خدمات ارسال کارگو به فرودگاه بین‌المللی گالیله شهر ریودوژانیرو

ارسال کارگو به ریو دو ژانیرو؛ قصه‌ای ناتمام از ترقی

 
شاید زمانی هیچ‌کس تصور نمی‌کرد که روزی فاصله بین دو کشور را در کمتر از چند ساعت در یک روز بپیماید و خودش را در ریو دو ژانیرو ببیند. حالا قصه حمل هوایی به ریو دو ژانیرو به کالاها نیز رسیده و حمل هوایی بار نیز پایش به میان آمده. امروز واژه‌نامه جهان لحظه‌ به‌ لحظه عبارات تازه‌ای را به خود می‌بیند و این نشانه نوآوری‌های اساسی در گوشه دنیا و شهرهایی مثل ریو دو ژانیرو است. فرودگاه ریو دو ژانیرو شاید یکی از نوآوری‌های انسان است که تحولات عمده ای را در زندگی‌ها ایجاد کرده است. بهتر است بگوییم ایجاد فرودگاه  ریو دو ژانیرو از پرارزش‌ترین زیرساخت‌های جوامع به شمار می رود و به دلیل بهره‌مندی از پتانسیل های گوناگون در رشد اقتصادی کشورها و کمک به ایجاد توسعه پایدار نقش پررنگی دارد.  بیراه نگفته‌ایم اگر فرودگاه ریو دو ژانیرو را شاهراه اقتصادی بدانیم. وجود فرودگاه‌های پررونق و کارآمد را عامل رشد اقتصادی و توسعه‌ پایدار شهرهایی مثل ریو دو ژانیرو برمی‌شمارند که یکی از نمود های آن رونق ارسال کارگو به ریو دو ژانیرو است.
در مورد شهرهای کوچکی مثل ریو دو ژانیرو نیز چنین است. بی‌شک باید گفت اختراع هواپیما یکی از مهم‌ترین نوآوری‌های قرن بیستم بود که صنعت حمل‌ونقل را متحول کرد. به‌مرور نیز به سبب گسترش و رشد و پیشرفت فنون در صنعت حمل‌ هوایی به ریو دو ژانیرو، این قسمت از حمل‌ونقل، در جابه‌جایی مسافر و بار در جهان بسیار سهیم بود.
مجموع این ویژگی‌ها هر مسافر ریو دو ژانیرو را مجاب می‌کند که هواپیما را به تمام وسایل حمل‌ونقل ترجیح دهد. افزون بر این، صادرکنندگان به ریو دو ژانیرو نیز در این سال‌ها علاقه بسیاری به ارسال کارگو به ریو دو ژانیرو و شهرهای دیگر جهان پیدا کرده اند. اکنون فرودگاه ریو دو ژانیرو نوع تجارت را نیز تغییر داده است. امروزه دیگر هواپیماها و فرودگاه‌ها به‌طور محسوسی در زندگی مردم ریو دو ژانیرو نقش دارند.
 

