هر آنچه باید در باره ارسال کتاب از ایران به خارج از کشور بدانیم.

کتاب‌ها، پیامبران فرهنگی یک سرزمین‌اند و سال‌هاست اندیشه‌های گوناگون با کتاب‌ها به نقاط مختلف جهان سفر می‌کنند. تبادلات فرهنگی در قالب داد و ستد کتاب پیشینه‌ای کهن دارد و از همین روست که امروزه زبان و ادبیات فارسی به‌ویژه دیوان حافظ و سعدی و فردوسی و مولانا جهانی شده است. یکی از جایگاه‌های عرضه کتاب‌ها نمایشگاه‌هایی است که در کشورهای گوناگون برگزار می‌شود. همین بهانه‌ای است تا برگزارکنندگان نمایشگاه‌های کتاب یا ناشران کشور ما، هرساله محموله بزرگی از کتاب‌ها را روانه آن‌سوی مرزها کنند و به فروش آن بپردازند تا کتاب هم در لیست کالاهای تجاری قرار گیرد. همچنین گاهی مؤسسات مذهبی تصمیم می‌گیرند برای نمایندگی‌های خود در کشورهای گوناگون، کتاب‌های درسی یا تازه منتشرشده مذهبی را ارسال کنند. به‌هر روی "ارسال کتاب به خارج از کشور" با سیستم حمل هوایی می‌تواند مرسوله گرانبهای شما را در صحت و سلامت و در کمترین زمان و مناسب‌ترین هزینه به مقصد برساند. بسته‌بندی مناسب محموله کتاب ، خود قواعدی دارد که بی‌توجهی به آن رد سفر را بر جان کتاب باقی می‌گذارد و کالایی خسته و آشفته به نمایشگاه یا دست مشتری می‌رسد. شرکت فریت بار و کارگو سفیران کتاب را عزیز می‌دارد. به همین دلیل در بسته‌بندی و حمل هوایی آن دقیق است و محموله پر اندیشه شما را سالم و با منصفانه‌ترین قیمت به مقصد می‌نشاند. دوست داریم در پرواز اندیشه‌ها همراهتان باشیم.
 

آشنایی با نحوه ارسال کتاب و متون مذهبی از ایران به خارج از کشور

 
در صنعت حمل‌ و نقل بین‌المللی به هرگونه جابه‌جایی بار، به‌صورت کلی یا جزئی، فریت بار اطلاق می‌شود ولی عموما منظور از فریت بار، حمل هوایی با استفاده از شرکت‌های هواپیمایی بین‌المللی است. فریت بار به نسبت دیگر راه‌های حمل مطمئن‌تر، سریع‌تر و کم‌هزینه‌تر است و به صادرکننده امکان دسترسی به اقصی نقاط جهان را می‌دهد.
 
برای "فریت بار کتاب" و متون مذهبی به سرتاسر دنیا، هواپیما را می‌توان گزینه ایده‌آلی دانست. هواپیماها می‌توانند اینگونه محموله‌ها را خیلی سریع، با هزینه بسیار معقول و منطقی و با اطمینان کامل به مقصد مورد نظر برسانند. محموله های کتاب و محصولات فرهنگی معمولا حجم خیلی زیادی را اشغال نمی‌کنند ولی باید با احتیاط حمل شوند تا خراب نشوند یا آسیبی نبینند. این محصولات عموما مرتبط با دانشجویان و دانش‌آموزان و طلاب دینی هستند؛ برای این گروه، سرعت تحویل و هزینه جابجایی اهمیت زیادی دارد. با این تفاسیر از بین راه‌هایی که برای ارسال کتاب و متون وجود دارد، فقط فریت بار می‌تواند همه انتظارات فوق را برآورده کند. حمل هوایی محموله های کتاب این توانایی را دارد که کتاب و متون مذهبی شما را در اسرع وقت با منصفانه‌ترین نرخ حمل ، ارسال و در سلامت کامل در مقصد تحویل دهد.
 
