هر آنچه باید در باره ارسال هوایی بار به کویت بدانیم

شرکت فریت بار و کارگو سفیران، با تجربه‌های بی‌شمار  از سال‌ها تلاش در مسیر حمل و نقل بار مسافری، مهاجری و تجاری، اکنون به یکی از شرکت‌های توانا در امر "ارسال بار به کویت" در بخش‌های مسافری و مهاجری و فریت بار تجاری از مبدا ترمینال کارگو فرودگاه امام خمینی  به کشور کویت تبدیل شده است. برای دریافت مشاوره رایگان در زمینه "فریت بار به کویت" با مشاوران ما تماس بگیرید. شماره تماس ما: 88830215

کشوری کوچک در همسایگی عربستان و عراق با گران ‌قدرترین پول جهان. کشوری که مردم آن در شش استان در رفاه کامل زندگی می‌کنند. دینار کویت چنان ارزشی در جهان یافته که از این کشور کوچک، ابرقدرت اقتصادی خاورمیانه ساخته است. پنجمین کشور غنی نفت و گاز در جهان، مرکز مهمی برای کشتیرانی و کاروبار دریایی بوده و هست. بوبیان و  وربه  هم دو جزیره کوچک کویت هستند. کویتی ها به زبان عربی می‌نویسند و سخن می‌گویند و زبان دومشان نیز انگلیسی است. در سفر به کویت، انتظار دیدن تاریخ را نخواهیم داشت و بایستی چشم به سازه های حیرت‌انگیز بدوزیم. برج‌های کویت شامل سه برج بلند و باریک نزدیک خلیج ‌فارس و برج‌های آزادی، به‌عنوان دومین سازه‌ بزرگ کویت، از جاذبه‌های مدرن گردشگری این کشورند. ما در مجموعه خدمات فریت بار و کارگو سفیران، با ارائه خدماتی مانند حمل هوایی، فریت بار و کارگو، شما را در سفر به کشور کویت  (  Kuwait  ) همراهی شایسته خواهیم بود.

شرکت فریت بار و کارگو سفیران، متخصص در تمامی امور مربوط به فریت بار از پایانه هوشمند بار فرودگاه امام خمینی،  بار شما را با مناسب‌ترین قیمت و در سلامت کامل به کویت ارسال می‌کند. 

 

فرستادن کارگو تجاری و بار صادراتی به کویت

 

 باید گفت "حمل بار به کویت" به دو صورت مسافری یا تجاری صورت می‌پذیرد. امکان ارسال کارگو به کویت برای صادر کنندگانی فراهم شده که در پی خرید و فروش کالاها و مبادله با کشورهای گوناگون جهان مشغولند. این افراد  بایستی قوانین صادرات به کویت  را بدانند. بدیهی است این کالا ها را نمی‌توان با فریت بار مسافری ارسال کرد و باید از طریق کارگو یا تجاری ارسال شوند. صادرات به کویت با توجه به حجم بالای بار، با هواپیماهای غول پیکر و در ظروف بار هواپیماهای مدرن پهن پیکر انجام می‌گیرد. شرکت سفیران نیز در زمینه ارسال بار تجاری (کارگو)، سال هاست تجربه های بسیاری اندوخته تا در جهت خدمات بهتر به صادر کنندگان گرامی به کار گیرد. حمل هوایی بار به کویت از ایران بیشتر در شکل تجاری درجریان است و سال هاست  تجار کویت و ایران به تجارت انواع کالا مشغولند. ارسال بار تجاری به شکل ارسال کارگو به کویت میان تجار ایران و کویت سابقه‌ای طولانی دارد. به گونه‌ای که تجار کالاهایی مانند فرش، ترافل یا دنبلان کوهی که در زبان محلی به آن "خیر و دل" می گویند و همچنین مواد غذایی ایرانی پسند، زعفران و خشکبار  را با استفاده از امکان کارگو به کویت ارسال می کنند. ارسال کالا  با هواپیمابه کویت یکی از بهترین  و امن ترین راه‌های حمل و نقل است که سال هاست  تاجران از این مسیر کالاهای خود را راهی کویت می کنند.