فرودگاه ریو دو ژانیرو چگونه ارسال کارگو به ریو دو ژانیرو را تسهیل می کند؟

 
ابتدا باید گفت فریت بار به ریو دو ژانیرو به دو شکل مسافری یا تجاری صورت می‌گیرد. امکان ارسال کارگو به ریو دو ژانیرو برای تاجرانی فراهم شده که به تجارت و خریدوفروش کالا ها و مبادله با کشورهای گوناگون جهان دست می‌زنند. بدیهی است این کالا ها را نمی توان با فریت بار مسافری به ریو دو ژانیرو فرستاد و باید به شکل کارگو یا تجاری فرستاده شوند. حمل این کالاها به ریو دو ژانیرو نیز با توجه به بالا بودن حجم بار، با هواپیماهای بسیار بزرگ انجام می‌گیرد. بخش باربری فرودگاه ریو دو ژانیرو این امکانات را ایجاد کرده‌اند و هواپیماهای ویژه ای به این منظور اختصاص یافته اند.
قسمت بزرگی از بار تجاری که در حال حاضر به صورت فریت بار به ریو دو ژانیرو، صادر می‌شود، شامل مواد غذایی مانند زعفران و خشکبار و فرش دستباف، لوازم منزل و صنایع‌دستی است. شرکت فریت بار و کارگو سفیران، سابقه ارسال ماهیانه چندین محموله مواد غذایی، فرش دست‌بافت ایرانی، لوازم منزل و صنایع‌دستی را به ریو دو ژانیرو دارد. درصورتی‌که قصد ارسال بار تجاری به ریو دو ژانیرو را دارید ضمن تماس با ما، از خدمات حمل زمینی بار خود به باربری فرودگاه امام از هر نقطه شهرها یا شهرستان‌ها، انجام امور گمرکی در گمرک فرودگاه امام در اسرع وقت و همچنین استفاده از مناسب‌ترین نرخ حمل بار به ریو دو ژانیرو بهره مند شوید.
امروزه فرودگاه در نقش پایگاه حمل هوایی به ریو دو ژانیرو ظاهر شده‌ و تحولات اقتصادی آن نیز تحت تأثیر ارسال کارگو متحول شده است. به‌طوری‌که هیچ جایگزین مناسب تری برای آن نمی‌یابیم. بیراه نیست که فرودگاه‌ها را رونق دهنده اقتصاد هر شهر و کشور نام‌گذاری کنیم؛ زیرا رونق تجارت زمانی پرشتاب شد که صادرکنندگان با خیال راحت توانستند هر نوع کالایی را از هرکجای دنیا با دست آوردی به نام کارگو به دور ترین کشورها و شهرها بفرستند.
امروزه حتی میوه‌جات و سبزی‌های فاسدشدنی به کمک فرودگاه‌ها در کمترین زمان و با امکانات بالای نگهداری در هواپیما به ریو دو ژانیرو می رسد تا به‌واسطه ارسال کارگو به ریو دو ژانیرو، تجارت موفق همچنان بین شهرهای جهان نیز فعال و برقرار بماند. باید گفت این را باید فرهنگ تجارت از کالاهای خشک به تجارت کالاهای تر نیز نامید. فرودگاه‌ها با کوتاه کردن مسیرها این امکان را فراهم کرده اند.
 

گمرک فرودگاه، ناظران حمل هوایی به ریو دو ژانیرو و ارسال کارگو به ریو دو ژانیرو

 
ناگفته پیداست هر پیشرفتی در ریو دو ژانیرو و هر جای دیگر، با کاستی همراه است؛ یعنی امکاناتی مثل حمل هوایی به ریو دو ژانیرو و ارسال کارگو به ریو دو ژانیرو ممکن است در بخش‌هایی برای هر شهر و کشور ضررهایی نیز در پی داشته باشد. نگران نباشید؛ چراکه با هر توسعه‌ای در جهان قوانین محکمی به وجود آمده که در گمرک‌های فرودگاه هایی مثل ریو دو ژانیرو اعمال می‌شود. گمرک‌ها فیلترهایی هستند که مراقب‌اند تا در روند ارسال کارگو به ریو دو ژانیرو، تخلفی به زیان شهر رخ ندهد.
قوانین گمرکی، وارد کردن برخی کالاها را از طریق حمل هوایی به ریو دو ژانیرو ممنوع می‌دانند که البته آگاهی از این قوانین برای صاحبان بارهایی که از طریق حمل هوایی به ریو دو ژانیرو می‌آیند ضرورت دارد. شما می‌توانید با مراجعه به وب‌سایت سفیران و شنیدن پادکست‌ها و دیدن ویدئوهای ما، از قوانین گمرک فرودگاه های شهرهای جهان آگاه شوید.
شرکت فریت بار و کارگو سفیران، مجری حمل هوایی انواع بار، به‌عنوان مرکزی برای سهولت ثبت درخواست ارسال کارگو به ریو دو ژانیرو راه‌اندازی شده و شما را در ارسال کالاهایتان از طریق حمل هوایی به ریو دو ژانیرو یاری می کند. این مجموعه می تواند پس از تحویل گرفتن انواع بار در محل منزل و انبار یا دفتر شما و اعمال بسته‌بندی حرفه‌ای بر روی بار شما جهت به سلامت رسیدن آن به ریو دو ژانیرو، امور گمرکی در گمرکات کشور مبدأ را انجام دهد. پس از آن بار شما با بهترین نرخ حمل هوایی به ریو دو ژانیرو صادر خواهد شد. خدمات بار مجموعه ما چنین است:
 
  • بسته‌بندی تخصصی بار جهت فریت بار به شهر ریو دو ژانیرو؛
  • حمل اضافه‌بار مسافری به ریو دو ژانیرو؛
  • ارسال لوازم منزل به شهر ریو دو ژانیرو؛
  • فریت بار تجاری به ریو دو ژانیرو.
 
