صفر تا صد نحوه ارسال هوایی حیوانات خانگی به خارج از کشور

حیوانات خانگی گاهی جای دوست آدم می نشینند. خیلی ها به هر دلیل چنان با یک حیوان خانگی مثل سگ و گربه اخت شده اند که گاهی دوری شان بسیار سخت خواهد بود. دل بستن، گاهی انسان و حیوان نمی شناسد و این دلیل کافی است تا مهاجران صاحب حیوانی خانگی، تمام دشواری های این مسیر را به جان بخرند تا حیوان خانگی خود را هم به کشور مقصد بیاورند تا در دنیای امروز با پدیده ای به نام حیوان های مهاجر هم روبه رو شویم. مهاجرت حیوان ها ( Live animal Air Transport )  اما خود داستان مفصلی دارد. ریزه کاری هایی که گاهی حساسیت اش از مهاجرت انسان ها بیشتر است و دردسرش برای صاحبان حیوان بسیار. از مخالفت ایرلاین ها با حضور حیوان در سالن های هواپیما گرفته تا اثبات سلامت و ارائه مدارک واکسن و احیاناً قرنطینه‌های چند روزه در مقصد.
 
مضاف بر اینکه ورود بعضی حیوانات یا نژادها به بعضی کشورها ممنوع است و اجازه ورود به هر حیوانی نمی دهند. حالا هرچقدر هم که صدای حامیان حقوق حیوانات بلند شود مراجع قانونی و شرکت‌های هواپیمایی و گمرک‌ها کار خودشان را می‌کنند. این را هم بگوییم که ما در پادکست های مجموعه سفیران اطلاعات کاملی درباره "فریت بار حیوانات خانگی" و قوانین کشورهای گوناگون ارائه کرده ایم که شنیدن آن‌ها بسیاری از پرسش‌هایتان را پاسخ خواهد داد. پس همه مهاجران صاحب حیوانات خانگی پس از جست‌وجو برای یافتن بهترین راه، احتمالاً با محدودیت‌های وزنی برخورد می‌کنند که ایرلاین ها در صورت موافقت با حمل حیوان در کابین پرواز،  به بار حیوانی بالای 5 کیلو اجازه سفر معمولی را نمی‌دهد. با کمی پرس جو شما با "ارسال هوایی حیوانات خانگی" آشنا خواهید شد که خود قصه ای است پیچیده اما با پایانی شیرین. اگر به راحتی حیوان دوست داشتنی تان در سفر اهمیت می‌دهید و می‌خواهید حیوان در بهترین شرایط و کوتاه‌ترین زمان پیشتان باشد، مجموعه فریت بار و کارگو سفیران را امین خودتان بدانید.
 

آشنایی با نحوه ارسال هوایی حیوانات خانگی به خارج از کشور

 
در پروسه ارسال حیوانات خانگی به سرتاسر دنیا، راحتی و آرامش حیوان در طول راه و هزینه حمل منطقی، از مهم‌ترین نکاتی هستند برای صاحب حیوان اهمیت دارند. حیوانات موجوداتی زنده هستند و نباید مثل کالای بی‌جان با آن‌ها برخورد کرد و نسبت به آسیب، اضطراب و ترس آن‌ها بی‌تفاوت بود. ضمن اینکه باید از راهی حیوانات را ارسال کرد که مدت سفرشان کوتاه‌تر شود تا کمتر خسته شوند. با این تفاسیر باید از روشی برای ارسال حیوانات خانگی استفاده کرد که مطمئن باشد، سرعت خوبی داشته باشد و هزینه زیادی به صاحب حیوان تحمیل نکند. هواپیما و سیستم فریت بار یکی از بهترین و ایمن‌ترین شیوه‌ها برای جابجایی حیوانات خانگی است؛ در سیستم فریت بار، حیوان خانگی با بیشترین احترام و آرامش و با پایین‌ترین هزینه حمل به هر کشوری از دنیا که بخواهید فرستاده می‌شود.
 
شرکت خدمات فریت بار و کارگوی سفیران می‌تواند حیوانات خانگی شما را به مطمئن‌ترین شکل ممکن و با منصفانه‌ترین هزینه حمل هوایی به تمام نقاط دنیا ارسال کند. سفیران برای "حمل هوایی حیوانات خانگی" حداکثر تلاش خود را بکار می‌گیرد تا حیوان را در سلامت کامل به شما تحویل دهد. می‌توانید برای این کار به سفیران اعتماد کنید. انجام کلیه امور اداری و هماهنگی با شرکت‌های هواپیمایی پیش از ارسال حیوان زنده، انجام تشریفات گمرکی در فرودگاه مبدأ و تحویل در گمرک مقصد از جمله خدماتی است که سفیران برای کسانی که قصد فریت بار حیوانات خانگی را دارند انجام می‌دهد. برای مشاوره، کسب اطلاعات و ثبت درخواست لطفاً با شماره 88830215 تماس بگیرید.
 

