باید و نباید های ارسال هوایی لوازم شخصی دانشجویان مهاجر به خارج از کشور

مهاجرت هزار و یک دلیل دارد. گاهی تصمیم می‌گیرید محل زندگی‌تان را عوض کنید و گاهی برای یافتن شغلی پردرآمد به کشورهای دیگر سفر می‌کنید. گاهی هم هدف ادامه تحصیل است. تحصیل در کشورهای خارجی این روزها در میان جوانان طرفداران بسیاری دارد. هرچه که باشد شما را به یک موضوع اصلی می‌رساند: کار، درآمد و زندگی مناسب در یک کشور دیگر. طبیعی است که زندگی هم ساز و برگ خودش را می‌خواهد. چه دانشجوی تک‌ و تنها باشی یا خانواده‌ای با دو یا سه فرزند. به‌ هر روی بردن اسباب و لوازم زندگی و البته تحصیلی مهم‌ترین بخش مهاجرتتان را تشکیل می‌دهد. احتمالاً شما به‌عنوان دانشجویی که احتمالاً هنوز دستتان در جیب والدین است، تلاش می‌کنید با حداقل هزینه‌ها مهاجرت کنید و بی‌شک مطمئن‌ترین و مقرون‌به‌صرفه ترین راه را جست‌وجو خواهید کرد. پی گیری این مسیر بی‌شک شما را به ما خواهد رساند تا استفاده از خدمات فریت بار را به شما پیشنهاد دهیم و از مزایا و هزینه منصفانه آن برایتان بگوییم. سفیران، برایتان سفیری خوش‌خبر از جانب فریت بار خواهد بود.
 

مزایای ارسال هوایی لوازم شخصی دانشجویان و مسافران از ترمینال بار فرودگاه امام به خارج از ایران

 
در صنعت حمل‌ونقل بین‌المللی هرگونه جابه‌جایی بار، به‌صورت کلی یا جزئی، فریت بار نامیده می‌شود ولی عموماً منظور از فریت بار، حمل هوایی با استفاده از شرکت‌های هواپیمایی بین‌المللی است. فریت بار به نسبت دیگر راه‌های حمل ایمن‌تر، سریع‌تر و کم‌هزینه‌تر است و به ارسال‌کننده امکان می‌دهد به سراسر شهرها و فرودگاههای جهان دسترسی داشته باشد. این دقیقاً همان ویژگی‌هایی است که دانشجویان، مسافرین ، مهاجرین و تجار و صادرکنندگان انواع کالا برای جابجایی بارشان در پی آنند.
 
برای "فریت بار لوازم شخصی دانشجویان" به سرتاسر دنیا، استفاده از هواپیما بهترین راه ممکن است؛ راهی سریع، کم‌هزینه و مطمئن. گفتیم که برای دانشجویی که لوازمش را به کشور جدید ارسال می‌کند مسئله مهم این است که وسایلش را خیلی سریع و بدون کمترین آسیب و صدمه تحویل بگیرد و هزینه مناسبی برای حمل آن‌ها بپردازد. فریت بار مخصوص خود شما دانشجوی عزیز است که تلاش می‌کنید از راهی برای ارسال وسایلتان استفاده کنید که در عین ایمنی و سرعت، مقرون‌به‌صرفه باشد. در حقیقت برای بردن لوازم زندگی راهی دیگر به‌جز حمل هوایی وسایلتان در دسترس نیست، ارسال خرده بار به‌صورت زمینی و دریایی کاملاً بی‌معنی است. حمل زمینی و دریایی به‌وسیله تریلی‌ها و یا کانتینرهای دریایی جهت جابه‌جایی کالاهایی با وزن و حجم زیاد انجام می‌گیرد و حمل خرده بار از طریق زمین و دریا به آن سوی دنیا، طبیعتاً توجیه اقتصادی ندارد. از سوی دیگر حمل خرده بار لوازم زندگی شما به‌وسیله سرویس‌های پستی نیز به دلیل محدودیت‌های زیاد پذیرش بار، امکان ندارد. برای مثال اداره پست از پذیرش لوازم شکستنی، وسایل الکترونیکی، فرش و ... امتناع می‌کند. لذا سرویس فریت بار از ترمینال بار فرودگاه امام خمینی تنها راهی است که می‌توان خرده بار و لوازم زندگی جدید را به سهولت و مناسب‌ترین نرخ حمل هوایی به مقصد جدید رساند.
 
