خدمات هوایی ارسال بار به کویت

ارسال بار به کویت، فریت بار مسافری و فریت بار تجاری (کارگو) به تمامی شهرهای کویت


شرکت فریت بار و کارگو سفیران، یکی از شرکت‌های توانا در ارسال بار به کویت و همچنین فریت بار مسافری و فریت بار تجاری به تمامی شهرهای کویت است. برای دریافت مشاوره رایگان در زمینه فریت بار و کارگو به کشور کویت با مشاوران ما تماس بگیرید. شماره تماس ما: 88830215
شرکت فریت بار و کارگو سفیران، بار شما را با مناسب‌ترین قیمت و در سلامت کامل به تمامی شهرهای کویت ارسال خواهد کرد.

هزینه‌های ارسال بار به کویت


ارسال بار اضافی، یکی از دغدغه‌های مهم مسافران و مهاجران است. البته تجار در ارسال کالاهای تجاری خود، دغدغه‌های خودشان را دارند. بی شک نخستین پرسش آنان در زمینه هزینه ارسال بار و کارگو به کشور کویت است. پیش از اینکه به موضوع هزینه فریت بار به کویت بپردازیم، لازم است شما را از روند کاری شرکت سفیران آگاه کنیم:

مراحل فریت بار به کویت در شرکت فریت بار و کارگو سفیران


شرکت فریت بار و کارگو سفیران سال‌هاست در بخش فریت بار و کارگو از طریق هوایی در خدمت هم‌میهنان عزیز است. به همین منظور با تمامی شرکت‌های هواپیمایی فعال در کشور قرار داد همکاری منعقد شده است تا ارسال بار به بهترین شکل صورت گیرد. گفتنی است شرکت سفیران تمام مراحل ارسال بار را بر عهده می‌گیرد. به گونه ای که پس از تماس مشتری و درخواست ارسال بار به کویت، مرحله بسته‌بندی و پالت بندی بار مسافری به صورت تخصصی و حرفه ای آغاز می‌شود:

بسته‌بندی تخصصی اسباب و اثاثیه و لوازم منزل جهت ارسال بار به کویت


در این بخش، تخصص و تجربه، ابزار مهمی هستند که ضامن سلامت بار شما تا مقصد خواهند بود. تیم بسته‌بندی سفیران با داشتن تخصص و تجربه کافی برای انجام دقیق و اصولی پکینگ و بسته‌بندی تخصصی، پس از هماهنگی‌های قبلی با تمام ابزار لازم برای یک بسته‌بندی مطمئن به محل موردنظر مشتری می‌رود. شما می‌توانید آرم شرکت سفیران را بر روی تمامی لوازم بسته‌بندی ازجمله کارتن‌ها ببینید. گفتنی است این کارتن‌ها از بهترین متریال و به صورت ده لایه مخصوص حمل هوایی تولید شده اند. پس از بسته‌بندی کامل لوازم و قرار دادن در جای مناسب، کارتن‌ها به صورت تک تک بر روی پالت پلاستیکی جای خواهند گرفت. حالا وقت بارگیری و جابجایی بار است که این مرحله نیز باید با دقت انجام گیرد. پس از جا دادن مطمئن بارتان در کامیونت یا ون، بار شما به مقصد انبار این شرکت یا فرودگاه امام خمینی حرکت می‌کند.

انبارداری و نگهداری بارهای مشتریان


بسته به زمان ارسال بار، کالاهایی که قرار است از فرودگاه امام خمینی به مقاصد گوناگون ارسال گردند می‌توانند در انبارهای شرکت فریت بار و کارگو سفیران نگهداری شوند تا بر اساس تصمیم مشتریان در زمان مقرر به هریک از شهرهای کویت ارسال شوند. باید گفت هزینه انبارداری نیز تا زمان مشخصی رایگان خواهد بود و پس از آن بر اساس وزن و زمان، هزینه‌هایی محاسبه خواهد شد.

