مواد دارویی و لوازم پزشکی فاسد نشدنی

فریت بار مواد دارویی و لوازم پزشکی (فاسد نشدنی) به سرتاسر دنیا


جهان امروز، جهان گسترش صنایع و تبادلات تجاری است. هرکسی می‌کوشد تا کسب و کارش را نه تنها در محدوده کشور خودش که به سرتاسر جهان عرضه کند. از محصولات غذایی گرفته تا پوشاک و مواد صنعتی. جابه‌جایی هرکدام البته شرایطی دارد و قوانینی. هر بار که محصولی تازه به شمار صادرات و وارداتی‌ها افزوده می شود، قوانین و شرایطی تازه با خود می‌آورد. شکل نوین ارسال با هواپیما نیز زمانی اهمیت ویژه یافت که کالاهایی با شرایط خاص و نیازمند به ارسال سریع به لیست کالاهای ارسالی افزوده شدند. اکنون هرروز آسمان جهان بارها و بارها میزبان کالاهای گوناگونی است که سوار بر پرندگان آهنین از این‌سوی عالم به سوی دیگر فرستاده می‌شوند تا اقتصاد پررونق و چراغ تجارت روشن بماند. در میان این کالاهای حساس داروها و لوازم پزشکی از همه حساس‌ترند و قواعد بسیاری برای ارسالشان باید رعایت شود. فریت بار و حمل هوایی دارو و لوازم بهداشتی و پزشکی از طریق هواپیما به عنوان کارآمدترین راه ارسال دارو و لوازم بهداشتی و پزشکی، به ایجاد ساز و کارهایی پیچیده در تدارکات نیاز دارد تا حمل و نقلی استاندارد را فراهم آورد؛ زیرا حمل دارو به حفاظت ویژه نیاز دارد. از مکان نگهداری گرفته تا دمای مناسب. برای محافظت از دارو هنگام حمل‌ونقل هوایی لازم است از تجهیزات خاص و تجهیزات ذخیره سازی مناسب و هم چنین روش‌های مناسب حمل و نقل استفاده شود. البته مهم‌تر از همه هماهنگی شرکت‌های حمل و نقل و شرکت‌های دارو سازی است. به تناسب این حساسیت‌ها شرکت‌های حمل و نقل نیز وظیفه دارند توانایی و دانش خود را در زمینه ارسال داروها به روز کنند تا ارسال این کالای فوق حساس با مشکل فساد و آسیب دیدن مواجه نشود. در این میان شرکت فریت بار و کارگو سفیران با توانایی کامل و دانش کافی سال‌هاست در این عرصه فعالیت می‌کند. این شرکت با بهره‌گیری از دانش روز در زمینه کشف دمای مناسب برای داروهای گوناگون و استفاده از اطلاعات استاندارد یاتا می‌کوشد بهترین خدمات را ارائه نماید. مقررات کنترل دمای یاتا مربوط به مدیریت دما است. این مقررات که در کتابچه ای گرد آمده، راهنمای بزرگی برای شرکت‌های حمل و نقل درباره آشنایی با استانداردهای موجود برای حمل بار هوایی دارو و لوازم بهداشتی به شمار می‌رود. به ویژه استفاده مناسب از زمان و دما و برچسب حساس برای حمل‌ونقل دارو از موارد درج شده در این کتابچه است.

