خدمات ارسال کارگو به فرودگاه پاشکوفسکی شهر کراسنودار

اطلاعات بیشتر

ﺩﺭﺑﺎﺭﻩ ﻓﺮﻭﺩگاﻩ پاشکوفسکی ﺷﻬﺮ کراسنودار

زمان آبستن واژه هایی تازه است.گذشته، حال و آینده . واژه هایی که هربار رنگی نو می گیرند درگذرزمان. مثل فریت بار. سخن از سفر است اما  از نگاهی نو. نوتر ازآنچه تاکنون شنیده اید و خوانده اید. از سفر ، بار سفر و فرودگاه که در گذر زمان ، به  دروازه اقتصادی هر شهر بدل شده است. پس بهتر است ابتدا این مکان ها را در
سراسر دنیا رصد کنیم و دیدی نو به دست آوریم. در مسیر  آشنایی با فرودگاه بین المللی کراسنودار دانستیم  این فرودگاه، که با نام فرودگاه پاشکوفسکی نیز شناخته می شود، فرودگاه اصلی شهر کراسنودار در کشور روسیه است. این فرودگاه بین المللی در فاصله دوازده کیلومتری شرق مرکزشهر کراسنودار واقع شده است. مالکیت فرودگاه متعلق به دولت کشور روسیه و اداره آن بر عهده شرکت سهامی فرودگاه بین المللی کراسنودار است که فعالیت خود را از سال 1933 میلادی در مکان فعلی آغاز کرد.اگر قصد دارید به دفاتر بار شرکت های هواپیمایی، مراکز گمرکی مستقر در فرودگاه، شرکت های ارائه دهنده خدمات ترخیص بار  و شرکت های حمل و نقل زمینی ، مراکز فریت بار و کارگو این فرودگاه  سری بزنید، ابتدا برای آشنایی با خدمات مربوط به نقل و انتقال ، ترخیص کالا و فریت بار این فرودگاه ، مطالب ما را بخوانید  و سپس  با اطلاعات به دست آمده امور  مربوط به بارتان را در فرودگاه کراسنودار  دنبال کنید.
 

ایرلاین های ارسال کننده کارگو به فرودگاه پاشکوفسکی در شهر کراسنودار

در این قسمت نام و مشخصات دفتر هواپیمایی که قادر به انجام ارسال بار به کراسنودار می باشند را به طور کامل ذکر کردیم. لازم به ذکر است که در شرایط خاص بعضی از شرکت های هواپیمایی قادر به ارائه سرویس نخواهند بود. پس از انجام پروسه ارسال بار به کراسنودار از طریق فرودگاه Krasnodar Intl. Airport جهت اطلاع از رسیدن بارتان و حصول اطمینان می توانید با دفتر خدمات بار ایر لاین حمل کننده بارتان به مقصد از طریق اطلاعات زیر تماس حاصل کنید، و جهت دریافت مدارک بارتان به دفتر خدمات بار این شرکت و یا محلی که ایشان شما را راهنمایی می کنند مراجعه نمایید.

اطلاعات دفتر کارگو ایرلاین ها در شهر کراسنودار

Berdokini Evshanskoy 355, 350912 Krasnodar
Berdokini Evshanskoy 355, 350912 Krasnodar

اطلاعات فرودگاه پاشکوفسکی


تلفن فرودگاه
Russia
Krasnodar Intl. Airport

ترمینال های کارگو در فرودگاه پاشکوفسکی

پس از رسیدن بار شما از فرودگاه مبدا به فرودگاه Krasnodar Intl. Airport شما می توانید پس از دریافت بار خود از دفتر شرکت هواپیمایی در شهر کراسنودار با مراجعه به انبار ورودی مورد نظر خود واقع در این فرودگاه نسبت به ترخیص و تحویل بار خود اقدام نمایید.

گمرک تجاری (کارگو) در فرودگاه پاشکوفسکی

ورود و خروج تمامی محمولات هوایی اعم از مسافری، مهاجری و تجاری، به هر کشور، مستلزم رعایت قوانین گمرکی ان کشور و پرداخت عوارض و حقوق گمرکی می باشد. ورود بار شما به فرودگاه Krasnodar Intl. Airport هم از این قاعده مستثنی نمیباشد. ما تمامی قوانین گمرکی مقصد مورد نظرتان را در صفحه گمرک Krasnodarskaya Tamozhnya, Tamozhennyy Post "Aeroport Krasnodar" برای شما به تفصیل توضیح داده ایم.

شرکت های اجاره وانت و کامیونت

پس از اینکه بار شما از گمرک Krasnodarskaya Tamozhnya, Tamozhennyy Post "Aeroport Krasnodar" در فرودگاه Krasnodar Intl. Airport توسط خودتان و یا یکی از شرکت های ترخیص کار معرفی شده در سایت سفیران بطور قطعی ترخیص کردید، شما می توانید با استفاده از سرویس های ارائه شده توسط یکی از شرکت های زیر ماشین حمل بار (ون، وانت، کامیونت) بطور روزانه اجاره نموده و بار خود را به منزل و یا مقصد نهایی برسانید.

شرایط امنیتی و حراستی فریت بار به کراسنودار

فرودگاهها در سرتاسر دنیا یکی از امن ترین اماکن عمومی جهت حمل هوایی مسافرین وانواع کالای تجاری به حساب می آیند. حکومت ها ودولت های کشور های مختلف ، حفظ امنیت پایدار درفرودگاه های قلمرو حکومتی خود را ، بدون لحظه ای غفلت، یکی از وظایف اصلی خود و نمادی از قدرت آن کشور در حفظ آرامش، آسایش و امنیت مردمان خود قلمداد میکنند.
ادامه مطلب

فریت بار به سایر شهرهای روسیه

نقشه فرودگاه پاشکوفسکی
KRASNODAR WEATHER
ویدئو های دیدنی فریت بار