هر آنچه که باید درباره ارسال هوایی محصولات فرهنگی به خارج از کشور بدانیم.

فعالیت های فرهنگی و دینی-مذهبی، یکی از کنش های مهمی است که امروزه به یکی از آداب و رسوم رایج کشور ها تبدیل شده است. مراسم گوناگون مذهبی که در تقویم رسمی کشورما نیز آمده‌، در گوشه و کنار کشور برپا می شود و بسیاری از نیروهای مردمی به طور خود جوش  متولی برگزاری این مراسم  هستند. برپایی مراسم عزاداری در وفات بزرگان دینی و جشن تولد ائمه شیعیان از مهمترین این مناسک دینی مذهبی است. البته در این میان نقطه عطف مراسم دینی مذهبی برگزاری پرشور عزاداری امام حسین (ع) امام سوم شیعیان است که در ایام محرم در تمام کشور برگزار می شود.  این مناسک و مراسم سال هاست  در خارج از مرزهای کشورمان نیز برپا می شود. در این میان وجود مکان های مذهبی با نام حرم نیز در اقصی نقاط ایران و کشورهای همسایه سبب شده تا سفرهایی با عنوان سفرهای مذهبی رونق گیرد . از سوی دیگر حضور ایرانیان در نقاط گوناگون جهان سبب شده تا گروه هایی برای برگزاری جشن ها و آیین های ملی نیز شکل بگیرد.  لوازم مورد نیاز گروه های برگزار کننده اینگونه از مراسم، بیشتر از کشور ما به کشورهای مورد نظر ارسال می شود. بر همین اساس سالانه مقادیر بسیاری مرسولات و کالاهای فرهنگی از سوی نهاد های فرهنگی یا هیات های مردمی برای گروه های گوناگون مذهبی و برگزارکنندگان جشن های ملی ارسال می شود.

 

ارسال هوایی مرسولات از سوی سازمان های دینی و نذورات مردمی از فرودگاه امام خمینی

 

بسیاری از نهادهای دینی سالانه مرسولاتی را برای گروه های مختلف تحصیلی و مذهبی به کشورهای اروپایی ، آفریقایی و کشورهایی در حوزه آمریکای لاتین می فرستند. ارسال اقلام و محصولات مذهبی مانند ادعیه و نشان های مذهبی برای  برگزاری مراسم گوناگون به ویژه مراسم عزاداری عاشورا و تاسوعای حسینی که در نقاط گوناگون جهان برگزار می‌شود، یکی از موارد ارسال اینگونه کالاهاست.

از سوی دیگر گاهی سازمان ها با کمک مردم اقدام به ارسال کالاهایی در قالب نذورات برای حرم ها می کنند. تعویض ضریح قبور امامان در کربلا، نجف، دمشق و دیگر شهرهای مذهبی ، ارسال انواع فرش های نفیس، ارسال گلاب ممتاز ایرانی و .... نمونه ای از این گونه ارسال هاست . ارسال این مرسولات مذهبی تنها مختص نهادها و ارگانهای فرهنگی نیست و عموما مردم ایران نیز به طور خودجوش به ارسال نذورات شخصی به حرم بزرگان دینی می پردازند. همچنین ارسال وسایل و لوازم عزاداری و یا جشن های دینی از سوی هیئت های مذهبی به خارج از کشور نیز بخش دیگری از هدایا و نذورات مردمی به خارج از کشور را شامل می شود. مثلا ارسال کتب ادعیه و یا فرش های ایرانی برای استفاده در حرم امام حسین (ع) یا  حرم حضرت علی(ع)  که در سال های گذشته شاهد آن بودیم  نمونه ای از این نذورات مردمی است.

