مواد دارویی فاسد شدنی

فریت بار مواد دارویی فاسدشدنی به سرتاسر دنیا


دارو و درمان از مقولاتی است که همواره برای بشر بسیار جدی بوده است. پای جان عزیزان آدم که در میان باشد به هر دری می‌زند تا شاید ورق برگردد. کارخانه‌های داروسازی نیز می‌کوشند با تولید و عرضه داروهای مؤثر، هم بازارها را قبضه کنند و هم در درمان بیماری‌ها نقش داشته باشند. کارخانه‌های داروسازی کشورمان هم از این مسیر جا نمانده اند و می‌کوشند تولیدات و صادرات تولیداتشان را هرسال گسترش دهند. بی‌شک در این عرصه، کشورهایی موفق‌اند که سیستم ارسال مناسبی داشته باشند؛ چراکه داروها در دسته کالاهای فاسدشدنی قرار می‌گیرند و جابه‌جایی و نگهداری عادی آن‌ها نیز باید در شرایط دمایی مناسب صورت گیرد؛ چه رسد به جابه‌جایی آن‌هم در مقیاس جهانی. پس باید دید کدام راه انتقال برای این نوع کالاهای حساس مناسب است؟ شما چه فکر می‌کنید؟ آیا راهی مناسب‌تر از حمل هوایی یا فریت بار می‌شناسید. خوب ما که راهی بهتر از فریت بار یا حمل هوایی سراغ نداریم. چون شرایط لازم برای ارسال دارو را در هیچ‌کدام از مسیرهای حمل‌ونقل نمی‌توان دید. شرایط حساسی که با کمترین بی‌دقتی تمام محموله را از بین خواهد برد. مثلاً انتقال واکسن‌ها حتماً باید در بسته‌بندی‌های خاص صورت گیرد و دما باید در حد استاندارد حفظ شود. داروها در مبدأ و مقصد حتماً باید در سردخانه باشند و از همه مهم‌تر انتخاب پرواز برای ارسال این‌گونه محموله‌هاست؛ سریع‌ترین پرواز مستقیم با طول پروازی کوتاه. البته آگاهی خلبان هم از نوع محموله‌ای که حمل می‌شود مهم است. او باید در طول پرواز دمای محل قرارگیری داروها در هواپیما را کنترل کند تا در حد استاندارد باقی بماند. این‌ها همه نکته‌هایی به‌غایت حساس است که موفقیت صادرات داروهای فاسدشدنی درگرو رعایت آن‌هاست. بی‌شک سامان دادن این مجموعه ملاحظات، کار سختی است که به تخصص و تجربه نیاز دارد. شرکت فریت بار و کارگو سفیران تجارب سال‌ها فعالیت خود را در زمینه ارسال داروهای فاسدشدنی در اختیار شرکت‌های داروسازی قرار می‌دهد تا صادرات کشور بیش‌ازپیش رونق یابد.

آشنایی با فریت بار مواد دارویی فاسدشدنی


در فریت بار مواد دارویی فاسدشدنی به سرتاسر دنیا، رعایت ضوابط ایمنی و دستورالعمل‌های بین‌المللی بهداشتی الزامی است و به هیچ وجه نباید از آن‌ها تخطی شود. از آنجایی که این مواد فاسدشدنی هستند شرایط نگهداری و سرعت حمل بی‌نهایت مهم و حیاتی است و تحت هیچ عنوان نباید در حمل آن‌ها بی‌احتیاطی صورت گیرد یا تأخیری اتفاق بیافتد. ارسال‌کنندگان این‌گونه مواد دارویی باید راهی را برای ارسال کالاهایشان انتخاب کنند که مطمئن، دارای امکانات، سریع و البته کم‌هزینه باشد. اکثر ارسال‌کنندگان مواد دارویی فاسدشدنی هواپیما را به خاطر داشتن این شرایط ترجیح می‌دهند؛ حمل هوایی یا فریت بار از بهترین شیوه‌های حمل مواد دارویی و هر نوع ماده پزشکی حساس و فاسدشدنی است. فریت بار این توانایی را دارد که این دسته مواد را در حالت استاندارد، در اسرع وقت و با منطقی‌ترین هزینه به مقصد برساند و کاملاً سالم به گیرنده تحویل دهد.
آیا قصد فریت بار مواد دارویی فاسدشدنی به کشوری خارجی را دارید؟ سفیران را برای این کار انتخاب کنید. شرکت خدمات فریت بار و کارگو سفیران فریت بار مواد دارویی فاسدشدنی را مطابق ضوابط و پروتکل‌ها، با مناسب‌ترین هزینه فریت بار به همه كشورهای دنیا انجام می‌دهد. سفیران با سابقه سی سال در فریت بار انواع مواد دارویی و لوازم و تجهیزات پزشکی، می‌تواند پیکاپ بار از همه استان‌های کشور، حمل کالا به فرودگاه، انجام تشریفات گمرکی در فرودگاه مبدأ و تحویل در گمرک مقصد را برای ارسال‌کنندگان مواد دارویی فاسدشدنی بر عهده بگیرد. برای مشاوره، کسب اطلاعات و ثبت درخواست لطفاً با شماره 88830215 تماس بگیرید.

