند.

 

هزینه فرستادن بار به هنگ کنگ

 

آیا راه و روش فریت کردن بار به هنگ کنگ را می‌دانید؟  فریت بار مسافری به هنگ کنگ و ارسال لوازم منزل به هنگ کنگ  همیشه برای مسافران و مهاجران دغدغه مهمی بوده است. تجار نیز به گونه‌ای در زمینه صادرات به هنگ کنگ، درگیر مسائلی هستند. بی شک همه آنها در پی دانستن هزینه حمل بار به هنگ کنگ هستند.  ارسال بارهوایی به هنگ کنگ امروزه در صدر افکار و امور روزمره  کسانی قرار دارد که در کسوت تاجر یا مهاجر و مسافر، در صدد فریت کردن بار به هنگ کنگ هستند و از میان راه‌های گوناگون، پس از جستجو، مشاوره و تحقیق در آخر مسیر حمل هوایی را انتخاب کرده‌اند. قسمت مهمی از مهاجرت  به کشور هنگ کنگ، به حمل بار مربوط است. موضوعی که بسیاری از مسافران و مهاجران به هنگ کنگ را مدت‌ها قبل از سفر به تکاپو و تفکر می‌اندازد تا از هزینه فریت بار به هنگ کنگ آگاهی یابد. البته صادر کنندگان کالا و افرادی که قصد ارسال کارگو به هنگ کنگ برای تجارت را دارند، با موضوعات دیگری مانند رعایت قوانین تجاری و گمرکی کشور مبدا و مقصد، نحوه انتقال وجه معامله تجاری ، نحوه ترخیص بار در گمرک کشور مقصد و... دست و پنجه نرم می‌کنند. 

 

حمل هوایی اضافه بار مسافری به هنگ کنگ

 

آیا قیمت هر کیلو اضافه بار در فرودگاه امام را می دانید؟ آیا درباره تعرفه شرکت‌ها، اطلاعاتی دارید؟ بسیاری از مسافران قوانین حمل بار به هنگ کنگ را نمی دانند و با چمدان‌های بسیار راهی فرودگاه می‌شوند، بی‌آنکه با موضوع مهمی در سفر خود به نام اضافه بار هنگ کنگ آشنا باشند. هزینه اضافه بار هواپیما مسافران را به یافتن راهی جایگزین وا می‌دارد تا بتوانند مایحتاج ضروری خود را به نحوی ارزان تر از ایران به هنگ کنگ منتقل کنند، اما باید گفت پرداخت هزینه اضافه بار به هنگ کنگ، در توان بسیاری از مسافران نیست و شاید از بردن بسیاری از وسایلشان منصرف شوند. اگر به دنبال راهی هستید تا هزینه اضافه بار پرواز هنگ کنگ را نپردازید، با کارشناسان شرکت فریت بار سفیران تماس بگیرید تا با خدمات فریت بار آشنا شوید و اضافه بارتان را با قیمتی منصفانه و بسیار کمتر از جریمه پای کانتر، به هنگ کنگ ارسال کنید.  

 

بیشتر بدانید:  برای فریت بار به پایانه هوشمند بار فرودگاه امام خمینی مراجعه نکنید!

 

پیش از اینکه به موضوع هزینه فریت بار به هنگ کنگ یا قیمت اضافه بار به هنگ کنگ بپردازیم، باید شما را از روند کاری شرکت فریت بار و کارگو سفیران که یکی از شرکت های فعال درزمینه ارسال بار به هنگ کنگ‌، مستقر در ترمینال کارگو فرودگاه امام خمینی است،  آگاه کنیم تا شما با نحوه ارسال بار از ایران به هنگ کنگ آشنا شوید:

 

مراحل فریت بار به هنگ کنگ در مجموعه سفیران کارگو

 