در مورد ارسال مناسب کتاب و متون مذهبی به خارج از کشور دلهره دارید؟ دست از نگرانی بردارید و به سفیران اعتماد کنید. شرکت خدمات فریت بار و کارگو سفیران فریت بار کتاب و متون مذهبی شما را با احتیاط کامل و کمترین هزینه فریت بار به سرتاسر دنیا انجام می‌دهد. پشتوانه سفیران، تجربه طولانی این شرکت در فریت بار کتاب و متون و محموله‌های فرهنگی دیگر است. پیکاپ بار از همه استان‌های کشور، حمل محصول به فرودگاه، انجام تشریفات گمرکی در فرودگاه مبدا و تحویل در گمرک مقصد از جمله خدماتی است که سفیران برای ارسال‌کنندگان کتاب های فارسی و ایرانی و همچنین محصولات فرهنگی انجام می‌دهد. برای مشاوره، کسب اطلاعات و ثبت درخواست لطفا با شماره 88830215 تماس بگیرید.
 

ارسال هوایی کتاب های ایرانی به خارج از کشور چه اهمیتی دارد؟

 
کتاب، مجله، جزوات درسی و متون مذهبی از مهمترین نوشتارهای چاپی هستند که از داخل کشور برای ساکنین خارج از کشور ارسال می شود. طی چند سال اخیر و با افزایش مهاجرین و همینطور دانشجویان مهاجر تقاضا برای ارسال اینگونه کتب و متون افزایش پیدا کرده است. ضمن اینکه ایران به عنوان بزرگترین کشور فارسی‌زبان دنیا، بزرگترین تولیدکننده منابع فارسی نیز هست و اکثر خوانندگان فارسی‌زبان دنیا، کتاب‌های فارسی موردنظرشان را می‌بایست از داخل ایران تهیه کنند.
اهمیت و ارزش فرهنگی و معنوی این محصولات و همینطور آسیب‌پذیری آنها ارسال‌کنندگان را مجاب کرده تا بار کتاب و متون‌شان را از راهی ارسال کنند که تهدیدی متوجه آنها نباشد. راهی مطمئن و البته ارزان. تجربه نشان داده که فریت بار برای ارسال محصولات فرهنگی مناسب و مقرون به صرفه است.
 
شرکت فریت بار و کارگو سفیران به عنوان نماینده رسمی کلیه هواپیمایی‌های معتبر بین‌المللی فعال در ایران، سال‌هاست که محموله‌های کتاب و محصولات فرهنگی را به کشورهای مختلف، حتی دورترین کشورها ارسال می‌کند و با این فرآیند کاملا آشناست. سفیران از مهمترین و متبحرترین شرکت‌هایی است که در زمینه فریت بار کتاب و محصولات فرهنگی به سرتاسر دنیا فعالیت می‌کند.
 
 

ارسال کتاب به صورت شخصی و مسافری به خارج از ایران

 
دانشجویان و علاقه‌مندان به کتاب و محصلان حوزه‌ها و مدارس دینی متقاضیان اصلی ارسال اقلامی مانند کتاب و محصولات فرهنگی به خارج از کشور هستند. گاهی حمل کتاب‌های سنگین برای دانشجویان عازم کشورهای خارجی دشوار است. همین‌طور محصلان خارجی حوزه‌ها نیز گاهی با بردن کتاب‌های حجیم مربوط به تحصیلشان دچار مشکل می‌شوند. شاید هم شما مهاجری باشید که تعداد کتاب‌هایتان بسیار است. شرکت فریت بار و کارگو سفیران کتاب و محصولات فرهنگی را با بسته‌بندی مناسب و هزینه‌ای منصفانه در قالب بار مسافری فریت خواهد کرد. برای کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه به صفحه فریت بار مسافری مراجعه نمایید. هزینه فریت بار منصفانه از ویژگی‌های اصلی سفیران است. این شرکت همواره تلاش کرده تا هزینه فریت بار کتاب و محصولات فرهنگی را به سطحی برساند که رضایت خاطر مشتریانش جلب شود.
 
