خدمات ارسال کارگو به فرودگاه بین‌المللی هنگ کنگ شهر هنگ کنگ

ارسال کارگو به هنگ‌کنگ؛ راهی به سوی ترقی

 
شاید زمانی کسی تصور نمی کرد که روزی فاصله بین دو کشور را در کمتر از چند ساعت در یک روز بپیماید و خودش را در هنگ‌کنگ ببیند. حالا قصه حمل هوایی به هنگ‌کنگ به کالا ها نیز رسیده و حمل هوایی بار نیز پایش به میان آمده. امروز واژه نامه جهان لحظه به لحظه عبارات تازه ای را به خود می بیند و این نشانه نوآوری های اساسی در گوشه گوشه دنیا و شهرهایی مثل هنگ‌کنگ است. فرودگاه هنگ‌کنگ شاید یکی از نوآوری های انسان است که تحولات عمده ای را در زندگی ها ایجاد کرده است. بهتر است بگوییم ایجاد فرودگاه هنگ‌کنگ از پر ارزش ترین زیر ساخت های جوامع به شمار می رود و به دلیل بهره‌مندی از پتانسیل های گوناگون در رشد اقتصادی کشورها و کمک به ایجاد توسعه پایدار نقش پررنگی دارد. بیراه نگفته ایم اگر فرودگاه هنگ‌کنگ را شاهراه اقتصادی بدانیم. وجود فرودگاه‌های پررونق و کارآمد را عامل رشد اقتصادی و توسعه‌ پایدار شهرهایی مثل هنگ‌کنگ برمی‌شمارند که یکی از نمود های آن رونق ارسال کارگو به هنگ‌کنگ است.
در مورد شهرهای کوچکی مثل هنگ‌کنگ نیز چنین است. بی شک باید گفت اختراع هواپیما یکی از مهم‌ترین نوآوری های قرن بیستم بود که صنعت حمل‌ونقل را متحول کرد. به‌مرور نیز به سبب گسترش و رشد و پیشرفت فنون در صنعت حمل‌ هوایی به هنگ‌کنگ، این قسمت از حمل‌ونقل، در جابه‌جایی مسافر و بار در جهان بسیار سهیم بود.
مجموع این ویژگی ها هر مسافر هنگ‌کنگ را مجاب می‌کند که هواپیما را به تمام وسایل حمل‌ونقل ترجیح دهد. علاوه بر این، صادرکنندگان به هنگ‌کنگ نیز در این سال‌ها علاقه بسیاری به ارسال کارگو به هنگ‌کنگ و شهرهای دیگر جهان پیدا کرده اند. اکنون فرودگاه هنگ‌کنگ نوع تجارت را نیز تغییر داده است. امروزه دیگر هواپیما ها و فرودگاه ها به طور محسوسی در زندگی مردم هنگ‌کنگ نقش دارند.
 

