هر آنچه باید در باره ارسال هوایی و یا صادرات تجهیزات ورزشی از ایران بدانیم

ورزش یکی از مقولات پرطرفدار در میان مردم دنیاست و خبرهای ورزشی همیشه جزو داغ‌ترین اخبار روز. حالا دیگر هر کشوری در رشته‌های گوناگون ورزشی برای خودش تیم‌هایی دست‌وپا کرده که این تیم‌ها به‌صورت باشگاهی و بین‌المللی همیشه در حال رقابت‌اند. افزون بر این، جام‌های بین‌المللی بسیاری به میزبانی یکی از کشورها برگزار می‌شود که ورزشکاران سراسر جهان را در موعدی خاص گرد هم می‌آورد. ورزشکاران کشورمان نیز گاه‌گاه برای شرکت در این رقابت‌های جهانی به‌صورت تیمی یا فردی عازم کشورهای گوناگون می‌شوند. پیداست که برخی ورزش‌ها مانند کوه‌نوردی، قایقرانی، دوچرخه‌سواری، شمشیربازی و...، ورزش‌های پر وسیله‌ای هستند که حمل این وسایل در پرواز بسیار دشوار خواهد بود و گاهی اجازه بردن این وسایل به عنوان اضافه بار مسافری داده نمی‌شود. طبیعتاً تیم‌های ورزشی بیش از اینکه نگران چگونه بردن این وسایل باشند باید به چگونه بردن از رقیبان فکر کنند. شرکت فریت بار و کارگو سفیران همراه شما تیم‌های ورزشی است تا تنها دغدغه شما پیروز شدن باشد. ما تمام تجهیزات ورزشی شما را با رعایت تمام نکات ایمنی و استاندارد حمل، در کوتاه‌ترین زمان و مناسب‌ترین قیمت به مقصدتان خواهیم فرستاد.
 
 

آشنایی بیشتر با سیستم حمل هوایی وسایل ورزشی

 
 
در صنعت حمل‌ونقل بین‌المللی به هرگونه جابه‌جایی بار، به‌صورت کلی یا جزئی، فریت بار اطلاق می‌شود ولی عموماً منظور از فریت بار، حمل هوایی با استفاده از شرکت‌های هواپیمایی بین‌المللی است. فریت بار به نسبت دیگر راه‌های حمل مطمئن‌تر، سریع‌تر و کم‌هزینه‌تر است و به صادرکننده امکان دسترسی به اقصی نقاط جهان را می‌دهد.
 
"فریت بار وسایل ورزشی" به سرتاسر دنیا باید به شکلی مطمئن انجام شود تا این وسایل سالم به مقصد برسند. بخش عمده تجهیزات ورزشی ارسالی به خارج از کشور، برای ورزشکاران حرفه‌ای و مسابقات است؛ به خاطر همین آسیب ندیدن این وسایل اهمیت خیلی زیادی دارد. نکته دیگر سرعت حمل آن‌هاست؛ برای خیلی از این ورزشکاران ارسال سریع تجهیزشان حیاتی است و اصرار دارند در زمان کوتاهی وسایلشان را تحویل بگیرند. مسئله سوم بهینه بودن هزینه حمل است. هزینه جابجایی تجهیزات ورزشی باید در حدی معقول و منصفانه باشد تا به ارسال‌کنندگان فشار زیادی وارد نیاید. با این تفاسیر فقط سیستم فریت بار است که می‌تواند این انتظارات را برآورده کند. سیستم حمل هوایی قادر است وسایل ورزشی را با ایمنی و اطمینان، در اسرع وقت و با منصفانه‌ترین هزینه به تمام کشورهای دنیا ارسال کند.
 