اگر وارد پروسه مهاجرت با شرکت فریت بار و کارگو سفیران آشنا شده باشید با ساز وکار این شرکت به خوبی آشنا هستید. این شرکت ضمن عقد قرارداد با تمامی شرکت های هواپیمایی فعال در کشور می کوشد تا نحوه ارائه این سرویس ها به مشتریان و ارسال بار شما به مقصد مورد نظرتان به بهترین شکل انجام پذیرد. اگر هم با سفیران آشنایی چندانی ندارید خوب است که بدانید در صورت همکاری با سفیران کارگو تمام مراحل ارسال بار از صفر تا صد برعهده این شرکت است. به این ترتیب پس از تماس مشتری و درخواست حمل بار به هنگ کنگ‌، مرحله ارائه مشاوره رایگان در منزل شما ، بسته بندی و پالت بندی بار مسافری ، انبار داری درصورت نیاز شما ، انتقال بار به باربری فرودگاه امام خمینی ، انجام تشریفات گمرکی و خدمات فرودگاهی جهت خروج قانونی محموله شما ازایران و در نهایت صدوربارنامه هوایی با مناسب ترین نرخ حمل بار هوایی به صورت تخصصی و حرفه ای انجام میشود .

 

بازدید رایگان و مشاوره جهت ارسال هوایی بار به هنگ کنگ

 

شرکت سفیران، با اعزام کارشناسان خبره بسته بندی و فریت بار به منزل شما کمک می کند تا پیش از هرگونه اقدامی، با لیست  مجاز  برای ارسال لوازم منزل به هنگ کنگ آشنا شوید. بی‌شک این موضوع که چه وسایلی را باید با خود به هنگ کنگ ببریم و از بردن کدام وسایل باید چشم پوشی کنیم موضوع بسیار مهمی است. مثلا  برخی خانواده ها درباره ارسال مبل به هنگ کنگ تردید دارند. گاهی هم مسافران می‌خواهند با  دانستن هزینه ارسال بار به هنگ کنگ، بارهایشان را اولویت بندی نمایند و بعد از محاسبه هزینه ها تصمیم به فرستادن بار با هواپیما به هنگ کنگ را بگیرند . مشاوران شرکت سفیران، ضمن راهنمایی صادقانه شما درباره انتخاب وسایل ارسالی، شما را از نحوه بسته بندی و هزینه فریت بار به هنگ کنگ آگاه خواهند کرد.  

    

بسته بندی تخصصی اسباب و اثاثیه و لوازم منزل جهت حمل اثاثیه منزل به هنگ کنگ 

 

در این بخش از حمل بار به هنگ کنگ، گروه بسته بندی سفیران با داشتن تخصص و تجربه کافی برای انجام دقیق و اصولی پکینگ و بسته بندی تخصصی، پس از هماهنگی های قبلی با ابزار های لازم برای یک بسته بندی مطمئن و دقیق در محل مورد نظر مشتری حاضر می شود. آرم شرکت سفیران بر روی تمامی لوازم بسته بندی ازجمله کارتن ها قابل مشاهده است. گفتنی است این کارتن ها از بهترین متریال و به صورت ده لایه مخصوص حمل هوایی تولید شده اند. مرحله پس از بسته بندی کامل لوازم، قرار دادن آنها در جای مناسب است. در اینجا کارتن ها به صورت تک تک بر روی پالت پلاستیکی جای می گیرند. بارگیری و جابجایی بار هم به دقت بالایی نیاز دارد. پس از جادادن مطمئن بارتان در کامیونت یا ون، بار شما به مقصد انبار این شرکت یا فریت بار فرودگاه امام خمینی ، بنا به تصمیم و درخواست شما ، حرکت می کند.

 

انبارداری و نگهداری بارهای مشتریان پیش از ارسال بارهوایی به هنگ کنگ

 

همانطور که ذکر شد بنا به درخواست مشتری در زمینه حمل لوازم منزل به هنگ کنگ یا ارسال خرده بار به هنگ کنگ این امکان وجود دارد که کالاها در انبار های شرکت فریت بار و کارگو سفیران نگهداری شوند تا در زمان مورد نظر مشتری به هریک از شهرهای هنگ کنگ ارسال شوند. باید گفت هزینه انبار داری نیز تا زمان مشخصی رایگان خواهد بود و پس از آن بر اساس وزن و زمان، هزینه هایی محاسبه خواهد شد.

