هر آنچه لازم است در مورد ارسال هوایی کالای با ارزش و گرانبها به خارج از کشور بدانیم.

شمش طلا ، مسکوکات، اسکناس و سنگ های قیمتی و جواهرات  در دسته کالای با ارزش و اقلام گرانبها هستند. گستردگی منابع و معادن فلزات گرانبها در کشور ایران سبب شده تا ایران جزو یکی از صادرکنندگان مهم این کالا ها قلمداد شود. پس کشورمان را باید در زمره یکی از تامین کنندگان مهم این نوع از کالاها به جهان به شمار آورد. در مورد فلز گرانبهای طلا نیز می توان گفت کل ذخایر طلای جهان پنجاه هزار تن است که سهم ایران از این رقم سیصد و بیست تن در بیست و چهار معدن طلای کشور بوده که تا چهارصد تن قابل افزایش است‌. در این میان مصنوعات طلا و نقره ایران در میان مردم کشورهای حاشیه خلیج فارس، کشورهای عضو اتحادیه اوراسیا و برخی از کشورهای آسیایی طرفداران فراوانی دارد و به همین دلیل تجار به سفارش اینگونه کالاها از ایران نیز، اقدام می کنند.

 ایران از دویست و پنجاه نوع سنگ قیمتی از جمله فیروزه، عقیق، یاقوت، فلوریت، یشم، مالاکیت، آندازولیت و انواع کوارتز برخوردار است و استان‌های خراسان، همدان، سیستان و بلوچستان و... ذخایر با ارزشی از این سنگ‌ها را دارند. آیا میدانید در ایران سنگهای متنوع قیمتی و نیمه قیمتی از قبیل بریل، یاقوت،فیروزه، درکوهی ، گارنت،اوپال، زمرد، عقیق، جاسپر و غیره وجود دارد. یاقوت و فیروزه ایران در جهان بهترین است؟ قیمت سنگهای یاد شده در صورت تراش؛ از گرمی   بیست تا  هشتصد  دلار به فروش می‍‌‌‌رسد. 

ایران جزو ده کشور برتر دنیا در زمینه سنگ های معدنی به شمار می رود. آمارها نشان می دهند که ارزش صادرات سنگ های قیمتی ایران سالیانه حدود پانصد میلیون دلار است ، در واقع صادرات به شکل خام‌فروشی است و در عین حال در بین کشورهای آسیایی هیچ کشوری به قدمت ایران نمی توان یافت که تاریخ ۶ هزار ساله در تجارت این نوع از کالا ها داشته باشد. این برتری در مهیا بودن استخراج فلزات و سنگ ها سبب شده تا گروهی به تجارت این کالا ها روی بیاورند و متقاضانی نیز از سراسر دنیا خواهان فلزات یا سنگ های قیمتی ایرانی شوند.

 

شرایط و چالش‌های صادرات هوایی کالای با ارزش و گرانبها

 

"صادرات هوایی کالای با ارزش و گرانبها" مانند شمش طلا و مسکوکات و سنگ‌های قیمتی و دیگر کالاهایی از این دست  البته حساسیت ویژه ای دارد. ارسال این کالاها بایستی در نهایت دقت صورت گیرد؛ چرا که  این کالا‌ها بسیار ارزشمندند و لازم است در شرایطی امن جابه جا شوند. در میان تمام راه‌هایی که برای حمل کالا وجود دارد، حمل هوایی بهترین، امن‌ترین  و مقرون به صرفه‌ترین راه است. با توجه به اینکه در پروسه حمل هوایی تمام تدابیر لازم برای حفظ و نگهداری از این گونه کالاها لحاظ شده است، ارسال کنندگان کالای با ارزش و اقلام گرانبها می‌توانند با خیال راحت اقدام به ارسال اینگونه کالاها کنند. باید گفت تقریبا تمام شرکت‌های هواپیمایی داخلی و خارجی  سرویس حمل کالای با ارزش و گرانبها را به مشتریان و متقاضیان ارائه می‌دهند. این شرکت‌ها با توجه به حساسیت این کالاها بهترین مسیر و شرایط را برای حمل کالای با ارزش و گرانبها فراهم می‌کنند. امنیت بالا مهمترین ویژگی این سرویس‌هاست. البته شرایط دیگری نیز مانند بسته‌بندی استاندارد و بارگیری مناسب و امن در دستور کار شرکت‌هایی است که به عنوان حمل کننده کالا مسئولیت ارسال اینگونه کالاها را برعهده می گیرند. بخش مهم پروسه ارسال اقلام گرانبها و با ارزش یافتن شرکت فریت باری است که بتواند هماهنگی های لازم برای حمل مطمئن این  گونه محموله ها را با بهترین قیمت و هزینه حمل هوایی به سرانجام برساند.