با فریت بار دارو و لوازم بهداشتی و پزشکی بیشتر آشنا شویم


در صنعت حمل‌ونقل بین‌المللی به هرگونه جابه‌جایی، به صورت کلی یا جزئی، فریت بار اطلاق می‌شود ولی عموماً منظور از فریت بار، حمل هوایی با استفاده از شرکت‌های هواپیمایی بین‌المللی است. فریت بار به نسبت دیگر راه‌های حمل مطمئن‌تر، سریع‌تر و کم‌هزینه‌تر است و به صادرکننده امکان دسترسی به اقصی نقاط جهان را می‌دهد.
فریت بار مواد دارویی و لوازم پزشکی (فاسد نشدنی) به سرتاسر دنیا، باید مطابق پروتکل‌های بهداشتی داخلی و جهانی و با حداکثر سرعت انجام شود. مواد دارویی و لوازم پزشکی با کالاهای عادی متفاوتند و شرایط خاصی برای نگهداری و حمل دارند. در نتیجه برای حمل این گونه مواد و تجهیزات به کشورهای مختلف دنیا باید از راهی استفاده کرد که مطمئن، ایمن و سریع باشد، تجهیزات کافی برای نگهداری مواد دارویی در طول راه را داشته باشد و البته پر هزینه هم نباشد. بسیاری از صادرکنندگان مواد دارویی و لوازم پزشکی (فاسد نشدنی) هواپیما را به خاطر شرایط حمل مناسب و اطمینانش ترجیح می‌دهند. فریت بار یکی از بهترین شیوه‌های حمل این مواد دارویی و پزشکی است و می‌تواند آن‌ها را در شرایط استاندارد و با بهترین کیفیت حمل کرده و در اسرع وقت و با حداقل هزینه به مقصد برساند.
 اگر به دنبال شرکتی برای فریت بار مواد دارویی و لوازم پزشکی (فاسد نشدنی) هستید، پیشنهاد ما سفیران است. شرکت خدمات فریت بار و کارگوی سفیران فریت بار مواد دارویی و لوازم پزشکی (فاسد نشدنی) را با دقت و مطابق ضوابط و با مناسب‌ترین هزینه فریت بار به همه كشورهای دنیا انجام می‌دهد. سفیران تجربه‌ای طولانی در فریت بار انواع لوازم پزشکی، داروها و تجهیزات درمانی دارد. پیکاپ بار از همه استان‌های کشور، حمل کالا به فرودگاه، انجام تشریفات گمرکی در فرودگاه مبدأ و تحویل در گمرک مقصد از جمله خدماتی است که سفیران برای صادرکنندگان مواد دارویی و لوازم پزشکی (فاسد نشدنی) انجام می‌دهد. برای مشاوره، کسب اطلاعات و ثبت درخواست لطفاً با شماره 88830215 تماس بگیرید.

فریت بار مواد دارویی و لوازم پزشکی (فاسد نشدنی) چه اهمیتی دارد؟


کالاهایی مثل مواد دارویی و لوازم پزشکی به سلامت انسان مرتبط هستند؛ اگر این محصولات به درستی نگهداری و حمل نشوند و به هر نحوی در مسیر جابجایی آسیب یا صدمه ببینند، ممکن است کارکرد مفیدشان را از دست بدهند که این می‌تواند برای سلامتی و جان انسان‌ها خطرناک باشد. به خاطر همین است که وزارت بهداشت کشور و سازمان‌های مرتبط با بهداشت در دنیا در مورد حمل و نگهداری این گونه کالاها مقررات و ضوابط زیادی وضع کرده‌اند. کنترل دما، نور، خشک بودن محیط، ضربه نخوردن و ... از ابتدایی‌ترین شرایط نگهداری این‌گونه مواد است. از سویی دیگر صادرکنندگان تمایل دارند این کالاها را تا جایی که ممکن است با بیشترین سرعت و با کمترین هزینه حمل به مقصد بفرستند. سال‌هاست که صادرکنندگان مواد دارویی و لوازم پزشکی دریافته‌اند که فریت بار تمامی شرایط لازم برای حمل از این دست کالاها را دارد و از بهترین و مقرون به صرفه‌ترین راه‌های جابجایی این کالاها است.
 همان گونه که گفتیم بی شک فریت بار به نسبت دیگر راه‌ها، امکانات گسترده‌تری دارد که باعث می‌شود برای محموله‌های دارویی و پزشکی ایده آل باشد.
شرکت فریت بار و کارگوی سفیران به عنوان نماینده رسمی کلیه هواپیمایی‌های معتبر بین‌المللی فعال در ایران، محموله‌های زیادی از این دست کالاها را به کشورهای مختلف ارسال کرده است. سفیران یکی از اولویت‌های خود را کم کردن هزینه فریت بار مواد دارویی و لوازم پزشکی (فاسد نشدنی) قرار داده است تا صادرکنندگان این کالاها دغدغه‌ای از این بابت نداشته باشند.