قصد "ارسال هوایی وسایل ورزشی" را دارید؟ از خدمات سفیران استفاده کنید. شرکت خدمات فریت بار و کارگو سفیران در "حمل هوایی وسایل ورزشی" به سرتاسر دنیا تبحر و تجربه دارد و می‌تواند این مهم را با بیشترین سرعت و مناسب‌ترین هزینه حمل هوایی انجام دهد. سفیران با سابقه‌ای چند دهه‌ای در ارسال هوایی سریع و مطمئن انواع تجهیزات ورزشی ورزشکاران حرفه‌ای به اقصی نقاط دنیا، این وسایل را در سلامت کامل به شما تحویل خواهد داد. پیکاپ بار از همه استان‌های کشور، حمل کالا به فرودگاه، انجام تشریفات گمرکی در فرودگاه مبدأ و تحویل در گمرک مقصد از جمله خدماتی است که سفیران برای ارسال‌کنندگان تجهیزات ورزشی انجام می‌دهد. برای مشاوره، کسب اطلاعات و ثبت درخواست لطفاً با شماره 88830215 تماس بگیرید.
 

درباره ارسال هوایی تجهیزات ورزشی از فرودگاه امام خمینی

 
تجهیزات ورزشی تنوع زیادی دارند و طیف گسترده‌ای از ابزارآلات را شامل می‌شوند. خیلی از آن‌ها مربوط به ورزش‌های حرفه‌ای هستند و گران‌قیمت بوده و ارزش زیادی دارند؛ بنابراین نباید صدمه‌ای به آن‌ها وارد آید. از سویی دیگر بحث زمان و هزینه هم مطرح است و ارسال‌کنندگان این تجهیزات تمایل دارند تا جایی که امکان دارد محصولاتشان را خیلی سریع، با منصفانه‌ترین هزینه تحویل بگیرند. از این نظر فریت بار را می‌توان برای حمل وسایل ورزشی مناسب و مقرون به صرفه‌تر از دیگر راه‌های حمل دانست.
 
شرکت فریت بار و کارگو سفیران به عنوان نماینده رسمی کلیه هواپیمایی‌های معتبر بین‌المللی فعال در ایران، از شرکت‌های فعال در زمینه فریت بار تجهیزات ورزشی است و می‌تواند این وسایل را به هر مقصدی که بخواهید ارسال کند. اکثر وسایل ورزشی را می‌توان هم به صورت شخصی، به صورت تیمی و هم به عنوان کالای صادراتی ارسال کرد.
 
 • فریت بار تجهیزات ورزشی به صورت شخصی و مسافری

 
 قابل توجه ورزشکاران مسافر یا طبیعت گردانی که می خواهند وسایل ورزشی یا طبیعت گردی خود را همراهشان به سفر ببرند، شرکت سفیران می‌تواند این وسایل را به‌عنوان بار مسافری به کشورهای دیگر ارسال کند. کم نیستند مهاجران و مسافران ورزشکاری که به وسایل ورزشی‌شان بسیار اهمیت می‌دهند و البته حمل آن در سفر کمی دشوار است؛ مثلاً کوهنوردانی که به صورت شخصی قصد فتح قله‌ای را دارند یا جهانگردانی که باید وسایل اولیه طبیعت گردی را همراه خود ببرند اما حمل آن بسیار دشوار خواهد بود. این دلایل سبب می‌شود تا ورزشکاران و طبیعت گردان ابزارهای ورزشی‌شان را به شرکت سفیران بسپارند و آن‌ها را با آرامش خاطر در مقصد تحویل بگیرند. برای کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه به صفحه فریت بار مسافری مراجعه نمایید.
 
 
 • خروج موقت تجهیزات ورزشی تیم های ملی از ایران برای شرکت در مسابقات ورزشی بین المللی

 