کالاهایی  که تجار به کویت ارسال می‌کنند بیشتر این موارد را شامل می‌شود:

 

ارسال ماهی و میگو به کویت

ایران به عنوان یکی از کشورهای صادر کننده میگوی مرغوب در جهان شناخته شده است.. سال هاست صادرات میگو ایران به کویت افزایش زیادی پیدا کرده است و دلیل آن نیز طعم خاص و قیمت مناسب این محصول است که طرفداران زیادی دارد. در این راستا تجار فعال در عرصه صادرات آبزیان با استفاده از خدمان فریت  تجاری به ارسال انواع ماهی و میگو به کویت اقدام می کنند.

 

بیشتر بدانید:  حمل محصولات دریایی فاسد شدنی با هواپیما

 

ارسال هوایی خشکبار به کویت

آ جیل های خوراکی و میوه های خشک دو گروه مختلف از محصولات هستند که معمولاً در تجارت بین المللی مورد معامله قرار می گیرند. دلیل این امر، ماندگاری بیشتر آنها در مقایسه با میوه و سبزیجات تازه و همچنین شرایط ذخیره و نگهداری راحت تر است. در این میان تجار ایرانی سالهاست در زمینه ارسال خشکبار به کویت فعالند و از خدمات  فریت تجاری به کویت بهره می برند.

 

بیشتر بدانید: ارسال تجاری خشکبار با هواپیما به سراسر دنیا 

 

فرستادن فرش و صنایع دستی به کویت

فرش و صنایع دستی ایران هم در داخل ایران و هم در خارج از کشور شهرت فراوانی دارد. کشورهای آسیایی و اروپایی عاشق  فرش و ظروف صنایع دستی اصفهان  و نقاط دیگر ایران هستند؛ در نتیجه تجارت فرش و صنایع دستی به کویت سود خوبی خواهد داشت. به همین سبب تجارت این گونه کالاها به کشور کویت  رونق زیادی یافته است. در این میان فریت بار تجاری ایران به کویت راهی معقول و مقرون به صرفه برای ارسال این نوع کالاها به کویت است. 

 

ارسال زعفران با کارگو به کویت

ایران یکی از مهم ترین تولید کنندگان با کیفیت زعفران در جهان است.  زعفران کالایی پرطرفدار در کشور کویت است و تجارن زعفران ایرانی را با بسته بندی های شکیل و مناسب به کویت ارسال می‌کنند؛ برنامه ریزی صحیح برای صادرات زعفران به کویت، می‌توان درآمد ارزی بسیار خوبی را با توجه به قیمت زعفران در کویت و بازار های خارجی برای کشور ایجاد کرد. در ارسال این کالا نیز می توان از امکانات فریت بار تجاری استفاده کرد.

 

ارسال ترافل کوهی به کویت

نبلان كوهي (قارچ دنبلان) يا ترافل (Truffle) نوعي قارچ كوهي خودرو است كه در سال‌های اخير با خدمات فريت بار و حمل هوايي به كشورهاي ديگر صادر شده است. اين محصول كه شبيه سيب‌زميني است به نام‌هاي خِئر یا عِغِر هم شناخته مي‌شود. دنبلان كوهي در بيابان‌ها و كوهپايه‌هاي ايران مي‌رويد و ارسال آن به کویت در دستور کار تجار ایرانی قرار دارد. مردمان کشور کویت  بیشتر خواهان ترافل  نوع سفید و قرمز آن هستند. ارسال دنبلان کوهی، از طریق حمل هوایی و با تدابیر ویژه صادرات محصولات کشاورزی صورت می‌گیرد.

 

 با توجه به قوانین گمرکی کشور کویت، پس بهتر است  پیش از هر اقدامی با کارشناسان شرکت فریت بار سفیران تماس بگیرید تا  از شرایط و ضوابط ارسال کارگو به کویت آگاه شوید.