 

حمل هوایی مرسولات ویژه مراسم فرهنگی – ملی به خارج از کشور

 

 هرجا که ایرانیان باشند، تنور مراسم ملی ایرانی داغ است و پرطرفدار. هرساله شاهدیم که ایرانیان در نقاط گوناگون جهان مراسمی مانند نوروز را پاس می دارند.  برگزاری مراسمی اینچنین که برای ایرانیان اهمیت ویژه ای دارد ساز و برگ خودش را می خواهد. ابزار و کالاهایی که شاید تنها نمونه آنها را بتوان در کشورمان یافت. پس لازم است این کالاها هرساله از ایران راهی کشورهایی شود که ایرانیان مهاجر قصد برگزاری مراسم جشن نوروز را دارند. برگزاری برخی دیگر از مراسم فرهنگی مانند برگزاری نمایشگاه های گوناگون فرهنگی به مناسبت های گوناگون نیز از دیگر دلایل ارسال کالاهای فرهنگی متناسب با مراسم به نقاط گوناگون جهان است.

 

بیشتر بدانید:   ارسال هوایی آثار هنری و تابلوهای نقاشی به خارج از کشور

 

با ارسال هوایی مرسولات نهادهای فرهنگی و هیئت های مذهبی از ترمینال بار فرودگاه امام بیشتر آشنا شویم

 

در صنعت حمل‌ونقل بین‌المللی به هرگونه جابه‌جایی، به صورت کلی یا جزئی، فریت بار اطلاق می‌شود ولی عموماً منظور از فریت بار، حمل هوایی با استفاده از شرکت‌های هواپیمایی بین‌المللی است. فریت بار به نسبت دیگر راه‌های حمل مطمئن‌تر، سریع‌تر و کم‌هزینه‌تر است و به صادرکننده امکان دسترسی به اقصی نقاط جهان را می‌دهد. بی شک در حمل مرسولات نهادهای فرهنگی و هیئت های مذهبی نوع ارسال بار اهمیت بسیاری دارد. ارسال هوایی با امکان حمل انواع بار بهترین روش برای ارسال اینگونه بارها به نقاط گوناگون جهان است.

 

بیشتر بدانید:  ارسال هوایی کتاب از ایران به خارج از کشور

 

 اگر به دنبال شرکتی برای "فریت بار مرسولات نهادهای فرهنگی و هیئت های مذهبی" هستید، پیشنهاد ما سفیران است. شرکت خدمات فریت بار و کارگوی سفیران فریت بار مرسولات نهادهای فرهنگی و هیئت های مذهبی را با دقت و با مناسب‌ترین هزینه فریت بار به همه كشورهای دنیا انجام می‌دهد. سفیران تجربه‌ای طولانی در "ارسال هوایی مرسولات نهادهای فرهنگی و هیئت های مذهبی" دارد. تحویل بار از همه استان‌های کشور، حمل کالا به فرودگاه، انجام تشریفات گمرکی در فرودگاه مبدأ و تحویل در گمرک مقصد از جمله خدماتی است که سفیران برای ارسال کنندگان مرسولات نهادهای فرهنگی و هیئت های مذهبی انجام می دهد. برای مشاوره، کسب اطلاعات و ثبت درخواست لطفاً با شماره 88830215 تماس بگیرید.

 

هزینه حمل هوایی مرسولات نهادهای فرهنگی و هیئت های مذهبی با هواپیما

 

ارسال کنندگان این اقلام همواره در پی آنند که مرسولات خود را با بهترین کیفیت و با سرعت به مقصد برسانند؛ زیرا علاوه بر مهم بودن جنبه معنوی کالاها، فرستندگان علاقه دارند مرسولات با کیفیت زمان ارسال به مقصد برسند. افزون بر این، به دلیل زمان دار بودن اینگونه مراسم ، لازم است تا برخی اقلام به موقع به مقصد برسند تا در زمان مقرر به کار گرفته شوند. راه‌های دریایی و زمینی و ریلی قدمت خیلی بیشتری از فریت بار دارند و سال‌ها برای حمل و نقل بار مورد استفاده بوده‌اند، ولی این راه‌ها ضعف‌هایی دارند؛ مثلا راه دریایی برای حمل بار به مسافت‌های طولانی چندان مناسب نیست یا هزینه حمل آن خیلی زیاد است. یا راه زمینی از ایران به خیلی از کشورها وجود ندارد و امکان صادرات مستقیم جاده‌ای و ریلی مهیا نیست؛ اما فریت بار توانسته این ضعف‌ها را تا حد زیادی پوشش دهد.

