همه چیز درباره روش ارسال کارگو و حمل هوایی از ترمینال کارگو فرودگاه امام خمینی

از آن هنگام که پای بار و کالا به میان آمد و اندیشه تجارت و داد و ستد جان گرفت، گروهی از فعالان صنعت حمل و نقل درپی یافتن راه هایی برای ارسال این کالاها، دست آوردهای گوناگونی را پیش پای ارسال کنندگان قرار دادند. از جاده ابریشم گرفته تا دریا و جاده و اکنون آسمان، همگی زاییده ذهن کسانی است که به هموار شدن مسیر ارسال کالا می اندیشند. تنوع کالاها و گسترش داد و ستد در عرصه جهانی سبب شد تا گزینه های سرعت و امنیت و البته هزینه ارسال ، بیش از پیش مورد توجه قرار گیرد و نظر همه ارسال کنندگان را به سوی بهترین و آسان ترین راه ارسال معطوف نماید.

مسیر ارسال هوایی در گذر زمان، چنان شاخ و برگ یافت که امروزه همه نوع کالایی با هر تنوع و شرایطی را می توانید از این طریق به هرکجا که بخواهید ارسال کنید. ناگفته پیداست که بستر این فعالیت ها نیز فرودگاه های کشورها ی مختلف است . پس فرودگاه ها که تا پیش از این برای مردم جنبه مسافرتی داشت با کارکرد جدیدی به ارائه خدمات حمل بار هوایی پرداخت. ارائه این خدمات را نیز شرکت هایی برعهده گرفته اند که سالهاست دراین زمینه فعالند و از تمام زیر و بم های ارسال با سیستم کارگو و فریت بار در انواع گوناگونش آگاهی کامل دارند. حالا دیگر افراد حاضر در فرودگاه نه تنها در پی یافتن شماره پرواز یا گرفتن کارت پرواز هستند بلکه دفاتر فریت بار و کارگو را نیز جست و جو می کنند.

روش ارسال کارگو ، و فریت بار اگرچه شاید در نگاه اول مشابه باشند و نقاط مشترکی در بین آن‌ها یافت شود، اما معانی کاملاً متفاوتی دارند که ممکن است پرسش هایی را در ذهن ارسال کنندگان پدید آورد. در یک نگاه کلی باید گفت خمات کارگو فقط برای بارهای تجاری استفاده می‌شود و مسافران و مهاجرانی که قصد حمل بار را دارند، فقط باید از سیستم فریت بار استفاده کنند. این تفاوت، نخستین و البته مهم‌ترین فرق سیستم کارگو با فریت بار است. این دو روش از نظر قیمت، فرآیندهای ارسال و تحویل و همچنین گرفتن مجوزهای مختلف با هم تفاوت‌های بسیار زیادی دارند و این تفاوت ها و هزارن نکته دیگر موضوعاتی است که این شرکت های فریت بار یا همان شرکت های فورواردر بر آن واقفند.

 

سرویس کارگو  شرکت های هواپیمایی، میزبان صادر کنندگان کالا در ترمینال بار فرودگاه امام خمینی

 

سابقه تجارت در ایران و حجم بالای داد و ستدهای جهانی سبب شد تا زیر ساخت های مناسبی برای ارسال کالاها به سراسر دنیا ایجاد شود و ایرلاین های گوناگونی مسولیت حمل بارها را به سراسر جهان برعهده بگیرند. از آنجا که تمام مراودات مسافرت های هوایی در محل فرودگاه ها صورت می گیرد، شاهد حضور این شرکت ها در فرودگاه امام خمینی هستیم. پس روشن است که در این فرودگاه علاوه بر حجم بالای مسافر روزانه مقادیر قابل توجهی بار تجاری نیز در حجم های گوناگون با استفاده از خدمات کارگو جابه جا می شود. گسترش روز افزون تجارت جهانی سبب شده تا شرکت های فریت بار شیوه های گوناگون و ابزار های پیشرفته ای برای سهولت در تجارت به کار گیرند تا روش کارگو و حمل هوایی همچنان شیوه پیشرفته و بی رقیبی برای ارسال بار از ترمینال کارگو فرودگاه امام خمینی به سراسر دنیا باقی بماند و روز به روز نیز بر تنوع آن افزوده شود.

 

بیشتر بدانید:   حمل هوایی بار، کدام ایرلاین معتبر را انتخاب کنیم.