شرکت فریت بار و کارگو سفیران با سابقه‌اي طولاني در فريت بار و "حمل هوايي کالای با ارزش و گرانبها" مي‌تواند از صفر تا صد اين امور را براي شما انجام دهد. گفتیم که برای صادرات هوایی کالای با ارزش و گرانبها به سرتاسر دنیا، سیستم کارگو می‌تواند مقرون به صرفه‌ترین راه باشد. اصولاً هزینه حمل هوایی کالای با ارزش و گرانبها با توجه به مقصد و ارزش تجاری محموله تعیین می‌شود. باید گفت یکی از نکات برتری حمل هوایی  برای ارسال کالاهای با ارزش بالا،  نسبت به راه‌های دیگر حمل کالا، سرعت در رساندن  محموله به مقصد مورد نظر است. سرعت در رساندن کالا، امنیت محموله را بالا می برد و خطرات احتمالی روش های دیگر حمل را حذف می کند. برای این گونه محموله‌ها، سیستم کارگو به صورت هوایی ایده‌آل‌ترین و کم‌هزینه‌ترین راه حمل به کشورهای مختلف دنیا به شمار می‌رود.

با استفاده از خدمات مجموعه سفيران، کالای با ارزش و اقلام گرانبهای شما صحيح و سالم و با رعايت تمامي استانداردهاي حمل بين‌الملل به كشور مقصد شما می‌رسد. مي‌توانيد در همه مراحل سفيران را یاور خود بدانید؛ از خدمات تشریفات گمرکی در فرودگاه مبدا و صدور بارنامه هوایی با هزینه ای مناسب و  تحویل بار در گمرک شهر مقصد. در صورت نیاز به مشاوره حمل بار و کسب اطلاعات بیشتر درباره حمل هوایی کالای با ارزش و اقلام گرانبها و استعلام نرخ با كارشناسان حمل بين‌الملل ما تماس بگیرید.

 

مواردی مهم در صادرات هوایی کالای با ارزش و گرانبها از فرودگاه امام خمینی

 

یکی از نکات مهم  در ارسال کالاهای با ارزش و اقلام گرانبها هویت فرستنده و گیرنده اینگونه کالاهاست. به گونه ای که ارسال اینگونه کالاها به صورت شخصی و یا غیرتجاری ممکن نیست و حتما باید توسط یک شرکت یا نهاد دولتی دارای مجوز صورت گیرد. 

صادرات طلا از ایران به خارج از کشور، بر اساس آیین نامه ای است که توسط بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران ابلاغ شده است. این آیین نامه ده ماده و هفت تبصره داشته و در سال 1398 به تایید شورای پول و اعتبار رسید. در این آیین نامه چنین آمده است که فلزاتی چون طلا، نقره و پلاتین، مشمول آیین نامه هستند و در ماده یکم آن، تعریف فلزات گران بها، مصنوعات فلزات گرانبها، فلزات گران بهای ذوب شده خام و کالاهای صنعتی فلزات گران بها ارائه شده است. طبق ماده دو آیین نامه ورود و صدور فلزات گران بها که در سال نود و هشت هجری شمسی ابلاغ شد، بانک مرکزی مجاز است که خود یا با عاملیت موسسات اعتباری یا اشخاص حقیقی و حقوقی که مورد تایید آن است نسبت به صادرات فلزات گران بها از جمله طلا اقدام کند؛ یعنی مجوز صادرات طلا در ایران، صرفا توسط بانک مرکزی صادر می‌شود و ارتباطی به وزارت امور اقتصادی و دارایی ندارد. همچنین برای صادرات طلا در ایران طبق تبصره ماده دو آیین نامه، دریافت مجوز و ثبت سفارش در وزارت صمت، الزامی نیست. 

