کتب درسی و متون مذهبی

فریت بار کتب درسی و متون مذهبی به سرتاسر دنیا


کتاب‌ها، پیامبران فرهنگی یک سرزمین‌اند و سال‌هاست اندیشه‌های گوناگون با کتاب‌ها به نقاط مختلف جهان سفر می‌کنند. تبادلات فرهنگی در قالب دادوستد کتاب پیشینه‌ای کهن دارد و از همین روست که امروزه زبان و ادبیات فارسی به‌ویژه دیوان حافظ و سعدی و فردوسی و مولانا جهانی شده است. یکی از جایگاه‌های عرضه کتاب‌ها نمایشگاه‌هایی است که در کشورهای گوناگون برگزار می‌شود. همین بهانه‌ای است تا برگزارکنندگان نمایشگاه‌های کتاب یا ناشران کشور ما، هرساله محموله بزرگی از کتاب‌ها را روانه آن‌سوی مرزها کنند و به فروش آن بپردازند تا کتاب هم در لیست کالاهای تجاری قرار گیرد. همچنین گاهی مؤسسات مذهبی تصمیم می‌گیرند برای نمایندگی‌های خود در کشورهای گوناگون، کتاب‌های درسی یا تازه منتشرشده مذهبی را ارسال کنند. به‌هرروی ارسال کتاب با فریت بار می‌تواند مرسوله شما را در صحت و سلامت و در کمترین زمان و مناسب‌ترین هزینه به مقصد برساند. بسته‌بندی مناسب کتاب خود قواعدی دارد که بی‌توجهی به آن رد سفر را بر جان کتاب باقی می‌گذارد و کالایی خسته و آشفته به نمایشگاه یا دست مشتری می‌رسد. شرکت فریت بار سفیران کتاب را عزیز می‌دارد. به همین دلیل در بسته‌بندی و حمل درست آن دقیق است و محموله پر اندیشه شما را سالم و با منصفانه‌ترین قیمت به مقصد می‌نشاند. دوست داریم در پرواز اندیشه‌ها همراهتان باشیم.

آشنایی با فریت بار کتب درسی و متون مذهبی


در صنعت حمل‌ونقل بین‌المللی به هرگونه جابه‌جایی بار، به‌صورت کلی یا جزئی، فریت بار اطلاق می‌شود ولی عموما منظور از فریت بار، حمل هوایی با استفاده از شرکت‌های هواپیمایی بین‌المللی است. فریت بار به نسبت دیگر راه‌های حمل مطمئن‌تر، سریع‌تر و کم‌هزینه‌تر است و به صادرکننده امکان دسترسی به اقصی نقاط جهان را می‌دهد.
برای فریت بار کتب درسی و متون مذهبی به سرتاسر دنیا، هواپیما را می‌توان گزینه ایده‌آلی دانست. هواپیماها می‌توانند اینگونه محموله‌ها را خیلی سریع، با هزینه بسیار معقول و منطقی و با اطمینان کامل به مقصد مورد نظر برسانند. کتب درسی و متون مذهبی معمولا حجم خیلی زیادی را اشغال نمی‌کنند ولی باید با احتیاط حمل شوند تا خراب نشوند یا آسیبی نبینند. این محصولات عموما مرتبط با دانشجویان و دانش‌آموزان و طلاب دینی هستند؛ برای این گروه، سرعت تحویل و هزینه جابجایی اهمیت زیادی دارد. با این تفاسیر از بین راه‌هایی که برای ارسال کتب و متون وجود دارد، فقط فریت بار می‌تواند همه انتظارات فوق را برآورده کند. فریت بار یا حمل هوایی این توانایی را دارد که کتب درسی و متون مذهبی شما را در اسرع وقت با منصفانه‌ترین نرخ حمل ارسال و در سلامت کامل در مقصد تحویل دهد.
در مورد ارسال مناسب کتب و متون مذهبی به خارج از کشور دلهره دارید؟ دست از نگرانی بردارید و به سفیران اعتماد کنید. شرکت خدمات فریت بار و کارگو سفیران فریت بار کتب درسی و متون مذهبی شما را با احتیاط کامل و کمترین هزینه فریت بار به سرتاسر دنیا انجام می‌دهد. پشتوانه سفیران، تجربه طولانی این شرکت در فریت بار کتب و متون و محموله‌های فرهنگی دیگر است. پیکاپ بار از همه استان‌های کشور، حمل محصول به فرودگاه، انجام تشریفات گمرکی در فرودگاه مبدا و تحویل در گمرک مقصد از جمله خدماتی است که سفیران برای ارسال‌کنندگان کتب درسی و متون مذهبی انجام می‌دهد. برای مشاوره، کسب اطلاعات و ثبت درخواست لطفا با شماره 88830215 تماس بگیرید.