فرودگاه هنگ‌کنگ چگونه ارسال کارگو به هنگ‌کنگ را تسهیل می کند؟

 
ابتدا باید گفت فریت بار به هنگ‌کنگ به دو شکل مسافری یا تجاری صورت می‌گیرد. امکان ارسال کارگو به هنگ‌کنگ برای تاجرانی فراهم شده که به تجارت و خرید و فروش کالا ها و مبادله با کشورهای گوناگون جهان دست می زنند. بدیهی است این کالا ها را نمی توان با فریت بار مسافری به هنگ‌کنگ فرستاد و باید به شکل کارگو یا تجاری فرستاده شوند. حمل این کالا ها به هنگ‌کنگ نیز با توجه به بالا بودن حجم بار، با هواپیماهای بسیار بزرگ انجام می‌گیرد. بخش باربری فرودگاه هنگ‌کنگ این امکانات را ایجاد کرده‌اند و هواپیماهای ویژه ای به این منظور اختصاص یافته اند.
قسمت بزرگی از بار تجاری که در حال حاضر به صورت فریت بار به هنگ‌کنگ، صادر می‌شود، شامل مواد غذایی مانند زعفران و خشکبار و فرش دستباف، لوازم منزل و صنایع دستی است. شرکت فریت بار و کارگو سفیران، سابقه ارسال ماهیانه چندین محموله مواد غذایی، فرش دست بافت ایرانی، لوازم منزل و صنایع دستی را به هنگ‌کنگ دارد. در صورتی که قصد ارسال بار تجاری به هنگ‌کنگ را دارید ضمن تماس با ما، از خدمات حمل زمینی بار خود به باربری فرودگاه امام از هر نقطه شهرها یا شهرستان‌ها، انجام امور گمرکی در گمرک فرودگاه امام در اسرع وقت و همچنین استفاده از مناسب‌ترین نرخ حمل بار به هنگ‌کنگ بهره مند شوید.
امروزه فرودگاه در نقش پایگاه حمل هوایی به هنگ‌کنگ ظاهر شده و تحولات اقتصادی آن نیز تحت تأثیر ارسال کارگو متحول شده است. به طوری که هیچ جایگزین مناسب تری برای آن نمی یابیم. بیراه نیست که فرودگاه ها را رونق دهنده اقتصاد هر شهر و کشور نام‌گذاری کنیم؛ زیرا رونق تجارت زمانی پرشتاب شد که صادرکنندگان با خیال راحت توانستند هر نوع کالایی را از هرکجای دنیا با دست آوردی به نام کارگو به دور ترین کشورها و شهرها بفرستند.
امروزه حتی میوه‌جات و سبزی‌های فاسد شدنی به کمک فرودگاه ها در کمترین زمان و با امکانات بالای نگهداری در هواپیما به هنگ‌کنگ می رسد تا به واسطه ارسال کارگو به هنگ‌کنگ، تجارت موفق همچنان بین شهرهای جهان نیز فعال و برقرار بماند. باید گفت این را باید فرهنگ تجارت از کالاهای خشک به تجارت کالاهای تر نیز نامید. فرودگاه ها با کوتاه کردن مسیرها این امکان را فراهم کرده اند.
 

گمرک فرودگاه، ناظران حمل هوایی به هنگ‌کنگ و ارسال کارگو به هنگ‌کنگ

 
ناگفته پیداست هر پیشرفتی در هنگ‌کنگ و هر جای دیگر، با کاستی همراه است؛ یعنی امکاناتی مثل حمل هوایی به هنگ‌کنگ و ارسال کارگو به هنگ‌کنگ ممکن است در بخش‌هایی برای هر شهر و کشور ضررهایی نیز در پی داشته باشد. نگران نباشید؛ چراکه با هر توسعه ای در جهان قوانین محکمی به وجود آمده که در گمرک های فرودگاه هایی مثل هنگ‌کنگ اعمال می‌شود. گمرک ها فیلترهایی هستند که مراقبند تا در روند ارسال کارگو به هنگ‌کنگ، تخلفی به زیان شهر رخ ندهد.
قوانین گمرکی، وارد کردن برخی کالا ها را از طریق حمل هوایی به هنگ‌کنگ ممنوع می دانند که البته آگاهی از این قوانین برای مسافران و مهاجرانی که از طریق حمل هوایی به هنگ‌کنگ می آیند ضرورت دارد. شما می توانید با مراجعه به وب سایت سفیران و شنیدن پادکست ها و دیدن ویدئو های ما، از قوانین گمرک فرودگاه های شهرهای جهان آگاه شوید.
شرکت فریت بار و کارگو سفیران، مجری حمل هوایی انواع بار، به عنوان مرکزی برای سهولت ثبت درخواست ارسال کارگو به هنگ‌کنگ راه اندازی شده و شما را در ارسال کالاهایتان از طریق حمل هوایی به هنگ‌کنگ یاری می کند. این مجموعه می تواند پس از تحویل گرفتن انواع بار در محل منزل و انبار یا دفتر شما و اعمال بسته‌بندی حرفه ای بر روی بار شما جهت به سلامت رسیدن آن به هنگ‌کنگ، امور گمرکی در گمرکات کشور مبدأ را انجام دهد. پس از آن بار شما با بهترین نرخ حمل بار هوایی به هنگ‌کنگ صادر خواهد شد. خدمات بار مجموعه ما چنین است:
 
  • بسته‌بندی تخصصی بار جهت فریت بار به شهر هنگ‌کنگ؛
  • حمل اضافه‌بار مسافری به هنگ‌کنگ؛
  • ارسال لوازم منزل به شهر هنگ‌کنگ؛
  • فریت بار تجاری به هنگ‌کنگ.
 