گفتنی است امکانات دیگری نیز برای صادرکنندگان به ریو دو ژانیرو فراهم است که می‌تواند در روند ارسال کارگو به ریو دو ژانیرو، صادرکنندگان را یاری کند. درصورتی‌که تاجر ریو دو ژانیرو هستید و کارت بازرگانی شما آماده نیست یا فروشنده‌ای هستید که کارت بازرگانی ندارد، شرکت فریت بار و کارگو سفیران، با تجربه امور گمرکی در زمینه حمل بار به ریو دو ژانیرو این امکان را دارد که از کارت بازرگانی همکاران جهت ارسال هوایی بار شما به شهر ریو دو ژانیرو نیز استفاده کند. حضور ارسال کننده بار در بیشتر مواقع در گمرک الزامی نیست.
 

ارسال کارگو به ریو دو ژانیرو و نقش آن در رشد این شهر

 
البته خدمات حمل هوایی به ریو دو ژانیرو تنها در دست آوردهای اقتصادی خلاصه نمی‌شود. امروزه تقریباً در همه شهرها یا نزدیک به شهرها فرودگاه وجود دارد. گستره فرودگاهی در جهان چنان توسعه‌یافته که دسترسی به دورافتاده‌ترین مکان‌ها را در زمانی کم امکان‌پذیر کرده است. پس هیچ‌کس برای دیدن هیچ کجای دنیا و شهر زیبایی مثل ریو دو ژانیرو آرزو به‌ دل نمی‌ماند.
دید و بازدیدها در دنیا نیز خودش قصه مفصلی است که آن هم به لطف حمل هوایی به ریو دو ژانیرو امروزه به یک صنعت تبدیل شده. صنعت گردشگری در وسعت جهانی. هرساله تعداد بسیاری مسافر و مهاجر به‌واسطه امکان حمل هوایی به ریو دو ژانیرو، از این شهر دیدن می‌کنند که این هر ساعت و هر روز در حال تکرار است. این مراودات هم فرهنگی است و هم اقتصادی. شاید همین حالا هم تعدادی مسافر و مهاجر پیش از اینکه به چگونه رفتن فکر کنند، برنامه‌های خودشان را برای به کجا رفتن تنظیم می کنند. دقیقاً همین تحولی است که فرودگاه ها در زندگی بشر و به‌ویژه در صنعت گردشگری ایجاد کرده‌اند؛ حذف دغدغه چگونه رفتن.
این موضوع سبب شده تا شهرهایی مانند ریو دو ژانیرو و همین‌طور کشورهایی با درآمد کم که منابعشان اندک است به یافتن راه‌کارهایی برای جذب توریسم و نیروی انسانی فکر کنند. به‌گونه‌ای که امروزه به کمک حمل هوایی به ریو دو ژانیرو، بخش قابل‌توجهی از درآمد این شهر و شهرهای دیگر از مهاجرت تأمین می‌شود. ناگفته نماند که همین صنعت است که کارکردهای فرهنگی بسیاری دارد. آشنایی با فرهنگ‌های گوناگون بی‌شک سبب توسعه فرهنگی جوامع است که این خود به سبب رفت‌وآمدهای جهانی امکان‌پذیر شده است.
افزون بر این، سهولت امکان حمل هوایی به ریو دو ژانیرو سبب شده تا بازار تحصیل در این شهر و شهرهای دیگر جهان رونق بگیرد. رفت‌وآمدهای علمی اساتید و پژوهشگران به نقاط مختلف کشورها و جهان برای برگزاری سمینارها و شرکت در هم‌اندیشی‌های علمی نیز به کمک فرودگاه‌هایی مانند ریو دو ژانیرو، امکان‌پذیر شده است. پس باید گفت فرودگاه به گسترش دانش و علم نیز کمک فراوانی کرده است. سالانه تعداد بسیاری از دانشجویان یا نیروهای علمی و تخصصی از کشورهایی مانند ایران برای تحصیل و فعالیت‌های دیگر به شهرهایی مانند ریو دو ژانیرو می روند که از خدمات حمل بار شرکت سفیران در بخش‌های حمل هوایی به ریو دو ژانیرو بهره‌مند می‌شوند.
و اما مهاجران ریو دو ژانیرو هم امروزه باوجود فرودگاه‌ها خیلی راحت‌تر به آرزوهایشان می رسند. تا آنجا که امکان انتقال تمام وسایل زندگی نیز با حمل هوایی به ریو دو ژانیرو برایشان فراهم شده؛ خوب این طبیعی است که خیلی‌ها با وسایل قدیمی خاطراتی دارند که بسیار مایه آرامش است. در بخش حمل بار مسافری، شرکت سفیران به روند آسان سفرهای فرودگاهی کمک می کند. به‌گونه‌ای که ضمن آگاه کردن مسافر از قوانین حمل بار در سفر از طریق وب‌سایت، آمادگی خود را برای انجام امور ارسال بار از ابتدا تا انتها اعلام می‌کند.
شرکت خدمات فریت بار و کارگو سفیران، بار شما را از درب منزل، دفتر و انبار تحویل می‌گیرد و سپس حمل زمینی آن را به قسمت باربری فرودگاه امام خمینی انجام می دهد و به امور گمرکی جهت ارسال بار و حمل هوایی آن خواهد پرداخت. درصورتی‌که شما مسافر نیستید و مایل به ارسال بار یا سوغات برای عزیزان خود هستید، شرکت فریت بار و کارگو سفیران، با تحویل گرفتن بار از درب منزل، آن را برای شما به شهر ریو دو ژانیرو فریت می‌نماید و کماکان نیازی به حضور شما در فرودگاه نیست. شرکت فریت بار و کارگو سفیران، پس از صدور بارنامه هوایی با مناسب‌ترین نرخ ارسال بار به ریو دو ژانیرو، رزرو کتبی بار شما را از شرکت هواپیمایی دریافت و همراه بارنامه به شما تقدیم خواهد کرد.
 