 

حمل هوایی اضافه بار مسافری به کویت

 

به عنوان مسافر آیا قیمت هر کیلو اضافه بار در فرودگاه امام را می دانید؟ آیا درباره تعرفه شرکت‌ها، اطلاعاتی دارید؟ بسیاری از مسافران قوانین حمل بار به کویت را نمی دانند و با چمدان‌های بسیار راهی فرودگاه می‌شوند، بی‌آنکه با موضوع مهمی در سفر خود به نام اضافه بار کویت آشنا باشند. هزینه اضافه بار هواپیما مسافران را به یافتن راهی جایگزین وا می‌دارد تا بتوانند مایحتاج ضروری خود را به نحوی ارزان تر از ایران به کویت منتقل کنند، اما باید گفت پرداخت هزینه اضافه بار به کویت، در توان بسیاری از مسافران نیست و شاید از بردن بسیاری از وسایلشان منصرف شوند. اگر به دنبال راهی هستید تا هزینه اضافه بار پرواز کویت را نپردازید، با کارشناسان شرکت فریت بار سفیران تماس بگیرید تا با خدمات فریت بار آشنا شوید و اضافه بارتان را با قیمتی منصفانه و بسیار کمتر از جریمه پای کانتر، به کویت ارسال کنید.  

 

هزینه ارسال بار به کویت

 

ارسال بار به کویت مانند هرکشور دیگری روش های خودش را دارد. همانگونه که گفتیم  بخش بزرگی از ارسال بار به کویت مخصوص  تجار  است. به گونه‌ای که ارسال کارگو به کویت، این افراد را درگیر مسائل گوناگونی می‌کند. . بی شک همه آنها می‌خواهند قیمت ارسال بار از ایران به کویت را بدانند.  بردن بار به کویت امروزه در صدر دغدغه‌های روزمره  کسانی قرار دارد که در کسوت تاجر ، در صدد فرستادن بار به کویت  هستند و از میان راه‌های گوناگون، پس از جستجو، مشاوره و تحقیق، مسیر حمل هوایی را انتخاب کرده‌اند. موضوعی که بسیاری از تجار و مسافران به کویت را مدت‌ها قبل از سفر به تکاپو و تفکر می‌اندازد تا از هزینه فریت بار به کویت  و کارگو ایران به کویت آگاهی یابند. البته صادر کنندگان کالا و افرادی که قصد ارسال کالا به کویت برای تجارت را دارند، با موضوعات دیگری مانند رعایت قوانین تجاری و گمرکی کشور مبدأ و مقصد، نحوه انتقال وجه معامله تجاری ، نحوه ترخیص بار در گمرک کشور مقصد و... دست و پنجه نرم می‌کنند. 

   پیش از اینکه به موضوع هزینه حمل بار به کویت بپردازیم، باید شما را از روند کاری شرکت فریت بار و کارگو سفیران که یکی از شرکت های فعال درزمینه ارسال بار به کویت‌، مستقر در ترمینال بار فرودگاه امام خمینی است،  آگاه کنیم تا شما با نحوه ارسال بار از ایران به کویت آشنا شوید:

 

حمل بار از ایران به کویت در مجموعه سفیران کارگو

 

فریت بار را بسیاری از مسافران به کویت می شناسند. شما برای استفاده و ارسال بارهایتان از طریق این ایرلاین می توانید به راحتی از خدمات فریت بار، سفیران استفاده کنید. این شرکت ضمن عقد قرارداد با تمامی شرکت‌های هواپیمایی فعال در کشور می‌کوشد تا نحوه ارائه این سرویس ها به مشتریان و ارسال بار شما به مقصد مورد نظرتان به بهترین شکل انجام پذیرد. اگر هم با سفیران آشنایی چندانی ندارید خوب است که بدانید در صورت همکاری با سفیران کارگو، تمام مراحل ارسال بار از صفر تا صد برعهده این شرکت است. به این ترتیب پس از تماس مشتری و درخواست ارسال بار به کویت با هواپیما، مرحله ارائه مشاوره رایگان در منزل شما، بسته بندی و پالت بندی بار مسافری، انبار داری درصورت نیاز شما، انتقال بار به باربری فرودگاه امام خمینی، انجام تشریفات گمرکی و خدمات فرودگاهی جهت خروج قانونی محموله شما از ایران و در نهایت صدوربارنامه هوایی با مناسب ترین نرخ حمل بار هوایی به صورت تخصصی و حرفه ای انجام می‌شود . 