برای صدور فلزات گرانبهای تولیدی معادن کشور باید موارد زیر را رعایت نمود:

 

 • صدور فلزات گران‌بها تولیدی معادن کشور، نیاز به تایید وزارت صنعت، معدن و همینطور تجارت خواهد داشت.
 • امکان فروش فلزات گران‌بها در کشور ایران به قیمت‌های رقابتی بین‌المللی وجود نخواهد داشت.
 • استحصال فلزات گران‌بها از معادن کشور با اخذ مجوز بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران و همینطور با رعایت تعهدات موضوع ماده شش آیین نامه در هر مرحله، مانعی نخواهد داشت.
 • اگر قصد صادرات طلا و پلاتین دارید، باید حداقل پنج درصد آن، ارزش افزوده باشد. نقره نیز حداقل 15 درصد آن بایستی ارزش افزوده باشد. این درصدها با نظر رئیس کل بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران  قابل تغییر است.
 • اگر صادراتی نیاز به موافقت بانک مرکزی داشته باشد براساس قانون صادرات و واردات، موضوع بایستی در کمیسیونی تصمیم گیری گردد و به تایید رئیس کل بانک مرکزی برسد.

 

مدارک لازم برای صادرات هوایی کالای با ارزش و اقلام گرانبها

 

آیین‌نامه مصوب شورای پول و اعتبار تأکید دارد صدور فلزات گرانبها به‌صورت شمش، ذوب شده خام و مسکوک از کشور به هر نحو ممنوع است، مگر از طریق بانک مرکزی. اما صادرات قطعی مصنوعات فلزات گرانبها شامل طلا، پلاتین و نقره امکان پذیر است. صادرات قطعی این مصنوعات ارزشمند و گرانبها به ثبت تقاضا و اظهار محموله صادراتی در سامانه جامع تجارت مشروط خواهد بود. 

 

بیشتر بدانید:   راهنمای ارسال بار هوایی تجاری

 

البته به شرط اینکه این مصنوعات صادراتی به‌ صورت محصول تکمیل شده و نهایی باشد. برای صادرات این مصنوعات، متقاضیان باید تقاضای خود را شامل مشخصات هویتی، مشخصات محموله صادراتی و تعیین گمرک تخصصی به همراه کل محموله صادراتی را به بانک مرکزی ارسال کنند تا نسبت به انجام امور کارشناسی این مصنوعات درخصوص بررسی ارزش افزوده و همچنین محاسبه ارزش ریالی و ارزی آن و تعیین میزان معوض شمش یا فلزات گرانبهای ذوب شده در بانک مرکزی اقدام شود.

این آیین‌نامه تاکید می‌کند که مصنوعات فلزات گرانبهای صادراتی در مورد طلا و پلاتین حداقل پنج درصد و در مورد نقره حداقل پانزده درصد باید ارزش افزوده داشته باشد. صادرکنندگان مصنوعات ساخته شده با طلا، نقره و پلاتین حتما باید تضمین بانکی به بانک مرکزی بدهند و محموله صادراتی هم پلمپ شده باشد و مجوز صادرات هم با عنوان گمرک تخصصی شامل مشخصات هویتی، مشخصات محموله، میزان تعهدات ارزی و معوض فلزات گرانبها و شماره انحصاری پلمب شده را از بانک مرکزی گرفته باشند.