ارسال کارگو به ریو دو ژانیرو در مرکزی به نام فرودگاه

 
این‌طور که پیداست فرودگاه ریو دو ژانیرو را باید قلب این شهر دانست. شاید مرکزی به نام فرودگاه را باید به‌تنهایی یک شهر در نظر گرفت. شهری که در کنار شهر ریو دو ژانیرو قد برافراشته و قرار است امور اقتصادی و حتی سیاسی و فرهنگی را سامان دهد. همه این موارد در زیر سایه شهری به نام فرودگاه روزبه‌روز بیشتر جان می‌گیرند. در این میان، شرکت‌های گوناگونی نیز در این فرودگاه‌ها به روند حمل هوایی به ریو دو ژانیرو یا حمل هوایی از ریو دو ژانیرو کمک می کنند.
 
به سبب حجم بالای تبادل کالا از طریق حمل هوایی به ریو دو ژانیرو، تعدادی از شرکت‌ها در فرودگاه متصدی حمل هوایی هستند. دفتر شرکت فریت بار و کارگو سفیران نیز در فرودگاه امام خمینی مستقر و آماده خدمت‌رسانی به مسافران، مهاجران و صادرکنندگان عزیز به ریو دو ژانیرو است تا روند ارسال بار مسافری یا احتمالاً ارسال کارگو به ریو دو ژانیرو با مشکلی مواجه نشود و در کوتاه‌ترین زمان و منصفانه‌ترین قیمت بارشان به مقصد برسد.
 
اگر مسافر، مهاجر یا صادرکننده به ریو دو ژانیرو هستید می‌توانید امور ارسال بارتان را به ما بسپارید و در اسرع وقت با خیالی آسوده بارتان را در مقصد ریو دو ژانیرو به سلامت کامل تحویل بگیرید. در دفتر شرکت خدمات فریت بار و کارگو سفیران واقع در فرودگاه امام خمینی، ترمینال بار (کارگو) منتظر شما هستیم. گفتنی است در وب‌سایت سفیران صفحه‌ای با مضمون قوانین گمرکی تمامی کشورها قرار دارد. مطالعه این صفحه به شما کمک خواهد کرد تا با معافیت‌های عوارض و مالیات و تعرفه‌های اضافی آشنا شوید. در صورت نیاز به مشاوره بیشتر با مشاوران شرکت سفیران تماس بگیرید:88830215
 

حمل اضافه‌بار مسافری به ریو دو ژانیرو چگونه انجام می‌شود؟

 
اضافه‌بار شما با پروازی به غیر از پرواز خودتان به‌واسطه سازوکار حمل هوایی ارسال می‌شود و به‌محض رسیدن بار هوایی به فرودگاه، به شما اطلاع داده می‌شود تا برای تحویل گرفتن آن اقدام نمایید.
 