شرکت خدمات فریت بار و کارگوی سفیران می‌تواند لوازم دانشجویی شما را با بهترین کیفیت بسته‌بندی و با منصفانه‌ترین هزینه فریت بار به تمام كشورهای دنیا ارسال کند و در سلامت کامل در گمرک فرودگاه مقصد به شما تحویل دهد. کافی است برای "فریت لوازم شخصی" و دانشجویی خود به سفیران اعتماد کنید و لوازمتان را به این شرکت بسپارید. پیکاپ بار از همه استان‌های کشور، حمل کالاها به فرودگاه، بسته‌بندی اصولی و حرفه‌ای، انجام تشریفات گمرکی در فرودگاه مبدأ و تحویل در گمرک مقصد از جمله خدماتی است که سفیران برای کسانی که قصد فریت بار لوازم دانشجویان را دارند انجام می‌دهد. برای مشاوره، کسب اطلاعات و ثبت درخواست لطفاً با شماره 88830215 تماس بگیرید.
 

هزینه فریت بار لوازم شخصی دانشجویان

 
هم‌اکنون ده‌ها هزار دانشجوی ایرانی در خارج از کشور در حال تحصیل‌اند و هرساله نیز به تعداد آن‌ها افزوده می‌شود. دانشجویانی که به‌قصد ادامه تحصیل به کشورهای خارجی می‌روند عمدتاً دانشگاه‌های آمریکای شمالی، اروپایی و استرالیایی را به خاطر اعتبار و کیفیتشان ترجیح می‌دهند. دانشجوی مهاجر می‌بایست حداقل چندین سال در کشوری جدید زندگی کند؛ این به این معنی است که او چاره‌ای ندارد جز اینکه بخشی از لوازم زندگی، شخصی و دانشجویی‌اش را هم به محل جدیدش انتقال دهد. بردن این لوازم کار ساده‌ای نیست و نگرانی‌های خاص خود را دارد. باید راهی را برای ارسال لوازم انتخاب کرد که مطمئن و درعین‌حال کم‌هزینه باشد. فریت بار یکی از بهترین راه‌هایی است که دانشجو برای ارسال لوازمش می‌تواند از آن استفاده کند؛ مخصوصاً برای مسیرهای دوردست و طولانی.
"هزینه فریت بار" بر اساس مقصد و وزن محاسباتی محموله تعیین می‌شود. بر همین اساس، شرکت‌های هواپیمایی برای محاسبه هزینه فریت بار لوازم شخصی دانشجویان، با فرمول خاصی وزن محاسباتی را به دست آورده و هزینه حمل را تخمین می‌زنند. این شیوه تعیین نرخ حمل باعث شده فریت بار برای محموله‌های کوچک، مثل لوازم دانشجویان، کاملاً مقرون‌به‌صرفه شده و هزینه زیادی به ارسال‌کنندگان آن‌ها تحمیل نکند.
سفیران جلب رضایت خاطر مشتریان را وظیفه اصلی خود می‌داند. در همین راستا این شرکت تمام سعی‌اش را می‌کند تا ضمن ارائه بهترین و باکیفیت‌ترین خدمات، هزینه فریت بار لوازم دانشجویان را برای مشتریانش به حداقل برساند. سفیران برای اینکه هزینه ارسال کالای شما کمتر شود و متحمل زیان نشوید، در انتخاب لوازم به شما کمک و راهنمایی خواهد رساند.
 

راهنمای سفیران برای حمل هوایی لوازم شخصی دانشجویان

 
شما به‌عنوان دانشجو ممکن است برای انتخاب وسایل و لوازم ارسالی خود دچار تردید شوید. احتمالاً دوست دارید لوازم بیشتری با خودتان از ایران ببرید ولی می‌بایست در انتخاب بارتان هزینه فریت بار را هم مدنظر قرار بدهید. پیشنهاد سفیران این است که فقط لوازمی را که ضروری‌تر و کاربردی‌تر هستند و ارسالشان از لحاظ اقتصادی توجیه‌پذیر است با خود ببرید. اقلام مورد نظر این‌ها هستند:
 