مجموعه فریت بار و کارگو سفیران در امر تشریفات گمرکی در کنار شماست و به‌راحتی و در اسرع وقت امور گمرکی را به انجام می‌رساند تا حمل هوایی کالای با ارزش شما به مقصد مورد نظر با کمترین درصد خطا و خسارت به نتیجه برسد.

به منظور انجام تشریفات گمرکی برای صادرات کالای با ارزش و اقلام گرانبها و انجام پروسه حمل هوایی آن لازم است مدارک زیر را آماده داشته باشيم:

 

 • فاکتور فروش Invoice
 • فهرست بسته‌بندي Packing List
 • معرفی‌نامه به گمرک فرودگاه و ارائه مدارک دریافت شده از بانک مرکزی و در صورت نیاز وزارت صمت
 • كارت بازرگاني

 

بسته‌بندی کالای با ارزش و گرانبها جهت پروسه حمل هوایی

 

از آنجا كه کالای با ارزش و اقلام گرانبها برای صاحبانشان بسیار مهم و ارزشمند است در بسته‌بندي آن‌ها نيز بايد نهايت دقت صورت گيرد و استانداردها رعايت شود. کالای با ارزش و اقلام گرانبها  جهت حمل هوایی بايد در محفظه‌های استاندارد حمل  قرار داده شود. این محفظه‌های استاندارد و معمولا فلزی، بسیار محکم و غیر قابل نفوذ هستند. قفل های محکم و غیر قابل نفوذ با کلید هایی خاص که برنامه باز کردن آن تنها در اختیار فرستنده و گیرنده است و دیگر هیچ کس از نحوه گشودن آن خبر ندارد. معمولا این اقلام و بسته بندی ها توسط پلیس یا شرکت های ارایه دهنده خدمات حفاظتی اسکورت می شوند. حساسیت این کالاها به حدی است که در فرودگاه به صورت مداوم تحت نظارت مستمر کادر حفاظتی قرار دارند و این مراقبت تا لحظه سپردن بار به قسمت بار هواپیما ادامه دارد.

 

چه اقلام بارزش و گرانبهایی از فرودگاه امام به خارج از ایران ارسال می‌شود؟

 

ارسال کالاهای گرانبها یکی از خدماتی است که شرکت های حمل بار برای مشتریان انجام میدهند. پیداست که شکل ارسال اینگونه کالاها با محموله های عادی کاملا متفاوت است و شرکت های حمل بار برای ارسال این کالاها از هنگام تحویل گیری در مبدا تا زمان رساندن به دست گیرنده در مقصد برنامه ریزی دقیقی را به اجرا در می آورند تا در هر یک از مراحل هیچ خطری کالاهای با ارزش را تهدید نکند. . در این مجال به برخی از این کالاها اشاره می کنیم.

 

 • ارسال هوایی شمش فلزات با ارزش از فرودگاه امام خمینی به خارج از کشور

 

همانگونه که پیشتر اشاره شد کشور ایران با داشتن معادن فراوان از فلزات و طلا یکی از کشورهای مهم صادر کننده طلا به شمار می رود. شرایط صادرات طلا از ایران تنها با تنظیم صورت‌جلسه امضا شده بوسیله کارشناس طلا و سکه اداره نشر اسکناس و همینطور تایید بانک مرکزی کشور ایران ممکن است. برای صادرات طلا، برخورداری از مشاوره بازرگانی می‌تواند بسیار مفید باشد. برای صادرات طلا لازم است تا به میزان ارزش اظهار شده مصنوعات فلزات گران‌بها نزد بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران، تعهد سپاری نمایید. بی‌شک این کالاها با حمل هوایی به بهترین شکل به مقصد می‌رسند و از خطرات راه های دیگر مانند دریا و جاده در امان خواهند بود. 