 

ارسال کتاب به خارج از ایران

 

این یک حقیقت است که هرکجای دنیا که باشی زبان و ادبیات مادری را هرگز فراموش نخواهی کرد.  کدام ایرانی است که در دورترین نقاط اروپا یا آمریکا   زندگی کند و با خواندن بیتی از حافظ یا سعدی سر ذوق نیاید و جانی دوباره نگیرد؟ بی شک یکی از کالاهای مهم هنگام مهاجرت کتاب های  ایرانی مورد علاقه مهاجران است که گاهی همدم تنهایی شان در کشور غریب خواهد بود.  برای ارسال کتاب به خارج از کشور بهترین و مقرون به صرفه ترین راه، مسیر هوایی است که در قالب خدمات فریت بار کتاب ها را در بسته بندی مناسب و فضایی استاندارد در کوتاه ترین زمان به مقصد می رساند. روند ارسال کتاب از سوی مسافران و مهاجران نشان می دهد که کشورهای آمریکا، کانادا و اتحادیه اروپا مهمترین مقاصد ارسال کتاب از مبدأ ایران به شمار می روند. در این بخش به بررسی نحوه ارسال کتاب به این سه نقطه از جهان می پردازیم.
 

ارسال کتاب به آمریکا

 

یکی از محموله هایی که همواره به کشورهای گوناگون ازجمله آمریکا ارسال می شود کتاب است. گاهی کتاب ها مربوط به دانشجویانی است که به منظور تحصیل در امریکا عازم این کشور می شوند و می‌خواهند کتب مربوط به رشته تحصیلی را به آمریکا بفرستند. گاهی هم  با مهاجران اهل مطالعه ای رو به روییم که هرگز  نمی توانند دوری کتاب هایشان را در کشور غریب تحمل کنند. پس تصمیم می گیرند کتاب ها را نیز مانند دیگر لوازم منزل به آمریکا انتقال دهند . به هر روی  برای ارسال اینگونه بارها ، هواپیما را می‌توان گزینه ایده‌آلی دانست. هواپیماها می‌توانند اینگونه محموله‌ها را خیلی سریع، با هزینه بسیار معقول و منطقی و با اطمینان کامل به هریک از شهرهای کشور پهناور آمریکا برسانند. محموله های کتاب و محصولات فرهنگی معمولا حجم خیلی زیادی را اشغال نمی‌کنند ولی باید با احتیاط حمل شوند تا خراب نشوند یا آسیبی نبینند. البته در ارسال کتاب باید به نکاتی دقت کرد و از قوانین فرهنگی کشور مبدا و مقصد مطلع بود. به صورتی که مثلا خروج کتاب های عتیقه و نسخ خطی از ایران ممنوع است و تنها با مجوز میراث فرهنگی یا وزارت فرهنگ و ارشاد امکان خروج این دسته محصولات وجود دارد.

 

بیشتر بدانید:  ارسال محصولات فرهنگی به خارج از کشور

 

شرکت خدمات فریت بار و کارگو سفیران با بیش از چهل سال تجربه در صادرات و حمل‌ونقل هوایی کتاب و محصولات فرهنگی از گمرک ها و فرودگاه‌های کشور  به تمام شهرهای  کشور آمریکادر خدمت شما است. سفیران به شما اطمینان می‌دهد که پس از بسته بندی اصولی کتاب های شما و انجام پروسه گمرکی در فرودگاه ،  حمل هوایی کتاب هایتان را بدون وقفه و در اسرع وقت توسط پرسنل مجرب و ماهر به انجام خواهد رساند.

