هر آنچه باید در باره ارسال هوایی نمونه کالا از فرودگاه امام به خارج از ایران بدانیم

کسب و کار و تجارت مسیری پر پیچ و خم است. وقتی پای صادرات و بده بستان با کشورهای دیگر جهان به میان بیاید این پیچ و خم ها احتمالاً پر تعداد تر می شوند. چه بسیار کارخانه هایی که تمام ماشین های مربوط به تولید و بسته بندی کارخانه را از کشورهای خارجی خریداری کرده اند و گاهی تکنولوژی این دستگاه ها در داخل ایران وجود ندارد. این اتفاق در باره اتومبیل های مدل بالای خارجی نیز صادق است که گاهی عیب یابی آن تنها کار نمایندگی های خارج از کشور است.به هر روی اگر روزی این دستگاه های از فرنگ بازگشته دچار مشکل شوند باید برای تعمیر نزد متتخصصان کشور تولید کننده بازگردانده شوند و دوباره به کشور  باز گردند.این بسیاری از دستگاه های فعال در کارخانجات را  نیز شامل می شود. گاهی هم قرار داد هایی میان صادر کنندگان کشورمان با شرکت های خارجی منعقد می شود که طبق قرارداد پیش از رد و بدل عمده کالا باید نمونه ای برای طرف خارجی فرستاده شود و پس از تأیید کیفیت، قرار داد نهایی گردد.
 
این موضوع  طیف وسیعی از کالاها را در بر می گیرد. از مواد غذایی گرفته تا ماشین آلات و همچنین صنایع دستی  و فرش  و آثار هنری مانند تابلوهای نقاشی. این ها همه در شمار نمونه کالاهایی قرار می گیرند که بین کشورمان و جهان مبادله می شوند. به دلایل گوناگون. از موضوع  نوع قراردادها که بگذریم موضوع چگونگی ارسال آنهاست. این کالاها باید بر اساس زمانبندی های تعیین شده بدون فوت وقت در امنیت کامل به دست طرف خارجی برسد. پیداست که برای ارسال هریک از این کالا ها  مسیری امن باید و سریع.  پی گیری این ویژگی ها  ما را به یک مسیر می رساند. مسیر هوایی. بی شک حمل هوایی بهترین گزینه ای است که می توان نمونه کالاها را برای تکمیل قرار دادها یا تعمیرات و شرکت در نمایشگاهها به کشورهای دیگر فرستاد. شرکت فریت بار و کارگو سفیران آماده است تا در نهایت دقت، امانت شما را سالم و با منصفانه ترین قیمت به مقصد برساند.
 

آشنایی با ارسال هوایی و سریع نمونه کالا ازفرودگاه امام خمینی به خارج از ایران

 
در صنعت حمل‌ونقل بین‌المللی به هرگونه جابه جایی، به صورت کلی یا جزئی، فریت بار اطلاق می‌شود ولی عموما منظور از فریت بار، حمل هوایی با استفاده از شرکت‌های هواپیمایی بین‌المللی است. فریت بار به نسبت دیگر راه‌های حمل مطمئن‌تر، سریع‌تر و کم‌هزینه‌تر است و به صادرکننده امکان دسترسی به اقصی نقاط جهان را می‌دهد.
 
برای "ارسال هوایی نمونه کالا" به سرتاسر دنیا، باید از راه تخصصی، پر سرعت و کم هزینه استفاده کرد. نمونه‌های کالا تنوع گسترده‌ای دارند و انواع و اجناس مختلفی از کالاها را شامل می‌شوند. این نمونه‌ها عموما برای مقاصد غیرتجاری و غیراقتصادی به خارج از کشور ارسال می‌شوند، با این وجود باید در سلامت کامل و بدون هیچ آسیب و تاخیری به مقصد برسند. حمل هوایی از بهترین شیوه‌های جابجایی نمونه کالاها است؛ سریع است، امکانات مناسبی برای محافظت از انواع کالاها دارد، به همه جای دنیا می‌رود و هزینه حمل آن منطقی است. مهم نیست نمونه کالای شما چیست، چه جنسی دارد یا چه حجم و ابعادی دارد؛ برای ارسال آن می‌توانید به فریت بار اطمینان کنید و محموله باارزش خود را به دست آن بسپارید.
 
به دنبال شرکتی برای ارسال هوایی نمونه کالاهای خود هستید؟ به سفیران اعتماد کنید. شرکت خدمات فریت بار و کارگو سفیران با بیش از سه دهه فعالیت در این زمینه، "حمل هوایی نمونه کالا" ی شما را به همه کشورهای دنیا بر عهده می‌گیرد و به بهترین شکل و با مناسب‌ترین هزینه حمل هوایی به مقصد ارسال می‌کند. سفیران با تجربه سالها فریت بار نمونه کالاها، خدماتی چون پیکاپ بار از همه استان‌های کشور، حمل کالا به فرودگاه، انجام تشریفات گمرکی در فرودگاه مبدا و تحویل در گمرک مقصد را برای ارسال‌کنندگان این محموله‌ها انجام می‌دهد. برای مشاوره، کسب اطلاعات و ثبت درخواست لطفا با شماره 88830215 تماس بگیرید.
 

