خدمات ارسال کارگو به فرودگاه تگل شهر برلین

کمتر کسی تصور می کرد که کالاهایی که بر پشت شتران حمل می شد روزی بر بال پرنده های آهنین از این سو به آن سو برود. پیشرفت لحظه به لحظه جهان بر کسی پوشیده نیست. باید گفت ایجاد فرودگاه ها فکر بکر بشری بوده که به آسایش انسان‌ها می اندیشد. این مراکز به دلیل بهره‌مندی از پتانسیل های گوناگون در پیشرفت اقتصادی کشورها و کمک به ایجاد توسعه پایدار نقش پررنگی دارند.  حالا دیگر این فرودگاه‌ها هستند که دروازه اصلی اقتصادی شهرها لقب گرفته‌اند. پس فرودگاه‌های پررونق تر عامل رشد اقتصادی و توسعه‌ پایدار شهرهایی مثل برلین هستند که یکی از نمود های آن رونق ارسال کارگو به برلین است.
شهرهای کوچک دنیا نیز چنین وضعی دارند. فرودگاه‌ها و هواپیماها به سرعت به یکی از محبوب ترین وسایل حمل و نقل دنیا تبدیل شدند. به گونه‌ای که سهم آنان هرروز در جابه‌جایی مسافر و حمل کالا ها بیشتر و بیشتر می شد و مردم گرایش بیشتری به این ساخته نوین بشری پیدا می کردند.
در مجموع هر مسافری می پذیرد به ویژه در راه های طولانی از هواپیما استفاده کند. علاوه بر این، صادرکنندگان نیز در این سال ها علاقه بسیاری به ارسال کارگو به برلین و شهرهای دیگر جهان پیدا کرده اند. اکنون فرودگاه نوع تجارت را نیز تغییر داده است. به گونه‌ای که رشد بسیاری از شهرها به سبب تأسیس فرودگاه بوده و پیشرفت های چشمگیری حاصل شده است. امروزه دیگر هواپیماها و فرودگاه‌ها به طور محسوسی در زندگی مردم نقش دارند.
 
 
اطلاعات بیشتر

ﺩﺭﺑﺎﺭﻩ ﻓﺮﻭﺩگاﻩ تگل ﺷﻬﺮ برلین

شاید خیلی از شما علاقه داشته باشید درباره فریت بار مطالبی بدانید و با قوانین آن آشنا شوید. با خواندن مطالب ما، سفر را از زاویه ای دیگر دنبال خواهید کرد. حرف های ناگفته بسیاری برایتان داریم. ابتدا باید نگاهمان را به فرودگاه عوض کنیم و به آن از دید اقتصادی بنگریم. فرودگاه های بسیاری در جهان این قابلیت را دارند. مثل فرودگاه بین اللملی اوتو لیلینتال برلین . فرودگاه تگل اوتو لیلینتال برلین، فرودگاه بین المللی اصلی شهر برلین، پایتخت فدرالی کشور آلمان است. این فرودگاه در محله تگل در هشت کیلومتری شمال‌غرب مرکزشهر برلین واقع شده است. مالکیت فرودگاه در اختیار دولت آلمان و اداره آن بر عهده شرکت مسئولیت محدود فرودگاه برندبرگ برلین است. این فرودگاه بعد از جنگ جهانی دوم در سال 1948 میلادی رسماً فعالیت خود را آغاز کرد. این فرودگاه به احترام اوتو لیلینتال، معروف به مرد پرنده، از پیشگامان صنعت هوانوردی در آلمان که بارها پرواز موفق خود با گلایدر را ثبت کرده بود، نامگذاری شده است . دفاتر بار شرکت های هواپیمایی، مراکز گمرکی مستقر در فرودگاه، شرکت های ارائه دهنده خدمات ترخیص بار  و شرکت های حمل و نقل زمینی ، مراکز فریت بار و کارگو این فرودگاه  محل های مراجعه شما هستند. خواندن مطالب ما و آشنایی با خدمات مربوط به نقل و انتقال ، ترخیص کالا و فریت بار این فرودگاه، کار بارتان را  در فرودگاه اوتو لیلینتال ، آسان خواهد کرد.

