هر آنچه باید در باره ارسال هوایی بار به چین بدانیم

شرکت فریت بار و کارگو سفیران، آماده خدمت رسانی به شما مسافران و مهاجران عزیز است. تجربه سالیان سال در زمینه "ارسال بار به چین" و همچنین فریت بار مسافری و فریت بار تجاری به همه شهرهای چین، ما را در خدمت رسانی بهتر به شما یاری می‌رساند. برای دریافت مشاوره رایگان در زمینه "فریت بار  به چین" با مشاوران ما تماس بگیرید. شماره تماس ما: 88830215

پرجمعیت کشور دنیا با تمدنی کهن نقش بسته بر دیواری بلند، چین  ( China )  . کشوری در شرق آسیا و پهناور. پایتختش پکن و واحد پول آن، یوان است. مردمان پرشمار چین به زبان رسمی ماندارین سخن می‌گویند. شگفت‌آور نیست که با این جمعیت بسیار و اهل کار، یکی از سریع‌ترین رشدهای اقتصادی دنیا را داشته و اکنون پس از آمریکا بر سکوی دوم جهان ایستاده است. کشور قدرتمندی که داشتن سلاح هسته‌ای و ارتشی دائمی بر قدرتش می‌افزاید. بیخود نیست که برخی از تحلیلگران اقتصادی و نظامی و سیاسی، چین را یک ابرقدرت لقب داده اند. آب ‌وهوای چین بسیار متنوع بوده، برخی مناطق آن گرم و بارانی و برخی هم سرد هستند. اما دیوارچین، تضمین‌کننده بقای صنعت گردشگری این کشور است. دیوار چین از شاهکارهای معماری و از چشمگیرترین بناهای ساخته‌شده توسط انسان است. کمتر مسافری را می‌توان یافت که پس از ورود به چین به دیدن میدان تیان امن پکن مشتاق نباشد. سال نو چینی یکی از رویدادهای مهم برای مردمان چین است که باشکوه به استقبالش می‌روند. اگر قصد مسافرت، ادامه تحصیل،  مهاجرت یا تجارت در چین را دارید، ما در مجموعه خدمات فریت بار و کارگو سفیران، با ارائه خدماتی مانند حمل هوایی، فریت بار و کارگو، مسافران چین را با خدماتی شایسته بدرقه خواهیم کرد.

شرکت فریت بار و کارگو سفیران، متخصص در "حمل بار به چین" بار شما را با مناسب ترین قیمت و در سلامت کامل به تمامی شهرهای چین ارسال خواهد کرد.

 

حمل اضافه بار مسافری به چین

 

بسیاری از مسافران بدون اینکه با قوانین  ارسال بار هوایی به چین  آشنا باشند با  تعداد زیادی چمدان راهی فرودگاه می‌شوند؛ بی‌آنکه با موضوع مهمی در سفر خود به نام اضافه بار چین آشنا باشند. هزینه اضافه بار هواپیما مسافران را به یافتن راهی جایگزین وا می‌دارد تا بتوانند نیازهای ضروری خود را ارزان تر به چین منتقل کنند، اما طبیعی است که پرداخت هزینه اضافه بار به چین، در توان بسیاری از مسافران نیست و شاید از بردن بسیاری از وسایلشان صرف نظر کنند. اگر به دنبال راهی هستید تا هزینه اضافه بار پرواز چین را نپردازید، با کارشناسان شرکت فریت بار سفیران تماس بگیرید تا با خدمات فریت بار آشنا شوید و اضافه بارتان را با قیمتی منصفانه و بسیار کمتر از جریمه پای کانتر، به چین ارسال کنید.

