ادوات موسیقی

فریت بار ادوات موسیقی به سرتاسر دنیا


اگر در محوطه فرودگاه به گروهی با سازهای گوناگون برخوردید تعجب نکنید؛ قرار نیست کنسرتی در محوطه فرودگاه برگزار شود. این‌ها اعضای یک گروه موسیقی هستند که برای برگزاری کنسرت، به خارج از کشور سفر می‌کنند. با رشد آمار مهاجران ایرانی در خارج از کشور، برپایی کنسرت‌ها و برنامه‌های ایرانی در خارج از کشور رونق گرفته و سالانه گروه‌های موسیقی برای اجرای برنامه‌های گوناگون به این کشورها سفر می‌کنند. حتی موسیقی ایرانی در میان خارجی‌ها نیز علاقه‌مندانی دارد. موضوع مهم در این میان طریقه حمل سازهای گروه است. این سازهای حساس باید در سلامت کامل به مقصد برسند. چراکه قرار است کنسرت با این سازها اجرا شود. پس باید راهی مطمئن و البته سریع پیدا کرد. حضور گروه با سازها در فرودگاه نشان می‌دهد که راه درست را پیدا کرده‌اند. فقط کافی است در فرودگاه امام خمینی به ترمینال کارگو، دفتر شماره سیزده مراجعه کنند تا با تحویل دادن سازهایشان به شرکت سفیران، مراحل استاندارد فریت بار ادوات موسیقی آغاز شود و خیلی زود سازهایشان را در صحت و سلامت و با منصفانه‌ترین قیمت در فرودگاه مقصد ببینند. اجرای خوب گروه و حال خوش تماشاگران، آرزوی سفیران است.

 آشنایی با فریت بار ادوات موسیقی


در صنعت حمل‌ونقل بین‌المللی به هرگونه جابه‌جایی بار، به‌صورت کلی یا جزئی، فریت بار اطلاق می‌شود ولی عموماً منظور از فریت بار، حمل هوایی با استفاده از شرکت‌های هواپیمایی بین‌المللی است. فریت بار به نسبت دیگر راه‌های حمل مطمئن‌تر، سریع‌تر و کم‌هزینه‌تر است و به صادرکننده امکان دسترسی به اقصی نقاط جهان را می‌دهد. امروزه هواپیماها امکانات بیشتری دارند و برای حمل بار مناسب‌تر شده‌اند. تکنولوژی مدرن بکار رفته در هواپیماها، باعث شده تا ایمنی محموله‌ها بیشتر و احتمال آسیب آن‌ها بی‌نهایت کم شود.
برای فریت بار ادوات موسیقی به سرتاسر دنیا، هواپیما وسیله‌ای مطمئن و مقرون به صرفه است؛ تجهیزات موسیقی در هواپیما از ایمنی کافی برخوردارند، با سرعت زیاد به مقصد می‌رسند و هزینه جابجایی آن‌ها کم است. وقتی ساز خیلی کوچک باشد شاید بتوانید آن را به داخل کابین ببرید ولی وقتی ابعاد ساز بزرگ باشد یا تعداد زیادی ساز داشته باشید امکان بردن آن‌ها به کابین وجود ندارد. در این وضعیت بهتر است از فریت بار یا حمل هوایی برای ارسال ساز استفاده کنید. فریت بار شرایط مطلوبی برای نگهداری انواع سازها داشته و اجازه نمی‌دهد آسیب یا صدمه‌ای به هیچ سازی وارد بیاید. این روش به نسبت دیگر راه‌های جابجایی، مثل حمل زمینی، سرعت بیشتری داشته و هزینه منصفانه‌تری برای شما در پی خواهد داشت. فریت بار می‌تواند انواع ادوات موسیقی را به سرتاسر دنیا ارسال کند و در سلامت کامل تحویل دهد.
اگر به دنبال شرکتی برای فریت بار آلات موسیقی هستید، اگر در مورد سلامت سازتان نگرانی دارید، از شما می‌خواهیم نگرانی را کنار بگذارید و به سفیران اعتماد کنید. شرکت خدمات فریت بار و کارگو سفیران فریت بار ادوات موسیقی شما را با حداکثر ایمنی، با کمترین هزینه فریت بار و در اسرع وقت به همه کشورهای دنیا انجام می‌دهد. سفیران تجربه‌ای سه دهه‌ای در فریت بار انواع سازهای موسیقی به اقصی نقاط دنیا دارد. پیکاپ بار از همه استان‌های کشور، حمل محصول به فرودگاه، انجام تشریفات گمرکی در فرودگاه مبدأ و تحویل در گمرک مقصد از جمله خدماتی است که سفیران برای ارسال‌کنندگان ادوات موسیقی انجام می‌دهد. برای مشاوره، کسب اطلاعات و ثبت درخواست لطفاً با شماره 88830215 تماس بگیرید.