 

ارسال کتاب به کانادا

 

امروزه کشور کانادا مقصد بسیاری از ایرانیانی است که قصد مهاجرت دارند و در این میان این کشور را برای زندگی یا تحصیل برگزیده اند. در میان بارهای ارسالی این مهاجران یامسافران کاهی به کالایی مانند کتاب بر می خوریم که معمولا مربوط به دانشجویانی است که قصد تحصیل در یکی از ایالات کانادا را دارند یا متعلق به مهاجرانی است که کتاب  جزو یکی از مهمترین اجزای زندگی شان است و به هرترتیب مایلند کتاب هایشان را به کانادا منتقل کنند. البته اخیرا  به سبب افزایش تعداد مهاجران ایرانی در کانادا برخی ایرانیان اقدام به راه اندازی کتاب فروشی کرده اند که لازم است  کتاب های ایرانی به کانادا  در حجم بالا ارسال شوند. ارسال این محموله ها همواره دغدغه ارسال کنندگان کتاب به کاناداست. چرا که سالم ماندن کتاب ها به ویژه در بخش فروش کتاب با وجود مسیر طولانی ایران به کانادا بسیار اهمیت دارد. راه حل مشخص است. در چنین مسیری بهترین وسیله برای حمل هواپیماست. امروزه امکان حمل هوایی کتاب به کانادا در شکل های گوناگون مهیاست و فریت بار  هوایی گزینه بی رقیبی در این میان به شمار می رود.

 

بیشتر بدانید: ارسال ساز و ادوات موسیقی به خارج از کشور

 

شرکت های فریت بار با علم به حساسیت محموله کتاب در ارسال هوایی به کانادا، در اولین گام این محموله ها را به شکلی استاندارد و امن بسته بندی می کنند و ضمن در نظر گرفتن ملاحظات گمرکی و قوانین مبدا و مقصد بهترین شرایط را برای ارسال کتاب به کانادا فراهم خواهند کرد. بدیهی است انواع ارسال در فریت بار سبب شده تا متقاضیان ارسال کتاب در هر رده ای اعم از تجاری، مهاجری یا اضافه بار مسافری بتوانند از این خدمات در ارسال کتاب به کانادا بهره مند شوند. البته در ارسال کتاب باید به نکاتی دقت کرد و از قوانین فرهنگی کشور مبدا و مقصد مطلع بود. به صورتی که مثلا خروج کتاب های عتیقه و نسخ خطی از ایران ممنوع است و تنها با مجوز میراث فرهنگی یا وزارت فرهنگ و ارشاد امکان خروج این دسته محصولات وجود دارد.

 شرکت خدمات فریت بار و کارگو سفیران با سالهای سال  تجربه در صادرات و حمل‌ونقل هوایی کتاب از گمرک ها و فرودگاه‌های کشور  به تمام شهرهای  کشور  کانادا در خدمت شما است. سفیران به شما اطمینان می‌دهد که انجام پروسه گمرکی در فرودگاه و حمل هوایی کتاب بدون وقفه و در اسرع وقت توسط پرسنل مجرب و ماهر به انجام خواهد رساند.

 

ارسال کتاب به کشور های عضو اتحادیه اروپا

 

اروپا امروزه به عنوان قلب فرهنگ بین المللی شناخته می شود. برخی کشورهای اروپایی نیز به عنوان سردمداران فرهنگی جهان شناخته میشوند و ورود و خروج کالاهای فرهنگی به این کشورها چشمگیر است. کتاب یکی از این محصولات است. هرساله در کشورهای گوناگون اروپایی مانند فرانسه ، آلمان و ایتالیا نمایشگاه های گوناگون فرهنگی به بهانه ها ی گوناگون برپا می شود و بسیاری از ناشران کشور مانیز در علاقه دارند در این رویدادهای فرهنگی بین المللی عرض اندام کنند. اینگونه است که موضوع ارسال کتاب به یکی از کشورهای  اتحادیه اروپا پررنگ می شود و مناسب ترین راه ارسال کتاب از سوی ارسال کنندگان کتاب به اتحادیه اروپا بررسی می شود. البته در این میان مهاجران و دانشجویان را نیز نبایستی از قلم انداخت.  بخشی از بارهای این افراد نیز کالاهایی مانند کتاب است که به دلایل تحصیلی یا مطالعاتی به یکی از کشورهای اتحادیه اروپا منتقل می کنند. رساندن به موقع کتاب ها حتی به دورترین نقطه اتحادیه اروپا  با اطمینان از سلامت کتاب ها تنها در شیوه حمل هوایی و فریت بار کتاب به اتحادیه اروپا امکان پذیر است. زیرا تمام شرایط برای یک ارسال موفق و بی دغدغه در فریت بار هوایی کتاب مهیا شده است. البته در ارسال کتاب باید به نکاتی دقت کرد و از قوانین فرهنگی کشور مبدا و مقصد مطلع بود. به صورتی که مثلا خروج کتاب های عتیقه و نسخ خطی از ایران ممنوع است و تنها با مجوز میراث فرهنگی یا وزارت فرهنگ و ارشاد امکان خروج این دسته محصولات وجود دارد.