فریت بار کتب درسی و متون مذهبی چه اهمیتی دارد؟


کتاب، مجله، جزوات درسی و متون مذهبی از مهمترین نوشتارهای چاپی هستند که از داخل کشور برای ساکنین خارج از کشور ارسال می شود. طی چند سال اخیر و با افزایش مهاجرین و همینطور دانشجویان مهاجر تقاضا برای ارسال اینگونه کتب و متون افزایش پیدا کرده است. ضمن اینکه ایران به عنوان بزرگترین کشور فارسی‌زبان دنیا، بزرگترین تولیدکننده منابع فارسی نیز هست و اکثر خوانندگان فارسی‌زبان دنیا، کتاب‌های فارسی موردنظرشان را می‌بایست از داخل ایران تهیه کنند.
اهمیت و ارزش فرهنگی و معنوی این محصولات و همینطور آسیب‌پذیری آنها ارسال‌کنندگان را مجاب کرده تا بار کتب و متون‌شان را از راهی ارسال کنند که تهدیدی متوجه آنها نباشد. راهی مطمئن و البته ارزان. تجربه نشان داده که فریت بار برای ارسال محصولات فرهنگی مناسب و مقرون به صرفه است.
شرکت فریت بار و کارگو سفیران به عنوان نماینده رسمی کلیه هواپیمایی‌های معتبر بین‌المللی فعال در ایران، سال‌هاست که محموله‌های کتب و متون مذهبی را به کشورهای مختلف، حتی دورترین کشورها ارسال می‌کند و با این فرآیند کاملا آشناست. سفیران از مهمترین و متبحرترین شرکت‌هایی است که در زمینه فریت بار کتب درسی و متون مذهبی به سرتاسر دنیا فعالیت می‌کند.
هزینه فریت بار منصفانه از ویژگی‌های اصلی سفیران است. این شرکت همواره تلاش کرده تا هزینه فریت بار کتب درسی و متون مذهبی را به سطحی برساند که رضایت خاطر مشتریانش جلب شود.

فریت بارکتب درسی و متون مذهبی به صورت شخصی و مسافری


دانشجویان و علاقه‌مندان به کتاب و محصلان حوزه‌ها و مدارس دینی متقاضیان اصلی ارسال اقلامی مانند کتب درسی و متون مذهبی به خارج از کشور هستند. گاهی حمل کتاب‌های سنگین برای دانشجویان عازم کشورهای خارجی دشوار است. همین‌طور محصلان خارجی حوزه‌ها نیز گاهی با بردن کتاب‌های حجیم مربوط به تحصیلشان دچار مشکل می‌شوند. شاید هم شما مهاجری باشید که تعداد کتاب‌هایتان بسیار است. شرکت فریت بار و کارگو سفیران کتب درسی و متون مذهبی را با بسته‌بندی مناسب و هزینه‌ای منصفانه در قالب بار مسافری فریت خواهد کرد. برای کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه به صفحه فریت بار مسافری مراجعه نمایید.

 

