خدمات ارسال کارگو به فرودگاه اسخیپول شهر امستردام

 

ارسال کارگو به آمستردام؛ حرکت رو به جلو

 
موضوع حمل هوایی به آمستردام و دیگر شهرهای دنیا یک تحول نو در جهان است. ایجاد فرودگاه ها یکی از اثر گذارترین دستاوردهایی بوده که تا کنون جهان به خود دیده است. این مراکز به سبب جامعیت و کارکرد چندگانه ای که دارند اکنون دروازه اصلی اقتصادی شهرها نام گرفته اند. بخش زیادی از رونق و توسعه شهرهایی مثل آمستردام بی شک مرهون مراکزی به نام فرودگاه است.
شهرهای کوچک دنیا نیز وضعی مشابه دارند. فرودگاه‌ها و هواپیماها به سرعت به یکی از دوست داشتنی ترین وسایل حمل و نقل جهان تبدیل شدند. به طوری که گرایش مردم به آن‌ها بیشتر و بیشتر خواهد شد.
اکنون همه عقیده دارند که برای مسافت‌های طولانی‌تر و حمل هوایی به آمستردام بهترین وسیله هواپیماها هستند. افزون بر این، صادرکنندگان نیز کسب و کارشان را با ارسال کارگو به آمستردام و حمل هوایی به آمستردام و شهرهای دیگر جهان رونق بخشیده‌اند. اکنون فرودگاه نوع تجارت را نیز تغییر داده است. به شکلی که رشد بسیاری از شهر ها به سبب تاسیس فرودگاه بوده و پیشرفت های چشمگیری به دست آمده است. امروزه دیگر هواپیماها و فرودگاه‌ها به طور محسوسی در زندگی مردم نقش ایفا می کنند.
 

فرودگاه آمستردام چگونه ارسال کارگو به آمستردام را تسهیل می کند؟

 
فریت بار به آمستردام هم مسافری است و هم تجاری. امکان ارسال کارگو به آمستردام برای تجارت جهانی فراهم است و زمینه های آن توسط فرودگاه به وجود آمده است. باید دانست فقط کالاهای تجاری در این دسته جای می گیرند و حمل این کالاها نیز با توجه به بالا بودن حجم بار، با هواپیماهای ویژه ای صورت می گیرد.
قسمت بزرگی از بار تجاری که در حال حاضر به صورت فریت بار به آمستردام، صادر می‌شود، شامل مواد غذایی مانند زعفران و خشکبار و فرش دستباف، لوازم منزل و صنایع‌دستی است. شرکت فریت بار و کارگو سفیران، سابقه ارسال چندین محموله مواد غذایی، فرش دست‌باف ایرانی، لوازم منزل و صنایع‌دستی را به آمستردام دارد. در صورتی که قصد ارسال بار تجاری به آمستردام را دارید ضمن تماس با ما، از خدمات حمل زمینی بار خود به باربری فرودگاه امام از هر نقطه شهر ها یا شهرستان‌ها، انجام امور گمرکی در گمرک فرودگاه امام در اسرع وقت و همچنین استفاده از مناسب ترین نرخ حمل بار به آمستردام بهره مند شوید.
حالا دیگر فرودگاه آمستردام، پایگاه حمل هوایی به آمستردام است و تحولات اقتصادی آن نیز تحت تأثیر ارسال کارگو متحول شده است. به طوری که هیچ جایگزین مناسب تری برای آن نمی یابیم. رونق اقتصادی ایجاد شده به وسیله فرودگاه‌ها به این سبب است که صادر کنندگان راهی مقرون به صرفه برای داد و ستد با جهان یافته اند. راهی سریع و مطمئن. بله فرودگاه
امروزه حتی میوه‌جات و سبزی‌های فاسد شدنی به کمک فرودگاه‌ها در کمترین زمان و با امکانات بالای نگهداری در هواپیما به آمستردام می رسد تا به واسطه ارسال کارگو به آمستردام، تجارت موفق همچنان بین شهرهای جهان نیز فعال و برقرار بماند. باید گفت این را باید فرهنگ تجارت از کالاهای خشک به تجارت کالاهای تر نیز نامید. فرودگاه‌ها با کوتاه کردن مسیرها این امکان را فراهم کرده اند.
 