فریت بار ادوات موسیقی چه اهمیتی دارد؟


حمل ساز به خارج از کشور عموماً در دو حالت اتفاق می‌افتد؛ یا تحت عنوان لوازم شخصی منتقل می‌شود و یا به قصد اجرای برنامه موسیقی و کنسرت در حال ارسال است. در هر دو این حالات، اگر ساز ابعاد بزرگی داشته باشد، مثل پیانو، چنگ یا ویولن سل، باید به صورت بار به مقصد حمل شود؛ اما سازها ارزش مادی و معنوی و همین‌طور ظرافت و حساسیت زیادی دارند و نمی‌توان با آن‌ها مثل یک تجهیز صنعتی برخورد کرد. ادوات موسیقی باید با ایمنی زیادی جابجا شوند تا سلامت آن‌ها ذره‌ای تهدید نشود. کوچک‌ترین آسیبی به آلات موسیقی ممکن است باعث شود آن ساز به طور کامل از دست برود و خراب شود. فریت بار راه مطمئنی است که برای حمل سازتان باید از آن استفاده کنید. فریت بار همه شرایط حمل محموله‌های ارزشمند هنری را دارد.
سفیران از با تجربه‌ترین شرکت‌هایی است که در زمینه فریت بار ادوات موسیقی به سرتاسر دنیا فعالیت می‌کند. شرکت فریت بار و کارگو سفیران به عنوان نماینده رسمی کلیه هواپیمایی‌های معتبر بین‌المللی فعال در ایران، محموله‌های متعددی از سازها، ادوات و تجهیزات موسیقی را به شهرها، کشورها و قاره‌های مختلف، حتی دورترین آن‌ها ارسال کرده است.
شرکت سفیران همواره تلاش کرده تا هزینه فریت بار ادوات موسیقی را برای مشتریانش تا حد ممکن کاهش دهد تا رضایت خاطر آن‌ها جلب شود.

فریت بار ادوات موسیقی و پیانو به صورت شخصی و مسافری


اگر علاقه‌مند به موسیقی هستید و ساز می‌زنید یا دانشجوی مهاجر رشته موسیقی هستید، ما حمل سازتان را بر عهده می‌گیریم. شاید هم نوازنده پیانو هستید و نمی‌دانید ساز حجیمتان را با چه وسیله‌ای به کشور مقصد ارسال کنید. ما می‌دانیم که این پیانو برای شما چه ارزشی دارد. کارشناسان خبره ما در امر بسته‌بندی، خیال شما را کاملاً راحت خواهند کرد. پیانوی دوست داشتنی شما را صحیح و سالم در بسته‌بندی اصولی و استاندارد در زمانی کوتاه به دستان هنرمند شما خواهیم رساند. ارسال بعضی سازها هم به دلیل حساسیت و ظرافت آن‌ها، یکی از مهم‌ترین مراحل سفر نوازندگان است. مجموعه سفیران آماده است تا این ساز ها را با رعایت کامل اصول ایمنی و مناسب ترین هزینه در قالب فریت بار مسافری، در کنار باقی وسایلتان به کشور مقصد ارسال کند. برای کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه به صفحه فریت بار مسافری مراجعه نمایید.