 

 • حمل هوایی اسکناس و اوراق با ارزش از ترمینال کارگو فرودگاه امام به خارج از کشور

 

سازمان ها و نهاد های خاص به موجب دستورالعمل های بانک مرکزی اجازه جابجایی انبوه اسکناس و یا اوراق را از کشوری به کشور دیگر دریافت میکنند. این موضوع به کررات در سراسر دنیا انجام میشود و کشور ما نیز از سرویس حمل هوایی جهت جابجایی این گونه محمولات بهره میبرد.  نکات بسیاری در مورد محل قرار گرفتن و نوع بسته بندی این اسکناس ها وجود دارد که باید به خوبی رعایت شود. اسکناس ها روی پالت های مخصوص قرار خواهند گرفت تا جاگیری مناسبی در هواپیما داشته باشند. از نکاتی درباره رعایت دمای مناسب گرفته تا  ایجاد امنیت، مسائلی است که بایستی توسط شرکت های  ارسال بار در نظر گرفته شود.

 

 • صادرات هوایی سنگهای قیمتی و جواهرات از ترمینال بار فرودگاه امام به خارج از ایران 

 

 صادرات سنگ های قیمتی و نیمه قیمتی در صورت فرآوری ارزش افزوده بالایی دارد. سنگ ها و کانی های قیمتی سهم مهمى از تجارت جهانى را به خود اختصاص داده است. صادرات سنگ ها بسیار سود آور است و ایران کلکسیون ارزشمندی از سنگ‌هاى قیمتی دارد. اما تنها فیروزه و عقیق در ایران استخراج مى‌شود . بیشتر سنگ های قیمتی شناسایی شده در ایران عبارتند از: عقیق، فیروزه، سنگ مرمریت ، گارنت و جاسپر. بسیاری از معادن این سنگ های قیمتی در خراسان، اصفهان، آذربایجان شرقی، همدان و زنجان واقع شده است. از آنجا که این سنگ ها  جهت مصارف تزیینی طرفداران زیادی در جهان دارد هرساله مقادیر قابل توجهی از این کالا به وسیله حمل هوایی از ایران به سراسر دنیا صادر می‌شود و ارسال کنندگان سیستم حمل هوایی را برای ارسال این کالاها بر می گزینند.

 

 • ارسال هوایی آثار هنری ارزشمند و تابلو های نفیس نقاشی از فرودگاه امام به خارج از کشور

 

گاهی کالاهایی هستند که علاوه بر ارزش مادی، از ارزش معنوی بالایی نیز برخوردارند. بسیاری از این کالاهای گران بها که بیشتر شامل تابلو های نفیس نقاشی می شوند مربوط به موزه ها و دولت هاست که بناست برای نمایش در یک کشور و نمایش آثار ملی روانه کشوری خاص شود. بدیهی است حفاظت از این گونه کالاها با وسواس بسیار صورت می گیرد و در کمال سلامت به مقصد خواهند رسید.

 

بیشتر بدانید:   ارسال هوایی آثار هنری و تابلوهای نقاشی به خارج از کشور

 

 • حمل هوایی فرش های نفیس ایرانی از ترمینال کارگو فرودگاه امام به خارج از کشور

 

ایران، خانه فرش های نفیس و بی نظیری است که نمونه آن را هیچ کجای جهان نمی توان یافت.برخی از این فرش های بسیار گران بها که کسی حتی نمی تواند قیمتی برای آن تعیین کند در تملک اشخاص حقیقی است که به  احتمالا به عنوان ارث یا میراث گران بهای خانوادگی به آنها رسیده است. صاحبان این فرش ها گاهی تصمیم می گیرند به دلایل گوناگون و شخصی، کالای خود را از کشوری به کشور دیگر ارسال کنند.حمل و نگهداری این فرش ها نیز در شمار کالاهای باارزش قرار می گیرد و بر همین اساس جابه جا خواهد شد.