 

بیشتر بدانید:  ارسال لوازم شخصی دانشجویان به خارج از کشور

 

 شرکت خدمات فریت بار و کارگو سفیران با سالهای سال تجربه در صادرات و حمل‌ونقل هوایی کتاب از گمرک ها و فرودگاه‌های کشور  به تمام کشورهای اتحادیه اروپا در خدمت شما است. سفیران به شما اطمینان می‌دهد که انجام پروسه گمرکی در فرودگاه و حمل هوایی کتاب بدون وقفه و در اسرع وقت توسط پرسنل مجرب و ماهر به انجام خواهد رساند.

 

هزینه ارسال هوایی کتاب به خارج از کشور

 
برای بسیاری از ارسال‌کنندگان بارهایی مثل کتاب و متون مذهبی هزینه حمل یکی از دغدغه‌ها و نگرانی‌های اساسی است؛ اینکه چقدر باید برای جابجایی بپردازند؛ اما در تعیین هزینه چندین عامل نقشی تعیین کننده دارند: اینکه مقصد بار کجاست؟ چقدر وزن دارد؟ و قرار است با چه سرعتی به مقصد برسد؟ اگر مقصد شما کشورهای همسایه است، اگر بار شما بسیار زیاد و سنگین است و اگر عجله‌ای برای ارسال بار ندارید، شاید راه‌های زمینی برای حمل و نقل مناسبتر باشند و هزینه‌ای متناسب و منطقی برای شما در نظر گرفته شود. ولی اگر این شرایط طور دیگر باشد چه؟ مثلا اگر مقصد دور دست باشد؟ یا اگر تعداد کتاب‌ها محدود بود؟ و یا اگر خواستید خیلی زود محموله را به مقصد برسانید؟ در این صورت ارسال زمینی یا دریایی اصلا منطقی نیست. این راه‌ها نمی‌توانند تقاضای شما را برآورده کنند؛ علاوه بر اینکه کُند هستند و به بسیاری از کشورها دسترسی ندارند، هزینه‌ای که بابت حمل از شما طلب می‌کنند (به نسبت حجم بار) اصلا به صرفه و منطقی نیست. در واقع شما احتمالا مجبور به پرداخت هزینه بسیار زیادی باشید. در چنین وضعیتی فریت بار بهترین گزینه ممکن است.
 
 
 
 
فریت بار راهی مقرون به صرفه، منطقی و معقول برای صادرات کتاب و محصولات فرهنگی مشابه است. شرکت‌های هواپیمایی برای محاسبه هزینه فریت بار کتاب و متون مذهبی، مبنا را مقصد و وزن محاسباتی محموله قرار می‌دهند. این روش محاسبه باعث شده تا هزینه فریت بار برای محموله‌های متوسط و نه چندان بزرگ، در قیاس با هزینه حمل راه‌های دریایی و زمینی، معقول‌تر و به صرفه‌تر شود.
 