هزینه فریت بار ادوات موسیقی


برای حمل ساز به کشور موردنظرتان چند راه وجود دارد؟ اگر بخواهید از قسمت بار هواپیما استفاده کنید و سازتان را به عنوان اضافه بار با خود ببرید، متحمل جریمه بسیار زیادی خواهید شد و هزینه زیادی به شما تحمیل می‌شود. تصور کنید ساز پیانوی کوچک دیواری، پس از بسته‌بندی اصولی بار حداقل یک‌صد کیلوگرم وزن دارد؛ این یعنی حداقل یک‌صد کیلوگرم اضافه بار که جریمه آن مبلغ زیادی می‌شود؛ اما اگر بخواهید از راه‌های غیر هوایی این سازها را ارسال کنید مشکلات شما خیلی بیشتر خواهد بود. این راه‌ها علاوه بر اینکه پر هزینه هستند، مدت زمان زیادی هم طول می‌کشند. فرضاً اگر شما کنسرت داشته باشید، نمی‌توانید روزهای زیادی منتظر رسیدن سازها بمانید. علاوه بر این، این راه‌ها به خیلی از کشورهای دنیا دسترسی ندارد. در کنار همه این‌ها، احتمال آسیب ساز هم بسیار بالاست.
با این تفاسیر بهترین راه، فریت بار ساز است. هزینه فریت بار به مراتب از جریمه اضافه بار شرکت‌های هواپیمایی کمتر می‌شود؛ این راهی مقرون به صرفه، منطقی و معقول برای ارسال انواع ادوات موسیقی در وزن‌ها و ابعاد مختلف است. برای محاسبه هزینه فریت بار ادوات موسیقی، شرکت‌های هواپیمایی مبنا را مقصد و وزن محاسباتی محموله قرار می‌دهند که با این روش محاسباتی، هزینه فریت بار برای محموله‌های متوسط معقول و به صرفه خواهد بود. در این روش، سازها به طور تخصصی بسته‌بندی، نگهداری و حمل خواهند شد که همین باعث می‌شود هزینه‌های جانبی هم کاهش یابد؛ هزینه‌هایی مثل آسیب دیدن ساز، تأخیر و از این دست مسائل.
پیشنهاد می‌کنیم با اطمینان خاطر (فریت بار) ادوات موسیقی خود را به سفیران واگذار کنید. سفیران متعهد می‌شود ادوات موسیقی گران‌بها و ارزشمند شما را، در هر میزان وزنی که هست و هر مقصدی که دارد، با مناسب‌ترین نرخ ارسال کند. برای آشنایی بیشتر با شیوه محاسبه هزینه‌ها و تعیین هزینه فریت بار ادوات موسیقی خود، با شماره 88830215 تماس بگیرید و با کارشناسان سفیران گفت‌وگو کنید.

برای فریت بار ادوات موسیقی به چه مدارکی نیاز است؟


پیش از هر چیز باید اطلاع داشته باشید که خروج سازهای عتیقه از کشور ممنوع است و به هیچ وجه امکان فریت بار این نوع سازها و اساساً هر نوع عتیقه دیگری وجود ندارد.
اما در مورد سازهای معمول، مطابق قانون کشور، خروج با مجوز وزارت ارشاد و فرهنگ اسلامی مجاز و بلامانع است. اگر سازها به منزله وسیله شخصی باشند و به قصد فروش یا هر نوع مقاصد تجاری دیگری آن‌ها را از کشور خارج نمی‌کنید، مجوز ارشاد کافی است ولی اگر قصدتان از ارسال سازها، مقاصد اقتصادی است، علاوه بر این، به مجوز معاونت بازرگانی وزارت صنعت، معدن و تجارت هم نیاز خواهید داشت. گر ساز ها خارجی باشند هم برای خروج آن‌ها باید مجوز وزارت صمت را داشته باشید. طبیعتاً سازهای فروشی مجوز قطعی خروج می‌گیرند ولی سازهایی که برای کنسرت خارج می‌شوند، از گمرک مجوز موقت دریافت می‌کنند و می‌توان دوباره آن‌ها را به کشور بازگرداند.
البته این حداقل مدارک لازم است و امکانش هست به مدارک بیشتری نیاز داشته باشید. لطفاً با شماره تلفن 88830215 تماس بگیرید؛ کارشناسان سفیران در مورد همه مدارک لازم برای فریت بار ادوات موسیقی راهنمایی‌تان می‌کنند.
ممکن است گمرک کشور مقصد قوانین خاص خود را داشته باشد و این احتمال هست که غیر از مدارکی که گمرک ایران از شما می‌خواهد، در آن کشور به مدارک دیگری هم نیاز داشته باشید. این مسئله را هم می‌توانید از سفیران بپرسید.
سفیران در پروسه گمرکی فریت بار ادوات موسیقی در هر لحظه در کنار شما هست و هر کمک و همراهی‌ای لازم باشد انجام خواهد داد تا بدون مشکل محموله‌تان را ارسال کنید.

در فریت بار ادوات موسیقی، محمولات چگونه بسته‌بندی می‌شوند؟


پیشنهاد می‌کنیم بسته‌بندی ساز خود را به عهده سفیران بگذارید. سفیران می‌تواند به طور تخصصی و ویژه این کالاهای ارزشمند را برای شما بسته‌بندی و مهیای ارسال کند. بهترین کار برای بسته‌بندی سازها این است که در جعبه قرار گیرند. اگر جعبه مخصوص خود ساز باشد به مراتب بهتر است. سفیران کارگاه مخصوصی برای ساخت جعبه‌های چوبی دارد و می‌تواند جعبه‌هایی مستحکم و مطمئن برای ادوات موسیقی شما بسازد تا از بابت ایمنی ساز در طول راه اطمینان خاطر داشته باشید.

