خدمات ارسال کارگو به فرودگاه کپنهاگ شهر کپنهاگ

ارسال کارگو به کپنهاگ؛ احساس یک تغییر بزرگ

 
در راستای تحول هر جامعه می‌توان در بررسی‌ها به ایده‌هایی نو رسید که مسبب تحول بوده اند. داستان حمل هوایی به کپنهاگ و دیگر شهرهای دنیا از این دست تحولات است. در این زمان فرودگاه ها اگر نگوییم مهم‌ترین دست آورد بشر که یکی از اثرگذارترین دستاوردهایی بوده که تاکنون جهان به خود دیده است. این مراکز به سبب جامعیت و کارکرد چندگانه‌ای که دارند اکنون دروازه اصلی اقتصادی شهرها نام گرفته‌اند. بخش زیادی از رونق و توسعه شهرهایی مثل کپنهاگ بی‌شک مرهون مراکزی به نام فرودگاه است.
برای شهرهای کوچک دنیا نیز می‌توان  چنین وضعی در نظر گرفت. چرا فرودگاه‌ها و هواپیماها یکی از دوست داشتنی‌ترین وسایل حمل‌ونقل جهان شده‌اند؟ به‌گونه‌ای گرایش مردم به آن‌ها بیشتر و بیشتر می‌شود.
حال دیگر همه بر این باورند که بهترین وسیله در مسافت‌های طولانی و حمل هوایی به کپنهاگ هواپیماها هستند. افزون بر این، صادرکنندگان نیز کسب و کارشان را با ارسال کارگو به کپنهاگ و حمل هوایی به کپنهاگ و شهرهای دیگر جهان رونق داده اند. اکنون فرودگاه نوع تجارت را نیز تغییر داده است. باید گفت بسیاری از شهرها به سبب تأسیس فرودگاه پیشرفت‌های چشمگیری داشته‌اند. امروزه دیگر هواپیماها و فرودگاه‌ها به طور محسوسی در زندگی مردم نقش دارند.
 

فرودگاه کپنهاگ چگونه ارسال کارگو به کپنهاگ را تسهیل می کند؟

 
فریت بار به کپنهاگ هم مسافری است و هم تجاری. امکان ارسال کارگو به کپنهاگ برای تجارت جهانی فراهم است و زمینه های آن توسط فرودگاه به وجود آمده است. باید بدانید فقط کالاهای تجاری در این دسته می‌گنجند و حمل این کالاها نیز با توجه به بالا بودن حجم بار، با هواپیماهای ویژه ای امکان‌پذیر است.
قسمت بزرگی از بار تجاری که در حال حاضر به صورت فریت بار به کپنهاگ، صادر می‌شود، شامل مواد غذایی مانند زعفران و خشکبار و فرش دستباف، لوازم منزل و صنایع‌دستی است. شرکت فریت بار و کارگو سفیران، سابقه ارسال چندین محموله مواد غذایی، فرش دستباف ایرانی، لوازم منزل و صنایع‌دستی را به کپنهاگ دارد. در صورتی که قصد ارسال بار تجاری به کپنهاگ را دارید ضمن تماس با ما، از خدمات حمل زمینی بار خود به باربری فرودگاه امام از هر نقطه شهرها یا شهرستان‌ها، انجام امور گمرکی در گمرک فرودگاه امام در اسرع وقت و همچنین استفاده از مناسب‌ترین نرخ حمل بار به کپنهاگ بهره مند شوید.
حالا دیگر فرودگاه کپنهاگ، پایگاه حمل هوایی به کپنهاگ است و تحولات اقتصادی آن نیز تحت تأثیر ارسال کارگو متحول شده است. به طوری که هیچ جایگزین مناسب تری برای آن نمی‌یابیم. رونق اقتصادی ایجاد شده به‌وسیله فرودگاه‌ها به این سبب است که صادر کنندگان راهی مقرون به صرفه برای داد و ستد با جهان یافته‌اند. راهی سریع و مطمئن. بله فرودگاه
بسیاری از کالاها مانند میوه‌ها و سبزی‌ها امروزه در هواپیما به کپنهاگ می رسد تا به‌واسطه ارسال کارگو به کپنهاگ، تجارت موفق همچنان بین شهرهای جهان نیز فعال و برقرار بماند. باید گفت این را باید فرهنگ تجارت از کالاهای خشک به تجارت کالاهای تر نیز نامید. فرودگاه‌ها با کوتاه کردن مسیرها این امکان را فراهم کرده اند.
 