حمل هوایی نمونه کالا از ترمینال بار فرودگاه امام خمینی چه اهمیتی دارد؟

 
تجهیزات صنعتی، محصولات غذایی، آثار هنری و محصولات پتروشیمی از مهمترین نمونه‌های کالایی هستند که از کشور به خارج ارسال می‌شوند. این کالاها در حجم و تعداد کم و محدود، و برای فروش یا تعمیرات به کشور مقصد می‌روند. خیلی از تجهیزات صنعتی مهم هستند که قابلیت تعمیر آنها در کشور وجود ندارد، این کالاها برای تعمیر و نگهداری باید به کشوری دیگر بروند. از سویی دیگر بسیاری از کالاها هم هستند که به عنوان نمونه برای خریدار فرستاده می‌شوند تا از لحاظ کیفیت مورد بررسی قرار بگیرند؛ مثل مواد غذایی، فرش و ... .
 
 
 
 
با وجود کم و محدود بودن تعداد نمونه‌ها، آنچه که در جابجایی این دست کالاها اهمیت دارد کیفیت حمل است تا نمونه‌ها بدون صدمه به دست تحویل گیرنده برسند. سرعت و هزینه حمل هم از دیگر مواردی هستند که ارسال‌کنندگان برای ارسال بارشان مدنظر قرار می‌دهند. تجربه نشان داده که فریت بار شرایط لازم برای حمل انواع کالاهای نمایشگاهی را دارد و از نظر اقتصادی نیز مقرون به صرفه است.
 
نمونه کالاها می‌توانند خوراکی، صنعتی و یا هنری باشند. شرایط نگهداری و حمل هر کدام از این کالاها فرق دارد. برتری هواپیماها به دیگر وسیله‌های حمل و نقل این است که امکانات متعدد و مدرنی در آنها تعبیه شده که باعث می‌شود بتوانند از عهده نگهداری و حمل همه نوع کالایی بربیایند و احتمال آسیب و یا خرابی محموله به صفر برسد.
 
سفیران از حرفه‌ای‌ترین شرکت‌های فعال در فریت بار نمونه کالا است. شرکت فریت بار و کارگو سفیران به عنوان نماینده رسمی کلیه هواپیمایی‌های معتبر بین‌المللی فعال در ایران، می‌تواند انواع نمونه کالا مثل محصولات غذایی، تجهیزات صنعتی، فرش و صنایع دستی و ... را به هر مقصدی که بخواهید، حتی دورترین کشورهای دنیا، با ایمنی کامل ارسال کند. برای آگاهی بیشتر در این مورد با شماره 88830215 تماس بگیرید.
 
هدف سفیران آرامش خاطر مشتریانش است. در همین راستا سفیران همواره تلاش کرده است تا در کنار بالا بردن کیفیت خدمت، هزینه فریت بار نمونه کالا را نیز تا حد ممکن کاهش دهد.
 

هزینه ارسال نمونه کالا با هواپیما از ترمینال کارگو فرودگاه امام خمینی چقدر است؟

 
محموله نمونه کالا معمولا در حجم بسیار پایین ارسال می‌شود، ممکن است یکی دو تجهیز صنعتی یا چند کیلو محصول غذایی باشد. برای این نوع محموله‌ها، فریت بار راهی ایده‌آل و مقرون به صرفه است؛ چون شرکت‌های هواپیمایی هزینه فریت بار نمونه کالا را بر مبنای مقصد و وزن محاسباتی محموله تعیین می‌کنند که برای این حجم بار معمولا رقمی کاملا اقتصادی و منصفانه می‌شود.
 
 
 
 
استفاده از راه‌های غیرهوایی برای بارهای صادراتی خیلی بزرگ و انبوه توصیه می‌شود. شیوه تعیین هزینه حمل این وسیله‌ها طوری است که برای حمل نمونه کالاها که حجم کمی دارند، هزینه خیلی زیاد و غیرمنصفانه‌ای به شما تحمیل خواهند کرد. مساله بعدی در ارتباط با سرعت و شرایط و امکانات نگهداری وسایل نقلیه غیرهوایی است. این وسایل بسیار کندرو بوده و برای حمل زمان زیادی می‌خواهند. ضمن اینکه به بسیاری از کشورها نیز دسترسی مستقیم ندارند. این به معنی ارسال غیرمستقیم کالاست. یعنی چند بار جابجایی و تعویض وسیله حمل کالا که قطعا احتمال آسیب را افزایش می‌دهد. ضمنا این وسایل امکانات نگهداری محدودی داشته و شاید از عهده نگهداری کالاهای فاسد شدنی مثل مواد غذایی برنیایند. اگر شما بخواهید خیلی زود نمونه کالایتان را به کشوری دوردست بفرستید، قطعا استفاده از این وسایل حمل راهی عقلانی نخواهد بود. 
 