ایرلاین های ارسال کننده کارگو به فرودگاه تگل در شهر برلین

در این قسمت نام و مشخصات دفتر هواپیمایی که قادر به انجام ارسال بار به برلین می باشند را به طور کامل ذکر کردیم. لازم به ذکر است که در شرایط خاص بعضی از شرکت های هواپیمایی قادر به ارائه سرویس نخواهند بود. پس از انجام پروسه ارسال بار به برلین از طریق فرودگاه Berlin Tegel Airport جهت اطلاع از رسیدن بارتان و حصول اطمینان می توانید با دفتر خدمات بار ایر لاین حمل کننده بارتان به مقصد از طریق اطلاعات زیر تماس حاصل کنید، و جهت دریافت مدارک بارتان به دفتر خدمات بار این شرکت و یا محلی که ایشان شما را راهنمایی می کنند مراجعه نمایید.

اطلاعات دفتر کارگو ایرلاین ها در شهر برلین

Qatar Airways Cargo, Bldg 533, Cargo City South, 60549 Frankfurt
c/o Swissport Cargo Services, Frachthalle Flughafen Tegel, 13405 Berlin - Germany
Fughafen Tegel Frachtgebaeude, 13405 Berlin
Qatar Airways Cargo, Bldg 533, Cargo City South, 60549 Frankfurt
c/o Swissport Cargo Services, Frachthalle Flughafen Tegel, 13405 Berlin - Germany
Fughafen Tegel Frachtgebaeude, 13405 Berlin

اطلاعات فرودگاه تگل


تلفن فرودگاه
Germany
Berlin Tegel Airport

ترمینال های کارگو در فرودگاه تگل

پس از رسیدن بار شما از فرودگاه مبدا به فرودگاه Berlin Tegel Airport شما می توانید پس از دریافت بار خود از دفتر شرکت هواپیمایی در شهر برلین با مراجعه به انبار ورودی مورد نظر خود واقع در این فرودگاه نسبت به ترخیص و تحویل بار خود اقدام نمایید.

گمرک تجاری (کارگو) در فرودگاه تگل

ورود و خروج تمامی محمولات هوایی اعم از مسافری، مهاجری و تجاری، به هر کشور، مستلزم رعایت قوانین گمرکی ان کشور و پرداخت عوارض و حقوق گمرکی می باشد. ورود بار شما به فرودگاه Berlin Tegel Airport هم از این قاعده مستثنی نمیباشد. ما تمامی قوانین گمرکی مقصد مورد نظرتان را در صفحه گمرک Zollamt Schöneberg برای شما به تفصیل توضیح داده ایم.

شرکت های اجاره وانت و کامیونت

پس از اینکه بار شما از گمرک Zollamt Schöneberg در فرودگاه Berlin Tegel Airport توسط خودتان و یا یکی از شرکت های ترخیص کار معرفی شده در سایت سفیران بطور قطعی ترخیص کردید، شما می توانید با استفاده از سرویس های ارائه شده توسط یکی از شرکت های زیر ماشین حمل بار (ون، وانت، کامیونت) بطور روزانه اجاره نموده و بار خود را به منزل و یا مقصد نهایی برسانید.

شرایط امنیتی و حراستی فریت بار به برلین

فرودگاهها در سرتاسر دنیا یکی از امن ترین اماکن عمومی جهت حمل هوایی مسافرین وانواع کالای تجاری به حساب می آیند. حکومت ها ودولت های کشور های مختلف ، حفظ امنیت پایدار درفرودگاه های قلمرو حکومتی خود را ، بدون لحظه ای غفلت، یکی از وظایف اصلی خود و نمادی از قدرت آن کشور در حفظ آرامش، آسایش و امنیت مردمان خود قلمداد میکنند.
ادامه مطلب

نقشه فرودگاه تگل
BERLIN WEATHER
ویدئو های دیدنی فریت بار

سوالات متداول درباره ارسال هوایی بار به تگل

هزینه ارسال کارگو به وزن، حجم و خدمات انتخابی (پیک آپ، بسته‌بندی، حمل تا فرودگاه) شما بستگی دارد، به‌صورت کلی هرچقدر وزن بار بیشتر باشد، مبلغی که به ازای هر کیلو دریافت می‌شود کمتر است.
پس از تحویل بار به فرودگاه مبدأ، به‌صورت معمول فرآیند ارسال کارگو به چهار تا پنج روز کاری زمان نیاز دارد.
بله و بهتر است این کار را با متریال استاندارد حمل هوایی انجام دهید تا در پروسه ارسال کارگو بارتان صدمه نبیند، همچنین در صورت صلاحدید می‌توانید مرحله بسته‌بندی را به پرسنل متخصص و با تجربه سفیران بسپارید.