گمرک فرودگاه، ناظران حمل هوایی به کپنهاگ و ارسال کارگو به کپنهاگ

 
قوانین گمرکی، واردکردن برخی کالاها را از طریق حمل هوایی به کپنهاگ غیرمجاز دانسته‌اند که البته آگاهی از این قوانین برای مسافران و مهاجرانی که از طریق حمل هوایی به کپنهاگ می‌آیند ضروری است. در واقع مسئولان گمرک بر تمام مراحل برای جلوگیری از نقض قانون نظارت می کنند. شما می‌توانید با مراجعه به وب‌سایت سفیران و شنیدن پادکست‌ها و دیدن ویدئوهای ما، از قوانین گمرک فرودگاه های شهرهای جهان آگاه شوید.
شرکت فریت بار و کارگو سفیران، مجری حمل هوایی انواع بار، به عنوان مرکزی برای سهولت ثبت درخواست ارسال کارگو به کپنهاگ راه‌اندازی شده و شما را در ارسال کالاهایتان از طریق حمل هوایی به کپنهاگ یاری می کند. این مجموعه می تواند پس از تحویل گرفتن انواع بار در محل منزل و انبار یا دفتر شما و اعمال بسته‌بندی حرفه ای بر روی بار شما جهت به‌سلامت رسیدن آن به کپنهاگ، امور گمرکی در گمرکات کشور مبدأ را انجام دهد. پس از آن بار شما با بهترین نرخ حمل بار هوایی به کپنهاگ صادر خواهد شد. خدمات بار مجموعه ما چنین است:
 
  • بسته‌بندی تخصصی بار جهت فریت بار به شهر کپنهاگ؛
  • حمل اضافه‌بار مسافری به کپنهاگ؛
  • ارسال لوازم منزل به شهر کپنهاگ؛
  • فریت بار تجاری به کپنهاگ.
 
در روند ارسال کارگو به کپنهاگ، صادرکنندگان می‌توانند از امکانات گوناگونی بهره ببرند. در صورتی که تاجر هستید و کارت بازرگانی شما آماده نیست یا فروشنده ای هستید که کارت بازرگانی ندارد، شرکت فریت بار و کارگو سفیران، با تجربه امور گمرکی در زمینه حمل بار به کپنهاگ این امکان را دارد که از کارت بازرگانی همکاران جهت ارسال هوایی بار شما به شهر کپنهاگ نیز استفاده کند. حضور ارسال‌کننده بار در بیشتر مواقع در گمرک الزامی نیست.
 