شما می‌توانید با خیالی آسوده ارسال هوایی کتاب و محصولات فرهنگی را به سفیران واگذار کنید. سفیران تضمین می‌کند محموله صادراتی شما را، در هر میزان وزنی که هست و هر مقصدی که دارد، با مناسبترین نرخ ارسال کند. برای آشنایی بیشتر با شیوه محاسبه هزینه‌ها و تعیین هزینه فریت بار کتاب و متون مذهبی خود، با شماره 88830215 تماس بگیرید و با کارشناسان سفیران گفت‌وگو کنید.
 

برای ارسال کتاب به خارج از کشور به چه مدارکی نیاز است؟

 
توجه داشته باشید که فقط امکان ارسال کتاب‌هایی که قانون کشور آنها را ممنوع نکرده، آزاد است. ضمناً کتب و متون نباید به هیچ وجه عتیقه و یا تاریخی باشند، چون طبق قانون گمرک خروج اشیا عتیقه مجاز نیست. گفتنی است کتاب‌های سیاسی نیز اجازه خروج از کشور را ندارند. اگر بار، حجم محدودی داشته باشد، غیراقتصادی بوده و بدون مجوز خاصی می‌توان ارسال را انجام داد ولی اگر حجم کتاب‌ها از میزان مشخصی بیشتر باشد، باید از وزارت ارشاد مجوز خروج گرفت و لازم است تمامی کتاب‌ها شماره استاندارد بین المللی کتاب یا شابک را داشته باشند. لازم به ذکر است که مدارک گفته شده حداقل مدارک لازم است.
 
 
 
 
 لطفا با شماره تلفن 88830215 تماس بگیرید؛ کارشناسان سفیران در مورد همه مدارک لازم برای فریت بار کتاب و محصولات فرهنگی راهنمایی‌تان می‌کنند. به خاطر داشته باشید که ممکن است گمرک کشور مقصد قوانین خاص خود را داشته باشد؛ پس این احتمال هست که غیر از مدارکی که گمرک ایران از شما خواسته، برای ترخیص در کشور مقصد به مدارک دیگری هم نیاز داشته باشید. در این مورد هم می‌توانید با سفیران صحبت کنید.
 
سفیران در پروسه گمرکی فریت بار کتاب و محصولات فرهنگی در کنار شما هست و هر کمک و همراهی‌ای لازم باشد انجام خواهد داد تا بدون مشکل محموله‌تان را ارسال کنید.
 

نحوه بسته بندی کتاب ها برای حمل هوایی آنها چگونه است؟

 
برای فریت بار کتاب و متون مذهبی، بهتر است آنها را در جعبه یا کارتن قرار دهید و با چسب یا نوار محکم ببندید. جعبه یا کارتن بسته‌بندی باید مستحکم بوده و ظاهری شکیل و مرتب داشته باشد. به خاطر داشته باشید که برخی از کشورها نسبت به کارتن موز حساسیت داشته و محموله‌هایی که داخل کارتن موز قرار دارند را به هیچ وجه تحویل نمی‌گیرند. سعی کنید از کارتن موز برای بسته‌بندی استفاده نکنید.
 

صدور بارنامه هوایی با نرخ مصوب حمل ، برای ارسال کتاب های فارسی به خارج از کشور

 
شرکت خدمات فریت بار و کارگو سفیران از سازمان هواپیمایی کشوری برای صدور بارنامه شرکت‌های هواپیمایی معتبر و انجام خدمات حمل هوایی مجوز رسمی دارد و می‌تواند با مناسبترین نرخ این کار را بر عهده بگیرد و بار را در اسرع وقت به مقصد ارسال کند.
برای سفیران اعتبار شرکت‌های هواپیمایی بین‌المللی و مسیرهای پروازی اهمیت خیلی زیادی دارد و همیشه تلاش می‌کند محموله‌های کتاب و متون مذهبی را با بهترین شرکت‌های هواپیمایی بین‌المللی و مناسب‌ترین مسیرها به مقصد برساند. هدف این است که سرعت حمل بیشتر شده، تأخیر به حداقل برسد و در نهایت کیفیت محصولات حفظ شود. برای همین سفیران هواپیماهای پهن‌پیکر و مسیرهای مستقیم را برای بار شما در نظر می‌گیرد که محموله شما در اسرع وقت و در سلامت کامل به کشور مورد نظر برسد.
دفتر سفیران در فرودگاه امام خمینی، ترمینال کارگو، دفتر شماره سیزده قرار دارد. شماره 88830215 شماره اصلی شرکت سفیران است. با این شماره تماس بگیرید و فریت بار محموله کتاب و محصولات فرهنگی خود را به سفیران واگذار کنید.
 

