تجهیزات ورزشی

فریت بار تجهیزات ورزشی به سرتاسر دنیا


ورزش یکی از مقولات پرطرفدار در میان مردم دنیاست و خبرهای ورزشی همیشه جزو داغ‌ترین اخبار روز. حالا دیگر هر کشوری در رشته‌های گوناگون ورزشی برای خودش تیم‌هایی دست‌وپا کرده که این تیم‌ها به‌صورت باشگاهی و بین‌المللی همیشه در حال رقابت‌اند. افزون بر این، جام‌های بین‌المللی بسیاری به میزبانی یکی از کشورها برگزار می‌شود که ورزشکاران سراسر جهان را در موعدی خاص گرد هم می‌آورد. ورزشکاران کشورمان نیز گاه‌گاه برای شرکت در این رقابت‌های جهانی به‌صورت تیمی یا فردی عازم کشورهای گوناگون می‌شوند. پیداست که برخی ورزش‌ها مانند کوه‌نوردی، قایقرانی، دوچرخه‌سواری، شمشیربازی و...، ورزش‌های پر وسیله‌ای هستند که حمل این وسایل در پرواز بسیار دشوار خواهد بود و گاهی اجازه بردن این وسایل به عنوان اضافه بار مسافری داده نمی‌شود. طبیعتاً تیم‌های ورزشی بیش از اینکه نگران چگونه بردن این وسایل باشند باید به چگونه بردن از رقیبان فکر کنند. شرکت فریت بار و کارگو سفیران همراه شما تیم‌های ورزشی است تا تنها دغدغه شما پیروز شدن باشد. ما تمام تجهیزات ورزشی شما را با رعایت تمام نکات ایمنی و استاندارد حمل، در کوتاه‌ترین زمان و مناسب‌ترین قیمت به مقصدتان خواهیم فرستاد.

آشنایی با فریت بار تجهیزات ورزشی


در صنعت حمل‌ونقل بین‌المللی به هرگونه جابه‌جایی بار، به‌صورت کلی یا جزئی، فریت بار اطلاق می‌شود ولی عموماً منظور از فریت بار، حمل هوایی با استفاده از شرکت‌های هواپیمایی بین‌المللی است. فریت بار به نسبت دیگر راه‌های حمل مطمئن‌تر، سریع‌تر و کم‌هزینه‌تر است و به صادرکننده امکان دسترسی به اقصی نقاط جهان را می‌دهد.
فریت بار تجهیزات ورزشی به سرتاسر دنیا باید به شکلی مطمئن انجام شود تا این وسایل سالم به مقصد برسند. بخش عمده تجهیزات ورزشی ارسالی به خارج از کشور، برای ورزشکاران حرفه‌ای و مسابقات است؛ به خاطر همین آسیب ندیدن این وسایل اهمیت خیلی زیادی دارد. نکته دیگر سرعت حمل آن‌هاست؛ برای خیلی از این ورزشکاران ارسال سریع تجهیزشان حیاتی است و اصرار دارند در زمان کوتاهی وسایلشان را تحویل بگیرند. مسئله سوم بهینه بودن هزینه حمل است. هزینه جابجایی تجهیزات ورزشی باید در حدی معقول و منصفانه باشد تا به ارسال‌کنندگان فشار زیادی وارد نیاید. با این تفاسیر فقط فریت بار است که می‌تواند این انتظارات را برآورده کند. فریت بار یا حمل هوایی قادر است وسایل ورزشی را با ایمنی و اطمینان، در اسرع وقت و با منصفانه‌ترین هزینه به تمام کشورهای دنیا ارسال کند.
قصد فریت بار تجهیزات ورزشی خود را دارید؟ از خدمات سفیران استفاده کنید. شرکت خدمات فریت بار و کارگو سفیران در فریت بار تجهیزات ورزشی به سرتاسر دنیا تبحر و تجربه دارد و می‌تواند این مهم را با بیشترین سرعت و مناسب‌ترین هزینه فریت بار انجام دهد. سفیران با سابقه‌ای چند دهه‌ای در فریت بار انواع تجهیزات ورزشی ورزشکاران حرفه‌ای به اقصی نقاط دنیا، این وسایل را در سلامت کامل به شما تحویل خواهد داد. پیکاپ بار از همه استان‌های کشور، حمل کالا به فرودگاه، انجام تشریفات گمرکی در فرودگاه مبدأ و تحویل در گمرک مقصد از جمله خدماتی است که سفیران برای ارسال‌کنندگان تجهیزات ورزشی انجام می‌دهد. برای مشاوره، کسب اطلاعات و ثبت درخواست لطفاً با شماره 88830215 تماس بگیرید.