فریت بار لوازم الکتریکی

 
مهم‌ترین لوازم الکتریکی‌ای که دانشجو با خود به کشور جدید می‌برد کامپیوتر، لپ‌تاپ و متعلقات آن، تلویزیون و وسایل بازی مثل ایکس باکس، پلی‌استیشن است. بردن این وسایل مقرون به‌صرفه‌تر است چون خرید آن‌ها از کشوری دیگر هزینه مجددی به دانشجو تحمیل می‌کند؛ اما باید مسائل فنی و اختلاف ولتاژ وسایل برقی در ایران و کشورهای دیگر را هم در نظر داشت و پیش‌بینی لازم را در مورد آن‌ها کرد. هزینه فریت بار لوازم الکتریکی زیاد نخواهد بود ولی قبل از حمل باید به‌خوبی بسته‌بندی شوند. شما می‌توانید این مهم را به سفیران بسپارید تا خیالتان بابت سلامت وسایل الکتریکی آسوده‌تر شود.
 

ارسال هوایی کتاب ها و وسایل درسی

 
در مورد بردن کتاب، جزوه، ابزارهای درسی و دیگر وسایل دانشجویی مشکل و محدودیتی وجود ندارد و می‌توانید این وسایل را به کشور جدید ارسال کند.
 
 
 
  
 

حمل هوایی لوازم آشپزخانه و سایر لوازم منزل

 
برای یک دانشجو ارسال وسایل آشپزخانه به‌مراتب به‌صرفه‌تر از خرید این وسایل در کشور جدید است. قیمت این وسایل در کشورهای دیگر بسیار بالاست. تنها مسئله مهم بسته‌بندی اصولی این وسایل است. چون اکثر آن‌ها شکستنی و ظریف هستند. سفیران توانایی انجام بسته‌بندی استاندارد و اصولی همه وسایل آشپزخانه را دارد و متعهد می‌شود آن‌ها را صحیح و سالم در مقصد به شما تحویل دهد.
   
 
 
 

حمل هوایی چمدان های اضافی با قیمتی مناسب تر از جریمه اضافه بار

 
خیلی از دانشجویان برای کاهش هزینه‌ها، ترجیح می‌دهند چمدان های اضافی حاوی لباس‌هایشان را از در ایران نگه دارند و به کشور جدید ارسال نکنند. این تصمیم خوبی نست؛ چون هزینه فریت بار چمدانهای اضافی شما در مقایسه با هزینه جریمه اضافه باردر پایکانتر پرواز مبلغ بالایی نخواهد شد و استفاده از ساز و کار فریت بار باعث صرفه‌جویی بیشتری برای شما می‌شود.
 
 
 
 

بایدها و نبایدهای فریت لوازم شخصی از ترمینال بار فرودگاه امام خمینی

 
پیداست که گمرک‌های کشورهای گوناگون برای ورود و خروج کالاهای همراه مسافر محدودیت‌هایی در نظر گرفته‌اند که بی‌توجهی به این محدودیت‌ها دانشجویان را به دردسر می‌اندازد. البته نوع محدودیت‌ها و شیوه برخورد در گمرک‌ها متفاوت است. اگر می‌خواهید سفری آرام و بی حاشیه داشته باشید با شنیدن پادکست‌های شرکت سفیران اطلاعات خود را در زمینه کالاهای مجاز و غیرمجاز گمرک کشور مقصد بالا ببرید؛ چراکه بی‌توجهی به این موارد ممکن است دانشجویان را به دردسر بیاندازد؛ در اینجا تذکر دو نکته بسیار ضروری به نظر می‌رسد:
از قرار دادن اجناسی که نسخه تقلبی (fake) برندهای مطرح هستند جداً بپرهیزید. امروزه بسیاری از اجناس فیک با مارک و ظاهری شبیه برندهای اصلی مثل گوچی و دیور در بازارهای کشورها یافت می‌شود که حساسیت گمرک‌ها را در این زمینه برانگیخته و به‌طورجدی با این موضوع برخورد می‌کنند. به نظر می‌رسد این موضوع در میان دانشجویان جوان شیوع بیشتری داشته باشد که می‌تواند سبب اتلاف وقت شما در گمرک شود و حتی به بلوکه شدن بارتان بیانجامد.
مواد غذایی را هرگز در فریت بار قرار ندهید. مواد غذایی را می‌توانید در چمدان با خود حمل کنید. کشورهای مختلف درباره انواع مواد غذایی سخت‌گیری‌های گوناگونی دارند. لذا مأموران گمرک در کشورهای گوناگون می‌توانند جریمه‌های سنگینی برای قرار دادن مواد غذایی در فریت بار برای شما در نظر بگیرند. برای دانستن ریزبه‌ریز قوانین گمرک‌ها در زمینه فریت بار و حمل بایدها و نبایدهای حمل توصیه می‌کنیم پادکست‌های شرکت سفیران را بشنوید.
 