ارسال کارگو به کپنهاگ و نقش آن در رشد این شهر

 
در ابتدا از جامعیت فرودگاه‌ها سخن به میان آمد. امروزه گردشگری هم به سبب گسترش شبکه فرودگاهی در جهان رونق یافته است. پس هیچ کس برای دیدن هیچ کجای دنیا و شهر زیبایی مثل کپنهاگ آرزو به دل نمی ماند.
هرساله مسافران و مهاجران زیادی از راه امکان حمل هوایی به کپنهاگ، از این شهر دیدن می کنند. این مراودات فرهنگی و اقتصادی است. دیگر کسی به چگونه رفتن فکر نمی‌کند؛ چون امکانات رفتن مهیاست بلکه همه در پی یافتن بهترین مکان‌ها برای سفر هستند.
جذب توریسم و نیروی انسانی از راه کارهایی است که کشورهای در حال توسعه به آن روی آورده‌اند. این در حالی است که امروزه بودجه اصلی برخی کشورها بر اساس رفت و آمدهای مهاجران و مسافران تأمین می‌شود که این ها با اتکا به فرودگاه‌ها به دست آمده اند.
فرودگاه‌ها باعث رونق بازار علم و دانش نیز شده‌اند. به طوری که سالانه همایش‌های گوناگونی در نقاط مختلف جهان در حال برگزاری است و بسیاری از اساتید و علاقه‌مندان در این همایش های جهانی شرکت می کنند. سالانه تعداد بسیاری از دانشجویان از کشورهایی مانند ایران برای تحصیل به شهرهایی مانند کپنهاگ می روند که از خدمات حمل بار شرکت سفیران در بخش‌های حمل هوایی به کپنهاگ بهره‌مند می‌شوند.
حال باید گفت مهاجرت با فرودگاه‌ها بسیار آسان شده است. تا آنجا که بردن وسایل خانه از ایران به کپنهاگ بسیار آسان و مقرون به صرفه شده است. در بخش حمل بار مسافری، شرکت سفیران به روند آسان سفرهای فرودگاهی کمک می کند. به‌گونه‌ای که ضمن آگاه کردن مسافر از قوانین حمل بار در سفر از طریق وب‌سایت، آمادگی خود را برای انجام امور ارسال بار از ابتدا تا انتها اعلام می‌کند.
شرکت خدمات فریت بار و کارگو سفیران، بار شما را از درب منزل، دفتر و انبار تحویل می‌گیرد و سپس حمل زمینی آن را به قسمت باربری فرودگاه امام خمینی انجام می دهد و به امور گمرکی جهت ارسال بار و حمل هوایی آن خواهد پرداخت. در صورتی که شما مسافر نیستید و مایل به ارسال بار یا سوغات برای عزیزان خود هستید، شرکت فریت بار و کارگو سفیران، با تحویل گرفتن بار از درب منزل، آن را برای شما به شهر کپنهاگ فریت می‌نماید و کماکان نیازی به حضور شما در فرودگاه نیست. شرکت فریت بار و کارگو سفیران، پس از صدور بارنامه هوایی با مناسب‌ترین نرخ ارسال بار به کپنهاگ، رزرو کتبی بار شما را از شرکت هواپیمایی دریافت و همراه بارنامه به شما تقدیم خواهد کرد.
 

ارسال کارگو به کپنهاگ در مرکزی به نام فرودگاه

 
فرودگاه‌ها یکی از مهم‌ترین مکان‌های یک شهرند. گزاف نگفته‌ایم اگر بگوییم اکنون خود به شهری کامل تبدیل شده‌اند. گلوگاه اقتصادی و فرهنگی و سیاسی.
به سبب حجم بالای تبادل کالا از طریق حمل هوایی، تعدادی از شرکت‌ها در فرودگاه متصدی حمل بار هوایی هستند. دفتر شرکت فریت بار و کارگو سفیران نیز در فرودگاه امام خمینی مستقر و آماده خدمت‌رسانی به مسافران، مهاجران و صادرکنندگان عزیز است تا روند ارسال بار مسافری یا احتمالاً ارسال کارگو به کپنهاگ با مشکلی مواجه نشود و در کوتاه‌ترین زمان و منصفانه‌ترین قیمت بارشان به مقصد برسد.
 