هزینه فریت بار کتب درسی و متون مذهبی


برای بسیاری از ارسال‌کنندگان بارهایی مثل کتب درسی و متون مذهبی هزینه حمل یکی از دغدغه‌ها و نگرانی‌های اساسی است؛ اینکه چقدر باید برای جابجایی بپردازند؛ اما در تعیین هزینه چندین عامل نقشی تعیین کننده دارند: اینکه مقصد بار کجاست؟ چقدر وزن دارد؟ و قرار است با چه سرعتی به مقصد برسد؟ اگر مقصد شما کشورهای همسایه است، اگر بار شما بسیار زیاد و سنگین است و اگر عجله‌ای برای ارسال بار ندارید، شاید راه‌های زمینی برای حمل و نقل مناسبتر باشند و هزینه‌ای متناسب و منطقی برای شما در نظر گرفته شود. ولی اگر این شرایط طور دیگر باشد چه؟ مثلا اگر مقصد دور دست باشد؟ یا اگر تعداد کتاب‌ها محدود بود؟ و یا اگر خواستید خیلی زود محموله را به مقصد برسانید؟ در این صورت ارسال زمینی یا دریایی اصلا منطقی نیست. این راه‌ها نمی‌توانند تقاضای شما را برآورده کنند؛ علاوه بر اینکه کُند هستند و به بسیاری از کشورها دسترسی ندارند، هزینه‌ای که بابت حمل از شما طلب می‌کنند (به نسبت حجم بار) اصلا به صرفه و منطقی نیست. در واقع شما احتمالا مجبور به پرداخت هزینه بسیار زیادی باشید. در چنین وضعیتی فریت بار بهترین گزینه ممکن است.
فریت بار راهی مقرون به صرفه، منطقی و معقول برای صادرات کتب درسی و متون مذهبی و محصولات فرهنگی مشابه است. شرکت‌های هواپیمایی برای محاسبه هزینه فریت بار کتب درسی و متون مذهبی، مبنا را مقصد و وزن محاسباتی محموله قرار می‌دهند. این روش محاسبه باعث شده تا هزینه فریت بار برای محموله‌های متوسط و نه چندان بزرگ، در قیاس با هزینه حمل راه‌های دریایی و زمینی، معقول‌تر و به صرفه‌تر شود.
شما می‌توانید با خیالی آسوده (فربت بار) کتب درسی و متون مذهبی را به سفیران واگذار کنید. سفیران تضمین می‌کند محموله صادراتی شما را، در هر میزان وزنی که هست و هر مقصدی که دارد، با مناسبترین نرخ ارسال کند. برای آشنایی بیشتر با شیوه محاسبه هزینه‌ها و تعیین هزینه فریت بار کتب درسی و متون مذهبی خود، با شماره 88830215 تماس بگیرید و با کارشناسان سفیران گفت‌وگو کنید.

برای فریت بار کتب درسی و متون مذهبی به چه مدارکی نیاز است؟


توجه داشته باشید که فقط امکان ارسال کتاب‌هایی که قانون کشور آنها را ممنوع نکرده، آزاد است. ضمناً کتب و متون نباید به هیچ وجه عتیقه و یا تاریخی باشند، چون طبق قانون گمرک خروج اشیا عتیقه مجاز نیست. گفتنی است کتاب‌های سیاسی نیز اجازه خروج از کشور را ندارند. اگر بار، حجم محدودی داشته باشد، غیراقتصادی بوده و بدون مجوز خاصی می‌توان ارسال را انجام داد ولی اگر حجم کتاب‌ها از میزان مشخصی بیشتر باشد، باید از وزارت ارشاد مجوز خروج گرفت و لازم است تمامی کتاب‌ها شماره استاندارد بین المللی کتاب یا شابک را داشته باشند. لازم به ذکر است که مدارک گفته شده حداقل مدارک لازم است.
 لطفا با شماره تلفن 88830215 تماس بگیرید؛ کارشناسان سفیران در مورد همه مدارک لازم برای فریت بار کتب درسی و متون مذهبی راهنمایی‌تان می‌کنند.
به خاطر داشته باشید که ممکن است گمرک کشور مقصد قوانین خاص خود را داشته باشد؛ پس این احتمال هست که غیر از مدارکی که گمرک ایران از شما خواسته، برای ترخیص در کشور مقصد به مدارک دیگری هم نیاز داشته باشید. در این مورد هم می‌توانید با سفیران صحبت کنید.
سفیران در پروسه گمرکی فریت بار کتب درسی و متون مذهبی در کنار شما هست و هر کمک و همراهی‌ای لازم باشد انجام خواهد داد تا بدون مشکل محموله‌تان را ارسال کنید.

در فریت بار کتب درسی و متون مذهبی، محمولات چگونه بسته‌بندی می‌شوند؟


برای فریت بار کتب درسی و متون مذهبی، بهتر است آنها را در جعبه یا کارتن قرار دهید و با چسب یا نوار محکم ببندید. جعبه یا کارتن بسته‌بندی باید مستحکم بوده و ظاهری شکیل و مرتب داشته باشد. به خاطر داشته باشید که برخی از کشورها نسبت به کارتن موز حساسیت داشته و محموله‌هایی که داخل کارتن موز قرار دارند را به هیچ وجه تحویل نمی‌گیرند. سعی کنید از کارتن موز برای بسته‌بندی استفاده نکنید.

