خودرو و موتور سیکلت

بار موتورسیکلت و خودرو به سرتاسر دنیا


حتماً ماشین‌های پرنده را در تخیلی‌ترین فیلم‌ها دیده اید. نقاشی‌های خیلی از بچه‌ها نیز پر است از این صحنه‌ها؛ اما امروزه با حمل هوایی، این تخیلات به واقعیت نزدیک‌تر شده است. همیشه تصور قرار گرفتن یک وسیله حمل و نقل در وسیله حمل و نقلی دیگر جالب‌توجه است. مثل وقتی یک کامیون، یک خودرو را حمل می کند. گسترش صنعت خودرو سازی در جهان و اشتیاق کشورها به داشتن جدیدترین محصولات موتوری، سبب شده تا بساط حمل و نقل موتورسیکلت و خودروهای گوناگون چیده شود. طبیعتاً پیشرفت صنایعی مثل خودرو سازی و انتقال آن به سرتاسر جهان، اسباب و لوازمی می‌خواهد. مسیری که هم امن باشد و هم سریع. حتی جابه‌جایی خودروها از شرکت‌های خودروسازی در درون یک کشور هم با تدابیر ویژه‌ای همراه است. کامیون‌هایی مخصوص که به سبب ارزش بالای کالاها باید در نقل و انتقال آن بسیار حساسیت به خرج دهند. پیداست که در بعدی وسیع‌تر موضوع حساسیت بیشتری پیدا می کند. جابه‌جایی تعداد زیاد موتورسیکلت ها و خودروهای گران‌قیمت، آن هم در فاصله طولانی بین دو کشور را به هر مسیری نمی‌توان سپرد و البته به هرکسی. اکنون تمامی شرکت‌های علاقه‌مند به صادرات خودرو با امکان حمل هوایی و فریت بار تولیداتشان آشنا هستند. همینطور مهاجرانی که علاقه دارند وسیله نقلیه خود را به کشور مقصد منتقل کنند، اما چرا باید بهترین‌ها را برای فریت بار تولیدات انتخاب کنیم؟ این را تنها کسانی می‌توانند پاسخ دهند که دست‌اندازهای صادرات را به خوبی می‌دانند و آگاهند در این مسیر تجربه، تخصص و تعهد لازم است. شما قرار است کالاهای بسیار با ارزشی را به دستانی بسپارید که امنیت و سلامت کالا را تضمین کنند. شرکت فریت بار و کارگو سفیران متعهد است تا تمام تجربه گران‌بها و تخصص خود را برای فریت بار موتورسیکلت و خودروهای شخصی یا تجاری شما به کار گیرد.

با فریت بار موتورسیکلت و خودرو بیشتر آشنا شویم


در صنعت حمل‌ونقل بین‌المللی به هرگونه جابه‌جایی بار، به صورت کلی یا جزئی، فریت بار اطلاق می‌شود ولی عموماً منظور از فریت بار، حمل هوایی با استفاده از شرکت‌های هواپیمایی بین‌المللی است. فریت بار به نسبت دیگر راه‌های حمل مطمئن‌تر، سریع‌تر و کم‌هزینه‌تر است و به صادرکننده امکان دسترسی به اقصی نقاط جهان را می‌دهد. هواپیماهایی که در فریت بار مورد استفاده قرار می‌گیرند این امکان را می‌دهند که وسایل نقلیه موتوری در شرایط ایده‌آلی نگه داشته شده و بدون هیچ مشکلی در مقصد تحویل داده شوند.
فریت بار موتورسیکلت و خودرو به سرتاسر دنیا از راه هوایی به مراتب مطمئن‌تر و مقرون به صرفه‌تر از راه دریایی یا زمینی است. با هواپیما این وسایل در امنیت کامل و با هزینه‌ای منطقی به هر کشوری که مدنظر باشد ارسال خواهند شد. برای مالک موتورسیکلت یا خودرو آنچه اهمیت دارد این است که وسیله نقلیه‌اش را در سلامت کامل و بدون هیچ صدمه‌ای تحویل بگیرد. برای او سرعت حمل هم مهم است؛ اینکه در اسرع وقت و بدون تأخیر موتور یا خودرو به مقصد برسد. از بین راه‌های موجود برای حمل این وسایل به خارج از کشور، حمل هوایی یا فریت بار همه این ویژگی‌هایی که مدنظر شماست را دارد؛ در فریت بار، موتورسیکلت و خودروی شما با دقت و حساسیت، حداکثر سرعت و حداقل هزینه ارسال خواهد شد.
برای فریت بار موتور و خودرو می‌توانید به سفیران اعتماد کنید و وسایل نقلیه‌تان را به این شرکت بسپارید. شرکت خدمات فریت بار و کارگوی سفیران در فریت بار موتورسیکلت و خودرو به سرتاسر دنیا تخصص دارد و این کار را با مناسب‌ترین هزینه فریت بار برای شما انجام خواهد داد. پیکاپ بار از همه استان‌های کشور، حمل کالا به فرودگاه، انجام تشریفات گمرکی در فرودگاه مبدأ و تحویل در گمرک مقصد از جمله خدماتی است که سفیران برای ارسال‌کنندگان موتورسیکلت و خودرو انجام می‌دهد. برای مشاوره، کسب اطلاعات و ثبت درخواست لطفاً با شماره 88830215 تماس بگیرید.