 

بیشتر بدانید:  نحوه ی محاسبه هزینه ی حمل بار هوایی

 

انتخاب "حمل هوایی مرسولات نهادهای فرهنگی و هیئت های مذهبی" قطعاً راهی منطقی است؛ هواپیما شرایط نگهداری ایمن محصول را دارد، به همه جای دنیا می‌رود، سریع است و هزینه‌ای حداقلی خواهد داشت. شرکت‌های هواپیمایی هزینه فریت بار مرسولات نهادهای فرهنگی و هیئت های مذهبی را بر مبنای مقصد و وزن محاسباتی محموله تعیین می‌کنند که برای این گونه کالاها معمولاً هزینه معقول و به صرفه‌ای خواهد شد. هزینه ارسال بار برای محموله‌های متوسط و خُرد و همینطور محموله‌هایی که راه دریایی و زمینی برای انتقال آن‌ها وجود ندارد یا هزینه گرانی دارد، کاملاً اقتصادی و توجیه‌پذیر است.

مجموعه فریت بار و کارگو سفیران متعهد می‌شود که محموله مرسولات نهادهای فرهنگی و هیئت های مذهبی شما را، در هر میزان وزنی که هست و هر مقصدی که دارد، با مناسب‌ترین نرخ ارسال کند. برای آشنایی بیشتر با شیوه محاسبه هزینه‌ها و تعیین هزینه فریت بار مرسولات نهادهای فرهنگی و هیئت های مذهبی خود، با شماره 88830215 تماس بگیرید و با کارشناسان سفیران گفت‌وگو کنید.

 

برای ارسال هوایی مرسولات نهادهای فرهنگی و هیئت های مذهبی به چه مدارکی نیاز است؟

 

معمولا نهاد های فرهنگی و یا هیئت های مذهبی با درخواست کتبی آن سازمان، نهاد و یا هیئت از ریاست گمرک در خواست اجازه ارسال اینگونه اقلام را میکنند و باموافقت مسئولین گمرک، اینگونه اقلام به خارج از ایران ارسال میگردند.

فراموش نکنید سفیران در طی تشریفات گمرکی در کنار شما حضور خواهد داشت و مشاوره و راهنمایی لازم را به شما خواهد داد. سفیران هر کمک و همراهی‌ای که برای تسهیل کردن پروسه گمرکی مرسولات نهادهای فرهنگی و هیئت های مذهبی لازم باشد برای شما انجام می‌دهد تا بارتان به موقع به مقصد برسد.

 

در فریت بار مرسولات نهادهای فرهنگی و هیئت های مذهبی محمولات چگونه بسته‌بندی می‌شوند؟

 

لطفاً برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد شیوه‌های بسته‌بندی مرسولات نهادهای فرهنگی و هیئت های مذهبی به صفحه راهنمای بسته بندی محمولات هوایی تجاری و مسافری سایت مراجعه کنید و ضوابط کامل بسته‌بندی برای فریت بار را بخوانید. همینطور می‌توانید با شماره تلفن 88830215 تماس بگیرید و با مشاورین شرکت سفیران در این باره صحبت کنید.

شرکت سفیران با تجربه چند دهه فریت بار مرسولات نهادهای فرهنگی و هیئت های مذهبی از اهمیت حمل و نگهداری این کالاها به خوبی آگاه است و می‌تواند محموله شما را به خوبی برای فریت بار آماده کند تا هزینه فریت بار مرسولات نهادهای فرهنگی و هیئت های مذهبی به حداقل ممکن برسد. شما می‌توانید با اطمینان خاطر محموله فرهنگی - مذهبی خود را به سفیران بسپارید.

 

صدور بارنامه فریت بار مرسولات نهادهای فرهنگی و هیئت های مذهبی چگونه است؟

 

صدور بارنامه و رزرو کتبی از خدمات اصلی شرکت سفیران است. سفیران امکان پیگیری آنلاین محموله در تمام مراحل فریت بار برای شما فراهم کرده است تا هر زمانی که خواستید از موقعیت محموله خود آگاه شوید. این شرکت از بسته‌بندی و پیکاپ بار تا ارائه خدمات انبارداری در کشور را برای مشتریان انجام خواهد داد.