خروج موقت تجهیزات ورزشی زمانی اتفاق می افتد که تیم های گوناگون ورزشی برای شرکت در مسابقات قرار است راهی کشور خارجی شوند. تیم های ملی  و باشگاهی در مقاطع گوناگون زمانی برای شرکت در تورنمنت های منطقه ای یا جهانی راهی مقاصد گوناگون می شوند. تجهیزات  برخی رشته ها به گونه ای است که بایستی به طور جداگانه ارسال شوند. در وهله اول باید دانست تمام تجهیزات ورزشی چه برای خروج موقت و چه به منظور صادرات بایستی از فدراسیون مربوطه مجوز داشته باشند. پس از رویت مجوز از فدراسیون، شرکت های حمل بار از تمامی تجهیزات موجود عکس برداری می کنند. این عکس ها ضمیمه پرونده خروج موقت تجهیزات خواهد شد. سپس نوبت به کارشناس گمرک است که با رویت بارها ارزش کالاهای ارسالی به صورت موقت را تعیین کند. از آنجا که  کالاها بناست دوباره به کشور باز گردند، رقم تععین شده بایستی از سوی فرستنده تجهیزات ورزشی به شکل وثیقه پرداخت گردد. گمرک نیز درقبال این پرداخت رسید صادر می کند  و جواز وی نیز به صورت خروج موقت صادر خواهد شد. گفتنی است عبارت خروج موقت در تمام مدارک قید می شود. پس از بازگشت بار نیز کارشناس گمرک  تجهیزلت بازگشتی را با عکس هایی که پیش از ارسال ضمیمه پرونده شده مقایسه می کند تا تناقضی به وجود نیاید.پس از تایید کارشناس گمرک، وسیقه پرداخت شده هنگام ارسال به حساب ارسال کننده واریز می شود

 

 • صادرات هوایی وسایل و تجهیزات ورزشی از فرودگاه امام خمینی به خارج از کشور

 

 امروزه بسیاری از تولید گنندگان لوازم ورزشی در صددند تا بازارهای مناسبی برای عرضه تولیدات خود در سطح جهان بیابند. این شرکت ها برآنند تا با گزینش بهترین راه ارسال همواره مشتریان خود را در اقصی نقاط جهان راضی نگهدارند. راهی که هم سلامت کالایشان را تامین کند و هم برایشان مقرون به صرفه باشد و بی شک مسیر هوایی بهترین گزینه خواهد بود. فرودگاه امام خمینی نیز روزانه پذیرای صادرکنندگانی است که تصمیم دارند کالایشان را به کشور مقصد صادر کنند. این کالاها اغلب شامل پوشاک ورزشی برای کشورهای همسایه و همچنین وسایلی مانند تجهیزات زورخانه ای برای ایرانیانی است که بنا دارند در کشورهای دیگر سنت ایرانی را احیا کنند. صادرات این کالاها قواعد خاص خودش را دارد که بایستی صادر کننده از تک تک این قواعد آگاه باشد. برای آگاهی در مورد ارسال کالای  همه رشته‌های ورزشی و شرایط صادرات  آن‌ها با شماره 88830215 تماس بگیرید. سفیران کالاهای ورزشی شما را از مبدا فرودگاه امام خمنی به هر کجای جهان که بخواهید ارسال خواهد کرد.

 

بیشتر بدانید:  راهنمای ارسال بار هوایی تجاری

 

مهم‌ترین تجهیزات ورزشی‌ای که از ایران به خارج از کشور ارسال می‌شوند

 
وسایل و تجهیزات ورزشی از آن دسته کالاهایی است  که به دلایل گوناگون شخصی یا گروهی به خارج از کشور ارسال می شوند. برخی از این کالاها مربوط به ورزشکارانی است که از سوی فدراسیون ها یا به صورت خود جوش تصمیم به شرکت در یک مسابقه را می گیرند و یا به منظور اهداف شخصی برای یک حرکت ورزشی نمادین به کشور دیگری سفر می‌کنند. مثل کوهنوردانی که در سودای فتح قله‌های جهان تجهیزاتشان را برای ارسال به فریت بار می سپارند تا در بهترین شرایط به مقصد برسد. گاهی نیز داستان کاملا شخصی است و تجهیزات مربوط به مسافرانی است که در پی مهاجرت وسایل ورزشی مورد علاقه خود را به کشور دیگری می فرستند. به هر روی  ارسال این تجهیزات در هر سبک و سیاقی را باید به دستانی توانا سپرد. شما می توانید با خیالی آسوده  محموله خود را  برای ارسال به سفیران بسپارید. برای شروع همکاری با تلفن 88830215 تماس بگیرید. شرکت سفیران به خوبی از چند و چون  فریت بار تجهیزات ورزشی آگاه است و محموله شما را در اسرع وقت و با مناسب ترین هزینه به مقصد می‌رساند.
 