اگر مسافر، مهاجر یا صادرکننده به کپنهاگ هستید می‌توانید امور ارسال بارتان را به ما بسپارید و در اسرع وقت با خیالی آسوده بارتان را در مقصد کپنهاگ به‌سلامت کامل تحویل بگیرید. در دفتر شرکت خدمات فریت بار و کارگو سفیران واقع در فرودگاه امام خمینی، ترمینال بار (کارگو) منتظر شما هستیم. گفتنی است در وب‌سایت سفیران صفحه‌ای با مضمون قوانین گمرکی تمامی کشورها قرار دارد. مطالعه این صفحه به شما کمک خواهد کرد تا با معافیت‌های عوارض و مالیات و تعرفه‌های اضافی آشنا شوید. در صورت نیاز به مشاوره بیشتر با مشاوران شرکت سفیران تماس بگیرید:88830215
 

ارسال کارگو به کپنهاگ به چه میزان زمان نیاز دارد؟

 
پس از تحویل بار به فرودگاه مبدأ، به صورت معمول فرآیند ارسال کارگو به چهار تا پنج روز کاری زمان نیاز دارد.
 

ارزان‌ترین روش ارسال خرده بار به کپنهاگ چیست؟

 
از آنجایی که حمل بار دریایی با کانتینر انجام می‌شود و هزینه اجاره کامل یک کانتینر برای خرده بار منطقی نیست، فریت بار یا حمل هوایی ارزان‌ترین و سریع‌ترین گزینه است.
 

حمل اضافه‌بار مسافری به کپنهاگ چگونه انجام می‌شود؟

 
اضافه‌بار شما با پروازی به غیر از پرواز خودتان به‌واسطه ساز و کار حمل هوایی ارسال می‌شود و به محض رسیدن بار هوایی به فرودگاه، به شما اطلاع داده می‌شود تا برای تحویل گرفتن آن اقدام نمایید.
 
اطلاعات بیشتر

ﺩﺭﺑﺎﺭﻩ ﻓﺮﻭﺩگاﻩ کپنهاگ ﺷﻬﺮ کپنهاگ

تا حالا به سفر از زاویه ای دیگر نگاه کرده اید؟ نگاهی که در آن موضوع هایی مثل  خدمات بار و فریت بار مطرح باشد؟ با خواندن مطالب ما،  از زاویه دیگر و متفاوت با آنچه در سایت های دیگر می خوانید، به سفر خواهید نگریست و به نقش اقتصادی فرودگاه ها در شهرها پی خواهید برد. با نگاهی به فرودگاه بین المللی کپنهاگ در شهر کپنهاگ کشوردانمارک ، با  نقش اقتصادی  مهم آن آشنا می شویم. فرودگاه کپنهاگ، فرودگاه بین المللی اصلی شهر کپنهاگ در کشور دانمارک است. این فرودگاه ، تعداد  قابل توجهی مسافر از جنوب سوئد و به ویژه شهر اسکانیا دارد ودر جزیره آماگر در هشت کیلومتری جنوب کپنهاگ واقع شده است. این فرودگاه در گذشته با نام فرودگاه کاستروپ شناخته می‌شد.دلیل این نامگذاری هم قرار گیری فرودگاه در شهر کوچک کاستروپ است. نام رسمی فرودگاه را هنوز فرودگاه کپنهاگ، کاستروپ می دانند. این فرودگاه در سال 1925 ساخته شده است و یکی از اولین فرودگاههای عمومی در جهان به حساب می آید.انتقال کالا و بار در این فرودگاه ، راه و چاه خودش را دارد.  لازم است با  دفاتر بار شرکت های هواپیمایی، مراکز گمرکی مستقر در فرودگاه، شرکت های ارائه دهنده خدمات ترخیص بار  و شرکت های حمل و نقل زمینی ، مراکز فریت بار و کارگو، آشنا شوید.  پس اگر خواستید بارتان را   به فرودگاه کپنهاگ بسپرید ، این مطالب   شما را  به راحتی با خدمات مربوط به نقل و انتقال ، ترخیص کالا و فریت بار در این فرود گاه آشنا می کند.