تشریفات فرودگاهی و گمرکی در فریت بار به کویت


حالا زمان آن رسیده که بار مسافر، مهاجر یا صادرکننده به بخش کارگو فرودگاه منتقل و روند قانونی ارسال بار به کویت آغاز شود. در این مرحله، کارشناس شرکت سفیران با تجربه کافی در این زمینه، مراحل تشریفات گمرکی و فرودگاهی را تا آخرین مرحله یعنی صدور بارنامه ارسال بار به کویت، یکی پس از دیگری انجام خواهد داد. صدور بارنامه در پروسه ارسال بار نشان می‌دهد که کار در فرودگاه مبدأ به خوبی پایان یافته و بار آماده ارسال به کویت است.

انجام امور مالی در پروسه ارسال بار به کویت


صدور بارنامه به این معنی است که مشتری باید هزینه ارسال بار را بر اساس وزن بار ثبت شده در بارنامه شرکت هواپیمایی بپردازد. بدیهی است پس از انجام امور مالی و واریز وجه موردنظر، بار به مقصد کویت ارسال خواهد شد.
خوب به پرسش اصلی می‌رسیم. هزینه‌های ارسال بار به کویت چگونه محاسبه می‌شود؟ در این زمینه باید گفت این هزینه‌ها بر اساس چند مدل وزنی محاسبه خواهد شد:

 • تا چهل و پنج کیلو گرم
 • از یکصد تا سیصد کیلوگرم
 • از سیصد تا پانصد کیلوگرم
 • از پانصد تا یک هزار کیلو گرم
 • از یک هزار کیلوگرم به بالا

در صورت نیاز به کسب اطلاعات بیشتر به صفحه راهنمای جامع فریت بار در وب‌سایت ما مراجعه کنید.
هر کدام از بخش‌های گفته شده در قسمت بالا، تعرفه حمل هوایی جداگانه‌ای دارند که بنا بر نوسانات صنعت حمل‌ونقل هوایی در دنیا و همچنین نوسانات سیاسی و اقتصادی در کشور، همه ساله از سوی شرکت‌های هواپیمایی تعیین می‌شود. ناگفته پیداست که هزینه‌های اعلام شده از سوی شرکت فریت بار و کارگو سفیران بر اساس نرخ‌های مصوب شده در شرکت‌های هواپیمایی خواهد بود. در این زمینه همکاران ما در شرکت سفیران می‌توانند شما را از تعرفه‌های به روز شرکت‌های گوناگون هواپیمایی آگاه کنند.

هزینه ارسال بار به هریک از شهرهای کویت چه تفاوت‌هایی دارد؟


هزینه ارسال بار هم مانند موارد دیگر با توجه به در نظر گرفتن عوامل گوناگون متفاوت است. نه‌تنها شهر به شهر بلکه شرکت به شرکت نیز تعرفه‌های گوناگونی را اعلام می‌کنند. پیشنهاد می کنیم پیش از ارسال بار، با کارشناسان ما در شرکت سفیران تماس بگیرید و اطلاعات کاملی در این زمینه کسب کنید.

رعایت نکات مهم در فریت بار به کویت – ارسال بار به کویت


مهم‌ترین دغدغه مسافران یا مهاجران کویت پس از دریافت اجازه ورود، بی شک انتقال لوازم منزل و لوازم شخصی‌شان به کشور کویت است. اینجاست که باید از شرکت‌های فریت بار (شرکت‌های ارسال بار به کویت) کمک بخواهید تا تمام مراحل کار را به صورت اصولی و البته قانونی به انجام برسانند.
نکته مهم در پروسه فریت بار این است که مراحل ارسال بار به کویت به دو قسمت تقسیم می‌شود که قسمت نخست بسته‌بندی، انجام تشریفات گمرکی و صدور بارنامه هوایی در مبدأ است و قسمت دوم تحویل مدارک بار، ترخیص بار از گمرک و حمل بار از فرودگاه به اقامتگاه، دفتر یا انبار شما در کشور مقصد است. بدیهی است که مسافران، مهاجران و صادرکنندگان کالا قبل از اقدام باید از قوانین گمرکی کشور مبدأ و مقصد در مورد کالای موردنظر به صورت مهاجری یا مسافری یا تجاری آگاهی داشته باشند و پس از اطمینان از قوانین اقدام به پروسه ارسال بار به کویت نمایند.
اما برای اطلاع مهاجرین به کویت جهت ارسال لوازم منزل به این کشور باید این موارد را در نظر گرفت.
پس قوانین زیر را مد نظر داشته باشید:

 • افراد می‌توانند وسایل دست دوم خود را که حداقل به مدت 6 ماه تحت مالکیت و مورد استفاده‌شان بوده‌اند را معاف از تمامی عوارض گمرکی وارد کنند، به شرطی که:
 • این اقلام باید به‌منظور استفاده شخصی و در تعداد مناسب برای مصرف یک خانواده باشند.
 • مهاجرینی که قصد استفاده از این معافیت را دارند در زمان رسیدن به کویت باید ثابت کنند که قصد دارند به مدت حداقل یک سال در این کشور کار یا زندگی کنند و ...
 • برای کسب اطلاعات بیشتر می‌توانید به پادکست فریت بار سفیران قسمت کویت مراجعه کنید و قوانین گمرکی کشور کویت را بشنوید.

هنگام ارسال بار از ایران به کشور کویت، مدارکی مانند پکینگ لیست و اینویس به مهاجر یا مسافر کمک خواهد کرد که تشریفات گمرکی در کشور مبدأ و مقصد را به‌راحتی و اصولی طی کند. شرکت سفیران این مدارک را بنا به درخواست مشتری برایشان آماده خواهد کرد و به همراه بارنامه هوایی به کشور مقصد می‌فرستد. هنگامی که بار شما مثلاً به کویت وارد می‌شود این بار به‌طور معمول تا چهل و هشت ساعت به صورت رایگان و بدون نیاز به پرداخت پول در انبار فرودگاه نگهداری خواهد شد. پس از چهل و هشت ساعت، در صورت مراجعه نکردن صاحب بار، هزینه انبارداری بر اساس وزن و حجم بار فریت شده و مدت‌زمان نگهداری محاسبه و از گیرنده بار در مقصد دریافت خواهد شد.
البته اگر صاحب بار در موعد مقرر به گمرک فرودگاه (قسمت بار گمرک فرودگاه) مراجعه کند هم مشمول پرداخت هزینه‌ای با عنوان قبض انبار خواهد شد که این هزینه باید به شرکت هواپیمایی پرداخت شود. گفتنی است این مبلغ ارتباطی به وزن بار ندارد. در صورت وزین و حجیم بودن بار، گمرک و قسمت هندلینگ، مبالغی را برای حمل و جابجایی محموله (لیفتراک و کارگر و…) از صاحب بار دریافت خواهند کرد.

حمل‌ونقل بار به اقامتگاه نهایی پس از رسیدن به مقصد


حالا بار هوایی شما به مقصد رسیده و شما نیز به عنوان تحویل‌گیرنده، بار را از گمرک فرودگاه ترخیص کرده‌اید. حال چگونه باید بارتان را به منزل یا مقصد موردنظر حمل کنید؟ شما دو راه پیش رو دارید: حمل بار با خودرو شخصی یا اجاره وانت یا ون از شرکت‌های اجاره دهنده مستقر در فرودگاه یا سطح شهر که هزینه‌های آن را باید به شرکت اجاره دهنده بپردازید. شرکت‌های حمل‌ونقل، این وانت‌ها را به صورت روزانه یا ساعتی اجاره می‌دهند که ما در وب‌سایت سفیران اطلاعات کاملی در زمینه این شرکت‌ها در اختیارتان قرار داده‌ایم. شما با مراجعه به اطلاعات فرودگاه‌های هرکدام از شهرهای کویت می‌توانید از نحوه کار این شرکت‌های حمل‌ونقل مطلع شوید و از خدمات آن‌ها استفاده کنید.