 

یکی از این تمهیدات بهره گیری از هواپیماهای متناسب با حجم بار است. چنانچه فورواردرها به عنوان راهنما و مشاور صادرکنندگان کالا برای بارهای با حجم بسیار بالا و جابه جایی حیوانات و کالاهای صادراتی حجیم از هواپیماهای پهن پیکر استفاده می کنند که خود شرایط بسیار مناسبی را برای امنیت بارها فراهم آورده است. بدیهی است حضور این شرکت ها در فرودگاه امام خمینی به عنوان نماینده رسمی ایرلاین ها در امر مشاوره جهت حمل هوایی و پذیرش اصولی بار سبب دسترسی آسان ارسال کنندگان بارهای صادراتی به امکانات سیستم کارگو شده و صادرکنندگان با خیالی آسوده می توانند بدون نگرانی از نزدیک در جریان روند ارسال بارشان قرار گیرند.

 

خدمات کارگو هواپیمایی ها و حمل هوایی در فرودگاه امام خمینی

 

همان گونه که اشاره کردیم امروزه خدمات کارگو هواپیمایی های گوناگونی در فرودگاه امام خمینی مستقر است که به چند نمونه از مهمترین شرکت‌ ها اشاره می کنیم. این شرکت ها براساس قوانین ارسال بار های صادراتی از ابتدا تا انتهای پروسه ارسال هوایی و کارگو را بر عهده خواهند داشت:

 

  • کارگو ایران ایر مستقر در فرودگاه امام خمینی

 

خدمات کارگو هواپیمایی ایران ایر یا همان بخش حمل بار هوایی شرکت هواپیمایی ایران ایر، حجم بار زیادی را از کشور ایران به کشورهای دیگری از قاره های مختلف دنیا ارسال می کند و همچنین ازکشورهای مختلف، بارهای مورد نیاز کشور را وارد ایران می نماید. قسمت حمل هوایی بار شرکت هواپیمایی ایران ایر، یک بخش از ایرلاین ایران ایر است که وظیفه مدیریت و عملیات حمل هوایی انواع بار تجاری، مهاجری و مسافری را در این شرکت هواپیمایی بر عهده دارد. شرکت هواپیمایی ایران ایر بزرگترین شرکت هواپیمایی موجود در ایران است. شرکت هواپیمایی ایران ایر یک شرکت هواپیمایی دولتی است. این شرکت هواپیمایی در سال ۱۳۵۱ هجری شمسی افتتاح گردید. فرودگاه‌های بین المللی اهواز، تبریز و آبادان و همچنین فرودگاه بین المللی کیش به عنوان شهرهای کانونی این شرکت هواپیمایی به شمار می‌روند و همچنین فرودگاه بین‌المللی امام خمینی، فرودگاه مهرآباد و فرودگاه بین المللی شهید هاشمی نژاد مشهد هم به عنوان هاب این شرکت هواپیمایی به فعالیت مشغولند. دفتر مرکزی این ایرلاین در شهر تهران قرار دارد. در صورت نیاز به کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه به صفحه خدمات کارگو و فریت بار هواپیمایی ایران ایر در وب سایت ما مراجعه نمایید.

 

  • کارگو هواپیمایی ماهان در فرودگاه امام خمینی

 

ایرلاین ماهان، یکی از بزرگترین شرکت های هواپیمایی در ایران است. قسمت بار هوایی این شرکت هواپیمایی،  بارهای گوناگون را به صورت هوایی به نقاط مختلفی از دنیا ارسال می نماید.بخش کارگو ماهان، با توجه به مشکلات گوناگونی که متوجه این شرکت است، با ناوگان هواپیماهای خود در بخش حمل و نقل هوایی و سرویس های جانبی این صنعت، به بازیگری بزرگ در صنعت حمل هوایی ایران تبدیل شده است. این شرکت با استفاده از ارتباطات خود و بهره گیری از ناوگان هواپیماهای مجهز  در بخش حمل هوایی در طول سالهای متوالی، توانایی خود را در حمل و جابه جا کردن انواع محموله های تجاری، مسافری و مهاجری به اثبات رسانده است.  خدمات بار هواپیمایی ماهان با تکیه بر گسترش شبکه مناسب حمل و نقل بین المللی خود به نقاط اصلی منطقه و خاور دور توانسته است مسیری مطمئن و کارآمد در ارسال و دریافت بار از ایستگاه‌های خارج از کشور بنا کند.   ارسال کنندگان بار می‌توانند بارشان را از زمان رزرو  تا رسیدن به مقصد ردیابی کنند. شما می توانید با ورود به سایت این شرکت هواپیمایی با وارد کردن شماره بارنامه، فوراً حرکت تمام محموله‌های بار خود را با کارگو هواپیمایی ماهان در زمان واقعی ردیابی کنید. روش کارگو این شرکت در زمینه ارسال محموله هایی مانند میوه و سبزیجات فاسد شدن، کالاهای با ارزش، حمل حیوانات، تابوت و جنازه و.... فعال است و خدمات قابل توجهی را ارائه می دهد. در صورت نیاز به کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه به صفحه خدمات کارگو و فریت بار هواپیمایی ماهان در وب سایت ما مراجعه نمایید.