فریت بار مواد دارویی فاسدشدنی چه اهمیتی دارد؟


ایران در طی سال‌های اخیر سعی کرده تا صادرات دارویی را توسعه دهد و جایگاه این کالا را در تجارت غیرنفتی خود بهبود بخشد. در همین راستا روی این بخش سرمایه‌گذاری بیشتری انجام شده است. در ارسال داروها به خارج از کشور، مخصوصاً داروهای فاسدشدنی، آنچه اهمیت دارد سلامت داروست؛ اینکه دارو در مسیر حمل و نقل آسیبی نبیند و یا فاسد نشود. اگر در حین حمل، برای این مواد دارویی اتفاقی بیافتد و سالم به مقصد نرسند، احتمالاً تبعاتی در پی خواهد شد؛ بنابراین مواد دارویی را باید از راهی انتقال داد که شرایط مناسبی برای نگهداری آن‌ها دارند؛ محیط نگهداری باید به‌گونه‌ای باشد که داروها از گرما، نور، رطوبت و از این دست عوامل مزاحم در امان باشند. این البته همه چیز نیست. صادرکنندگان به مسئله هزینه حمل هم اهمیت می‌دهند و تمایل دارند وسیله حمل مدنظرشان، هزینه زیادی نداشته باشد.
آیا راهی وجود دارد که همه این مزیت‌ها را داشته باشد؟ بله فریت بار. در فریت بار محصولات صادراتی حساس و فاسدشدنی شما به بهترین شکل و با حداقل هزینه به کشور موردنظر خواهند رسید.
در صنعت حمل‌ونقل بین‌المللی به هرگونه ترانزیت بار، به‌صورت کلی یا جزئی، فریت بار اطلاق می‌شود ولی عموماً منظور از فریت بار، حمل هوایی با استفاده از شرکت‌های هواپیمایی بین‌المللی است. فریت بار به نسبت دیگر راه‌های حمل مطمئن‌تر، سریع‌تر و کم‌هزینه‌تر است و به صادرکننده امکان دسترسی به اقصی نقاط جهان را می‌دهد. هواپیماها به نسبت دیگر وسایل حمل، امکانات بیشتر، به‌روزتر و متنوع‌تری دارند که باعث می‌شود برای محموله‌های دارویی و پزشکی کاملاً ایده آل باشند.
شرکت فریت بار و کارگو سفیران به‌عنوان نماینده رسمی کلیه هواپیمایی‌های معتبر بین‌المللی فعال در ایران، محموله‌های زیادی از این دست کالاها را به کشورهای مختلف ارسال کرده است. از اولویت‌های سفیران کم کردن هزینه فریت بار مواد دارویی فاسدشدنی است تا صادرکنندگان این کالاها بابت هزینه‌ها نگرانی‌ای نداشته باشند.

هزینه فریت بار مواد دارویی (فاسدشدنی)