فریت بار تجاری (کارگو) به کویت


باید گفت فریت بار به دو صورت مسافری یا تجاری صورت می‌پذیرد. امکان ارسال کارگو برای صادرکنندگانی فراهم شده که به تجارت و خرید و فروش کالاها و مبادله با کشورهای گوناگون جهان مشغول‌اند. بدیهی است این کالاها را نمی‌توان با فریت بار مسافری ارسال کرد و باید از طریق کارگو یا تجاری ارسال شوند. حمل این کالاها نیز با توجه به حجم بالای بار، با هواپیماهای غول‌پیکر صورت می‌پذیرد. شرکت سفیران نیز در زمینه ارسال بار تجاری (کارگو)، سال‌هاست تجربه‌های بسیاری اندوخته تا در جهت خدمات بهتر به صادرکنندگان گرامی به کار گیرد.

شرکت فریت بار و کارگو سفیران بار شما را با مناسب‌ترین قیمت و در سلامت کامل به تمامی شهرهای کویت ارسال خواهد کرد. ارسال بارتان را با خیال راحت به سفیران بسپارید.88830215

هزینه ارسال بار به کویت چگونه محاسبه می‌شود؟


هزینه ارسال هر کیلوگرم بار هوایی و مسافری برای شهرهای گوناگون کویت نسبت به وزن و حجم بار شما متفاوت است و تابع قوانین شرکت‌های هواپیمایی خواهد بود. در این زمینه برای کسب اطلاعات بیشتر لازم است با کارشناسان شرکت سفیران تماس بگیرید.88830215

کمترین میزان بار مجاز برای فریت بار به کویت چقدر است؟


کمترین میزان بار قابل بسته‌بندی و ارسال به کویت به وسیله شرکت‌های هواپیمایی و فریت بار چهل و پنج کیلوگرم است.

بسته‌بندی و ایمنی بار به چه صورت است؟


بسته‌بندی و ایمنی بار شما در صورت انجام آن توسط تیم متخصص ما به صورت حرفه ای انجام خواهد شد. بار به صورت کاملاً دقیق پک می‌شود. پس از آن، کالاها را در کارتن‌های ده لایه مخصوص حمل هوایی قرار می‌دهند و در نهایت روی پالت کاملاً مهار می‌کنند.

بارهای ارسالی مسافران بیمه خواهد شد؟


پاسخ این پرسش مثبت است. تمامی بارهای ارسالی توسط شرکت‌های هواپیمایی بین المللی معتبر بیمه خواهند شد.

ارسال بار به کویت، فریت بار مسافری و فریت بار تجاری (کارگو) به تمامی شهرهای کویت


شرکت فریت بار و کارگو سفیران، یکی از شرکت‌های توانا در ارسال بار به کویت و همچنین فریت بار مسافری و فریت بار تجاری به تمامی شهرهای کویت است. برای دریافت مشاوره رایگان در زمینه فریت بار و کارگو به کشور کویت با مشاوران ما تماس بگیرید. شماره تماس ما: 88830215
شرکت فریت بار و کارگو سفیران، بار شما را با مناسب‌ترین قیمت و در سلامت کامل به تمامی شهرهای کویت ارسال خواهد کرد.