 

    بازدید رایگان و مشاوره جهت ارسال هوایی بار به کویت

 

 یکی از خدمات شرکت سفیران این است که با اعزام کارشناسان خبره بسته بندی و فریت بار به منزلتان، شما را یاری کند تا پیش از هرگونه اقدامی، با نحوه ارسال بار به کویت که حمل آنها مجاز است آشنا شوید. بی‌شک این موضوع که چطور بار را بسته بندی کنیم برای فریت بار به کویت بسیار مهم است.  در پروسه حمل بار به کویت  باید قوانین را بدانیم. گاهی هم مسافران و تجار می‌خواهند با  دانستن هزینه ارسال بار به کویت، بارهایشان را اولویت بندی نمایند و بعد از محاسبه هزینه ها ، به فرستادن بار با هواپیما به کویت اقدام کنند. مشاوران شرکت سفیران، ضمن راهنمایی صادقانه شما درباره انتخاب وسایل ارسالی، شما را از نحوه بسته بندی و هزینه فریت بار به کویت آگاه خواهند کرد.  

        

    بسته بندی تخصصی اسباب و اثاثیه و لوازم منزل جهت مهاجرت به کویت 

 

در حمل بار به کویت، بسته بندی کالاها اهمیت بسیاری دارد. متخصصان بسته بندی سفیران با داشتن تجربه کافی برای انجام دقیق و اصولی پکینگ و بسته بندی تخصصی، پس از هماهنگی های قبلی با ابزار های لازم برای یک بسته بندی مطمئن و دقیق در محل مورد نظر مشتری حاضر می شوند. آرم شرکت سفیران بر روی تمامی لوازم بسته بندی ازجمله کارتن ها قابل مشاهده است. گفتنی است این کارتن ها از بهترین متریال و به صورت ده لایه مخصوص حمل هوایی تولید شده اند. مرحله پس از بسته بندی کامل لوازم، قرار دادن آنها در جای مناسب است. در اینجا کارتن ها به صورت تک تک بر روی پالت پلاستیکی جای می گیرند. بارگیری و جابجایی بار هم به دقت بالایی نیاز دارد. پس از جادادن مطمئن بارتان در کامیونت یا ون، بار شما به مقصد انبار این شرکت یا فرودگاه امام خمینی ، بنا به تصمیم و درخواست شما ، حرکت می کند.

  

    انبارداری و نگهداری بارهای مشتریان پیش از ارسال به کویت

 

در زمینه حمل لوازم منزل به کویت یا ارسال خرده بار به کویت  شما می توانید  از شرکت بخواهید تا کالاها در انبار های شرکت فریت بار و کارگو سفیران نگهداری کند تا در زمان مورد نظر مشتری به کویت ارسال شوند. باید گفت هزینه انبار داری نیز تا زمان مشخصی رایگان خواهد بود و پس از آن بر اساس وزن و زمان، هزینه هایی محاسبه خواهد شد.

 

    تشریفات فرودگاهی و گمرکی در فریت بار به کویت 

 

 پس از فرستادن بار مسافر، مهاجر یا صادر کننده به بخش کارگو فرودگاه، روند قانونی ارسال بار به کویت شروع می شود. کارشناسان شرکت سفیران همه کارها را از صفر تا صد انجام می دهند. این کارشناسان با تجربه کافی در این زمینه، مراحل تشریفات گمرکی و فرودگاهی را تا آخرین مرحله یعنی صدور بارنامه ارسال بار به کویت، انجام خواهد داد. وقتی بارنامه در پروسه ارسال بار صادر شد باید گفت قسمت عمده کار در فرودگاه مبدأ به خوبی به پایان رسیده و بار آماده ارسال به کویت است.

 

صدور  بارنامه جهت ارسال بار به کویت با شرکت‌های معتبر هواپیمایی

 

مجموعه فریت بار و کارگو سفیران تعهد دارد تا  برای تمامی محمولات ارسالی به کویت، با بهترین نرخ حمل بار هوایی و فقط توسط شرکت های هواپیمایی بین المللی معتبر فعال در ایران، بارنامه صادر و به شهر مورد نظر شما در کشور کویت ارسال کند. در وهله اول هزینه حمل هوایی به کویت و سپس به سلامت رسیدن بار به کویت در تعیین ایرلاینی که بارنامه آن صادر می‌شود اهمیت دارد. سفیران مشاور امین شما در پروسه ارسال بار به کویت است.