 

بیشتر بدانید:   صادرات هوایی فرش و صنایع دستی ، از مبدا فرودگاه امام خمینی

 

شرایط امنیتی فرودگاه امام و سایر فرودگاههای دنیا برای ارسال امن و سریع کالای با ارزش و اقلام گرانبها

 

حساسیت در مورد نحوه محافظت و حمل هوایی کالای با ارزش و اقلام گرانبها بسیار بالاست. به گونه ای که شرکت های هواپیمایی مستقر در فرودگاه امام خمینی، از همان آغاز تحویل گرفتن این گونه کالاها سیستم امنیتی کامل خود را فعال می کنند تا مبادا خللی در پروسه ارسال صورت گیرد. امنیت حمل از محل تحویل در انبار مخصوص کالای با ارزش در ترمینال کارگو فرودگاه امام  تا محل بارگیری برقرار است. این امنیت البته تا لحظه تحویل کالا در فرودگاه مقصد نیز جریان دارد. در ترمینال کارگو فرودگاه امام خمینی انبار مخصوصی برای  نگهداری کالاهای با ارزش تدارک دیده شده است که به صورت دائم توسط نیروی انتظامی و حراستی حفاظت می شود. تمام تلاش متولیان حمل کالا بر آن است تا این کالاهای با ارزش و گرانبها در کوتاه ترین زمان ممکن و با نخستین پرواز به مقصد ارسال شوند تا درصد احتمال وقوع خطرات کاملا کاهش یابد. البته تمامی این سطح از حفاظت در صورتی است که فرستنده درخواست این خدمات را داشته باشد و بدیهی است بایستی هزینه های مربوط را نیز پرداخت کند.

پس از رسیدن کالاها به فرودگاه مقصد نیز بخش دیگری از وظایف امنیتی ایرلاین حمل کننده بار آغاز می‌شود.  این کالاها پس از تخلیه بار تحت اسکورت قرار می گیرند. در گمرک نیز برنامه به صورتی پیاده می شود که با توجه به حساسیت بار، کوتاهترین امور گمرکی در مورد کالا لحاظ شود. به گونه ای که ارزیاب خیلی سریع کالا را چک می کند و به سرعت و بدون توقف کالا ترخیص خواهد شد تا در ماشین های مخصوص حمل اینگونه کالاها قرار گیرد . مهمترین موضوع بعدی رساندن کالاهای با ارزش به مقصد نهایی است.  این کالاها در صورت درخواست فرستنده در خودروهای مجهز و امن قرار داده می‌شوند و توسط اسکورت های محافظتی در مقصد نهایی به گیرنده تحویل داده خواهند شد.همه اینها البته ارسال کننده بار را متحمل هزینه هایی خواهد کرد که  بایستی از سوی ایشان پرداخت شود. برای مشاوره در این مورد و همین‌طور شروع همکاری می‌توانید با شماره 88830215 تماس بگیرد و با مشاورین و کارشناسان این شرکت صحبت کنید.

 

تشریفات گمرکی جهت صادرات هوایی کالای با ارزش و گرانبها

 

برای صادرات هوایی و حمل هوایی کالای با ارزش و اقلام گرانبها ، لازم است قوانینی رعایت و مراحل خاصی جهت دریافت مجوز صادرات، از گمرکات کشور مبدا و مقصد طی شود. البته برخی از مدارک را ، بنا به نوع کالا ، خود فرستنده باید از قبل از درخواست ارسال در فرودگاه ، از مراکزی مانند بانک مرکزی، سازمان میراث فرهنگی، وزارت ارشاد اسلامی و یا وزارت صمت دریافت کرده باشد. 

انجام پروسه امور گمرکی در گمرکات کشور برای حمل هوایی کالای با ارزش و اقلام گرانبها مستلزم داشتن تخصص و پیشینه انجام این کار توسط شرکت و یا فرد اظهار کننده است. مشخص است که عدم داشتن این تخصص و سابقه باعث ایجاد وقفه در عملیات گمرکی در فرودگاه مبدا و خسارت برای صاحب کالا خواهد شد.