هزینه‌های ارسال بار به کویت


ارسال بار اضافی، یکی از دغدغه‌های مهم مسافران و مهاجران است. البته تجار در ارسال کالاهای تجاری خود، دغدغه‌های خودشان را دارند. بی شک نخستین پرسش آنان در زمینه هزینه ارسال بار و کارگو به کشور کویت است. پیش از اینکه به موضوع هزینه فریت بار به کویت بپردازیم، لازم است شما را از روند کاری شرکت سفیران آگاه کنیم:

مراحل فریت بار به کویت در شرکت فریت بار و کارگو سفیران


شرکت فریت بار و کارگو سفیران سال‌هاست در بخش فریت بار و کارگو از طریق هوایی در خدمت هم‌میهنان عزیز است. به همین منظور با تمامی شرکت‌های هواپیمایی فعال در کشور قرار داد همکاری منعقد شده است تا ارسال بار به بهترین شکل صورت گیرد. گفتنی است شرکت سفیران تمام مراحل ارسال بار را بر عهده می‌گیرد. به گونه ای که پس از تماس مشتری و درخواست ارسال بار به کویت، مرحله بسته‌بندی و پالت بندی بار مسافری به صورت تخصصی و حرفه ای آغاز می‌شود:

بسته‌بندی تخصصی اسباب و اثاثیه و لوازم منزل جهت ارسال بار به کویت


در این بخش، تخصص و تجربه، ابزار مهمی هستند که ضامن سلامت بار شما تا مقصد خواهند بود. تیم بسته‌بندی سفیران با داشتن تخصص و تجربه کافی برای انجام دقیق و اصولی پکینگ و بسته‌بندی تخصصی، پس از هماهنگی‌های قبلی با تمام ابزار لازم برای یک بسته‌بندی مطمئن به محل موردنظر مشتری می‌رود. شما می‌توانید آرم شرکت سفیران را بر روی تمامی لوازم بسته‌بندی ازجمله کارتن‌ها ببینید. گفتنی است این کارتن‌ها از بهترین متریال و به صورت ده لایه مخصوص حمل هوایی تولید شده اند. پس از بسته‌بندی کامل لوازم و قرار دادن در جای مناسب، کارتن‌ها به صورت تک تک بر روی پالت پلاستیکی جای خواهند گرفت. حالا وقت بارگیری و جابجایی بار است که این مرحله نیز باید با دقت انجام گیرد. پس از جا دادن مطمئن بارتان در کامیونت یا ون، بار شما به مقصد انبار این شرکت یا فرودگاه امام خمینی حرکت می‌کند.

انبارداری و نگهداری بارهای مشتریان


بسته به زمان ارسال بار، کالاهایی که قرار است از فرودگاه امام خمینی به مقاصد گوناگون ارسال گردند می‌توانند در انبارهای شرکت فریت بار و کارگو سفیران نگهداری شوند تا بر اساس تصمیم مشتریان در زمان مقرر به هریک از شهرهای کویت ارسال شوند. باید گفت هزینه انبارداری نیز تا زمان مشخصی رایگان خواهد بود و پس از آن بر اساس وزن و زمان، هزینه‌هایی محاسبه خواهد شد.

تشریفات فرودگاهی و گمرکی در فریت بار به کویت


حالا زمان آن رسیده که بار مسافر، مهاجر یا صادرکننده به بخش کارگو فرودگاه منتقل و روند قانونی ارسال بار به کویت آغاز شود. در این مرحله، کارشناس شرکت سفیران با تجربه کافی در این زمینه، مراحل تشریفات گمرکی و فرودگاهی را تا آخرین مرحله یعنی صدور بارنامه ارسال بار به کویت، یکی پس از دیگری انجام خواهد داد. صدور بارنامه در پروسه ارسال بار نشان می‌دهد که کار در فرودگاه مبدأ به خوبی پایان یافته و بار آماده ارسال به کویت است.

