نکاتی کلیدی در باره فرستادن کارگو به تورنتو

در زمانی نه چندان دور واژه‌هایی مانند "ارسال کارگو به تورنتو" به افسانه می‌ماند. روزگاری پرواز جزو رویاهای بشر بود. آرزویی دست‌نیافتنی که تنها ردپایش را در قصه‌های جادویی و اسطوره‌ای می‌توانستی بیابی؛ اما خیلی زود آسمان پر شد از هیولاهای آهنی که مثل غول چراغ جادو آرزوها را برآورده کردند.
واژه های نو به نو هر روز از گوشه و کنار جهان به گوش می‌رسند. فرودگاه‌ها شاید یکی از خلاقیت‌های بشری است که تحولات عمده ای را در زندگی ها ایجاد کرده است. شاید بتوان گفت ایجاد فرودگاه ها از پر ارزش ترین زیر ساخت های جوامع به شمار می رود و به دلیل بهره‌مندی از پتانسیل های گوناگون در رشد اقتصادی کشورها و کمک به ایجاد توسعه پایدار نقش مهمی دارد.  ارزش و اهمیت فرودگاه ها در دنیای کنونی تا جایی است که برخی ها، فرودگاه ها را شاهراه اقتصادی هر کشور می دانند و وجود فرودگاه‌های پررونق و کارآمد را عامل رشد اقتصادی و توسعه‌ پایدار شهرهایی مثل تورنتو برمی‌شمارند که یکی از نمود های آن رونق ارسال کارگو به این شهر است.
این موضوع درباره شهرهای کوچک و بزرگ دنیا صدق می کند. پس می توان گفت یکی از اساسی ترین نوآوری های قرن بیستم اختراع هواپیما بود که بدون شک انقلابی در صنعت حمل‌ و نقل پدید آورد. به‌مرور نیز به سبب گسترش و رشد و پیشرفت فنّاوری در صنعت حمل‌ هوایی به تورنتو، این بخش از حمل‌ونقل، سهم عمده‌ای از جابه‌جایی مسافر و بار را در جهان به خود اختصاص داد. افزایش شتاب در سفرها و فنّاوری بی‌مثال استفاده شده در این بخش از مهم‌ترین دلایل محبوب بودن حمل‌ونقل هوایی در میان روش‌های مختلف حمل‌ و نقل است.
 این محبوبیت سبب شده که به‌ویژه در راه های طولانی، مسافران، هواپیما را به تمام وسایل حمل‌ و نقل ترجیح دهند. علاوه بر این، صادرکنندگان نیز در این سال ها علاقه بسیاری به ارسال کارگو به تورنتو و شهرهای دیگر جان پیدا کرده اند. به گونه ای که فرودگاه سبب شده تا حتی نوع تجارت نیز تغییر کند. تا جایی که اقتصاد بسیاری از کشورها پس از تأسیس فرودگاه در شهرهای آن کشور رشد چشمگیری یافت و این هدیه فرودگاه با هیولاهای آهنیش به کشورهای جهان بود.
 

فرودگاه تورنتو چگونه ارسال کارگو به تورنتو را تسهیل می کند؟

 
 ابتدا باید گفت سرویس حمل هوایی به دو صورت مسافری یا تجاری انجام می گیرد. امکان ارسال کارگو به تورنتو برای صادر کنندگانی فراهم شده که به تجارت و خرید و فروش کالا ها و مبادله با کشورهای گوناگون جهان مشغول‌اند. بدیهی است این کالا ها را نمی توان با سیستم فریت بار مسافری ارسال کرد و باید از طریق ساز و کار تجاری ارسال شوند. حمل این کالا ها نیز با توجه به حجم بالای بار، با هواپیماهای غول‌پیکر باری و یا از ظرفیت هواپیما های پهن پیکر مسافری شرکت های معتبر هواپیمایی صورت می پذیرد که این امکان نیز سال‌هاست که در بخش باربری فرودگاه‌ها ایجاد شده و هواپیماهای ویژه ای به این منظور اختصاص یافته اند.
 