 

 تشریفات فرودگاهی و گمرکی در فریت بار به هنگ کنگ

 

 پس از فرستادن بار مسافر، مهاجر یا صادر کننده به بخش کارگو فرودگاه، روند قانونی ارسال بار به هنگ کنگ شروع می شود نگران نباشید. کارشناسان شرکت سفیران همه کارها را از صفر تا صد انجام می دهند. این کارشناسان با تجربه کافی در این زمینه، مراحل تشریفات گمرکی و فرودگاهی را تا آخرین مرحله یعنی صدور بارنامه ارسال بار به هنگ کنگ، انجام خواهد داد. وقتی بارنامه در پروسه ارسال بار صادر شد باید گفت قسمت عمده کار در فرودگاه مبدأ به خوبی به پایان رسیده و بار آماده ارسال به هنگ کنگ است

 

صدور  بارنامه جهت ارسال بار به هنگ کنگ با شرکت‌های معتبر هواپیمایی

 

مجموعه فریت بار و کارگو سفیران متعهد است تا  برای تمامی محمولات ارسالی به هنگ کنگ، با بهترین نرخ حمل بار هوایی و فقط توسط شرکت های هواپیمایی بین المللی معتبر فعال در ایران، اقدام به صدور بارنامه نموده و به شهر مورد نظر شما در کشور هنگ کنگ ارسال نماید. در وهله اول هزینه حمل هوایی به هنگ کنگ و سپس به سلامت رسیدن بار به هنگ کنگ در تعیین ایرلاینی که بارنامه آن صادر می‌شود اهمیت دارد. سفیران مشاور امین شما در پروسه ارسال بار به هنگ کنگ است.

 

بیشتر بدانید:  حمل هوایی بار، کدام ایرلاین معتبر را انتخاب کنیم

 

انجام امور مالی در پروسه حمل هوایی بار به هنگ کنگ 

 

بعد از صادر شدن بارنامه، زمان پرداخت هزینه ها فرا می‌رسد. فرستنده بار باید هزینه فریت بار به هنگ کنگ را بر اساس وزن محاسباتی بار ثبت شده در بارنامه شرکت هواپیمایی بپردازد. بدیهی است پس از انجام امور مالی و واریز وجه مورد نظر، بار به شرکت هواپیمایی تحویل داده می‌شود تا  به مقصد هنگ کنگ فرستاده شود.

پس از مرور روند ارسال هوایی بار از پایانه هوشمند بار فرودگاه امام خمینی به هنگ کنگ باید به پرسش اصلی مسافران و مهاجران ، یعنی میزان هزینه ها پاسخ دهیم.  قیمت فریت بار به هنگ کنگ چقدر است؟ هزینه هر کیلو بار به هنگ کنگ چگونه محاسبه خواهد شد؟ این ها همه پرسش‌هایی است که در بخش هزینه ارسال بار از ایران به هنگ کنگ بایستی به آن پاسخ داده شود. میزان هزینه هر کیلو بار به هنگ کنگ  با هواپیما پرسش بسیاری از مسافران یا مهاجرانی است که می خواهند بارشان را با مناسب‌ترین قیمت ممکن به هنگ کنگ بفرستند. 

اکنون زمان آن است که به پرسش اصلی پاسخ دهیم:

 

هزینه فریت بار به هنگ کنگ چگونه محاسبه خواهد شد؟ 

 

 قیمت ارسال بار به هنگ کنگ به موارد گوناگونی بستگی دارد. در این زمینه باید بدانید هزینه ارسال بار به هنگ کنگ بر اساس چند مدل وزنی محاسبه می شود:

 

  • تا چهل و پنج کیلو گرم
  • از یکصد تا سیصد کیلوگرم
  • از سیصد تا پانصد کیلوگرم
  • از پانصد تا یکهزار کیلو گرم
  • از یکهزار کیلوگرم به بالا

 

 اگر نیاز به کسب اطلاعات بیشتر در زمینه هزینه فریت بار به هنگ کنگ یا هزینه ارسال کارگو به هنگ کنگ دارید،  به صفحه راهنمای جامع فریت بار در وب سایت ما مراجعه کنید 

 

بیشتر بدانید:  نحوه ی محاسبه هزینه ی حمل بار هوایی

 

بهتر است بدانید وضعیت صنعت حمل و نقل هوایی در دنیا و نوسانات سیاسی و اقتصادی بر تعرفه های حمل و نقل اثر می گذارند. بر این اساس همه ساله از سوی شرکت های هواپیمایی نرخ های مشخصی جهت قیمت حمل بار هوایی به هنگ کنگ تعیین می شود. گفتنی است هزینه های اعلام شده از سوی شرکت فریت بار و کارگو سفیران براساس نرخ های مصوب شده در شرکت های هواپیمایی خواهد بود. در این زمینه همکاران ما در شرکت سفیران می توانند شما را از تعرفه های به روز شرکت های گوناگون هواپیمایی آگاه کنند.