گفتنی است امکانات دیگری نیز برای صادرکنندگان به هنگ‌کنگ فراهم است که می تواند در روند ارسال کارگو به هنگ‌کنگ، صادرکنندگان را یاری کند. در صورتی که تاجر هنگ‌کنگ هستید و کارت بازرگانی شما آماده نیست یا فروشنده‌ای هستید که کارت بازرگانی ندارد، شرکت فریت بار و کارگو سفیران، باتجربه امور گمرکی در زمینه حمل بار به هنگ‌کنگ این امکان را دارد که از کارت بازرگانی همکاران جهت ارسال هوایی بار شما به شهر هنگ‌کنگ نیز استفاده کند. حضور ارسال کننده بار در بیشتر مواقع در گمرک الزامی نیست.
 

ارسال کارگو به هنگ‌کنگ و نقش آن در رشد این شهر

 
البته خدمات حمل هوایی به هنگ‌کنگ تنها در دست آوردهای اقتصادی خلاصه نمی‌شود. امروزه تقریباً در همه شهرها یا نزدیک به شهرها فرودگاه وجود دارد. گستره فرودگاهی در جهان چنان توسعه یافته که دسترسی به دورافتاده ترین مکان ها را در زمانی کم امکان پذیر کرده است. پس هیچ کس برای دیدن هیچ کجای دنیا و شهر زیبایی مثل هنگ‌کنگ آرزو به دل نمی ماند.
دید و بازدیدها در دنیا نیز خودش قصه مفصلی است که آن هم به لطف حمل هوایی به هنگ‌کنگ امروزه به یک صنعت تبدیل شده. صنعت گردشگری در وسعت جهانی. هرساله تعداد بسیاری مسافر و مهاجر به واسطه امکان حمل هوایی به هنگ‌کنگ، از این شهر دیدن می‌کنند که این هر ساعت و هر روز در حال تکرار است. این مراودات هم فرهنگی است و هم اقتصادی. شاید همین حالا هم تعدادی مسافر و مهاجر پیش از اینکه به چگونه رفتن فکر کنند، برنامه های خودشان را برای به کجا رفتن تنظیم می‌کنند. دقیقاً همین تحولی است که فرودگاه ها در زندگی بشر و به ویژه در صنعت گردشگری ایجاد کرده‌اند؛ حذف دغدغه چگونه رفتن.
این موضوع سبب شده تا شهرهایی مانند هنگ‌کنگ و همین‌طور کشورهایی با درآمد کم که منابعشان اندک است به یافتن راه کارهایی برای جذب توریسم و نیروی انسانی فکر کنند. به گونه ای که امروزه به کمک حمل هوایی به هنگ‌کنگ، بخش قابل توجهی از درآمد این شهر و شهرهای دیگر از مهاجرت تأمین می‌شود. ناگفته نماند که همین صنعت است که کارکردهای فرهنگی بسیاری دارد. آشنایی با فرهنگ‌های گوناگون بی شک سبب توسعه فرهنگی جوامع است که این خود به سبب رفت و آمدهای جهانی امکان پذیر شده است.
افزون بر این، سهولت امکان حمل هوایی به هنگ‌کنگ سبب شده تا بازار تحصیل در این شهر و شهرهای دیگر جهان رونق بگیرد. رفت و آمد های علمی اساتید و پژوهشگران به نقاط مختلف کشورها و جهان برای برگزاری سمینارها و شرکت در هم اندیشی های علمی نیز به کمک فرودگاه‌هایی مانند هنگ‌کنگ، امکان پذیر شده است. پس باید گفت فرودگاه به گسترش دانش و علم نیز کمک فراوانی کرده است. سالانه تعداد بسیاری از دانشجویان یا نیروهای علمی و تخصصی از کشورهایی مانند ایران برای تحصیل و فعالیت‌های دیگر به شهرهایی مانند هنگ‌کنگ می روند که از خدمات حمل بار شرکت سفیران در بخش‌های حمل هوایی به هنگ‌کنگ بهره‌مند می شوند.
و اما مهاجران هنگ‌کنگ هم امروزه با وجود فرودگاه ها خیلی راحت تر به آرزوهایشان می رسند. تا آنجا که امکان انتقال تمام وسایل زندگی نیز با حمل هوایی به هنگ‌کنگ برایشان فراهم شده؛ خوب این طبیعی است که خیلی ها با وسایل قدیمی خاطراتی دارند که بسیار بسیار مایه آرامش است. در بخش حمل بار مسافری، شرکت سفیران به روند آسان سفرهای فرودگاهی کمک می کند. به گونه ای که ضمن آگاه کردن مسافر از قوانین حمل بار در سفر از طریق وب سایت، آمادگی خود را برای انجام امور ارسال بار از ابتدا تا انتها اعلام می‌کند.
شرکت خدمات فریت بار و کارگو سفیران، بار شما را از درب منزل، دفتر و انبار تحویل می‌گیرد و سپس حمل زمینی آن را به قسمت باربری فرودگاه امام خمینی انجام می دهد و به امور گمرکی جهت ارسال بار و حمل هوایی آن خواهد پرداخت. در صورتی که شما مسافر نیستید و مایل به ارسال بار یا سوغات برای عزیزان خود هستید، شرکت فریت بار و کارگو سفیران، با تحویل گرفتن بار از درب منزل، آن را برای شما به شهر هنگ‌کنگ فریت می‌نماید و کماکان نیازی به حضور شما در فرودگاه نیست. شرکت فریت بار و کارگو سفیران، پس از صدور بارنامه هوایی با مناسب‌ترین نرخ ارسال بار به هنگ‌کنگ، رزرو کتبی بار شما را از شرکت هواپیمایی دریافت و همراه بارنامه به شما تقدیم خواهد کرد.
 