صدور بارنامه فریت بار کتب درسی و متون مذهبی چگونه است؟


شرکت خدمات فریت بار و کارگو سفیران از سازمان هواپیمایی کشوری برای صدور بارنامه شرکت‌های هواپیمایی معتبر و انجام خدمات حمل هوایی مجوز رسمی دارد و می‌تواند با مناسبترین نرخ این کار را بر عهده بگیرد و بار را در اسرع وقت به مقصد ارسال کند.
برای سفیران اعتبار شرکت‌های هواپیمایی بین‌المللی و مسیرهای پروازی اهمیت خیلی زیادی دارد و همیشه تلاش می‌کند محموله‌های کتب درسی و متون مذهبی را با بهترین شرکت‌های هواپیمایی بین‌المللی و مناسب‌ترین مسیرها به مقصد برساند. هدف این است که سرعت حمل بیشتر شده، تأخیر به حداقل برسد و در نهایت کیفیت محصولات حفظ شود. برای همین سفیران هواپیماهای پهن‌پیکر و مسیرهای مستقیم را برای بار شما در نظر می‌گیرد که محموله شما در اسرع وقت و در سلامت کامل به کشور مورد نظر برسد.
دفتر سفیران در فرودگاه امام خمینی، ترمینال کارگو، دفتر شماره سیزده قرار دارد. شماره 88830215 شماره اصلی شرکت سفیران است. با این شماره تماس بگیرید و فریت بار محموله کتب درسی و متون مذهبی خود را به سفیران واگذار کنید.

سخن پایانی


سفیران از بسته‌بندی و پیکاپ بار تا ارائه خدمات انبارداری در کشور را برای مشتریان انجام خواهد داد. ضمناً امکان پیگیری آنلاین محموله در تمام مراحل فریت بار برای شما فراهم کرده است تا هر زمانی که خواستید از موقعیت محموله خود آگاه شوید. این شرکت صدور بارنامه و رزرو کتبی را به عنوان یکی از خدماتش برای محصولات صادراتی شما انجام خواهد داد. این نکته هم قابل ذکر است که سفیران می‌تواند محصولات شما را بیمه ‌کند؛ این شرکت برای بیمه تکمیلی از شرکت‌های بیمه معتبر استفاده خواهد کرد.
برای شروع با تلفن 88830215 تماس بگیرید و درخواستتان را ثبت کنید. شرکت فریت بار و کارگو سفیران با چند دهه تجربه در فریت بار کتب درسی و متون مذهبی، از اهمیت نگهداری و حمل این محموله به خوبی آگاه است. سفیران حداکثر سعی‌اش را می‌کند تا هزینه فریت بار کتب درسی و متون مذهبی شما به حداقل برسد و بار در سلامت کامل در مقصد تحویل داده شود.
حال که با گوشه‌ای از خدمات شرکت سفیران در زمینه حمل هوایی و فریت بار کتب درسی و متون مذهبی آشنا شدید بهتر است برخی قابلیت‌های دیگر این شرکت را نیز بدانید. با سفیران، کتاب‌ها پروازی شیرین را تجربه می‌کنند:

اطلاعات بیشتر

شرایط امنیتی و حراستی فریت کتب درسی و متون مذهبی

فرودگاهها در سرتاسر دنیا یکی از امن ترین اماکن عمومی جهت حمل هوایی مسافرین وانواع کالای تجاری به حساب می آیند. حکومت ها ودولت های کشور های مختلف ، حفظ امنیت پایدار درفرودگاه های قلمرو حکومتی خود را ، بدون لحظه ای غفلت، یکی از وظایف اصلی خود و نمادی از قدرت آن کشور در حفظ آرامش، آسایش و امنیت مردمان خود قلمداد میکنند. فرودگاه ها ی کشور ما ، علی الخصوص فرودگاه امام خمینی ، به عنوان دروازه اصلی حمل ونقل هوایی کشور، با لطف پروردگار و تلاش ، کوشش و مدیریت نیروهای انتظامی، نظامی، قضایی، امنیت و حراستی، و با همکاری پرسنل نهاد ها و موسسات ، مشغول در این فرودگاه ، همواره بستر آرامش و تحرک بی وقفه و امن مسافر و کالا ، در این مکان استراتژیک بوده و هست.
ادامه مطلب

ارسال بار به تمامی کشورهای دنیا