 
 
 
پیشنهاد بهتر در این وضعیت استفاده از فریت بار است. هواپیما هر آنچه که این وسایل ندارند، را در اختیار دارد و با کمترین هزینه به شما ارائه می‌دهد. این برتری فریت بار بر دیگر شیوه‌هاست. برای حمل نمونه کالا از دو روش دیگر هم می شود استفاده کرد. پست و  پست سریع.
 
در پست کالا با دو مشکل روبه رو می شوید که یکی محدودیت های بسیار زیاد پست است و دیگری طولانی بودن مدت ارسال. شما نمی توانید هر وسیله ای را پست کنید که این دایره حمل پستی را بسیار محدود کرده است. در پست سریع هم اگر چه کالا زودتر از پست عادی به مقصد می رسد، اما هزینه آن دو برابر هزینه فریت بار است.پس از هرسو که برویم باز هم ناگزیر باید فریت بار را برای حمل نمونه کالا ها انتخاب کنیم. 
 
شما می‌توانید حمل این کالاها را به سفیران بسپارید. سفیران تضمین می‌کند که محموله نمونه کالای شما را، در هر میزان وزنی که هست و هر مقصدی که دارد، با مناسبترین نرخ ارسال کند. برای آشنایی بیشتر با شیوه محاسبه هزینه‌ها و تعیین هزینه فریت بار نمونه کالا خود، با شماره 88830215 تماس بگیرید و با کارشناسان سفیران گفت‌وگو کنید.
 

برای ارسال هوایی نمونه کالا از پایانه هوشمند بار فرودگاه امام خمینی به چه مدارکی نیاز است؟

 
دولت برای خروج نمونه کالاها چند شرط تعیین کرده؛ از جمله اینکه حجم نمونه‌ها غیرتجاری باشد، عتیقه یا ممنوع نباشند، و یا فقط به قصد تعمیر و آزمایش  و یا شرکت در نمایشگاه های تجاری ارسال شوند. اگر نمونه کالای شما این شرایط را داشته باشد، نیازی به مجوز صادرات و یا کارت بازرگانی نخواهید داشت. توجه داشته باشید که ارسال نمونه کالا به هیچ وجه نباید به صورت یک جریان دربیاید؛ یعنی شما نباید از این معافیت گمرکی برای ارسال تجاری کالاهایتان استفاده کنید. اگر برای وزارت صمت محرز شود که این شرط را رعایت نمی‌کنید، این وزارتخانه می‌تواند مانع از صادرات شما شود.
 
 
 
 
ناگفته نماند که گمرک کشورهای مختلف قوانین خاص خود را برای واردات دارد؛ یعنی این احتمال وجود دارد که در کشور مقصد از شما مدارکی خواسته شود. بهتر است قبل از فریت بار، در این مورد اطلاعات داشته باشید. پیشنهاد می‌کنیم برای آگاهی بیشتر با شماره تلفن 88830215 تماس بگیرید؛ کارشناسان سفیران در مورد همه مدارک لازم برای فریت بار نمونه کالا به کشورهای مختلف دنیا راهنمایی‌تان می‌کنند.  به خاطر داشته باشید سفیران در طی تشریفات و پروسه گمرکی در کنار شما و همراه‌تان خواهد بود و مشاوره و راهنمایی لازم را به شما خواهد داد.
 

در پروسه ارسال هوایی نمونه کالا، محمولات چگونه بسته‌بندی می‌شوند؟

 
نوع بسته‌بندی نمونه کالاها باید با توجه به نوع کالا تعیین شود. برای مثال پیشنهاد می‌کنیم کالاهای ظریف و شکستنی، به طور مثال ظروف آشپزخانه که برای نمونه ارسال می شود را در جعبه‌های چوبی بگذارید تا در طول راه از هر آسیبی در امان بمانند. می‌توانید جعبه‌ها را متناسب با کالا بسازید. سفیران کارگاه‌های ساخت جعبه‌های چوبی دارد و می‌تواند به خوبی از عهده این کار بربیاید. در صورتی که کالای شما خطرناک است، بسته‌بندی آنها را باید مطابق دستورالعمل‌ها و استانداردهای جهانی انجام دهید تا خطری شکل نگیرد. اگر هم نمونه‌تان محصولات غذایی فاسد شدنی است، پیشنهاد می‌کنیم  آنها را در محفظه هایی که دما را کنترل می کنند به همراه یخ خشک  قرار دهید تا سلامت کالا تا مقصد تضمین شود.
 