هزینه فریت بار مواد دارویی و لوازم پزشکی (فاسد نشدنی)


صادرکنندگان همواره در تلاش هستند تا بین کیفیت حمل و هزینه جابجایی تعادل برقرار کنند؛ اینکه از راهی برای انتقال محصولاتشان استفاده که هم کیفیت و سلامت بار حفظ شود و هم هزینه خیلی زیادی به آن‌ها تحمیل نکند. فریت بار این ویژگی را دارد و برای صادرات بسیاری از محصولات و کالاها مناسب است. راه‌های دریایی و زمینی و ریلی قدمت خیلی بیشتری از فریت بار دارند و سال‌ها برای حمل و نقل بار مورد استفاده بوده‌اند. ولی این راه‌ها ضعف‌هایی دارند؛ مثلا راه دریایی برای حمل بار به مسافت‌های طولانی چندان مناسب نیست یا هزینه حمل آن خیلی زیاد است. یا راه زمینی از ایران به خیلی از کشورها وجود ندارد و امکان صادرات مستقیم جاده‌ای و ریلی مهیا نیست؛ اما فریت بار توانسته این ضعف‌ها را تا حد زیادی پوشش دهد.
انتخاب فریت بار برای صادرات مواد دارویی و لوازم پزشکی (فاسد نشدنی) قطعاً راهی منطقی است؛ هواپیما شرایط نگهداری محصول را دارد، به همه جای دنیا می‌رود، سریع است و هزینه‌ای حداقلی خواهد داشت. شرکت‌های هواپیمایی هزینه فریت بار مواد دارویی و لوازم پزشکی (فاسد نشدنی) را بر مبنای مقصد و وزن محاسباتی محموله تعیین می‌کنند که برای این گونه کالاها معمولاً هزینه معقول و به صرفه‌ای خواهد شد. هزینه فریت بار برای محموله‌های متوسط و خُرد و همینطور محموله‌هایی که راه دریایی و زمینی برای انتقال آن‌ها وجود ندارد یا هزینه گرانی دارد، کاملاً اقتصادی و توجیه‌پذیر است.
سفیران متعهد می‌شود که محموله مواد دارویی و لوازم پزشکی (فاسد نشدنی) شما را، در هر میزان وزنی که هست و هر مقصدی که دارد، با مناسب‌ترین نرخ ارسال کند. برای آشنایی بیشتر با شیوه محاسبه هزینه‌ها و تعیین هزینه فریت بار مواد دارویی و لوازم پزشکی (فاسد نشدنی) خود، با شماره 88830215 تماس بگیرید و با کارشناسان سفیران گفت‌وگو کنید.

برای فریت بار مواد دارویی و لوازم پزشکی (فاسد نشدنی) به چه مدارکی نیاز است؟


فریت بار مواد دارویی و لوازم پزشکی (فاسد نشدنی) به گواهی صادرات وزارت بهداشت نیاز دارد؛ شما برای ارسال مواد دارویی باید از اداره کل دارو مجوز بگیرید و برای لوازم پزشکی نیز باید پروانه بهداشت که سلامت کالاها را نشان می‌دهد داشته باشید. این مجوزها در صورتی به شما داده خواهد شد که کشور از بابت این مواد و تجهیزات کمبودی نداشته باشد. اگر تولیدکننده مواد یا لوازم هستید باید پروانه تولیدی خود را، در کنار گواهی بهداشتی به گمرک ارائه کنید. این‌ها تنها چند مدرک از مدارک اصلی‌ای هستند که گمرک از صادرکنندگان این کالاها خواسته است.
ضمن اینکه گمرک کشورهای مختلف قوانین خاص خود را دارد و این احتمال وجود دارد که غیر از مدارکی که گمرک ایران از شما می‌خواهد، مدارک دیگری هم نیاز باشد. به طور کلی اگر در مورد مدارک سؤالی داشتید، می‌توانید از سفیران بپرسید. با شماره تلفن 88830215 تماس بگیرید؛ کارشناسان این شرکت در مورد همه مدارک لازم برای فریت بار مواد دارویی و لوازم پزشکی (فاسد نشدنی) به کشورهای مختلف دنیا راهنمایی‌تان می‌کنند.
فراموش نکنید سفیران در طی تشریفات گمرکی در کنار شما حضور خواهد داشت و مشاوره و راهنمایی لازم را به شما خواهد داد. سفیران هر کمک و همراهی‌ای که برای تسهیل کردن پروسه گمرکی فریت بار مواد دارویی و لوازم پزشکی (فاسد نشدنی) لازم باشد برای شما انجام می‌دهد.

