قوانین گمرکی فرودگاه کپنهاگ در پروسه حمل هوایی به شهر کپنهاگ

قوانین گمرک کشور دانمارک در زمینه حمل هوایی به کپنهاگ


فریت بار یا حمل هوایی به‌عنوان بهینه‌ترین روش حمل بار به شهر کپنهاگ در کشور دانمارک، در سال‌های اخیر بسیار پرطرفدار بوده است. سرعت‌بالای حمل هوایی در کنار ایمنی و قیمت مقرون به صرفه آن دلایل اصلی تمایل بیشتر افراد به استفاده از این روش است. فرآیند حمل هوایی شامل ورود و عبور بار شما از گمرک کشور مبدأ و عبور و ترخیص آن از گمرک کشور دانمارک می‌شود؛ بدیهی است که آشنایی با قوانین گمرکی دو کشور به تسهیل فرآیند فریت بار شما بسیار کمک می‌کند. در این مجال، قصد داریم تا نکاتی درباره مقررات گمرکی دانمارک در اختیار شما قرار دهیم. لازم است در نظر داشته باشید که گمرکات مختلف در کشور دانمارک همگی تابع قوانین واحد گمرکی این کشور هستند؛ لذا قوانین ذکرشده در این مطلب در تمامی گمرکات کشور دانمارک صادق است. حال فرض کنید بار خود را در فرودگاه مبدأ تحویل داده‌اید و پس از طی مراحل حمل هوایی در فرودگاه کپنهاگ در دفتر گمرکی SKAT TOLDEKSPEDITION COPENHAGEN منتظر شروع فرآیند ترخیص گمرکی بار هوایی خود هستید.

قوانین گمرکی حمل هوایی به کپنهاگ در کشور دانمارک


قوانین گمرکی به عنوان زیرمجموعه از قانون اساسی در هر کشور متفاوت است. برخی قوانین، بسیار سخت‌گیرانه طراحی شده‌اند و برخی نرمش بیشتری دارند. ورود کالاهای مختلف شرایط متفاوتی دارد. کشور دانمارک نیز همین‌گونه است. ورود برخی اقلام شامل پرداخت مالیات است و برخی معاف. برای ورود برخی هم باید عوارض گمرکی پرداخت کرد که البته هرکدام تبصره و ماده های گوناگونی نیز دارند که گاهی به نفع صاحبان بار است.
بااینکه دسترسی به این اطلاعات سخت و وقت‌گیر است، ناگفته واضح است که آگاهی از آن‌ها می‌تواند برای مسافرین و مهاجری بسیار ارزشمند باشد. پس دراین‌باره بهتر است اطلاعات را از کاردان بخواهید. ما بخشی از مهم‌ترین قوانین گمرکی مربوط به مسافرین و مهاجرین شهر کپنهاگ را به صورت خلاصه در متن، به صورت ویدیویی و همچنین به‌تفصیل در پادکست فریت بار و کارگو سفیران در اختیار شما قرار می‌دهیم. تمام آنچه باید هنگام تحویل بار هوایی و دریافت آن همراه داشته باشید را به شما گفته‌ایم و فرم‌های گمرکی مربوط را نیز در سایت قرار داده‌ایم.

قوانین گمرک مسافری دانمارک در حمل هوایی به کپنهاگ


در هنگام سفر به کشور دانمارک هر مسافر مجاز است تا لوازم موردنیاز خود در سفر مثل البسه، لوازم الکترونیک، مواد غذایی و دخانیات را معاف از پرداخت عوارض گمرکی به این کشور وارد نماید. معافیت از عوارض و مالیات در نظر گرفته می‌شود اگر:

 • ارزش بار همراه شما کمتر از 3250 کرون دانمارک (تقریباً 430 یورو) باشد وقتی با هواپیما یا کشتی به دانمارک می‌رسید.
 • ارزش بار همراه شما کمتر از 2250 کرون دانمارک (تقریباً 300 یورو) باشد، وقتی زمینی به دانمارک سفر می‌کنید.
 • همچنین برای محصولات دخانی همراه شما نیز معافیت در نظر گرفته شده است، این معافیت برای محصولات دخانی همراه شما تا حجم:
  • 200 نخ سیگار، یا
  • 100 سیگار برگ کوچک (نهایتاً 3 گرمی)، یا
  • 50 سیگار برگ، یا
  • 250 گرم توتون

در این بخش به معافیت‌های مسافری پرداختیم که فقط برای بار همراه مسافر منظور می‌شوند. پادکست ما در قسمت کشور دانمارک به تمام پرسش‌هایتان درباره میزان عوارض گمرکی و همین‌طور مواد غذایی مجاز و غیرمجاز از نظر گمرک این کشور پاسخ می‌دهد. در این پادکست، شما قوانین گمرکی مسافری و مهاجری را می‌شنوید. پس با شنیدن پادکست کشور دانمارک، همیشه یک‌قدم جلوتر سفر می‌کنید.