سخن پایانی

 
سفیران از بسته‌بندی و پیکاپ بار تا ارائه خدمات انبارداری در کشور را برای مشتریان انجام خواهد داد. ضمناً امکان پیگیری آنلاین محموله در تمام مراحل فریت بار برای شما فراهم کرده است تا هر زمانی که خواستید از موقعیت محموله خود آگاه شوید. این شرکت صدور بارنامه و رزرو کتبی را به عنوان یکی از خدماتش برای محصولات صادراتی شما انجام خواهد داد. این نکته هم قابل ذکر است که سفیران می‌تواند محصولات شما را بیمه ‌کند؛ این شرکت برای بیمه تکمیلی از شرکت‌های بیمه معتبر استفاده خواهد کرد.
برای شروع با تلفن 88830215 تماس بگیرید و درخواستتان را ثبت کنید. شرکت فریت بار و کارگو سفیران با چند دهه تجربه در فریت بار کتاب و محصولات فرهنگی، از اهمیت نگهداری و حمل این محموله به خوبی آگاه است. سفیران حداکثر سعی‌اش را می‌کند تا هزینه ارسال بار کتاب و محصولات فرهنگی شما به حداقل برسد و بار در سلامت کامل در مقصد تحویل داده شود.
 
حال که با گوشه‌ای از خدمات شرکت سفیران مستقر در فریت بار فرودگاه امام خمینی ، در زمینه حمل هوایی و فریت بار کتاب و محصولات فرهنگی آشنا شدید بهتر است برخی قابلیت‌های دیگر این شرکت را نیز بدانید. با سفیران، کتاب‌ها پروازی شیرین را تجربه می‌کنند:
 
  • مشاوره رایگان برای حمل بار شما و بازدید آن در مبدأ
  • بسته‌بندی انواع بار جهت حمل هوایی فریت بار در محل کار یا منزل فرستنده 
  • تحویل بار در مبدأ و حمل زمینی آن به فرودگاه 
  • ارائه انواع خدمات انبارداری در مبدأ 
  • ارائه خدمات بیمه تکمیلی بار توسط شرکت‌های معتبر بیمه 
  • انجام تشریفات گمرکی در راستای خروج بار از گمرکات کشور و حمل هوایی به مقصد
  • صدور بارنامه با مناسب‌ترین نرخ حمل هوایی بار با معتبرترین ایرلاین های فعال در ایران
  • دریافت رزرو کتبی بار از ایرلاین و ارائه آن به فرستنده بار
  • ارائه خدمات آنلاین جستجوی بار جهت دریافت اطلاعات مراحل حمل توسط شرکت هواپیمایی
اطلاعات بیشتر

شرایط امنیتی و حراستی فریت کتب درسی و متون مذهبی

فرودگاهها در سرتاسر دنیا یکی از امن ترین اماکن عمومی جهت حمل هوایی مسافرین وانواع کالای تجاری به حساب می آیند. حکومت ها ودولت های کشور های مختلف ، حفظ امنیت پایدار درفرودگاه های قلمرو حکومتی خود را ، بدون لحظه ای غفلت، یکی از وظایف اصلی خود و نمادی از قدرت آن کشور در حفظ آرامش، آسایش و امنیت مردمان خود قلمداد میکنند.
ادامه مطلب

ارسال بار به تمامی کشورهای دنیا

ویدئو های دیدنی فریت بار