برای ارسال هوایی لوازم دانشجویان به خارج از کشور به چه مدارکی نیاز است؟

 
برای فریت بار لوازم دانشجویان به خارج از کشور به پاسپورت و بلیط فرستنده، لیست بسته‌بندی و درخواست از گمرک نیاز است. این مدارک برای خارج کردن وسایل از ایران کافی است ولی باید توجه داشت که گمرک هر کشوری قوانین خاص خود را دارد و این احتمال همیشه وجود دارد که گمرک کشور مقصد غیر از این مدارک، مدارک دیگری هم از شما بخواهد. شما باید در این زمینه اطلاعات کافی و آمادگی داشته باشید. شما می‌توانید این اطلاعات را از سفیران کسب کنید. با شماره تلفن 88830215 تماس بگیرید؛ کارشناسان این شرکت در مورد مدارک لازم برای فریت بار لوازم دانشجویان راهنمایی‌تان می‌کنند.
سفیران در تمام مراحل تشریفات گمرکی در کنار شما حضور داشته و هر کمک، راهنمایی و کاری که برای تسهیل کردن پروسه گمرکی فریت بار لوازم دانشجویان نیاز باشد، برای شما انجام خواهد داد.
 

به هنگام حمل هوایی لوازم شخصی دانشجویان، محموله چگونه باید بسته ‌بندی شود؟

 
شرکت سفیران با سال‌ها فعالیت در زمینه فریت بار لوازم دانشجویان، تجربه زیادی در بسته‌بندی و آماده‌سازی این وسایل برای مسیرهای طولانی دارد؛ سفیران همواره تلاش می‌کند این لوازم را بدون هیچ مشکلی و با کمترین هزینه فریت بار به مقصد برساند.
اگر لوازم حساس نباشند می‌توان آن‌ها درون کارتن های مستحکم مخصوص فریت بار قرار داد سپس تسمه کشی کرد .
اما اگر لوازم ظریف و شکستنی هستند، بهتر است در جعبه‌های چوبی قرار گیرند و یا بصورت اصولی بر روی پالت های مستکم صنعتی مخصوص حمل هوایی قرار داد ،  تا به‌خوبی از صدمه اطراف در امان بمانند. پیشنهاد سفیران این است که جعبه مخصوص هر کالا ساخته شود؛ با این روش ایمنی وسیله تا حد زیادی بیشتر خواهد شد. شرکت سفیران کارگاه مخصوص برای ساخت انواع جعبه چوبی داشته و می‌تواند جعبه‌های مخصوص لوازم و وسایل مختلف را بسازد.
 

صدور بارنامه هوایی برای فریت لوازم شخصی دانشجویان از پایانه هوشمند بار فرودگاه امام

 
سفیران در قبال محصولات شما مسئولیت‌پذیری کامل دارد و تمام تلاش خود را برای جلب رضایت شما انجام می‌دهد. دفتر سفیران در فرودگاه امام خمینی، ترمینال کارگو، دفتر شماره سیزده قرار دارد. 88830215 شماره اصلی شرکت سفیران است. می‌توانید با این شماره تماس بگیرید و در مورد فریت لوازم شخصی با مشاورین این شرکت صحبت کنید.
شرکت خدمات فریت بار و کارگوی سفیران از سازمان هواپیمایی کشوری برای صدور بارنامه شرکت‌های هواپیمایی معتبر و انجام خدمات حمل هوایی مجوز رسمی دارد و می‌تواند با مناسب‌ترین نرخ این کار را بر عهده بگیرد و بار را در اسرع وقت به مقصد ارسال کند. برای سفیران اعتبار شرکت های هواپیمایی بین‌المللی و مسیرهای پروازی اهمیت خیلی زیادی دارد و همیشه تلاش می‌کند محموله‌های لوازم دانشجویان را با بهترین نوع هواپیماها و مناسب‌ترین مسیرها به مقصد برساند. هدف این است که سرعت حمل بیشتر شده، تأخیر به حداقل برسد و هزینه فریت بار کاهش یابد.
 