ورود کدام کالاها به صورت حمل هوایی به گمرک دانمارک ممنوع است


اگر مسافر کپنهاگ دانمارک هستید، قبل از بستن چمدان‌هایتان به این بخش توجه ویژه‌ای داشته باشید. باید بدانید بردن چه کالاهایی برایتان دردسر ساز خواهد شد. دردسری که ممکن است ساعت‌ها به معطلی شما بیانجامد و جریمه‌های سنگینی در پی داشته باشد. بی‌شک کسی دنبال دردسر نیست. پس یادتان باشد این کالاها در گمرک کشور دانمارک ممنوع هستند؛ از نظر قوانین گمرک کشور دانمارک ورود این اقلام به این کشور ممنوع است:

 • اسلحه و مهمات
 • مواد منفجره
 • زنده، مرده یا محصولات حیوانات درخطر انقراض و محافظت‌شده
 • مواد مخدر

قوانین گمرکی مهاجرین به شهر کپنهاگ دانمارک


اگر به ماندن طولانی‌مدت در شهر کپنهاگ کشور دانمارک می‌اندیشید یعنی اینکه شما مهاجرید؛ یکی از دغدغه‌های اصلی مهاجرین بردن تمامی وسایل موردنیازشان و رویارویی با معضلی به نام اضافه‌بار است. پرداخت هزینه گزاف اضافه‌بار در توان هرکسی نخواهد بود. اینجاست که شما باید با مشاوران شرکت سفیران تماس بگیرید. راه مطمئن و آسان فریت بار یا همان حمل هوایی بار است. ما بارتان را از در منزل شما تحویل می‌گیریم و با هزینه بسیار کمتر از اضافه‌بار مسافری، بی‌هیچ دغدغه‌ای در سلامت کامل در فرودگاه کپنهاگ در کشور دانمارک به شما تحویل خواهیم داد.

 • اگر در حال نقل‌مکان به دانمارک برای ادامه زندگی هستید و قصد دارید لوازم شخصی و خانگی خود را به این کشور وارد کنید، با دارا بودن شرایط زیر واردات این اقلام به دانمارک معاف از مالیات است:
  • اقلامی که به دانمارک می‌آورید باید حداقل به مدت 6 ماه تحت مالکیت و استفاده شما بوده باشند.
  • اقلام را به‌منظور همان استفاده‌ای که خارج از دانمارک داشته‌اند به این کشور وارد کنید.
  • باید به مدت 12 ماه پیاپی خارج از اتحادیه اروپا زندگی کرده باشید.
 • و ...

برای آگاهی از باقی موارد به پادکست فریت بار و کارگو سفیران مراجعه نمایید.

وقتی پادکست فریت بار و کارگو سفیران قسمت دانمارک را بشنوید به‌طور کامل با قوانین گمرکی کشور دانمارک در رابطه با ارسال بار هوایی آشنا می‌شوید. از ریز تا درشت آن. در این پادکست به شما خواهیم گفت که می‌توانید حیوان خانگی را به دانمارک ببرید یا خیر؟ ارسال هدیه برای یکی از بستگان چه وضعی دارد؟ تکلیف حمل جهیزیه زوج‌های جوان چیست و سوغاتی‌هایی مثل لواشک و آجیل، اجازه ورود به دانمارک را دارند یا خیر. اینکه چگونه فرم‌های مربوط به گمرک را پر کنید. فرم‌هایی که برای سهولت فرآیند حمل هوایی و دسترسی آسان، در این سایت قرار داده‌ایم. گمان می‌کنم اکنون شما نیز با ما هم‌نظر شده باشید که فریت بار یا حمل هوایی همان چیزی است که مسافران و مهاجران به آن نیاز دارند.

برای ارسال بار به کپنهاگ بسته‌بندی باید به چه صورت باشد؟


برای اطمینان از سلامت بار بهتر است آن را با مواد استاندارد حمل هوایی بسته‌بندی نمایید، همچنین در صورت صلاحدید می‌توانید بسته‌بندی بار خود را به پرسنل شرکت سفیران بسپارید.

حمل هوایی به کپنهاگ به چه میزان زمان نیاز دارد؟


پس از تحویل بار به فرودگاه مبدأ، به صورت معمول فرآیند فریت بار به چهار تا پنجروز کاری زمان نیاز دارد.

حمل هوایی به کپنهاگ در مقصد هم هزینه ای دارد؟


خیر، هزینه حمل هوایی به صورت کامل در مبدأ دریافت می گردد، اما گیرنده باید مبلغ اندکی بابت هزینه های اداری دریافت بار در مقصد به ایرلاین پرداخت کند و البته ممکن است با توجه به ماهیت بارتان مجبور به پرداخت هزینه های گمرکی، انبارداری، حمل داخل فرودگاه و حمل از فرودگاه تا مقصد نهایی شوید.