انتخاب فریت بار برای صادرات مواد دارویی فاسدشدنی منطقی‌ترین راه ممکن است؛ هواپیما شرایط نگهداری این نوع مواد را دارد، به همه جای دنیا می‌رود، سریع است و هزینه‌ای حداقلی خواهد داشت. شرکت‌های هواپیمایی هزینه فریت بار مواد دارویی فاسدشدنی را بر مبنای مقصد و وزن محاسباتی محموله تعیین می‌کنند که برای این مواد دارویی هزینه‌ای معقول و به‌صرفه خواهد شد.
اما اگر نخواهید از فریت بار استفاده کنید چه؟ راه‌های زمینی و دریایی راه‌های دیگر برای جابجایی مواد دارویی هستند که البته محدودیت‌های بسیار زیادی دارند. ایران محصولات دارویی‌اش را به بیشتر از 50 کشور ارسال می‌کند که خیلی از آن‌ها با ایران مسیر مشترک زمینی و حتی دریایی ندارند. کشورهای دیگر نیز هستند که با ایران مسیر مشترک دارند ولی زمان حمل بین آن‌ها بسیار طولانی خواهد بود. ارسال یک محموله دارو، اگر اتفاق غیرمترقبه‌ای رخ ندهد و مشکلی پیش نیاید، شاید روزها یا هفته‌ها و ماه‌ها طول بکشد. محدودیت مهم بعدی هزینه حمل است. هزینه جابجایی وسایل نقلیه زمینی و دریایی با توجه به حساس بودن محموله‌ها و شرایط حفظ دمایی در مدت طولانی حمل خیلی گران است. در حقیقت این وسایل برای بارهای صادراتی بزرگ و حجیم در نظر گرفته شده‌اند و در مورد کالاهای خرد صادراتی به‌صرفه نخواهند بود. این در حالی است که هزینه فریت بار برای محموله‌های خُرد و متوسط کاملاً اقتصادی و توجیه‌پذیر است.
به این فکر کنید که در حمل زمینی و دریایی اتفاق ناخوشایندی رخ دهد و کالا با تأخیر به مقصد برسد. در این حالت شما دچار هزینه مضاعفی خواهید شد؛ هزینه معدوم کردن داروهای فاسد شده در مقصد، یا عودت بار یا ... .
با این تفاسیر فریت بار را باید بهترین راه ارسال مواد دارویی دانست. در فریت بار شما فقط یک‌بار هزینه می‌کنید و تقریباً غیرممکن است متحمل هزینه دیگری شوید.
سفیران متعهد می‌شود که محموله مواد دارویی فاسدشدنی شما را، در هر میزان وزنی که هست و هر مقصدی که دارد، با مناسب‌ترین نرخ ارسال کند. برای آشنایی بیشتر با شیوه محاسبه هزینه‌ها و تعیین هزینه فریت بار مواد دارویی فاسدشدنی خود، با شماره 88830215 تماس بگیرید و با کارشناسان سفیران گفت‌وگو کنید.

برای فریت بار مواد دارویی فاسدشدنی به چه مدارکی نیاز است؟


برای فریت بار مواد دارویی فاسدشدنی باید از سازمان غذا و دارو و وزارت بهداشت گواهی صادرات بگیرید؛ اما باید به خاطر داشته باشید اولویت وزارت بهداشت نبود کمبود دارو در داخل کشور است؛ یعنی در صورتی به شما مجوز صادراتی می‌دهد که نیازی در کشور به این دارو وجود نداشته باشد. همین‌طور باید برگه بهداشتی مبتنی بر سلامت دارو را هم از این وزارتخانه بگیرید و همراه پروانه تولیدی خود به گمرک ارائه کنید. توجه داشته باشید که گمرک کشورهای مختلف قوانین مربوط به خود را دارد، پس این احتمال هست که غیر از مدارکی که گمرک ایران از شما خواسته، مدارک دیگری هم نیاز باشد.
اگر در مورد مدارک سؤالی داشتید، می‌توانید از سفیران بپرسید. با شماره تلفن 88830215 تماس بگیرید؛ کارشناسان این شرکت در مورد همه مدارک لازم برای فریت بار مواد دارویی فاسدشدنی به کشورهای مختلف دنیا راهنمایی‌تان می‌کنند.
فراموش نکنید سفیران در طی تشریفات گمرکی در کنار شما حضور خواهد داشت و مشاوره و راهنمایی لازم را به شما خواهد داد. سفیران هر کمک و همراهی‌ای که برای تسهیل کردن پروسه گمرکی فریت بار مواد دارویی فاسدشدنی لازم باشد برای شما انجام می‌دهد.

در فریت بار مواد دارویی (فاسدشدنی)، محمولات چگونه بسته‌بندی می‌شوند؟


مهم‌ترین مسئله در بسته‌بندی این مواد، رعایت استاندارد و ضوابط تعیین شده است. پیشنهاد می‌کنیم این مواد را در جعبه یا بسته‌هایی استاندارد، محکم و شکیل قرار دهید. برای نگهداری این گونه بسته‌ها در هواپیما معمولاً از پالت و تسمه استفاده می‌شود تا در طول راه ثابت و ایمن باقی بمانند.
مسئله مهم بعدی، دما و محیط نگهداری مواد دارویی فاسدشدنی است. میزان دما و شرایط مناسب این کالاها باید از قبل معین شده و با عوامل پرواز هماهنگ شود.
شرکت سفیران با تجربه چند دهه فریت بار مواد دارویی فاسدشدنی از اهمیت حمل و نگهداری این کالاها به‌خوبی آگاه است و می‌تواند محموله شما را به‌خوبی برای فریت بار آماده کند تا هزینه فریت بار مواد دارویی فاسدشدنی به حداقل ممکن برسد. شما می‌توانید با اطمینان خاطر محموله پزشکی خود را به سفیران بسپارید.