 

هزینه های ارسال بار به چین

 

بار های اضافی را همیشه سربار مسافر می دانند. بارهایی که یکی از دغدغه های مهم مسافران و مهاجران را می سازند. موضوعات مورد نظر تجار متفاوت است. همه آنان بی شک پیش از هر موضوعی در پی آنند که هزینه ارسال بار به چین و ارسال کارگو به چین را بدانند. در این میان لازم است مسافران با آگاهی از خدمات فریت فریت اضافه بار مساری و مقایسه آن با هزینه جریمه اضافه بار مسافری پای کانتر نسبت به انتخاب صحیح اقدام کنند و راه مقرون به صرفه را برگزینند. شرکت فریت بار و کارگو سفیران آماده است تا در این زمینه خدمات خود را به مسافران عزیز ارائه دهد و با منصانه ترین قیمت، اضافه بار مسافری را به هر نقطه از کشور چین منتقل نماید.

 

مراحل فریت بار به چین در شرکت فریت بار و کارگو سفیران

 

شرکت فریت بار و کارگو سفیران سال هاست در بخش فریت بار و کارگو از راه هوایی در خدمت ایرانیان عزیز است. برای همین به منظور ارسال بار و فریت بار به چین با تمامی شرکت های هواپیمایی فعال در کشور قرار داد همکاری منعقد کرده است تا ارسال بار به بهترین شکل و کیفیت انجام پذیرد. بد نیست بدانید شرکت سفیران تمام مراحل ارسال بار را برعهده خواهد داشت. به گونه ای که پس از تماس مشتری و درخواست ارسال بار به چین، مرحله بسته بندی و پالت بندی بار مسافری به شکل تخصصی و حرفه ای آغاز می شود:

 

بازدید رایگان و مشاوره جهت ارسال هوایی بار به چین

 

 در این بخش از پروسه سفر شرکت سفیران، با اعزام کارشناسان خبره بسته بندی و فریت بار به منزل شما کمک می کند تا پیش از هرگونه اقدامی، با نحوه فرستادن بار به چین  و  قوانین گمرک چین برای ارسال لوازم منزل به چین آشنا شوید. بی‌شک شما باید بدانید چه وسایلی را باید با خود به چین ببرید و از بردن کدام وسایل باید منصرف شوید. گاهی هم مسافران می‌خواهند با  دانستن هزینه ارسال بار به چین، بارهایشان را اولویت بندی نمایند و بعد از محاسبه هزینه ها تصمیم به فرستادن بار با هواپیما به چین را بگیرند. مشاوران شرکت سفیران، ضمن راهنمایی صادقانه شما درباره انتخاب وسایل ارسالی، شما را از نحوه بسته بندی و هزینه فریت بار به چین آگاه خواهند کرد.  

 

بسته بندی تخصصی اسباب و اثاثیه و لوازم منزل جهت ارسال بار و فریت بار به چین

 

 کالاها باید خوب و استاندارد بسته بندی شوند. این یک اصل مهم در ارسال بار به چین است. تیم بسته بندی سفیران با داشتن تخصص و تجربه کافی برای انجام دقیق و اصولی پکینگ و بسته بندی تخصصی، پس از هماهنگی های قبلی برای ارسال بار به چین با تمام ابزار لازم برای یک بسته بندی مطمئن به محل مورد نظر مشتری خواهد رفت. شما آرم شرکت سفیران را بر روی تمامی لوازم بسته بندی جهت فریت بار به چین ازجمله کارتن ها خواهید دید. باید گفت این کارتن ها از بهترین متریال و به صورت ده لایه مخصوص حمل هوایی تولید شده اند. پس از بسته بندی کامل لوازم و قرار دادن در جای مناسب، کارتن ها به صورت تک تک بر روی پالت پلاستیکی جای خواهند گرفت. حالا وقت بارگیری و جا بجایی برای ارسال بار به چین است؛ که در این مرحله نیز دقت زیادی لازم است. پس از جادادن مطمئن بارتان در کامیونت یا ون، بار شما به مقصد انبار این شرکت یا فریت بار فرودگاه امام خمینی حرکت می کند.