ایرلاین های ارسال کننده کارگو به فرودگاه کپنهاگ در شهر کپنهاگ

در این قسمت نام و مشخصات دفتر هواپیمایی که قادر به انجام ارسال بار به کپنهاگ می باشند را به طور کامل ذکر کردیم. لازم به ذکر است که در شرایط خاص بعضی از شرکت های هواپیمایی قادر به ارائه سرویس نخواهند بود. پس از انجام پروسه ارسال بار به کپنهاگ از طریق فرودگاه Copenhagen Airport جهت اطلاع از رسیدن بارتان و حصول اطمینان می توانید با دفتر خدمات بار ایر لاین حمل کننده بارتان به مقصد از طریق اطلاعات زیر تماس حاصل کنید، و جهت دریافت مدارک بارتان به دفتر خدمات بار این شرکت و یا محلی که ایشان شما را راهنمایی می کنند مراجعه نمایید.

اطلاعات دفتر کارگو ایرلاین ها در شهر کپنهاگ

ScanPartners International A/S (GSA), Petersdalvej 1, DK-2770 Kastrup, Copenhagen, Denmark
NordicGSA ApS - Denmark, Kystvejen 32, 2770 Kastrup, Nymärsta Gränd 6
North Air Logistics, Skoejtevej 29-31, DK-2770 Kastrup - Dinamarca
Kystvejen 32, 2770 Kastrup
Worldwide Flight Services (WFS) Kystvejen 28-30, 2770 Kastrup, Denmark
ScanPartners International A/S (GSA), Petersdalvej 1, DK-2770 Kastrup, Copenhagen, Denmark
NordicGSA ApS - Denmark, Kystvejen 32, 2770 Kastrup, Nymärsta Gränd 6
North Air Logistics, Skoejtevej 29-31, DK-2770 Kastrup - Dinamarca
Kystvejen 32, 2770 Kastrup
Worldwide Flight Services (WFS) Kystvejen 28-30, 2770 Kastrup, Denmark

اطلاعات فرودگاه کپنهاگ


تلفن فرودگاه
Denmark
Copenhagen Airport

ترمینال های کارگو در فرودگاه کپنهاگ

پس از رسیدن بار شما از فرودگاه مبدا به فرودگاه Copenhagen Airport شما می توانید پس از دریافت بار خود از دفتر شرکت هواپیمایی در شهر کپنهاگ با مراجعه به انبار ورودی مورد نظر خود واقع در این فرودگاه نسبت به ترخیص و تحویل بار خود اقدام نمایید.

گمرک تجاری (کارگو) در فرودگاه کپنهاگ

ورود و خروج تمامی محمولات هوایی اعم از مسافری، مهاجری و تجاری، به هر کشور، مستلزم رعایت قوانین گمرکی ان کشور و پرداخت عوارض و حقوق گمرکی می باشد. ورود بار شما به فرودگاه Copenhagen Airport هم از این قاعده مستثنی نمیباشد. ما تمامی قوانین گمرکی مقصد مورد نظرتان را در صفحه گمرک برای شما به تفصیل توضیح داده ایم.

شرکت های اجاره وانت و کامیونت

پس از اینکه بار شما از گمرک در فرودگاه Copenhagen Airport توسط خودتان و یا یکی از شرکت های ترخیص کار معرفی شده در سایت سفیران بطور قطعی ترخیص کردید، شما می توانید با استفاده از سرویس های ارائه شده توسط یکی از شرکت های زیر ماشین حمل بار (ون، وانت، کامیونت) بطور روزانه اجاره نموده و بار خود را به منزل و یا مقصد نهایی برسانید.

شرایط امنیتی و حراستی فریت بار به کپنهاگ

فرودگاهها در سرتاسر دنیا یکی از امن ترین اماکن عمومی جهت حمل هوایی مسافرین وانواع کالای تجاری به حساب می آیند. حکومت ها ودولت های کشور های مختلف ، حفظ امنیت پایدار درفرودگاه های قلمرو حکومتی خود را ، بدون لحظه ای غفلت، یکی از وظایف اصلی خود و نمادی از قدرت آن کشور در حفظ آرامش، آسایش و امنیت مردمان خود قلمداد میکنند.
ادامه مطلب

نقشه فرودگاه کپنهاگ
COPENHAGEN WEATHER
ویدئو های دیدنی فریت بار