صدور بارنامه فریت بار مواد دارویی فاسدشدنی چگونه است؟


شماره 88830215 شماره اصلی سفیران است. دفتر این شرکت هم در فرودگاه امام خمینی، ترمینال کارگو، دفتر شماره سیزده قرار دارد.
شرکت خدمات فریت بار و کارگو سفیران از سازمان هواپیمایی کشوری برای صدور بارنامه شرکت‌های هواپیمایی معتبر و انجام خدمات حمل هوایی مجوز رسمی دارد و می‌تواند با نرخی منصفانه این کار را بر عهده بگیرد و بار را در اسرع وقت به مقصد ارسال کند. شایان ذکر است که برای سفیران اعتبار شرکت‌های هواپیمایی بین‌المللی و مسیرهای پروازی اهمیت خیلی زیادی دارد و همیشه تلاش می‌کند محموله‌های مواد دارویی فاسدشدنی و هر نوع کالای حساس و فاسدشدنی دیگری را با بهترین شرکت‌های هواپیمایی بین‌المللی و مناسب‌ترین مسیرها به مقصد برساند. هدف این است که کالاها با بهترین شرایط نگهداری و با بیشترین سرعت حمل شوند و هزینه فریت بار کاهش یابد. برای همین سفیران هواپیماهای پهن‌پیکر و مسیرهای مستقیم را برای بار شما در نظر می‌گیرد که محموله شما در اسرع وقت و در سلامت کامل به کشور مورد نظر برسد.
سفیران در قبال محصولات صادراتی شما مسئولیت‌پذیری کامل دارد و تمام تلاشش را برای جلب رضایت شما انجام می‌دهد.

سخن پایانی


صدور بارنامه و رزرو کتبی از خدمات اصلی شرکت سفیران است. سفیران امکان پیگیری آنلاین محموله در تمام مراحل فریت بار برای شما فراهم کرده است تا همیشه از موقعیت محموله خود آگاه شوید. این شرکت از بسته‌بندی و پیکاپ بار تا ارائه خدمات انبارداری در کشور را برای مشتریان خود انجام خواهد داد.
برای شروع همکاری با تلفن 88830215 تماس بگیرید. سفیران محموله مواد دارویی فاسدشدنی شما را با کمترین هزینه فریت بار و بیشترین سرعت و در سلامت کامل به مقصد خواهد رساند.
حال که با گوشه‌ی از خدمات شرکت سفیران در زمینه حمل هوایی و فریت بار محصولات دارویی آشنا شدید بهتر است برخی قابلیت‌های دیگر این شرکت را نیز بدانید. سفیران، قدر اعتماد شما را می‌داند:

اطلاعات بیشتر

شرایط امنیتی و حراستی فریت مواد دارویی فاسد شدنی

فرودگاهها در سرتاسر دنیا یکی از امن ترین اماکن عمومی جهت حمل هوایی مسافرین وانواع کالای تجاری به حساب می آیند. حکومت ها ودولت های کشور های مختلف ، حفظ امنیت پایدار درفرودگاه های قلمرو حکومتی خود را ، بدون لحظه ای غفلت، یکی از وظایف اصلی خود و نمادی از قدرت آن کشور در حفظ آرامش، آسایش و امنیت مردمان خود قلمداد میکنند. فرودگاه ها ی کشور ما ، علی الخصوص فرودگاه امام خمینی ، به عنوان دروازه اصلی حمل ونقل هوایی کشور، با لطف پروردگار و تلاش ، کوشش و مدیریت نیروهای انتظامی، نظامی، قضایی، امنیت و حراستی، و با همکاری پرسنل نهاد ها و موسسات ، مشغول در این فرودگاه ، همواره بستر آرامش و تحرک بی وقفه و امن مسافر و کالا ، در این مکان استراتژیک بوده و هست.
ادامه مطلب

ارسال بار به تمامی کشورهای دنیا