سخن پایانی

 
سفیران از مبدأ تا مقصد همراه شماست. کوشیده‌ایم بر نقاط تاریکی که در پروسه فریت بار وجود دارد نوری بیاندازیم. نوری از جنس آگاهی؛ چراکه بر این باوریم که مسافران آگاه هرگز بارشان بر زمین نمی‌ماند و لحظات شیرین‌تری را در سفر تجربه می‌کنند. از شما چه پنهان مهاجرت اصلاً کار راحتی نیست. تبحر می‌خواهد و تجربه. آن‌هم سال‌های سال تجربه مؤثر. شما باید به‌عنوان یک مسافر یا مهاجر تمام قوانین دست و پاگیر گمرکی کشو مبدأ و مقصدتان را بدانید. همین‌طور باید اصول استاندارد بسته‌بندی را بشناسید که خود موضوع مفصل و بسیار حساسی است. درکل باید با مقوله اسباب‌کشی رابطه خوبی داشته باشید. اطلاع از نحوه قیمت گرفتن و استفاده از سرویس‌های خدماتی شرکت‌های هواپیمایی بین‌المللی هم خود داستانی است طولانی و مسیری نفس‌گیر. طبیعتا فریت بار نیز بخشی است لاینفک از داستان سخت مهاجرت که بی‌شک از توان یک نفر خارج است. برای مهاجر یا مسافری که در طول زندگی بناست یک یا دو بار مهاجرت یا مسافرتی این‌چنین را تجربه کند افتادن در ورطه پیچ‌وخم‌های ارسال بار، خسته کننده است و جان‌فرسا. البته این موضوع برای شرکت‌های خدمات فریت بار متفاوت است. ما در اجرای وظایفمان در قبال ارسال بار، روزانه با افراد بسیاری روبه‌رو می‌شویم که به‌قصد مسافرت، مهاجرت یا تجارت کالاهایشان را به ما می‌سپارند تا از این‌سوی دنیا به سوی دیگر بفرستیم. از نیوزلند و استرالیا و اندونزی گرفته تا ترکیه و آلمان و انگلستان و کانادا و ما باید امانت‌داران شایسته‌ای برای دارایی‌های مردم باشیم. ما به‌عنوان شرکت فریت بار، آغازگر و پایان دهنده پروسه ارسال باریم. درست پس از انتخاب شما کار ما آغاز می‌شود. همکاران متخصص ما در زمینه بسته‌بندی به منزلتان می‌آیند و کالاهای انتخابی شما را بر اساس قوانین گمرکی کشور مقصد و با معیارهای استاندارد بسته‌بندی می‌کنند تا با مناسب‌ترین نرخ حمل هوایی برای ارسال به مقصد موردنظرتان آماده شود. بار شما با اطمینان از سلامت کامل به مقصد خواهد رسد. حال این که در آن سوی ماجرا دست ما از خدمت‌رسانی فیزیکی به شما کوتاه است.
 
در مقصد این شما هستید که باید مدارک بار را تحویل بگیرید، به انبار فرودگاه بروید و بارتان را ترخیص کنید و به منزل جدیدتان انتقال دهید و بساط زندگی را بچینید. اینجا پایان پروسه فریت بار است که بی‌شک باید آن را ارزان‌ترین راه ارسال خرده بار و لوازم منزل و کالاهای حساس تجاری دانست. اگرچه ما در مقصد نمی‌توانیم حضور فیزیکی داشته باشیم اما شما را رها نکرده‌ایم. حتماً می‌پرسید چرا گفتیم ما آغازگر و پایان دهنده این پروسه‌ایم؟ ما قدم را فراتر نهاده‌ایم و با ابزارهای تازه اطلاع‌رسانی مرزها را درنوردیده‌ایم و حتی در مقصد در کنار شما هستیم.
 