 

هزینه ارسال بار به هنگ کنگ در شهرهای گوناگون این کشور

 

 هزینه فرستادن بار به هنگ کنگ هم مانند موارد دیگر با توجه به در نظر گرفتن عوامل گوناگون متفاوت است. نه تنها شهر به شهر بلکه از یک شرکت هواپیمایی تا شرکتی دیگر، تعرفه های گوناگونی را اعلام می کنند. پیشنهاد می کنیم پیش از ارسال بار، با کارشناسان ما در شرکت سفیران تماس بگیرید و اطلاعات کاملی در این زمینه کسب کنید.

اما برای اطلاع مهاجرین به هنگ‌کنگ جهت ارسال لوازم منزل به این کشور باید این موارد را در نظر گرفت:

 

  • ورود مرسولات لوازم منزل به این کشور مشمول پرداخت عوارض و مالیات می‌شود.
  • فرآیند ترخیص گمرکی بار شما به مدت 10 روز کاری از تاریخ رسیدن مرسوله شما به این کشور به طول می انجامد.

 

  پیشنهاد ما این است که پیش از ارسال بار با کارشناسان ما در شرکت سفیران تماس بگیرید و اطلاعات کاملی در زمینه قیمت ارسال بار به هنگ کنگ کسب کنید. همکاران ما شما را از نحوه محاسبه و قیمت هر کیلو بار از ایران به هنگ کنگ آگاه خواهند کرد.

 

قیمت پست ایران به هنگ کنگ ؛ مقایسه پست با فریت بار به هنگ کنگ

 

ارسال کالاها با پست شاید از نخستین گزینه‌های ممکن برای ارسال بار ها وبسته ها پیش روی فرستندگان است، اما با پیشرفت صنعت حمل بار و شیوه‌های بدیع روش های تازه ای در اختیارارسال کنندگان خواهد بود. ابتدا باید پرسید شما از هزینه پست به هنگ کنگ باخبرید؟  باید گفت هزینه پست از ایران به هنگ کنگ از نقاط گوناگون، هر سال  در لیست تعرفه‌های هزینه پست بین الملل اعلام خواهد شد و شما با هزینه پست ایران به هنگ کنگ آشنا می‌شوید.

 برخی امکانات ارسال کالا با پست ممکن است گروهی را به ارسال کالایشان از این طریق ترغیب کند، اما محدودیت ها ی موجود در پست ایران و هنگ کنگ را نیز نباید نادیده گرفت. امکان تحویل بار درب منزل، یکی از امکانات پست به شمار می‌رود، ولی محدودیت وزن و حجم را هرگز نمی‌شود نادیده گرفت. به گونه ای که شاید  ارسال بسته پستی از ایران به هنگ کنگ به راحتی صورت گیرد، اما در مورد بارهای با وزن بالای 45 کیلوگرم، محدودیت هایی وجود دارد. درحالی که شما در پروسه فریت بار به هنگ کنگ، محدودیتی از نظر حجم و وزن نخواهید داشت. همچنین محدودیت‌های بسیاری که  در سیستم پستی بین ایران و هنگ کنگ وجود دارد، در سیستم فریت بار به هنگ کنگ دیده نمی شود. در صورت تمایل به کسب اطلاعات بیشتر در مورد نحوه ارسال بسته به هنگ کنگ از طریق سیستم فریت بار‌، با کارشناسان ما در تماس باشید.

 

حمل اثاثیه به هنگ کنگ و چند نکته مهم

 

باید گفت مهاجران با دغدغه های دیگری روبرو هستند. مهاجران علاوه بر تلاش برای کسب اجازه ورود باید به فکر انتقال لوازم منزلشان نیز باشند. مراحل فریت بار به هنگ کنگ و ارسال بار به هنگ کنگ دو قسمت دارد اول انجام تشریفات گمرکی و صدور بارنامه هوایی در مبدأ است و بخش دوم تحویل مدارک بار، ترخیص بار از گمرک و حمل بار از فرودگاه به اقامتگاه، دفتر یا انبارتان در کشور مقصد. آگاهی مسافران، مهاجران و صادر کنندگان کالا از قوانین گمرکی کشور مبدأ و مقصد در مورد نوع کالایی که قصد ارسال آن را دارند، ضروری است. این آگاهی به شما کمک می کند از دغدغه‌های سفرتان کاسته شود.