 قسمت بزرگی از بار تجاری در شکل فریت بار به تورنتو، صادر می‌شود، شامل مواد غذایی و فرش دستباف، لوازم منزل و صنایع‌دستی است. شرکت فریت بار و کارگو سفیران، سابقه ارسال ماهیانه چندین تن مواد غذایی، فرش دست‌باف ایرانی، لوازم منزل و صنایع‌دستی را به کانادا دارد. در صورتی که قصد ارسال بار تجاری به تورنتو را دارید ضمن تماس با ما، از خدمات حمل زمینی بار خود به باربری فرودگاه امام از هر نقطه شهرها یا شهرستان‌ها، انجام امور گمرکی در گمرک فرودگاه امام در اسرع وقت و همچنین استفاده از مناسب‌ترین نرخ حمل بار به تورنتو بهره مند شوید.
 
امروزه فرودگاه به‌عنوان پایگاه حمل هوایی به تورنتو نقش‌آفرینی می کند و تحولات اقتصادی آن نیز تحت تأثیر ارسال انواع کارگو متحول شده است. بیراه نیست که فرودگاه‌ها را ورودی اقتصادی هر شهر و کشور نام گذاری کنیم؛ زیرا رونق تجارت زمانی سریع تر می‌شود که صادرکنندگان با آسودگی توانستند هر نوع کالایی را از دورترین نقاط با دست آوردی به نام کارگو به دور ترین کشورها و شهرها ارسال کنند.
امروزه حتی میوه‌جات و سبزی‌های تازه و فاسدشدنی به کمک فرودگاه‌ها در کمترین زمان و با امکانات بالای نگهداری در هواپیما به تورنتو می رسد تا به‌واسطه ارسال کارگو به تورنتو، تجارت موفق همچنان بین شهرهای جهان نیز فعال و برقرار بماند. باید گفت تغییر فرهنگ تجارت از کالاهای خشک به تجارت کالاهای تر نیز رسیده و امکان ارسال این کالا ها هم به لطف فرودگاه‌ها فراهم شده است.
 

گمرک فرودگاه، ناظران حمل و نقل هوایی و ارسال کارگو به تورنتو

 
شما هم می پذیرید که هر پیشرفتی معایبی به همراه دارد؟ یعنی گسترش هایی مثل حمل هوایی به تورنتو هرکدام ممکن است برای هر شهر و کشور ضررهایی نیز داشته باشند. جای نگرانی نیست؛ چراکه با هر توسعه‌ای در جهان قوانین محکمی به وجود آمده که در گمرک‌های فرودگاه ها اعمال می‌شود. گمرک‌ها فیلترهایی هستند که مراقب‌اند تا در روند ارسال کارگو به تورنتو، تخلفی به زیان شهر و دیار رخ ندهد.
قوانین، ورودی، برخی کالا ها را از طریق حمل هوایی به تورنتو ممنوع دانسته که البته آگاهی از این قوانین برای مسافران و مهاجرانی که از طریق  هوایی به تورنتو می آیند ضروری است. شما می‌توانید با مراجعه به وب‌سایت سفیران و شنیدن پادکست‌ها و دیدن ویدئوهای ما، از قوانین گمرک فرودگاه های شهرهای جهان آگاه شوید.
 
 شرکت فریت بار و کارگو سفیران، مجری حمل هوایی انواع بار، به‌عنوان مرکزی برای سهولت ثبت درخواست ارسال کارگو به تورنتو راه‌اندازی شده و شما را در ارسال کالاهایتان از طریق حمل هوایی به تورنتو یاری می کند. این مجموعه می تواند پس از تحویل گرفتن انواع بار در محل منزل و انبار یا دفتر شما و اعمال بسته‌بندی حرفه ای بر روی بار شما جهت به‌سلامت رسیدن آن به تورنتو ، امور گمرکی در گمرکات کشور مبدأ را انجام دهد. پس از آن بار شما با بهترین نرخ حمل بار هوایی به تورنتو صادر خواهد شد. خدمات بار مجموعه ما چنین است:
 
  • بسته‌بندی تخصصی بار جهت فریت بار به شهر تورنتو؛
  • حمل اضافه‌بار مسافری به تورنتو کانادا؛
  • ارسال لوازم منزل به شهر تورنتو؛
  • فریت بار تجاری به تورنتو در کانادا.
 
