خدمات ارسال کارگو به فرودگاه بین‌المللی بوریسپیل شهر کی یف

اطلاعات بیشتر

ﺩﺭﺑﺎﺭﻩ ﻓﺮﻭﺩگاﻩ بین‌المللی بوریسپیل ﺷﻬﺮ کی یف

یک ضرب المثل قدیمی هست که می گوید: مسافر سرگشته است. اما امروز خدماتی مانند فریت بار چنان امکانی ایجاد کرده که مسافران زمانه ما مسافرتی بی دغدغه راتجربه می کنند.چگونه؟ ما با نگاهی نو به سفر برایتان از خدمات حمل و نقل هوایی خواهیم گفت و همینطور از فرودگاه ها که اقتصاد شهر ها را در دست گرفته اند. اگر اطلاعاتی در باره فرودگاه بوریسپیل بخواهید فرودگاه بین المللی بوریسپیل، فرودگاهی بین المللی با کاربری نظامی-عمومی در  شهر بوریسپیل در استان کیف اوکراین است. این فرودگاه بزرگترین فرودگاه کشور است و در فاصله بیست و نه کیلومتری شرق شهر کیف، پايتخت کشور اوکراین قرار دارد. اداره و مالکیت این فرودگاه در اختیار دولت کشور اوکراین است. این فرودگاه در هفتم ماه جولای سال 1959 میلادی فعالیت خود را آغاز کرد .دفاتر بار شرکت های هواپیمایی، مراکز گمرکی مستقر در فرودگاه، شرکت های ارائه دهنده خدمات ترخیص بار  و شرکت های حمل و نقل زمینی ، مراکز فریت بار و کارگو این فرودگاه  را که رصد کردید ، به منظور آشنایی اولیه با خدمات مربوط به نقل و انتقال ، ترخیص کالا و فریت بار این فرودگاه مطالب ما را بخوانید  و امور  مربوط به بارتان را  در فرودگاه بوریسپیل انجام دهید.
 

ایرلاین های ارسال کننده کارگو به فرودگاه بین‌المللی بوریسپیل در شهر کی یف

در این قسمت نام و مشخصات دفتر هواپیمایی که قادر به انجام ارسال بار به کی یف می باشند را به طور کامل ذکر کردیم. لازم به ذکر است که در شرایط خاص بعضی از شرکت های هواپیمایی قادر به ارائه سرویس نخواهند بود. پس از انجام پروسه ارسال بار به کی یف از طریق فرودگاه Boryspil Intl. Airport جهت اطلاع از رسیدن بارتان و حصول اطمینان می توانید با دفتر خدمات بار ایر لاین حمل کننده بارتان به مقصد از طریق اطلاعات زیر تماس حاصل کنید، و جهت دریافت مدارک بارتان به دفتر خدمات بار این شرکت و یا محلی که ایشان شما را راهنمایی می کنند مراجعه نمایید.

اطلاعات دفتر کارگو ایرلاین ها در شهر کی یف

Globe Air Cargo Ltd ( GSA for Qatar Airways Cargo), Kikvidze 18a, 01103, Kyiv, Ukraine
Borispol International Airport, Cargo Section, 08300 Ukraine
Boryspil -7 Boryspil district Kyiv region, 08300 Gora village
Borispol Airport Authority
Globe Air Cargo Ltd ( GSA for Qatar Airways Cargo), Kikvidze 18a, 01103, Kyiv, Ukraine
Borispol International Airport, Cargo Section, 08300 Ukraine
Boryspil -7 Boryspil district Kyiv region, 08300 Gora village
Borispol Airport Authority

اطلاعات فرودگاه بین‌المللی بوریسپیل


تلفن فرودگاه
Ukraine
Boryspil Intl. Airport

ترمینال های کارگو در فرودگاه بین‌المللی بوریسپیل

پس از رسیدن بار شما از فرودگاه مبدا به فرودگاه Boryspil Intl. Airport شما می توانید پس از دریافت بار خود از دفتر شرکت هواپیمایی در شهر کی یف با مراجعه به انبار ورودی مورد نظر خود واقع در این فرودگاه نسبت به ترخیص و تحویل بار خود اقدام نمایید.

گمرک تجاری (کارگو) در فرودگاه بین‌المللی بوریسپیل

ورود و خروج تمامی محمولات هوایی اعم از مسافری، مهاجری و تجاری، به هر کشور، مستلزم رعایت قوانین گمرکی ان کشور و پرداخت عوارض و حقوق گمرکی می باشد. ورود بار شما به فرودگاه Boryspil Intl. Airport هم از این قاعده مستثنی نمیباشد. ما تمامی قوانین گمرکی مقصد مورد نظرتان را در صفحه گمرک Mytnyy Post Skhidnyy Terminal برای شما به تفصیل توضیح داده ایم.

شرکت های اجاره وانت و کامیونت

پس از اینکه بار شما از گمرک Mytnyy Post Skhidnyy Terminal در فرودگاه Boryspil Intl. Airport توسط خودتان و یا یکی از شرکت های ترخیص کار معرفی شده در سایت سفیران بطور قطعی ترخیص کردید، شما می توانید با استفاده از سرویس های ارائه شده توسط یکی از شرکت های زیر ماشین حمل بار (ون، وانت، کامیونت) بطور روزانه اجاره نموده و بار خود را به منزل و یا مقصد نهایی برسانید.

شرایط امنیتی و حراستی فریت بار به کی یف

فرودگاهها در سرتاسر دنیا یکی از امن ترین اماکن عمومی جهت حمل هوایی مسافرین وانواع کالای تجاری به حساب می آیند. حکومت ها ودولت های کشور های مختلف ، حفظ امنیت پایدار درفرودگاه های قلمرو حکومتی خود را ، بدون لحظه ای غفلت، یکی از وظایف اصلی خود و نمادی از قدرت آن کشور در حفظ آرامش، آسایش و امنیت مردمان خود قلمداد میکنند.
ادامه مطلب

نقشه فرودگاه بین‌المللی بوریسپیل
KIEV WEATHER
ویدئو های دیدنی فریت بار