هنگام ارسال بار از ایران به کشور هنگ کنگ، مدارکی همچون پکینگ لیست و اینویس به مهاجر، مسافر را یاری می کند تا تشریفات گمرکی در کشور مبدا و مقصد را به راحتی و اصولی بگذراند. در صورت درخواست شما، شرکت سفیران این مدارک را برایتان آماده خواهد کرد و به همراه بارنامه هوایی به کشور مقصد می فرستد. وقتی بار شما مثلاً به هنگ کنگ می رسد، این بار به طور معمول تا چهل و هشت ساعت به صورت رایگان در انبار فرودگاه نگهداری می شود. پس از چهل و هشت ساعت، در صورت مراجعه نکردن صاحب بار، هزینه انبار داری بر اساس وزن و حجم بار فریت شده و مدت زمان نگهداری محاسبه و از گیرنده بار در مقصد دریافت خواهد شد. جهت آگاهی با قوانین گمرکی هنگ کنگ به پادکست سفیران قسمت هنگ کنگ گوش دهید.

البته اگر پس از فریت بار به هنگ کنگ در موعد مقرر به گمرک فرودگاه (قسمت بار گمرک فرودگاه) بروید و بار را تحویل بگیرید باز هم مشمول پرداخت هزینه ای باعنوان قبض انبار خواهید شد. این هزینه باید به شرکت هواپیمایی پرداخت شود. گفتنی است این مبلغ ارتباطی به وزن بار ندارد. اگر بار وزین و حجیم باشد، گمرک و قسمت هندلینگ، هزینه های حمل و جابجایی محموله (لیفتراک و کارگر و…) را از صاحب بار دریافت می کنند. 

 

حمل و نقل بار به اقامتگاه نهایی پس از پروسه حمل هوایی بار به هنگ کنگ

 

 حالا کالا را از گمرک هنگ کنگ تحویل گرفته اید. خوب چطور می خواهید آن را به مقصد مورد نظر در هنگ کنگ برسانید؟ شما دو راه پیش رو دارید: استفاده از خودرو شخصی یا اجاره وانت یا ون از شرکت های اجاره دهنده مستقر در فرودگاه یا سطح شهر که بدیهی است هزینه های آن را باید به شرکت اجاره دهنده پرداخت کنید. شرکت های حمل و نقل، این وانت ها را به صورت روزانه یا ساعتی اجاره می دهند که ما در وب سایت سفیران اطلاعات کامل این شرکت ها را در اختیارتان قرارداده ایم. شما با مراجعه به اطلاعات فرودگاه های هرکدام از شهرهای هنگ کنگ می توانید ازنحوه کار این شرکت های حمل و نقل مطلع شوید و از خدمات آنها استفاده کنید.

 

ارسال هوایی محمولات صادراتی و کارگو تجاری به هنگ کنگ

 

باید گفت حمل بار به هنگ کنگ به دو صورت مسافری یا تجاری صورت می پذیرد. امکان ارسال کارگو به هنگ کنگ برای صادر کنندگانی فراهم شده که به صادرات کالا به هنگ کنگ و خرید و فروش کالاها و مبادله با کشورهای گوناگون جهان مشغولند. بدیهی است این کالا ها را نمی‌توان با فریت بار مسافری ارسال کرد و باید از طریق کارگو یا تجاری ارسال شوند. برای مثال سالهاست تجار ایرانی به صادرات به هنگ کنگ و ارسال کالاهای متفاوت به صورت کارگو مشغولند. حمل این کالا ها نیز با توجه به حجم بالای بار، با هواپیماهای غول پیکر و در ظروف بار هواپیماهای مدرن پهن پیکر صورت می پذیرد. شرکت سفیران نیز در زمینه ارسال بار تجاری به هنگ کنگ، سال هاست تجربه های بسیاری اندوخته تا در جهت خدمات بهتر به صادر کنندگان گرامی به کار گیرد.