گفتنی است امکانات دیگری نیز برای صادرکنندگان فراهم است که می‌تواند در روند ارسال کارگو به تورنتو، صادرکنندگان را یاری کند. در صورتی که تاجر هستید و کارت بازرگانی شما آماده نیست یا فروشنده ای هستید که کارت بازرگانی ندارد، شرکت فریت بار و کارگو سفیران، با تجربه امور گمرکی در زمینه حمل بار به تورنتو این امکان را دارد که از کارت بازرگانی همکاران جهت ارسال هوایی بار شما به شهر تورنتو نیز استفاده کند. حضور ارسال کننده بار در بیشتر مواقع در گمرک الزامی نیست.
 

ارسال کارگو به تورنتو و نقش آن در رشد این شهر

 
 البته خدمات حمل هوایی به تورنتو به دگرگونی‌های اقتصادی  محدود نمی‌شود. شبکه فرودگاهی در جهان چنان توسعه یافته که دسترسی به دورافتاده‌ترین مکان‌ها را در کمترین زمان ممکن ساخته است. پس هیچ کس بر دیدن هیچ کجای دنیا و شهر زیبایی مثل تورنتو آرزو به دل نمی‌ماند.
دید و بازدید دنیا خودش قصه مفصلی است که آن هم به لطف حمل هوایی به تورنتو امروزه به یک صنعت تبدیل شده. صنعت گردشگری در وسعت جهانی. هرساله تعداد بسیاری مسافر و مهاجر به‌واسطه پرواز های هوایی به تورنتو، از این شهر دیدن می کنند که این اتفاق در نقاط گوناگون دنیا در حال تکرار است که این خود علاوه بر دست آوردهای فرهنگی به بعد اقتصادی شهرها هم کمک می کند. شاید همین حالا هم تعدادی مسافر و مهاجر بی آنکه به چگونه رفتن بی اندیشند برنامه هایشان را برای به کجا رفتن تنظیم می کنند. دقیقاً همین تحولی است که فرودگاه ها در زندگی بشر و به ویژه در صنعت گردشگری ایجاد کرده اند؛ حذف دغدغه چگونه رفتن.
این موضوع سبب شده تا بسیاری از کشورهای متوسطی که منابع چندانی ندارند به یافتن راه کارهایی برای جذب توریسم و نیروی انسانی بی اندیشند. به گونه ای که امروزه به کمک حمل هوایی به تورنتو، بخش قابل توجهی از درآمد این شهر و شهرهای دیگر از مهاجرت تأمین می‌شود. ناگفته نماند که همین صنعت است که کارکردهای فرهنگی بسیاری دارد. آشنایی با فرهنگ های گوناگون بی شک سبب توسعه فرهنگی جوامع است که این خود به سبب رفت و آمدهای جهانی امکان پذیر شده است.
افزون بر این، سهولت امکان حمل هوایی به تورنتو سبب شده تا بازار تحصیل در این شهر و شهرهای دیگر جهان رونق بگیرد. رفت و آمد های علمی اساتید و پژوهشگران به نقاط مختلف کشورها و جهان برای برگزاری سمینارها و شرکت در هم اندیشی های علمی نیز به کمک فرودگاه‌ها امکان پذیر شده است. پس باید گفت فرودگاه به گسترش دانش و علم نیز کمک فراوانی کرده است. سالانه تعداد بسیاری از دانشجویان از کشورهایی مانند ایران برای تحصیل به شهرهایی مانند تورنتو می روند که از خدمات حمل بار شرکت سفیران در بخش های حمل هوایی به تورنتو بهره‌مند می‌شوند.
 
همین‌طور کسانی که قصد مهاجرت دارند نیز امروزه باوجود فرودگاه‌ها خیلی راحت تر به آرزوهایشان می‌رسند. تا آنجا که امکان انتقال تمام وسایل زندگی نیز با حمل هوایی به تورنتو برایشان فراهم شده؛ یعنی می‌توانند از طریق هوایی خاطراتشان را نیز با خود به هر کجا که می‌روند حمل کنند. در بخش حمل بار مسافری، شرکت سفیران به روند آسان سفرهای فرودگاهی کمک می کند. به گونه‌ای که ضمن آگاه کردن مسافر از قوانین حمل بار در سفر از طریق وب‌سایت، آمادگی خود را برای انجام امور ارسال بار از ابتدا تا انتها اعلام می کند.
 