هزینه ارسال حیوانات خانگی به خارج از کشور از ترمینال بار فرودگاه امام خمینی

 
در فرهنگ حمل‌ونقل بین‌المللی هرگونه جابه‌جایی بار، به صورت کلی یا جزئی را فریت بار نام می نهند، اما عموماً منظور از فریت بار، حمل هوایی با استفاده از شرکت‌های هواپیمایی بین‌المللی است. خیلی از مهاجرین دوست دارند این حیوانات را همراه خود به کشور و خانه جدید ببرند و در کنار خود داشته باشند؛ اما مسائل فراوانی در زمینه فریت بار حیوان خانگی وجود دارد؛ همان‌گونه که گفتیم خیلی از شرکت‌های هواپیمایی اجازه نمی‌دهند حیوان زنده داخل کابین باشد و بعضی از ایرلاین‌ها حضور حیوان را در کابین با محدودیت و سختگیری خیلی زیاد می پذیرند. این رفتار باعث شده که بردن حیوانات خانگی با هواپیماهای مسافربری و به صورت همراه کار ساده‌ای نباشد. پس یک راه باقی می ماند. بهترین راه ممکن این است که حیوانات را به صورت جداگانه و با استاندارد و ایمنی بین‌المللی و به‌وسیله شرکت‌های هواپیمایی معتبر به مقصد موردنظر خود بفرستید. پیشنهاد ما و بسیاری از کارشناسان عرصه باربری این است که از سیستم حمل هوایی و فریت بار استفاده کنید که راهی مطمئن، کوتاه و از لحاظ هزینه هم بسیار مقرون به صرفه است.
 
 
 
 
فریت بار به نسبت دیگر راه‌های حمل ایمن‌تر، سریع‌تر و کم‌هزینه‌تر است. از سوی دیگر ارسال کننده حیوان می‌تواند به لطف گسترش صنعت هواپیمایی محموله خود را به تمام نقاط جهان ارسال‌ کند. هواپیماهای مسافری امروزه توانایی حمل انواع محموله‌ها را داشته و به سبب استفاده از تکنولوژی روز احتمال آسیب به محموله‌های حساس در آن به حداقل می‌رسد. همین باعث می‌شود حیوانات در فریت بار در شرایط بهتر و با آسودگی بیشتری به سوی مقصد حرکت کنند.
 
هزینه فریت بار حیوانات خانگی به نسبت سرویس امن و مطمئن، با وجود ملاحظات گوناگون بهداشتی و امنیتی و آسایش حیوان خانگی در طول مسیر هزینه زیادی نخواهد بود و مبلغ زیادی به ارسال‌کنندگان آن‌ها تحمیل نخواهد کرد. اساساً فریت بار برای محموله‌های کوچک، مثل حیوانات خانگی، از همه لحاظ کاملاً مناسب بوده و بهترین راه حمل به حساب می‌آید.
 
سفیران جلب رضایت خاطر مشتریان را وظیفه اصلی خود می‌داند. در همین راستا این شرکت تمام سعی‌اش را می‌کند تا ضمن ارائه بهترین و با کیفیت‌ترین خدمات، هزینه ارسال حیوانات خانگی به خارج از کشور  را برای مشتریانش به حداقل برساند. شرکت فریت بار و کارگوی سفیران به عنوان نماینده رسمی کلیه هواپیمایی‌های معتبر بین‌المللی فعال در ایران، سال‌هاست که در زمینه فریت بار حیوانات خانگی به کشورهای مختلف فعال است. برای تعیین هزینه فریت بار لوازم خود، با شماره 88830215 تماس بگیرید و با کارشناسان سفیران گفت‌وگو کنید. سفیران تضمین می‌کند که محموله حیوانات خانگی شما را با مناسب‌ترین نرخ ارسال کند.
 

نکات مهم در فریت بار حیوانات خانگی

 
فریت بار حیوانات به عنوان موجودات زنده شرایط ویژه‌تری دارد. در ارسال حیوانات به خارج از کشور نکاتی مهم وجود دارد که ارسال‌کننده باید از آن‌ها آگاه بوده و مدنظر قرار بدهد. از مهم‌ترین مسائل در ارسال هوایی حیوانات خانگی سن و سابقه واکسیناسیون حیوان است. سن حیوان باید سه ماه تمام بوده، همه واکسن‌های مورد نظر مخصوصاً واکسن هاری را تزریق کرده و گواهی سلامت داشته باشد. البته برای وارد کردن حیوانات به بعضی از کشورها داشتن میکروچیپ هم الزامی است. این نکته را هم مدنظر داشته باشید که قوانین کشورها در این مورد متفاوت است و کشور پذیرنده ممکن است به جز گواهی‌های فوق، داشتن مدارک بهداشتی دیگری را هم ضروری بداند.
 