 

بیشتر بدانید:  صادرات هوایی فرش و صنایع دستی ، از مبدا فرودگاه امام خمینی

 

برای شروع همکاری با تلفن 88830215 تماس بگیرید. سفیران محموله ارسال هوایی مرسولات نهادهای فرهنگی و هیئت های مذهبی شما را با کمترین هزینه فریت بار و بیشترین سرعت و در سلامت کامل به مقصد خواهد رساند.

 

ارسال هوایی مرسولات فرهنگی و مذهبی را به سفیران بسپارید

 

شماره 88830215 شماره اصلی شرکت سفیران است. شرکت خدمات فریت بار و کارگوی سفیران از سازمان هواپیمایی کشوری برای صدور بارنامه شرکت‌های هواپیمایی معتبر و انجام خدمات حمل هوایی مجوز رسمی دارد و می‌تواند با نرخی منصفانه این کار را بر عهده بگیرد و بار را در اسرع وقت به مقصد ارسال کند. شایان ذکر است که برای سفیران اعتبار شرکت های هواپیمایی بین‌المللی و مسیرهای پروازی اهمیت خیلی زیادی دارد و همیشه تلاش می‌کند محموله‌های مرسولات نهادهای فرهنگی و هیئت های مذهبی را با بهترین شرکت‌های هواپیمایی بین‌المللی و مناسب‌ترین مسیرها به مقصد برساند. هدف این است که کالاها با بهترین شرایط نگهداری و با بیشترین سرعت حمل شوند و هزینه فریت بار کاهش یابد. برای همین سفیران هواپیماهای پهن‌پیکر و مسیرهای مستقیم را برای بار شما در نظر می‌گیرد که محموله شما در اسرع وقت و در سلامت کامل به کشور مورد نظر برسد.

حال که با گوشه‌ی از خدمات شرکت سفیران مستقر در باربری فرودگاه امام خمینی ، در زمینه حمل هوایی و فریت بار مرسولات نهادهای فرهنگی و هیئت های مذهبی آشنا شدید بهتر است برخی قابلیت‌های دیگر این شرکت را نیز بدانید. با سفیران، نذرهایتان به سلامت ادا می شود:

 

مشاوره رایگان برای حمل بار شما و بازدید آن در مبدأ

بسته‌بندی انواع بار جهت حمل هوایی فریت بار در محل کار یا منزل فرستنده 

تحویل بار در مبدأ و حمل زمینی آن به فرودگاه 

ارائه انواع خدمات انبارداری در مبدأ 

ارائه خدمات بیمه تکمیلی بار توسط شرکت‌های معتبر بیمه 

انجام تشریفات گمرکی در راستای خروج بار از گمرکات کشور و حمل هوایی به مقصد

صدور بارنامه با مناسب‌ترین نرخ حمل هوایی بار با معتبرترین ایرلاین های فعال در ایران

دریافت رزرو کتبی بار از ایرلاین و ارائه آن به فرستنده بار

ارائه خدمات آنلاین جستجوی بار جهت دریافت اطلاعات مراحل حمل توسط شرکت هواپیمایی

 

اطلاعات بیشتر

شرایط امنیتی و حراستی فریت مرسولات نهادهای فرهنگی و هیئت های مذهبی

فرودگاهها در سرتاسر دنیا یکی از امن ترین اماکن عمومی جهت حمل هوایی مسافرین وانواع کالای تجاری به حساب می آیند. حکومت ها ودولت های کشور های مختلف ، حفظ امنیت پایدار درفرودگاه های قلمرو حکومتی خود را ، بدون لحظه ای غفلت، یکی از وظایف اصلی خود و نمادی از قدرت آن کشور در حفظ آرامش، آسایش و امنیت مردمان خود قلمداد میکنند.
ادامه مطلب

ارسال هوایی محصولات فرهنگی به تمامی کشورها

ویدئو های دیدنی فریت بار