 • ارسال هوایی تجهیزات و وسایل ورزش زورخانه ای از ترمینال بار فرودگاه امام به خارج از کشور

 
بسیاری از مهاجران فرنگ نشین، دوست دارند حال و هوای ایران را به محل زندگی‌شان بیاورند. تصور راه‌اندازی یک زورخانه سنتی ایرانی، فرسنگ‌ها دورتر در کشوری غریب هیجان‌انگیز است. کار نشد ندارد. اگر تصمیمتان را گرفته‌اید کار را به شرکت سفیران بسپارید، در کوتاه‌ترین زمان صدای زنگ مرشد را در قلب اروپا یا آمریکا یا هرجای دیگر می شنوید و میل و کباده را صحیح و سالم وسط میدان می بینید. ما تمام وسایل زورخانه را به شکلی استاندار با منصفانه‌ترین هزینه برایتان به کشور مورد نظر ارسال می کنیم.
 
 
 
 • حمل هوایی وسایل کوهنوردی و صخره‌نوردی به خارج از ایران

 
ابزارهای اساسی کوهنوردی وسایلی مثل کوله‌پشتی، چادر مسافرتی، کیسه‌خواب، کلاه و دستکش و ... هستند. از وسایل اصلی سنگ‌نوردی و صخره‌نوردی می‌توان به کلاه، کفش مخصوص، کارابین و طناب، چکش، میخ، نوار تسمه، قرقره و ... اشاره کرد.
برای وسایل کوه‌نوردی و صخره‌نوردی امکان فریت بار هم به صورت شخصی و هم به صورت تیمی وجود دارد. البته لازم است آگاه باشید که بعضی از تجهیزات کوه نوردی جهت حمل هوایی به دسته بندی کالای خطرناک تعلق دارند و قوانین مخصوص به حمل هوایی آنها ضوابط خاص خود را دارد.
 
 
 
 • ارسال هوایی تجهیزات قایقرانی از فرودگاه امام خمینی به خارج از کشور

 
قایق‌های رشته ورزشی قایقرانی تنوع زیادی دارند؛ ابعاد، وزن و جنس این قایق‌ها با هم متفاوت است و چندان مشابه هم نیستند. فریت بار برای قایق‌های کوچک یک نفره یا دو نفره مناسب‌تر است. امکان ارسال قایق به صورت فردی یا در قالب تیم وجود دارد.
 
 • ارسال هوایی دوچرخه‌ به خارج از ایران

 
دوچرخه‌های رشته‌های مختلف دوچرخه‌سواری حداقل سه نوع هستند که وزنشان از سه تا دوازده کیلوگرم متغیر است. این دوچرخه‌ها را می‌توان به صورت شخصی و یا تیمی ارسال کرد. آنچه در فریت بار این تجهیزات اهمیت دارد بسته‌بندی و نگهداری آن‌هاست تا در طول راه آسیب نبینند. البته برخی دوچرخه‌ها برقی هستند که هنگام ارسال لازم است باطری دوچرخه‌ها به صورت جدا از وسیله ارسال شود.
 
 • ارسال تجهیزات ورزش شمشیربازی به خارج از ایران

 
شمشیرهای رشته شمشیربازی سه نوع هستند: سابر، فلوره و اپه. طول همه این شمشیرها بالاتر از یک متر است و بین پانصد تا هفتصد گرم وزن دارند. مطابق قوانین بین‌المللی هواپیمایی، فریت بار شمشیرها فقط برای تیم‌های ورزشی امکان دارد و ارسال آن‌ها به صورت شخصی ممنوع است.
 
 
 
برای آگاهی در مورد همه رشته‌های ورزشی و شرایط فریت بار آن‌ها با شماره 88830215 تماس بگیرید. سفیران همواره تلاش کرده است برای جلب رضایت خاطر مشتریانش، در کنار بالا بردن کیفیت حمل، هزینه فریت بار تجهیزات ورزشی آن‌ها را تا حد ممکن کاهش دهد.
 