درباره فریت بار تجهیزات ورزشی


تجهیزات ورزشی تنوع زیادی دارند و طیف گسترده‌ای از ابزارآلات را شامل می‌شوند. خیلی از آن‌ها مربوط به ورزش‌های حرفه‌ای هستند و گران‌قیمت بوده و ارزش زیادی دارند؛ بنابراین نباید صدمه‌ای به آن‌ها وارد آید. از سویی دیگر بحث زمان و هزینه هم مطرح است و ارسال‌کنندگان این تجهیزات تمایل دارند تا جایی که امکان دارد محصولاتشان را خیلی سریع، با منصفانه‌ترین هزینه تحویل بگیرند. از این نظر فریت بار را می‌توان برای حمل وسایل ورزشی مناسب و مقرون به صرفه‌تر از دیگر راه‌های حمل دانست.
شرکت فریت بار و کارگو سفیران به عنوان نماینده رسمی کلیه هواپیمایی‌های معتبر بین‌المللی فعال در ایران، از شرکت‌های فعال در زمینه فریت بار تجهیزات ورزشی است و می‌تواند این وسایل را به هر مقصدی که بخواهید ارسال کند. اکثر وسایل ورزشی را می‌توان هم به صورت شخصی و هم به صورت تیمی ارسال کرد ولی برخی از آن‌ها فقط در قالب تیمی امکان فریت بار دارند.
مهم‌ترین تجهیزات ورزشی‌ای که از ایران به خارج از کشور ارسال می‌شوند را مرور می‌کنیم:

ورزش زورخانه ای


بسیاری از مهاجران فرنگ نشین، دوست دارند حال و هوای ایران را به محل زندگی‌شان بیاورند. تصور راه‌اندازی یک زورخانه سنتی ایرانی، فرسنگ‌ها دورتر در کشوری غریب هیجان‌انگیز است. کار نشد ندارد. اگر تصمیمتان را گرفته‌اید کار را به شرکت سفیران بسپارید، در کوتاه‌ترین زمان صدای زنگ مرشد را در قلب اروپا یا آمریکا یا هرجای دیگر می شنوید و میل و کباده را صحیح و سالم وسط میدان می بینید. ما تمام وسایل زورخانه را به شکلی استاندار با منصفانه‌ترین هزینه برایتان به کشور مورد نظر ارسال می کنیم.

کوهنوردی و صخره‌نوردی


ابزارهای اساسی کوهنوردی وسایلی مثل کوله‌پشتی، چادر مسافرتی، کیسه‌خواب، کلاه و دستکش و ... هستند. از وسایل اصلی سنگ‌نوردی و صخره‌نوردی می‌توان به کلاه، کفش مخصوص، کارابین و طناب، چکش، میخ، نوار تسمه، قرقره و ... اشاره کرد.
برای وسایل کوه‌نوردی و صخره‌نوردی امکان فریت بار هم به صورت شخصی و هم به صورت تیمی وجود دارد.

قایقرانی


قایق‌های رشته ورزشی قایقرانی تنوع زیادی دارند؛ ابعاد، وزن و جنس این قایق‌ها با هم متفاوت است و چندان مشابه هم نیستند. فریت بار برای قایق‌های کوچک یک نفره یا دو نفره مناسب‌تر است. امکان ارسال قایق به صورت فردی یا در قالب تیم وجود دارد.

دوچرخه‌سواری


دوچرخه‌های رشته‌های مختلف دوچرخه‌سواری حداقل سه نوع هستند که وزنشان از سه تا دوازده کیلوگرم متغیر است. این دوچرخه‌ها را می‌توان به صورت شخصی و یا تیمی ارسال کرد. آنچه در فریت بار این تجهیزات اهمیت دارد بسته‌بندی و نگهداری آن‌هاست تا در طول راه آسیب نبینند. البته برخی دوچرخه‌ها برقی هستند که هنگام ارسال لازم است باطری دوچرخه‌ها به صورت جدا از وسیله ارسال شود.

شمشیربازی


شمشیرهای رشته شمشیربازی سه نوع هستند: سابر، فلوره و اپه. طول همه این شمشیرها بالاتر از یک متر است و بین پانصد تا هفتصد گرم وزن دارند. مطابق قوانین بین‌المللی هواپیمایی، فریت بار شمشیرها فقط برای تیم‌های ورزشی امکان دارد و ارسال آن‌ها به صورت شخصی ممنوع است.
برای آگاهی در مورد همه رشته‌های ورزشی و شرایط فریت بار آن‌ها با شماره 88830215 تماس بگیرید. سفیران همواره تلاش کرده است برای جلب رضایت خاطر مشتریانش، در کنار بالا بردن کیفیت حمل، هزینه فریت بار تجهیزات ورزشی آن‌ها را تا حد ممکن کاهش دهد.