 

بیشتر بدانید:  راهنمای حمل و ارسال هوایی کالای خطرناک

 

انبار داری و نگهداری بارهای مشتریان

 

 نگهداری کالاهایی که قرار است از پایانه هوشمند بار فرودگاه امام خمینی به مقاصد گوناگون ارسال شوند در انبار های شرکت فریت بار و کارگو سفیران ممکن است. این بارها بر اساس تصمیم مشتریان در زمان مقرر به هریک از شهرهای چین فرستاده شوند. باید گفت هزینه انبار داری نیز تا زمان مشخصی رایگان خواهد بود و پس از آن بر اساس وزن و زمان، هزینه هایی محاسبه خواهد شد.

 

تشریفات فرودگاهی و گمرکی در فریت بار به چین

 

 وقت آن رسیده که بار مسافر، مهاجر یا صادر کننده جهت فریت بار به چین به بخش کارگو فرودگاه منتقل و روند قانونی ارسال بار به چین آغاز شود. در این مرحله، کارشناس شرکت سفیران با تجربه کافی در این زمینه، مراحل تشریفات گمرکی و فرودگاهی را تا آخرین مرحله یعنی صدور بارنامه ارسال بار به چین، یکی پس از دیگری انجام خواهد داد. صدور بارنامه در پروسه ارسال بار به چین نشان می دهد که کار در فرودگاه مبدا به خوبی پایان یافته و بار آماده ارسال به چین است.

 

انجام امور مالی در پروسه ارسال بار به چین

 

 با صدور بار نامه در فریت بار به چین ابتدا باید هزینه ارسال بار را بر اساس وزن بار ثبت شده در بارنامه شرکت هواپیمایی پرداخت کرد. پس از انجام امور مالی و واریز وجه مورد نظر، بار به مقصد چین ارسال می شود.

 

بیشتر بدانید:  ترفندهای شرکت های فریت بار در بخش کارگو فرودگاه امام خمینی

 

خوب به پرسش اصلی می رسیم.

 

هزینه های ارسال هوایی بار به چین و فریت بار به چین چگونه محاسبه خواهد شد؟

 

 در این زمینه باید گفت این هزینه ها در فریت بار به چین بر اساس چند مدل وزنی محاسبه خواهد شد:

 

  • تا چهل و پنج کیلو گرم
  • از یکصد تا سیصد کیلوگرم
  • از سیصد تا پانصد کیلوگرم
  • از پانصد تا یک هزار کیلو گرم
  • از یک هزار کیلوگرم به بالا

 

در صورت نیاز به کسب اطلاعات بیشتر در زمینه فریت بار به چین به صفحه راهنمای جامع فریت بار در وب سایت ما مراجعه کنید.

 

بیشتر بدانید:  نحوه ی محاسبه هزینه ی حمل بار هوایی

 

هر کدام از بخش های اشاره شده در قسمت بالا، تعرفه حمل هوایی جدا گانه ای دارند که بنا بر نوسانات صنعت حمل و نقل هوایی در دنیا و همچنین نوسانات سیاسی و اقتصادی در کشور، همه ساله از سوی شرکت های هواپیمایی تعیین خواهد شد. نا گفته پیداست که هزینه های اعلام شده از سوی شرکت فریت بار و کارگو سفیران براساس نرخ های مصوب شده در شرکت های هواپیمایی خواهد بود. در این زمینه همکاران ما در شرکت سفیران می توانند شما را از تعرفه های به روز شرکت های گوناگون هواپیمایی در فریت بار به چین آگاه کنند.

 

هزینه حمل هوایی بار به هریک از شهر های چین چه تفاوت هایی دارد؟

 

هزینه ارسال بار هم مانند موارد دیگر با توجه به در نظر گرفتن عوامل گوناگون تفاوت دارد. نه تنها شهر به شهر بلکه شرکت های هواپیمایی نیز تعرفه های گوناگونی را در فریت بار به چین اعلام می کنند. پیشنهاد می کنیم پیش از ارسال بار، با کارشناسان ما در شرکت سفیران تماس بگیرید و اطلاعات کاملی در این زمینه کسب کنید.