 

    انجام امور مالی در پروسه حمل هوایی بار به کویت 

 

بعد از صادر شدن بارنامه، زمان پرداخت هزینه ها فرا می‌رسد. فرستنده بار باید قیمت ارسال بار به کویت را بر اساس وزن محاسباتی بار ثبت شده در بارنامه شرکت هواپیمایی بپردازد. بدیهی است پس از انجام امور مالی و واریز وجه مورد نظر، بار به شرکت هواپیمایی تحویل داده می‌شود تا  به مقصد کویت فرستاده شود.

 

بیشتر بدانید: نحوه ی محاسبه هزینه ی حمل بار هوایی

 

پس از مرور روند ارسال هوایی بار از پایانه هوشمند بار فرودگاه امام خمینی به کویت، باید به پرسش اصلی مسافران و مهاجران ، یعنی قیمت ارسال بار به کویت پاسخ دهیم.   قیمت هر کیلو بار از ایران به کویت چقدر است؟ هزینه کارگو از ایران به کویت چگونه محاسبه خواهد شد؟ این ها همه پرسش‌هایی است که در بخش هزینه ارسال بار از ایران به کویت بایستی به آن پاسخ داده شود. میزان هزینه هر کیلو بار به کویت  با هواپیما پرسش بسیاری از مسافران یا مهاجرانی است که می خواهند بارشان را با مناسب‌ترین قیمت ممکن به کویت بفرستند. 

اکنون زمان آن است که به پرسش اصلی پاسخ دهیم:

 

هزینه فریت بار به کویت چگونه محاسبه خواهد شد؟ 

 

 قیمت ارسال بار به کویت به موارد گوناگونی بستگی دارد. در این زمینه باید بدانید هزینه ارسال بار به کویت بر اساس چند مدل وزنی محاسبه می شود:

 

  • تا چهل و پنج کیلو گرم
  • از یکصد تا سیصد کیلوگرم
  • از سیصد تا پانصد کیلوگرم
  • از پانصد تا یکهزار کیلو گرم
  • از یکهزار کیلوگرم به بالا

 

 اگر نیاز به کسب اطلاعات بیشتر در زمینه هزینه هزینه فریت بار به کویت یا هزینه ارسال کارگو کویت دارید،  به صفحه  راهنمای جامع فریت بار در وب سایت ما مراجعه کنید. 

 

بهتر است بدانید وضعیت صنعت حمل و نقل هوایی در دنیا و نوسانات سیاسی و اقتصادی تعرفه های  گوناگونی برای حمل و نقل رقم می‌زند. بر این اساس همه ساله از سوی شرکت‌های هواپیمایی، نرخ های متفاوتی جهت قیمت حمل بار هوایی به کویت تعیین می شود. گفتنی است هزینه‌های اعلام شده از سوی شرکت فریت بار و کارگو سفیران براساس نرخ های مصوب شده در شرکت های هواپیمایی خواهد بود. در این زمینه همکاران ما در شرکت سفیران می‌توانند شما را از تعرفه‌های به روز شرکت های گوناگون هواپیمایی آگاه کنند.

 

قیمت پست ایران به کویت ؛ مقایسه پست با فریت بار به کویت

 

ارسال کالاها با پست شاید از نخستین گزینه‌های ممکن برای ارسال بار ها وبسته ها، پیش روی فرستندگان است. پس از تحقیق درباره هزینه پست از ایران به کویت و دیگر شهر های کویت، موضوعات دیگری رخ می نماید. امکان تحویل بار درب منزل، یکی از امکانات پست به کویت به شمار می‌رود، ولی محدودیت وزن و حجم را هرگز نمی‌شود از نظر دور داشت. به گونه‌ای که شاید  ارسال بسته به کویت به راحتی صورت گیرد، اما در مورد بارهای با وزن بالای 45 کیلوگرم، محدودیت‌هایی  در پست از ایران به کویت وجود دارد. درحالی که شما در پروسه فریت بار به کویت، محدودیتی از نظر حجم و وزن نخواهید داشت. همچنین محدودیت‌های بسیاری که  در سیستم پستی بین ایران و کویت وجود دارد، در سیستم فریت بار به کویت دیده نمی‌شود. در صورت تمایل به کسب اطلاعات بیشتر در مورد نحوه ارسال بسته به کویت از طریق سیستم فریت بار‌، با کارشناسان ما در تماس باشید.