 

  • کارگو لوفت هانزا مستقر در فرودگاه امام خمینی

 

خدمات کارگو لوفت هانزا، قسمت  حمل هوایی بار شرکت هواپیمایی لوفت هانزا، یک بخش از ایرلاین  لوفت هانزا است و مدیریت قسمت سیستم کارگو در این شرکت هواپیمایی بر عهده این بخش است . شرکت هواپیمایی لوفت هانزا یکی از معروف‌ترین شرکت‌های هواپیمایی دنیا است. شرکت هواپیمایی لوفت هانزا، پروازهای زیاد مسافری و باری را از شهر مونیخ و فرانکفورت به جای جای دنیا صورت می دهد. این شرکت هواپیمایی به همراه دیگر اعضای خود در گروه شرکت‌های هواپیمایی لوفت هانزا، در کنار حمل مسافر به مقاصد مختلف دنیا، بارهای هوایی را هم از اقصی نقاط دنیا جابجا می‌کند. این شرکت هواپیمایی در زمینه حمل بار هوایی، همواره جزء بهترین و موفق ترین شرکت‌های هواپیمایی دنیا بوده است. شرکت هواپیمایی لوفت هانزا هم از هواپیمای پهن پیکر و هم از هواپیماهای نازک پیکر، برای انجام پروازها و هم برای حمل هوایی بار استفاده می‌کند. لوفت هانزا به دنبال این است که به پایدارترین خطوط هوایی باری جهان تبدیل شود. برای دستیابی به این هدف، این شرکت از فناوری های روز استفاده حداکثری را می کند و سرمایه گذاری مستمری دارد. در سالهای اخیر، بخش خدمات کارگو  لوفت هانزا دست به تغییرات اساسی زد و در واقع در این سال، نقاط عطف مهمی برای بخش حمل هوایی شرکت لوفت هانزا به دست آمد. این نقاط عطف عبارت بودند از نوسازی ناوگان به ناوگان تمام هواپیماهای بوئینگ هفتصد و هفتاد و هفت باری و استفاده از حمل و نقل بار کاملاً پاک و بدون دی اکسید کربن برای همه مشتریان. در صورت نیاز به کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه به صفحه خدمات کارگو و فریت بار هواپیمایی لوفت هانزا در وب سایت ما مراجعه نمایید.

 

  • سرویس کارگو هواپیمایی ترکیش در فرودگاه امام خمینی

 

قسمت حمل بارهوایی ایرلاین ترکیش، بخشی از شرکت هواپیمایی ترکیه  است که خدمات حمل هوایی بار را در این ایرلاین مدیریت می کند.شرکت هواپیمایی ترکیش از انواع هواپیماهای نازک پیکر و پهن پیکر، به منظور انجام پروازها و هم برای حمل هوایی بار استفاده می کند.  شرکت هواپیمایی ترکیش از ناوگان وسیع هواپیماهای پهن و نازک پیکر خود به منظور پرواز و حمل هوایی بار به کشورهای خاورمیانه، کشور های آسیایی ، اروپایی، آفرقایی و... بهره می گیرد. همه هواپیماهای این شرکت هواپیمایی، به صورت مکانیزه و هم بصورت غیر مکانیزه بارگیری و تخلیه میشوند .  کارگو ترکیش یکی از قدیمی ترین سازمان های حمل هوایی در منطقه ما میباشد که در حوزه حمل هوایی بار فعالیت می کند و در زمینه حمل هوایی محموله های تجاری، مسافری و مهاجری پیشرفت زیادی کرده و تجربه خیلی خوبی را کسب کرده است. از سوی دیگر با توجه به تکنواوژی روز دنیا، قسمت مدیریتی کارگو هواپیمایی ترکیه وضعیت محموله های پروازی را به شکل آنلاین و پی در پی بررسی کرده و نتایج را در اختیار مشتریان ای شرکت بین المللی قرار میدهد. در صورت نیاز به کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه به صفحه خدمات کارگو و فریت بار ایرلاین ترکیش در وب سایت ما مراجعه نمایید.