شرکت سفیران برای تکمیل رسالت خود، اطلاعات یک هزار فرودگاه دنیا را ریزبه‌ریز به همراه مقررات فرودگاهی کشورها در صفحات مختلف وب سایتش قرار داده است. کافی است کمی پیش از سفر و ارسال بار خود، به سایت ما سری بزنید، به صفحه شهر مورد نظرتان منتقل شوید و صفحه فرودگاه آن شهر را بازکنید. آنگاه مشخصات فرودگاه به‌طور کامل در مقابل دیدگانتان قرار خواهد گرفت. از اسم فرودگاه و شماره تلفن‌ها و وب سایتش گرفته تا انبارهایی که پس از ورود بارتان، آنجا نگهداری می‌شود. همین‌طور در این صفحات ویدئوهایی را می‌بینید که از قوانین سفر برایتان می‌گویند. افزون بر این شما به نقشه فرودگاه و شرایط آب و هوایی آن در یک هفته آینده و مشخصات گمرک واقع در فرودگاه و همچنین شرکت‌های اجاره دهنده وانت و کامیونت برای جابه‌جایی بارتان دسترسی خواهید داشت. از این صفحه شما می‌توانید به صفحه جدیدی بروید که حاوی اطلاعاتی در زمینه گمرک فرودگاه موردنظر است. مشخصات کامل گمرک، قوانین گمرکی به همراه پادکست‌هایی در مورد قوانین گمرکی کشور مورد نظر از محتویات ارزشمند این صفحه است. شما می‌توانید لیست شرکت‌هایی را ببینید که قادرند بار شما را به‌صورت نیابتی از طرف شما و با دریافت هزینه از گمرک ترخیص کنند و در آخر تمامی فرم‌های گمرکی مربوط به مسافرین و مهاجرین مقصد مورد نظرتان، در سایت ما جهت روئیت، بررسی و دانلود، در این وب‌سایت جهت استفاده شما قرار گرفته است. همه این اطلاعات برای آگاهی شما در این صفحات قرار داده شده است تا شما بتوانید با آگاهی، علم و قدرت، مسائل مربوط به تحویل و ترخیص بار خودتان را در فرودگاه مقصد به‌درستی انجام دهید. به امید روزی که همه ما مسافران و مهاجرانی آگاه به قوانین و مقررات باشیم.
 
پیشنهاد می‌کنیم قبل از هر کاری با تلفن 88830215 تماس بگیرید. شرکت سفیران اطمینان خواهد داد که محموله لوازم دانشجویان شما با کمترین هزینه فریت بار و بیشترین سرعت و در سلامت کامل به مقصد خواهد رسید.
 
حال که با گوشه‌ی از خدمات شرکت سفیران مستقر در فریت بار فرودگاه امام خمینی ، در زمینه حمل هوایی و فریت بار دانشجویی آشنا شدید بهتر است برخی قابلیت‌های دیگر این شرکت را نیز بدانید. همراه با سفیران، سفر تحصیلی شیرینی را تجربه کنید:
 
  • مشاوره رایگان برای حمل بار شما و بازدید آن در مبدأ
  • بسته‌بندی انواع بار جهت حمل هوایی فریت بار در محل کار یا منزل فرستنده 
  • تحویل بار در مبدأ و حمل زمینی آن به فرودگاه 
  • ارائه انواع خدمات انبارداری در مبدأ 
  • ارائه خدمات بیمه تکمیلی بار توسط شرکت‌های معتبر بیمه 
  • انجام تشریفات گمرکی در راستای خروج بار از گمرکات کشور و حمل هوایی به مقصد
  • صدور بارنامه با مناسب‌ترین نرخ حمل هوایی بار با معتبرترین ایرلاین های فعال در ایران
  • دریافت رزرو کتبی بار از ایرلاین و ارائه آن به فرستنده بار
  • ارائه خدمات آنلاین جستجوی بار جهت دریافت اطلاعات مراحل حمل توسط شرکت هواپیمایی
اطلاعات بیشتر

شرایط امنیتی و حراستی فریت لوازم دانشجویان

فرودگاهها در سرتاسر دنیا یکی از امن ترین اماکن عمومی جهت حمل هوایی مسافرین وانواع کالای تجاری به حساب می آیند. حکومت ها ودولت های کشور های مختلف ، حفظ امنیت پایدار درفرودگاه های قلمرو حکومتی خود را ، بدون لحظه ای غفلت، یکی از وظایف اصلی خود و نمادی از قدرت آن کشور در حفظ آرامش، آسایش و امنیت مردمان خود قلمداد میکنند.
ادامه مطلب

ارسال بار به تمامی کشورهای دنیا

ویدئو های دیدنی فریت بار