هزینه ارسال هوایی وسایل ورزشی به خارج از کشور

 
مطابق قوانین هواپیمایی، هواپیماها اجازه نمی‌دهند شما تجهیزات ورزشی را به کابین بیاورید؛ مهم نیست ابعاد و وزن این وسایل چقدر است، در هر صورت امکان این کار وجود ندارد؛ بنابراین باید از راهی دیگر این تجهیزات را به مقصد انتقال دهید. اگر بخواهید به صورت اضافه بار این وسایل را جابجا کنید هزینه زیادی به شما تحمیل می‌شود. از طرف دیگر راه‌های غیر هوایی مثل دریایی و زمینی هم بیشتر برای بارهای صادراتی خیلی بزرگ و انبوه مناسب‌تر هستند و در مورد محموله‌های کوچک مثل تجهیزات ورزشی اقتصادی محسوب نمی‌شوند.
 
 
 
 
بنابراین برای حمل وسایل ورزشی، فریت بار از راه‌های فوق خیلی بهتر و مقرون به صرفه‌تر است؛ شرکت‌های هواپیمایی هزینه فریت بار تجهیزات ورزشی را بر مبنای مقصد و وزن محاسباتی محموله تعیین می‌کنند که برای تجهیزات ورزشی معمولاً رقمی اقتصادی و توجیه‌پذیر می‌شود. این شرایط برای فدراسیون‌ها و ورزشکاران حرفه‌ای که قصد دارند با هزینه‌ای منطقی به مسابقات یا اردوها بروند بسیار مناسب است.
 
سفیران حمل این تجهیزات را برای شما بر عهده می‌گیرد. سفیران متعهد می‌شود که محموله تجهیزات ورزشی شما را، در هر میزان وزنی که هست و هر مقصدی که دارد، با مناسب‌ترین نرخ ارسال کند. برای آشنایی بیشتر با شیوه محاسبه هزینه‌ها و تعیین هزینه فریت بار تجهیزات ورزشی خود، با شماره 88830215 تماس بگیرید و با کارشناسان سفیران گفت‌وگو کنید.
 

برای فریت بار تجهیزات ورزشی شخصی به چه مدارکی نیاز است؟

 
خارج کردن وسایل ورزشی از کشور شرایط خیلی خاصی ندارد؛ اگر به صورت انفرادی این تجهیزات را خارج می‌کنید به مجوزی نیاز نخواهید داشت.  البته این شرایط گمرک ایران است، ولی باید حتماً مدنظر داشته باشید که گمرک کشورهای مختلف ممکن است قوانین خاص خود را داشته باشد.  این احتمال وجود دارد که در مقصد از شما مدارک دیگری خواسته شود. طبیعتاً شما باید از این موضوع آگاهی داشته باشید تا برای ترخیص بار خود در این کشورها دچار مشکل نشوید. طبیعی است برای ارسال این بارها به صورت شخصی بایستی قوانین فریت بار مسافری را در نظر بگیرید و بر اساس آن پس از تهیه مدارک لازم جهت صدور بارنامه به خروج کالا اقدام نمایید.
 
 
 
 
برای آگاهی بیشتر در این مورد با شماره تلفن 88830215 تماس بگیرید؛ مشاورین و کارشناسان سفیران در مورد همه مدارک لازم برای فریت بار تجهیزات ورزشی به کشورهای مختلف دنیا راهنمایی‌تان می‌کنند. فراموش نکنید سفیران در طی تشریفات و پروسه گمرکی همواره در کنار شما و همراهتان خواهد بود و مشاوره و راهنمایی لازم را به شما خواهد داد. از این بابت خیالتان آسوده باشد.
 