برای حمل هوایی به ریو دو ژانیرو می‌توانم بسته‌بندی را خودم انجام دهم؟

 
بله و بهتر است این کار را با متریال استاندارد حمل هوایی انجام دهید تا در پروسه فریت بار بارتان صدمه نبیند، همچنین در صورت صلاحدید می‌توانید مرحله بسته‌بندی را به پرسنل متخصص و با تجربه سفیران بسپارید.
 

هزینه حمل هوایی به ریو دو ژانیرو چگونه محاسبه می‌شود؟

 
هزینه حمل هوایی به وزن، حجم و خدمات انتخابی (پیک آپ، بسته‌بندی، حمل تا فرودگاه) شما بستگی دارد، به‌صورت کلی هرچقدر وزن بار بیشتر باشد، مبلغی که به ازای هر کیلو دریافت می‌شود کمتر است.
 
اطلاعات بیشتر

ﺩﺭﺑﺎﺭﻩ ﻓﺮﻭﺩگاﻩ بین‌المللی گالیله ﺷﻬﺮ ریودوژانیرو

به طرف دفتر شرکت های فریت بار! تا به حال این تابلو را در فرودگاهی دیده اید؟ شاید دیده باشید، اما توجه تان را جلب نکرده باشد، اما وقتی بار سفرتان بر زمین مانده باشد، سراغش را خواهید گرفت.بله. درباره سفر حرف می زنیم، ولی نه چیزهایی که تا حالا  در سایت ها خوانده اید و از دیگران شنیده اید؛ درباره خدمات  حمل بار هوایی، آن هم  در فرودگاه ها ؛ یعنی دروازه های مدرن اقتصاد شهرها. این بار به سراغ فرودگاه  بین المللی گالیائو در شهر ریودوژانیرو برزیل می رویم که نقش اقتصادی  در خور توجهی در شهر ایفا می کند. فرودگاه بین المللی ریو دوژانیرو(گالیائو- آنتونیو کارلوس جوبیم) که به صورت عمومی با نام قدیمی اش فرودگاه بین‌المللی گالیائو شناخته می شود، فرودگاه اصلی شهر ریودوژانیرو برزیل است. نام فرودگاه برگرفته از نام ساحل گالیائو است که در مقابل ترمینال مسافری فرودگاه قرار دارد . همچنین از سال 1990 به عنوان یادبود نام آنتونیو کارلوس جوبیم، موزیسین معروف برزیلی را نیز بر این فرودگاه نهاده اند. تاریخ فعالیت این فرودگاه به سال 1923 میلادی و استقرار مدرسه حمل و نقل هوایی نیروی دریایی در این منطقه باز می‌گردد. البته در آن سال ها کاربرد فرودگاه کاملا نظامی بود و از سال 1952 با استقرار ترمینال مسافری، فرودگاه کاربری مشترک نظامی-عمومی دارد. اگر در پی کسب  اطلاعات در باره چند و چون  انتقال کالا و بار در فرودگاه ها هستید، بی شک گذرتان به دفاتر بار شرکت های هواپیمایی، مراکز گمرکی مستقر در فرودگاه، شرکت های ارائه دهنده خدمات ترخیص بار  و شرکت های حمل و نقل زمینی ، مراکز فریت بار و کارگو، خواهد افتاد پیش از انجام هرگونه کاری در مورد بارتان  در فرودگاه گالیائو در شهر ریودوژانیرو برزیل، این صفحه را بخوانید  تا در عرض چند دقیقه اطلاعات مفیدی درباره خدمات مربوط به نقل و انتقال ، ترخیص کالا و فریت بار در این فرود گاه به دست آورید.

ایرلاین های ارسال کننده کارگو به فرودگاه بین‌المللی گالیله در شهر ریودوژانیرو

در این قسمت نام و مشخصات دفتر هواپیمایی که قادر به انجام ارسال بار به ریودوژانیرو می باشند را به طور کامل ذکر کردیم. لازم به ذکر است که در شرایط خاص بعضی از شرکت های هواپیمایی قادر به ارائه سرویس نخواهند بود. پس از انجام پروسه ارسال بار به ریودوژانیرو از طریق فرودگاه Rio de Janeiro–Galeão Intl. Airport جهت اطلاع از رسیدن بارتان و حصول اطمینان می توانید با دفتر خدمات بار ایر لاین حمل کننده بارتان به مقصد از طریق اطلاعات زیر تماس حاصل کنید، و جهت دریافت مدارک بارتان به دفتر خدمات بار این شرکت و یا محلی که ایشان شما را راهنمایی می کنند مراجعه نمایید.