 

شرکت فریت بار و کارگو سفیران بار شما را با مناسب ترین قیمت و در سلامت کامل به تمامی شهرهای هنگ کنگ ارسال خواهد کرد. ارسال بارتان را با خیال راحت به سفیران بسپارید.  88830215

 

اطلاعات بیشتر

به روز ترین مطالب درباره حمل هوایی بار به هنگ کنگ

نرخ ارز جهت ارسال بار از هنگ کنگ به ترمینال بار فرودگاه امام خمینی
تا این تاریخ معتبر می باشد
بیست و سوم خرداد 1403

دلار: 425,167 ریال
دلار: 425,167 ریال
یورو: 457,485 ریال
دلار: 0 ریال
دلار: 423,201 ریال
در مورد نرخ دلار ایرلاین ها و نحوه محاسبه هزینه حمل هوایی بیشتر بدانید
نرخ ارز جهت ارسال بار از هنگ کنگ به ترمینال بار فرودگاه امام خمینی
منقضی شد
شانزدهم خرداد 1403

دلار: 422,784 ریال
دلار: 422,784 ریال
یورو: 457,142 ریال
دلار: 0 ریال
دلار: 421,275 ریال
در مورد نرخ دلار ایرلاین ها و نحوه محاسبه هزینه حمل هوایی بیشتر بدانید
نرخ ارز جهت ارسال بار از هنگ کنگ به ترمینال بار فرودگاه امام خمینی
منقضی شد
نهم خرداد 1403

دلار: 0 ریال
دلار: 420,432 ریال
یورو: 454,294 ریال
دلار: 0 ریال
دلار: 418,650 ریال
در مورد نرخ دلار ایرلاین ها و نحوه محاسبه هزینه حمل هوایی بیشتر بدانید
نرخ ارز جهت ارسال بار از هنگ کنگ به ترمینال بار فرودگاه امام خمینی
منقضی شد
دوم خرداد 1403

دلار: 0 ریال
دلار: 418,867 ریال
یورو: 455,607 ریال
دلار: 0 ریال
دلار: 418,867 ریال
در مورد نرخ دلار ایرلاین ها و نحوه محاسبه هزینه حمل هوایی بیشتر بدانید

فرستادن بار با هواپیما به هنگ کنگ

بیشترین محمولات هوایی ارسال شده به هنگ کنگ

ارسال هوایی بار از تمامی شهرهای ایران به هنگ کنگ

شرایط امنیتی و حراستی فریت بار به هنگ کنگ

فرودگاهها در سرتاسر دنیا یکی از امن ترین اماکن عمومی جهت حمل هوایی مسافرین وانواع کالای تجاری به حساب می آیند. حکومت ها ودولت های کشور های مختلف ، حفظ امنیت پایدار درفرودگاه های قلمرو حکومتی خود را ، بدون لحظه ای غفلت، یکی از وظایف اصلی خود و نمادی از قدرت آن کشور در حفظ آرامش، آسایش و امنیت مردمان خود قلمداد میکنند.
ادامه مطلب

نقشه کشور هنگ کنگ

سئوالات رایج در مورد چگونگی ارسال بار به هنگ کنگ از ترمینال کارگو فرودگاه امام

گیرنده بار باید مبلغ اندکی بابت هزینه‌های اداری دریافت بار در فرودگاه هنگ کنگ به ایرلاین پرداخت کند و البته ممکن است با توجه به ماهیت بار ارسالی مجبور به پرداخت هزینه‌های گمرکی، انبارداری، حمل داخل فرودگاه و حمل از فرودگاه تا مقصد نهایی شود.
ارسال اکثر مواد غذایی به‌ هنگ کنگ بصورت بار هوایی بدون داشتن مجوزهای بهداشت ممنوع است. لذا توصیه می کنیم مواد غذایی مجاز را در بار همراه خود قرار دهید.
اضافه‌بار شما با پروازی به غیر از پرواز خودتان به واسطه ساز و کار فریت بار از پایانه هوشمند بار فرودگاه امام به هنگ کنگ ارسال می‌شود و به محض رسیدن بار هوایی به فرودگاه هنگ کنگ، به شما اطلاع داده می‌شود تا برای تحویل گرفتن و ترخیص آن اقدام نمایید.

ویدئو های دیدنی فریت بار