 

  • کارگو هواپیمایی قطر مستقر در فرودگاه امام خمینی

 

خدمات کارگو هواپیمایی قطر، قسمتی از بدنه رسمی  شرکت هواپیمایی قطر است که مسئولیت مدیریت حمل هوایی بار را بر عهده دارد. کارگو قطر ایرویز زیر مجموعه قسمت مدیریت بازرگانی شرکت هواپیمایی قطر به شمار می‌رود. ایرلاین قطر، از بزرگ‌ترین و پرتقاضاترین ایرلاین‌های موجود در سرتاسر جهان است و بخش کارگو قطر نیز انواع بار را به‌صورت هوایی به نقاط مختلف جهان انتقال می‌دهد. نکته‌ای که در مورد سیستم کارگو هواپیمایی قطر وجود دارد این است که هواپیماهای نازک پیکر آن، دارای سیستم مکانیزه بارگیری و تخلیه بار نیستند و انجام عملیات بارگیری و تخلیه بار در آن‌ها توسط کارگران و به‌صورت دستی صورت می‌پذیرد. این در حالی است که هواپیماهای پهن پیکر قسمت حمل بار هوایی ایرلاین قطر، دارای سیستم مکانیزه بارگیری و تخلیه بار هستند. بخش کارگو هواپیمایی قطر، جزو معدود ایرلاین‌های موجود در دنیا است که به‌صورت همیشگی به تمام قاره‌های دنیا پرواز مستقیم دارد و تعداد پروازهای آن در تمام‌مسیرهای پروازی  زیاد است. با استفاده از امکانات و سرویس‌های این شرکت هواپیمایی در هر لحظه می‌توان به تمام نقاط پروازی این شرکت دسترسی داشت. این ایرلاین سخت‌گیری بسیار زیادی را  در زمینه استخدام پرسنل کارگو انجام می‌دهد و همین امر باعث شده است که این ایرلاین از لحاظ سرویس کارگو در بین تمامی ایرلاین‌ها زبانزد باشد. در صورت نیاز به کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه به صفحه خدمات کارگو و فریت بار قطر ایر ویز در وب سایت ما مراجعه نمایید.

 

روند ارسال کارگو ، بوسیله ایرلاین های مستقر در فرودگاه امام خمینی

 

روزانه افراد زیادی را می بینید که در فرودگاه امام خمینی حضور دارند و در تکاپو برای انجام روال اداری هستند. اشتباه نکنید. اینها مسافر نیستند. بلکه صادر کنندگانی هستند که برای تحویل بار یا عقد قرارداد ارسال بار با روش های گوناگون به این محل آمده اند.باید گفت بارها به دو دسته تجاری و غیر تجاری تقسیم می شوند ، هر کدام ساز و کار خودش را دارند. برای ارسال بارهای تجاری از فرودگاه امام خمینی لازم ارسال کننده از قوانین گمرگی مبدا و مقصد کاملا مطلع باشد و بی گدار به آب نزند. اشراف کامل بر روند پیش از ارسال و قوانین مربوط و آشنایی با روش کارگو سبب می شود تا ارسال بارتان با سهولت صورت گیرد.

بدیهی است صادر کنندگان باید به گمرک تجاری فرودگاه امام خمینی مراجعه کنند و امور گمرگی ارسال بار را آغاز کنند. دسته دوم بارها نیز شامل بارهای غیر تجاری یا مسافری است که با روش فریت بار به مقصد فرستاده خواهد شد. ارسال این دسته بارها هم مشمول قوانین گمرکی ویژه ای در مبدا و مقصد است که بی اطلاعی از آنها کا را برایتان بسیار دشوار خواهد کرد. این افراد بایستی به دایره فریت بار مسافری فرودگاه امام خمینی بروند و پس از انجام امور گمرگی که خود داستان مفصلی دارد برای صدور بارنامه به شرکت های هواپیمایی مراجعه کنند. در مقصد نیز بایستی تمام مقدمات برای تحویل گرفتن محموله آماده باشد تا خللی در پروسه ارسال بار ایجاد نشود.