 

برای صادرات هوایی تجهیزات تجاری ورزشی از فرودگاه امام خمینی  به چه مدارکی نیاز است؟

 

در صادرات هوایی کالاها ی ورزشی نخستین مدرک مورد نیاز که بایستی به تایید گمرک  برسد، اخذ مجوز از فدراسیون  مربوطه است. برای مثال شما برای صادرات دوبنده های ورزش کشتی حتما بایستی از فدراسیون کشتی ایران موافقتنامه صادرت دریافت نمایید. بدیهی است برای صادرات قطعی این کالاها مانند دیگر کالاهای صادراتی داشتن کارت بازرگانی الزامی است. دانستن شرایط و قوانین ارسال تا دریافت بارنامه بسیار مهم است. البته  در مقصد نیز برای ترخیص کالاها  تهییه مدارکی لازم است. همه بازرگانان باید در مورد مدارک ترخیص لوازم ورزشی از گمرک اطلاعات کافی داشته باشند، زیرا در صورتی که فرد بدون آگاهی کامل، اقدام به واردات و ترخیص لوازم ورزشی از گمرک کند با مشکلات جدی مواجه خواهد شد. حتی ممکن است که کالاهای او تا مدت زمان زیادی در انبارهای گمرک بماند که این اصلاً به نفع بازرگان نیست.

 

برای خروج موقت وسایل ورزشی، جهت شرکت در مسابقات بین المللی به چه مدارکی نیاز است؟

 

همانگونه که پیشتر گفتیم ارسال موقت کالاهای ورزشی ازسوی تیم های شرکت کننده در رویدادهای ورزشی صورت می گیرد. موقت بودن ارسال این کالاها سبب شده تا علاوه بر مدارک مورد نیاز برای یک ارسال معمولی و دریافت بارنامه، مستندات دیگری نیز ازسوی ارسال کننده تهیه شود. مدارک مورد نیاز برای ارسال کالا به صورت موقت شامل تهیه مجوز از فدراسیون مربوطه، عکس برداری از کالاها هنگام ارسال جهت تطبیق در زمان بازگشت و همچنین رسید وثیقه پرداختی از سوی ارسال کننده است. این وثیقه فقط در موارد خروج موقت کالاهای ورزشی الزامی است و در دیگر انواع ارسال دریافت نمی‌شود.

بدیهی است ترخیص این کالاها در مقصد مورد نظر هم تابع قوانین خاصی است و به مدارکی نیاز دارد که ارسال کنندگان بایستی از این مدارک آگاهی کامل داشته باشند.

 

در فریت بار تجهیزات ورزشی، محمولات چگونه بسته‌بندی می‌شوند؟

 
می‌توانید بسته‌بندی این لوازم و تجهیزات را به شرکت سفیران بسپارید. سفیران به بهترین نحو از عهده آن‌ها بر خواهد آمد.
 
برای بسته‌بندی اگر امکانش وجود داشت بهتر است تجهیزات در جعبه چوبی مناسبی قرار گیرند که محکم باشد. جعبه‌ها نگه‌دارنده‌های بهتری هستند. اگر این جعبه‌ها برای خود همان وسیله ساخته شده باشند به مراتب بهتر است. سفیران کارگاه مخصوص ساخت جعبه چوبی دارد و می‌تواند جعبه‌هایی متناسب و مستحکم برای تجهیزات با ارزش شما بسازد.
 
می‌توان وسایلی که امکان در جعبه قرار گرفتن را ندارند را با وسایل محافظتی به خوبی پوشاند. پس از بسته‌بندی تجهیزات ورزشی می‌توان آن‌ها را پالت‌بندی و تسمه کشی کرد تا در طول راه ایمن بمانند.
 