گمرک فرودگاه، ناظران حمل هوایی به آمستردام و ارسال کارگو به آمستردام

 
قوانین گمرکی، وارد کردن برخی کالاها را از طریق حمل هوایی به آمستردام غیرمجاز دانسته اند که البته آگاهی از این قوانین برای مسافران و مهاجرانی که از طریق حمل هوایی به آمستردام می آیند ضروری است. در واقع مسئولان گمرک بر تمام مراحل برای جلوگیری از نقض قانون نظارت می کنند. شما می توانید با مراجعه به وب سایت سفیران و شنیدن پادکست ها و دیدن ویدئوهای ما، از قوانین گمرک فرودگاه های شهرهای جهان آگاه شوید.
شرکت فریت بار و کارگو سفیران، مجری حمل هوایی انواع بار، به عنوان مرکزی برای سهولت ثبت درخواست ارسال کارگو به آمستردام راه اندازی شده و شما را در ارسال کالاهایتان از طریق حمل هوایی به آمستردام یاری می کند. این مجموعه می تواند پس از تحویل گرفتن انواع بار در محل منزل و انبار یا دفتر شما و اعمال بسته  بندی حرفه ای بر روی بار شما جهت به سلامت رسیدن آن به آمستردام، امور گمرکی در گمرکات کشور مبدأ را انجام دهد. پس از آن بار شما با بهترین نرخ حمل بار هوایی به آمستردام صادر خواهد شد. خدمات بار مجموعه ما چنین است:
 
  • بسته بندی تخصصی بار جهت فریت بار به شهر آمستردام؛
  • حمل اضافه بار مسافری به آمستردام؛
  • ارسال لوازم منزل به شهر آمستردام؛
  • فریت بار تجاری به آمستردام.
 
گفتنی است امکانات دیگری نیز برای صادرکنندگان فراهم است که می‌تواند در روند ارسال کارگو به آمستردام، صادرکنندگان را یاری کند. در صورتی که تاجر هستید و کارت بازرگانی شما آماده نیست یا فروشنده ای هستید که کارت بازرگانی ندارد، شرکت فریت بار و کارگو سفیران، با تجربه امور گمرکی در زمینه حمل بار به آمستردام این امکان را دارد که از کارت بازرگانی همکاران جهت ارسال هوایی بار شما به شهر آمستردام نیز استفاده کند. حضور ارسال کننده بار در بیشتر مواقع در گمرک الزامی نیست.
 