 
 
 
شما می‌توانید حمل هوایی حیوانات خانگی مثل سگ و گربه را به سفیران واگذار کنید. شرکت سفیران در مورد مدارک مورد نظر هر کشور و هر مسئله دیگری راهنمایی‌تان می‌کند. لطفاً با شماره 88830215 تماس بگیرید. 
 

برای حمل هوایی حیوانات خانگی به خارج از ایران، چه مدارکی نیاز است؟

 
برای فریت بار حیوانات خانگی به خارج از کشور شما باید اصل گواهی معتبر بهداشتی بین‌المللی صادره از دامپزشکی دولتی کشور مبدأ (یا مقصد) و تائیدیه کتبی قرنطینه دامپزشکی فرودگاه را داشته باشید. این یکی از اصلی‌ترین مدارکی است که باید همراه حیوان ارائه شود. در کنار این، داشتن سابقه واکسیناسیون معتبر و همینطور مدرک انگل‌تراپی هم الزامی است و خیلی از کشورها برای دادن اجازه ورود به حیوانات خانگی، این مدارک را هم از شما خواهند خواست. فراموش نکنید که شناسنامه یا گذرنامه حیوان هم جزو ضروریات است. البته فقط این‌ها نیست؛ گمرک ایران از شما چند گواهی و مدرک دیگر هم می‌خواهد.
 
فراموش نکنید سفیران در تمام مراحل تشریفات گمرکی در کنار شما حضور داشته و همراهی‌تان می‌کند. سفیران هر کمک و راهنمایی‌ای که برای تسهیل کردن پروسه گمرکی در پروسه ارسال حیوانات خانگی به خارج از کشور، نیاز باشد، انجام خواهد داد.
 

شرایط قفس در پروسه ارسال حیوانات خانگی باید چگونه باشد؟

 
شرکت سفیران یکی از شرکت‌های فعال در زمینه ارسال هوایی حیوانات خانگی است. این شرکت نزدیک به سه دهه مسئولیت ارسال حیوانات خانگی مثل سگ و گربه را به کشورهای مختلف دنیا پذیرفته است. سفیران به‌خوبی با نحوه ارسال حیوانات خانگی آشناست؛ مجموعه سفیران تلاش می‌کند حمل هوایی موجودات زنده را به‌گونه‌ای انجام دهد که حیوان در طول این مسیر طولانی مضطرب نشود، نترسد و هیچ آسیبی نبیند. این مهم‌ترین رسالت سفیران در فریت بار حیوانات خانگی است. سفیران بنا بر اعتبار شرکت‌های هواپیمایی بین‌المللی‌ای که برای فریت بار حیوان شما انتخاب می‌نماید، متعهد می‌شود حیوانات شما را در سلامتی کامل و با منصفانه‌ترین هزینه فریت بار به مقصد برساند.
 
در فریت بار حیوانات اصل مهم قفس حیوان است. قفس حیوانات باید استاندارد و مطابق قوانین و ضوابط باشد تا حیوان صدمه نبیند یا رنج نکشد. برای رخ ندادن این اتفاق قفس حیوان باید محکم، تمیز و دارای منافذ کافی برای هوا باشد. ضمن اینکه از قفس نباید مايعات به بیرون نشت کند. قفس باید طوری باشد که به حیوان فضای کافی برای نشستن، ایستادن و یا حرکت کردن بدهد. در واقع نباید اینقدر کوچک باشد که حیوان در آن محبوس باشد و زجر بکشد. نباید فراموش کنیم که مسیر پرواز ساعت‌ها طول می‌کشد که به اندازه کافی برای حیوان سخت است؛ قفس نامناسب و غیراستاندارد رنج حیوان را مضاعف خواهد کرد. از سوی دیگر در قوانین حمل حیوان خانگی چنین آمده که حیوان نباید لباسی بر تن داشته باشد، بستن قلاده برای حیوان ممنوع است، ظرف آب حیوان باید روی در قفس ثابت شده باشد تا در قفس نیافتد و برخی هواپیمایی‌ها نیز ضرورت وجود قفس دوتکه را برای حیوان متذکر شده اند.
 