فریت بار موتورسیکلت و خودرو چه اهمیتی دارد؟


موتورسیکلت و خودرو عموماً برای تعمیرات یا نمایش در نمایشگاه‌ها به خارج از کشور ارسال می‌شوند. البته عده‌ای هم به قصد رانندگی در کشورهای دیگر این وسایل را انتقال می‌دهند. اکثر خودروها و موتورها سنگین وزن و البته بسیار ارزشمند و گران‌قیمت هستند و حمل آن‌ها باید با نهایت دقت انجام شود. مالکین این وسایل روی موتور و خودرویشان به شدت حساسند و تمایل دارند آن‌ها را به طریقی ارسال کنند که کاملاً به امنیت آن اطمینان دارند. فریت بار قوانین، ضوابط و احتیاط زیادی برای حمل این نوع وسایل دارد و از لحاظ اقتصادی کاملاً مقرون به صرفه است.
شرکت فریت بار و کارگوی سفیران به عنوان نماینده رسمی کلیه هواپیمایی‌های معتبر بین‌المللی فعال در ایران، از شرکت‌های فعال در زمینه فریت بار موتورسیکلت و خودرو است و می‌تواند این وسایل را به هر کشوری، حتی دورترین آن‌ها با دقت و اطمینان کامل ارسال کند. برای آگاهی بیشتر در این مورد با شماره 88830215 تماس بگیرید.
سفیران همواره تلاش کرده است تا در کنار بالا بردن کیفیت حمل، هزینه فریت بار موتورسیکلت و خودرو را برای مشتریانش تا حد ممکن کاهش دهد.

هزینه فریت بار موتورسیکلت و خودرو


شما برای انتقال موتورسیکلت و خودروی خود می‌توانید از راه‌های متعددی استفاده کنید؛ راه زمینی، دریایی و حتی ریلی. ولی این راه‌ها گستردگی زیادی نداشته و محدودیت‌هایی دارند. به این فکر کنید که مقصد شما کشوری در آمریکای شمالی باشد. اگر بخواهید از راه دریایی استفاده کنید باید روزهای متوالی منتظر رسیدن وسیله‌تان بنشینید. این راه‌ها علاوه بر اینکه به هر کشوری دسترسی ندارند و زمان حملشان خیلی طولانی است، هزینه حمل زیادی هم به شما تحمیل خواهند کرد که گاهی اوقات سرسام‌آور می‌شود. دریا و زمین شاید برای صادرات تعداد خیلی زیادی خودرو و موتور مناسب‌تر باشند ولی برای ارسال یک یا تعداد معدود و محدودی وسیله نقلیه به هیچ وجه مقرون صرفه و منطقی نیستند.
برای انتقال خودرو و موتور شخصی، فریت بار به مراتب مقرون به صرفه‌تر و عقلانی‌تر است؛ با فریت بار می‌توانید موتور و خودروی خود را با حداقل هزینه به هر کشوری ارسال کنید، در طول راه از وسیله شما به خوبی نگهداری می‌شود و در اسرع وقت و در سلامت کامل به دستتان می‌رسد. شرکت‌های هواپیمایی هزینه فریت بار موتورسیکلت و خودرو را بر مبنای مقصد و وزن محاسباتی محموله تعیین می‌کنند که برای این نوع وسایل معمولاً رقمی اقتصادی و کاملاً توجیه‌پذیر می‌شود. از این بابت خیالتان راحت باشد.
شما می‌توانید فریت بار موتورسیکلت و خودروی خود را به سفیران محول کنید. سفیران اطمینان می‌دهد که محموله شما را، در هر میزان وزنی که هست و هر مقصدی که دارد، با مناسب‌ترین نرخ ارسال کند. برای آشنایی بیشتر با شیوه محاسبه هزینه‌ها و تعیین هزینه فریت بار موتورسیکلت و خودرو خود، با شماره 88830215 تماس بگیرید و با کارشناسان سفیران گفت‌وگو کنید.