انجام امور مالی در پروسه ارسال بار به کویت


صدور بارنامه به این معنی است که مشتری باید هزینه ارسال بار را بر اساس وزن بار ثبت شده در بارنامه شرکت هواپیمایی بپردازد. بدیهی است پس از انجام امور مالی و واریز وجه موردنظر، بار به مقصد کویت ارسال خواهد شد.
خوب به پرسش اصلی می‌رسیم. هزینه‌های ارسال بار به کویت چگونه محاسبه می‌شود؟ در این زمینه باید گفت این هزینه‌ها بر اساس چند مدل وزنی محاسبه خواهد شد:

 • تا چهل و پنج کیلو گرم
 • از یکصد تا سیصد کیلوگرم
 • از سیصد تا پانصد کیلوگرم
 • از پانصد تا یک هزار کیلو گرم
 • از یک هزار کیلوگرم به بالا

در صورت نیاز به کسب اطلاعات بیشتر به صفحه راهنمای جامع فریت بار در وب‌سایت ما مراجعه کنید.
هر کدام از بخش‌های گفته شده در قسمت بالا، تعرفه حمل هوایی جداگانه‌ای دارند که بنا بر نوسانات صنعت حمل‌ونقل هوایی در دنیا و همچنین نوسانات سیاسی و اقتصادی در کشور، همه ساله از سوی شرکت‌های هواپیمایی تعیین می‌شود. ناگفته پیداست که هزینه‌های اعلام شده از سوی شرکت فریت بار و کارگو سفیران بر اساس نرخ‌های مصوب شده در شرکت‌های هواپیمایی خواهد بود. در این زمینه همکاران ما در شرکت سفیران می‌توانند شما را از تعرفه‌های به روز شرکت‌های گوناگون هواپیمایی آگاه کنند.

هزینه ارسال بار به هریک از شهرهای کویت چه تفاوت‌هایی دارد؟


هزینه ارسال بار هم مانند موارد دیگر با توجه به در نظر گرفتن عوامل گوناگون متفاوت است. نه‌تنها شهر به شهر بلکه شرکت به شرکت نیز تعرفه‌های گوناگونی را اعلام می‌کنند. پیشنهاد می کنیم پیش از ارسال بار، با کارشناسان ما در شرکت سفیران تماس بگیرید و اطلاعات کاملی در این زمینه کسب کنید.

رعایت نکات مهم در فریت بار به کویت – ارسال بار به کویت


مهم‌ترین دغدغه مسافران یا مهاجران کویت پس از دریافت اجازه ورود، بی شک انتقال لوازم منزل و لوازم شخصی‌شان به کشور کویت است. اینجاست که باید از شرکت‌های فریت بار (شرکت‌های ارسال بار به کویت) کمک بخواهید تا تمام مراحل کار را به صورت اصولی و البته قانونی به انجام برسانند.
نکته مهم در پروسه فریت بار این است که مراحل ارسال بار به کویت به دو قسمت تقسیم می‌شود که قسمت نخست بسته‌بندی، انجام تشریفات گمرکی و صدور بارنامه هوایی در مبدأ است و قسمت دوم تحویل مدارک بار، ترخیص بار از گمرک و حمل بار از فرودگاه به اقامتگاه، دفتر یا انبار شما در کشور مقصد است. بدیهی است که مسافران، مهاجران و صادرکنندگان کالا قبل از اقدام باید از قوانین گمرکی کشور مبدأ و مقصد در مورد کالای موردنظر به صورت مهاجری یا مسافری یا تجاری آگاهی داشته باشند و پس از اطمینان از قوانین اقدام به پروسه ارسال بار به کویت نمایند.
اما برای اطلاع مهاجرین به کویت جهت ارسال لوازم منزل به این کشور باید این موارد را در نظر گرفت.
پس قوانین زیر را مد نظر داشته باشید:

 • افراد می‌توانند وسایل دست دوم خود را که حداقل به مدت 6 ماه تحت مالکیت و مورد استفاده‌شان بوده‌اند را معاف از تمامی عوارض گمرکی وارد کنند، به شرطی که:
 • این اقلام باید به‌منظور استفاده شخصی و در تعداد مناسب برای مصرف یک خانواده باشند.
 • مهاجرینی که قصد استفاده از این معافیت را دارند در زمان رسیدن به کویت باید ثابت کنند که قصد دارند به مدت حداقل یک سال در این کشور کار یا زندگی کنند و ...
 • برای کسب اطلاعات بیشتر می‌توانید به پادکست فریت بار سفیران قسمت کویت مراجعه کنید و قوانین گمرکی کشور کویت را بشنوید.