 

حمل اثاثیه به کویت و چند نکته مهم

 

در میان متقاضیان ارسال بار،  مهاجران با دغدغه های دیگری روبرو هستند. مهاجران افزون بر دغدغه دریافت ویزا و پروسه پرپیچ و خم سفر، باید به فکر انتقال لوازم منزلشان نیز باشند. مراحل فریت بار به کویت و ارسال بار به کویت دو قسمت دارد: اول انجام تشریفات گمرکی و صدور بارنامه هوایی در مبدأ است و بخش دوم تحویل مدارک بار، ترخیص بار از گمرک و حمل بار از فرودگاه به اقامتگاه، دفتر یا انبارتان در کشور مقصد. آگاهی مسافران، مهاجران و صادر کنندگان کالا از قوانین گمرکی کشور مبدأ و مقصد در مورد نوع کالایی که قصد ارسال آن را دارند، ضروری است. این آگاهی به شما کمک می‌کند از دغدغه‌های سفرتان کاسته شود.

اما برای اطلاع مهاجرین به کویت جهت ارسال لوازم منزل به این کشور باید این موارد را در نظر گرفت.

پس قوانین زیر را مد نظر داشته باشید:

 

افراد می‌توانند وسایل دست دوم خود را که حداقل به مدت 6 ماه تحت مالکیت و مورد استفاده‌شان بوده‌اند را معاف از تمامی عوارض گمرکی وارد کنند، به شرطی که:

 

  • این اقلام باید به‌منظور استفاده شخصی و در تعداد مناسب برای مصرف یک خانواده باشند.
  • مهاجرینی که قصد استفاده از این معافیت را دارند در زمان رسیدن به کویت باید ثابت کنند که قصد دارند به مدت حداقل یک سال در این کشور کار یا زندگی کنند و ...

 

برای کسب اطلاعات بیشتر می‌توانید به پادکست فریت بار سفیران قسمت کویت مراجعه کنید و قوانین گمرکی کشور کویت را بشنوید.هنگام ارسال بار از ایران به کشور کویت، مدارکی همچون پکینگ لیست و اینویس به مهاجر، مسافر را یاری می کند تا تشریفات گمرکی در کشور مبدا و مقصد را به راحتی و اصولی بگذراند. در صورت درخواست شما، شرکت سفیران این مدارک را برایتان آماده خواهد کرد و به همراه بارنامه هوایی به کشور مقصد می فرستد. وقتی بار شما مثلاً به کویت می رسد، این بار به طور معمول تا چهل و هشت ساعت به صورت رایگان در انبار فرودگاه نگهداری خواهد شد. پس از چهل و هشت ساعت، در صورت مراجعه نکردن صاحب بار، هزینه انبار داری بر اساس وزن و حجم بار فریت شده و مدت زمان نگهداری محاسبه و از گیرنده بار در مقصد دریافت خواهد شد.

البته اگر پس از فریت بار به کویت در موعد مقرر به گمرک فرودگاه (قسمت بار گمرک فرودگاه) بروید و بار را تحویل بگیرید باز هم لازم است هزینه‌ای باعنوان قبض انبار بپردازید. این هزینه باید به شرکت هواپیمایی پرداخت شود. گفتنی است این مبلغ ارتباطی به وزن بار ندارد. اگر بار وزین و حجیم باشد، گمرک و قسمت هندلینگ، هزینه‌های حمل و جابجایی محموله (لیفتراک و کارگر و…) را از صاحب بار دریافت می‌کنند.

 

حمل و نقل بار به اقامتگاه نهایی پس از پروسه حمل هوایی بار به کویت

 

پس از تحویل گرفتن بار از گمرک کویت، شما دو راه پیش رو دارید: استفاده از خودرو شخصی یا اجاره وانت یا ون از شرکت‌های اجاره دهنده مستقر در فرودگاه یا سطح شهر که بدیهی است هزینه‌های آن را باید به شرکت اجاره دهنده پرداخت کنید. شرکت های حمل و نقل، این وانت ها را به صورت روزانه یا ساعتی اجاره می‌دهند که ما در وب سایت سفیران اطلاعات کامل این شرکت ها را در اختیارتان قرارداده ایم. شما با مراجعه به اطلاعات فرودگاه های هرکدام از شهرهای کویت می توانید ازنحوه کار این شرکت های حمل و نقل مطلع شوید و از خدمات آنها استفاده کنید. 