ارسال کارگو به آمستردام و نقش آن در رشد این شهر

 
در ابتدا از جامعیت فرودگاه‌ها حرف زدیم. شاید خیلی ها به این موضوع توجه نکنند که بسیاری از موضوعات دیگر مثل گردشگری هم به سبب گسترش شبکه فرودگاهی در جهان رونق یافته است. پس هیچ کس برای دیدن هیچ کجای دنیا و شهر زیبایی مثل آمستردام آرزو به دل نمی ماند.
هرساله مسافران و مهاجران زیادی از راه امکان حمل هوایی به آمستردام، از این شهر دیدن می کنند. این مراودات فرهنگی و اقتصادی است. دیگر کسی به چگونه رفتن فکر نمی کند؛ چون امکانات رفتن مهیاست بلکه همه در پی یافتن بهترین مکان ها برای سفر هستند.
جذب توریسم و نیروی انسانی از شیوه‌هایی است که کشورهای در حال توسعه به آن روی آورده اند. این در حالی است که امروزه بودجه اصلی برخی کشورها بر اساس رفت و آمدهای مهاجران و مسافران تأمین می‌شود که این ها با اتکا به فرودگاه‌ها به دست آمده اند.
فرودگاه‌ها نیز به بازار علم و دانش رونق بخشیده‌اند. به طوری که سالانه همایش های گوناگونی در نقاط مختلف جهان در حال برگزاری است و بسیاری از اساتید و علاقه مندان در این همایش های جهانی شرکت می‌جویند. سالانه تعداد بسیاری از دانشجویان از کشورهایی مانند ایران برای تحصیل به شهرهایی مانند آمستردام می روند و این گونه از خدمات حمل بار شرکت سفیران در بخش های حمل هوایی به آمستردام بهره‌مند می‌شوند.
و اما مهاجرت به آمستردام نیز با وجود فرودگاه آسان‌تر شده است. تا آنجا که بردن وسایل خانه از ایران به آمستردام بسیار آسان و مقرون به صرفه خواهد بود. در بخش حمل بار مسافری، شرکت سفیران به روند آسان سفرهای فرودگاهی کمک می کند. به گونه ای که ضمن آگاه کردن مسافر از قوانین حمل بار در سفر از طریق وب سایت، آمادگی خود را برای انجام امور ارسال بار از ابتدا تا انتها اعلام می کند.
شرکت خدمات فریت بار و کارگو سفیران، بار شما را از درب منزل، دفتر و انبار تحویل می گیرد و سپس حمل زمینی آن را به قسمت باربری فرودگاه امام خمینی انجام می دهد و به امور گمرکی جهت ارسال بار و حمل هوایی آن خواهد پرداخت. در صورتی که شما مسافر نیستید و مایل به ارسال بار یا سوغات برای عزیزان خود هستید، شرکت فریت بار و کارگو سفیران، با تحویل گرفتن بار از درب منزل، آن را برای شما به شهر آمستردام فریت می‌نماید و کماکان نیازی به حضور شما در فرودگاه نیست. شرکت فریت بار و کارگو سفیران، پس از صدور بارنامه هوایی با مناسب ترین نرخ ارسال بار به آمستردام، رزرو کتبی بار شما را از شرکت هواپیمایی دریافت و همراه بارنامه به شما تقدیم خواهد کرد.
 

ارسال کارگو به آمستردام در مرکزی به نام فرودگاه

 
فرودگاه‌هایی مانند آمستردام اکنون یک شهرند. شهری که شهر یا شهرهای هم‌جوار خود را مدیریت می کند. این رونق در ابعاد گسترده اش البته به همین‌جا منتهی نمی‌شود. مهم‌ترین ویژگی هواپیماها یعنی کم کردن مسافت و امکان جابجایی کالاهای سنگین نعمتی است که بشر هرگز از آن غافل نخواهد شد و روز به روز شاهد رشد فرودگاه‌ها خواهیم بود.
 
به سبب حجم بالای رد و بدل کالا از طریق حمل هوایی، تعدادی از شرکت‌ها در فرودگاه مسئول حمل بار هوایی هستند. دفتر شرکت فریت بار و کارگو سفیران نیز در فرودگاه امام خمینی مستقر و آماده خدمت‌رسانی به مسافران، مهاجران و صادرکنندگان عزیز است تا روند ارسال بار مسافری یا احتمالاً ارسال کارگو به آمستردام با مشکلی مواجه نشود و در کوتاه‌ترین زمان و منصفانه‌ترین قیمت بارشان به مقصد برسد.
 
اگر مسافر، مهاجر یا صادرکننده به آمستردام هستید می توانید امور ارسال بارتان را به ما بسپارید و در اسرع وقت با خیالی راحت بارتان را در مقصد آمستردام به سلامت کامل تحویل بگیرید. در دفتر شرکت خدمات فریت بار و کارگو سفیران واقع در فرودگاه امام خمینی، ترمینال بار (کارگو) منتظر شماییم. باید گفت در وب سایت سفیران صفحه ای با مضمون قوانین گمرکی تمامی کشورها قرار دارد. مطالعه این صفحه به شما کمک خواهد کرد تا با معافیت‌های عوارض و مالیات و تعرفه های اضافی آشنا شوید. در صورت نیاز به مشاوره بیشتر با مشاوران شرکت سفیران تماس بگیرید:88830215
 

هزینه ارسال کارگو به آمستردام چگونه محاسبه می شود؟

 
هزینه ارسال کارگو به وزن، حجم و خدمات انتخابی (پیک آپ، بسته بندی، حمل تا فرودگاه) شما بستگی دارد، به صورت کلی هرچقدر وزن بار بیشتر باشد، مبلغی که به ازای هر کیلو دریافت می شود کمتر است.
 