فرآیند انجام خدمات کارگو در فرودگاه امام خمینی مسیری پر پیچ و خم دارد. در این میان به نظر می رسد سپردن ارسال بار به شرکت های فورواردر مستقر در فرودگاه امام خمینی کار عاقلانه تری است. نقش شرکت های فورواردر در خدمات حمل هوایی فوروارد یا متصدیان حمل کالا شرکت هایی هستند که در روند ارسال بار هوایی نقش تسهیل کنندگی دارند. به گونه ای که با علم به تمام مراحل ارسال بار به عنوان مشاور و مجری از صفر تا صد مسیر را در کنار ارسال کننده خواهند بود و به تمام سوالات و مشکلات فرستنده (صاحب بار) در زمینه حمل و نقل و جابجایی محموله‌اش پاسخ می دهند. Forwarder  در حقیقت از سوی فرستنده بار، امور مربوط به حمل و نقل یک محصول را به انجام می رساند. یک شرکت فورواردر با تجربه در مسیر ارسال کارگو بر تمام این نکات واقف است و قوانین گمرک های مبدا و مقصد را می داند. این ها اطلاعات ذی قیمتی است که به لطف تجربه و تخصص به دست آمده و ریز به ریز آن لازم الاجراست و البته ضامن به سلامت رسیدن بار شما.

 

بیشتر بدانید:   کدام مسیر هوائی و کدام شرکت هواپیمایی را برای حمل هوائی بار خود انتخاب کنیم

 

در حال حاضر شرکت های متعدد فورواردری در فرودگاه امام خمینی حضور دارند و آماده خدمت رسانی به مشتریان هستند. فورواردرها برای انتقال بار، باید اسناد و مدارکی را تهیه کنند و به ادارات مختلفی بروند تا همه چیز برای انتقال مهیا شود. این شرکت ها معمولا امور مربوط به تنظیم و انعقاد قرارداد حمل و نقل با صاحب کالا، ارسال بارنامه، جمع آوری بار و انبارداری کالا، بسته‌بندی کالا با توجه به نوع قرارداد با کارفرما، بیمه بار، انجام تمامی تشریفات و عملیات گمرکی در کشور مبدا، اخذ مجوزهای لازم مربوطه و غیره را انجام می‌دهند. با سپردن همه این کارها به یک تیم یا شرکت خوب در این زمینه بی شک صرفه جویی در زمان و هزینه شماست.

 

مجموعه فریت بار و کارگو سفیران با کارنامه ای درخشان در خدمات حمل هوایی و کارگو در فرودگاه امام خمینی

 

شرکت خدمات فریت بار و کارگوی سفیران در زمینه بسته‌بندی تخصصی و ارسال هوایی بار به نقاط گوناگون دنیا فعالیت می‌کند؛ شرکت سفیران نزدیک به چهار نسل است که در صنعت حمل و نقل حضور دارد و بیش از سه دهه است که به شکل تخصصی در حوزه حمل هوایی فعال است. این شرکت به عنوان یکی از شرکت‌های باسابقه در امر فریت بار و کارگو ، خدماتی چون پیک آپ و حمل بار از تمام کشور به فرودگاه، بسته‌بندی حرفه‌ای و انجام تشریفات گمرکی در پایانه هوشمند بار فرودگاه امام خمینی و در تمام فرودگاه‌های کشور را نیز برای مشتریان انجام می‌دهد. سفیران متعهد است که بار شما را در سلامت کامل، در اسرع وقت و با هزینه‌ای منصفانه به هر مقصدی در دنیا، حتی دورترین کشورها، ارسال کند.

باید گفت شرکت سفیران، شرکت حمل نیست و یک فورواردر است. فورواردرها می‌کوشند تا با تجربه و مهارت‌ها خود، بهترین مسیرهای پروازی با بهترین ایرلاین ها و مناسب‌ترین هزینه را برای ارسال محموله شما در نظر بگیرند. می‌دانید که شرکت‌های هواپیمایی یا ایرلاین‌های زیادی در کشور فعالیت دارند و محموله‌های باری را به کشورهای خارجی منتقل می‌کنند. در این میان، تعداد اندکی به همه تعهدات خود کاملاً عمل می‌کنند و اعتباری جهانی دارند. باید گفت شرکت های فورواردر همواره می کوشند تا با فراهم آوردن شرایطی مناسب بهترین خدمات را به مشتریانشان ارائه دهند. در این میان شرکت هایی مورد توجه متقاضیان قرار می گیرند که بتوانند خدمات متنوع تری را ارائه دهند.