شرکت فریت بار و کارگو سفیران بار شما را با مناسب ترین قیمت و در سلامت کامل به تمامی شهرهای کویت ارسال خواهد کرد. ارسال بارتان را با خیال راحت به سفیران بسپارید.  88830215

 

اطلاعات بیشتر

به روز ترین نکات درباره حمل بار به کویت

نرخ ارز جهت ارسال بار از کویت به ترمینال بار فرودگاه امام خمینی
تا این تاریخ معتبر می باشد
بیست و سوم خرداد 1403

دلار: 425,167 ریال
دلار: 425,167 ریال
یورو: 457,485 ریال
دلار: 0 ریال
دلار: 423,201 ریال
در مورد نرخ دلار ایرلاین ها و نحوه محاسبه هزینه حمل هوایی بیشتر بدانید
نرخ ارز جهت ارسال بار از کویت به ترمینال بار فرودگاه امام خمینی
منقضی شد
شانزدهم خرداد 1403

دلار: 422,784 ریال
دلار: 422,784 ریال
یورو: 457,142 ریال
دلار: 0 ریال
دلار: 421,275 ریال
در مورد نرخ دلار ایرلاین ها و نحوه محاسبه هزینه حمل هوایی بیشتر بدانید
نرخ ارز جهت ارسال بار از کویت به ترمینال بار فرودگاه امام خمینی
منقضی شد
نهم خرداد 1403

دلار: 0 ریال
دلار: 420,432 ریال
یورو: 454,294 ریال
دلار: 0 ریال
دلار: 418,650 ریال
در مورد نرخ دلار ایرلاین ها و نحوه محاسبه هزینه حمل هوایی بیشتر بدانید
نرخ ارز جهت ارسال بار از کویت به ترمینال بار فرودگاه امام خمینی
منقضی شد
دوم خرداد 1403

دلار: 0 ریال
دلار: 418,867 ریال
یورو: 455,607 ریال
دلار: 0 ریال
دلار: 418,867 ریال
در مورد نرخ دلار ایرلاین ها و نحوه محاسبه هزینه حمل هوایی بیشتر بدانید

ارسال بار از ترمینال کارگو فرودگاه امام خمینی به شهر کویت

بیشترین محمولات هوایی فرستاده شده به کویت

شرایط امنیتی و حراستی حمل هوایی بار به کویت

فرودگاهها در سرتاسر دنیا یکی از امن ترین اماکن عمومی جهت حمل هوایی مسافرین وانواع کالای تجاری به حساب می آیند. حکومت ها ودولت های کشور های مختلف ، حفظ امنیت پایدار درفرودگاه های قلمرو حکومتی خود را ، بدون لحظه ای غفلت، یکی از وظایف اصلی خود و نمادی از قدرت آن کشور در حفظ آرامش، آسایش و امنیت مردمان خود قلمداد میکنند.
ادامه مطلب

کویت بر روی نقشه

سوالات متداول درباره ارسال هوایی بار به کویت

کمترین میزان بار قابل فریت بار و ارسال هوایی به کویت بوسیله شرکت‌های هواپیمایی از مبدا ترمینال کارگو فرودگاه امام خمینی، چهل و پنج کیلوگرم است.
بار های تجاری اعم از زعفران، سبزیجات، خشکبار، انواع قارچ های خوراکی و دنبلان کوهی، فرش و محصولات دریایی مانند ماهی و میگو با رعایت قوانین گمرکی و بهداشتی بصورت روزانه و با هواپیماهای فعال در فرودگاه امام و سایر فرودگاه های ایران توسط پرسنل مجموعه سفیران به کشور کویت ارسال میشوند.
پاسخ این پرسش مثبت است. تمامی بارهای ارسالی توسط شرکت‌های هواپیمایی بین المللی معتبر به مقصد کویت بیمه خواهند شد.

ویدئو های دیدنی فریت بار