 

قیمت پست ایران به چین ؛ مقایسه پست با فریت بار به چین

 

پست یکی از امکاناتی است که از دیرباز در زمینه ارسال مرسولات فعالیت داشته است و همه بیش و کم با آن آشنا هستند. اما آیا امروزه می تواند جوابگوی حجم عظیم محموله های متنوع باشد؟ واقعیت این است که هنوز برخی مزایای پست برخی متقاضیان را به استفاده از خدمات آن ترغیب می کند.  شاید این در مورد کالاهای کوچک و نامه ها کاربرد داشته باشد. کما اینکه همین مورد هم با توجه به روند اداری پست ایران و کشور چین پروسه ای طاقت فرساست. از سوی دیگر اکنون تقاضاها با رشد تجارت، بزرگ و بزرگ تر شده است. همزمان حجم و وزن کالاهای صادراتی و ارسالی به چین نیز افزایش یافته و اینجاست که محدودیت های خدمات پستی آغاز می شود. مثلا شما نمی توانید کالاهای بیش از چهل و پنج کیلوگرمی را با پست روانه چین کنید. پس باید گفت در مقایسه با پست، فریت بار بسیار مقرون به صرفه تر و کارآمدتر است. بهتر است پیش از هر اقدامی در این زمینه با کارشناسان شرکت سفیران مشورت کنید.

 

رعایت نکات مهم در فریت بار به چین 

 

مسافران یا مهاجران چین پس از دریافت اجازه ورود، بی شک در ابتدا به انتقال لوازم منزل و لوازم شخصی شان به کشور چین فکر می کنند. اینجاست که لازم است از شرکت های فریت بار (شرکت های ارسال بار به چین) کمک بخواهید تا تمام مراحل کار را به صورت اصولی و البته قانونی به انجام برسانند.

 پروسه فریت بار به چین به دو قسمت تقسیم می شود. بخش اول فریت بار به چین شامل بسته بندی، انجام تشریفات گمرکی و صدور بارنامه هوایی در مبدا است و قسمت دوم تحویل مدارک بار، ترخیص بار از گمرک و حمل بار از فرودگاه به اقامتگاه، دفتر یا انبار شما در کشور مقصد را شامل می شود. پیداست که مسافران، مهاجران و صادر کنندگان کالا پیش از اقدام به فریت بار به چین باید از قوانین گمرکی کشور مبدا و مقصد در مورد کالای مورد نظر به صورت مهاجری یا مسافری یا تجاری آگاهی داشته باشند و پس از اطمینان از قوانین به پروسه ارسال بار به چین بپردازند.

اما برای اطلاع مهاجرین به چین جهت ارسال لوازم منزل به این کشور باید این موارد را در نظر گرفت:

 

  • اگر شهروند چین و در حال بازگشت به این کشور هستید، تنها راهی که برای واردات لوازم‌خانگی و شخصی خود دارید، فراهم کردن مدارکی است که نشان دهد شما به مدت بیش از 1 سال در کشوری خارجی مشغول کار بوده‌اید. این کار را از طریق ارائه مجوز یا ویزای کار کشور مربوطه می‌توانید انجام دهید.
  • توصیه: قبل از حصول اطمینان از مجوزهای کار و اقامت خود لوازم خود را به چین ارسال نکنید. همچنین در نظر داشته باشید بعد از اخذ مجوز فقط یک‌بار امکان ارسال هوایی و یک‌بار امکان ارسال دریایی دارایی‌های شخصی خود را دارید، مرسولاتی که بعد از آن به چین ارسال می‌کنید مشمول مالیات بر واردات سنگین و عوارض می‌شوند. برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید به پادکست فریت بار سفیران قسمت چین مراجعه کنید و قوانین گمرکی کشور چین را بشنوید.