 شرکت خدمات فریت بار و کارگو سفیران، بار شما را از درب منزل، دفتر و انبار تحویل می‌گیرد و سپس حمل زمینی آن را به قسمت باربری فرودگاه امام خمینی انجام می دهد و به امور گمرکی جهت ارسال بار و حمل هوایی آن خواهد پرداخت. در صورتی که شما مسافر نیستید و مایل به ارسال بار یا سوغات برای عزیزان خود هستید، شرکت فریت بار و کارگو سفیران، با تحویل گرفتن بار از درب منزل، آن را برای شما به شهر تورنتو فریت می نماید و کماکان نیازی به حضور شما در فرودگاه نیست. شرکت فریت بار و کارگو سفیران، پس از صدور بارنامه هوایی با مناسب‌ترین نرخ ارسال بار به تورنتو، رزرو کتبی بار شما را از شرکت هواپیمایی دریافت و همراه بارنامه به شما تقدیم خواهد کرد.
 

 ارسال کارگو به تورنتو در مرکزی به نام فرودگاه

 
پر بیراه نیست که امروزه فرودگاه‌ها را یک شهر در نظر بگیریم که خیابان اصلی آن باند فرودگاه است. شهری که در کنار شهر تورنتو قد برافراشته و حالا دیگر مدیریت کلان‌شهری در شاخه‌های گوناگون را بر عهده دارد. اقتصاد، فرهنگ، صنعت. همه در زیر سایه شهری به نام فرودگاه روز به روز بیشتر جان می‌گیرد. در این میان، شرکت‌های گوناگونی نیز در این فرودگاه‌ها به روند حمل هوایی به تورنتو یا حمل هوایی از تورنتو کمک می کنند.
 
 از آنجا که بخش عمده ای از این شهر را کالاها تشکیل می دهند ، بنابراین شرکت‌های بسیاری هستند که روند فریت بار مسافری و ارسال کارگو به تورنتو را مدیریت می کنند. دفتر شرکت فریت بار و کارگو سفیران نیز در ترمینال بار فرودگاه امام خمینی مستقر و آماده خدمت رسانی به مسافران، مهاجران و صادرکنندگان عزیز است تا روند ارسال بار مسافری یا احتمالا ارسال کارگو به تورنتو با مشکلی مواجه نشود و در کوتاه‌ترین زمان و منصفانه‌ترین قیمت بارشان به مقصد برسد.
 
اگر مسافر، مهاجر یا صادرکننده به تورنتو هستید می‌توانید امور ارسال بارتان را به ما بسپارید و در اسرع وقت با خیالی آسوده بارتان را در مقصد تورنتو به‌ سلامت کامل تحویل بگیرید. در دفتر شرکت خدمات فریت بار و کارگو سفیران واقع در ترمینال کارگو فرودگاه امام خمینی منتظر شما هستیم. گفتنی است در وب‌سایت سفیران صفحه‌ای با مضمون قوانین گمرکی تمامی کشورها قرار دارد. مطالعه این صفحه به شما کمک خواهد کرد تا با معافیت‌های عوارض و مالیات و تعرفه‌های اضافی آشنا شوید. در صورت نیاز به مشاوره بیشتر با مشاوران شرکت سفیران تماس بگیرید:  88830215
 