برای فریت بار موتورسیکلت و خودرو به چه مدارکی نیاز است؟


ارسال موتورسیکلت و خودرو به خارج از کشور معمولاً برای تعمیرات، شرکت در نمایشگاه‌ها، مسابقات و از این دست موارد است. در این وضعیت خودرو یا موتور باید به صورت موقت از کشور خارج شود چون پس از مدتی دوباره به کشور باز خواهد گشت برای گرفتن پروانه خروج موقت، شما باید به گمرک ضمانت‌نامه ارائه دهید. بر طبق قوانین، مدت خروج از کشور محدود بوده و در موعد مقرر خودرو و موتور یا باید به کشور بازگردانده شود یا مجوز خروج تمدید شود. اگر این اتفاق صورت نگیرد گمرک ضمانت‌نامه شما را جلب کرده و می‌تواند شما را جریمه کند و یا حتی تحت پیگرد قرار دهد. برای گرفتن مجوز خروج، شما باید پلاک وسیله را جدا کنید و مدارک مالکیت وسیله نقلیه را به گمرک ارائه کنید.
حالت دیگر وقتی است که مالک، خودرو را برای همیشه از کشور خارج می‌کند. در این حالت برای موتور و خودرو مجوز خروج یا صادرات قطعی صادر می‌شود و طبیعتا دیگر محدودیتی برای زمان خروج وجود ندارد.
نکته‌ای که باید در خاطر داشته باشید این است که گمرک کشورهای مختلف قوانین خاص خود را دارند و ممکن است که غیر از مدارک ذکر شده، مدارک دیگری هم از شما خواسته شود. نگران نباشید! کارشناسان سفیران در مورد همه مدارک لازم برای فریت بار موتورسیکلت و خودرو به کشورهای مختلف دنیا راهنمایی‌تان می‌کنند. برای آگاهی بیشتر با شماره تلفن 88830215 تماس بگیرید.
فراموش نکنید سفیران در طی تشریفات گمرکی مشاوره و راهنمایی لازم را به شما خواهد داد و همراه شماست.

در فریت بار موتورسیکلت و خودرو، محمولات چگونه بسته‌بندی می‌شوند؟


مطابق قوانین حمل هوایی خودرو و موتورسیکلت وسایلی خطرناک به حساب آمده و باید مطابق قوانین مرتبط با کالای خطرناک با آن‌ها برخورد کرد. اولین قدم در حمل این گونه وسایل این است که اگر روغن یا بنزین درون وسیله هست حتماً باید تخلیه شود؛ بنزین موتور باید کاملاً تخلیه شود ولی خودرو می‌تواند در حد استارت زدن بنزین داشته باشد. باطری این وسایل هم باید به طور کامل جدا شود. حمل وسایل نقلیه با باطری ممنوع است، اما می‌توان باطری را از وسیله نقلیه جدا کرد و به همراه وسیله ارسال نمود و نیازی به ارسال جداگانه آن نیست.
خودرو نیازی به بسته‌بندی ندارد ولی موتور باید حتماً بسته‌بندی شود. بهتر است که موتور داخل جعبه‌های چوبی مستحکم و استاندارد قرار بگیرد. پیشنهاد می‌کنیم برای حفظ امنیت و اطمینان خاطر از آسیب ندیدن موتورها در طول پرواز، از جعبه‌های مخصوصی که برای موتور ساخته می‌شوند استفاده کنید. شرکت سفیران کارگاهی برای ساخت جعبه‌های چوبی دارد و می‌تواند جعبه‌های چوبی متناسب برای هر نوع موتورسیکلتی بسازد.