 
 
 

صدور بارنامه هوایی جهت ارسال سریع و مطمئن نمونه کالا چگونه انجام میشود؟

 
شرکت خدمات فریت بار و کارگو سفیران از سازمان هواپیمایی کشوری برای صدور بارنامه شرکت‌های هواپیمایی معتبر و انجام خدمات حمل هوایی مجوز رسمی دارد و می‌تواند با نرخی منصفانه این کار را بر عهده بگیرد و بار را در اسرع وقت به مقصد ارسال کند. برای سفیران اعتبار شرکت‌های هواپیمایی بین‌المللی و مسیرهای پروازی اهمیت خیلی زیادی دارد و همیشه تلاش می‌کند محموله‌های نمونه کالا را با بهترین شرکت‌های هواپیمایی بین‌المللی و مناسب‌ترین مسیرها به مقصد برساند. هدف این است که کالاها با اطمینان کامل و با بیشترین سرعت حمل شوند و هزینه فریت بار کاهش یابد. برای همین سفیران هواپیماهای پهن‌پیکر و مسیرهای مستقیم را برای بار شما در نظر می‌گیرد که محموله شما در اسرع وقت و در سلامت کامل به کشور مورد نظر برسد.
 
 
 
 
شماره 88830215 شماره اصلی شرکت سفیران است. دفتر سفیران در فرودگاه امام خمینی، ترمینال کارگو، دفتر شماره سیزده قرار دارد. سفیران در قبال محصولات صادراتی شما مسئولیت‌پذیری کامل دارد و تمام تلاش‌اش را برای جلب رضایت شما انجام می‌دهد.
 

سخن آخر

 
صدور بارنامه و رزرو کتبی از خدمات اصلی شرکت سفیران است. سفیران امکان پیگیری آنلاین محموله در تمام مراحل فریت بار برای شما فراهم کرده است تا هر زمانی که خواستید از موقعیت محموله خود آگاه شوید. این شرکت از بسته‌بندی و پیکاپ بار تا ارائه خدمات انبارداری در کشور و بیمه تکمیلی را برای مشتریانش انجام خواهد داد. شما می‌توانید با اطمینان خاطر محموله خود را به سفیران بسپارید. برای شروع همکاری با تلفن 88830215 تماس بگیرید. شرکت سفیران با تجربه چند دهه فریت بار نمونه کالا از اهمیت حمل و نگهداری این کالاها به خوبی آگاه است و می‌تواند محموله شما را به خوبی برای فریت بار آماده کند تا هزینه فریت بار نمونه کالا شما به سرتاسر دنیا به حداقل ممکن برسد.
 
حال که با گوشه‌ی از خدمات شرکت سفیران مستقر در باربری فرودگاه امام خمینی ، در زمینه حمل هوایی و فریت بار نمونه کالا آشنا شدید بهتر است برخی قابلیت‌های دیگر این شرکت را نیز بدانید. سفیران ، قدر اعتماد شما را می داند:
 
  • مشاوره رایگان برای حمل بار شما و بازدید آن در مبدأ
  • بسته‌بندی انواع بار جهت حمل هوایی فریت بار در محل کار یا منزل فرستنده 
  • تحویل بار در مبدأ و حمل زمینی آن به فرودگاه 
  • ارائه انواع خدمات انبارداری در مبدأ 
  • ارائه خدمات بیمه تکمیلی بار توسط شرکت‌های معتبر بیمه 
  • انجام تشریفات گمرکی در راستای خروج بار از گمرکات کشور و حمل هوایی به مقصد
  • صدور بارنامه با مناسب‌ترین نرخ حمل هوایی بار با معتبرترین ایرلاین های فعال در ایران
  • دریافت رزرو کتبی بار از ایرلاین و ارائه آن به فرستنده بار
  • ارائه خدمات آنلاین جستجوی بار جهت دریافت اطلاعات مراحل حمل توسط شرکت هواپیمایی
اطلاعات بیشتر

شرایط امنیتی و حراستی فریت نمونه کالا

فرودگاهها در سرتاسر دنیا یکی از امن ترین اماکن عمومی جهت حمل هوایی مسافرین وانواع کالای تجاری به حساب می آیند. حکومت ها ودولت های کشور های مختلف ، حفظ امنیت پایدار درفرودگاه های قلمرو حکومتی خود را ، بدون لحظه ای غفلت، یکی از وظایف اصلی خود و نمادی از قدرت آن کشور در حفظ آرامش، آسایش و امنیت مردمان خود قلمداد میکنند.
ادامه مطلب

ارسال بار به تمامی کشورهای دنیا

ویدئو های دیدنی فریت بار