در فریت بار مواد دارویی و لوازم پزشکی (فاسد نشدنی)، محمولات چگونه بسته‌بندی می‌شوند؟


محصولات پزشکی و دارویی باید به طور استاندارد و مطابق ضوابط بسته‌بندی شوند. بهتر است این مواد و تجهیزات را در جعبه یا بسته‌هایی مناسب و استاندارد قرار دهید که محکم بوده و ظاهر خوبی داشته باشند. برای نگهداری این گونه کالاها در هواپیما معمولاً از پالت و تسمه استفاده می‌شود. نکته مهم دیگر دما و محیط نگهداری مواد دارویی است که باید متناسب با این کالاها تعیین شده و برای پرواز لحاظ شود. توجه به این نکته نیز ضروری است که برخی داروها برای حمل سالم به موادی مانند یخ خشک نیاز دارند تا دمای مورد نیازشان در طول سفر تأمین شود و متولیان ارسال بار باید به این نکته توجه کافی داشته باشند. البته از آنجا که منظور ما در اینجا داروهای فاسد نشدنی است، به یخ خشک برای ارسال این گونه داروها نیازی نداریم و فقط باید دربسته بندی آن‌ها دقت شود.
لطفاً برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد شیوه‌های بسته‌بندی مواد دارویی و لوازم پزشکی (فاسد نشدنی) به صفحه راهنمای بسته بندی محمولات هوایی تجاری و مسافری سایت مراجعه کنید و ضوابط کامل بسته‌بندی برای فریت بار مواد دارویی و لوازم پزشکی (فاسد نشدنی) را بخوانید. همینطور می‌توانید با شماره تلفن 88830215 تماس بگیرید و با مشاورین شرکت سفیران در این باره صحبت کنید.
شرکت سفیران با تجربه چند دهه فریت بار مواد دارویی و لوازم پزشکی (فاسد نشدنی) از اهمیت حمل و نگهداری این کالاها به خوبی آگاه است و می‌تواند محموله شما را به خوبی برای فریت بار آماده کند تا هزینه فریت بار مواد دارویی و لوازم پزشکی (فاسد نشدنی) به حداقل ممکن برسد. شما می‌توانید با اطمینان خاطر محموله پزشکی خود را به سفیران بسپارید.

صدور بارنامه فریت بار مواد دارویی و لوازم پزشکی (فاسد نشدنی) چگونه است؟


شماره 88830215 شماره اصلی شرکت سفیران است. شرکت خدمات فریت بار و کارگوی سفیران از سازمان هواپیمایی کشوری برای صدور بارنامه شرکت‌های هواپیمایی معتبر و انجام خدمات حمل هوایی مجوز رسمی دارد و می‌تواند با نرخی منصفانه این کار را بر عهده بگیرد و بار را در اسرع وقت به مقصد ارسال کند. شایان ذکر است که برای سفیران اعتبار شرکت های هواپیمایی بین‌المللی و مسیرهای پروازی اهمیت خیلی زیادی دارد و همیشه تلاش می‌کند محموله‌های مواد دارویی و لوازم پزشکی (فاسد نشدنی) و هر نوع کالای حساس دیگری را با بهترین شرکت‌های هواپیمایی بین‌المللی و مناسب‌ترین مسیرها به مقصد برساند. هدف این است که کالاها با بهترین شرایط نگهداری و با بیشترین سرعت حمل شوند و هزینه فریت بار کاهش یابد. برای همین سفیران هواپیماهای پهن‌پیکر و مسیرهای مستقیم را برای بار شما در نظر می‌گیرد که محموله شما در اسرع وقت و در سلامت کامل به کشور مورد نظر برسد.
دفتر سفیران در فرودگاه امام خمینی، ترمینال کارگو، دفتر شماره سیزده قرار دارد. سفیران در قبال محصولات صادراتی شما مسئولیت‌پذیری کامل دارد و تمام تلاشش را برای جلب رضایت شما انجام می‌دهد.