ارسال کارگو به هنگ‌کنگ در مرکزی به نام فرودگاه

 
اینطور که پیداست فرودگاه هنگ‌کنگ را باید قلب این شهر دانست. شاید مرکزی به نام فرودگاه را باید به تنهایی یک شهر در نظر گرفت. شهری که در کنار شهر هنگ‌کنگ قد برافراشته و قرار است امور اقتصادی و حتی سیاسی و فرهنگی را سامان دهد. همه این موارد در زیر سایه شهری به نام فرودگاه روز به روز بیشتر جان می گیرند. در این میان، شرکت‌های گوناگونی نیز در این فرودگاه ها به روند حمل هوایی به هنگ‌کنگ یا حمل هوایی از هنگ‌کنگ کمک می‌کنند.
 
به سبب حجم بالای تبادل کالا از طریق حمل هوایی به هنگ‌کنگ، تعدادی از شرکت‌ها در فرودگاه متصدی حمل بار هوایی هستند. دفتر شرکت فریت بار و کارگو سفیران نیز در فرودگاه امام خمینی مستقر و آماده خدمت رسانی به مسافران، مهاجران و صادرکنندگان عزیز به هنگ‌کنگ است تا روند ارسال بار مسافری یا احتمالاً ارسال کارگو به هنگ‌کنگ با مشکلی مواجه نشود و در کوتاه ترین زمان و منصفانه ترین قیمت بارشان به مقصد برسد.
 
اگر مسافر، مهاجر یا صادرکننده به هنگ‌کنگ هستید می توانید امور ارسال بارتان را به ما بسپارید و در اسرع وقت با خیالی آسوده بارتان را در مقصد هنگ‌کنگ به سلامت کامل تحویل بگیرید. در دفتر شرکت خدمات فریت بار و کارگو سفیران واقع در فرودگاه امام خمینی، ترمینال بار (کارگو) منتظر شما هستیم. گفتنی است در وب سایت سفیران صفحه ای با مضمون قوانین گمرکی تمامی کشورها قرار دارد. مطالعه این صفحه به شما کمک خواهد کرد تا با معافیت های عوارض و مالیات و تعرفه های اضافی آشنا شوید. در صورت نیاز به مشاوره بیشتر با مشاوران شرکت سفیران تماس بگیرید:88830215
 

حمل هوایی به هنگ‌کنگ به چه میزان زمان نیاز دارد؟

 
پس از تحویل بار به فرودگاه مبدأ، به‌صورت معمول فرآیند حمل هوایی به چهار تا هفت روز کاری زمان نیاز دارد.
 