اطلاعات بیشتر

گمرک تجاری (کارگو) در فرودگاه کپنهاگ

یکی از دروازه های ورود قانونی انواع کالا به کشور دانمارک ، گمرک ، واقع در فرودگاه کپنهاگ (Copenhagen Airport) میباشد. در واقع هرگونه کالایی چه به صورت مسافری غیر همراه و چه به صورت تجاری از مبدا و مقصد " گمرک کشورها" قابل تبادل میباشد. در این قسمت ما شما را با نقشه و موقعیت این گمرک تجاری ، به همراه اطلاعات ساعات کاری و تلفن این مرکز ، آشنا میکنیم. در صورتیکه شما بار خود را به شهر کپنهاگ فریت کرده اید نیاز دارید تا با مراجعه با این گمرک بار خود را به صورت قانونی، پس از پرداخت عوارض و مالیات های مربوطه ، ترخیص کرده و سپس محموله خود را به اقامتگاه، دفتر و یا انبار مورد نظر در شهر مقصد منتقل نمایید.

شرکت های ترخیص کالا

پس از انجام پروسه فریت بار و رسیدن محموله شما به فرودگاه کپنهاگ (Copenhagen Airport) شما میتوانید بار خود را شخصا از گمرک فرودگاه کپنهاگ ترخیص نماید یا اینکه با استفاده از اطلاعات آمده در زیر و با بهره برداری از تجارب این شرکت ها بار خود را ترخیص نمایید.

پادکست راهنمای فریت بار و قوانین گمرکی کشور دانمارک

به هنگام مسافرت و مهاجرت، قوانین گمرکی کشور مبدا و مقصد شامل حال تمامی افراد و وسایل همراه شان، و یا باری که با خود به کشور جدید حمل میکنند میشود. این مهم شامل بار غیر همراه مسافرین و مهاجرین ، لوازم شخصی و یا لوازم منزل که به صورت محمولات هوایی و فریت بار به فرودگاه های مقصد فرستاده میشوند نیز هست. لذا مسافرین و مهاجرین میبایست قبل از ارسال هرگونه باری چه همراه و چه غیر همراه، از ابتدای به امر، از قوانین گمرکی کشور مقصد اگاهی داشته باشند. در این پادکست ما با شما در مورد قوانین گمرکی کشور دانمارک در شهر کپنهاگ واقع در فرودگاه Copenhagen Airport (Copenhagen Airport) صحبت خواهیم کرد.
 • به هنگام مسافرت و مهاجرت، قوانین گمرکی کشور مبدا و مقصد شامل حال تمامی افراد و وسایل همراه شان، و یا باری که با خود به کشور جدید حمل میکنند میشود.

  دانمارک، راهنمای فریت بار و قوانین گمرکی

  به هنگام مسافرت و مهاجرت، قوانین گمرکی کشور مبدا و مقصد شامل حال تمامی افراد و وسایل همراه شان، و یا باری که با خود به کشور جدید حمل میکنند میشود.

فرم های گمرکی کشور دانمارک جهت ترخیص محمولات هوایی

در دنیای امروز هر کشوری قوانین، ضوابط و رسوم خود را برای مراودات مادی و معنوی با دیگر ملل را دارد. ورود و خروج مسافر و تاجر و مهاجر نیز از بر این قاعده است. این افراد میباست جهت ورود خود و یا کالای همراه خود به کشور مقصد قوانین آن کشور را بطور صحیح اجرا نمایند. لازمه ورود کالا چه بصورت تجاری و یا چه بصورت مسافری و مهاجری به کشور دانمارک از طریق Skat Toldekspedition Copenhagen نیز از این قاعده کلی مستثنی نیست. لذا بر ان شدیم تا مدارک گمرکی مورد نیاز شما در کشور دانمارک را در این قسمت برای شما محیا کنیم.

شرایط امنیتی و حراستی فریت بار به کپنهاگ

فرودگاهها در سرتاسر دنیا یکی از امن ترین اماکن عمومی جهت حمل هوایی مسافرین وانواع کالای تجاری به حساب می آیند. حکومت ها ودولت های کشور های مختلف ، حفظ امنیت پایدار درفرودگاه های قلمرو حکومتی خود را ، بدون لحظه ای غفلت، یکی از وظایف اصلی خود و نمادی از قدرت آن کشور در حفظ آرامش، آسایش و امنیت مردمان خود قلمداد میکنند. فرودگاه ها ی کشور ما ، علی الخصوص فرودگاه امام خمینی ، به عنوان دروازه اصلی حمل ونقل هوایی کشور، با لطف پروردگار و تلاش ، کوشش و مدیریت نیروهای انتظامی، نظامی، قضایی، امنیت و حراستی، و با همکاری پرسنل نهاد ها و موسسات ، مشغول در این فرودگاه ، همواره بستر آرامش و تحرک بی وقفه و امن مسافر و کالا ، در این مکان استراتژیک بوده و هست.
ادامه مطلب

ویدئو های دیدنی فریت بار