صدور بارنامه فریت بار ادوات موسیقی چگونه است؟


دفتر سفیران در فرودگاه امام خمینی، ترمینال کارگو، دفتر شماره سیزده قرار دارد. شماره 88830215 شماره اصلی شرکت سفیران است. با این شماره تماس بگیرید و فریت بار ادوات موسیقی خود را به سفیران واگذار کنید. شرکت خدمات فریت بار و کارگو سفیران از سازمان هواپیمایی کشوری برای صدور بارنامه شرکت‌های هواپیمایی معتبر و انجام خدمات حمل هوایی مجوز رسمی دارد و می‌تواند با مناسب‌ترین نرخ این کار را بر عهده بگیرد و بار را در اسرع وقت به مقصد ارسال کند.
برای سفیران اعتبار شرکت‌های هواپیمایی بین‌المللی و مسیرهای پروازی اهمیت خیلی زیادی دارد و همیشه تلاش می‌کند تجهیزات و ادوات موسیقی را با بهترین شرکت‌های هواپیمایی بین‌المللی و مناسب‌ترین مسیرها به مقصد برساند. هدف این است که سرعت حمل بیشتر شده، تأخیر به حداقل برسد و در نهایت کیفیت محصولات حفظ شود. برای همین سفیران هواپیماهای پهن‌پیکر و مسیرهای مستقیم را برای بار شما در نظر می‌گیرد که محموله شما در اسرع وقت و در سلامت کامل به کشور مورد نظر برسد.

سخن پایانی


شرکت سفیران صدور بارنامه و رزرو کتبی را برای آثار هنری شما با نرخی منصفانه انجام خواهد داد. سفیران همچنین امکان پیگیری آنلاین محموله در تمام مراحل فریت بار فراهم کرده است تا هر زمانی که خواستید از موقعیت محموله خود آگاه شوید. این شرکت از بسته‌بندی و پیکاپ بار تا ارائه خدمات انبارداری در کشور را برای مشتریان انجام خواهد داد. در ضمن سفیران می‌تواند محصولات شما را بیمه ‌کند؛ این شرکت برای بیمه تکمیلی از شرکت‌های بیمه معتبر استفاده خواهد کرد.
برای شروع با تلفن 88830215 تماس بگیرید و درخواستتان را ثبت کنید. شرکت فریت بار و کارگو سفیران با چند دهه تجربه در فریت بار ادوات موسیقی از اهمیت این تجهیزات و شیوه حمل آن به خوبی آگاه است. سفیران حداکثر سعی‌اش را می‌کند تا هزینه فریت بار ادوات موسیقی به حداقل برسد و محموله شما در سلامت کامل در مقصد تحویل داده شود.
حال که با گوشه‌ی از خدمات شرکت سفیران در زمینه حمل هوایی و فریت بار ادوات موسیقی آشنا شدید بهتر است برخی قابلیت‌های دیگر این شرکت را نیز بدانید. سازهایتان را با سفیران کوک کنید:

اطلاعات بیشتر

شرایط امنیتی و حراستی فریت ادوات موسیقی

فرودگاهها در سرتاسر دنیا یکی از امن ترین اماکن عمومی جهت حمل هوایی مسافرین وانواع کالای تجاری به حساب می آیند. حکومت ها ودولت های کشور های مختلف ، حفظ امنیت پایدار درفرودگاه های قلمرو حکومتی خود را ، بدون لحظه ای غفلت، یکی از وظایف اصلی خود و نمادی از قدرت آن کشور در حفظ آرامش، آسایش و امنیت مردمان خود قلمداد میکنند. فرودگاه ها ی کشور ما ، علی الخصوص فرودگاه امام خمینی ، به عنوان دروازه اصلی حمل ونقل هوایی کشور، با لطف پروردگار و تلاش ، کوشش و مدیریت نیروهای انتظامی، نظامی، قضایی، امنیت و حراستی، و با همکاری پرسنل نهاد ها و موسسات ، مشغول در این فرودگاه ، همواره بستر آرامش و تحرک بی وقفه و امن مسافر و کالا ، در این مکان استراتژیک بوده و هست.
ادامه مطلب

ارسال بار به تمامی کشورهای دنیا