فریت بار تجهیزات ورزشی به صورت شخصی و مسافری


 قابل توجه ورزشکاران مسافر یا طبیعت گردانی که می خواهند وسایل ورزشی یا طبیعت گردی خود را همراهشان به سفر ببرند، شرکت سفیران می‌تواند این وسایل را به‌عنوان بار مسافری به کشورهای دیگر ارسال کند. کم نیستند مهاجران و مسافران ورزشکاری که به وسایل ورزشی‌شان بسیار اهمیت می‌دهند و البته حمل آن در سفر کمی دشوار است؛ مثلاً کوهنوردانی که به صورت شخصی قصد فتح قله‌ای را دارند یا جهانگردانی که باید وسایل اولیه طبیعت گردی را همراه خود ببرند اما حمل آن بسیار دشوار خواهد بود. این دلایل سبب می‌شود تا ورزشکاران و طبیعت گردان ابزارهای ورزشی‌شان را به شرکت سفیران بسپارند و آن‌ها را با آرامش خاطر در مقصد تحویل بگیرند. برای کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه به صفحه فریت بار مسافری مراجعه نمایید.


هزینه فریت بار تجهیزات ورزشی


مطابق قوانین هواپیمایی، هواپیماها اجازه نمی‌دهند شما تجهیزات ورزشی را به کابین بیاورید؛ مهم نیست ابعاد و وزن این وسایل چقدر است، در هر صورت امکان این کار وجود ندارد؛ بنابراین باید از راهی دیگر این تجهیزات را به مقصد انتقال دهید. اگر بخواهید به صورت اضافه بار این وسایل را جابجا کنید هزینه زیادی به شما تحمیل می‌شود. از طرف دیگر راه‌های غیر هوایی مثل دریایی و زمینی هم بیشتر برای بارهای صادراتی خیلی بزرگ و انبوه مناسب‌تر هستند و در مورد محموله‌های کوچک مثل تجهیزات ورزشی اقتصادی محسوب نمی‌شوند.
بنابراین برای حمل وسایل ورزشی، فریت بار از راه‌های فوق خیلی بهتر و مقرون به صرفه‌تر است؛ شرکت‌های هواپیمایی هزینه فریت بار تجهیزات ورزشی را بر مبنای مقصد و وزن محاسباتی محموله تعیین می‌کنند که برای تجهیزات ورزشی معمولاً رقمی اقتصادی و توجیه‌پذیر می‌شود. این شرایط برای فدراسیون‌ها و ورزشکاران حرفه‌ای که قصد دارند با هزینه‌ای منطقی به مسابقات یا اردوها بروند بسیار مناسب است.
سفیران حمل این تجهیزات را برای شما بر عهده می‌گیرد. سفیران متعهد می‌شود که محموله تجهیزات ورزشی شما را، در هر میزان وزنی که هست و هر مقصدی که دارد، با مناسب‌ترین نرخ ارسال کند. برای آشنایی بیشتر با شیوه محاسبه هزینه‌ها و تعیین هزینه فریت بار تجهیزات ورزشی خود، با شماره 88830215 تماس بگیرید و با کارشناسان سفیران گفت‌وگو کنید.

برای فریت بار تجهیزات ورزشی به چه مدارکی نیاز است؟


خارج کردن وسایل ورزشی از کشور شرایط خیلی خاصی ندارد؛ اگر به صورت فردی این تجهیزات را خارج می‌کنید نیاز به مجوزی نخواهید داشت ولی اگر قصد دارید به صورت تیمی تجهیزات را ارسال کنید، به مجوز فدراسیون مربوطه احتیاج خواهد بود. البته این شرایط گمرک ایران است ولی باید حتماً مدنظر داشته باشید که گمرک کشورهای مختلف ممکن است قوانین خاص خود را داشته باشد. در این صورت این احتمال وجود دارد که از شما مدارک دیگری خواسته شود. طبیعتاً شما باید از این موضوع آگاهی داشته باشید تا برای ترخیص بار خود در این کشورها دچار مشکل نشوید.
برای آگاهی بیشتر در این مورد با شماره تلفن 88830215 تماس بگیرید؛ مشاورین و کارشناسان سفیران در مورد همه مدارک لازم برای فریت بار تجهیزات ورزشی به کشورهای مختلف دنیا راهنمایی‌تان می‌کنند.
فراموش نکنید سفیران در طی تشریفات و پروسه گمرکی همواره در کنار شما و همراهتان خواهد بود و مشاوره و راهنمایی لازم را به شما خواهد داد. از این بابت خیالتان آسوده باشد.