ارسال کارگو به آمستردام به چه میزان زمان نیاز دارد؟

 
پس از تحویل بار به فرودگاه مبدأ، به صورت معمول فرآیند ارسال کارگو به چهار تا پنج روز کاری زمان نیاز دارد.
 

برای ارسال کارگو به آمستردام می توانم بسته بندی را خودم انجام دهم؟

 
بله و بهتر است این کار را با متریال استاندارد حمل هوایی انجام دهید تا در پروسه فریت بار بارتان صدمه نبیند، همچنین در صورت صلاحدید می توانید مرحله بسته بندی را به پرسنل متخصص و با تجربه سفیران بسپارید.
 
اطلاعات بیشتر

ﺩﺭﺑﺎﺭﻩ ﻓﺮﻭﺩگاﻩ اسخیپول ﺷﻬﺮ امستردام

کسی چیزی درباره فریت بار هوایی می دونه؟ این پرسش همیشگی تازه مسافرانی است که  قصد دارند کالایی را از راه آسمان به سرزمینی دورتر بفرستند. بی شک این افراد در سایت هایی که در باره سفر نوشته اند به دنبال پاسخ هستند؛ پاسخ آنجا نیست . ما این بار از زاویه ای دیگر به سفر نگاه کرد ه ایم تا راهنمایی تخصصی برای این مسافران باشیم. ابتدا باهم به فرودگاه ها ی دنیا سری می زنیم تا شما با تصویری روشن از این  دروازه های اقتصادی مدرن روبه رو شوید و بدانید بارتان را به کجا می فرستید. حالا با فرودگاه اسخیپول آمستردام،آشنا می شویم. فرودگاه اسخیپول آمستردام، فرودگاه بین المللی اصلی کشور هلند، در خدمت شهر آمستردام است. این فرودگاه در فاصله ده کیلومتری جنوب‌غرب شهر آمستردام در منطقه هارلمرمیر در استان هلند شمالی واقع شده است. مالکیت و مدیریت فرودگاه در اختیار شرکت گروه سلطنتی اسخیپول است. این فرودگاه در سال 1916 میلادی به عنوان فرودگاهی نظامی فعالیت خود را آغاز کرد. پایان جنگ جهانی اول، مصادف با شروع پروازهای عمومی این فرودگاه بود. این فرودگاه در جنگ جهانی دوم توسط آلمان ها تسخیر شد و در مدت زمان جنگ به دلیل بمباران هاب متعدد تقریبا کاملا تخریب گردید، اما در سال های پس از جنگ به سرعت بازسازی شد و با کاربری تماماً عمومی فعالیت خود را ادامه داد.دفاتر بار شرکت های هواپیمایی، مراکز گمرکی مستقر در فرودگاه، شرکت های ارائه دهنده خدمات ترخیص بار  و شرکت های حمل و نقل زمینی ، مراکز فریت بار و کارگو این فرودگاه  به شما برای حل مشکلات احتمالی کمک می کنند،  اما پیش از آن برای آشنایی با خدمات مربوط به نقل و انتقال ، ترخیص کالا و فریت بار این فرودگاه ، مطالب ما را مطالعه کنید   تا با آمادگی بیشتر امور  مربوط به بارتان را در فرودگاه اسخیپول آمستردام پی گیری کنید.