صدور بارنامه جهت فریت بار تجهیزات ورزشی

 
شرکت خدمات فریت بار و کارگو سفیران از سازمان هواپیمایی کشوری برای صدور بارنامه شرکت‌های هواپیمایی معتبر و انجام خدمات حمل هوایی مجوز رسمی دارد و می‌تواند با نرخی منصفانه این کار را بر عهده بگیرد و بار را در اسرع وقت به مقصد ارسال کند. برای سفیران اعتبار شرکت‌های هواپیمایی بین‌المللی و مسیرهای پروازی اهمیت خیلی زیادی دارد و همیشه تلاش می‌کند محموله‌های تجهیزات ورزشی را با بهترین شرکت‌های هواپیمایی بین‌المللی و مناسب‌ترین مسیرها به مقصد برساند. هدف این است که کالاها با اطمینان کامل و با بیشترین سرعت حمل شوند و هزینه فریت بار کاهش یابد. برای همین سفیران هواپیماهای پهن‌پیکر و مسیرهای مستقیم را برای بار شما در نظر می‌گیرد که محموله شما در اسرع وقت و در سلامت کامل به کشور مورد نظر برسد.
 
شماره 88830215 شماره اصلی شرکت سفیران است. دفتر سفیران در فرودگاه امام خمینی، ترمینال کارگو، دفتر شماره سیزده قرار دارد. سفیران در قبال بار شما مسئولیت‌پذیری کامل دارد و تمام تلاشش را برای جلب رضایت شما انجام می‌دهد.
 

سخن پایانی

 
صدور بارنامه و رزرو کتبی از خدمات اصلی شرکت سفیران است. سفیران امکان پیگیری آنلاین محموله در تمام مراحل فریت بار برای شما فراهم کرده است تا هر زمانی که خواستید از موقعیت محموله خود آگاه شوید. این شرکت از بسته‌بندی و پیکاپ بار تا ارائه خدمات انبارداری در کشور را برای مشتریان انجام خواهد داد.
 
با اطمینان خاطر محموله خود را به سفیران بسپارید. برای شروع همکاری با تلفن 88830215 تماس بگیرید. شرکت سفیران با تجربه چند دهه فریت بار تجهیزات ورزشی از اهمیت نگهداری و حمل این کالاها به خوبی آگاه است و می‌تواند محموله شما را به خوبی برای فریت بار بسته‌بندی کند تا هزینه فریت بار تجهیزات ورزشی به حداقل ممکن برسد.
 
حال که با گوشه‌ی از خدمات شرکت سفیران مستقر در کارگو فرودگاه امام ، در زمینه حمل هوایی و فریت بار تجهیزات و وسایل ورزشی آشنا شدید بهتر است برخی قابلیت‌های دیگر این شرکت را نیز بدانید. با سفیران، تنها دغدغه ورزشکاران، پیروزی است:
 
 • مشاوره رایگان برای حمل بار شما و بازدید آن در مبدأ
 • بسته‌بندی انواع بار جهت حمل هوایی فریت بار در محل کار یا منزل فرستنده 
 • تحویل بار در مبدأ و حمل زمینی آن به فرودگاه 
 • ارائه انواع خدمات انبارداری در مبدأ 
 • ارائه خدمات بیمه تکمیلی بار توسط شرکت‌های معتبر بیمه 
 • انجام تشریفات گمرکی در راستای خروج بار از گمرکات کشور و حمل هوایی به مقصد
 • صدور بارنامه با مناسب‌ترین نرخ حمل هوایی بار با معتبرترین ایرلاین های فعال در ایران
 • دریافت رزرو کتبی بار از ایرلاین و ارائه آن به فرستنده بار
 • ارائه خدمات آنلاین جستجوی بار جهت دریافت اطلاعات مراحل حمل توسط شرکت هواپیمایی
اطلاعات بیشتر

شرایط امنیتی و حراستی فریت تجهیزات ورزشی

فرودگاهها در سرتاسر دنیا یکی از امن ترین اماکن عمومی جهت حمل هوایی مسافرین وانواع کالای تجاری به حساب می آیند. حکومت ها ودولت های کشور های مختلف ، حفظ امنیت پایدار درفرودگاه های قلمرو حکومتی خود را ، بدون لحظه ای غفلت، یکی از وظایف اصلی خود و نمادی از قدرت آن کشور در حفظ آرامش، آسایش و امنیت مردمان خود قلمداد میکنند.
ادامه مطلب

ارسال بار به تمامی کشورهای دنیا

ویدئو های دیدنی فریت بار