 

 موضوع تشریفات گمرکی هم در فریت بار به چین اهمیت بالایی دارد. هنگام ارسال بار از ایران به کشور چین، مدارکی مانند پکینگ لیست و اینویس به مهاجر یا مسافر کمک خواهد کرد که تشریفات گمرکی در کشور مبدا و مقصد را به راحتی و اصولی طی کند. شرکت سفیران این مدارک را بنا به درخواست مشتری برایتان آماده خواهد کرد و به همراه بارنامه هوایی به کشور مقصد می فرستد. هنگامی که بار شما مثلاً به چین وارد می شود این بار به طور معمول تا چهل و هشت ساعت به صورت رایگان و بدون نیاز به پرداخت پول در انبار فرودگاه نگهداری خواهد شد. پس از چهل و هشت ساعت، در صورت مراجعه نکردن صاحب بار، هزینه انبار داری بر اساس وزن و حجم بار فریت شده و مدت زمان نگهداری محاسبه و از گیرنده بار در مقصد دریافت خواهد شد.

البته اگر صاحب بار در موعد مقرر به گمرک فرودگاه (قسمت بار گمرک فرودگاه) مراجعه کند هم مشمول پرداخت هزینه ای باعنوان قبض انبار خواهد شد که این هزینه باید به شرکت هواپیمایی پرداخت شود. گفتنی است این مبلغ ارتباطی به وزن بار ندارد. در صورت وزین و حجیم بودن بار، گمرک و قسمت هندلینگ، مبالغی را برای حمل و جابجایی محموله (لیفتراک و کارگر و…) از صاحب بار دریافت خواهند کرد.

 

حمل و نقل بار به اقامتگاه نهایی پس از رسیدن به مقصد

 

 کالا های به مقصد رسیده چه سرانجامی خواهند داشت؟ چگونه باید کالا را از فرودگاه مقصد به مقصد نهایی منتقل کنید؟ شما دو راه پیش رو دارید: استفاده از خودرو شخصی خودتان یا اجاره کردن وانت یا ون از شرکت های اجاره دهنده مستقر در فرودگاه یا سطح شهر که طبیعتاً هزینه های آن را باید به شرکت اجاره دهنده پرداخت کنید. شرکت های حمل و نقل، این وانت ها را به صورت روزانه یا ساعتی اجاره می دهند که ما در وب سایت سفیران اطلاعات کاملی در زمینه این شرکت ها در اختیارتان قرار داده ایم. شما با مراجعه به اطلاعات فرودگاه های هرکدام از شهرهای چین می‌توانید از نحوه کار این شرکت های حمل و نقل مطلع شوید و از خدمات آنها استفاده کنید.

 

ارسال هوایی بارهای تجاری و محمولات کارگو صادراتی از فرودگاه امام به چین

 

باید گفت بار به دو صورت مسافری یا تجاری فریت می شود. امکان ارسال کارگو به چین برای صادر کنندگانی فراهم شده که به تجارت و خرید و فروش کالا ها و مبادله با کشورهای گوناگون جهان مشغول هستند. بدیهی است این کالا ها را نمی توان با فریت بار مسافری فرستاد و باید از طریق کارگو یا تجاری ارسال شوند. حمل این کالا ها نیز با توجه به حجم بالای بار، با هواپیماهای مخصوص حمل بار صورت می پذیرد. شرکت سفیران نیز در زمینه ارسال بار تجاری به چین ، سال هاست تجربه های بسیاری گردآورده تا در جهت خدمات بهتر به صادر کنندگان گرامی به کار گیرد.