اطلاعات دفتر کارگو ایرلاین ها در شهر ریودوژانیرو

CTA Cargo Travel Int'l Ltd, Ponta Do Galeao S/N, Predio Da ADM Terminal De Cargas DO Rj, Teca Terreo Sala 07, Ilha Do Govenador - 21941 000, Rio de Janeiro, Brazil
Ponta do Gale�£o S/N / Pr�©dio Adiministrativo de Cargas, Aeroporto Do Gale�£o �¿ 2 andar.Ilha do governador, CEP 21.941-520 �¿ Rio de Janeiro - Brasil
Ponta do Galeao s/n TECA GIG, 2nd. Floor, Room 206, 21941520 Rio de Janeiro
Swissport Cargo Services Terminal de Cargas TECA, RIOgaleão - Aeroporto Internacional Tom Jobim - Estrada do Galeão, s/n - Sala 18 - Ilha do Governador, Rio de Janeiro - RJ, 21941-570, Brazil
CTA Cargo Travel Int'l Ltd, Ponta Do Galeao S/N, Predio Da ADM Terminal De Cargas DO Rj, Teca Terreo Sala 07, Ilha Do Govenador - 21941 000, Rio de Janeiro, Brazil
Ponta do Gale�£o S/N / Pr�©dio Adiministrativo de Cargas, Aeroporto Do Gale�£o �¿ 2 andar.Ilha do governador, CEP 21.941-520 �¿ Rio de Janeiro - Brasil
Ponta do Galeao s/n TECA GIG, 2nd. Floor, Room 206, 21941520 Rio de Janeiro
Swissport Cargo Services Terminal de Cargas TECA, RIOgaleão - Aeroporto Internacional Tom Jobim - Estrada do Galeão, s/n - Sala 18 - Ilha do Governador, Rio de Janeiro - RJ, 21941-570, Brazil

اطلاعات فرودگاه بین‌المللی گالیله

Brazil
Rio de Janeiro–Galeão Intl. Airport

تلفن فرودگاه
Brazil
Rio de Janeiro–Galeão Intl. Airport

ترمینال های کارگو در فرودگاه بین‌المللی گالیله

پس از رسیدن بار شما از فرودگاه مبدا به فرودگاه Rio de Janeiro–Galeão Intl. Airport شما می توانید پس از دریافت بار خود از دفتر شرکت هواپیمایی در شهر ریودوژانیرو با مراجعه به انبار ورودی مورد نظر خود واقع در این فرودگاه نسبت به ترخیص و تحویل بار خود اقدام نمایید.

گمرک تجاری (کارگو) در فرودگاه بین‌المللی گالیله

ورود و خروج تمامی محمولات هوایی اعم از مسافری، مهاجری و تجاری، به هر کشور، مستلزم رعایت قوانین گمرکی ان کشور و پرداخت عوارض و حقوق گمرکی می باشد. ورود بار شما به فرودگاه Rio de Janeiro–Galeão Intl. Airport هم از این قاعده مستثنی نمیباشد. ما تمامی قوانین گمرکی مقصد مورد نظرتان را در صفحه گمرک برای شما به تفصیل توضیح داده ایم.

شرکت های اجاره وانت و کامیونت

پس از اینکه بار شما از گمرک در فرودگاه Rio de Janeiro–Galeão Intl. Airport توسط خودتان و یا یکی از شرکت های ترخیص کار معرفی شده در سایت سفیران بطور قطعی ترخیص کردید، شما می توانید با استفاده از سرویس های ارائه شده توسط یکی از شرکت های زیر ماشین حمل بار (ون، وانت، کامیونت) بطور روزانه اجاره نموده و بار خود را به منزل و یا مقصد نهایی برسانید.

شرایط امنیتی و حراستی فریت بار به ریودوژانیرو

فرودگاهها در سرتاسر دنیا یکی از امن ترین اماکن عمومی جهت حمل هوایی مسافرین وانواع کالای تجاری به حساب می آیند. حکومت ها ودولت های کشور های مختلف ، حفظ امنیت پایدار درفرودگاه های قلمرو حکومتی خود را ، بدون لحظه ای غفلت، یکی از وظایف اصلی خود و نمادی از قدرت آن کشور در حفظ آرامش، آسایش و امنیت مردمان خود قلمداد میکنند.
ادامه مطلب

نقشه فرودگاه بین‌المللی گالیله
RIO DE JANEIRO WEATHER
ویدئو های دیدنی فریت بار