حمل هوایی رایگان وسایل هیأت های مذهبی

شرکت خدمات هوایی بار سفیران با افتخار اعلام می دارد درراستای کمک به حفظ، صیانت و اعتلای فرهنگ اسلامی - ایرانی، حمل وسایل هیأت های مذهبی را جهت مناسبات تولد و یا شهادت پیامبراسلام ، خاندان مطهر و ائمه اطهار (ع) به سرتاسر کشور های جهان به صورت صد در صد رایگان و بدون هزینه انجام خواهد داد.

خادمین محترم اهل بیت توجه داشته باشند که خدمات حمل زمینی وسایل به فرودگاه مبدأ، انجام خدمات گمرکی در مبدأ و همچنین مبلغ حمل هوایی بار تا فرودگاه مقصد، در رابطه با مراسم جشن و یا عزاداری اهل بیت نبوت به وسیله این شرکت و با شرایط  این شرکت ، به صورت رایگان انجام خواهد پذیرفت.

در صورت تمایل جهت آگاهی از شرایط ارسال بار و هماهنگی های بیشتر با ما تماس حاصل فرمایید.

اطلاعات بیشتر

شرایط امنیتی و حراستی فریت حمل هوایی رایگان وسایل هیأت های مذهبی

فرودگاهها در سرتاسر دنیا یکی از امن ترین اماکن عمومی جهت حمل هوایی مسافرین وانواع کالای تجاری به حساب می آیند. حکومت ها ودولت های کشور های مختلف ، حفظ امنیت پایدار درفرودگاه های قلمرو حکومتی خود را ، بدون لحظه ای غفلت، یکی از وظایف اصلی خود و نمادی از قدرت آن کشور در حفظ آرامش، آسایش و امنیت مردمان خود قلمداد میکنند. فرودگاه ها ی کشور ما ، علی الخصوص فرودگاه امام خمینی ، به عنوان دروازه اصلی حمل ونقل هوایی کشور، با لطف پروردگار و تلاش ، کوشش و مدیریت نیروهای انتظامی، نظامی، قضایی، امنیت و حراستی، و با همکاری پرسنل نهاد ها و موسسات ، مشغول در این فرودگاه ، همواره بستر آرامش و تحرک بی وقفه و امن مسافر و کالا ، در این مکان استراتژیک بوده و هست.
ادامه مطلب

ارسال بار به تمامی کشورهای دنیا