 
اطلاعات بیشتر

ﺩﺭﺑﺎﺭﻩ ﻓﺮﻭﺩگاﻩ بین المللی پیرسون ﺷﻬﺮ تورنتو

تصور شما از واژه فریت بار و کارگو چیست؟ خیلی از ما  با شنیدن نام فرودگاه،  بلافاصله تصویری از چمدان ، هواپیماهای کوچک و بزرگ و پرواز در ذهنمان شکل می بندد، اما این بار ما از زاویه دیگری به فرودگاه نگاه کرده ایم؛ نگاهی متفاوت با هر آنجه از سایت های دیگر دیده اید؛ سخن گفتن از  خدمات حمل بار هوایی در فرودگاه ها موضوع تازه ای به نظر می رسد. بد نیست بدانید امروزه فرودگاه ها مهمترین مراکز اقتصادی هر شهر و منطقه ای به شمار می روند. در این مجال می خواهیم شما را با فرودگاه بین المللی لستر بی. پیرسون شهر تورنتو ( Toronto Pearson Intl. Airport ) آشنا کنیم. فرودگاهی که نقش مهمی در اقتصاد این شهر دارد. ما بر آنیم تا شما را با مراکز مربوط به انتقال کالا و بار در این فرودگاه آشنا کنیم. سال 1937 دولت کانادا ساخت این فرودگاه را آغاز کرد و دو سال بعد، آسمان این فرودگاه میزبان نخستین پرواز بود. این فرودگاه را بزرگترین و پرکارترین فرودگاه کشور کانادا می دانند. به احترام لستربی. پیرسون، برنده جایزه نوبل و چهاردهمین نخست وزیر کانادا ،  نام او را بر این فرودگاه نهادند. فاصله فرودگاه تا شهر تورنتو در حدود بیست و دو کیلومتر است . مالک فرودگاه، دولت کانادا و مدیریت آن بر عهده اداره فرودگاه های تورنتو است. شاید شما هم درحال کسب اطلاعات در زمینه مراکز مربوط به انتقال کالا و بار در این فرودگاه هستید تا ببینید کی و کجا باید برای ارسال بارتان اقدام کنید. مراکزی مانند دفاتر بار شرکت های هواپیمایی، مراکز گمرکی مستقر در فرودگاه، شرکت های ارائه دهنده خدمات ترخیص بار  و شرکت های حمل و نقل زمینی ، مراکز فریت بار و کارگو، از مکان هایی هستند که هر فرستنده و یا گیرنده بار، با آنها سروکار خواهند داشت. پس اگر مایل به ارسال بار به شهر تورنتو از طریق فرودگاه لستربی. پیرسون هستید، اطلاعات این صفحه به شما کمک می کند تا به راحتی با خدمات مربوط به کارگو ، ترخیص کالا و فریت بار در این فرودگاه آشنا شوید. 

ایرلاین های ارسال کننده کارگو به فرودگاه بین المللی پیرسون در شهر تورنتو

در این قسمت نام و مشخصات دفتر هواپیمایی که قادر به انجام ارسال بار به تورنتو می باشند را به طور کامل ذکر کردیم. لازم به ذکر است که در شرایط خاص بعضی از شرکت های هواپیمایی قادر به ارائه سرویس نخواهند بود. پس از انجام پروسه ارسال بار به تورنتو از طریق فرودگاه Toronto Pearson Intl. Airport جهت اطلاع از رسیدن بارتان و حصول اطمینان می توانید با دفتر خدمات بار ایر لاین حمل کننده بارتان به مقصد از طریق اطلاعات زیر تماس حاصل کنید، و جهت دریافت مدارک بارتان به دفتر خدمات بار این شرکت و یا محلی که ایشان شما را راهنمایی می کنند مراجعه نمایید.

اطلاعات دفتر کارگو ایرلاین ها در شهر تورنتو

Vista Cargo Center, 6500 Silver Dart, Suite 256, Mississauga, ON, L5P 1B1
West Cargo 2, 7, 2710 Britannia Road East, Mississauga, ON L5P 1B2
Exp-Air Cargo, 6500 Silver Dart Drive / Building D, Suite 252 / Mississauga, ON L5P 1B1
Vista Cargo Terminal, 6500 SILVERDART DRIVE CORE G, MISSISSAUGA ONTARIO CANADA L5P 1A2
6500 Silver Dart Dr. Core F , Suite 273 Mississauga, ON L5P 1A2, CANADA
Unit Num.4, 5160 Explorer drive, Mississauga, ON L4W 4T7, Toronto, Canada
Menzies Aviation 6500 Silver Dart Drive, Mississauga, On, Canada
Vista Cargo Center, 6500 Silver Dart, Suite 256, Mississauga, ON, L5P 1B1
West Cargo 2, 7, 2710 Britannia Road East, Mississauga, ON L5P 1B2
Exp-Air Cargo, 6500 Silver Dart Drive / Building D, Suite 252 / Mississauga, ON L5P 1B1
Vista Cargo Terminal, 6500 SILVERDART DRIVE CORE G, MISSISSAUGA ONTARIO CANADA L5P 1A2
6500 Silver Dart Dr. Core F , Suite 273 Mississauga, ON L5P 1A2, CANADA
Unit Num.4, 5160 Explorer drive, Mississauga, ON L4W 4T7, Toronto, Canada
Menzies Aviation 6500 Silver Dart Drive, Mississauga, On, Canada