در فریت بار تجهیزات ورزشی، محمولات چگونه بسته‌بندی می‌شوند؟


می‌توانید بسته‌بندی این لوازم و تجهیزات را به شرکت سفیران بسپارید. سفیران به بهترین نحو از عهده آن‌ها بر خواهد آمد.
برای بسته‌بندی اگر امکانش وجود داشت بهتر است تجهیزات در جعبه چوبی مناسبی قرار گیرند که محکم باشد. جعبه‌ها نگه‌دارنده‌های بهتری هستند. اگر این جعبه‌ها برای خود همان وسیله ساخته شده باشند به مراتب بهتر است. سفیران کارگاه مخصوص ساخت جعبه چوبی دارد و می‌تواند جعبه‌هایی متناسب و مستحکم برای تجهیزات با ارزش شما بسازد.
می‌توان وسایلی که امکان در جعبه قرار گرفتن را ندارند را با وسایل محافظتی به خوبی پوشاند. پس از بسته‌بندی تجهیزات ورزشی می‌توان آن‌ها را پالت‌بندی و تسمه کشی کرد تا در طول راه ایمن بمانند.

صدور بارنامه جهت فریت بار تجهیزات ورزشی


شرکت خدمات فریت بار و کارگو سفیران از سازمان هواپیمایی کشوری برای صدور بارنامه شرکت‌های هواپیمایی معتبر و انجام خدمات حمل هوایی مجوز رسمی دارد و می‌تواند با نرخی منصفانه این کار را بر عهده بگیرد و بار را در اسرع وقت به مقصد ارسال کند. برای سفیران اعتبار شرکت‌های هواپیمایی بین‌المللی و مسیرهای پروازی اهمیت خیلی زیادی دارد و همیشه تلاش می‌کند محموله‌های تجهیزات ورزشی را با بهترین شرکت‌های هواپیمایی بین‌المللی و مناسب‌ترین مسیرها به مقصد برساند. هدف این است که کالاها با اطمینان کامل و با بیشترین سرعت حمل شوند و هزینه فریت بار کاهش یابد. برای همین سفیران هواپیماهای پهن‌پیکر و مسیرهای مستقیم را برای بار شما در نظر می‌گیرد که محموله شما در اسرع وقت و در سلامت کامل به کشور مورد نظر برسد.
شماره 88830215 شماره اصلی شرکت سفیران است. دفتر سفیران در فرودگاه امام خمینی، ترمینال کارگو، دفتر شماره سیزده قرار دارد. سفیران در قبال بار شما مسئولیت‌پذیری کامل دارد و تمام تلاشش را برای جلب رضایت شما انجام می‌دهد.

سخن پایانی


صدور بارنامه و رزرو کتبی از خدمات اصلی شرکت سفیران است. سفیران امکان پیگیری آنلاین محموله در تمام مراحل فریت بار برای شما فراهم کرده است تا هر زمانی که خواستید از موقعیت محموله خود آگاه شوید. این شرکت از بسته‌بندی و پیکاپ بار تا ارائه خدمات انبارداری در کشور را برای مشتریان انجام خواهد داد.
با اطمینان خاطر محموله خود را به سفیران بسپارید. برای شروع همکاری با تلفن 88830215 تماس بگیرید. شرکت سفیران با تجربه چند دهه فریت بار تجهیزات ورزشی از اهمیت نگهداری و حمل این کالاها به خوبی آگاه است و می‌تواند محموله شما را به خوبی برای فریت بار بسته‌بندی کند تا هزینه فریت بار تجهیزات ورزشی به حداقل ممکن برسد.
حال که با گوشه‌ی از خدمات شرکت سفیران در زمینه حمل هوایی و فریت بار تجهیزات ورزشی آشنا شدید بهتر است برخی قابلیت‌های دیگر این شرکت را نیز بدانید. با سفیران، تنها دغدغه ورزشکاران، پیروزی است:

اطلاعات بیشتر

شرایط امنیتی و حراستی فریت تجهیزات ورزشی

فرودگاهها در سرتاسر دنیا یکی از امن ترین اماکن عمومی جهت حمل هوایی مسافرین وانواع کالای تجاری به حساب می آیند. حکومت ها ودولت های کشور های مختلف ، حفظ امنیت پایدار درفرودگاه های قلمرو حکومتی خود را ، بدون لحظه ای غفلت، یکی از وظایف اصلی خود و نمادی از قدرت آن کشور در حفظ آرامش، آسایش و امنیت مردمان خود قلمداد میکنند. فرودگاه ها ی کشور ما ، علی الخصوص فرودگاه امام خمینی ، به عنوان دروازه اصلی حمل ونقل هوایی کشور، با لطف پروردگار و تلاش ، کوشش و مدیریت نیروهای انتظامی، نظامی، قضایی، امنیت و حراستی، و با همکاری پرسنل نهاد ها و موسسات ، مشغول در این فرودگاه ، همواره بستر آرامش و تحرک بی وقفه و امن مسافر و کالا ، در این مکان استراتژیک بوده و هست.
ادامه مطلب

ارسال بار به تمامی کشورهای دنیا