هنگام ارسال بار از ایران به کشور کویت، مدارکی مانند پکینگ لیست و اینویس به مهاجر یا مسافر کمک خواهد کرد که تشریفات گمرکی در کشور مبدأ و مقصد را به‌راحتی و اصولی طی کند. شرکت سفیران این مدارک را بنا به درخواست مشتری برایشان آماده خواهد کرد و به همراه بارنامه هوایی به کشور مقصد می‌فرستد. هنگامی که بار شما مثلاً به کویت وارد می‌شود این بار به‌طور معمول تا چهل و هشت ساعت به صورت رایگان و بدون نیاز به پرداخت پول در انبار فرودگاه نگهداری خواهد شد. پس از چهل و هشت ساعت، در صورت مراجعه نکردن صاحب بار، هزینه انبارداری بر اساس وزن و حجم بار فریت شده و مدت‌زمان نگهداری محاسبه و از گیرنده بار در مقصد دریافت خواهد شد.
البته اگر صاحب بار در موعد مقرر به گمرک فرودگاه (قسمت بار گمرک فرودگاه) مراجعه کند هم مشمول پرداخت هزینه‌ای با عنوان قبض انبار خواهد شد که این هزینه باید به شرکت هواپیمایی پرداخت شود. گفتنی است این مبلغ ارتباطی به وزن بار ندارد. در صورت وزین و حجیم بودن بار، گمرک و قسمت هندلینگ، مبالغی را برای حمل و جابجایی محموله (لیفتراک و کارگر و…) از صاحب بار دریافت خواهند کرد.

حمل‌ونقل بار به اقامتگاه نهایی پس از رسیدن به مقصد


حالا بار هوایی شما به مقصد رسیده و شما نیز به عنوان تحویل‌گیرنده، بار را از گمرک فرودگاه ترخیص کرده‌اید. حال چگونه باید بارتان را به منزل یا مقصد موردنظر حمل کنید؟ شما دو راه پیش رو دارید: حمل بار با خودرو شخصی یا اجاره وانت یا ون از شرکت‌های اجاره دهنده مستقر در فرودگاه یا سطح شهر که هزینه‌های آن را باید به شرکت اجاره دهنده بپردازید. شرکت‌های حمل‌ونقل، این وانت‌ها را به صورت روزانه یا ساعتی اجاره می‌دهند که ما در وب‌سایت سفیران اطلاعات کاملی در زمینه این شرکت‌ها در اختیارتان قرار داده‌ایم. شما با مراجعه به اطلاعات فرودگاه‌های هرکدام از شهرهای کویت می‌توانید از نحوه کار این شرکت‌های حمل‌ونقل مطلع شوید و از خدمات آن‌ها استفاده کنید.

فریت بار تجاری (کارگو) به کویت


باید گفت فریت بار به دو صورت مسافری یا تجاری صورت می‌پذیرد. امکان ارسال کارگو برای صادرکنندگانی فراهم شده که به تجارت و خرید و فروش کالاها و مبادله با کشورهای گوناگون جهان مشغول‌اند. بدیهی است این کالاها را نمی‌توان با فریت بار مسافری ارسال کرد و باید از طریق کارگو یا تجاری ارسال شوند. حمل این کالاها نیز با توجه به حجم بالای بار، با هواپیماهای غول‌پیکر صورت می‌پذیرد. شرکت سفیران نیز در زمینه ارسال بار تجاری (کارگو)، سال‌هاست تجربه‌های بسیاری اندوخته تا در جهت خدمات بهتر به صادرکنندگان گرامی به کار گیرد.