ارزان ترین روش ارسال خرده بار به هنگ‌کنگ چیست؟

 
از آنجایی که حمل بار دریایی با کانتینر انجام می‌شود و هزینه اجاره کامل یک کانتینر برای خرده بار منطقی نیست، فریت بار یا حمل هوایی ارزان ترین و سریع ترین گزینه است.
 

حمل اضافه‌بار مسافری به هنگ‌کنگ چگونه انجام می‌شود؟

 
اضافه‌بار شما با پروازی به غیر از پرواز خودتان به واسطه ساز و کار حمل هوایی ارسال می‌شود و به محض رسیدن بار هوایی به فرودگاه، به شما اطلاع داده می‌شود تا برای تحویل گرفتن آن اقدام نمایید.
 
اطلاعات بیشتر

ﺩﺭﺑﺎﺭﻩ ﻓﺮﻭﺩگاﻩ بین‌المللی هنگ کنگ ﺷﻬﺮ هنگ کنگ

بار ، فریت بار، فرودگاه . اگر باری بر زمین مانده دارید، به زودی با این واژه ها آشنا خواهید شد. و همینطور با چهره دیگر سفر که ما  در این مجال درباره زوایای جدیدی از سفر برایتان سخن خواهیم گفت.  همینطور در همراهی با ما به فرودگاه های جهان سر می زنیم تا ببینیم چرا امروزه فرودگاه ها را دروازه های اقتصادی می نامند. نگاهی می اندازیم به فرودگاه هنگ کنگ. فرودگاه بین المللی هنگ کنگ، فرودگاه اصلی منطقه هنگ کنگ است. این فرودگاه در جزیره چک لپ کک قرار دارد و به همین دلیل با نام فرودگاه بین المللی چک لپ کک نیز شناخته می شود. مالکیت و مدیریت این فرودگاه در اختیار اداره فرودگاه هنگ کنگ است. این فرودگاه که فعالیت خود را از سال 1998 آغازکرد، پرمشغله ترین فرودگاه جهان از نظر حمل بار هوایی است. ساختمان ترمینال فرودگاه در زمان افتتاحش، بزرگترین ترمینال فرودگاهی جهان بوده است. این فرودگاه با دارا بودن نزدیک به شصت و پنج هزار کارمند و فعالیت نزدیک به صد ایرلاین مختلف در آن، یکی از مهمترین بازیگران اقتصاد هنگ کنگ است. برای اینکه  در دفاتر بار شرکت های هواپیمایی، مراکز گمرکی مستقر در فرودگاه، شرکت های ارائه دهنده خدمات ترخیص بار  و شرکت های حمل و نقل زمینی ، مراکز فریت بار و کارگو این فرودگاه  وقتتان هدر نرود ، با خواندن مطالب ما، ابتدا با خدمات مربوط به نقل و انتقال ، ترخیص کالا و فریت بار این فرودگاه آشنا شوید و سپس  به امور  مربوط به بارتان در فرودگاه هنگ کنگ سرو سامان دهید.

ایرلاین های ارسال کننده کارگو به فرودگاه بین‌المللی هنگ کنگ در شهر هنگ کنگ

در این قسمت نام و مشخصات دفتر هواپیمایی که قادر به انجام ارسال بار به هنگ کنگ می باشند را به طور کامل ذکر کردیم. لازم به ذکر است که در شرایط خاص بعضی از شرکت های هواپیمایی قادر به ارائه سرویس نخواهند بود. پس از انجام پروسه ارسال بار به هنگ کنگ از طریق فرودگاه Hong Kong Intl. Airport جهت اطلاع از رسیدن بارتان و حصول اطمینان می توانید با دفتر خدمات بار ایر لاین حمل کننده بارتان به مقصد از طریق اطلاعات زیر تماس حاصل کنید، و جهت دریافت مدارک بارتان به دفتر خدمات بار این شرکت و یا محلی که ایشان شما را راهنمایی می کنند مراجعه نمایید.