ایرلاین های ارسال کننده کارگو به فرودگاه اسخیپول در شهر امستردام

در این قسمت نام و مشخصات دفتر هواپیمایی که قادر به انجام ارسال بار به امستردام می باشند را به طور کامل ذکر کردیم. لازم به ذکر است که در شرایط خاص بعضی از شرکت های هواپیمایی قادر به ارائه سرویس نخواهند بود. پس از انجام پروسه ارسال بار به امستردام از طریق فرودگاه Amsterdam Airport Schiphol جهت اطلاع از رسیدن بارتان و حصول اطمینان می توانید با دفتر خدمات بار ایر لاین حمل کننده بارتان به مقصد از طریق اطلاعات زیر تماس حاصل کنید، و جهت دریافت مدارک بارتان به دفتر خدمات بار این شرکت و یا محلی که ایشان شما را راهنمایی می کنند مراجعه نمایید.

اطلاعات دفتر کارگو ایرلاین ها در شهر امستردام

Qatar Airways Cargo, Swissport Building T9, Anchoragelaan 36, 1118 LD SCHIPHOL
Skylink Handling Services, Anchoragelaan 36, 1118LD Schiphol - The Netherlands
Anchoragelaan 30 Swissport T11, Schiphol
Aalsmeerderdijk 158A, 1438 AX Oude Meer, Netherlands
Anchoragelaan 50, Schiphol, Netherlands
SWISSPORT Anchoragelaan 30 1118LD Schiphol
Qatar Airways Cargo, Swissport Building T9, Anchoragelaan 36, 1118 LD SCHIPHOL
Skylink Handling Services, Anchoragelaan 36, 1118LD Schiphol - The Netherlands
Anchoragelaan 30 Swissport T11, Schiphol
Aalsmeerderdijk 158A, 1438 AX Oude Meer, Netherlands
Anchoragelaan 50, Schiphol, Netherlands
SWISSPORT Anchoragelaan 30 1118LD Schiphol

اطلاعات فرودگاه اسخیپول

Netherland
Amsterdam Airport Schiphol

تلفن فرودگاه
Netherland
Amsterdam Airport Schiphol

ترمینال های کارگو در فرودگاه اسخیپول

پس از رسیدن بار شما از فرودگاه مبدا به فرودگاه Amsterdam Airport Schiphol شما می توانید پس از دریافت بار خود از دفتر شرکت هواپیمایی در شهر امستردام با مراجعه به انبار ورودی مورد نظر خود واقع در این فرودگاه نسبت به ترخیص و تحویل بار خود اقدام نمایید.

گمرک تجاری (کارگو) در فرودگاه اسخیپول

ورود و خروج تمامی محمولات هوایی اعم از مسافری، مهاجری و تجاری، به هر کشور، مستلزم رعایت قوانین گمرکی ان کشور و پرداخت عوارض و حقوق گمرکی می باشد. ورود بار شما به فرودگاه Amsterdam Airport Schiphol هم از این قاعده مستثنی نمیباشد. ما تمامی قوانین گمرکی مقصد مورد نظرتان را در صفحه گمرک Douane Schiphol Cargo برای شما به تفصیل توضیح داده ایم.

شرکت های اجاره وانت و کامیونت

پس از اینکه بار شما از گمرک Douane Schiphol Cargo در فرودگاه Amsterdam Airport Schiphol توسط خودتان و یا یکی از شرکت های ترخیص کار معرفی شده در سایت سفیران بطور قطعی ترخیص کردید، شما می توانید با استفاده از سرویس های ارائه شده توسط یکی از شرکت های زیر ماشین حمل بار (ون، وانت، کامیونت) بطور روزانه اجاره نموده و بار خود را به منزل و یا مقصد نهایی برسانید.

شرایط امنیتی و حراستی فریت بار به امستردام

فرودگاهها در سرتاسر دنیا یکی از امن ترین اماکن عمومی جهت حمل هوایی مسافرین وانواع کالای تجاری به حساب می آیند. حکومت ها ودولت های کشور های مختلف ، حفظ امنیت پایدار درفرودگاه های قلمرو حکومتی خود را ، بدون لحظه ای غفلت، یکی از وظایف اصلی خود و نمادی از قدرت آن کشور در حفظ آرامش، آسایش و امنیت مردمان خود قلمداد میکنند.
ادامه مطلب

نقشه فرودگاه اسخیپول
AMSTERDAM WEATHER
ویدئو های دیدنی فریت بار