ارسال هوایی کمک‌های بهداشتی و دارویی هلال احمر برای حادثه دیدگان


بی شک بنی آدم هنوز اعضای یکدیگرند و خواهند بود. بارها وقوع حادثه هایی را در جای جای کشورهای جهان شاهدیم. از زلزله گرفته تا سیل و آتش سوزی و گاهی جنگ. در این میان وظیفه انسانی کشورها حکم می‌کند تا به یاری هم بشتابند. به گونه ای که مردم و نهادهای بشر دوستی مانند هلال احمر، همواره در این مسیر پیشگام بوده‌اند و اقدام به ارسال کمک‌های بشر دوستانه کرده‌اند تا داروها و لوازم مورد نیاز حادثه دیدگان را به دستشان برسانند. شرکت فریت بار و کارگو سفیران بر اساس وظیفه ملی و انسانی آماده است تا کمک‌های انسان دوستانه، داروها و کالاهای ضروری را در کوتاه‌ترین زمان به وسیله سریع‌ترین هواپیماها و با منصفانه‌ترین نرخ به دست آسیب دیدگان، در هر کجای جهان که باشند برساند.

سخن پایانی


صدور بارنامه و رزرو کتبی از خدمات اصلی شرکت سفیران است. سفیران امکان پیگیری آنلاین محموله در تمام مراحل فریت بار برای شما فراهم کرده است تا هر زمانی که خواستید از موقعیت محموله خود آگاه شوید. این شرکت از بسته‌بندی و پیکاپ بار تا ارائه خدمات انبارداری در کشور را برای مشتریان انجام خواهد داد.
برای شروع همکاری با تلفن 88830215 تماس بگیرید. سفیران محموله مواد دارویی و لوازم پزشکی (فاسد نشدنی) شما را با کمترین هزینه فریت بار و بیشترین سرعت و در سلامت کامل به مقصد خواهد رساند.
حال که با گوشه‌ی از خدمات شرکت سفیران در زمینه حمل هوایی و فریت بار دارو و لوازم پزشکی آشنا شدید بهتر است برخی قابلیت‌های دیگر این شرکت را نیز بدانید. با سفیران، بارهایتان بر زمین نمی‌ماند:

اطلاعات بیشتر

شرایط امنیتی و حراستی فریت مواد دارویی و لوازم پزشکی فاسد نشدنی

فرودگاهها در سرتاسر دنیا یکی از امن ترین اماکن عمومی جهت حمل هوایی مسافرین وانواع کالای تجاری به حساب می آیند. حکومت ها ودولت های کشور های مختلف ، حفظ امنیت پایدار درفرودگاه های قلمرو حکومتی خود را ، بدون لحظه ای غفلت، یکی از وظایف اصلی خود و نمادی از قدرت آن کشور در حفظ آرامش، آسایش و امنیت مردمان خود قلمداد میکنند. فرودگاه ها ی کشور ما ، علی الخصوص فرودگاه امام خمینی ، به عنوان دروازه اصلی حمل ونقل هوایی کشور، با لطف پروردگار و تلاش ، کوشش و مدیریت نیروهای انتظامی، نظامی، قضایی، امنیت و حراستی، و با همکاری پرسنل نهاد ها و موسسات ، مشغول در این فرودگاه ، همواره بستر آرامش و تحرک بی وقفه و امن مسافر و کالا ، در این مکان استراتژیک بوده و هست.
ادامه مطلب

ارسال بار به تمامی کشورهای دنیا