اطلاعات فرودگاه بین المللی پیرسون

Canada
Toronto Pearson Intl. Airport

تلفن فرودگاه
Canada
Toronto Pearson Intl. Airport

ترمینال های کارگو در فرودگاه بین المللی پیرسون

پس از رسیدن بار شما از فرودگاه مبدا به فرودگاه Toronto Pearson Intl. Airport شما می توانید پس از دریافت بار خود از دفتر شرکت هواپیمایی در شهر تورنتو با مراجعه به انبار ورودی مورد نظر خود واقع در این فرودگاه نسبت به ترخیص و تحویل بار خود اقدام نمایید.

گمرک تجاری (کارگو) در فرودگاه بین المللی پیرسون

ورود و خروج تمامی محمولات هوایی اعم از مسافری، مهاجری و تجاری، به هر کشور، مستلزم رعایت قوانین گمرکی ان کشور و پرداخت عوارض و حقوق گمرکی می باشد. ورود بار شما به فرودگاه Toronto Pearson Intl. Airport هم از این قاعده مستثنی نمیباشد. ما تمامی قوانین گمرکی مقصد مورد نظرتان را در صفحه گمرک Canada Border Services Agency (CBSA) برای شما به تفصیل توضیح داده ایم.

شرکت های اجاره وانت و کامیونت

پس از اینکه بار شما از گمرک Canada Border Services Agency (CBSA) در فرودگاه Toronto Pearson Intl. Airport توسط خودتان و یا یکی از شرکت های ترخیص کار معرفی شده در سایت سفیران بطور قطعی ترخیص کردید، شما می توانید با استفاده از سرویس های ارائه شده توسط یکی از شرکت های زیر ماشین حمل بار (ون، وانت، کامیونت) بطور روزانه اجاره نموده و بار خود را به منزل و یا مقصد نهایی برسانید.

شرایط امنیتی و حراستی فریت بار به تورنتو

فرودگاهها در سرتاسر دنیا یکی از امن ترین اماکن عمومی جهت حمل هوایی مسافرین وانواع کالای تجاری به حساب می آیند. حکومت ها ودولت های کشور های مختلف ، حفظ امنیت پایدار درفرودگاه های قلمرو حکومتی خود را ، بدون لحظه ای غفلت، یکی از وظایف اصلی خود و نمادی از قدرت آن کشور در حفظ آرامش، آسایش و امنیت مردمان خود قلمداد میکنند.
ادامه مطلب

نقشه فرودگاه بین المللی پیرسون
TORONTO WEATHER
ویدئو های دیدنی فریت بار

سوالات متداول در مورد نحوه ارسال کارگو به تورنتو از طریق فرودگاه پیرسون

پس از تحویل بار به فرودگاه مبدأ، به‌صورت معمول فرآیند ارسال کارگو به چهار تا هفت روز کاری زمان نیاز دارد
هزینه ارسال کارگو به وزن، حجم و خدمات انتخابی (پیک آپ، بسته‌بندی، حمل تا فرودگاه) شما بستگی دارد، به‌صورت کلی هرچقدر وزن بار بیشتر باشد، مبلغی که به ازای هر کیلو دریافت می‌شود کمتر است.
خیر، هزینه ارسال کارگو به‌صورت کامل در مبدأ دریافت می گردد، اما گیرنده باید مبلغ اندکی بابت هزینه های اداری دریافت مدارک بار در مقصد به ایرلاین پرداخت کند و البته ممکن است با توجه به ماهیت بارتان مجبور به پرداخت هزینه های گمرکی، انبارداری، حمل داخل فرودگاه و حمل از فرودگاه تا مقصد نهایی شوید.