شرکت خدمات فریت بار و کارگو سفیران با بیش از چهل سال تجربه در صادرات و حمل هوایی کالای با ارزش و اقلام گرانبها و انواع کالا از گمرکات و فرودگاه‌های کشور در خدمت صادرکنندگان است. تجربه و تخصص ما در زمینه صادرات کالای با ارزش و اقلام گرانبها می‌تواند مسیر پیچیده ارسال کالای با ارزش و اقلام گرانبها به خارج را هموار سازد. سفیران به صادرکنندگان اطمینان می‌دهد که انجام پروسه گمرکی در فرودگاه و حمل هوایی کالای با ارزش و اقلام گرانبها را بدون وقفه و در اسرع وقت توسط پرسنل مجرب و ماهر به انجام خواهد رساند.

 

صدور بارنامه هوایی جهت صادرات کالای با ارزش و گرانبها در ترمینال کارگو فرودگاه امام خمینی

 

شرکت خدمات فریت بار و کارگو سفیران دارای مجوز رسمی از سازمان هواپیمایی کشوری است. سفیران اجازه صدور انواع بارنامه هوایی شرکت‌های معتبر هواپیمایی فعال در ایران را داراست. ما می‌توانیم به شما کمک کنیم مناسب‌ترین هزینه حمل هوایی بار را با معتبرترین ایرلاین های بین‌المللی داشته باشید.

بعد از انجام تشریفات گمرکی در فرودگاه مبدا توسط پرسنل این شرکت، بارنامه شما در دفتر سفيران مستقر در فرودگاه، توسط پرسنل مجرب ما با بهترین نرخ حمل هوایی بار صادر می‌گردد. پس از آن، بار شما برای ارسال به شرکت هواپیمایی مذکور تحویل داده خواهد شد. توجه داشته باشید که بار شما بنا بر اعلام کتبی ایرلاین حمل‌کننده به علت حساسیت خاص این نوع از بار با اولین پرواز ممکن به مقصد مورد نظر خواهد رسید.

در آخر، فرستندگان کالای با ارزش و گرانبها توجه داشته باشند که با توجه به "شرایط خاص" کشور ما در این زمان، حمل هوایی بسیاری از موارد ذکر شده مانند شمش و اسکناس و... به خارج از کشور ، بنا به مسایل سیاسی ، امکان پذیر نمیباشد.

 

پس از آشنایی مختصر با چگونگی حمل هوایی کالای با ارزش و اقلام گرانبها، اکنون با بخش دیگری از خدمات شرکت فریت بار سفیران مستقر در پایانه هوشمند بار فرودگاه امام خمینی ، آشنا شوید؛ سفیران خود را شریک صادرات شما می‌داند.

 

 • مشاوره رایگان برای حمل بار شما و بازدید آن در مبدا
 • بسته‌بندی انواع بار جهت حمل هوایی فریت بار در محل کار یا منزل فرستنده
 • دريافت بار در مبدا و حمل زمینی آن به فرودگاه
 • ارائه انواع خدمات انبارداری در مبدا
 • ارائه خدمات بیمه تکمیلی بار توسط شرکت‌های معتبر بیمه
 • انجام تشریفات گمرکی در راستای خروج بار از گمرکات کشور و حمل هوایی به مقصد
 • دریافت رزرو کتبی بار از ایرلاین و ارائه آن به فرستنده بار
 • ارائه خدمات آنلاین جستجوی بار جهت دریافت اطلاعات مراحل حمل توسط شرکت هواپیمایی

 

اطلاعات بیشتر

شرایط امنیتی و حراستی فریت کالای با ارزش

فرودگاهها در سرتاسر دنیا یکی از امن ترین اماکن عمومی جهت حمل هوایی مسافرین وانواع کالای تجاری به حساب می آیند. حکومت ها ودولت های کشور های مختلف ، حفظ امنیت پایدار درفرودگاه های قلمرو حکومتی خود را ، بدون لحظه ای غفلت، یکی از وظایف اصلی خود و نمادی از قدرت آن کشور در حفظ آرامش، آسایش و امنیت مردمان خود قلمداد میکنند.
ادامه مطلب

ارسال بار به تمامی کشورهای دنیا

ویدئو های دیدنی فریت بار