اطلاعات دفتر کارگو ایرلاین ها در شهر هنگ کنگ

Emirates Sky Cargo, Room 233-232, 2nd Floor, South Office Block, Super Terminal 1, Hong Kong International Airport, Hong Kong China Region
Qatar Airways Cargo, Room304-306, 3/F, North Office Block, Super Terminal One, Chek Lap Kok, Hong Kong
Room 330, South Office Block, Super Terminal One, Hong Kong, Int'l Airport, Chek Lap Kok, Hong Kong
3 Chun Wan Road RMA 609D, 6/F Cathay Pacific Cargo Terminal, Office Building, Hong Kong
36th Floor, 88 Hing Fat Street, Causawey Bay, Hong Kong
Hong kong Air Cargo Terminals limited
Emirates Sky Cargo, Room 233-232, 2nd Floor, South Office Block, Super Terminal 1, Hong Kong International Airport, Hong Kong China Region
Qatar Airways Cargo, Room304-306, 3/F, North Office Block, Super Terminal One, Chek Lap Kok, Hong Kong
Room 330, South Office Block, Super Terminal One, Hong Kong, Int'l Airport, Chek Lap Kok, Hong Kong
3 Chun Wan Road RMA 609D, 6/F Cathay Pacific Cargo Terminal, Office Building, Hong Kong
36th Floor, 88 Hing Fat Street, Causawey Bay, Hong Kong
Hong kong Air Cargo Terminals limited

اطلاعات فرودگاه بین‌المللی هنگ کنگ

Hong Kong
Hong Kong Intl. Airport

تلفن فرودگاه
Hong Kong
Hong Kong Intl. Airport

ترمینال های کارگو در فرودگاه بین‌المللی هنگ کنگ

پس از رسیدن بار شما از فرودگاه مبدا به فرودگاه Hong Kong Intl. Airport شما می توانید پس از دریافت بار خود از دفتر شرکت هواپیمایی در شهر هنگ کنگ با مراجعه به انبار ورودی مورد نظر خود واقع در این فرودگاه نسبت به ترخیص و تحویل بار خود اقدام نمایید.

گمرک تجاری (کارگو) در فرودگاه بین‌المللی هنگ کنگ

ورود و خروج تمامی محمولات هوایی اعم از مسافری، مهاجری و تجاری، به هر کشور، مستلزم رعایت قوانین گمرکی ان کشور و پرداخت عوارض و حقوق گمرکی می باشد. ورود بار شما به فرودگاه Hong Kong Intl. Airport هم از این قاعده مستثنی نمیباشد. ما تمامی قوانین گمرکی مقصد مورد نظرتان را در صفحه گمرک Hong Kong International Airport Control Point برای شما به تفصیل توضیح داده ایم.

شرکت های اجاره وانت و کامیونت

پس از اینکه بار شما از گمرک Hong Kong International Airport Control Point در فرودگاه Hong Kong Intl. Airport توسط خودتان و یا یکی از شرکت های ترخیص کار معرفی شده در سایت سفیران بطور قطعی ترخیص کردید، شما می توانید با استفاده از سرویس های ارائه شده توسط یکی از شرکت های زیر ماشین حمل بار (ون، وانت، کامیونت) بطور روزانه اجاره نموده و بار خود را به منزل و یا مقصد نهایی برسانید.

شرایط امنیتی و حراستی فریت بار به هنگ کنگ

فرودگاهها در سرتاسر دنیا یکی از امن ترین اماکن عمومی جهت حمل هوایی مسافرین وانواع کالای تجاری به حساب می آیند. حکومت ها ودولت های کشور های مختلف ، حفظ امنیت پایدار درفرودگاه های قلمرو حکومتی خود را ، بدون لحظه ای غفلت، یکی از وظایف اصلی خود و نمادی از قدرت آن کشور در حفظ آرامش، آسایش و امنیت مردمان خود قلمداد میکنند.
ادامه مطلب

نقشه فرودگاه بین‌المللی هنگ کنگ
HONG KONG WEATHER
ویدئو های دیدنی فریت بار