باید گفت پروسه حمل هوایی از ابتدا تا انتها چنان پیچیده است که هر اقدامی در جهت تسهیل آن می تواند به عنوان امری مهم تلقی شود. در این میان شرکت سفیران افزون بر خدمات جاری مرسوم در شرکت های فریت بار، خدمات جانبی بسیاری نیز برای ارسال کنندگان بار در نظر گرفته است. اهمیت این خدمات را کسانی درک می کنند که در مسیر ارسال بار با مشکلاتی پیش بینی نشده مواجه شوند. این شرکت ها محموله‌ها را در اسرع وقت و با کمترین تأخیر و معمولاً مطابق رزرو کتبی در کشور مورد نظر تحویل می‌دهند. از سوی دیگر، انتخاب هواپیماهای پهن پیکر و مسیرهای پروازی مستقیم، از مبدأ به مقصد، در حمل بارها بسیار مهم است؛ مخصوصاً بارهای حساس، فاسدشدنی و گران‌بها. تأمین شرایط یادشده سبب می‌شود، محموله بار در امنیت کامل، با حداکثر سرعت و تأخیری ناچیز به مقصد برسد. برای تحقق این مهم سفیران به عنوان یک فورواردر با تجربه می‌کوشد محموله‌ها را از طریق همکاری با شرکت‌های هواپیمایی معتبر و جهانی ارسال کند. شما می توانید در ساعات اداری با دفتر مرکزی ما واقع در ترمینال بار فرودگاه امام خمینی تماس بگیرید و با مشاورین ما گفت وگو نمایید. تلفندفتر فروش: 02188830215

 

ارسال انواع بار از فرودگاه امام خمینی با کمک سیستم کارگو

 

دانستیم که فرودگاه ها امروزه از شکل تک وجهی خود خارج شده اند و علا وه بر وظیفه غالب خود یعنی حمل و نقل مسافری، به مرجعی برای حمل و نقل کالاها به ویژه محموله های تجاری نیز تبدیل شده اند. این وظیفه دو جانبه در اشکال متنوعی رخ نموده و ابعاد آن بسیار گسترده شده است. به گونه ای که مثلا کارگو هواپیمایی ها به ارسال بارهای تجاری می پردازند و فریت بار مسافری و مهاجری از گونه های دیگر ارسال بار است. ناگفته نماند که اجرای هر کدام از این انواع ارسال، خود داستان مفصلی دارد که با تخصص و تجربه به سرانجام خواهد رسید. این تجربه و تخصص نزد شرکت های  فورواردری است که وظیفه انجام مراحل کارگو را برعهده می گیرند و کار را بر شما بسیار آسان خواهند کرد. برای سهولت در سفارش ارسال بار و امکان مراجعه مستقیم، برخی دفاتر کارگو هواپیمایی ها در محل فرودگاه امام خمینی مستقر شده اند تا صادر کنندگان از نزدیک در جریان ارسال بار قرار گیرند و با خیال راحت به امر تجارت بپردازند.

سفیران با ارائه این خدمات بر آن است تا باری از دوش ارسال کنندگان بردارد و با تجربه و تخصص خود خدماتی از این دست را با بهترین کیفیت ارائه دهد.ما فکر همه جا را کره ایم . در مراحلی که ممکن است توانایی و تخصص انجام آن را نداشته باشید در کنارتان خواهیم بود تا کار ارسال بارتان با خللی مواجه نشود. در فرودگاه امام خمینی ، ترمینال بار منتظرتان هستیم.

اطلاعات بیشتر

شرایط امنیتی و حراستی حمل هوایی و ارسال کارگو از فرودگاه امام خمینی

فرودگاهها در سرتاسر دنیا یکی از امن ترین اماکن عمومی جهت حمل هوایی مسافرین وانواع کالای تجاری به حساب می آیند. حکومت ها ودولت های کشور های مختلف ، حفظ امنیت پایدار درفرودگاه های قلمرو حکومتی خود را ، بدون لحظه ای غفلت، یکی از وظایف اصلی خود و نمادی از قدرت آن کشور در حفظ آرامش، آسایش و امنیت مردمان خود قلمداد میکنند.
ادامه مطلب

ارسال کارگو به تمامی کشورهای دنیا

ویدئو های دیدنی فریت بار