شرکت فریت بار و کارگو سفیران بار شما را با مناسب‌ترین قیمت و در سلامت کامل به تمامی شهرهای کویت ارسال خواهد کرد. ارسال بارتان را با خیال راحت به سفیران بسپارید.88830215

هزینه ارسال بار به کویت چگونه محاسبه می‌شود؟


هزینه ارسال هر کیلوگرم بار هوایی و مسافری برای شهرهای گوناگون کویت نسبت به وزن و حجم بار شما متفاوت است و تابع قوانین شرکت‌های هواپیمایی خواهد بود. در این زمینه برای کسب اطلاعات بیشتر لازم است با کارشناسان شرکت سفیران تماس بگیرید.88830215

کمترین میزان بار مجاز برای فریت بار به کویت چقدر است؟


کمترین میزان بار قابل بسته‌بندی و ارسال به کویت به وسیله شرکت‌های هواپیمایی و فریت بار چهل و پنج کیلوگرم است.

بسته‌بندی و ایمنی بار به چه صورت است؟


بسته‌بندی و ایمنی بار شما در صورت انجام آن توسط تیم متخصص ما به صورت حرفه ای انجام خواهد شد. بار به صورت کاملاً دقیق پک می‌شود. پس از آن، کالاها را در کارتن‌های ده لایه مخصوص حمل هوایی قرار می‌دهند و در نهایت روی پالت کاملاً مهار می‌کنند.

بارهای ارسالی مسافران بیمه خواهد شد؟


پاسخ این پرسش مثبت است. تمامی بارهای ارسالی توسط شرکت‌های هواپیمایی بین المللی معتبر بیمه خواهند شد.

اطلاعات بیشتر

درباره کویت

کشوری کوچک در همسایگی عربستان و عراق با گران ‌قدرترین پول جهان. کشوری که مردم آن در شش استان در رفاه کامل زندگی می‌کنند. دینار کویت چنان ارزشی در جهان یافته که از این کشور کوچک، ابرقدرت اقتصادی خاورمیانه ساخته است. پنجمین کشور غنی نفت و گاز در جهان، مرکز مهمی برای کشتیرانی و کاروبار دریایی بوده و هست. بوبیان و  وربه  هم دو جزیره کوچک کویت هستند. کویتی ها به زبان عربی می‌نویسند و سخن می‌گویند و زبان دومشان نیز انگلیسی است. در سفر به کویت، انتظار دیدن تاریخ را نخواهیم داشت و بایستی چشم به سازه های حیرت‌انگیز بدوزیم. برج‌های کویت شامل سه برج بلند و باریک نزدیک خلیج ‌فارس و برج‌های آزادی، به‌عنوان دومین سازه‌ بزرگ کویت، از جاذبه‌های مدرن گردشگری این کشورند. ما در مجموعه خدمات فریت بار و کارگو سفیران، با ارائه خدماتی مانند حمل هوایی، فریت بار و کارگو، شما را در سفر به کویت همراهی شایسته خواهیم بود.

ارسال بار به شهرهای کویت

شرایط امنیتی و حراستی فریت بار به کویت

فرودگاهها در سرتاسر دنیا یکی از امن ترین اماکن عمومی جهت حمل هوایی مسافرین وانواع کالای تجاری به حساب می آیند. حکومت ها ودولت های کشور های مختلف ، حفظ امنیت پایدار درفرودگاه های قلمرو حکومتی خود را ، بدون لحظه ای غفلت، یکی از وظایف اصلی خود و نمادی از قدرت آن کشور در حفظ آرامش، آسایش و امنیت مردمان خود قلمداد میکنند. فرودگاه ها ی کشور ما ، علی الخصوص فرودگاه امام خمینی ، به عنوان دروازه اصلی حمل ونقل هوایی کشور، با لطف پروردگار و تلاش ، کوشش و مدیریت نیروهای انتظامی، نظامی، قضایی، امنیت و حراستی، و با همکاری پرسنل نهاد ها و موسسات ، مشغول در این فرودگاه ، همواره بستر آرامش و تحرک بی وقفه و امن مسافر و کالا ، در این مکان استراتژیک بوده و هست.
ادامه مطلب

نقشه کشور کویت