 

شرکت فریت بار و کارگو سفیران بار شما را با مناسب ترین قیمت و در سلامت کامل به تمامی شهرهای چین ارسال خواهد کرد. ارسال بارتان را با خیال راحت به سفیران بسپارید. 88830215

 

اطلاعات بیشتر

به روز ترین مطالب درباره حمل هوایی بار به چین

نرخ ارز جهت ارسال بار از چین به ترمینال بار فرودگاه امام خمینی
تا این تاریخ معتبر می باشد
بیست و هفتم تیر 1403

دلار: 434,700 ریال
دلار: 436,109 ریال
یورو: 474,330 ریال
دلار: 440,000 ریال
دلار: 434,700 ریال
در مورد نرخ دلار ایرلاین ها و نحوه محاسبه هزینه حمل هوایی بیشتر بدانید
نرخ ارز جهت ارسال بار از چین به ترمینال بار فرودگاه امام خمینی
منقضی شد
سیزدهم تیر 1403

دلار: 431,064 ریال
دلار: 431,064 ریال
یورو: 465,048 ریال
دلار: 0 ریال
دلار: 434,401 ریال
در مورد نرخ دلار ایرلاین ها و نحوه محاسبه هزینه حمل هوایی بیشتر بدانید
نرخ ارز جهت ارسال بار از چین به ترمینال بار فرودگاه امام خمینی
منقضی شد
ششم تیر 1403

دلار: 429,523 ریال
دلار: 429,523 ریال
یورو: 458,650 ریال
دلار: 0 ریال
دلار: 428,966 ریال
در مورد نرخ دلار ایرلاین ها و نحوه محاسبه هزینه حمل هوایی بیشتر بدانید
نرخ ارز جهت ارسال بار از چین به ترمینال بار فرودگاه امام خمینی
منقضی شد
ششم تیر 1403

دلار: 429,523 ریال
دلار: 429,523 ریال
یورو: 458,650 ریال
دلار: 0 ریال
دلار: 428,966 ریال
در مورد نرخ دلار ایرلاین ها و نحوه محاسبه هزینه حمل هوایی بیشتر بدانید
کالای دست دوم کشور چین
تا این تاریخ معتبر می باشد سی ام آبان 1402
ارسال کالای دست دوم به کشور چین ممنوع می باشد . کشور چین اجازه ترخیص کالای دست دوم نمی دهد.

ارسال بار به شهرهای چین

محمولات هوایی ارسال شده از ایران به چین

شرایط امنیتی و حراستی فریت بار به چین

فرودگاهها در سرتاسر دنیا یکی از امن ترین اماکن عمومی جهت حمل هوایی مسافرین وانواع کالای تجاری به حساب می آیند. حکومت ها ودولت های کشور های مختلف ، حفظ امنیت پایدار درفرودگاه های قلمرو حکومتی خود را ، بدون لحظه ای غفلت، یکی از وظایف اصلی خود و نمادی از قدرت آن کشور در حفظ آرامش، آسایش و امنیت مردمان خود قلمداد میکنند.
ادامه مطلب

نقشه کشور چین

سئوالات متداول در باره فرستادن بار با هواپیما به چین

گیرنده بار باید مبلغ اندکی بابت هزینه‌های اداری دریافت مدارک بار در مقصد به ایرلاین پرداخت کند و البته ممکن است با توجه به ماهیت بار ارسالی مجبور به پرداخت هزینه‌های گمرکی، انبارداری، حمل داخل فرودگاه و حمل از فرودگاه تا مقصد نهایی شود.
ارسال اکثر مواد غذایی به صورت بار هوایی بدون داشتن مجوز ممنوع است. لذا توصیه می‌کنیم مواد غذایی مجاز را در بار همراه خود قرار دهید.
اضافه‌بار شما با پروازی به غیر از پرواز خودتان به واسطه ساز و کار فریت بار ارسال می‌شود و به محض رسیدن بار هوایی به فرودگاه، به شما اطلاع داده می‌شود تا برای تحویل گرفتن آن اقدام نمایید.

ویدئو های دیدنی فریت بار