صدور بارنامه هوایی حیوانات خانگی چگونه است؟

 
سفیران در قبال حیوانات شما مسئولیت‌پذیری کامل دارد و تمام تلاش خود را برای آرامش حیوان و سفر ایمن و امن او انجام می‌دهد. شرکت خدمات فریت بار و کارگوی سفیران از سازمان هواپیمایی کشوری برای صدور بارنامه شرکت‌های هواپیمایی معتبر و انجام خدمات حمل هوایی مجوز رسمی دارد و می‌تواند با مناسب‌ترین نرخ این کار را بر عهده بگیرد و بار را در اسرع وقت به مقصد ارسال کند. برای سفیران اعتبار شرکت های هواپیمایی بین‌المللی و مسیرهای پروازی اهمیت خیلی زیادی دارد و همیشه تلاش می‌کند حیوانات خانگی را با معتبرترین شرکت‌های هواپیماها و مناسب‌ترین مسیرها به مقصد برساند. هدف این است که سرعت حمل بیشتر شده، تأخیر به حداقل برسد و هزینه فریت بار کاهش یابد. برای همین سفیران هواپیماهای پهن‌پیکر و مسیرهای مستقیم را برای حیوان شما در نظر می‌گیرد که حیوان شما در اسرع وقت و در سلامت کامل به کشور مورد نظر برسد.
 
 
 
 
دفتر سفیران در فرودگاه امام خمینی، ترمینال کارگو، دفتر شماره سیزده قرار دارد. شماره 88830215 شماره اصلی شرکت سفیران است. می‌توانید با این شماره تماس بگیرید و فریت بار حیوانات خانگی خود را به سفیران واگذار کنید. کارشناسان این شرکت همراهی لازم را در تمامی موارد با شما خواهند داشت.
 

سخن پایانی

 
صدور بارنامه و رزرو کتبی از مهم‌ترین خدمات شرکت سفیران است. همچنین سفیران از پیکاپ بار تا ارائه خدمات انبارداری در کشور را برای مشتریان انجام خواهد داد. این شرکت امکان پیگیری آنلاین محموله در تمام مراحل فریت بار را برای شما فراهم کرده تا هر زمانی که خواستید از موقعیت حیوان خود آگاه شوید.
 
 
 
 
 
 
پیشنهاد می‌کنیم قبل از هر کاری با تلفن 88830215 تماس بگیرید. شرکت سفیران اطمینان خواهد داد که محموله حیوانات خانگی شما با کمترین هزینه حمل هوایی و بیشترین سرعت و در سلامت کامل به مقصد خواهد رسید.
 
حال که با گوشه‌ی از خدمات شرکت سفیران مستقر در ترمینال بار فرودگاه امام خمینی ، در زمینه حمل هوایی حیوانات خانگی آشنا شدید بهتر است برخی قابلیت‌های دیگر این شرکت را نیز بدانید. با سفیران، حتی حیوانات راحت سفر می‌کنند:
 
  • مشاوره رایگان برای حمل بار شما و بازدید آن در مبدأ
  • بسته‌بندی انواع بار جهت حمل هوایی فریت بار در محل کار یا منزل فرستنده 
  • تحویل بار در مبدأ و حمل زمینی آن به فرودگاه 
  • ارائه انواع خدمات انبارداری در مبدأ 
  • ارائه خدمات بیمه تکمیلی بار توسط شرکت‌های معتبر بیمه 
  • انجام تشریفات گمرکی در راستای خروج بار از گمرکات کشور و حمل هوایی به مقصد
  • صدور بارنامه با مناسب‌ترین نرخ حمل هوایی بار با معتبرترین ایرلاین های فعال در ایران
  • دریافت رزرو کتبی بار از ایرلاین و ارائه آن به فرستنده بار
  • ارائه خدمات آنلاین جستجوی بار جهت دریافت اطلاعات مراحل حمل توسط شرکت هواپیمایی
اطلاعات بیشتر

شرایط امنیتی و حراستی فریت حیوانات خانگی

فرودگاهها در سرتاسر دنیا یکی از امن ترین اماکن عمومی جهت حمل هوایی مسافرین وانواع کالای تجاری به حساب می آیند. حکومت ها ودولت های کشور های مختلف ، حفظ امنیت پایدار درفرودگاه های قلمرو حکومتی خود را ، بدون لحظه ای غفلت، یکی از وظایف اصلی خود و نمادی از قدرت آن کشور در حفظ آرامش، آسایش و امنیت مردمان خود قلمداد میکنند.
ادامه مطلب

ارسال بار به تمامی کشورهای دنیا

ویدئو های دیدنی فریت بار