صدور بارنامه فریت بار موتورسیکلت و خودرو چگونه است؟


شرکت خدمات فریت بار و کارگوی سفیران از سازمان هواپیمایی کشوری برای صدور بارنامه شرکت‌های هواپیمایی معتبر و انجام خدمات حمل هوایی مجوز رسمی دارد و می‌تواند با نرخی منصفانه این کار را بر عهده بگیرد و بار را در اسرع وقت به مقصد ارسال کند. برای سفیران اعتبار شرکت های هواپیمایی بین‌المللی و مسیرهای پروازی اهمیت خیلی زیادی دارد و همیشه تلاش می‌کند محموله‌های موتورسیکلت و خودرو را با بهترین شرکت‌های هواپیمایی بین‌المللی و مناسب‌ترین مسیرها به مقصد برساند. هدف این است که کالاها با اطمینان کامل و با بیشترین سرعت حمل شوند و هزینه فریت بار کاهش یابد. برای همین سفیران هواپیماهای پهن‌پیکر و مسیرهای مستقیم را برای بار شما در نظر می‌گیرد که محموله شما در اسرع وقت و در سلامت کامل به کشور مورد نظر برسد.
شماره 88830215 شماره اصلی شرکت سفیران است. دفتر سفیران در فرودگاه امام خمینی، ترمینال کارگو، دفتر شماره سیزده قرار دارد. سفیران در قبال محصولات صادراتی شما مسئولیت‌پذیری کامل دارد و تمام تلاشش را برای جلب رضایت شما انجام می‌دهد.

سخن پایانی


شرکت سفیران از بسته‌بندی و پیکاپ بار تا ارائه خدمات انبارداری در کشور را برای مشتریان انجام خواهد داد. صدور بارنامه و رزرو کتبی از خدمات اصلی سفیران است. همچنین این شرکت امکان پیگیری آنلاین محموله در تمام مراحل فریت بار برای شما فراهم کرده است تا هر زمانی که خواستید از موقعیت محموله خود آگاه شوید. خودرو و موتورسیکلت به خاطر ارزششان باید بیمه شوند؛ سفیران بیمه تکمیلی این وسایل را با معتبرترین شرکت‌های بیمه انجام خواهد داد.
سفیران با سابقه‌ای بیش از سی سال در فریت بار موتورسیکلت و خودرو، از اهمیت حمل و نگهداری این کالاها به خوبی آگاه است و می‌تواند محموله شما را به خوبی برای فریت بار آماده کند تا هزینه فریت بار موتورسیکلت و خودرو به حداقل ممکن برسد.
به سفیران اعتماد کنید و برای شروع همکاری با تلفن 88830215 تماس بگیرید.
حال که با گوشه‌ی از خدمات شرکت سفیران در زمینه حمل هوایی و فریت بار موتورسیکلت و انواع خودرو آشنا شدید بهتر است برخی قابلیت‌های دیگر این شرکت را نیز بدانید. سفیران میان بری است میان جاده‌های جهان:

اطلاعات بیشتر

شرایط امنیتی و حراستی فریت خودرو و موتور سیکلت

فرودگاهها در سرتاسر دنیا یکی از امن ترین اماکن عمومی جهت حمل هوایی مسافرین وانواع کالای تجاری به حساب می آیند. حکومت ها ودولت های کشور های مختلف ، حفظ امنیت پایدار درفرودگاه های قلمرو حکومتی خود را ، بدون لحظه ای غفلت، یکی از وظایف اصلی خود و نمادی از قدرت آن کشور در حفظ آرامش، آسایش و امنیت مردمان خود قلمداد میکنند. فرودگاه ها ی کشور ما ، علی الخصوص فرودگاه امام خمینی ، به عنوان دروازه اصلی حمل ونقل هوایی کشور، با لطف پروردگار و تلاش ، کوشش و مدیریت نیروهای انتظامی، نظامی، قضایی، امنیت و حراستی، و با همکاری پرسنل نهاد ها و موسسات ، مشغول در این فرودگاه ، همواره بستر آرامش و تحرک بی وقفه و امن مسافر و کالا ، در این مکان استراتژیک بوده و هست.
ادامه مطلب

ارسال بار به تمامی کشورهای دنیا